|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
20.06.2008 15:42:46
Nali töökaaslastele :) |
|
|
Üks töökaaslane läks puhkusele, kuna me siin aegajalt viskame üksteisele vimkasid, siis ei saanud ka talle jätta nalja tegemata:
http://rat.planet.ee/Pildid/S6jatehnika.jpg
Võtsime lcd jala alt ära, panime lcd kasti, nüüd on EMP kindel CRT monitor tal Selle katusel on heavy duty "wifi antenn"
Läpaka dokile ehitasime desktop korpuse ümber, külje pealt saab ilusti arvuti dokki panna, juhtmed ja värgid on kõik ilusti küljes.
Klaviatuurile panime monitori standi (+veel teise samasuguse ka) külje ja eriti "ergonoomilise" randmetoe.
Lisaks on arvuti peal "UPS"
Kasutatud materjalid:
Pappkastid ja nende sisu.
Teip.
Termokahanev voolik.
Vana UPSi aku.
Cat5 kaabel.
(+tema laual olevad töövahendid)
ahjaa, seal ekraani küljes ripub ka visiitkaarditaoline kvaliteeditunnus "Inspected with pride. Inspector No. 213" <- selle saime ühest ibmi läpakakotist
Täna käis arvuti omanik korra läbi, oli täitsa vaimustuses, jooksis kolmandalt esimesele ja tagasi, et fotokat tuua ja pilti teha
Tegelt on ka varem igast asju tehtud, kuid pilte pole ühestki teinud.
Jagage ka enda kilde
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
20.06.2008 15:44:03
|
|
|
LOL kaua aega läks selle peale?
tüüp tuleb esimest päeva tööle puhkuselt. värskelt, hea tujuga ja puhanuna ning siis vaatab selline peletis vastu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
20.06.2008 15:48:33
|
|
|
Kahekesi tegime, ümmarguselt ütleks tund
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
20.06.2008 20:35:56
|
|
|
Väga hea!
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
20.06.2008 21:23:04
|
|
|
siiralt tore
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar16
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2007
|
20.06.2008 21:29:12
|
|
|
| väga hea värk:D
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Stemugram
HV kasutaja
liitunud: 02.12.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
21.06.2008 15:03:33
|
|
|
|
EM-safe
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Priidik199
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2005
|
22.06.2008 11:48:48
|
|
|
K-Salunnist ostetud raal. ^^
Päris muhedad vennad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
25.06.2008 17:38:15
|
|
|
me ka tihtipeale teeme huvitavaid asju. esimesel aprillil kleepisime töökaaslase rata igasugu kleepse täis.
plaanis on ühe tegelase metallist tööriistakapp roosaks kiletada
eks see prank ole kõik fantaasia vili
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mehaanic
Aeg Maha 2a

liitunud: 22.02.2004
|
25.06.2008 17:50:32
|
|
|
me panime töökaaslasele telliskivi kotti tassis terve päeva vapralt kaasas alles kodus avastas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
25.06.2008 19:08:00
|
|
|
| kollegi puhkuse ajal vòiks sahtlisse mulda panna ning kiire kasvuga taimi istutada. Dilbertis üüriti kuubik vanglale. Sinna pandi vang. Teise pandi elama pòrsas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Paparazzi
HV vaatleja

liitunud: 03.03.2007
|
28.06.2008 21:36:15
|
|
|
Ei, päris
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
29.06.2008 02:10:28
|
|
|
siirdeteibid on päris head selleks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
29.06.2008 03:33:48
|
|
|
| punktiir kirjutas: |
siirdeteibid on päris head selleks  |
mis need on?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
29.06.2008 10:01:41
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| kuna tegeleme kleepsudega, siis sai ka ükspäev majas wc-des poti kõrval paberirullid asendatud kleepsurullidega |
ha-ha-haa, geniaalne
|
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
29.06.2008 11:53:04
|
|
|
| weedstone kirjutas: |
| punktiir kirjutas: |
siirdeteibid on päris head selleks  |
mis need on? |
Spoiler 
põhimõtteliselt paigutatakse sellega ploteriga väljalõigatud kleebiseid. ei ole ju mõtet tükke eraldi kleepida. pannakse see peale kleepsupuhastamist peale ja kantakse siis pinnale, seejäärel siirdekas eemaldatakse tal lihtsalt nõrgem liim.
