Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 113, 114, 115  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 02.07.2008 20:25:29 vasta tsitaadiga

aga ma pärin edasi. on nimelt paar asja, millest ma pole kordagi mööda saanud. nüüd sis oblivioni modiga samad teemad icon_sad.gif

1) duti mehed ei luba mind baari juures ühte nurgatagusesse, kus peaks olema ühe duti-mehe relv, mis vaja üles leida. kui sisenen sinna "salaja" katust pidi, lüüakse häiret ja tullakse mind nottima. kuidas seda vältida?

2) seal "keelatud maal" on ka üks duti onkel, kes minuga juttu teeb enne kui teised ründama lendavad ja pakub relvi müüa. milles point? miks tema pahane pole?

3) müüsin alguses rahahimus oma magamiskoti traderile maha. kas seda kuskilt kuidagi tagasi ei saa?

4) ootamatult tekkis mingi jama - pilt kisùb iga paari sekundi tagant uduseks ja see ei lähe ega lähe üle. milles probleem ja kuidas lahti saada?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2008 22:06:08 vasta tsitaadiga

Viimane on tingitud magamatusest. Magades läheb see üle. UUs magamiskott plekkis mul mäletamist mööda 17 kilo.
_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 02.07.2008 22:07:32 vasta tsitaadiga

troglodyte, softis, eks peab siis vägivaldseks inimeseks hakkama icon_biggrin.gif
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 02.07.2008 22:23:25 vasta tsitaadiga

Satakas kirjutas:
1) duti mehed ei luba mind baari juures ühte nurgatagusesse, kus peaks olema ühe duti-mehe relv, mis vaja üles leida. kui sisenen sinna "salaja" katust pidi, lüüakse häiret ja tullakse mind nottima. kuidas seda vältida?


Selleks on kaks võimalust:
1) Army Warehouse areas teed ühe Duty questi ära (aitad Freedomi baasi ülevõtta)
2) Teed Barmanile sitaks queste ja saad kutse Duty bossi jutule.

NB: Asju on võimalik nii ajada, et sa oled friendly Freedomile ja samas saad ka ligipääsu Duty punkrisse ja saad ka neile queste teha.
Muidugi kui quest nõuab ühe poole vendade tapmist on head suhted nendega läbi.
Selline võimalus oli vähemalt mul OL modiga, võis muidugi ka bug olla.


viimati muutis troglodyte 02.07.2008 22:29:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 02.07.2008 22:27:12 vasta tsitaadiga

Kas taskulampi pole selles mängus olemas? Pimedas ei näe midagi.
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 02.07.2008 22:29:34 vasta tsitaadiga

Dumbass kirjutas:
Viimane on tingitud magamatusest. Magades läheb see üle. UUs magamiskott plekkis mul mäletamist mööda 17 kilo.


aga kui keegi magamiskotti müügiks ei paku? kas ilma kotita magada polegi võimalik?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2008 22:37:35 vasta tsitaadiga

kalevipoeg kirjutas:
Kas taskulampi pole selles mängus olemas? Pimedas ei näe midagi.

Lamp peaks kõikide suitide puhul olemas olema.. osade suitidega on ka nightvision.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 02.07.2008 22:42:05 vasta tsitaadiga

taskulamp süttib, kui default setingute puhul L vajutada
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 02.07.2008 22:44:40 vasta tsitaadiga

Satakas, Foxxx, tänud thumbs_up.gif Millegipärast ei jäänud see seadete alt silma icon_neutral.gif
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sushimees
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2004




sõnum 03.07.2008 01:31:45 vasta tsitaadiga

Kuidas AMD 64 3000+, 1GB rami ja 7600GT 256MB jooksutaks seda mängu?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
123456
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 02:00:12 vasta tsitaadiga

sushimees kirjutas:
Kuidas AMD 64 3000+, 1GB rami ja 7600GT 256MB jooksutaks seda mängu?

mängitavalt

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2008 22:56:59 vasta tsitaadiga

