|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
28.06.2008 22:48:51
|
|
|
Mul on Arctic cool Freezer 7 PRO. Asi on väga korralik nii et soovitaksin seda. Paigaldamisega probleeme ei tulnud. Peab ainult vaatama et mõnusalt tihedalt surud peale et lohakalt ei lähe, siis ei löö kraadid ka silmamunasid peast välja ja asi on üsna jahe ikka (proseks e8400), soovitan
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
28.06.2008 23:00:48
|
|
|
Selge
Käisin just laua all, katsusin Freezeri jahutit, täitsa külm oli...mäletan veel aega kui toppisid näpud arvutisse ja tundsid kuumust, praegu...täitsa jahe värk
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
29.06.2008 00:16:53
|
|
|
Selles testis ei ole kahjuks võrdlust Freezer 7 PRO-ga. Siin testis mõlema jahutuse analoogid, mis on mõeldud AMD jaoks(AK-876 ja Freezer 64 Pro).
http://www.frostytech.com/articleview.cfm?articleID=2138
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madd0g
HV veteran

liitunud: 05.10.2007
|
29.06.2008 01:14:49
|
|
|
Neist 3 mest on kõik head. Aga missugune neist parim on?
_________________ Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
29.06.2008 01:21:41
|
|
|
| Akasat ei soovita üldse, ei jahuta hästi ja sinised LEDid pole kohe üldse ilusad. Samas Freezer 7 olen ise pikka aega kasutanud ja rahul, OCZ kaubaga kogemusi pole.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
29.06.2008 01:31:24
|
|
|
| its2cold kirjutas: |
| Akasat ei soovita üldse, ei jahuta hästi ja sinised LEDid pole kohe üldse ilusad. Samas Freezer 7 olen ise pikka aega kasutanud ja rahul, OCZ kaubaga kogemusi pole. |
Mul on OCZ kaubaga kui sellisega head kogemused (toiteplokk, mälude kit), bränd kui selline tundub sümpaatne.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madd0g
HV veteran

liitunud: 05.10.2007
|
29.06.2008 01:34:53
|
|
|
TheDJ, Arctic cool Freezer 7 PRO on jällegi tagasihoidlik ja oma hinnaga parim. Overclock clubist lugesin:D
_________________ Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
29.06.2008 10:49:45
|
|
|
| its2cold kirjutas: |
| Akasat ei soovita üldse, ei jahuta hästi ja sinised LEDid pole kohe üldse ilusad. |
On sul selle jahutiga kogemusi? Ma olen ühe sellise E8200-i peale pannud ja ma ei ütleks, et ta kehvasti jahutab. LED-e selle jahutuse küljes ei olnud.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madd0g
HV veteran

liitunud: 05.10.2007
|
29.06.2008 12:50:40
|
|
|
Kumma valida ka nr 1 või 2?
_________________ Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
29.06.2008 16:10:03
|
|
|
| AJ kirjutas: |
| its2cold kirjutas: |
| Akasat ei soovita üldse, ei jahuta hästi ja sinised LEDid pole kohe üldse ilusad. |
On sul selle jahutiga kogemusi? Ma olen ühe sellise E8200-i peale pannud ja ma ei ütleks, et ta kehvasti jahutab. LED-e selle jahutuse küljes ei olnud. |
Ups, ongi pisikene viga. Siin on valikute hulgas Akasa AK-965, mina aga olen omanud kokkupuudet Akasa AK-965BL.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005

