|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
02.07.2008 20:25:29
|
|
|
aga ma pärin edasi. on nimelt paar asja, millest ma pole kordagi mööda saanud. nüüd sis oblivioni modiga samad teemad
1) duti mehed ei luba mind baari juures ühte nurgatagusesse, kus peaks olema ühe duti-mehe relv, mis vaja üles leida. kui sisenen sinna "salaja" katust pidi, lüüakse häiret ja tullakse mind nottima. kuidas seda vältida?
2) seal "keelatud maal" on ka üks duti onkel, kes minuga juttu teeb enne kui teised ründama lendavad ja pakub relvi müüa. milles point? miks tema pahane pole?
3) müüsin alguses rahahimus oma magamiskoti traderile maha. kas seda kuskilt kuidagi tagasi ei saa?
4) ootamatult tekkis mingi jama - pilt kisùb iga paari sekundi tagant uduseks ja see ei lähe ega lähe üle. milles probleem ja kuidas lahti saada?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumbass
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
02.07.2008 22:06:08
|
|
|
Viimane on tingitud magamatusest. Magades läheb see üle. UUs magamiskott plekkis mul mäletamist mööda 17 kilo.
_________________ Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga ). |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
02.07.2008 22:07:32
|
|
|
troglodyte, softis, eks peab siis vägivaldseks inimeseks hakkama
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
troglodyte
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2002
|
02.07.2008 22:23:25
|
|
|
| Satakas kirjutas: |
| 1) duti mehed ei luba mind baari juures ühte nurgatagusesse, kus peaks olema ühe duti-mehe relv, mis vaja üles leida. kui sisenen sinna "salaja" katust pidi, lüüakse häiret ja tullakse mind nottima. kuidas seda vältida? |
Selleks on kaks võimalust:
1) Army Warehouse areas teed ühe Duty questi ära (aitad Freedomi baasi ülevõtta)
2) Teed Barmanile sitaks queste ja saad kutse Duty bossi jutule.
NB: Asju on võimalik nii ajada, et sa oled friendly Freedomile ja samas saad ka ligipääsu Duty punkrisse ja saad ka neile queste teha.
Muidugi kui quest nõuab ühe poole vendade tapmist on head suhted nendega läbi.
Selline võimalus oli vähemalt mul OL modiga, võis muidugi ka bug olla.
viimati muutis troglodyte 02.07.2008 22:29:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
02.07.2008 22:27:12
|
|
|
Kas taskulampi pole selles mängus olemas? Pimedas ei näe midagi.
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
02.07.2008 22:29:34
|
|
|
| Dumbass kirjutas: |
| Viimane on tingitud magamatusest. Magades läheb see üle. UUs magamiskott plekkis mul mäletamist mööda 17 kilo. |
aga kui keegi magamiskotti müügiks ei paku? kas ilma kotita magada polegi võimalik?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
02.07.2008 22:37:35
|
|
|
| kalevipoeg kirjutas: |
| Kas taskulampi pole selles mängus olemas? Pimedas ei näe midagi. |
Lamp peaks kõikide suitide puhul olemas olema.. osade suitidega on ka nightvision.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
02.07.2008 22:42:05
|
|
|
| taskulamp süttib, kui default setingute puhul L vajutada
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
02.07.2008 22:44:40
|
|
|
Satakas, Foxxx, tänud Millegipärast ei jäänud see seadete alt silma
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sushimees
HV kasutaja
liitunud: 21.05.2004
|
03.07.2008 01:31:45
|
|
|
| Kuidas AMD 64 3000+, 1GB rami ja 7600GT 256MB jooksutaks seda mängu?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
123456
HV kasutaja
liitunud: 18.11.2006
|
03.07.2008 02:00:12
|
|
|
| sushimees kirjutas: |
| Kuidas AMD 64 3000+, 1GB rami ja 7600GT 256MB jooksutaks seda mängu? |
mängitavalt
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
03.07.2008 22:56:59
|
|
|
| Kusjuures soovitan kindlasti eelviimase patchi ka peale panna(1.005), mäng hakkab tunduvalt paremini "jooksma"...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
07.07.2008 21:27:26
|
|
|
| algne release date oli 28 august, nüüd juba 29, kas läheb samamoodi nagu soc-ga?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheAnswer
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
David0002
HV vaatleja
liitunud: 08.05.2006
|
08.07.2008 09:51:47
|
|
|
1 gb rammi jääb ju mingil määral takistuseks
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
08.07.2008 14:34:43
|
|
|
| tsitaat: |
NB: Asju on võimalik nii ajada, et sa oled friendly Freedomile ja samas saad ka ligipääsu Duty punkrisse ja saad ka neile queste teha.
