|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
axis
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2002
|
15.07.2003 08:44:44
|
|
|
ma olen ka seda kuulnud
viimati muutis axis 15.07.2003 08:47:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axis
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2002
|
15.07.2003 08:45:12
|
|
|
| teadmamees kirjutas: |
| keegi rääkis mulle kunagi niimoodi, et sinna zone servusse saavad kümme matsi ilma sisse ja ülejäänud matsid plekivad, aga saavad koguaeg sisse. |
Märgitud on 10 matsi a seees on tavaliselt 24 ju
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raibert
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2002
|
15.07.2003 08:54:42
|
|
|
Password game.zone.ee
edu.
NB. Ja maksta võite mulle
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
millivatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.07.2002
|
15.07.2003 10:30:13
|
|
|
see onb nüüd loll küsimus, aga kuhu ma selle passi panema pean?
Ja miks tempest viimasel ajal täiesti tühi on?
EDIT: passwordi asja tabasin ära, ASE-s saab seda server propertiesi alt panna...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RanGeR
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2003
|
15.07.2003 12:04:59
|
|
|
| axis kirjutas: |
Kui server full siis jätan connectima , üle saja tavaliselt ei lase  |
irf ´ma ei viitsi oodata, eriti maximum mis oodnud olen on kuskil 19
_________________ Keicccccc..... |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raibert
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2002
|
15.07.2003 12:53:27
|
|
|
| millivatt kirjutas: |
see onb nüüd loll küsimus, aga kuhu ma selle passi panema pean?
Ja miks tempest viimasel ajal täiesti tühi on?
EDIT: passwordi asja tabasin ära, ASE-s saab seda server propertiesi alt panna... |
Ja mängus eneses avad konsooli ja sinna kirjutad
/password game.zone.ee
või kui ei viitsi iga kord passwordi sisestada, siis
/set password game.zone.ee
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6hik
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2003
|
15.07.2003 18:12:31
|
|
|
| mul on vist mingid reeglid kahesilmavahele jäänud kuid miks siis kustutakse minu küsimus kui tahan teada tempesti pässu ja samas zone'i pässu levitatakse küll.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axis
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2002
|
15.07.2003 18:19:31
|
|
|
| mul mingi imelik jama nüüd küll. Iga kord kui mängu lähen on kõik video settingud deafult-i peal . kui panen high tagasi sii pärast jälle on mingi fasti peal , kui uuesti mängu tulla. jõle tylikas on neid video sätteid iga kord uuesti panna , vahepeal toimis a nyd millegi pärast hakkas jamama.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
15.07.2003 18:31:49
|
|
|
| axis kirjutas: |
| mul mingi imelik jama nüüd küll. Iga kord kui mängu lähen on kõik video settingud deafult-i peal . kui panen high tagasi sii pärast jälle on mingi fasti peal , kui uuesti mängu tulla. jõle tylikas on neid video sätteid iga kord uuesti panna , vahepeal toimis a nyd millegi pärast hakkas jamama. |
... võta mängu kataloogilt ja selle sisult read only maha ja ära kirjuta profiili nimesse (mitte segi ajad mängija nimega) ühtegi märki ega tühikut, soovitavalt ainult tähed ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nova
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2003
|
15.07.2003 20:06:16
|
|
|
Deem vaja veel rohkem NOOBE sinna, et tuju k6igil veel sitemaks l2heks... Deem p2rast ise ka kirute
_________________ FSOL |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axis
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2002
|
15.07.2003 20:32:02
|
|
|
| Nova kirjutas: |
Deem vaja veel rohkem NOOBE sinna, et tuju k6igil veel sitemaks l2heks... Deem p2rast ise ka kirute  |
mille peale sa seda ütlesid , või v'idad et mina noob või keegi
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raibert
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2002
|
15.07.2003 20:33:48
|
|
|
| Nova kirjutas: |
Deem vaja veel rohkem NOOBE sinna, et tuju k6igil veel sitemaks l2heks... Deem p2rast ise ka kirute  |
1.On see Wolf.zone.ee avalik mänguservu, mitte mingite tarkpeade mängumaa
2.Passw. on zone.ee foorumis avalikult maha hõigatud
3.ise seal praktiliselt ei mängi, kuna pole mõtet ühtede ja samade fruktide vastu võidelda, vaheldus ruulib
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kamfriek
HV vaatleja
liitunud: 16.07.2003
|
16.07.2003 23:57:16
|
|
|
kui keegi oskab,siis võiks proovida aidata...
