Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Nali töökaaslastele :) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 20.06.2008 15:42:46 Nali töökaaslastele :) vasta tsitaadiga

Üks töökaaslane läks puhkusele, kuna me siin aegajalt viskame üksteisele vimkasid, siis ei saanud ka talle jätta nalja tegemata:
http://rat.planet.ee/Pildid/S6jatehnika.jpg

Võtsime lcd jala alt ära, panime lcd kasti, nüüd on EMP kindel CRT monitor tal icon_smile.gif Selle katusel on heavy duty "wifi antenn"
Läpaka dokile ehitasime desktop korpuse ümber, külje pealt saab ilusti arvuti dokki panna, juhtmed ja värgid on kõik ilusti küljes.
Klaviatuurile panime monitori standi (+veel teise samasuguse ka) külje ja eriti "ergonoomilise" randmetoe.
Lisaks on arvuti peal "UPS"

Kasutatud materjalid:
Pappkastid ja nende sisu.
Teip.
Termokahanev voolik.
Vana UPSi aku.
Cat5 kaabel.
(+tema laual olevad töövahendid)

ahjaa, seal ekraani küljes ripub ka visiitkaarditaoline kvaliteeditunnus "Inspected with pride. Inspector No. 213" <- selle saime ühest ibmi läpakakotist icon_razz.gif

Täna käis arvuti omanik korra läbi, oli täitsa vaimustuses, jooksis kolmandalt esimesele ja tagasi, et fotokat tuua ja pilti teha icon_biggrin.gif

Tegelt on ka varem igast asju tehtud, kuid pilte pole ühestki teinud.
Jagage ka enda kilde icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2008 15:44:03 vasta tsitaadiga

LOL icon_lol.gif kaua aega läks selle peale?

tüüp tuleb esimest päeva tööle puhkuselt. värskelt, hea tujuga ja puhanuna ning siis vaatab selline peletis vastu icon_lol.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 20.06.2008 15:48:33 vasta tsitaadiga

Kahekesi tegime, ümmarguselt ütleks tund icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2008 16:05:44 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2008 20:35:56 vasta tsitaadiga


Väga hea!

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2008 21:23:04 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif siiralt tore
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar16
Kreisi kasutaja
kaspar16

liitunud: 04.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2008 21:29:12 vasta tsitaadiga

väga hea värk:D
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2008 11:05:52 vasta tsitaadiga

Tagasi tulles järgneb selle vol2?
http://www.break.com/index/office-worker-goes-absolutely-insane.html

Hea töö icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stemugram
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2008 14:24:05 vasta tsitaadiga

Internetist leidsin siis sellise kontori http://paradineshift.wordpress.com/2006/09/15/create-your-own-office-in-your-cubicle/
ja ka selline huvitav lahendus http://onemansblog.com/wp-content/uploads/2007/02/OfficePrank.jpg
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.06.2008 15:03:33 vasta tsitaadiga

Stemugram kirjutas:
ja ka selline huvitav lahendus http://onemansblog.com/wp-content/uploads/2007/02/OfficePrank.jpg
EM-safe
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priidik199
HV kasutaja
Priidik199

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2008 11:48:48 vasta tsitaadiga

K-Salunnist ostetud raal. ^^
Päris muhedad vennad. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2008 12:22:03 vasta tsitaadiga

Nutikas thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 25.06.2008 17:38:15 vasta tsitaadiga

me ka tihtipeale teeme huvitavaid asju. esimesel aprillil kleepisime töökaaslase rata igasugu kleepse täis.
plaanis on ühe tegelase metallist tööriistakapp roosaks kiletada

eks see prank ole kõik fantaasia vili
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mehaanic
Aeg Maha 2a
mehaanic

liitunud: 22.02.2004




sõnum 25.06.2008 17:50:32 vasta tsitaadiga

me panime töökaaslasele telliskivi kotti tassis terve päeva vapralt kaasas alles kodus avastas icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 25.06.2008 19:08:00 vasta tsitaadiga

kollegi puhkuse ajal vòiks sahtlisse mulda panna ning kiire kasvuga taimi istutada. Dilbertis üüriti kuubik vanglale. Sinna pandi vang. Teise pandi elama pòrsas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paparazzi
HV vaatleja
Paparazzi

liitunud: 03.03.2007




sõnum 28.06.2008 21:36:15 vasta tsitaadiga

Ei, päris thumbs_up.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.06.2008 01:24:05 vasta tsitaadiga

kuna tegeleme kleepsudega, siis sai ka ükspäev majas wc-des poti kõrval paberirullid asendatud kleepsurullidega
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 29.06.2008 02:10:28 vasta tsitaadiga

siirdeteibid on päris head selleks icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 29.06.2008 03:33:48 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
siirdeteibid on päris head selleks icon_biggrin.gif


mis need on?