Muidugi kui quest nõuab ühe poole vendade tapmist on head suhted nendega läbi.
Selline võimalus oli vähemalt mul OL modiga, võis muidugi ka bug olla.
|
Ma olen tava versiooni mängides, mitu korda old *rohelistes* suhetes nii cvoboda kui dolgi baasiga.
Ja kui seal ajudeväljapõletajas cvoboda ja dolg ristmikul lahingut lõid, siis mina pooli ei valind,
ma jooksin mõlema poole vahet ja andsin haavatud kaaslastele medkitte ja vahel vaatasin kuda vend püsti tõusis
ja teise venna pikali täristas mis peale ma seda teist venda aitama tõttasin, mis on tegelt päris naljakas
_________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
08.07.2008 16:13:43
|
|
|
ülikõva, nad peaks midagi välja mõtlema ka x-ray bugtrappi jaoks
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
08.07.2008 18:51:34
|
|
|
| sant kirjutas: |
| tsitaat: |
NB: Asju on võimalik nii ajada, et sa oled friendly Freedomile ja samas saad ka ligipääsu Duty punkrisse ja saad ka neile queste teha.
Muidugi kui quest nõuab ühe poole vendade tapmist on head suhted nendega läbi.
Selline võimalus oli vähemalt mul OL modiga, võis muidugi ka bug olla.
|
Ma olen tava versiooni mängides, mitu korda old *rohelistes* suhetes nii cvoboda kui dolgi baasiga.
Ja kui seal ajudeväljapõletajas cvoboda ja dolg ristmikul lahingut lõid, siis mina pooli ei valind,
ma jooksin mõlema poole vahet ja andsin haavatud kaaslastele medkitte ja vahel vaatasin kuda vend püsti tõusis
ja teise venna pikali täristas mis peale ma seda teist venda aitama tõttasin, mis on tegelt päris naljakas  |
.
Peaks järele proovima millalgil , see võis päris naljakas olla .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
09.07.2008 21:44:31
|
|
|
| David0002 kirjutas: |
1 gb rammi jääb ju mingil määral takistuseks  |
ma mängisin vanal masinal, kus oli vaid 512 rammi (pluss ati9600 videokaart). tõsi ta on - kippus hakkima ja hakkis ka siis, kui giga juurde panin. aga samas...see on vist mängu enda viga sest tegelikult hakib ta mingil määral ka uuel masinal 4 giga rammi ja geforce8800gt videokaart.
see on muide üldse üks huvitav hakkimine. muidu jookseb perfektselt aga mingitel hetkedel lööb pausi peale. sis pilt lihstalt seisab paar sekundit ja kõik. edasi jookseb jälle normilt. kuni järgmise momendini. millal see juhtub, ei oska ennustada. vana masinaga oli igatahes sagedamini.
PS! aga oskab ehk keegi siiski öelda, miks ma multiplayerisse ei saa?
| Satakas kirjutas: |
muideks oskab keegi oletada, miks ma MP mängudesse sisse ei saa? serverid loeb küll ette ja sisenemisel hakkab ka sisse logistama aga sis tuleb ette üks kahest - kas sama serveriloetelu või siis viskab mu üldse main menu'sse.
nüüd, peale 1.0006'ks patsimist teatab juba network game klikkides, et "try to connect to master server". ühtegi listis olevasse servusse logida ei saa jätkuvalt.
lisaks leidsin mängu juurest veel ka mingi asna nimega "unlock code" mis teatab, et "welcome to stalker extra content setup wizard" ning seejärel küsib migeid kahte koodi, mida minul omateada ei ole. kust neid saadakse ja mis sellest kasu on? |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fragile
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.10.2006
|
09.07.2008 22:50:29
|
|
|
| Satakas kirjutas: |
| David0002 kirjutas: |
1 gb rammi jääb ju mingil määral takistuseks  |
ma mängisin vanal masinal, kus oli vaid 512 rammi (pluss ati9600 videokaart). tõsi ta on - kippus hakkima ja hakkis ka siis, kui giga juurde panin. aga samas...see on vist mängu enda viga sest tegelikult hakib ta mingil määral ka uuel masinal 4 giga rammi ja geforce8800gt videokaart.
see on muide üldse üks huvitav hakkimine. muidu jookseb perfektselt aga mingitel hetkedel lööb pausi peale. sis pilt lihstalt seisab paar sekundit ja kõik. edasi jookseb jälle normilt. kuni järgmise momendini. millal see juhtub, ei oska ennustada. vana masinaga oli igatahes sagedamini.
|
kui palju see kõvaketta kiirusest, seek'st oleneb?! Kui joosta kas siis hakib sagedamini?
