Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Dell Latitude D630 VS Lenovo ThinkPad T61 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Daz_Booob
HV vaatleja

liitunud: 07.07.2004




sõnum 14.07.2008 12:04:41 vasta tsitaadiga

kuidas nondel T61-del kasutajatugi-hooldus-(garantii)remont Eestis toimib?

mis mind D630 juures kõige enam häirib, on puutepaneel, mis nagu eelnevalt mainitult, tihtilugu teisele näpuliigutusele ei reageeri. Aga üldises plaanis olen selle aparaadiga päris rahul.
Plusse ja miinuseid, mis on mõlema masina puhul pigem subjektiivsed, võib loetleda üksjagu - mõlemad on head aparaadid.

ah-jaa, ühte asja tahaks tegelikult D630-le veel - klaviatuurivalgustust:) Kuigi mul klaviatuur suht peas, siis pimeda mängimine pole meelistegevus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 12:16:15 vasta tsitaadiga

Hooldus toimib niimoodi:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=134545&highlight=ibm
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greene
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2003




sõnum 14.07.2008 18:37:41 vasta tsitaadiga

Mulle tundub et sa said miski logu D630 endale testimiseks icon_smile.gif

Aga tore et vaeva nägid....mind siiski ei kõiguta....jään Delli juurde icon_smile.gif
Lenovo/IBM välimus on olnud läbiaegade ikkagi nagu telliskivil...sisu sisuks aga ma pean julgema läpakaga ka klientide juures käia:)

_________________
Nalja nabani
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 18:41:30 vasta tsitaadiga

greene kirjutas:
Mulle tundub et sa said miski logu D630 endale testimiseks icon_smile.gif

Aga tore et vaeva nägid....mind siiski ei kõiguta....jään Delli juurde icon_smile.gif
Lenovo/IBM välimus on olnud läbiaegade ikkagi nagu telliskivil...sisu sisuks aga ma pean julgema läpakaga ka klientide juures käia:)

väga õige thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 19:18:11 vasta tsitaadiga

olen 2 d630 käpinud ja need vead on küll olemas + kuramuse raske on.

ibm vähemalt kena soliidne välimus. Ehk siis tagasihoidlik ja viisakas. icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 19:19:41 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
olen 2 d630 käpinud ja need vead on küll olemas + kuramuse raske on.

ibm vähemalt kena soliidne välimus. Ehk siis tagasihoidlik ja viisakas. icon_rolleyes.gif


...ja otse 80ndatest icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raconteur
HV vaatleja
raconteur

liitunud: 22.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 19:56:55 vasta tsitaadiga

no peagi Dellilt uut E-seeriat oodata - viimane suur muutus oli jubatükk aega tagasi , kui C seeria asemele D võeti (D600 jne).
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 20:05:01 vasta tsitaadiga

kas keegi tänapäeval veel trackpointi ka kasutab (peale ibm fännide)? tuttavale õpetajale anti kooli poolt mingi odav thinkpad millel touchpadi ei ole, vend autos läpakat välja ei võtagi kuna pole kuskil hiirt jooksutada ja käsi ei õppivat kuidagi klaviatuuri vahel oleva munaga sebimist ära...

angel kirjutas:
olen 2 d630 käpinud ja need vead on küll olemas + kuramuse raske on.

ibm vähemalt kena soliidne välimus. Ehk siis tagasihoidlik ja viisakas. icon_rolleyes.gif


kle alles siin kaaluti neid masinaid ja tulemused on näha, kas teed tahtlikult maha või ma ei saa aru mis värk on! Ja välimus on tegelikult maitse asi... Eks massidele lähe ikka ennem peale mooduvärk kui retro! thinkpad on vanakooli värk nagu rolls-royce!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 14.07.2008 20:16:06 vasta tsitaadiga

minu arvates see nn. muna seal klaviatuuri keskel on just autos ja bussis reisides mugavam kasutada näiteks
_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 20:50:59 vasta tsitaadiga

ei tee tahtlikult maha... D630 on minujaoks tellis ja tegelt sama arvamus on ka suht T6x kohta. s60 vms on paras icon_razz.gif