|
30.06.2008 15:05:39
|
|
|
Oleks küsimus kõlarite kohta. Plaan muretseda kõlarid, peamine tegevus muusika, ka filmid ning vähesel määral mängud.
Valikusse on jäänud nii 2.0 kõlareid kui 5.1 kõlareid hinnad on ka seinast seina.
Esiteks küsiks kui suur vahe on neil kahel 5.1 komplektil:
Genius SW-HF5.1 6000
link
Power Rating 200 watts RMS
Subwoofer 100 watts
Satellites and Center 20 watts each at THD10%
Drivers : Subwoofer: 8 6 ohm woofer
Front Speaker: 4 8 ohm Full Range and 1 8 ohm Dome Tweeter
Rear Speaker: 4 8 ohm Full Range and 1 8 ohm Dome Tweeter
Center: Two 4 4 ohm Full Range and 1 8 ohm Tweeter
Fuse: AC 250V/2.5A (Local Voltage: 220~240V)
AC 125V/4A (Local Voltage: 100~120V)
AC IN: AC transformer built-in
Frequency Response: 40Hz ~ 20KHz
Signal-to-Noise Ratio: 80 dB
Audio Input: Six RCA Audio Input jacks for 5.1 channel DVD player
Three pairs of RCA jack for two-channel audio sources, such as TV, PC, CD players, MP3 players and game consoles.
IR Receiver: Built-in to subwoofer
Amplifier: Built-in to Subwoofer
Dimensions(W x H x D): Subwoofer: 213 x 410 x 360 mm
Center: 332 x 163 x 151 mm
Front Speaker: 140 x 233 x 151 mm
Surround Speaker: 140 x 233 x 151 mm
Remote control: 48 x 149 x 17mm
Remote Control: Battery: Two AAA batteries (included)
hind: 1800.-
Genius SW-HF5.1 5005
link
Power Rating : 150 watts RMS Subwoofer: 75 watts
Satellites & Center: 15 watts each at THD10%
Drivers Subwoofer: 6.5 Woofer
Front Speaker: 4 Full Range and 1 Dome Tweeter
Rear Speaker: 3 Full Range and 1 Dome Tweeter
Center: Two 4 Full Range and 1 Tweete
Impedance Woofer: 8 Ohms
Satellites & Center: 8 Ohms
Fuse AC 250V/2A (Local Voltage: 220~240V)
AC 125V/3.15A (Local Voltage: 100~120V
AC IN AC transformer built-in
Signal-to-Noise Ratio 85 dB@
Frequency Response 50Hz ~ 20KHz
Audio Input Six RCA Audio Input jacks for 5.1 Channel DVD player
Three pairs of RCA jack for two-channel audio sources, such as TV, PC, CD players, MP3 players and game consoles.
IR Receiver Built-in to subwoofer
Dimensions(W x H x D): Subwoofer: 213 x 410 x 350 mm
Center: 330 x 163 x 138.5 mm
Front Speaker: 140 x 233 x 138.5 mm
Surround Speaker: 120 x 213 x 138 .5mm
Remote control: 48 x 149 x 17mm
Remote Control Battery: AAA battery x 2 (included)
hind: 1230.-
Ise eriti ei usu, et SW-HF5.1 6000 tasub osta, andmed on küll mõningal määral paremad kuid hind samuti soolasem. Ehk keegi on mõlemat kasutanud, oskab võrdlusi tuua?
Lisaks jäid silma ühed odavad (650.-) kui andmete poolest korralikud 2.0 kõlarid
link
http://www.hardnsoft.ru/?artID=2302&trID=98
Genius SP-HF2000X
Color Brown Wood
RMS (Watt) 60
Driver Unit Woofer:5.25"
Tweeter:1"
Frequency Response 75dB
S/N Ratio 20Hz~20KHz
Power Source AC Type Transformer
Headphone Jack Yes
Volume Yes
Bass Yes
Treble Yes
Line in Jack Yes
Ning kaks Microlabi 2.0 toodet:
PRO1 http://epood.atf.ee/index.php?productID=9268
SOLO6C http://epood.atf.ee/index.php?productID=10732
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
03.07.2008 15:50:38
|
|
|
Kas mõni neist 4-pin pistikuga ka on, et saaks samasse pessa panna, kuhu inbox jahutuse? Ja kui ei ole, siis miski konverter vahele või midagi paremat valida?
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005

|
03.07.2008 20:22:52
|
|
|
| Kas tasuks sellisele platele kui Gigabyte DS3L osta juurte mingi helikaart, annaks tunduvamalt parema tulemuse? Prioriteet on muusika kuulamine. Soovitage helikaarte, hinnaklassi ei oskagi öelda, kuna pole nende hindadega kursis.
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
04.07.2008 09:46:12
|
|
|
Kui kallilt/odavalt oleks võimalus saada järelturult sellist monitori nagu: ViewSonic VA702 ?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madd0g
HV veteran

liitunud: 05.10.2007
|
04.07.2008 11:47:55
|
|
|
| LauriTed kirjutas: |
| Kas tasuks sellisele platele kui Gigabyte DS3L osta juurte mingi helikaart, annaks tunduvamalt parema tulemuse? Prioriteet on muusika kuulamine. Soovitage helikaarte, hinnaklassi ei oskagi öelda, kuna pole nende hindadega kursis. |
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Helikaardid/35948/ Odavam.
_________________ Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005