Mängin vahel ja hakib väga harva joostes. Kettad defragmentidud
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
11.07.2008 18:22:08
|
|
|
| ei ole märganud, et ta mul jooksu pealt rohkem hakiks. Vanal masinal ehk tõesti võis nii olla. uuega on raskem otsustada sest seda tuleb ette suht harva ja sedagi vaid siis, kui masin on mitu ööpäeva järjepanu töötanud. aga eks ma edasi pelades püüan tähele panna ja teada anda.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
11.07.2008 18:33:30
|
|
|
minul sai hakkimine otsa siis kui AA maha võtsin, ses mõttes, et ta pidevalt ei hakkinud, vaid siis kui suurem jooksmine/märul oli siis mingi aja järgi koraks hetkeks peatus.
täna aga tegin uninstalli mängule. aitab sellest ja ootan clear sky'd vahepeal tuleb aga crysis'ist mängima hakata ja lõpuni teha, enne kui sellele ka lisa tuleb.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
12.07.2008 14:00:27
|
|
|
raha eest midagi ajsalikku saan ka osta peale kuradima konservide ?
Tulin just x-18 ja hakkan minema x-16 otsingule.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
12.07.2008 16:21:31
|
|
|
| Barkeeper hakkab mingil hetkel suht kobedaid relvi müüma.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacAivar
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2002
|
13.07.2008 16:15:59
|
|
|
| p2devaid armoreid saab ka sealt barkeeperi k2est- s.o. kui oblivion lost mod peal on (ilma modita ma pole pelanud)
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
13.07.2008 16:17:31
|
|
|
| Mis selle mehe kandevõime suureneb ka mingi aja möödudes ?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
troglodyte
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2002
|
13.07.2008 16:47:21
|
|
|
Ei suurene, kuid on olemas exoskeleton armorid, mis kandejõudu suurendavad.
_________________ ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumbass
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
13.07.2008 17:59:07
|
|
|
Aga nendes ei saa sprintida...
_________________ Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga ). |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheAnswer
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noonius
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2002
|
13.07.2008 22:48:27
|
|
|
hea intervjuu, ei olnud mingit julma hype'i nagu ühe teise mängu puhul sic!
See peli tuleb küll hankida.
_________________
| tsitaat: |
Mingi paks pihv paugub siin
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
13.07.2008 22:49:41
|
|
|
Kõige detailsem mäng ever mis loodud vist.Ma ei kujuta ette mis ressursi sellise maailma loomine võtab.Ma siin ägisen Army mapi ehitamisel juba.
Suurt läbimüüki poistele.Näha, et tööd on tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andr31
HV vaatleja
liitunud: 02.10.2007
|
14.07.2008 00:08:40
|
|
|
Põhimõtteliselt,ise mängin arvutiga,mis peaks enamvähem maksi välja võtma,aga olukord on hoopiski selline,et mäng crashib - saan oma 10-30 minutit algusareas ringi joostud - ning tuleb freeze,ei saa mitte midagi teha,olen oodanud paar minti,ikkagi mitte midagi - aitab ctrl+alt+del ja mängu exe kinni lükata,olen uuendanud kõik võimalikud draiverid,teisi mänge jookseb vaheltpidamatta hästi,aga just see s.t.a.l.k.e.r.. vana arvuti (AMD Sempron 1.75gHz,1gb ram,Ati Radeon 9550.) Jooksis küll nõksudes,aga ilma ühegi toppamiseta..
P.S - Graafika ega millegi muutmine ei aita,olen nii maxi kui minimumi peal proovinud,ikka crashib..
_________________ soundcloud.com/gamajun |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
14.07.2008 01:18:42
|
|
|
| see 25 min gameplay vid ajas küll jubeda mängu isu peale, kuigi stalkeri esimene osa ei meeldinud üldse mulle
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
14.07.2008 08:41:11
|
|
|
| Andr31 kirjutas: |
Põhimõtteliselt,ise mängin arvutiga,mis peaks enamvähem maksi välja võtma,aga olukord on hoopiski selline,et mäng crashib - saan oma 10-30 minutit algusareas ringi joostud - ning tuleb freeze,ei saa mitte midagi teha,olen oodanud paar minti,ikkagi mitte midagi - aitab ctrl+alt+del ja mängu exe kinni lükata,olen uuendanud kõik võimalikud draiverid,teisi mänge jookseb vaheltpidamatta hästi,aga just see s.t.a.l.k.e.r.. vana arvuti (AMD Sempron 1.75gHz,1gb ram,Ati Radeon 9550.) Jooksis küll nõksudes,aga ilma ühegi toppamiseta..