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 29.06.2008 10:01:41 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
kuna tegeleme kleepsudega, siis sai ka ükspäev majas wc-des poti kõrval paberirullid asendatud kleepsurullidega


ha-ha-haa, geniaalne icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 29.06.2008 11:53:04 vasta tsitaadiga

weedstone kirjutas:
punktiir kirjutas:
siirdeteibid on päris head selleks icon_biggrin.gif


mis need on?


Spoiler Spoiler Spoiler


põhimõtteliselt paigutatakse sellega ploteriga väljalõigatud kleebiseid. ei ole ju mõtet tükke eraldi kleepida. pannakse see peale kleepsupuhastamist peale ja kantakse siis pinnale, seejäärel siirdekas eemaldatakse tal lihtsalt nõrgem liim.

Spoiler Spoiler Spoiler



Kui on lauatelefonid olemas, siis liimige tugeva liimiga toru aparaadi külge, ja kui telefon heliseb, oh kui tore on vaadata, kuidas püütakse toru hargilt haarata.

indlasti oleks võimalik tavatelefoni panna mingi seade, mis muuudab selle telefoniomaniku häält, teiselpool siis kostub teistsugune hääl kui päriselt, paned mingi eriti räveda häälemuunduri ala mihkel jaaksoni oma või chipmunksid
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mehaanic
Aeg Maha 2a
mehaanic

liitunud: 22.02.2004




sõnum 30.06.2008 18:57:29 vasta tsitaadiga

kunagi käis mingi väike raamat käest läbi (100 sigadust sõbrale vms.) seal oli kuidas kerid wc paberit paar meetrit enne puhkusele minekut välja ja raputad pipart peale siis kerid tagasi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.06.2008 21:19:17 vasta tsitaadiga

telefoniga tuli meelde, et kunagi lapsena sügaval nõukaajal sai naabrinaisele, kellel veel telefoni polnud ja käis meilt helistamas, sellist trikki tehtud, et võtsime torust mikrofoni osa välja (see oli seal ilma juhtmeteta ja ainult vedru baasil). siis oli tore itsitades teises toas kuulata, kuda naabrinaine muudkui "HALLOO HALLOO" lõugas.

edit:
klassikaline trikk on muidugi see, et teed töökaaslase shortcut'te ja faile täis arvuti desktopist screenshot'i ja paned selle siis taustapildiks ning õiged failid ja shortcut'id tõstad kuhugi mujale kausta ära. oh seda paanilist klikkimist siis seal.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 30.06.2008 22:11:10 vasta tsitaadiga

üks tore asi on BlueScreen screensaver peale panna.
http://lifehacker.com/software/screensaver/download-of-the-day--bluescreen-screen-saver-windows-213646.php

Kel võimalus töökaaslaste arvuti default sharele ligi pääseda, need saavad kergesti windowsi originaal screensaveri üle kopeerida icon_wink.gif
Lihtsama variandina võib töökaaslasel, kes on toast välja läinud ja arvuti lockimata jätnud, see screensaver lihtsalt jooksma panna.
Lisaks võib lockimata arvutil teha ca 150 erinevat akent ja programmi lahti, eeldusel, et windows neid ei grupeeri, on nende kinnipanek tore tüütus icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2008 22:20:49 vasta tsitaadiga

mehaanic kirjutas:
me panime töökaaslasele telliskivi kotti tassis terve päeva vapralt kaasas alles kodus avastas icon_lol.gif


Väike naer tuli arvuti taga hetkel icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 30.06.2008 22:36:57 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
mehaanic kirjutas:
me panime töökaaslasele telliskivi kotti tassis terve päeva vapralt kaasas alles kodus avastas icon_lol.gif


Väike naer tuli arvuti taga hetkel icon_lol.gif


mulle pandi kunagi koolis terve hunnik vanu raamatuid niiviisi kotti ja terve kodutee mõtlesin et miks kott nii raske on icon_lol.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fiocchi
HV kasutaja
Fiocchi

liitunud: 04.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2008 21:37:49 vasta tsitaadiga

weedstone kirjutas:
woozy kirjutas:
mehaanic kirjutas:
me panime töökaaslasele telliskivi kotti tassis terve päeva vapralt kaasas alles kodus avastas icon_lol.gif


