Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mass Effect märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2008 11:29:04 vasta tsitaadiga

Kui ise endale tegelane teha, kas siis on mingit vahet ka mis elulugu endale valida ja taust? Ja mängija tüüp? Et mingi soldier või siis teadlane? Või saab suva tegelasega igas olukorras hakkama, lihtsalt mõni oskab paremini lukke ja stuffi muukida ja teine kasutab mingeid bio värke... Ja kas on mingit vahet ka sellel kust alustada skilli lisamist? Et mingi püstoli laskmine alguses võis siis charm vms või lihtsalt lasta auto lvl up peale ja rahus mängida
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2008 12:14:57 vasta tsitaadiga

Crow kirjutas:
Ise mängin veteran astmega ja selline küsimus, et krt mille jaoks need kaaslased on (TEAM). Nii kui midagi tõsist saavad vennad kiiresti surma. Tapan ise kõik ära ja naks vennad elus, kasu on = 0.
Kas neid team mate saab kuidagi muud moodi ka juhtida välja arvatud ( SEISA, RÜNDA, MINE SINNA) või siis tugevamaks teha ,et asjal oleks ka ilmet, kasu ?

veteran oli mitmes?

ise võtsin kohe kõige karmima lahtise alguses ette... ja pean ütlema, et ebameeldivalt lihtne oli. sõpsid said kuni poole mänguni üsna käpelt surma jah aga no biggie, unity hakkab abiks olema icon_smile.gif

sõpsid levelduvad ka koos sinuga, nii et lähevad tugevamaks küll. kui ise leveldad, saad ka vastavalt oma vajadustele nad sättida.

electronics/decryption vähemalt hardi võimaldavat tüüpi on kasulik kaasas tassida ja kõik vastavad minimängud ära teha, sellist asja nagu rahaprobleem ei teki. see 1M achievement tuli ootamatult ja 9999999 raha on max, mis olla saab icon_biggrin.gif

soldier = ar/shotgun
biotic = biotic
infiltrator = pistol/sniper
skillid ON erinevad, aga kuna mäng on rämedalt action-oriented, siis ei ole ülejäänud skillide varieeruvusel nii suurt tähtsust.

background annab 1 või 2 questi erinevad.

skillide osas... combat on priority. rääkimine on abiks, aga otseselt kaikaga pähe saamisest selles mängus ei päästa (välja arvatud paar sellisena ette nähtud kohta).

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 13.06.2008 13:32:35 vasta tsitaadiga

Veteran on eelviimane aste. !!!
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2008 13:37:03 vasta tsitaadiga

Crow kirjutas:
Veteran on eelviimane aste. !!!

tasemetel ainult raskuse vahe või saab raskema tasemega ka rohkem / vähem xp punkte vms?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2008 14:11:16 vasta tsitaadiga

veteran tundubki keskmine olevat. edasised on alguses kinni.
kõrgema raskusastmega vastastel parem gear, paremad statid, rohkem skille, parem ai. nagu ikka

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 13.06.2008 16:19:58 vasta tsitaadiga

normal on keskmine !!!
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2008 16:37:01 vasta tsitaadiga

5 raskusastet on.

muide, inventorysüsteem sakib umbes kahesajaga. limit limitiks, kuigi 150 itemit saab päris käpelt täis. aga need sorteeritakse siiani paistab, et tunde järgi. ja siis ürita miski 20-30 relva hulgast välja sorteerida, mida vaja on või ei ole.
ja müümise juures tuleb anyway koguhunnikust valida. ühekaupa. ja enteriga müüb vähemalt mul 2-3 asja korraga. katki.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 14.06.2008 01:12:57 vasta tsitaadiga

No actionit selles mängus tegelikult paiguti üsna harva. Rohkem ikka ülipikkade dialoogide kuulamine ja 'vajaliku' taustainfo kuulamine-lugemine. Taustalugude kokku traageldamine ja virtuaalse universumi loomine mängija peas.
Shooteriks kuidagi ei tahaks nimetada. Mingisugused shooteri elemendid tekivad küll siis kui tähesüsteemide-planeetide vahel saab hakata lendama, ent enamus ajast on siiski tegu vaid ringijooksmisega ja dialoogitsemisega. Ja muidugi inventory ümber reguleerimisega, kuis uusi ja paremaid asju saab missioonidel pidevalt.
RPG ja shooteri elementidega seiklusmäng. Midagi Witcheri klassist ja KotORi sarnast.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 14.06.2008 01:25:12 vasta tsitaadiga