Selle julla kasutamine minuarust ainult ibm'idel võimalik ongi. HP oma näiteks on pask, delli oma kohta ülteks sama. IBM'i oma isegi kõlbas kasutamist aga vajab harjutamist 8)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|


viimati muutis angel 14.07.2008 20:52:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 20:51:14 vasta tsitaadiga

ma ainult trackpointi kasutangi, oluliselt täpsem ja mugavam vigur kui touchpad. Milleks peaksin terve randmega nühkima kui saan sõrmeotsa liigutamisega kaks korda kiiremini sama asja ära tehtud.

...ja ei ole ibmi fänn ka, kasutan juba neljandat aastat Delli. Mulle küll meeldivad mõlemad, nii T61 kui D630, aga valik sai langetatud D630 kasuks (D600-st head mälestused).
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 14.07.2008 21:25:06 vasta tsitaadiga

oliver., miks terve randmega nühkima ?
mul on küll ranne paigal ja vaid sõrm liigub
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JanQ
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2002




sõnum 14.07.2008 21:25:25 vasta tsitaadiga

Teatud tehnika, tööstusseadmete, ka side, telekommunikatsiooni alal tegutsevatel inimestel pole ilmselt D630-le alternatiivi.
D630 on viimaste aegade läpparitest, üks vähestest, millel veel füüsiline serial port küljes.
Mida peavad tehnikud tegema, ütleme 3-5 aasta pärast, kui seriali vaja on... kandma lisavidinat (T61) või dokki kaasas?
Või laduma minim. 30-50 000 välja, spets PC eest? Vaevalt, et tööstusseadmetes rauda nii kiiresti vahetatakse, kui IT alal.
Seepärast olengi uue E seeria peale tige: com port, vähemalt praeguste juttude järgi, ainult ühel AMD prosega masinal.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devean
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 01:13:28 vasta tsitaadiga

Thinlight on uskumatult kasulik vidin IBM/Lenovo läpakatel, väärt kohe kahte punkti
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 15.07.2008 02:13:13 vasta tsitaadiga

Just hetkel kui selle teema avasin murdus mu ~2 a vanal d620'l parempoolne ekraani hing.
Seega on minu jaouks väga aktuaalne küsimus D630 või T61 icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 15.07.2008 06:20:29 vasta tsitaadiga

mu lukuauk editionil esinesid sellised asjad peale mõningast kasutamist:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4303240#4303240

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreie
HV vaatleja
andreie

liitunud: 09.09.2006




sõnum 15.07.2008 12:48:04 vasta tsitaadiga

JanQ kirjutas:
Teatud tehnika, tööstusseadmete, ka side, telekommunikatsiooni alal tegutsevatel inimestel pole ilmselt D630-le alternatiivi.
D630 on viimaste aegade läpparitest, üks vähestest, millel veel füüsiline serial port küljes.
Mida peavad tehnikud tegema, ütleme 3-5 aasta pärast, kui seriali vaja on... kandma lisavidinat (T61) või dokki kaasas?
Või laduma minim. 30-50 000 välja, spets PC eest? Vaevalt, et tööstusseadmetes rauda nii kiiresti vahetatakse, kui IT alal.
Seepärast olengi uue E seeria peale tige: com port, vähemalt praeguste juttude järgi, ainult ühel AMD prosega masinal.

Mis siis usb-serial või cardbus-serial üleminekutel häda on?

Kasutan ise ka tööstusseadmetega (võimsusanalüsaator, oommeeter) järjestikporti, usb-serial üleminekutega ja probleeme pole. Cardbus-serial on kallim ja tülikam kasutada, tean, et tegemist on "ehedas rauas" järjestikpordiga, kuid mul pole seda eelist veel vaja läinud.