Spoiler 
Kui on lauatelefonid olemas, siis liimige tugeva liimiga toru aparaadi külge, ja kui telefon heliseb, oh kui tore on vaadata, kuidas püütakse toru hargilt haarata.
indlasti oleks võimalik tavatelefoni panna mingi seade, mis muuudab selle telefoniomaniku häält, teiselpool siis kostub teistsugune hääl kui päriselt, paned mingi eriti räveda häälemuunduri ala mihkel jaaksoni oma või chipmunksid
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mehaanic
Aeg Maha 2a

liitunud: 22.02.2004
|
30.06.2008 18:57:29
|
|
|
| kunagi käis mingi väike raamat käest läbi (100 sigadust sõbrale vms.) seal oli kuidas kerid wc paberit paar meetrit enne puhkusele minekut välja ja raputad pipart peale siis kerid tagasi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
30.06.2008 21:19:17
|
|
|
telefoniga tuli meelde, et kunagi lapsena sügaval nõukaajal sai naabrinaisele, kellel veel telefoni polnud ja käis meilt helistamas, sellist trikki tehtud, et võtsime torust mikrofoni osa välja (see oli seal ilma juhtmeteta ja ainult vedru baasil). siis oli tore itsitades teises toas kuulata, kuda naabrinaine muudkui "HALLOO HALLOO" lõugas.
edit:
klassikaline trikk on muidugi see, et teed töökaaslase shortcut'te ja faile täis arvuti desktopist screenshot'i ja paned selle siis taustapildiks ning õiged failid ja shortcut'id tõstad kuhugi mujale kausta ära. oh seda paanilist klikkimist siis seal.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
30.06.2008 22:11:10
|
|
|
üks tore asi on BlueScreen screensaver peale panna.
http://lifehacker.com/software/screensaver/download-of-the-day--bluescreen-screen-saver-windows-213646.php
Kel võimalus töökaaslaste arvuti default sharele ligi pääseda, need saavad kergesti windowsi originaal screensaveri üle kopeerida
Lihtsama variandina võib töökaaslasel, kes on toast välja läinud ja arvuti lockimata jätnud, see screensaver lihtsalt jooksma panna.
Lisaks võib lockimata arvutil teha ca 150 erinevat akent ja programmi lahti, eeldusel, et windows neid ei grupeeri, on nende kinnipanek tore tüütus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
30.06.2008 22:20:49
|
|
|
| mehaanic kirjutas: |
me panime töökaaslasele telliskivi kotti tassis terve päeva vapralt kaasas alles kodus avastas  |
Väike naer tuli arvuti taga hetkel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
30.06.2008 22:36:57
|
|
|
| woozy kirjutas: |
| mehaanic kirjutas: |
me panime töökaaslasele telliskivi kotti tassis terve päeva vapralt kaasas alles kodus avastas  |
Väike naer tuli arvuti taga hetkel  |
mulle pandi kunagi koolis terve hunnik vanu raamatuid niiviisi kotti ja terve kodutee mõtlesin et miks kott nii raske on
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fiocchi
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2005
|
02.07.2008 21:37:49
|
|
|
| weedstone kirjutas: |
| woozy kirjutas: |
| mehaanic kirjutas: |
me panime töökaaslasele telliskivi kotti tassis terve päeva vapralt kaasas alles kodus avastas  |
Väike naer tuli arvuti taga hetkel  |
mulle pandi kunagi koolis terve hunnik vanu raamatuid niiviisi kotti ja terve kodutee mõtlesin et miks kott nii raske on  |
Me panime kunagi põhikooli ajal füüsika klassis ühele 5kg'seid kaaluvihte mitu tükki kotti. Tüüp oli selline suuremat kasvu ka. Oleks peaaegu kotisangad küljest rebinud kui kotti laualt maha hakkas tõstma.
