Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  HP Pavilion remonditeema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 51, 52, 53  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 07.06.2008 10:54:57 vasta tsitaadiga

Ja kui kellelgi neid mammisid vedeleb (koos radika ja vendiga soovitavalt), siis v6ib lahkelt neid mulle pakkuda!

Postitatud mobile device
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 07.06.2008 20:48:11 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
HP-esindustes vaadatakse ribakoodi j2rgi, et kes myys ja kas garantii kehtib v6i mitte. Ei taheta ostudokumenti, kuna seda ei hakka keegi lugema. Nii, et sammu Kungla-Dialoogi.

Postitatud mobile device

väga tore, kuid ma arvan, et see oli Su isikus(lõuajoone sobivus klienditeenindaja silmavaatega) kinni, kuna endal on need paar korda, mis garantiitada tarvis, ServiceNet toonitanud ostudokumendi vajalikkust
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 07.06.2008 21:23:14 vasta tsitaadiga

kännuämmelg: Aga mis Sa sinna Servicenet-i kolistama siis lähed 8) Löö HP kodukal vastavas aknas sisse arvuti allküljel olev kood ja näed samuti kohe, et kas garantii kehtib või mitte thumbs_up.gif

Lihtsalt skänneriga lugedes pole vaja IT-Ajastul seda tüütut numbririda toksida - ja ongi kogu erinevus. Mina isiklikult pean ainsaks soliidseks HP-Esinduseks Kungla-Dialogi. Ja alati tomub Kunglas viisakas klienditeenindus, mitte mingite tobedate paberite nõudmine või tagaajamine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 07.06.2008 22:51:50 vasta tsitaadiga

kahjuks pole kõik nii sarmikad icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 08.06.2008 23:46:52 vasta tsitaadiga

tore on aga kas saab siis garantiid ilma paberiteta?

Saatsin maili ka sinna servicenet.i aga vastust pole siiani tulnud ja koduleht oli ka maas viimati...

_________________
____________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004




sõnum 09.06.2008 06:48:35 vasta tsitaadiga

Raiuge endale pähe: pavilionide garantii ainult ostupaberite alusel ja ainult servicenetist!
_________________
There is no such thing as allkiri!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 23.06.2008 09:17:13 Sülearvuti hp6xxx vasta tsitaadiga

Tervist , mul oleks selline küsimus kas garantii puhastab ka läpparit? Mul on ta idles 90c kui mingi cd plaadi 10nene karp on all taga nurga all ja sealt on näha ,et ta on väga tolmune. Ja teine küsimus kui kaant väänata eri asenditesse siis vahel tuleb wifi aga muidu teda ei ole , läppar ei näita üldse wifi kaardi olemas olu. Ise arvan ,et wifi antennide ja kaardi vehel mingid juhtmed lahti või kinnitused . Kas garantii ka sellise asja ära parandab? Ja kas garantii võtab selleiste asjde eest ka raha? Ostatud 8kuud tagasi k-arvutisalongist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohhkar
HV kasutaja
pohhkar

liitunud: 15.05.2006




sõnum 23.06.2008 09:47:01 vasta tsitaadiga

Pean sind kurvastama dsg, sest tõenäoliselt on sinu wifi kaart ikkagi üle kuumenenud. Enda läpakaga oli kunagi sama jama. Arvasin samuti, et kuskilt juhtmed lahti või driverite viga, kuid siiski aitas vaid emaplaadi vahetus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 23.06.2008 09:58:40 vasta tsitaadiga

aga ma räägin seda ,et kui ma display kalde nurka muudan ja teen arvutile restardi siis vahel tuleb see tagasi, 60minutilise juramise jooksul saan ma ta ikka kätte. Aga see tolmu puhtastamine sealt alt seda garantii teeb tasuta või raha eest? Ja kas see paber mida vaja garantiis on see 4lehte kokku köidetud ostu leping või mingi teine paber?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.06.2008 10:11:53 vasta tsitaadiga

vudid servicenetti kohale, raplast nii pikk maa tulla ei tohiks olla ju? ja n2itad oma k2ki neile ette. servicenet on selle paviljunni ja amiilurämpsuga nii yle koormatud, et meilidele aega vastata ei ole ( oletus ) teostasime mõni aeg tagasi kontori u 70 lifeboogi garantiitemonte seal, mida paraku ika ette tuleb aga kolisime just selle sama asja pärast ära, et aega läks kaua ja jind na soolane, samas kui sinna viima v6i 2ra tooma l2ksid, oli kari h2dalisi oma k2kkidega sabas ja k6ik riiulid olid paviljunne ja amiilusid t2is. komas asi, inimesed, 2rge ostke palun seda odava otsa ( mis tavaliselt on korraliku tootja odavast otsast kallim, nt dell annab oma vostrole 3 kohat i ka 5 aastat muretut garantiid nautida) k2kke, mis teie niigi kasina aja ja rahanatukese p2rast intressidega 2ra neelavad..
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 23.06.2008 10:14:27 vasta tsitaadiga

dsg: No 90 kraadi näitab küll seda, et oled ikka kõvasti aerutanud mööda tolmuseid põrandaid või siis oled supelnud villaste tekkide - patjade virnas - mille tulemusena on arvuti ventilaator ja tuulekanal silmini tolmu täis.
Ja selle temperatuuriga võib igasugu huvitavaid vidinaid üle kuumeneda või maha põleda 8)