_________________
Unix survives only because everyone else has done so badly.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JanQ
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2002




sõnum 15.07.2008 14:49:32 vasta tsitaadiga

to andreie: Võib-olla sinul ei ole probleeme ette tulnud, mitte ka minul. On ( D505 ) füüsiliselt üks serial + teine USB-RS232 üleminek, olen saanud asjad ära aetud ( on juhuseid, kus vaja kahte com porti, üks testseadmele, teine andurile ).
Aga samas ma tean küll ja küll inimesi ( siemensis, eesti energias, sides, või televõrgus ) kes mässavad ja ei saa programmi/riistvara korralikult tööle, kui pole füüsilist porti. Võibolla viga on klaveri-tooli vahel, aga kuidagi palju on neid inimesi olnud. Olen ise näinud, kuidas prooviti 2 erinevat USB-serial adapterit, ja asi ei hakanud tööle. Panin enda läppari: asi OK. Lisaks: kasutatakse küll vähe, aga ikka programme, mis tuleb käima lasta otse DOSis. Kiviaeg küll, aga vajalik teatud juhul. Cardbus-serialiga kogemused puuduvad; küsin seepärast lolli küsimuse: kas antud vidin otse DOSis riistvara tasemel töötab?
Ise eelistan probleemide vältimiseks füüsilist com-i.

Tegelikult: asi läheb antud teemast välja.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2008 16:49:18 vasta tsitaadiga

just, kaalumajanduses on veel piisavalt DOS'i põhiseid rakendusi mis neid "USB to COM" lahendusi ei võta omaks, lihtsalt ei tööta ja kõik, isegi mitte siis kui COM1-ks sead. BIZERBA on näiteks selline. Olen leidnud ühe ExpressCard adapteri, mis tõesti töötab DOS rakendustega kenaste, aga seda on väga ebamugav kasutada ja selline õrnake teine kah.
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreie
HV vaatleja
andreie

liitunud: 09.09.2006




sõnum 15.07.2008 18:20:34 vasta tsitaadiga

JanQ kirjutas:
Cardbus-serialiga kogemused puuduvad; küsin seepärast lolli küsimuse: kas antud vidin otse DOSis riistvara tasemel töötab?

Kahjuks ma ei tea. Kuid ma pole kade poiss - otsin antud vidina üles ja laenan Sulle, saad ise järgi proovida. Mul võtab ainult veidi aega selle kola seest üles otsimine, palun kannatust. Kui privas kontaktid annad, püsib paremini meeles.

_________________
Unix survives only because everyone else has done so badly.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|S|W
Kreisi kasutaja
M|S|W

liitunud: 15.03.2005




sõnum 16.07.2008 18:08:05 vasta tsitaadiga

Hea ülevaade! thumbs_up.gif Lenovo on ikka peaaegu igas asjas üle. Delli ei osta enam never....kui just väga soodsalt ei saa icon_wink.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2008 19:00:59 vasta tsitaadiga

M|S|W kirjutas:
Hea ülevaade! thumbs_up.gif Lenovo on ikka peaaegu igas asjas üle. Delli ei osta enam never....kui just väga soodsalt ei saa icon_wink.gif


päris erapooletu avatar icon_lol.gif
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2008 19:05:09 vasta tsitaadiga

ma pole kunagi ühtegi IBM'i ega Lenovot ostnud ja ei kavatse kunagi ka sellist saasta osta thumbs_up.gif arvatavasti
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
segusilm
HV veteran
segusilm

liitunud: 20.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2008 19:22:59 vasta tsitaadiga

igatahes core duo prose baasil jookseb d630 silmnähtavalt kiiremini kui t60 ( ei käi küll päris t61 kohta, aga ikkagi )
Kommentaarid: 245 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|S|W
Kreisi kasutaja
M|S|W

liitunud: 15.03.2005




sõnum 16.07.2008 19:24:59 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
M|S|W kirjutas:
Hea ülevaade! thumbs_up.gif Lenovo on ikka peaaegu igas asjas üle. Delli ei osta enam never....kui just väga soodsalt ei saa icon_wink.gif


päris erapooletu avatar icon_lol.gif


ee...aga praegu kasutan ajutiselt (pool aastat juba) hoopis üht Delli läpakat icon_smile.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 13:54:29 vasta tsitaadiga