Ise just lõpetasin selle planeedi, kuhu pidi tuumapomm sättima. No see koht oli eriti actionit täis. Kõige vingem koht siiamaani kogu mängus.
Olin seal ka eriti julm ning tapsin ära kõik vangid, kelle peal oli katseid tehtud (päris julm cut-scene) ning selle ashari teadlase, kes neid katseid vangide peal tegi (ja mulle ukse lahti tegi) icon_evil.gif

Hea, et leveldasin selle 'intimidate' skilli algusest peale lõpuni, muidu oleks paljud olukorrad täiesti metsa läinud
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis xtriz 14.06.2008 01:26:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2008 01:25:47 vasta tsitaadiga

Elof, see polegi shuuter vaid action adventure game. Ehk siis see millest asi lubatud on icon_biggrin.gif Tee lõpuni, siis saad tulistad, tulistamist jagbu tegelt ikka prajalat.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2008 12:53:17 vasta tsitaadiga

spoilerlus
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 15.06.2008 23:38:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ise just lõpetasin selle planeedi, kuhu pidi tuumapomm sättima
aga minule anti seal valida , et kummale meeskonna liikmele appi lähen. Mis tõi kahjuks kaasa, mitte valitud team liikme surma ehk siis KAID,,,nimeline vend sai otsa kuna valvas pommi. Ja see kellele appi läksin ( Tibi ) kukkus pärast üleval laevas peaaegu suudelma, mingi LOVE tekkis kuni Joker kõik ära rikkus. Huvitav kui oleks valiku teistmodi teinud mis siis oleks saanud icon_razz1.gif

NB: Mängul on sisu !!!

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2008 14:37:41 vasta tsitaadiga

ise teen teist korda läbi juba seda, mäng on väga hea , ja kes kaebas et tulistamist on vähe, minuarust on seda ikka parajalt, alguses ainult on dialoogid jne
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2008 17:03:36 vasta tsitaadiga

tulistamist on liiga palju.
icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 16.06.2008 19:04:39 vasta tsitaadiga

Crow kirjutas:
tsitaat:
Ise just lõpetasin selle planeedi, kuhu pidi tuumapomm sättima
aga minule anti seal valida , et kummale meeskonna liikmele appi lähen. Mis tõi kahjuks kaasa, mitte valitud team liikme surma ehk siis KAID,,,nimeline vend sai otsa kuna valvas pommi. Ja see kellele appi läksin ( Tibi ) kukkus pärast üleval laevas peaaegu suudelma, mingi LOVE tekkis kuni Joker kõik ära rikkus. Huvitav kui oleks valiku teistmodi teinud mis siis oleks saanud icon_razz1.gif

NB: Mängul on sisu !!!

Mulle anti ka see valik, aga ma lihtsalt ei maininud seda.
Otsustasin Kaiden Alenko kasuks, sest temast on mul missioonides rohkem kasu (olen ise Vanguard, Nemesis upgradega).

Endal hakkas hoopis selle tulnukaga (Benezia tütar) "love" tekkima, samuti rikkus Joker ära.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 16.06.2008 23:01:36 vasta tsitaadiga

Nii mäng läbi ja ootan 2 osa kahe käega. Tõesti hea mäng , millel on sisu ja tegevust. Igav ei hakanud, ennem sai kahjuks aeg otsa ja tuli tööle minna icon_razz.gif
Lõpp oleks võinud raskem olla.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 17.06.2008 18:09:03 vasta tsitaadiga

Ok sain kah lõpuks läbi. Väga epic mäng oli. Mängu lõpuks olin u. 95-100% renegade ja u. 10-20% Paragon.
d3t kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Nüüd võin siis sellele vastata:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2008 19:40:32 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 17.06.2008 21:49:53 vasta tsitaadiga

Selle mängu juures oli just see, valimise teema, mis minule meeldis, et said asja kulgu ise valida ja mis kõige parem sai teha otsuseid millel oli negatiivne tulemus !!!
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 17.06.2008 23:02:41 vasta tsitaadiga

Veel 1 äge asi (wikipediast)
tsitaat:
Project Director Casey Hudson of BioWare has said "[the player's] style of play throughout the game will result in diverging endings that determine the fate of humanity itself", affecting not only the first installment, but also the planned sequels.