NB! Ekraani painutus, muide, ei painuta mitte üksi ekraani, vaid ka emaplaati ja päris "meeldivalt". icon_wink.gif
Garantii kohta - eks pead minema ja üle küsima - ehk teevad tasuta puhtaks. Iseasi - kas nad seal remondis ka "ülessulanud termopadjad" välja vahetavad või mitte. Nii, et otsi garantiipaberid üles ja vaata järgi mida selle tolmust puhtaks tegemise kohta on kirjutatud.
-----------------------------------------------------
laurx: Muide, kui nende HP-dega viisakalt ümber käiakse, ei juhtu nendega mitte midagi. Ja tegelikult pole mitte ükski laiatarbeläppar toodetud selleks, et sellega igal pool ringi roomatakse. Ja tolmusurma läinud või tolmu tõttu poolpiduseid läppareid olen näinud ka teiste firmamärkide omi.
Minul endal läppar saab 2-3 x aastas tolmupuhastust. 1x olen vahetunud ventilaatori vähe võimsama vastu. Läppar on 8 aastat vana, kuid ei näita siiani mitte mingeid väljasuremismärke. Kirjutan praegugi tema pealt. Tõsi - kaubamärgiks on siis Toshiba.


viimati muutis tahanteada 23.06.2008 10:21:11, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 23.06.2008 10:20:51 vasta tsitaadiga

Ise enesest on mul selle wifi kohapealt kama kaks aga see tolm seal vasakul üleval nurgas kus jahutus on käib närvi 90c idles kui ma teda lauapeal hoiaks sureks ta ilmselt mõne tunni jooksul maha aga mul miski asi all koguaeg ,et tagu ots pütsi oleks , ma mõtlen ma võin ta ise ära puhtastada aga kui hiljem mingi jama emaplaadiga tekib , pilt ette ei tule kas siis garantii kehtib veel? Kui ma ta ise lahti teen ja ära puhtastan. Ta teeb jubedat häält ma arvan tal need jahutus teed täitsa umbes kui tal idel on temp 90c video puhul ja cpu 75 80c . Asi selles ,et ta nii tolmune võib olla selles ka ,et ta on mul 24/7 järgi olnud umbes 8-9kuud nädalas mõni tund on kinni masin aint.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.06.2008 10:25:35 vasta tsitaadiga

osta pisike pudel suruõhku ja saad asja natukeseks ajaks leevendatud kuniks servicenetiga suheldud saad.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 23.06.2008 10:26:29 vasta tsitaadiga

dsg: Niisama küürimisest on Sul vähe - pead ikka ka teadma kus ja mis asi on see tuulekanal. Tavakodanik ründab ventilaatorit, tuulekanalit ära unustades või mitte üles leides icon_wink.gif
Ning võin 3x virtuaalse beer_yum.gif teha, et ka need termopadjad on kutud ja vajavad välja vahetamist.

Ise küürisin paar päeva tagasi kõvasti ülekuumenevat Delli - ka seal olid termopadjad üles sulanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 23.06.2008 10:28:17 vasta tsitaadiga

kui ma tegema ise hakkas teeks terve läppari neid tiba vanemaid läppareid küll puhtastatud 5000 seeria omasi. Aga kust ja kui palju maksavad uued termopadjad (sa mõtled neid 2 poolseid termo kleepse?).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 23.06.2008 10:32:02 vasta tsitaadiga

kuule ära hakka ise tõmbelma. mul just üks kodanik halas, et garantii saatis kukele, kuna vend oli tahtnud aparaadi sisu oma silmaga näha..
Ja probleem on Sul ilmselt ikkagi emaplaadis. alguses vembutab wifi ja hiljem kukub sul video ära. Garantiiga vahetatakse plate välja, koos sellega roogitakse ka essust puhtaks ning edasi on juba Sinu teha, mitu aastat Sa selle masinaga veel arvutada saad (plate tuleb sama tüüpprobleemne)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 23.06.2008 10:34:59 vasta tsitaadiga

Aga kas selline võimalus ka on ,et viin ta k-arvutisalongi mis kodukohale lähim ja sealt nad saadavad selle garantii? Ostetud Tallinnast aga siin samas Raplas on ka k-arvutisalong.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.06.2008 10:48:03 vasta tsitaadiga

siis ootad seda masinat 1,5 kuu asemel 2,5. raplast tallinna käib rong mitu korda päevas ja servicenet on tondi lõpp-peatuse lähistel.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 23.06.2008 12:19:38 vasta tsitaadiga

dsg: HP-firmades müüdavate termopatjade hindu ei tea. Aga analoogse padja eest taheti Delli esinduses saada 40 krooni / padi saada. Aga jäi ostmata, kuna ooteaeg oleks olnud 2 nädalat 8)
Aega 2 nädalat oodata polnud. Lammutasin siis igasugust katkist - seisvat elektroonikat ja leidsin asenduseks ühe vähekasutatud, täiesti korras analoogse padja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 28.06.2008 22:10:29 vasta tsitaadiga