Delli üks suur eelis minu jaoks on disain, ibm/lenovo on küll selline diskreetne rohkem mida võimendab omakorda must värv. Teine asi mis Delli juures meeldib on klaveri asetus, universaalsem ja isegi ehk loogilisem, lenovo tundub kuidagi kompaktne ja liialt tilluke. Kolmas asi mis Delli juures minule rohkem sobib on portide asetus, eriti see, et osad asuvad ka tagaküljel mis teeb näiteks laual kasutamise mugavamaks ja kindlasti üks konkreetne asi mida ma ei salli on heli pistikud ees, sellist idiootsust poleks küll äriklassilt oodanud, see tundub rohkem mingi võileva klassi trend olevat.
Väljaulatuvat akut ma lenovo puhul väga miinuseks ei loekski, see ehk annab isegi natuke mingit omapära ilmetule disainile ja taga olles ei sega see ka kedagi kui näiteks arvuti kotti mahtumine välja arvata.
Delli suureks miinuseks saab lugeda kindlasti palju loksuvaid detaile ja üldine ehituskvaliteedi madal kvaliteet võrreldes lenovoga, kuigi jah, paljud neist asjadest otseselt kasutust ei sega ega jää ka silma siis äriklassilt ootaks ikka oluliselt paremat kvaliteeti ka pisidetailide juures. Touchpad on ka suht si#¤ ja tuim dellil koguaeg vist olnud.
Üldiselt kui antud dell oleks lenovo poolt ehitatud oleks vast tegu parima läpuga ever icon_razz.gif

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 14:25:32 vasta tsitaadiga

Mindki häiriks eespool asetsevad helipesad - süles ebamugav ning eest jooksev juhe häiriks jubedalt. Vasakul pool paiknemine peaks sobima ka neile paremakäelistele, kes välist hiirt kasutavad.
Aga see ei olegi veel nii kole lugu kui osad odavad Lenovod, kus on optilise draivi sahtel ette avanev nagu vanal ajal nt Thinkpad 600 mudelitel oli. Jube. Kõhuvolt lükkas pidevalt nupust sahtlit lahti.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 14:32:36 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
Kõhuvolt lükkas pidevalt nupust sahtlit lahti.

icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xecroy
HV kasutaja
xecroy

liitunud: 23.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 17:30:24 vasta tsitaadiga

Aga IBM-i puhul jäi 10 punni tarkvarale andmata.

Ise naudin HinnaVaatlusesse sisselogimist Client security solutioni ja Firefox 2.x koostöö abil, lihtsalt tõmbad näpuga üle sõrmejäljelugeja ja oled plõksti sees. Näiteks netipanga parool ununeb ära, võtad CSS-i lahti tõmbad näpuga üle ja saad uuesti parooli teada. Paraku ei ole veel kõiki IBMi progesid katsetada jõudnud, seega on loota veel positiivseid uudiseid.

Mulle meeldib ka see et näiteks BIOS-i saan sõrmejäljega sisse logida.

Tähelepanuta ei saa ka jätta töökindlust ja vastupidavust. Olen 10 aastat vana IBM-i parandanud ja korpusel polnud ei kriime ega kulumisjälgi.

http://youtube.com/watch?v=3ENQ1dUavI8

_________________
Kõige suurem pidur on alati ketas. Naudi inimväärset elu, osta SSD!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 17.07.2008 18:37:59 vasta tsitaadiga

xecroy, vähemasti xps'ga oli miskine password bank seotud sõrmejäljega
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 19:54:31 vasta tsitaadiga

Mina arvan tegelikult, et VR53 tahtis viisakalt väljendudes näidada, et kes mõnda aega IBM/Lenovo Thinkpad'i kasutanud, vaatab Dell'i Latitude seeriat kui odavklassi läpakat. Mina nõustun temaga. Muide, minu arust on Dell'i XPS seeria parema koostekvaliteediga kui Latitude.

