Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Enemy Territory märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 117, 118, 119  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
axis
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2002




sõnum 15.07.2003 08:44:44 vasta tsitaadiga

ma olen ka seda kuulnud icon_rolleyes.gif icon_confused.gif icon_confused.gif

viimati muutis axis 15.07.2003 08:47:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axis
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2002




sõnum 15.07.2003 08:45:12 vasta tsitaadiga

teadmamees kirjutas:
keegi rääkis mulle kunagi niimoodi, et sinna zone servusse saavad kümme matsi ilma sisse ja ülejäänud matsid plekivad, aga saavad koguaeg sisse.

Märgitud on 10 matsi a seees on tavaliselt 24 ju
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raibert
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2002




sõnum 15.07.2003 08:54:42 vasta tsitaadiga

Password game.zone.ee

edu.

NB. Ja maksta võite mulle icon_wink.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 15.07.2003 10:30:13 vasta tsitaadiga

see onb nüüd loll küsimus, aga kuhu ma selle passi panema pean?

Ja miks tempest viimasel ajal täiesti tühi on?

EDIT: passwordi asja tabasin ära, ASE-s saab seda server propertiesi alt panna...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RanGeR
HV vaatleja
RanGeR

liitunud: 13.07.2003




sõnum 15.07.2003 12:04:59 vasta tsitaadiga

axis kirjutas:
Kui server full siis jätan connectima , üle saja tavaliselt ei lase icon_biggrin.gif
irf ´ma ei viitsi oodata, eriti maximum mis oodnud olen on kuskil 19 icon_razz1.gif
_________________
Keicccccc.....
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raibert
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2002




sõnum 15.07.2003 12:53:27 vasta tsitaadiga

millivatt kirjutas:
see onb nüüd loll küsimus, aga kuhu ma selle passi panema pean?

Ja miks tempest viimasel ajal täiesti tühi on?

EDIT: passwordi asja tabasin ära, ASE-s saab seda server propertiesi alt panna...


Ja mängus eneses avad konsooli ja sinna kirjutad
/password game.zone.ee

või kui ei viitsi iga kord passwordi sisestada, siis
/set password game.zone.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6hik
HV kasutaja
v6hik

liitunud: 03.01.2003




sõnum 15.07.2003 18:12:31 vasta tsitaadiga

mul on vist mingid reeglid kahesilmavahele jäänud kuid miks siis kustutakse minu küsimus kui tahan teada tempesti pässu ja samas zone'i pässu levitatakse küll.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axis
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2002




sõnum 15.07.2003 18:19:31 vasta tsitaadiga

mul mingi imelik jama nüüd küll. Iga kord kui mängu lähen on kõik video settingud deafult-i peal . kui panen high tagasi sii pärast jälle on mingi fasti peal , kui uuesti mängu tulla. jõle tylikas on neid video sätteid iga kord uuesti panna , vahepeal toimis a nyd millegi pärast hakkas jamama.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2003 18:31:49 vasta tsitaadiga

axis kirjutas:
mul mingi imelik jama nüüd küll. Iga kord kui mängu lähen on kõik video settingud deafult-i peal . kui panen high tagasi sii pärast jälle on mingi fasti peal , kui uuesti mängu tulla. jõle tylikas on neid video sätteid iga kord uuesti panna , vahepeal toimis a nyd millegi pärast hakkas jamama.