|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005

|
05.07.2008 15:10:29
|
|
|
Võiks omada ka mikrofoni ja volüümi tugevuse muutjat.
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
05.07.2008 16:07:05
|
|
|
| LauriTed kirjutas: |
Võiks omada ka mikrofoni ja volüümi tugevuse muutjat. |
Endal on hetkel tavalised 160.- kroonised Acme kõrvaklapid, Prismades ja kohtades müügil. Kui katki läheb siis pole kahju ka uut samasugust osta
Volüümi tugevuse muutja on ka täitsa olemas
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abc9
HV Guru

liitunud: 28.04.2004
|
07.07.2008 11:23:19
|
|
|
| time123 kirjutas: |
| time123 kirjutas: |
| Parima hinna/kvaliteedi suhtega DVD toorikud videoklippide säilitamiseks? |
Nüüd on vaja tõsiselt mõtlema hakata videote talletamise peale ja seega tõstan oma küsimust. Soovitati verbatimi dvd-r toorikuid. Kuid kas neid tasub osta cakeboxis? Või pigem eraldi karpides.. Ja kus on need kõige odavamad? Näiteks verbatim advanced azo+ 50 tk tornis
Ja kas neid võib usaldada? (st näiteks 5 aasta pärast on kõik veel loetavad) |
Verbatim peakski olema, vbolla TDK kah.
Ikka www.ravolink.ee või www.cdlahendused.ee
|
|
| Kommentaarid: 194 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
07.07.2008 14:05:10
|
|
|
| Mida te sellest prosest arvate Intel Core2 Quad Q6600 2.4 GHz ,kuidas töötab GIGABYTE GA-P35-DS3L emaga ja kui ostan sinna juurde 4870 video ,kas Chieftec 500W veab välja ?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AskoM
HV vaatleja
liitunud: 09.07.2008
|
09.07.2008 19:30:54
|
|
|
Plaan uus arvuti soetada.
512MB Club3D HD3650 GDDR2 Pass 1 020 kr
500GB WD SATA II 16M RE2 1 660 kr
Intel Core2 Duo E8200 box 2 320 kr
PSU 500W Chieftec GPS-500 AB-A 685 kr
LCD 20" Samsung 2043NW 2 873 kr
TT Swing VB6000BWS aken must 999 kr
DVDRW Sams 203N/P LS SATA MUST 360 kr
KOKKU 11507.-(ordi)
Mida arvate sellest kooslusest? kas sobib või tuleks muuta, kui muuta siis mida ?
Raha rohkem arvuti alla panna ei saa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
09.07.2008 19:39:42
|
|
|
| AskoM kirjutas: |
Plaan uus arvuti soetada.
512MB Club3D HD3650 GDDR2 Pass 1 020 kr
500GB WD SATA II 16M RE2 1 660 kr
Intel Core2 Duo E8200 box 2 320 kr
PSU 500W Chieftec GPS-500 AB-A 685 kr
LCD 20" Samsung 2043NW 2 873 kr
TT Swing VB6000BWS aken must 999 kr
DVDRW Sams 203N/P LS SATA MUST 360 kr
KOKKU 11507.-(ordi)
Mida arvate sellest kooslusest? kas sobib või tuleks muuta, kui muuta siis mida ?
Raha rohkem arvuti alla panna ei saa. |
Osta Arvutikeskusest, saad tublisti odavama või parema.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NSR25
HV kasutaja
liitunud: 24.06.2007
|
09.07.2008 21:01:57
|
|
|
| AskoM kirjutas: |
Plaan uus arvuti soetada.
512MB Club3D HD3650 GDDR2 Pass 1 020 kr
500GB WD SATA II 16M RE2 1 660 kr
Intel Core2 Duo E8200 box 2 320 kr
PSU 500W Chieftec GPS-500 AB-A 685 kr
LCD 20" Samsung 2043NW 2 873 kr
TT Swing VB6000BWS aken must 999 kr
DVDRW Sams 203N/P LS SATA MUST 360 kr
KOKKU 11507.-(ordi)
Mida arvate sellest kooslusest? kas sobib või tuleks muuta, kui muuta siis mida ?
Raha rohkem arvuti alla panna ei saa. |
Kas emaplaat olemas või unustasid lisada?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
09.07.2008 21:07:56
|
|
|
| NSR25 kirjutas: |
| AskoM kirjutas: |
Plaan uus arvuti soetada.
512MB Club3D HD3650 GDDR2 Pass 1 020 kr
500GB WD SATA II 16M RE2 1 660 kr
Intel Core2 Duo E8200 box 2 320 kr
PSU 500W Chieftec GPS-500 AB-A 685 kr
LCD 20" Samsung 2043NW 2 873 kr
TT Swing VB6000BWS aken must 999 kr
DVDRW Sams 203N/P LS SATA MUST 360 kr
KOKKU 11507.-(ordi)
Mida arvate sellest kooslusest? kas sobib või tuleks muuta, kui muuta siis mida ?
Raha rohkem arvuti alla panna ei saa. |
Kas emaplaat olemas või unustasid lisada? |
Samuti ei näe mälusi.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005