Algklassides panin ühele klassivennale koduteel priske jääpurika kotti. Ütlesin natukese aja pärast talle ka, aga ta ei uskunud ja nii see kodus seal kotis ära sulas. Tagajärg ei old just kõige parem
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
07.07.2008 22:36:57
|
|
|
Tuleb meelde tööõpetuse tund, kus sai pandud igasugu puitu ja rauda teistele kotti.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
14.07.2008 14:53:46
|
|
|
Tuleb meelde mingi tund, kus sai pandud kriit kommipaberisse ja ühele klassivennale antud, kes oli selline õgard, et paber lahti ja kriiti sööma. Õnneks minul olid kiiremad jalad kui temal
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
14.07.2008 14:56:11
|
|
|
Mul üks kolleeg on sama teinud, aga selle pruuni laia teibiga. Kõik kinni teipinud, alates monitorist, toolist kuni pliiatsite ja klammerdajateni. Pool päeva oli kulunud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
spongerdan
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2007
|
14.07.2008 21:55:00
|
|
|
| Chaza! kirjutas: |
Tuleb meelde tööõpetuse tund, kus sai pandud igasugu puitu ja rauda teistele kotti.  |
sama siin pluss veel saepuru ja rauapuru ning veel PVA-liim.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
14.07.2008 21:57:23
|
|
|
Kurat, nüüd ma ise nädala puhkusel olnud, homme käin lõunal korra töölt läbi, hirmuga ootan, mis vastu on tehtud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zialo
HV vaatleja
liitunud: 18.01.2004
|
17.07.2008 00:23:19
|
|
|
| kui keegi puhkusel on, sii väike allaklokkamine ka paha ei tee just...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
17.07.2008 10:45:31
|
|
|
hehee, läpakat mis kohal pole, on keerukas klokata.
Eile käisin töölt läbi, polnud üllatusi veel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
30.07.2008 12:24:32
|
|
|
Selline asi nagu "Remote BSOD Invocator" on ka suht lahe asi, eriti kui arvutid istuvad ühes võrgus. Siis vaatad, kuidas inimesed hakkavad oma arvutit kiruma. Teine võimalus on see, et topid juhtmeta hiire vastuvõtja töökaaslase arvuti taha ja vaatad, kuidas ta reageerib. (koolis selliseid trikke tehtud, et vahetada lihtsalt lähestikku asuvate klaviatuuride ja hiirte juhtmed ära)
http://www.atozedsoftware.com/indy/demos/9/RBSOD.EN.aspx
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mogo
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2002
|
02.08.2008 15:10:37
|
|
|
Vend parandas võimendit - oma töölaua ja -kapi taga.
Sai valmis. Läks koju ära. Kallid kolleegid võtsid vedasid vereülekandevooliku kappide vahelt parandatud võimu sisse.
Kutt tuleb hommikul tööle, lükkab võimu sisse ja sealt tuleb paksu suitsu - vooliku teisest otsast puhus 1 mees suitsu sisse.
Variant B:
Kallis kolleeg läheb koju. Jätab sussid laua alla. Nagu ikka.
Hommikul paneb sussid jalga, aga paigast ei saa - superliim on tekkinud susside ja põranda vahele.