Täna hommikul minu hp pavilion 63xx täna hommikul pilti ette ei võtnud , varasemast oli juba mure wifi puudumisega. Proovisin veel mõned korrad sain sülearvutile ikka pildi ette tegin vajalikud backupid ja asusin k-arvutisalongi poole teele. Väga meeldiv asi selle juures kui ma selle neile üle andsin sai nende poolt paroolid mille abil näeb sülearvuti kohta kus ta asub ja mis tegemaga juba tehtud on internetist. Aga mul oleks veel selline küsimus kui neil seda mitte käivitamis probleemi ei esine kas siis mitte töötava wifi kaardi pärast nad vahetavad emaplaadi ringi? Mul on see loom suhteliselt tolmune , olen kuulnud ,et selle eest nad küsivad ka raha ,et sealt tolmu ära pühivad. Kui emaplaadi vahetus toimub ega nad siis selle tolmu imemise eest raha ei küsi? Ja üks küsimus veel ega see midagi ei kõiguta kui mul sülearvuti välis kaanel on 1 kleeps ja peal on windows xp aga ostes oli vista´?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 29.06.2008 10:22:16 vasta tsitaadiga

wifi puudumine, nagu Sa sii ka varemalt lugeda oled võinud, on samuti üks emaplaadi hävinemise sümptomeid ning kuulub garantiikorras plate vahetamise alla.
Senini pole minul plate vahetamise ajal tehtava radikate puhastamise eest raha võetud . iseenesest on see töö ka minimaalne, kuid kui ka võetaks, poleks selle üle tarvis põdeda- see tuleks nagunii ära teha ning ise seda tegema ei tasu hakata.
See, mis kleepsud, op-süsteemid SUl peal on ning kui palju piraattarkvara ketast täidab, garantiid ei koti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 29.06.2008 12:05:15 vasta tsitaadiga

Selle välis läikiva kaane peale panin keskele umbes gigabyte kleepsu. Ja sisemise kohapealt seal kuhu käed toetavad vasakul oli mingi lai kleeps alguses selle võtsin ära , kuna see läheb higiste kätte all koledeaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006




sõnum 09.07.2008 21:37:42 vasta tsitaadiga

Arvuti suri lambist laua peal ära kui keegi teda ei kasutanud. Käima pannes teeb ühe pika piiksu ja kaks lühikest. Nii palju kui ma seda teemat lugesin, on viga vist VGA's (GF 7200)?! Kas sellisel juhul vahetatakse terve mobo ära? Algas jama juba kuu aega tagasi wifi probleemidega. Kuna see saast üldse Ubuntut ei tunnistanud, siis ei saanud proovida ka, kas viga rauas või Windowsis. On mõtet üldse parandusse viia kui garantii läbi? Või mõttekas varuosadeks müüa?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.07.2008 23:40:02 vasta tsitaadiga

asjameez:Täpselt nii need siis surevadki 8) Ja juba aastaid - ning inimesed ostavad ikka lolli peaga neid läikivaid surijaid edasi ja edasi icon_rolleyes.gif
Mammi hind on siis - sõltuvalt mudelist - nii 4000-6000 krooni + tööraha. Nii, et ise tead kui oma raha peale väga vihane oled. Seda enam, et keegi ei garanteeri Sulle, et see järgmine mammi jälle maha ei põle. Samuti ei garanteeri keegi Sulle seda, et keegi selle masina ka tolmust ära puhastab.

Selle jutu kinnituseks siis reaalne näide: Garantiiajal vahetati mammi ära. Umbes kuu - kaks pärast garantii lõppu suri ka see vahetatud plaat. Oli tuttava sugulase masin - harutasin selle lahti ja remondis, mammit vahetades polnud keegi küll ei ventilaatorit ega tuulekanalit tolmust ning kassi- ja koertekarvadest puhastanud. Tolmuvilti oli nii, et tapab... thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 10.07.2008 08:52:05 vasta tsitaadiga

asjameez kirjutas:
..On mõtet üldse parandusse viia kui garantii läbi? Või mõttekas varuosadeks müüa?

kogu see teema keerlebki selle ümber, et enamikule säästuHP-dest on aasta võrra garantiid pikendatud. Ehk kui Sa ostsid läpaka 2006 september, garantii kehtis kuni 2007 september ,siis taoliste hädadega võid teatavaid mudeleid garantiisse viia kuni 2008 september. Vahetatakse emaplaat, mis on samade sünnihädadega, mis seesolnu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  HP Pavilion remonditeema mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 51, 52, 53  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.