|
09.07.2008 23:46:42
|
|
|
| AskoM kirjutas: |
Plaan uus arvuti soetada.
512MB Club3D HD3650 GDDR2 Pass 1 020 kr
500GB WD SATA II 16M RE2 1 660 kr
Intel Core2 Duo E8200 box 2 320 kr
PSU 500W Chieftec GPS-500 AB-A 685 kr
LCD 20" Samsung 2043NW 2 873 kr
TT Swing VB6000BWS aken must 999 kr
DVDRW Sams 203N/P LS SATA MUST 360 kr
KOKKU 11507.-(ordi)
Mida arvate sellest kooslusest? kas sobib või tuleks muuta, kui muuta siis mida ?
Raha rohkem arvuti alla panna ei saa. |
Millised on su prioriteedid arvuti kasutamises, mängimine, meedia jne ? Miks nii kallis kõvaketas, selle eest saaks juba 750GB isendi? Kas sobib ka odavam korpus ning kas arvuti peab olema vaikne?
Vasta neile küsimustele ja aitame sulle sobiva komplekti kokku panna
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
10.07.2008 09:17:30
|
|
|
keegi oskab öelda kust arvuti juppe saab tellida euroopa liidu piirides? Oleks vaja prose ja cpu vb osta
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
10.07.2008 15:03:48
|
|
|
| Slazenger kirjutas: |
keegi oskab öelda kust arvuti juppe saab tellida euroopa liidu piirides? Oleks vaja prose ja cpu vb osta  |
Neid kohti on ju päris palju.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
10.07.2008 15:23:13
|
|
|
Selline kiire küsimus oleks, et kas 400W fortron saaks hakkama E8400 prose, GIGABYTE GA-P35-DS3L mammi ja Ati 4850 kaardiga? (Seda ka siis, kui klokkima hakata) Kui ei, mis kanti tasuks vaadata toitekaid?
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miqu
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2008
|
10.07.2008 15:48:38
|
|
|
600 W võiksid vaadata
_________________ Mis siis saab kui mitte midagi ei saa? |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
10.07.2008 16:48:27
|
|
|
| jnt kirjutas: |
| Selline kiire küsimus oleks, et kas 400W fortron saaks hakkama E8400 prose, GIGABYTE GA-P35-DS3L mammi ja Ati 4850 kaardiga? (Seda ka siis, kui klokkima hakata) Kui ei, mis kanti tasuks vaadata toitekaid? |
mõttekas selline osta, 500W hinnavahe mingi 250kr.
http://www.ox.ee/est/product/88570
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
10.07.2008 17:05:36
|
|
|
| AJ kirjutas: |
| Slazenger kirjutas: |
keegi oskab öelda kust arvuti juppe saab tellida euroopa liidu piirides? Oleks vaja prose ja cpu vb osta  |
Neid kohti on ju päris palju. |
ehk saaksid mönda kohta nimetada ?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
12.07.2008 13:23:34
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| jnt kirjutas: |
| Selline kiire küsimus oleks, et kas 400W fortron saaks hakkama E8400 prose, GIGABYTE GA-P35-DS3L mammi ja Ati 4850 kaardiga? (Seda ka siis, kui klokkima hakata) Kui ei, mis kanti tasuks vaadata toitekaid? |
mõttekas selline osta, 500W hinnavahe mingi 250kr.
http://www.ox.ee/est/product/88570 |
Jah soovitan chieftec on hea ja vaikne toide ,endal on 500w
Saksa kvaliteet
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
physics
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2007
|
17.07.2008 02:02:36
|
|
|
Siuke mure, protsessor Socket 775 LGA (inteli oma) vajaks uut jahutust, midagi vaikset, aga mitte ka midagi üüratult kallist. Kes mida soovitab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
17.07.2008 02:12:45
|
|
|
| physics kirjutas: |
Siuke mure, protsessor Socket 775 LGA (inteli oma) vajaks uut jahutust, midagi vaikset, aga mitte ka midagi üüratult kallist. Kes mida soovitab? |
AC toodang on selline hea odav.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
physics
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2007
|
17.07.2008 02:27:44
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| physics kirjutas: |
Siuke mure, protsessor Socket 775 LGA (inteli oma) vajaks uut jahutust, midagi vaikset, aga mitte ka midagi üüratult kallist. Kes mida soovitab? |
AC toodang on selline hea odav. |
Päris odava otsa ka komistada ei taha Midagi keskklassist
|
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
17.07.2008 03:50:35
|
|
|
physics, kui sa arvutit ei kella siis Arctic cooling Freezer 7 pro`st sulle maa ja ilm. Kui rahast lahti tahad saada võid ülejäänud raha minu HD4870X2 fondi annetada
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madd0g
HV veteran

