Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Ordi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 84, 85, 86  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.05.2008 16:31:36 vasta tsitaadiga

sai ka eile kiire ost tehtud ordist, kell 9:00 tegin kõne hulgimüüki (esindused avavad hiljem end ja nendes polnud ka vastavat kaupa olemas) ning võeti mu soov vastu, anti ka tellimuse number, kahe tunni pärast läksin järgi, ei küsitud isegi antud numbrit kuna mäletati kõnet, teenindus oli meeldiv ja müüja rõõmsameelne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dersu
HV vaatleja

liitunud: 19.05.2008




sõnum 21.05.2008 08:36:45 vasta tsitaadiga

[quote="tahanteada"][b]Dersu: Aga miks Sa siis ostad firmast, kus Sa saad kehva müügi ja olematu teeninduse[/b]. Sul on ju võimalik alati osta mujalt ja siis nende firmade teemades neid taevani kiita 8)

Mina ostan enda ja tuttavate raua Ordist. Olen rahul nii komplekteerimise, müügi kui teeninduspoolega. Aga kuna arvuteid üle ei Kloki ja lisaks on kõik ka nõuetekohaselt maandatud, siis pole eriti olnud vajadust teenindust külastada, kuna arvutid rügavad tööd teha - selle asemel, et enda lolluse tõttu neid Ordisse remonti vedada :wink:[/quote]

Tule taevas appi

No nii nüüd on mind veel lolliks tembeldatud.

Pole ma midagi klokkinud ja ka maandusega on kõik korras.

Aga nagu vist mainisin Ordi esitas mulle vabanduse, sain arvuti eile ka kätte, praegu kõik toimib.

Tänud kõigile, kes mu murest osa võtsid, eriti tänan Skeptikut, Gotmilki ja Angelit asjalike kommentaaride eest!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
physics
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2007




sõnum 26.05.2008 13:18:15 vasta tsitaadiga

Ka mind korra lolliks tehtud, saatsin masina garantiisse. Sülearvutil hing ei töötanud korralikult. Saadeti tagasi, saatelehel oli kirjas, et viga ei tuvastatud ja peale seda vaatasingi, et asi ära parandatud kuigi nende arust midagi ei olnud.
Varsti kui uue emaplaadi saab arvutile siis sõdin tagasiostu lepinguga nendega ikka edasi, kahjuks minul vähemalt tema toodetega positiivset ei ole ole olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gotmilk
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2005




sõnum 27.05.2008 20:47:59 vasta tsitaadiga

physics kirjutas:

Varsti kui uue emaplaadi saab arvutile siis sõdin tagasiostu lepinguga nendega ikka edasi, kahjuks minul vähemalt tema toodetega positiivset ei ole ole olnud.


Ei tea miks sul sülearvutil emaplaat välja vahetatakse. Las ma arvan. Ega sa sinna mingit vedelikku peale ajanud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander85
HV kasutaja
sander85

liitunud: 30.09.2007




sõnum 27.05.2008 21:19:33 vasta tsitaadiga

Gotmilk kirjutas:
physics kirjutas:

Varsti kui uue emaplaadi saab arvutile siis sõdin tagasiostu lepinguga nendega ikka edasi, kahjuks minul vähemalt tema toodetega positiivset ei ole ole olnud.


Ei tea miks sul sülearvutil emaplaat välja vahetatakse. Las ma arvan. Ega sa sinna mingit vedelikku peale ajanud?


selleks ei pea alati vedelikku kuhugi ajama.. mina panin enda läpaka kodus kotti nii nagu iga teine tavaline päev, läksin kontori, võtsin läpaka kotist välja, lülitasin sisse nagu iga teinegi tavaline päev.. aga vot pilti enam ei tulnud icon_smile.gif