ET-s on mul kole madal fps,ehkki arvuti peaks nagu jooksutama probleemideta.
kui settings on fastest ja u.20 inimesega kasvõi fuel dumpis mängida,siis fps on 5-15.
konf muidu selline: P4,512ram,geforce4 4200,directx9,win2000pro.
Huvitav on see,et teised mängud jooksevad täiesti probleemideta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
17.07.2003 00:07:27
|
|
|
täiesti imelik, tempest viimasel ajal täiesti tyhi ise yritan seal vahest sees olla ja rahvas koguda, aga ei ole tavaliselt see õnnestunud. zone on hetkel pidevalt täis. peaks ise kah sinna ära regama, saaks nuubisid tappa
_________________ pensionil |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
17.07.2003 00:28:02
|
|
|
To kamfriek: Keera kõik settingud põhja. Mis ta siis teeb? Mul näiteks ei talu settingute vähendamist üldse. Langeb kohe kooma. Aga kui kõik põhjas, siis on talutav. Keegi pädev võiks ka seletada mix see nii on.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6hik
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2003
|
17.07.2003 02:40:10
|
|
|
| tahaks panna ET võimalikult LOW'ina tööle. St et ei oleks verd seinal, ei lendaks padruni kestasid kui tulistatakse, ei näitaks verd, ühesõnaga nii madalaks kõik kui võimalik. Aga kui panen settingutest kõik low siis mängu minnes tundub et on just kõik maksimumi peal. Kui kõik jällegi HIGH panna siis ikka hülsid lendavad ja veri seinal. Teab keegi kuda sättida asja?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
millivatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.07.2002
|
17.07.2003 10:18:08
|
|
|
| ´mängu readme alusel on tal 16bit-isena tõõtades mingi jama, soovitatakse ametlikult 32 bitti, ehk sellest madal fps?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
17.07.2003 23:22:48
|
|
|
Jaa... Aga miks herr millivatt ei lase teistel (r3versil) oma skille täis teha ja neid kikkima hakkab?
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nova
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2003
|
17.07.2003 23:31:29
|
|
|
Jah ... VASTA
_________________ FSOL |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6hik
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2003
|
18.07.2003 00:23:04
|
|
|
zone igati kõva servu, ping madal. Kuid see ajab küll närvi et iga pisikese asja peale keegi kohe vote'ma et välja kickida. Eriti seff on kui vennad miinide otsa ise jooksevad ja siis complainivad.
Olen isagi zone'st ühe korra kickitud, kui aus olla ei jaganud ma matsu lahtigi miks, vend jooksis kuuli otsa ja eks tal oli juba enne ka hp megamadal ning siis sõimati TK'ks.
Nii et kutsun rahvas ülesse vähem vote'ima
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xerom
HV kasutaja
liitunud: 03.07.2002
|
18.07.2003 00:23:19
|
|
|
| HGtafka kirjutas: |
ja mõned on seal zones küll õiged ÖÖÖÖ ja ÄÄÄ, lähen sisse vaatan koguaeg lambist kikitakse välja raffast, ja 1 kord oleks ka mina lennanud, oksa tuleb sellised "kickerid" tõmmata  |
blaa blaa
ega ilma asjata ei kickita.. kickitakse panzaped*sid, kes mängida ei oska.. mulle endale käib ka see krdi panzerfaust ikka väga valusalt pinda.. isegi nii kick votesid teinud..
h2rra xero
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
18.07.2003 00:30:08
|
|
|
Hee, v6hik optimist : D Aga... xero sa ju pädev... Skillide tegemiseks on hädavajalik panzeriga olla vahepeal. Fleimerit ometi ei võta. See venom kah siuke nje-rõõba-nje-mjaasa. Nööbid on muidugi omaette teema.
E:HGtafka-kikmi
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HGtafka
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.07.2002
|
18.07.2003 00:38:12
|
|
|
mind küll välja ei kickitud kui ma panzeriga olin, ja üldiselt kui hakkadki kickima siis see hakkab teistel mängimist segama ja nad ei loe mida või keda kickitakse vaid vajutavad lambist F1'te ning siis ongi see vant sealt serverist läinud ja kickitakse ka NOOBE, aga kunagi olete ise ka sellised nuubid olnud ja sirgunud professionaalideks niiet laske noobidel kah pelada. Kuid minule käib rohkem see air-support või artillery-support pinda, koguaeg lasevad neid ja minuarust on need veel amatöörsemad!