Vihaste Delliomanike raevupursked on igati teretulnud. Peategi end vihaselt õigustama, kui sellise asja ostnud olete. icon_razz.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 22:51:43 vasta tsitaadiga

oliver., Latitude C seerial oli ka rom ettepoole. ise olin sama probleemiga hädas, et kippus vastu kõhtu minnes lahti tulema, kuigi mingit erilist volti üle püksirihma ei vedelenud.
Samas tarkvara kohapealt on Thinkpad tõesti tasemel, sellega olen isegi väga rahul. Dell puhul meeldib mulle jällegi online tugi rohkem, kui kirjadele vastamine muidugi välja jätta kus on sellist jura aetud mõnikord, et anna olla icon_lol.gif.

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2008 20:01:56 vasta tsitaadiga

Ennast huvitaks füüsilised mõõtmed (mm) ja ka mudeli number Lenovo puhul (Lenovo homepage näitan sulle Configure T Series, endal soov just Widescreeni saada)
Lenovol aga iga rauakonf, sama displayga eri Mudelinumbriga...
icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2008 21:24:03 vasta tsitaadiga

Korpuse mõõtmed: laius, pikkus, kõrgus eest, kõrgus tagant (mm)

D630
336x238x32x32

T61
335x238x28x32

Mudel 7663-AQ8

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2008 21:02:40 vasta tsitaadiga

kes arvuti jõudluse võrdluse kohta kommenteerisid, eeldatavasti polnud see teemaalgatajal eesmärk, seda enam et mõlemaid saab reaalselt mõningas skaalas vastavalt vajadusele komplekteerida.

on mõlema läpakaga tegu olnud, t61 on vähevõitu katsuda olnud, d630 ja eelnevaid mõlema tootja omi omajagu.
vahe on antud võrdlusalustel mudelitel kõvasti vähenenud, delli kasuks. seda siiski kahjuks suuremas osas lenovo ratsimiste tõttu.

kuigi saan aru argumentidest, et delli plusse nagu välja ei toodud, on suhteliselt objektiivne reaalsus see, et kogu jutt oli õige.

disain on muide maitseasi, ibmi disain on vähemalt tuntud suurus ja suhteliselt diskreetne. delli eelmised mudelid olid kahtlasevõitu ja d630 mõjub millegipärast t61 võrreldes suuremalt. rohkem suuremalt kui 3mm paksust ja 1mm laiust.
vastupidiselt eelpoolkõnelejatele ütleks küll, et d610/620 võrreldes mõjub d630 korpus üsna positiivselt. materjal on tõesti veidi kahtlasem kuid loginat ja pehmust on suts vähem. minu subjektiivse arvamuse järgi.

lenovo garantii ja kvaliteet on ibm ajaga võrreldes mõnevõrra alla käinud. üsna suur osa headest asjadest on vana ibmi researchi peal, uut nagu väga ei ole.

tarkvara sakib mõlemal ühepalju, lenovo on teinud harjumuseks kogu oma räige bloat peale lasta (tänu jumalale, et mitte nii räige, kui lenovo brändi omadele) ja dell jääb selles osas pisut alla (aga mitte palju). bloati isiklik sobivus on siin omaette küsimus.
kui ülearusest lahti saada, siis (potentsiaalselt) kasulikku softi on lenovol siiski pisut rohkem.