_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gotmilk
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2005




sõnum 28.05.2008 10:31:08 vasta tsitaadiga

Nhaj eks ikka juhtub ,et arvutil emaplaat lambist alt ära ütleb. Aga physics-i loogika on natuke kummaline. Miks lasta garantiis emaplaat ära vahetada ja alles pärast seda võidelda selle nimel, et nad arvuti tagasi ostaksid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
physics
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2007




sõnum 28.05.2008 10:48:35 vasta tsitaadiga

Gotmilk kirjutas:
Nhaj eks ikka juhtub ,et arvutil emaplaat lambist alt ära ütleb. Aga physics-i loogika on natuke kummaline. Miks lasta garantiis emaplaat ära vahetada ja alles pärast seda võidelda selle nimel, et nad arvuti tagasi ostaksid?
Vedelikukahjustus, mis ei olnud minu süü läbi! sander85">sander85 sinuga samalaadne juhtum, aga mul võtab mingit moodi pildi ette veel, aga peale garantiid kõik terve ekraan punane, roheline- ometi enne seda töötas icon_confused.gif Nüüd lasen uue emaplaadi panna, aga kuna enne seda oli ka emaplaadiga probleeme sirin/pirin, siis ma ei jäta sõdimata Ordiga, leidub veel vigu, viimati panid isegi mingi väga imeliku lcd paneeli- et kui näpuga puudutada, siis terve ekraani pilt vireleb, videokaarti vahetati, süleka hinge pole ka suudetud korda teha. Sain defektse isendi, aga kui selle firmaga kõik korda saan, siis enam sealt midagi kallist suurt ei osta. Ei ole positiivseid kogemusi lihtsalt.. Selle arvuti ostsin siis esimesel nädalal sai kohe garantiisse viidud, seda ma normaalseks ei pea icon_rolleyes.gif
See selleks, viriseda pole mõtet , eks näis mis saab üldse. Nüüd vist vähemalt kestade osas on Ordi müüdavatel sülekatel näha edasiminekut, aga ei tea kuidas riistvara kvaliteet ka on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2008 11:18:34 vasta tsitaadiga

aga mida sa siis saada tahad odava hinna eest....
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
physics
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2007




sõnum 28.05.2008 11:26:16 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
aga mida sa siis saada tahad odava hinna eest....
odav hind = mitte midagi head.
Loll olin, et sellise ostu tegin. Pigem nüüd kallim ja lahjam aparatuur kui odav. Taga peab ajama kvaliteeti. icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 28.05.2008 11:32:21 vasta tsitaadiga

physics. Ja kui palju karjud, siis pannakse Sulle Ordis veateateks: "Omaniku enda lõhutud. Ei kuulu garantiilise remondi alla. Summa nii-nii suur".

Ja veel: Ordi ei ehita ise läppareid, vaid müüb oma nime all mõnede teiste kuulsate nimede läppareid. Seega - mingi kehva emaplaadi korral on õigem Hiinasse "Noname-Tootjatehasesse" karjuma minna, et mida te toodate icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2008 11:34:17 vasta tsitaadiga

jah ja kui seda kvaliteeti taga ajad nimetatakse vingujaks nagu mind icon_lol.gif

ise vaatan juba ainult ibm 'i poole (kurb ainult et enam ta ise ei tooda aga need x6x ja t6x tunduvad normid) ja uued väiksed asus pc tunduvad oma raha eest olevat huvitavad.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
physics
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2007




sõnum 28.05.2008 11:45:46 vasta tsitaadiga

"Omaniku enda lõhutud" - mul on 2 aastat garantiid, neil ei tohiks ütlemist väga olla, kui just silmnähtavalt näha ei ole, et omaniku viga. Tean, et ta ise neid ei ehita. Ordi kraam on üldse omaette klass, osad saavad korraliku kraami, osad saavad sellega õnnetuse kaela.
angel
">angel vahest peab vinguma ka, mis teha aparatuuriga, mis ei tööta vaid laguneb. ibm'i toodetest ma midagi väga ei tea, aga pole kuulnud ka et seal massiliselt probleeme oleks tema arvutitega.
Tänapäeval võõra firma käest midagi osta, siis enne seda tuleb alati põhjalik eeluuring teha icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gotmilk
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2005




sõnum 28.05.2008 11:52:24 vasta tsitaadiga

Vedeliku kahjustus mis ei olnud sinu süü? Kelle süü siis oli?

See ,et peale vedeliku kahjustust arvuti veel pildi ette võtab on täiesti normaalne. Arvuti võib peale seda töötada veel mitu kuud. Aga mingi aja jooksul hakkavad emaplaadi peal olev vedeliku kahjustus oksüdeeruma ja on täiesti normaalne ,et arvuti hakkab kummaliselt käituma. Näiteks pilt virvendab ja lõpuks viskab üldse pildi tasku. See ,et peale garantiid sul pilt punane, roheline oli võis olla lihtsalt juhm kokkusattumus. Said arvuti kätte täpselt sel ajal kui vedelikukahjustus lõpuks mõjuma hakkas.