P.S - Graafika ega millegi muutmine ei aita,olen nii maxi kui minimumi peal proovinud,ikka crashib.. |
1 GB mälu on sellele mängule ikka vähevõitu, olenemata prose kiirusest.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
14.07.2008 15:04:30
|
|
|
| DeTHiCa. kirjutas: |
| see 25 min gameplay vid ajas küll jubeda mängu isu peale, kuigi stalkeri esimene osa ei meeldinud üldse mulle |
main mission oli ju päris kõva, eriti need laborid olid küll suht creepy
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
troglodyte
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Satakas
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2004
|
14.07.2008 19:25:50
|
|
|
| predator kirjutas: |
| 1 GB mälu on sellele mängule ikka vähevõitu, olenemata prose kiirusest. |
ei nõustu. vanal masinal mängisin seda enne mälu lisamist 512 rammiga. selliseid probleeme polnud. jah - hakkima kippus küll aga otsest kokkujooksu juhtus küll imeharva.
äkki aitab pätside peale panemine? mul tegi see küll kõike oluliselt paremaks.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sessa
HV veteran

liitunud: 27.09.2004
|
14.07.2008 19:34:26
|
|
|
Andr31 videokaart ju suur pidur seal 3650 on sama hea kui 2600xt enamvähem ju maxi sa selle kaardiga kuidagi ei saa ja 1gb mälu on suur pidur selle mängul ärge vaielge kui silma ilu tahad siis on vähermalt 2gb mälu ja parem videokaart!!
ja sul ikka pachid kõik peal? äkki mingi vanem vers ja selle jamab selel süsteemiga?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
David0002
HV vaatleja
liitunud: 08.05.2006
|
16.07.2008 22:01:29
|
|
|
| Satakas kirjutas: |
| predator kirjutas: |
| 1 GB mälu on sellele mängule ikka vähevõitu, olenemata prose kiirusest. |
ei nõustu. vanal masinal mängisin seda enne mälu lisamist 512 rammiga. selliseid probleeme polnud. jah - hakkima kippus küll aga otsest kokkujooksu juhtus küll imeharva.
äkki aitab pätside peale panemine? mul tegi see küll kõike oluliselt paremaks. |
Et täit elamust saada on vaja ikka rohkem mälu ja head gra kaarti.min graafikaga ei näe see mäng eriti ilus välja
Kirjutati küll et min nõuded on sellised ja sellised kuid need olid väga julmalt öeldud.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
18.07.2008 08:20:29
|
|
|
Mis see sama tegelane jätkab möllamist ?
Tegin 1. osa läbi, mees jäi pimedaks vms.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
20.07.2008 00:02:22
|
|
|
Mäletan kunagi tegin Stalkeri läbi, sain vale lõpu (I want to be rich) ja mõtlesin, et teen uuesti läbi hiljem, kui saan endale parema arvuti, koos õige lõpuga, no aga mitte kuidagi ei kisu see mäng enam mängima (isegi kui graafika on enam-vähem max, koos 1680x1050 resoga). Nii igav on, et kuku või pikali. Esimest korda läbi tehes oli veel huvitav, sest oli uudne, aga kui juba kauem oled mänginud, siis on "Most boring game. Ever".
Kardan, et järjel on sama viga.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
20.07.2008 00:08:31
|
|
|
| Kõik enamus uuemad mängud on one time elamused võtame kas või Dark Messiah of might and magic, mängid korra läbi ja siis story peas ja enam ei tõmba.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
20.07.2008 12:16:18
|
|
|
| Paljude mängude viga on see, et pole mingit erinevat võimalust mida saad aint ühe korra per läbimängimine teha. STALKER'is võib küll hulk erinevaid lõppe olla aga valikuvõimalus tuleb piisavalt hilja, et kõik eelnev on selleks tüütu. Sama asi ka oblivionis - oleks seal nii, et korraga saad ainult teatud klassi mängida mitte übervennaks minna kes oskab ja teeb kõike siis oleks ka replay väärtus suurem.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
20.07.2008 12:38:49
|
|
|
Ise tegin STALKERI 1 osa kaks korda läbi ja ütleme nii ,et sellest piisab. 3 korda oleks juba jama ,sest kõike oled näinud ja läbi teinud.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
21.07.2008 09:09:38
|
|
|
| Crow kirjutas: |
| Ise tegin STALKERI 1 osa kaks korda läbi ja ütleme nii ,et sellest piisab. 3 korda oleks juba jama ,sest kõike oled näinud ja läbi teinud. |
Just. Lihtsam on üheltmaalt ära salvestada ja siis erinevaid asju teha kui igakord algusest peale.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan700
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2007
|
21.07.2008 13:44:58
|
|
|
| Keegi oskab öelda kus mõni sõidetav auto asub Oblivion Lost' modiga:)?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|