_________________ Inimesel oli, on ja on ka tulevikus põhiseaduslik õigus olla loll ! |
|
| tagasi üles |
|
 |
FraanCh
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2006
|
02.08.2008 21:22:34
|
|
|
Tegelt, siukest inimest kes arvutitest vähem teab on hea wireless hiirega kiusata Nagu meil tehtud koolis sai, Vend kukkus kohe kittuma õpetajale et viirused arvutis
Terve klass irnus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
06.08.2008 01:26:32
|
|
|
sellega tuleb meelde üks lanparty kus sai maalriteibirullidega järjest arvutist arvutini sai liigutud ja järjest kinni teibitud hiirte optilised sensorid.
mitte eriti originaalne aga kurat naerda sai küll
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
06.08.2008 03:11:21
|
|
|
Sealt kohe esimene postitus:
| tsitaat: |
| Oleks tore kui te paneks kirja oma naljakad juhtumised mis teil on juhhtunud midagi elektroonikaga seoses tehes.Ise unustasin ükskord multimeetri teise funktsiooni peale panemata ja möötsin kogemata seinast ampreid. ;D |
Noh, ma mõõtsin kunagi seinast oome. Pärast muidugi oome selle testriga mõõta ei saand.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ullivilli
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.06.2004
|
07.08.2008 13:16:20
|
|
|
Iseeneest on tore asi ka teha desktopist screanshot, ja see backroundiks.
peale seda aga task manager ja kill explorer. =)
Desktop on, ikoonid on, aga mingil põhjusel mitte midagi ei reageeri.
keskas sai õpetajatele ja kaaskannatajaile lisa kannatusi nõnda tehtud. Vahele ei jäänud kordagi 8)
_________________ Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyline92
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2007
|
07.08.2008 14:40:41
|
|
|
ullivilli, me tegime kunagi lan partyl ühele pm sama moodi. ainul kill exploreri asemel kaotasime desktopilt iconid.
_________________ Minu fotoblogi |
|
| tagasi üles |
|
 |
ullivilli
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.06.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
08.08.2008 08:37:55
|
|
|
londiste - esimene pilt oli mul läpparil taustaks, töötas küll. Ülemus tuli küsis, mis su ekraaniga juhtus??
Nimelt mul extended desk ja läpaka ekraanil polnud ikoone ega miskit.
Teine pilt on kahjuks kehva kvaliteediga ja suuremad maksavad $$
Kolmanda pildi panin omale uueks taustaks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
11.08.2008 01:21:12
|
|
|
| v2hja kirjutas: |
sellega tuleb meelde üks lanparty kus sai maalriteibirullidega järjest arvutist arvutini sai liigutud ja järjest kinni teibitud hiirte optilised sensorid.
mitte eriti originaalne aga kurat naerda sai küll |
sõber tööjuures tegi laotädidele seda trikki.
tulemus oli see, et laotädi kutsus IT spetsialisti ja ütles: "hiir on katki, keegi on isegi üritanud seda teibiga parandada". Pärast said kõhutäie naerda nii meespersonal kui ka IT spetsialist.
saab ka sellsit nalja teha, et võtad läbipaistva teibi, kraabid sensori suuruse ala ära ja paned selle kraabitud osa sensori peale. tulemuseks on see, et hiir liigub väga kramplikult.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
27.08.2008 03:35:54
|
|
|
Üks suht kole nali on potile läbipaistev kile peale tõmmata
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
27.08.2008 17:16:12
|
|
|
| Syncmahv kirjutas: |
Üks suht kole nali on potile läbipaistev kile peale tõmmata  |
See on veits julm vast
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Fiocchi
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2005
|
27.08.2008 18:58:37
|
|
|
| Worm390 kirjutas: |
| Syncmahv kirjutas: |
Üks suht kole nali on potile läbipaistev kile peale tõmmata  |
See on veits julm vast  |
Julm oleks see siis kui enne joogi või söögi sisse kellelegi burgeeni vms kõhulahtistit panna. Keska ajal toanaabrile ühed tüdrukud panid. Aga limonaadis olid see tablettide puru ja sodi näha, nii et ohver vaatas kohe et midagi kahtlast on toimumas ja ei joonudki.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
27.08.2008 19:01:36
|
|
|
See peaks olema siis selline juhus, et megakiire sul, peldiks hämar või oled täis. Mees tunneb istudes ju kohe, et asi on valesti. See prillaud pole nii paks, et kileni miski ei ulatu
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| tagasi üles |
|
 |
|