Kusjuures soovitan kindlasti eelviimase patchi ka peale panna(1.005), mäng hakkab tunduvalt paremini "jooksma"...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2008 21:27:26 vasta tsitaadiga

algne release date oli 28 august, nüüd juba 29, kas läheb samamoodi nagu soc-ga?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheAnswer
HV kasutaja
TheAnswer

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2008 22:10:04 vasta tsitaadiga

Here comes a new video of S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky game demonstrating atmosphere, detailing and authenticity of the game's world.

http://www.stalker-game.com/en/?page=video
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.07.2008 22:52:42 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
algne release date oli 28 august, nüüd juba 29, kas läheb samamoodi nagu soc-ga?

No 1 päev ju ainult icon_lol.gif .Pole hullu.Tundub üsna kenasti valmis saavat thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
David0002
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2006




sõnum 08.07.2008 09:51:47 vasta tsitaadiga

1 gb rammi jääb ju mingil määral takistuseks icon_question.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 08.07.2008 14:34:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

NB: Asju on võimalik nii ajada, et sa oled friendly Freedomile ja samas saad ka ligipääsu Duty punkrisse ja saad ka neile queste teha.
Muidugi kui quest nõuab ühe poole vendade tapmist on head suhted nendega läbi.
Selline võimalus oli vähemalt mul OL modiga, võis muidugi ka bug olla.


Ma olen tava versiooni mängides, mitu korda old *rohelistes* suhetes nii cvoboda kui dolgi baasiga.
Ja kui seal ajudeväljapõletajas cvoboda ja dolg ristmikul lahingut lõid, siis mina pooli ei valind,
ma jooksin mõlema poole vahet ja andsin haavatud kaaslastele medkitte ja vahel vaatasin kuda vend püsti tõusis
ja teise venna pikali täristas mis peale ma seda teist venda aitama tõttasin, mis on tegelt päris naljakas icon_wink.gif

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2008 16:13:43 vasta tsitaadiga

TheAnswer kirjutas:
Here comes a new video of S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky game demonstrating atmosphere, detailing and authenticity of the game's world.

http://www.stalker-game.com/en/?page=video

ülikõva, nad peaks midagi välja mõtlema ka x-ray bugtrappi jaoks
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2008 18:51:34 vasta tsitaadiga

sant kirjutas:
tsitaat:

NB: Asju on võimalik nii ajada, et sa oled friendly Freedomile ja samas saad ka ligipääsu Duty punkrisse ja saad ka neile queste teha.
Muidugi kui quest nõuab ühe poole vendade tapmist on head suhted nendega läbi.
Selline võimalus oli vähemalt mul OL modiga, võis muidugi ka bug olla.


Ma olen tava versiooni mängides, mitu korda old *rohelistes* suhetes nii cvoboda kui dolgi baasiga.
Ja kui seal ajudeväljapõletajas cvoboda ja dolg ristmikul lahingut lõid, siis mina pooli ei valind,
ma jooksin mõlema poole vahet ja andsin haavatud kaaslastele medkitte ja vahel vaatasin kuda vend püsti tõusis
ja teise venna pikali täristas mis peale ma seda teist venda aitama tõttasin, mis on tegelt päris naljakas icon_wink.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif .
Peaks järele proovima millalgil , see võis päris naljakas olla .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 09.07.2008 21:44:31 vasta tsitaadiga

David0002 kirjutas:
1 gb rammi jääb ju mingil määral takistuseks icon_question.gif


ma mängisin vanal masinal, kus oli vaid 512 rammi (pluss ati9600 videokaart). tõsi ta on - kippus hakkima ja hakkis ka siis, kui giga juurde panin. aga samas...see on vist mängu enda viga sest tegelikult hakib ta mingil määral ka uuel masinal 4 giga rammi ja geforce8800gt videokaart.

see on muide üldse üks huvitav hakkimine. muidu jookseb perfektselt aga mingitel hetkedel lööb pausi peale. sis pilt lihstalt seisab paar sekundit ja kõik. edasi jookseb jälle normilt. kuni järgmise momendini. millal see juhtub, ei oska ennustada. vana masinaga oli igatahes sagedamini.