Mis nüüd arvuti tagasi ostmisesse puutub siis ma ei tea kuidas Ordi sinuga sõdima hakkab. Nad võivad väita ,et see emaplaadi pirin sirin oli tingitud tollest samast vedelikku kahjustusest.

Ja mis värk selle hingega on siis lõppude lõpuks. Sain su eelmisest postitusest aru ,et hing tehti korda kuid sulle väideti ,et viga ei leitud. Nüüd jälle väidad, et nad ei ole hinge korda teinud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
physics
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2007




sõnum 28.05.2008 12:58:55 vasta tsitaadiga

Vahepeal suutsid hinge korda teha, siis väitsid et see oligi korras, siis mingi aeg läks uuesti garantiisse ja oli jälle nässus ja on siiani.
Nad väidavadki seda. Aga no, ma ei viitsi sel teemal arutleda. Kui uue emaplaadi saan, siis näeb kas asi töötab normaalselt või mitte. Minu jaoks oleks teema ammendatud.
Soovitan teistel, kes soovivad Ordist arvutit osta, ise kohapeal sülearvuti üle vaadata kestade osas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2008 00:16:00 vasta tsitaadiga

physics kirjutas:

Soovitan teistel, kes soovivad Ordist arvutit osta, ise kohapeal sülearvuti üle vaadata kestade osas.


icon_biggrin.gif Nagu ma sellest aru saan otsid sa läpaka mingi pildi järgi (reklaam) või telefoni teel?
Täiesti normaalne, et sülekat tuleb oma silmaga kaema minna enne ostmist. Olemas on ju näidismudelid. thumbs_up.gif
Paneb hämmastama mõne suhtumine.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
physics
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2007




sõnum 11.06.2008 13:58:35 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
physics kirjutas:

Soovitan teistel, kes soovivad Ordist arvutit osta, ise kohapeal sülearvuti üle vaadata kestade osas.


icon_biggrin.gif Nagu ma sellest aru saan otsid sa läpaka mingi pildi järgi (reklaam) või telefoni teel?
Täiesti normaalne, et sülekat tuleb oma silmaga kaema minna enne ostmist. Olemas on ju näidismudelid. thumbs_up.gif
Paneb hämmastama mõne suhtumine.
Tellisin ära, kohapeal vaatasin üle, paari nädala pärast andis lagunemise märke!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paharet494
HV vaatleja

liitunud: 14.05.2008




sõnum 11.06.2008 14:58:03 vasta tsitaadiga

ordil on jah viimasel ajal probleeme kvaliteediga nagu ma olen ka märganud.. mõnel laua arvutil on näiteks videokaardi toide kehvasti kinnitatud nii et inimene kes ostab arvuti ja läeb koju et no lylitame sisse ja vaatame mis siin toredat on saab ebameeldiva üllatuse osaks, et näe ei tööta.. või et mõnel sülearvutil wifi kaart pesas lahti jne.... igasuguseid huvitavaid asju tuleb ette
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2008 18:17:22 vasta tsitaadiga

Sai täna üks kaabel ostetud.Täitsa töötab icon_eek.gif icon_lol.gif .
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 21.06.2008 02:08:35 vasta tsitaadiga

Vaja on endale töö juurde uut läpakat. Peale zebra failimist külastasin 'vana' firmat Ordit veebilehte. 30 sekiga sai asi selgeks ja antud firma teenusest loobutud. Nimelt on neil toodetes kategooriad 'Ordi sülearvutid' ja teiste firmade' sülearvutid. Kas Ordi tõesti soovib et tema potentsiaalne klient hakkab kolme leheküle lehti läbi lappama ja otsima endale masinat segapudrust? Mul pole õrna aimugi kus võiksid seal asuda HP sülearvutid. Selles suhtes on Flex koduleht üles ehitatud hästi. Samuti on hästi üles ehitatud mõlemad suuremad Delli pakkujad. Tooted on ilusti kategooriates (koos kategoorjate kirjeldustega) Aeg oleks Ordil oma veebileht kasutajasõbralikumaks teha.
_________________
Minu klaviatuur vihkab mind...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2008 02:18:59 vasta tsitaadiga