Väike naer tuli arvuti taga hetkel icon_lol.gif


mulle pandi kunagi koolis terve hunnik vanu raamatuid niiviisi kotti ja terve kodutee mõtlesin et miks kott nii raske on icon_lol.gif
Me panime kunagi põhikooli ajal füüsika klassis ühele 5kg'seid kaaluvihte mitu tükki kotti. Tüüp oli selline suuremat kasvu ka. Oleks peaaegu kotisangad küljest rebinud kui kotti laualt maha hakkas tõstma. icon_smile.gif
Algklassides panin ühele klassivennale koduteel priske jääpurika kotti. Ütlesin natukese aja pärast talle ka, aga ta ei uskunud ja nii see kodus seal kotis ära sulas. Tagajärg ei old just kõige parem icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2008 22:36:57 vasta tsitaadiga

Tuleb meelde tööõpetuse tund, kus sai pandud igasugu puitu ja rauda teistele kotti. icon_smile.gif
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 14.07.2008 14:53:46 vasta tsitaadiga

Tuleb meelde mingi tund, kus sai pandud kriit kommipaberisse ja ühele klassivennale antud, kes oli selline õgard, et paber lahti ja kriiti sööma. Õnneks minul olid kiiremad jalad kui temal thumbs_up.gif
_________________
Tunguusia tundraahv
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 14:56:11 vasta tsitaadiga

Mul üks kolleeg on sama teinud, aga selle pruuni laia teibiga. Kõik kinni teipinud, alates monitorist, toolist kuni pliiatsite ja klammerdajateni. Pool päeva oli kulunud icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2008 21:55:00 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
Tuleb meelde tööõpetuse tund, kus sai pandud igasugu puitu ja rauda teistele kotti. icon_smile.gif

sama siin pluss veel saepuru ja rauapuru ning veel PVA-liim. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 14.07.2008 21:57:23 vasta tsitaadiga

Kurat, nüüd ma ise nädala puhkusel olnud, homme käin lõunal korra töölt läbi, hirmuga ootan, mis vastu on tehtud icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zialo
HV vaatleja

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2008 00:23:19 vasta tsitaadiga

kui keegi puhkusel on, sii väike allaklokkamine ka paha ei tee just...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 17.07.2008 10:45:31 vasta tsitaadiga

hehee, läpakat mis kohal pole, on keerukas klokata.
Eile käisin töölt läbi, polnud üllatusi veel icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2008 21:10:10 vasta tsitaadiga

Elfe foorumis on üks hää teema, seal on ka näiteid elektroonikatööstuses kolleegidele tehtavate naljade kohta.

http://www.elfaelektroonika.ee/foorum/showthread.php?t=625
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 30.07.2008 12:24:32 vasta tsitaadiga

Selline asi nagu "Remote BSOD Invocator" on ka suht lahe asi, eriti kui arvutid istuvad ühes võrgus. icon_razz.gif Siis vaatad, kuidas inimesed hakkavad oma arvutit kiruma. Teine võimalus on see, et topid juhtmeta hiire vastuvõtja töökaaslase arvuti taha ja vaatad, kuidas ta reageerib. (koolis selliseid trikke tehtud, et vahetada lihtsalt lähestikku asuvate klaviatuuride ja hiirte juhtmed ära) icon_lol.gif
http://www.atozedsoftware.com/indy/demos/9/RBSOD.EN.aspx
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mogo
HV kasutaja
mogo

liitunud: 13.08.2002




sõnum 02.08.2008 15:10:37 vasta tsitaadiga

Vend parandas võimendit - oma töölaua ja -kapi taga.
Sai valmis. Läks koju ära. Kallid kolleegid võtsid vedasid vereülekandevooliku kappide vahelt parandatud võimu sisse.
Kutt tuleb hommikul tööle, lükkab võimu sisse ja sealt tuleb paksu suitsu - vooliku teisest otsast puhus 1 mees suitsu sisse.

Variant B:
Kallis kolleeg läheb koju. Jätab sussid laua alla. Nagu ikka.
Hommikul paneb sussid jalga, aga paigast ei saa - superliim on tekkinud susside ja põranda vahele.