Et siis kui Mass Effect 2 tuleb, võib vist siis selle alguses valida, mis otsused sa esimeses osas tegid ja sealt läheb ka asi kohe edasi icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

Igatahes ise seda otsust ei kahetse, mis lõpus tegin. Väga äge oli.

d3t kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2008 23:55:51 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 18.06.2008 00:13:58 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2008 15:44:38 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 18.06.2008 21:26:37 vasta tsitaadiga

Olen citadelis ja nüüd missioonid näevad ette, et läheks kuhugi planeetidele, aga mitte kuidagi ei oska seda laeva kasutada, kuidas ma seda juhtida saan või on mingi muu moodus planeetidele minekuks?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2008 21:55:35 vasta tsitaadiga

Brom, kasuta spoilereid icon_wink.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 18.06.2008 22:02:39 vasta tsitaadiga

Tänud, järgmine takistus, kuidas tulla teisel planeedil sellest masinast välja?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 18.06.2008 22:05:07 vasta tsitaadiga

Q
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2008 22:51:39 vasta tsitaadiga

Brom, mine ukse juurde icon_biggrin.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2008 14:53:17 vasta tsitaadiga

Tegelikult tundub väga huvitav ja lahe, kuna mulle meeldib selline teema. Millegi pärast ei ole eriti "isu" seda mängida, vb , et mul on juust masin, mäng tundub kuidagi aeglane.
Kui kunagi läbi saan, hakkan otsast peale "pure" renegadena ja kui veel viitsimist siis selle paragonina icon_razz.gif
Tekkis küsimus, kas solderiga ei saagi electronics teha ? Niipalju asju on , mida ma avada ei saa, algusest ka ei taha alustada, olen novariuse ja need teised 2 juba ära teinud.
Üldse, mis teie arust parim class on? soldier on combatis väga hea siiamaani, aga muidu natukene jama. Oleks suht fun teisi visata jne
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 19.06.2008 18:24:16 vasta tsitaadiga

Oleksid pidanud siis Vanguard (ise mängisin sellega ja jäin väga rahule, ainult natuke kergesti surma sai), Adept vms. tegema, kui tahad vastaseid loopida. Igatahes olles soldier, pead endaga missioonidele kaasa võtma party liikmeid, kes oskavad bioticseid ja tech abiliteid. n. Kaiden ja Tali, või siis see asari tulnukas ning nenedel eelkõige electronics ja decryption arendada bioticute kõrvalt.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2008 19:47:51 vasta tsitaadiga

Esimest korda valisin naissoost soldieri ja käitusin viisakalt. Aga kui aru sain, et mäng on neetult lühike ja hakkab varsti läbi saama, tegin teise tegelase kohe otsa - meessoost vihase Vanguardi. Hetkel on käsil naissoost Adept, kes on samuti Renegade. Nii et vaatamata sellele, et story väga kiiresti otsa saab, on replay value siiski väga hea.
Soldieri valisin eelkõige sellepärast, et tahtsin kohe kõik armorid (light-medium-heavy) ära proovida. Samas näiteks Adeptiga mängides saab kasutada ainult light armorit, aga skille on jällegi rohkem.
Üldiselt soovitan kohe raskusastmeks valida Veteran, sest muidu on mäng liiga lihtne.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.06.2008 19:51:32 vasta tsitaadiga

Brom kirjutas:
Tänud, järgmine takistus, kuidas tulla teisel planeedil sellest masinast välja?
arvutiversioonil siis nagu mingit manuaali pole või ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 19.06.2008 20:13:59 vasta tsitaadiga

Seda kah, et kui mängu läbi teete, ärge save ära kustutage.