386 kirjutas:
Vaja on endale töö juurde uut läpakat. Peale zebra failimist külastasin 'vana' firmat Ordit veebilehte. 30 sekiga sai asi selgeks ja antud firma teenusest loobutud. Nimelt on neil toodetes kategooriad 'Ordi sülearvutid' ja teiste firmade' sülearvutid. Kas Ordi tõesti soovib et tema potentsiaalne klient hakkab kolme leheküle lehti läbi lappama ja otsima endale masinat segapudrust? Mul pole õrna aimugi kus võiksid seal asuda HP sülearvutid. Selles suhtes on Flex koduleht üles ehitatud hästi. Samuti on hästi üles ehitatud mõlemad suuremad Delli pakkujad. Tooted on ilusti kategooriates (koos kategoorjate kirjeldustega) Aeg oleks Ordil oma veebileht kasutajasõbralikumaks teha.


http://i273.photobucket.com/albums/jj223/heikis/dfhg.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 21.06.2008 02:28:54 vasta tsitaadiga

Nagu ise märkasid olid tooted lehel segamini. Kuigi just sinu pildil nägin lõpuks ka ülev linki 'tootjad'. icon_redface.gif

Aga nagu pildi järgi näed on HP äriseeria 15'' sülearvutit (8000 seeria) esmapilgul suts segane/võimatu leida.

_________________
Minu klaviatuur vihkab mind...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 21.06.2008 10:25:59 vasta tsitaadiga

Tooted ei ole ju segamini vaid järjestatud vastavalt hinnale icon_razz.gif
_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2008 14:29:54 vasta tsitaadiga

Ise käisin eile tondi ordis, teenindus ikka nii aeglane, oleks et mul poleks kiire aga jah oodata tükk aega oma kaupa on liig icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2008 14:42:57 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
Ise käisin eile tondi ordis, teenindus ikka nii aeglane, oleks et mul poleks kiire aga jah oodata tükk aega oma kaupa on liig icon_rolleyes.gif

Kus käisid?.Mina olen käinud Pärnu mnt ja Jõe tänava kauplustes ja 5min asjad aetud saanud thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2008 14:47:17 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
haldo kirjutas:
Ise käisin eile tondi ordis, teenindus ikka nii aeglane, oleks et mul poleks kiire aga jah oodata tükk aega oma kaupa on liig icon_rolleyes.gif

Kus käisid?.Mina olen käinud Pärnu mnt ja Jõe tänava kauplustes ja 5min asjad aetud saanud thumbs_up.gif


Pärnu mnt omas käisin, jõe tänaval on tõesti asi kiire, aga jah aega võttis ikka mõnusalt , õnneks hiljaks ei jäänud.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2008 14:49:17 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
tomorrow kirjutas:
haldo kirjutas:
Ise käisin eile tondi ordis, teenindus ikka nii aeglane, oleks et mul poleks kiire aga jah oodata tükk aega oma kaupa on liig icon_rolleyes.gif

Kus käisid?.Mina olen käinud Pärnu mnt ja Jõe tänava kauplustes ja 5min asjad aetud saanud thumbs_up.gif


Pärnu mnt omas käisin, jõe tänaval on tõesti asi kiire, aga jah aega võttis ikka mõnusalt , õnneks hiljaks ei jäänud.

Ostsid pool poodi tühjaks või oli järjekord nii suur? icon_smile.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2008 14:52:15 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
haldo kirjutas:
tomorrow kirjutas:
haldo kirjutas:
Ise käisin eile tondi ordis, teenindus ikka nii aeglane, oleks et mul poleks kiire aga jah oodata tükk aega oma kaupa on liig icon_rolleyes.gif

Kus käisid?.Mina olen käinud Pärnu mnt ja Jõe tänava kauplustes ja 5min asjad aetud saanud thumbs_up.gif


Pärnu mnt omas käisin, jõe tänaval on tõesti asi kiire, aga jah aega võttis ikka mõnusalt , õnneks hiljaks ei jäänud.

Ostsid pool poodi tühjaks või oli järjekord nii suur? icon_smile.gif


tahtsin lihtsaid asju mälupulka ja defender klappe, kõik olid laos olemas ehk siis kõrval hoones, saadi küll kohe ühendust, aga ma ei tea mis nad seal
nii kaua otsisid või tegid icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2008 14:58:08 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
tomorrow kirjutas:
haldo kirjutas:
tomorrow kirjutas:
haldo kirjutas:
Ise käisin eile tondi ordis, teenindus ikka nii aeglane, oleks et mul poleks kiire aga jah oodata tükk aega oma kaupa on liig icon_rolleyes.gif

Kus käisid?.Mina olen käinud Pärnu mnt ja Jõe tänava kauplustes ja 5min asjad aetud saanud thumbs_up.gif


Pärnu mnt omas käisin, jõe tänaval on tõesti asi kiire, aga jah aega võttis ikka mõnusalt , õnneks hiljaks ei jäänud.