liitunud: 05.10.2007
|
17.07.2008 12:01:43
|
|
|
CorsairX, Njh vaeste abistamine. Võin annetada heameelega. noh paar senti pole suur raha aga alustus seegi ja öösel hea magada.
_________________ Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheDJ
HV veteran
liitunud: 02.02.2003
|
17.07.2008 12:21:05
|
|
|
| Soovitan ka Arctic cooling Freezer 7. Väga tõhus ja hea hinnaga vidin.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madd0g
HV veteran

liitunud: 05.10.2007
|
17.07.2008 12:27:38
|
|
|
Endil ka, oma raha eest parim. Ka kasutatud;).
AC siiski
_________________ Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
17.07.2008 13:20:44
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
physics, kui sa arvutit ei kella siis Arctic cooling Freezer 7 pro`st sulle maa ja ilm. Kui rahast lahti tahad saada võid ülejäänud raha minu HD4870X2 fondi annetada  |
Teeks ühise fondi?
AC peaks sulle piisama küll, hea jahuti oma hinna eest!Pole mõtet osta Zalmani 2 kallimalt ja võita mingi 3-4kraadi.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
17.07.2008 13:23:19
|
|
|
| physics kirjutas: |
Päris odava otsa ka komistada ei taha Midagi keskklassist  |
Palju peaks jahuti maksma, et ta oleks keskklassist?
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madd0g
HV veteran

liitunud: 05.10.2007
|
17.07.2008 13:39:18
|
|
|
AJ, 200.
_________________ Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas. |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
physics
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2007
|
17.07.2008 15:30:43
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| CorsairX kirjutas: |
physics, kui sa arvutit ei kella siis Arctic cooling Freezer 7 pro`st sulle maa ja ilm. Kui rahast lahti tahad saada võid ülejäänud raha minu HD4870X2 fondi annetada  |
Teeks ühise fondi?
AC peaks sulle piisama küll, hea jahuti oma hinna eest!Pole mõtet osta Zalmani 2 kallimalt ja võita mingi 3-4kraadi.  |
kui juba 300-500.- saab midagi, siis on tore küll (kuribanaantantsib) AC omad kvaliteedilt head?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
17.07.2008 15:43:45
|
|
|
physics, kui hinnapiiriks 300-500.- ning mujale tõesti raha panna ei ole, siis vaata vast OCZ Vendetta või Vendetta 2 jahuti poole.
Kuigi see Freezer 7 täiesti piisav sulle.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
physics
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2007
|
17.07.2008 17:09:21
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
physics, kui hinnapiiriks 300-500.- ning mujale tõesti raha panna ei ole, siis vaata vast OCZ Vendetta või Vendetta 2 jahuti poole.
Kuigi see Freezer 7 täiesti piisav sulle. |
Vaatan selle Freezer 7 poole Tänan abi eest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|