com pordi olemasolu on nišiteema icon_wink.gif

edit:
- ekraani loksumisega on see teema, et thinkpadidel on sees üsna korralik konstruktsioon, mille küljes siis metallist hinged on. kõrvalmärkuse korras, leidlike ja küllalt kõrgelt arvutit maha pillavate kasutajate jaoks ei ole needki purunematud.
- fn ja ctrl saab thinkpadidel ära vahetada, bios või üks bloati softijupp abiks.
- linux peaks mõlemal üsna probleemivabalt töötama, kas mitte isegi mõlemad vähemalt üksvahe linuxit alternatiivina ei pakkunud?
- d630 extended aku on imo eriti rõve (ibmi oma ka, aga mitte nii palju) icon_biggrin.gif
- igasugused loksud ja klaveri/trackpointi/touchpadi kiiksud on pisiasjad, aga kokkuvõttes häirivad.
- ibmi ekraani kõrval olev antenn on kuratlikult hea asi oma kogemuse põhjal.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mareq
HV vaatleja

liitunud: 16.04.2003




sõnum 24.07.2008 11:59:43 vasta tsitaadiga

VR53 kirjutas:
Lenovo tõi helipesad ette, sest kasutajad arvasid, et eest on mugavam kõrvaklappe ühendada. Maitse asi, kuid väliseid kõlareid kasutades oleks küljel tõenäoliselt parem.


Kui see oli tõesti tehtud kasutajate soovil, siis miks t61p'l on helipesad normaalses kohas? See on de facto hinna ülesnügimine ainult, kui ma pean ostma 10K kallima pilli ainult selleks, et helipistik ees ei tolgendaks kuivõrd muu funktsionaalsuse koha pealt ajaks asja ära ka mitte-p mudel.
Ma mõistan, et see on ülepingutatud näide, kuid see-eest ilmekas. icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 12:43:51 vasta tsitaadiga

Tavalise ekraaniga T61 puhul on need endiselt külje peal, samuti T60 puhul. Kuigi tegelikult laiekraaniga 14" mudelitel polegi külje peal eriti ruumi nende pesade jaoks.
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 24.07.2008 12:47:25 vasta tsitaadiga

tavaekraani all mõtlesid sa siis seda 14,1" ?
_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 12:50:00 vasta tsitaadiga

Jah. Kõik suuremad on laiekraaniga.
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 13:36:47 vasta tsitaadiga

mareq kirjutas:
VR53 kirjutas:
Lenovo tõi helipesad ette, sest kasutajad arvasid, et eest on mugavam kõrvaklappe ühendada. Maitse asi, kuid väliseid kõlareid kasutades oleks küljel tõenäoliselt parem.


Kui see oli tõesti tehtud kasutajate soovil, siis miks t61p'l on helipesad normaalses kohas? See on de facto hinna ülesnügimine ainult, kui ma pean ostma 10K kallima pilli ainult selleks, et helipistik ees ei tolgendaks kuivõrd muu funktsionaalsuse koha pealt ajaks asja ära ka mitte-p mudel.
Ma mõistan, et see on ülepingutatud näide, kuid see-eest ilmekas. icon_smile.gif


XPS-il on ka ees thumbs_down.gif Huvitav kas enamus kasutajaid kasutavad läpakat laua peal? Mina kasutan laua peal ikka suure ekraaniga asju mis silmi ei riku ja läpakas on autos või reisil kaaslaseks. Ja proovi süles ette kõrvaklappe ja mikrit toppida!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 13:54:33 vasta tsitaadiga

LOCAL kirjutas:
mareq kirjutas:
VR53 kirjutas:
Lenovo tõi helipesad ette, sest kasutajad arvasid, et eest on mugavam kõrvaklappe ühendada. Maitse asi, kuid väliseid kõlareid kasutades oleks küljel tõenäoliselt parem.


Kui see oli tõesti tehtud kasutajate soovil, siis miks t61p'l on helipesad normaalses kohas? See on de facto hinna ülesnügimine ainult, kui ma pean ostma 10K kallima pilli ainult selleks, et helipistik ees ei tolgendaks kuivõrd muu funktsionaalsuse koha pealt ajaks asja ära ka mitte-p mudel.
Ma mõistan, et see on ülepingutatud näide, kuid see-eest ilmekas. icon_smile.gif


XPS-il on ka ees thumbs_down.gif Huvitav kas enamus kasutajaid kasutavad läpakat laua peal? Mina kasutan laua peal ikka suure ekraaniga asju mis silmi ei riku ja läpakas on autos või reisil kaaslaseks. Ja proovi süles ette kõrvaklappe ja mikrit toppida!