PS! aga oskab ehk keegi siiski öelda, miks ma multiplayerisse ei saa?
Satakas kirjutas:
muideks oskab keegi oletada, miks ma MP mängudesse sisse ei saa? serverid loeb küll ette ja sisenemisel hakkab ka sisse logistama aga sis tuleb ette üks kahest - kas sama serveriloetelu või siis viskab mu üldse main menu'sse.

nüüd, peale 1.0006'ks patsimist teatab juba network game klikkides, et "try to connect to master server". ühtegi listis olevasse servusse logida ei saa jätkuvalt.

lisaks leidsin mängu juurest veel ka mingi asna nimega "unlock code" mis teatab, et "welcome to stalker extra content setup wizard" ning seejärel küsib migeid kahte koodi, mida minul omateada ei ole. kust neid saadakse ja mis sellest kasu on?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2008 22:50:29 vasta tsitaadiga

Satakas kirjutas:
David0002 kirjutas:
1 gb rammi jääb ju mingil määral takistuseks icon_question.gif


ma mängisin vanal masinal, kus oli vaid 512 rammi (pluss ati9600 videokaart). tõsi ta on - kippus hakkima ja hakkis ka siis, kui giga juurde panin. aga samas...see on vist mängu enda viga sest tegelikult hakib ta mingil määral ka uuel masinal 4 giga rammi ja geforce8800gt videokaart.

see on muide üldse üks huvitav hakkimine. muidu jookseb perfektselt aga mingitel hetkedel lööb pausi peale. sis pilt lihstalt seisab paar sekundit ja kõik. edasi jookseb jälle normilt. kuni järgmise momendini. millal see juhtub, ei oska ennustada. vana masinaga oli igatahes sagedamini.

kui palju see kõvaketta kiirusest, seek'st oleneb?! Kui joosta kas siis hakib sagedamini?
Mängin vahel ja hakib väga harva joostes. Kettad defragmentidud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 11.07.2008 18:22:08 vasta tsitaadiga

ei ole märganud, et ta mul jooksu pealt rohkem hakiks. Vanal masinal ehk tõesti võis nii olla. uuega on raskem otsustada sest seda tuleb ette suht harva ja sedagi vaid siis, kui masin on mitu ööpäeva järjepanu töötanud. aga eks ma edasi pelades püüan tähele panna ja teada anda.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2008 18:33:30 vasta tsitaadiga

minul sai hakkimine otsa siis kui AA maha võtsin, ses mõttes, et ta pidevalt ei hakkinud, vaid siis kui suurem jooksmine/märul oli siis mingi aja järgi koraks hetkeks peatus.

täna aga tegin uninstalli mängule. aitab sellest ja ootan clear sky'd vahepeal tuleb aga crysis'ist mängima hakata ja lõpuni teha, enne kui sellele ka lisa tuleb.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 12.07.2008 14:00:27 vasta tsitaadiga

raha eest midagi ajsalikku saan ka osta peale kuradima konservide ?
Tulin just x-18 ja hakkan minema x-16 otsingule.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2008 16:21:31 vasta tsitaadiga

Barkeeper hakkab mingil hetkel suht kobedaid relvi müüma.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 13.07.2008 16:15:59 vasta tsitaadiga

p2devaid armoreid saab ka sealt barkeeperi k2est- s.o. kui oblivion lost mod peal on (ilma modita ma pole pelanud)
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 13.07.2008 16:17:31 vasta tsitaadiga

Mis selle mehe kandevõime suureneb ka mingi aja möödudes ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 13.07.2008 16:47:21 vasta tsitaadiga

Ei suurene, kuid on olemas exoskeleton armorid, mis kandejõudu suurendavad.
_________________
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2008 17:59:07 vasta tsitaadiga

Aga nendes ei saa sprintida...
_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheAnswer
HV kasutaja
TheAnswer

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2008 22:41:56 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=aphb4_lazUA
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 13.07.2008 22:48:27 vasta tsitaadiga

hea intervjuu, ei olnud mingit julma hype'i nagu ühe teise mängu puhul sic!
See peli tuleb küll hankida.