... võta mängu kataloogilt ja selle sisult read only maha ja ära kirjuta profiili nimesse (mitte segi ajad mängija nimega) ühtegi märki ega tühikut, soovitavalt ainult tähed ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nova
HV kasutaja
Nova

liitunud: 09.03.2003




sõnum 15.07.2003 20:06:16 vasta tsitaadiga

Deem vaja veel rohkem NOOBE sinna, et tuju k6igil veel sitemaks l2heks... Deem p2rast ise ka kirute icon_mad.gif
_________________
FSOL
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axis
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2002




sõnum 15.07.2003 20:32:02 vasta tsitaadiga

Nova kirjutas:
Deem vaja veel rohkem NOOBE sinna, et tuju k6igil veel sitemaks l2heks... Deem p2rast ise ka kirute icon_mad.gif


mille peale sa seda ütlesid , või v'idad et mina noob või keegi icon_rolleyes.gif icon_confused.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raibert
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2002




sõnum 15.07.2003 20:33:48 vasta tsitaadiga

Nova kirjutas:
Deem vaja veel rohkem NOOBE sinna, et tuju k6igil veel sitemaks l2heks... Deem p2rast ise ka kirute icon_mad.gif


1.On see Wolf.zone.ee avalik mänguservu, mitte mingite tarkpeade mängumaa
2.Passw. on zone.ee foorumis avalikult maha hõigatud
3.ise seal praktiliselt ei mängi, kuna pole mõtet ühtede ja samade fruktide vastu võidelda, vaheldus ruulib icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kamfriek
HV vaatleja

liitunud: 16.07.2003




sõnum 16.07.2003 23:57:16 vasta tsitaadiga

kui keegi oskab,siis võiks proovida aidata...
ET-s on mul kole madal fps,ehkki arvuti peaks nagu jooksutama probleemideta.
kui settings on fastest ja u.20 inimesega kasvõi fuel dumpis mängida,siis fps on 5-15.
konf muidu selline: P4,512ram,geforce4 4200,directx9,win2000pro.
Huvitav on see,et teised mängud jooksevad täiesti probleemideta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 17.07.2003 00:07:27 vasta tsitaadiga

täiesti imelik, tempest viimasel ajal täiesti tyhi icon_confused.gif icon_question.gif ise yritan seal vahest sees olla ja rahvas koguda, aga ei ole tavaliselt see õnnestunud. zone on hetkel pidevalt täis. peaks ise kah sinna ära regama, saaks nuubisid tappa icon_lol.gif
_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2003 00:28:02 vasta tsitaadiga

To kamfriek: Keera kõik settingud põhja. Mis ta siis teeb? Mul näiteks ei talu settingute vähendamist üldse. Langeb kohe kooma. Aga kui kõik põhjas, siis on talutav. Keegi pädev võiks ka seletada mix see nii on.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6hik
HV kasutaja
v6hik

liitunud: 03.01.2003




sõnum 17.07.2003 02:40:10 vasta tsitaadiga

tahaks panna ET võimalikult LOW'ina tööle. St et ei oleks verd seinal, ei lendaks padruni kestasid kui tulistatakse, ei näitaks verd, ühesõnaga nii madalaks kõik kui võimalik. Aga kui panen settingutest kõik low siis mängu minnes tundub et on just kõik maksimumi peal. Kui kõik jällegi HIGH panna siis ikka hülsid lendavad ja veri seinal. Teab keegi kuda sättida asja?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 17.07.2003 10:18:08 vasta tsitaadiga

´mängu readme alusel on tal 16bit-isena tõõtades mingi jama, soovitatakse ametlikult 32 bitti, ehk sellest madal fps?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2003 23:22:48 vasta tsitaadiga

Jaa... Aga miks herr millivatt ei lase teistel (r3versil) oma skille täis teha ja neid kikkima hakkab?
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nova
HV kasutaja
Nova

liitunud: 09.03.2003




sõnum 17.07.2003 23:31:29 vasta tsitaadiga

Jah ... VASTA icon_eek.gif
_________________
FSOL
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6hik
HV kasutaja
v6hik

liitunud: 03.01.2003




sõnum 18.07.2003 00:23:04 vasta tsitaadiga

zone igati kõva servu, ping madal. Kuid see ajab küll närvi et iga pisikese asja peale keegi kohe vote'ma et välja kickida. Eriti seff on kui vennad miinide otsa ise jooksevad ja siis complainivad.
Olen isagi zone'st ühe korra kickitud, kui aus olla ei jaganud ma matsu lahtigi miks, vend jooksis kuuli otsa ja eks tal oli juba enne ka hp megamadal ning siis sõimati TK'ks.
Nii et kutsun rahvas ülesse vähem vote'ima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xerom
HV kasutaja

liitunud: 03.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2003 00:23:19 vasta tsitaadiga