Ostsid pool poodi tühjaks või oli järjekord nii suur? icon_smile.gif


tahtsin lihtsaid asju mälupulka ja defender klappe, kõik olid laos olemas ehk siis kõrval hoones, saadi küll kohe ühendust, aga ma ei tea mis nad seal
nii kaua otsisid või tegid icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

No seal kõrval ju hulgiladu.Hulgilaod enamasti suured ju icon_smile.gif .Ilmselt siis otsiti paaniliselt seal tükk aega vajalikke asju icon_lol.gif .

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.06.2008 15:37:58 vasta tsitaadiga

tomorrow, teenindamise kiirus kõigub täiesti seinast seina kahjuks
mõni päev saad 3 minutiga asja kätte, teine kord ootad 10-15 minutit enne kui üldse mõni teenindaja vabaneb
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 21.06.2008 15:40:42 vasta tsitaadiga

Käisin täna Jõe tänava poes FAH arvutamiseks 8800GTS kaarti ostmas. Müüja soovitas veidi oodata, kolmapäeval tuleb uus ATI 4850 sisse, mis on parem valik. Muljetavaldav. Kõik müüjad võiks ostjale paremat kaupa soovitada. Minu jaoks see muidugi parem ei ole, aga liigutus oli enneolematu.
Aga tiba venis küll ostuprotsess, printer hakkas jukerdama. See on vist Jõe tn poes tavaline, mul on selline asi iga kord juhtunud.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2008 15:57:44 vasta tsitaadiga

mul iga kord printer töötanud.... samas ei käi ka iga päev. Aga üks printer viskas neil vist jah otsad icon_lol.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.06.2008 11:57:17 vasta tsitaadiga

tomorrow: Aga kauba siirdamine hulgilaost tavamüügilattu võtabki ju aega. Ja täna õnne, et Ordis üleüldse sellist üleviimist koheselt tehakse. Mujal öeldakse Sulle et tule 2-3-e päeva pärast - siis on kaup liikunud ühest laost teise.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2008 13:24:07 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
tomorrow: Aga kauba siirdamine hulgilaost tavamüügilattu võtabki ju aega. Ja täna õnne, et Ordis üleüldse sellist üleviimist koheselt tehakse. Mujal öeldakse Sulle et tule 2-3-e päeva pärast - siis on kaup liikunud ühest laost teise.

Sõltub kui suurtest ladudest,tööliste arvust ja firma mentaliteedist jutt käib aga eks ta nii ole jah.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 22.06.2008 16:00:56 vasta tsitaadiga

Käisin pärnu mnt ordis, teenindas mind nimelt Tanel, see meeson äge icon_smile.gif Ma igakord ordis käies olen saanud osaks meeldiva teenindamise icon_smile.gif .
_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
X-z
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2005




sõnum 23.06.2008 19:06:53 vasta tsitaadiga

physics kirjutas:
Gotmilk kirjutas:
Nhaj eks ikka juhtub ,et arvutil emaplaat lambist alt ära ütleb. Aga physics-i loogika on natuke kummaline. Miks lasta garantiis emaplaat ära vahetada ja alles pärast seda võidelda selle nimel, et nad arvuti tagasi ostaksid?
Vedelikukahjustus, mis ei olnud minu süü läbi! sander85">sander85 sinuga samalaadne juhtum, aga mul võtab mingit moodi pildi ette veel, aga peale garantiid kõik terve ekraan punane, roheline- ometi enne seda töötas icon_confused.gif Nüüd lasen uue emaplaadi panna, aga kuna enne seda oli ka emaplaadiga probleeme sirin/pirin, siis ma ei jäta sõdimata Ordiga, leidub veel vigu, viimati panid isegi mingi väga imeliku lcd paneeli- et kui näpuga puudutada, siis terve ekraani pilt vireleb, videokaarti vahetati, süleka hinge pole ka suudetud korda teha. Sain defektse isendi, aga kui selle firmaga kõik korda saan, siis enam sealt midagi kallist suurt ei osta. Ei ole positiivseid kogemusi lihtsalt.. Selle arvuti ostsin siis esimesel nädalal sai kohe garantiisse viidud, seda ma normaalseks ei pea icon_rolleyes.gif
See selleks, viriseda pole mõtet , eks näis mis saab üldse. Nüüd vist vähemalt kestade osas on Ordi müüdavatel sülekatel näha edasiminekut, aga ei tea kuidas riistvara kvaliteet ka on.