PS! mina küll kickima kedagi ei hakka, loomulikult siis kui meelega-tahtlikult oma mehi lastakse. Enam ma zones ei pelagi, välismaa serverid palju lahedamad...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
18.07.2003 00:47:00
|
|
|
1) need tropid on täiega paugud kes lambist hakkavad votema vendasid välja, ei ole õnneks ise kunagi kinga saanud, aga vahest on votesid ikka ette tulnud.
2)panzerfaust on relv nagu relv ikka. mul oli panzatonksuga kymne minutiga 35 killi ja siis mingi rõve gamemaster kickis mu, kuna ma tapsin liiast palju tema arust
_________________ pensionil |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
18.07.2003 01:03:16
|
|
|
Oeh, parem vist mitte pansadest rääkida. Läheb veel käest ära.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
millivatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.07.2002
|
18.07.2003 08:34:55
|
|
|
| inca kirjutas: |
| Jaa... Aga miks herr millivatt ei lase teistel (r3versil) oma skille täis teha ja neid kikkima hakkab? |
see oli ühekordne eksimus, ma enam ei tee ...(tegelikult ma olen ennast ka paar korda kickida üritanud)
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
18.07.2003 14:03:18
|
|
|
muide etle on kaks head uut mappi tehtud: rhine ja trainyard(trainyard on rtcw depoti koopia). neid saab tõmmata siit:
http://www.rtcwfiles.com/
soovitan soojalt prooovida!
_________________ pensionil |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AsTeR
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002
|
20.07.2003 12:08:35
|
|
|
kickimise poolt käis korra mulle selline vend pinda ,nii kui alustasid hakkas üks tont oma vendasid täristama lasi mind ja paar tüüpi veel maha. ma ja ned kes ta maha lasi üritasid tede kickida aga asjata ja siis kui õnnestus ta maha võta kickiti mind kohe välja ei tea kas neid kah.
aga mõnes mõttes ka pull
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monk
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.08.2002
|
21.07.2003 01:09:02
|
|
|
| Vahest kui l2hed kuskile serverisse siis kysib ,et do you want to join a fireteam ? Mida see t2hendab ? Kas on mingi eelis kui liitud ?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axis
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2002
|
21.07.2003 09:32:09
|
|
|
| Kui sa oled fireteam-is siiis saad teiste tiimi kaaaslsatega suhelda. Kui vajutad t ja ütled midagi siis näevad seda kõik kui y siiis näevad ainult tiimis olevad. Ma olen nii aru saanud a vb eksin. Mingit eelis on kindlasti kui sa räägid nii et teised vastased seda ei näe.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
21.07.2003 10:03:30
|
|
|
muidugi on eelis kui vaenlane su texti ei näe, kuidas muidu koordineerida tiimi tegevust. muidugi klannimängudes tavaliselt mikker ja kõrvaklapid kasutuses ja mingi battlecom stiilis proge et siis ei peaks aega raiskama trykkimisega vaid saaks rääkida opis. muidugi selline asi nagu on 'binds' ka abiks.
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
21.07.2003 13:55:07
|
|
|
kui sa vajutad t, siis sa saad valida, kes seda teksti näevad. seal on kirjas, kas to team, to fireteam või to all!
_________________ pensionil |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6hik
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2003
|
21.07.2003 22:57:33
|
|
|
| kuidagi peaks saama screenshote ka mängus teha ja siis pildid salvestab ise folderisse. Teab keegi kuidas?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
21.07.2003 23:52:34
|
|
|
Eriti "maniakk" oled.
Laseb maha ja teeb pildi ka veel.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
22.07.2003 09:02:26
|
|
|
f11 või kui tahad sellest teha ,kuidas sa 25 matsi korraga õhku lasid(konsoolist ss-i) siis kirjutad konsooli
/screenshotjpeg omg25killiirwirw näiteks
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
22.07.2003 09:36:52
|
|
|
mina kunagi kasutasin veel Print Screeni ja siis pastesin Paintis
_________________ pensionil |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HGtafka
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.07.2002
|
22.07.2003 21:44:28
|
|
|
| teadmamees kirjutas: |
mina kunagi kasutasin veel Print Screeni ja siis pastesin Paintis  |
kusjuures kvaliteet on normaalne
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sendler
HV kasutaja
liitunud: 26.05.2003
|
22.07.2003 21:49:25
|
|
|
| Mäng hea, aga mul esineb väike probleem mängus, nimelt varjudega, eriti masinate omadega, vilguvad raisad. Peal Cat3.6 ja varasematega oli ka nii ja Omega/DNA´ga kah.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
millivatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.07.2002
|
24.07.2003 13:17:16
|
|
|
Aga mehed, teeme HV klanni...