_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 13.07.2008 22:49:41 vasta tsitaadiga

Kõige detailsem mäng ever mis loodud vist.Ma ei kujuta ette mis ressursi sellise maailma loomine võtab.Ma siin ägisen Army mapi ehitamisel juba.
Suurt läbimüüki poistele.Näha, et tööd on tehtud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.07.2008 22:51:12 vasta tsitaadiga

25 minutit Clear Sky algust

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andr31
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 00:08:40 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt,ise mängin arvutiga,mis peaks enamvähem maksi välja võtma,aga olukord on hoopiski selline,et mäng crashib - saan oma 10-30 minutit algusareas ringi joostud - ning tuleb freeze,ei saa mitte midagi teha,olen oodanud paar minti,ikkagi mitte midagi - aitab ctrl+alt+del ja mängu exe kinni lükata,olen uuendanud kõik võimalikud draiverid,teisi mänge jookseb vaheltpidamatta hästi,aga just see s.t.a.l.k.e.r.. vana arvuti (AMD Sempron 1.75gHz,1gb ram,Ati Radeon 9550.) Jooksis küll nõksudes,aga ilma ühegi toppamiseta..
P.S - Graafika ega millegi muutmine ei aita,olen nii maxi kui minimumi peal proovinud,ikka crashib..

_________________
soundcloud.com/gamajun
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 01:18:42 vasta tsitaadiga

see 25 min gameplay vid ajas küll jubeda mängu isu peale, kuigi stalkeri esimene osa ei meeldinud üldse mulle
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 14.07.2008 08:41:11 vasta tsitaadiga

Andr31 kirjutas:
Põhimõtteliselt,ise mängin arvutiga,mis peaks enamvähem maksi välja võtma,aga olukord on hoopiski selline,et mäng crashib - saan oma 10-30 minutit algusareas ringi joostud - ning tuleb freeze,ei saa mitte midagi teha,olen oodanud paar minti,ikkagi mitte midagi - aitab ctrl+alt+del ja mängu exe kinni lükata,olen uuendanud kõik võimalikud draiverid,teisi mänge jookseb vaheltpidamatta hästi,aga just see s.t.a.l.k.e.r.. vana arvuti (AMD Sempron 1.75gHz,1gb ram,Ati Radeon 9550.) Jooksis küll nõksudes,aga ilma ühegi toppamiseta..
P.S - Graafika ega millegi muutmine ei aita,olen nii maxi kui minimumi peal proovinud,ikka crashib..


1 GB mälu on sellele mängule ikka vähevõitu, olenemata prose kiirusest.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 15:04:30 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
see 25 min gameplay vid ajas küll jubeda mängu isu peale, kuigi stalkeri esimene osa ei meeldinud üldse mulle

main mission oli ju päris kõva, eriti need laborid olid küll suht creepy
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 14.07.2008 17:23:38 vasta tsitaadiga

Otselink .flv videole, neile kellel flashplayerit ei ole (239MB)
_________________
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 14.07.2008 19:25:50 vasta tsitaadiga

predator kirjutas:
1 GB mälu on sellele mängule ikka vähevõitu, olenemata prose kiirusest.


ei nõustu. vanal masinal mängisin seda enne mälu lisamist 512 rammiga. selliseid probleeme polnud. jah - hakkima kippus küll aga otsest kokkujooksu juhtus küll imeharva.