Täpsusta palun natuke oma juhtumit... Mis mudeliga tegu oli, kuidas garantiise toimetasid jne?!
Ma võin ka niisama kirjutada et ostsin 100000000 sülearvutit ja Ordi lõhkus kõik garantiis ära... Täpsusta palun:)

_________________
Kes teisele augu kaevab, viib ise labida ära!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander85
HV kasutaja
sander85

liitunud: 30.09.2007




sõnum 28.06.2008 18:00:47 vasta tsitaadiga

seekord tehti ordi garantiis natuke kräppi kokku.. backup masin lasi oma sinise võlusuitsu välja ja esimene eeldus oli, et tõenäoliselt toide, nii kogemata sai mainitud ka ordis ja kiirtöö käigus oli masin järgmine päev uue toitega tagasi, aga järgi nad küll ei kontrollinud, et kas sellest ka masin tööle hakkas, sest vendikad küll võtsid hoo sisse ja põlesid mingid tuled ka emme peal, aga ei tulnud ei pilti ega ka ühtegi eluvaimu näitavat piiksu sealt masinast, eks läheb tagasi garantiisse icon_rolleyes.gif
_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
X-z
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2005




sõnum 29.06.2008 12:28:18 vasta tsitaadiga

sander85 kirjutas:
seekord tehti ordi garantiis natuke kräppi kokku.. backup masin lasi oma sinise võlusuitsu välja ja esimene eeldus oli, et tõenäoliselt toide, nii kogemata sai mainitud ka ordis ja kiirtöö käigus oli masin järgmine päev uue toitega tagasi, aga järgi nad küll ei kontrollinud, et kas sellest ka masin tööle hakkas, sest vendikad küll võtsid hoo sisse ja põlesid mingid tuled ka emme peal, aga ei tulnud ei pilti ega ka ühtegi eluvaimu näitavat piiksu sealt masinast, eks läheb tagasi garantiisse icon_rolleyes.gif
On ju muidugi võimalik et tode võttis mobo kaasa aga mobo ei surud kohe vaid pidas natuke veel vastu. Aga muidugi oleks pidanud korralikumalt üle kontrollima. Selliseid asju tuleb ikka ette, kõigis firmades. Midagi pole teha, see on IT ja kui selliste asjadega ei lepita tuleb arvelauda edasi kasutada...
_________________
Kes teisele augu kaevab, viib ise labida ära!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gotmilk
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2005




sõnum 30.06.2008 08:34:12 vasta tsitaadiga

Vaevalt ,et tehnik nüüd jättis kontrollimata kas arvuti peale toiteploki vahetust läheb tööle või mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander85
HV kasutaja
sander85

liitunud: 30.09.2007




sõnum 30.06.2008 09:01:51 vasta tsitaadiga

eino ma olen kindel, et kontrolliti, aga liiga pinnapealselt, sest kõik vendikad ja muu kraam töötas, lihtsalt maagiline sinine suits oli väljas ja elulooma sellest enam ei saanud, seda oleks aga arvatavasti näinud kui ka mõni seade kastile järgi panna, ma ei usu sellesse, et muu süsteem alles tagasi tuues purunes, sest toide ei surnud täielikult, peale kõrbemist masin veel undas, lihtsalt ving, mis sealt välja tuli, see pidi terve kontori lämmatama ja masin oli ilmselgelt ära koolend
_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 30.06.2008 09:07:37 vasta tsitaadiga

Kusjuures täiesti mõeldav, et transpordi käigus mingi põrutus mõjus nii, et kohalt nihkunud detail/juhe tekitas lühise....
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander85
HV kasutaja
sander85

liitunud: 30.09.2007




sõnum 30.06.2008 09:23:06 vasta tsitaadiga

no pole mõtet siin laduda asjatut teooriat, läheb garantiisse tagasi ja eks ole näha, mis vea põhjuseks leitakse..
_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gotmilk
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2005




sõnum 30.06.2008 16:06:50 vasta tsitaadiga

sander85 kirjutas:
no pole mõtet siin laduda asjatut teooriat


Teooriat ei taha laduda aga ometigi oled kindel ,et tehnik ei tehnik kontrollis su arvutit pinnapealselt.