mis arvate?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
24.07.2003 15:58:21
|
|
|
mis juhtus eelmise HV klanniga . CS'is ma mõtlen.... Loodan et seekord tuleb paremini muidu aint maine langeb
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dolby
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
24.07.2003 19:20:33
|
|
|
igasse serverisse sisse minemisel ütles "Enemy Territory" et - "cdkey in use in different IP address". Kas peab tõmbama uuesti mängu?
Mängin seda tihti. Kui keegi paneks servu kuhugi üles, oleks ka kambas.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
24.07.2003 19:28:46
|
|
|
| dolby kirjutas: |
igasse serverisse sisse minemisel ütles "Enemy Territory" et - "cdkey in use in different IP address". Kas peab tõmbama uuesti mängu?
Mängin seda tihti. Kui keegi paneks servu kuhugi üles, oleks ka kambas. |
... ET ei küsi küll mingit võtit, ajad vist midagi segamini !
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyromaan
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2002
|
24.07.2003 19:38:36
|
|
|
küsiks siin, et mis värk seal zone servus on. nii kui ma oma panzeri välja võtan on lastel kisa lahti, et mängida ei saa ?
asi oli nii. läksin mängu ja võtsin panzeri. esimese laksuga 3 tüüpi surnud. arvake mis järgmisena juhtus ?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sendler
HV kasutaja
liitunud: 26.05.2003
|
24.07.2003 19:45:13
|
|
|
| Kui mäng küsib "cdkey in use in different IP address", siis punkbuster paneb natsa pange, aga aitab ühe htm faili uuesti kakkumine, mis on punkbusteri lehel olemas
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6hik
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2003
|
24.07.2003 19:52:03
|
|
|
| pyromaan kirjutas: |
küsiks siin, et mis värk seal zone servus on. nii kui ma oma panzeri välja võtan on lastel kisa lahti, et mängida ei saa ?
asi oli nii. läksin mängu ja võtsin panzeri. esimese laksuga 3 tüüpi surnud. arvake mis järgmisena juhtus ? |
vote ja kick?
olid selle ära teeninud
ei saa ju mängida kui mingi vend hüppab metsast välja paneb ÜHE laksu ja kõik ning nii kordub. Inimestele meeldib võrdsus ja põnevus, mis põnevat on kui jooksed pika maa et midagi teha ja siis üks laks ja hakka uuesti jooksma, et jõuda kuhugile kus madin käib.
Kuigi jah panza on relv mis mängus on ja samahästi võiks kisa tõsta muu relva üle aga mis teha
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
24.07.2003 20:51:54
|
|
|
| pyromaan kirjutas: |
küsiks siin, et mis värk seal zone servus on. nii kui ma oma panzeri välja võtan on lastel kisa lahti, et mängida ei saa ?
asi oli nii. läksin mängu ja võtsin panzeri. esimese laksuga 3 tüüpi surnud. arvake mis järgmisena juhtus ? |
Panzer on ikka tankitõrjerelv.
http://www.hot.ee/relvaleht/relv-7.htm
Aga noh ...
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
24.07.2003 21:22:20
|
|
|
On ka granaadi heitja mis on ka panzeri nime all. see seal oli panzerlandmine nimelt neil(natsidel) oli vist ka tank panzeri nimega?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
24.07.2003 21:49:42
|
|
|
Mõtlesin Panzerfausti kuid kirjutsain panzer.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyromaan
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2002
|
24.07.2003 23:30:30
|
|
|
ei tea, igatahes mingi megaäpud on seal (wolf.zone.ee) koos. samashästi võiks öelda et medpacki tegelikkuses ei eksisteeri ja surma saab ka reegline mõnest kuulist. iga asja peale on kisa lahti, mitte ainult panzeri. seal oldud umbes 20min jooksul oli rohkem hääletamisi kui mul eeleva 48 mängutunni jooksul kokku. tundub et mõnele, kel hormoonid liiga palju möllavad on valed õigused antud. enivei see selleks. välismaa servud on paremad ning mängijad intelligentsemad. selline lapselikkus küll meid mängumaailmas kuhugi ei vii
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|