_________________
Inimesel oli, on ja on ka tulevikus põhiseaduslik õigus olla loll !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FraanCh
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2006




sõnum 02.08.2008 21:22:34 vasta tsitaadiga

Tegelt, siukest inimest kes arvutitest vähem teab on hea wireless hiirega kiusata icon_biggrin.gif Nagu meil tehtud koolis sai, Vend kukkus kohe kittuma õpetajale et viirused arvutis


Terve klass irnus icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 06.08.2008 01:26:32 vasta tsitaadiga

sellega tuleb meelde üks lanparty kus sai maalriteibirullidega järjest arvutist arvutini sai liigutud ja järjest kinni teibitud hiirte optilised sensorid.

mitte eriti originaalne aga kurat naerda sai küll

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2008 03:11:21 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Elfe foorumis on üks hää teema, seal on ka näiteid elektroonikatööstuses kolleegidele tehtavate naljade kohta.

http://www.elfaelektroonika.ee/foorum/showthread.php?t=625


Sealt kohe esimene postitus:
tsitaat:
Oleks tore kui te paneks kirja oma naljakad juhtumised mis teil on juhhtunud midagi elektroonikaga seoses tehes.Ise unustasin ükskord multimeetri teise funktsiooni peale panemata ja möötsin kogemata seinast ampreid. ;D


Noh, ma mõõtsin kunagi seinast oome. thumbs_up.gif icon_biggrin.gif Pärast muidugi oome selle testriga mõõta ei saand. icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 07.08.2008 13:16:20 vasta tsitaadiga

Iseeneest on tore asi ka teha desktopist screanshot, ja see backroundiks.
peale seda aga task manager ja kill explorer. =)
Desktop on, ikoonid on, aga mingil põhjusel mitte midagi ei reageeri.
keskas sai õpetajatele ja kaaskannatajaile lisa kannatusi nõnda tehtud. Vahele ei jäänud kordagi 8)

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
skyline92
HV vaatleja
skyline92

liitunud: 25.09.2007




sõnum 07.08.2008 14:40:41 vasta tsitaadiga

ullivilli, me tegime kunagi lan partyl ühele pm sama moodi. ainul kill exploreri asemel kaotasime desktopilt iconid.
_________________
Minu fotoblogi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 07.08.2008 14:48:53 vasta tsitaadiga

nu kui tappa explorer, siis kaovad ikoonid ja stardiriba. Puhas pilt.
_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 15:03:28 vasta tsitaadiga

http://kensingtonvictoria.com/blog/wp-content/uploads/2008/03/crack-desk.jpg
http://www.fontblog.de/C1413545161/E1863918477/index.html
http://geektechnique.org/blog/242/cracked-lcd

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 08.08.2008 08:37:55 vasta tsitaadiga

londiste - esimene pilt oli mul läpparil taustaks, töötas küll. Ülemus tuli küsis, mis su ekraaniga juhtus?? icon_biggrin.gif
Nimelt mul extended desk ja läpaka ekraanil polnud ikoone ega miskit.

Teine pilt on kahjuks kehva kvaliteediga ja suuremad maksavad $$

Kolmanda pildi panin omale uueks taustaks icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 11.08.2008 01:21:12 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
sellega tuleb meelde üks lanparty kus sai maalriteibirullidega järjest arvutist arvutini sai liigutud ja järjest kinni teibitud hiirte optilised sensorid.

mitte eriti originaalne aga kurat naerda sai küll

sõber tööjuures tegi laotädidele seda trikki. icon_razz.gif
tulemus oli see, et laotädi kutsus IT spetsialisti ja ütles: "hiir on katki, keegi on isegi üritanud seda teibiga parandada". Pärast said kõhutäie naerda nii meespersonal kui ka IT spetsialist. icon_razz1.gif
saab ka sellsit nalja teha, et võtad läbipaistva teibi, kraabid sensori suuruse ala ära ja paned selle kraabitud osa sensori peale. tulemuseks on see, et hiir liigub väga kramplikult. icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2008 03:35:54 vasta tsitaadiga

Üks suht kole nali on potile läbipaistev kile peale tõmmata icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2008 17:16:12 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Üks suht kole nali on potile läbipaistev kile peale tõmmata icon_lol.gif


See on veits julm vast icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fiocchi
HV kasutaja
Fiocchi

liitunud: 04.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2008 18:58:37 vasta tsitaadiga

Worm390 kirjutas:
Syncmahv kirjutas:
Üks suht kole nali on potile läbipaistev kile peale tõmmata icon_lol.gif


See on veits julm vast icon_biggrin.gif
Julm oleks see siis kui enne joogi või söögi sisse kellelegi burgeeni vms kõhulahtistit panna. Keska ajal toanaabrile ühed tüdrukud panid. Aga limonaadis olid see tablettide puru ja sodi näha, nii et ohver vaatas kohe et midagi kahtlast on toimumas ja ei joonudki. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 27.08.2008 19:01:36 vasta tsitaadiga

See peaks olema siis selline juhus, et megakiire sul, peldiks hämar või oled täis. Mees tunneb istudes ju kohe, et asi on valesti. See prillaud pole nii paks, et kileni miski ei ulatu icon_rolleyes.gif
_________________
Tunguusia tundraahv
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Nali töökaaslastele :) mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.