äkki aitab pätside peale panemine? mul tegi see küll kõike oluliselt paremaks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 19:34:26 vasta tsitaadiga

Andr31 videokaart ju suur pidur seal 3650 on sama hea kui 2600xt enamvähem ju maxi sa selle kaardiga kuidagi ei saa icon_smile.gif ja 1gb mälu on suur pidur selle mängul ärge vaielge kui silma ilu tahad siis on vähermalt 2gb mälu ja parem videokaart!!

ja sul ikka pachid kõik peal? äkki mingi vanem vers ja selle jamab selel süsteemiga?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
David0002
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2006




sõnum 16.07.2008 22:01:29 vasta tsitaadiga

Satakas kirjutas:
predator kirjutas:
1 GB mälu on sellele mängule ikka vähevõitu, olenemata prose kiirusest.


ei nõustu. vanal masinal mängisin seda enne mälu lisamist 512 rammiga. selliseid probleeme polnud. jah - hakkima kippus küll aga otsest kokkujooksu juhtus küll imeharva.

äkki aitab pätside peale panemine? mul tegi see küll kõike oluliselt paremaks.


Et täit elamust saada on vaja ikka rohkem mälu ja head gra kaarti.min graafikaga ei näe see mäng eriti ilus välja icon_wink.gif
Kirjutati küll et min nõuded on sellised ja sellised kuid need olid väga julmalt öeldud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 18.07.2008 08:20:29 vasta tsitaadiga

Mis see sama tegelane jätkab möllamist ?
Tegin 1. osa läbi, mees jäi pimedaks vms.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.07.2008 08:47:03 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Mis see sama tegelane jätkab möllamist ?
Tegin 1. osa läbi, mees jäi pimedaks vms.

Tegemist on prequel-ga.Sündmused toimuvad enne Shadow of Chernobol-i icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2008 21:34:49 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Mis see sama tegelane jätkab möllamist ?
Tegin 1. osa läbi, mees jäi pimedaks vms.

Stalkeril on 7 erinevat lõppu, kaks head ja viis halba. Sa said paha lõpu.
Spoiler Spoiler Spoiler

Aga ei jõua ära oodata icon_razz1.gif
Shadow meeldis väga ja nii palju gameplay videosid näha on tundub väga kobedat tulevat
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 20.07.2008 00:02:22 vasta tsitaadiga

Mäletan kunagi tegin Stalkeri läbi, sain vale lõpu (I want to be rich) ja mõtlesin, et teen uuesti läbi hiljem, kui saan endale parema arvuti, koos õige lõpuga, no aga mitte kuidagi ei kisu see mäng enam mängima (isegi kui graafika on enam-vähem max, koos 1680x1050 resoga). Nii igav on, et kuku või pikali. Esimest korda läbi tehes oli veel huvitav, sest oli uudne, aga kui juba kauem oled mänginud, siis on "Most boring game. Ever".

Kardan, et järjel on sama viga.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2008 00:08:31 vasta tsitaadiga

Kõik enamus uuemad mängud on one time elamused võtame kas või Dark Messiah of might and magic, mängid korra läbi ja siis story peas ja enam ei tõmba.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2008 12:16:18 vasta tsitaadiga

Paljude mängude viga on see, et pole mingit erinevat võimalust mida saad aint ühe korra per läbimängimine teha. STALKER'is võib küll hulk erinevaid lõppe olla aga valikuvõimalus tuleb piisavalt hilja, et kõik eelnev on selleks tüütu. Sama asi ka oblivionis - oleks seal nii, et korraga saad ainult teatud klassi mängida mitte übervennaks minna kes oskab ja teeb kõike siis oleks ka replay väärtus suurem.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 20.07.2008 12:38:49 vasta tsitaadiga

Ise tegin STALKERI 1 osa kaks korda läbi ja ütleme nii ,et sellest piisab. 3 korda oleks juba jama ,sest kõike oled näinud ja läbi teinud.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2008 09:09:38 vasta tsitaadiga

Crow kirjutas:
Ise tegin STALKERI 1 osa kaks korda läbi ja ütleme nii ,et sellest piisab. 3 korda oleks juba jama ,sest kõike oled näinud ja läbi teinud.
Just. Lihtsam on üheltmaalt ära salvestada ja siis erinevaid asju teha kui igakord algusest peale.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 21.07.2008 13:44:58 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda kus mõni sõidetav auto asub Oblivion Lost' modiga:)?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 113, 114, 115  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.