HGtafka kirjutas:
ja mõned on seal zones küll õiged ÖÖÖÖ ja ÄÄÄ, lähen sisse vaatan koguaeg lambist kikitakse välja raffast, ja 1 kord oleks ka mina lennanud, oksa tuleb sellised "kickerid" tõmmata icon_evil.gif

blaa blaa
ega ilma asjata ei kickita.. kickitakse panzaped*sid, kes mängida ei oska.. mulle endale käib ka see krdi panzerfaust ikka väga valusalt pinda.. isegi nii kick votesid teinud..

h2rra xero
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2003 00:30:08 vasta tsitaadiga

Hee, v6hik optimist : D Aga... xero sa ju pädev... Skillide tegemiseks on hädavajalik panzeriga olla vahepeal. Fleimerit ometi ei võta. See venom kah siuke nje-rõõba-nje-mjaasa. Nööbid on muidugi omaette teema.
E:HGtafka-kikmi

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 18.07.2003 00:38:12 vasta tsitaadiga

mind küll välja ei kickitud kui ma panzeriga olin, ja üldiselt kui hakkadki kickima siis see hakkab teistel mängimist segama ja nad ei loe mida või keda kickitakse vaid vajutavad lambist F1'te ning siis ongi see vant sealt serverist läinud ja kickitakse ka NOOBE, aga kunagi olete ise ka sellised nuubid olnud ja sirgunud professionaalideks niiet laske noobidel kah pelada. Kuid minule käib rohkem see air-support või artillery-support pinda, koguaeg lasevad neid ja minuarust on need veel amatöörsemad!

PS! mina küll kickima kedagi ei hakka, loomulikult siis kui meelega-tahtlikult oma mehi lastakse. Enam ma zones ei pelagi, välismaa serverid palju lahedamad...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 18.07.2003 00:47:00 vasta tsitaadiga

1) need tropid on täiega paugud kes lambist hakkavad votema vendasid välja, ei ole õnneks ise kunagi kinga saanud, aga vahest on votesid ikka ette tulnud.

2)panzerfaust on relv nagu relv ikka. mul oli panzatonksuga kymne minutiga 35 thumbs_up.gif killi ja siis mingi rõve gamemaster kickis mu, kuna ma tapsin liiast palju tema arust icon_neutral.gif

_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2003 01:03:16 vasta tsitaadiga

Oeh, parem vist mitte pansadest rääkida. Läheb veel käest ära.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 18.07.2003 08:34:55 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
Jaa... Aga miks herr millivatt ei lase teistel (r3versil) oma skille täis teha ja neid kikkima hakkab?

see oli ühekordne eksimus, ma enam ei tee icon_eek.gif icon_redface.gif ...(tegelikult ma olen ennast ka paar korda kickida üritanud)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 18.07.2003 14:03:18 vasta tsitaadiga

muide etle on kaks head uut mappi tehtud: rhine ja trainyard(trainyard on rtcw depoti koopia). neid saab tõmmata siit:
http://www.rtcwfiles.com/
soovitan soojalt prooovida!