sander85 kirjutas:
sest toide ei surnud täielikult, peale kõrbemist masin veel undas, lihtsalt ving, mis sealt välja tuli, see pidi terve kontori lämmatama ja masin oli ilmselgelt ära koolend


Ja muideks vabalt võib olla olukord kus esimene toiteka surm põhjustas ka emaplaadi riknemise. Ehk Ordis su arvuti veel töötas aga kui järgi tulid siis läks emaplaat ka tagant järgi pimedaks.

Arvuti parandamine ei ole selge nagu must valge ,et vahetame vigase detaili ära ja kõik. Kunagi ei tea mis võib veel tagant järgi surra. Äkki toiteka surm rikkus hoopis su mälud ära. Mälude puhul ei pruugi viga kohe avalduda. Ei ole õiglane öelda ,et aeti kräppi kokku. Vaevalt nad peale iga toiteploki (või mõne muu detaili )vahetust hakkavad igale arvutile 24 tunnist täielikku diagnostikat tegema, et äkki on veel midagi katki. See hoiab töölauda kinni ja 2 nädalased järjekorrad veniksid 6 nädala pikkusteks ja siis oleks rohkem pahaseid kliente.

Loodame ,et sinu arvuti mingit tõsist viga küljes ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander85
HV kasutaja
sander85

liitunud: 30.09.2007




sõnum 05.07.2008 19:33:37 vasta tsitaadiga

nüüd tuli siis masin tagasi garantiist, emaplaat vahetatud ja põhjuses kirjas, et oli näha põlemisjälgi, arvuti tööle lülitamisel peale esmast garantiid käitus ta täpselt sama moodi nagu tol hetkel kui suri, nii et ma olen üsna kindel, et see emaplaat suri koos toitekaga kui kontor vingu täis valgus, aga eks igaüks võib omad järeldused teha..

masin on tagasi rivis ja elu läheb edasi..

_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2008 21:16:33 vasta tsitaadiga

Tekkis puhtinimlik küsimus, et miks on K-salongi kohta 532 lehekülge teksti, Ordi kohta 140 lehekülge ja ML/Enter kohta 23 lehekülge?
Kuidagi tundub, et sama järjestuse võiks tõmmata selles osas, kui meeldivalt kliendi jaoks probleem lahendatakse?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2008 21:41:06 vasta tsitaadiga

suhesta sinna ka müüginumbrid...
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
physics
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2007




sõnum 23.07.2008 21:43:39 vasta tsitaadiga

Ordi läpaka emaplaadi väljavahetamiseks keegi oskab öelda servicenet'i või millegi numbrit, meili?? Tahan teada palju mulle uus mobo maksma läheks, ei taha arvutit veel ära saata kui hinda ei tea. icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2008 21:45:03 vasta tsitaadiga

physics kirjutas:
Ordi läpaka emaplaadi väljavahetamiseks keegi oskab öelda servicenet'i või millegi numbrit, meili?? Tahan teada palju mulle uus mobo maksma läheks, ei taha arvutit veel ära saata kui hinda ei tea. icon_neutral.gif


http://www.ordi.ee/EPood/BrowseDocuments.aspx?DocID=67
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
physics
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2007




sõnum 23.07.2008 21:46:31 vasta tsitaadiga

smurfer kirjutas:
physics kirjutas:
Ordi läpaka emaplaadi väljavahetamiseks keegi oskab öelda servicenet'i või millegi numbrit, meili?? Tahan teada palju mulle uus mobo maksma läheks, ei taha arvutit veel ära saata kui hinda ei tea. icon_neutral.gif


http://www.ordi.ee/EPood/BrowseDocuments.aspx?DocID=67
Tänan beer_yum.gif , ma ise olin piisavalt laisk mitteotsimiseks icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 24.07.2008 00:53:26 vasta tsitaadiga

ahaha, minge jah servicenetti emaplaati vahetama hevi.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2008 02:45:05 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
suhesta sinna ka müüginumbrid...

2007 aasta käibe aruandeid vaadates mingit marginaalset vahet pole.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Ordi mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 84, 85, 86  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.