need 2 siin on rohkem tööinimesed masinad. neid kasutatakse vist küll rohkem laua peal kui süles.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 13:58:44 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
need 2 siin on rohkem tööinimesed masinad. neid kasutatakse vist küll rohkem laua peal kui süles.


tööinimese masin võib olla mistahes masin mis vastab tema vajadustele. kui mul on hdmi vaja siis ma ei saa ju neid eelistada, mul ennem xps-i oli latitude muide!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 15:12:55 vasta tsitaadiga

laiekraaniga t61 oli just käes, helipesad külje peal...

LOCAL, ma tahaks norida. kuhu sa süles selle hdmi topid?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mareq
HV vaatleja

liitunud: 16.04.2003




sõnum 24.07.2008 15:23:02 vasta tsitaadiga

millise laiekraaniga? 14.1" või 15.4"?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 15:28:32 vasta tsitaadiga

ei tea, ei pööranud tähelepanu. :/
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 15:32:42 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
laiekraaniga t61 oli just käes, helipesad külje peal...

LOCAL, ma tahaks norida. kuhu sa süles selle hdmi topid?


kas su kujutlusvõime piirdub ainult sellega, et mul on arvuti ainult süles? sülearvuti on ikkagi mobiilne seade mitte ei seisa 24h laua peal ja tuleb arvestada, et seda kasutatakse ka süles!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 15:38:47 vasta tsitaadiga

sellega ma ju antud küsimuse puhul arvestangi. kuhu sa süles selle hdmi teise otsa topid?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 15:58:50 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
laiekraaniga t61 oli just käes, helipesad külje peal...

Siis oli 15.4", mitte 14.1"

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xecroy
HV kasutaja
xecroy

liitunud: 23.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2008 12:30:11 tarkvarast veel vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
kes arvuti jõudluse võrdluse kohta kommenteerisid, eeldatavasti polnud see teemaalgatajal eesmärk, seda enam et mõlemaid saab reaalselt mõningas skaalas vastavalt vajadusele komplekteerida.


tarkvara sakib mõlemal ühepalju, lenovo on teinud harjumuseks kogu oma räige bloat peale lasta (tänu jumalale, et mitte nii räige, kui lenovo brändi omadele) ja dell jääb selles osas pisut alla (aga mitte palju). bloati isiklik sobivus on siin omaette küsimus.
kui ülearusest lahti saada, siis (potentsiaalselt) kasulikku softi on lenovol siiski pisut rohkem.

com pordi olemasolu on nišiteema icon_wink.gif



IBM/Lenovo tarkvara ei SAKI. Seda tuleb osata kasutada. Sai isegi esimestelt t-seeria läpparitelt kohe access connetctions jm. selline kraam maha lastud. Aga nüüd, paar aastat hiljem ei ole ma nõus seda mingi hinna eest tegema.

Väike näide. Lähen koju, panen läppari käima, läppar tunneb mu koduse wifi võrgu ära, ühendab ennast sinna, paneb firefoxi ja MSN-i käima ja teeb postimehe koduka lahti. Töö juures sama lugu ainult siis käivitatakse rohkem programme.

IBM väidab veel et thinkpadide touchpadid töötavad kaa multipuutetundliku puutepaneelina nagu mcbook airilgi....kusagil nägin linuxi jaoks isegi mingit koodi....paraku oli see minu jaoks liiga kirves.

_________________
Kõige suurem pidur on alati ketas. Naudi inimväärset elu, osta SSD!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2008 12:45:52 vasta tsitaadiga

access connections on väga sihtotstarbeline tööriist. + oma kogemuse järgi vähemalt kolmveerand kasutajatest jääb sellega hätta. ning reaalseid kasutajaid on ikka väga vähe.
sakib oli kommentaar tavakasutaja seisukohalt vaadates... icon_wink.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Dell Latitude D630 VS Lenovo ThinkPad T61 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.