_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2003 16:22:52 vasta tsitaadiga

Lalaa kothtest on ka. Selline 1vs1 map. Multidemo baasil http://www.swertcw.com/download.php?id=401
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AsTeR
HV kasutaja
AsTeR

liitunud: 31.12.2002




sõnum 20.07.2003 12:08:35 vasta tsitaadiga

kickimise poolt käis korra mulle selline vend pinda ,nii kui alustasid hakkas üks tont oma vendasid täristama lasi mind ja paar tüüpi veel maha. ma ja ned kes ta maha lasi üritasid tede kickida aga asjata ja siis kui õnnestus ta maha võta kickiti mind kohe välja ei tea kas neid kah. icon_evil.gif
aga mõnes mõttes ka pull
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monk
Kreisi kasutaja
monk

liitunud: 31.08.2002




sõnum 21.07.2003 01:09:02 vasta tsitaadiga

Vahest kui l2hed kuskile serverisse siis kysib ,et do you want to join a fireteam ? Mida see t2hendab ? Kas on mingi eelis kui liitud ?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
axis
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2002




sõnum 21.07.2003 09:32:09 vasta tsitaadiga

Kui sa oled fireteam-is siiis saad teiste tiimi kaaaslsatega suhelda. Kui vajutad t ja ütled midagi siis näevad seda kõik kui y siiis näevad ainult tiimis olevad. Ma olen nii aru saanud a vb eksin. Mingit eelis on kindlasti kui sa räägid nii et teised vastased seda ei näe.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2003 10:03:30 vasta tsitaadiga

muidugi on eelis kui vaenlane su texti ei näe, kuidas muidu koordineerida tiimi tegevust. muidugi klannimängudes tavaliselt mikker ja kõrvaklapid kasutuses ja mingi battlecom stiilis proge et siis ei peaks aega raiskama trykkimisega vaid saaks rääkida opis. muidugi selline asi nagu on 'binds' ka abiks.
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 21.07.2003 13:55:07 vasta tsitaadiga

kui sa vajutad t, siis sa saad valida, kes seda teksti näevad. seal on kirjas, kas to team, to fireteam või to all!
_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6hik
HV kasutaja
v6hik

liitunud: 03.01.2003




sõnum 21.07.2003 22:57:33 vasta tsitaadiga

kuidagi peaks saama screenshote ka mängus teha ja siis pildid salvestab ise folderisse. Teab keegi kuidas?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2003 23:52:34 vasta tsitaadiga

Eriti "maniakk" oled.
Laseb maha ja teeb pildi ka veel. icon_lol.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2003 09:02:26 vasta tsitaadiga

f11 või kui tahad sellest teha ,kuidas sa 25 matsi korraga õhku lasid(konsoolist ss-i) siis kirjutad konsooli
/screenshotjpeg omg25killiirwirw näiteks

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 22.07.2003 09:36:52 vasta tsitaadiga

mina kunagi kasutasin veel Print Screeni ja siis pastesin Paintis icon_redface.gif
_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 22.07.2003 21:44:28 vasta tsitaadiga

teadmamees kirjutas:
mina kunagi kasutasin veel Print Screeni ja siis pastesin Paintis icon_redface.gif


kusjuures kvaliteet on normaalne icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sendler
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003




sõnum 22.07.2003 21:49:25 vasta tsitaadiga

Mäng hea, aga mul esineb väike probleem mängus, nimelt varjudega, eriti masinate omadega, vilguvad raisad. Peal Cat3.6 ja varasematega oli ka nii ja Omega/DNA´ga kah.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 24.07.2003 13:17:16 vasta tsitaadiga

Aga mehed, teeme HV klanni...
mis arvate?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2003 15:58:21 vasta tsitaadiga

mis juhtus eelmise HV klanniga icon_wink.gif. CS'is ma mõtlen.... Loodan et seekord tuleb paremini muidu aint maine langeb icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dolby
HV kasutaja


liitunud: 05.11.2001




sõnum 24.07.2003 19:20:33 vasta tsitaadiga

igasse serverisse sisse minemisel ütles "Enemy Territory" et - "cdkey in use in different IP address". Kas peab tõmbama uuesti mängu?
Mängin seda tihti. Kui keegi paneks servu kuhugi üles, oleks ka kambas.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2003 19:28:46 vasta tsitaadiga

dolby kirjutas:
igasse serverisse sisse minemisel ütles "Enemy Territory" et - "cdkey in use in different IP address". Kas peab tõmbama uuesti mängu?
Mängin seda tihti. Kui keegi paneks servu kuhugi üles, oleks ka kambas.

... ET ei küsi küll mingit võtit, ajad vist midagi segamini !

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyromaan
HV kasutaja
pyromaan

liitunud: 01.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2003 19:38:36 vasta tsitaadiga

küsiks siin, et mis värk seal zone servus on. nii kui ma oma panzeri välja võtan on lastel kisa lahti, et mängida ei saa ? icon_razz1.gif

asi oli nii. läksin mängu ja võtsin panzeri. esimese laksuga 3 tüüpi surnud. arvake mis järgmisena juhtus ?

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sendler
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003




sõnum 24.07.2003 19:45:13 vasta tsitaadiga

Kui mäng küsib "cdkey in use in different IP address", siis punkbuster paneb natsa pange, aga aitab ühe htm faili uuesti kakkumine, mis on punkbusteri lehel olemas
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6hik
HV kasutaja
v6hik

liitunud: 03.01.2003




sõnum 24.07.2003 19:52:03 vasta tsitaadiga

pyromaan kirjutas:
küsiks siin, et mis värk seal zone servus on. nii kui ma oma panzeri välja võtan on lastel kisa lahti, et mängida ei saa ? icon_razz1.gif

asi oli nii. läksin mängu ja võtsin panzeri. esimese laksuga 3 tüüpi surnud. arvake mis järgmisena juhtus ?

vote ja kick?
olid selle ära teeninud icon_wink.gif
ei saa ju mängida kui mingi vend hüppab metsast välja paneb ÜHE laksu ja kõik ning nii kordub. Inimestele meeldib võrdsus ja põnevus, mis põnevat on kui jooksed pika maa et midagi teha ja siis üks laks ja hakka uuesti jooksma, et jõuda kuhugile kus madin käib.
Kuigi jah panza on relv mis mängus on ja samahästi võiks kisa tõsta muu relva üle aga mis teha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2003 20:51:54 vasta tsitaadiga

pyromaan kirjutas:
küsiks siin, et mis värk seal zone servus on. nii kui ma oma panzeri välja võtan on lastel kisa lahti, et mängida ei saa ? icon_razz1.gif

asi oli nii. läksin mängu ja võtsin panzeri. esimese laksuga 3 tüüpi surnud. arvake mis järgmisena juhtus ?


Panzer on ikka tankitõrjerelv.
http://www.hot.ee/relvaleht/relv-7.htm
Aga noh ...
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2003 21:22:20 vasta tsitaadiga

On ka granaadi heitja mis on ka panzeri nime all. see seal oli panzerlandmine nimelt icon_rolleyes.gif neil(natsidel) oli vist ka tank panzeri nimega?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2003 21:49:42 vasta tsitaadiga

Mõtlesin Panzerfausti kuid kirjutsain panzer. beer_yum.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyromaan
HV kasutaja
pyromaan

liitunud: 01.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2003 23:30:30 vasta tsitaadiga

ei tea, igatahes mingi megaäpud on seal (wolf.zone.ee) koos. samashästi võiks öelda et medpacki tegelikkuses ei eksisteeri ja surma saab ka reegline mõnest kuulist. iga asja peale on kisa lahti, mitte ainult panzeri. seal oldud umbes 20min jooksul oli rohkem hääletamisi kui mul eeleva 48 mängutunni jooksul kokku. tundub et mõnele, kel hormoonid liiga palju möllavad on valed õigused antud. enivei see selleks. välismaa servud on paremad ning mängijad intelligentsemad. selline lapselikkus küll meid mängumaailmas kuhugi ei vii icon_razz1.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Enemy Territory mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 117, 118, 119  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.