tsitaat:
Casey Hudson, Project Director for BioWare, has said that players should keep their Mass Effect save-files, because decisions made by the player in the first game will continue to have influences on their character in the sequel.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2008 08:50:59 vasta tsitaadiga

xtriz kirjutas:
Oleksid pidanud siis Vanguard (ise mängisin sellega ja jäin väga rahule, ainult natuke kergesti surma sai), Adept vms. tegema, kui tahad vastaseid loopida. Igatahes olles soldier, pead endaga missioonidele kaasa võtma party liikmeid, kes oskavad bioticseid ja tech abiliteid. n. Kaiden ja Tali, või siis see asari tulnukas ning nenedel eelkõige electronics ja decryption arendada bioticute kõrvalt.

kuidas kaaslasel ISE skille vahetada? Neil on nagu automaatne.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2008 09:53:59 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
xtriz kirjutas:
Oleksid pidanud siis Vanguard (ise mängisin sellega ja jäin väga rahule, ainult natuke kergesti surma sai), Adept vms. tegema, kui tahad vastaseid loopida. Igatahes olles soldier, pead endaga missioonidele kaasa võtma party liikmeid, kes oskavad bioticseid ja tech abiliteid. n. Kaiden ja Tali, või siis see asari tulnukas ning nenedel eelkõige electronics ja decryption arendada bioticute kõrvalt.

kuidas kaaslasel ISE skille vahetada? Neil on nagu automaatne.

Saad ju valida Options'ite alt, kuidas tahad, et skille õpitakse.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2008 10:06:34 vasta tsitaadiga

tänud
Ma lugesin netist, et nemad ise ei saagi neid lukke avada, aga kui ühel kaaslasel on skill olemas, siis saad sina ISE avada? on nii ?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2008 10:52:34 vasta tsitaadiga

jah.
electronics/decryption vms võetakse partys kõige suurema skilliga tegelase järgi.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaun
HV kasutaja
Kaun

liitunud: 25.03.2007




sõnum 20.06.2008 11:54:53 vasta tsitaadiga

sa läbi mängitud eelmine nädalavahetus icon_smile.gif

mängisn male biotic/tech characteriga (klassi nimi meelest läinud)

alguses oli stoory ja üldine kaklemine väga igav aga mida edasi seda paremaks läks icon_smile.gif

nüüd jääb oodata aint 2 osa(kui tuleb)

_________________
PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 20.06.2008 12:10:14 vasta tsitaadiga

Kaun kirjutas:
...

nüüd jääb oodata aint 2 osa(kui tuleb)


Enne veel peaks downloaditavat contenti ME1-le tulema [loe: lisamissioon "Bring down the sky" vms.]

Lisaks on veel novellina välja antud raamat: Mass-Effect-Revelation (eellugu mängule)
http://www.amazon.com/Mass-Effect-Revelation-Drew-Karpyshyn/dp/034549816X/ref=pd_bbs_sr_3?ie=UTF8&s=books&qid=1213952834&sr=8-3
ja kohe peaks välja tulema eellugu ME2-le: Mass-Effect-Ascension
http://www.amazon.com/Mass-Effect-Ascension-Drew-Karpyshyn/dp/0345498526/ref=pd_bbs_sr_7?ie=UTF8&s=books&qid=1213952834&sr=8-7
autoriteks on sama mees, kes mängu stoori taga.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2008 12:41:21 vasta tsitaadiga

vutt, kindel icon_biggrin.gif Millal, ma ei jõua ära oodata icon_biggrin.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2008 10:28:10 vasta tsitaadiga

Olen ka nüüd mänginud, väga hea mäng on ! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 22.06.2008 17:42:52 vasta tsitaadiga

fakk ma tahan oma naissoost infiltratoriga juba selle asari püksikutesse saada kaua võib
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 22.06.2008 19:00:51 vasta tsitaadiga

DODONPACHI kirjutas:
fakk ma tahan oma naissoost infiltratoriga juba selle asari püksikutesse saada kaua võib

Mängu lõpus.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2008 19:15:10 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
vutt, kindel icon_biggrin.gif Millal, ma ei jõua ära oodata icon_biggrin.gif

lisa content peaks 2008 suvel tulema ehk siis varsti.
xboxi peal tuli vist 25 märts?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2008 00:25:16 vasta tsitaadiga

xtriz kirjutas:
DODONPACHI kirjutas:
fakk ma tahan oma naissoost infiltratoriga juba selle asari püksikutesse saada kaua võib

Mängu lõpus.

Kui ta just vahepeal asja perse ei keera icon_lol.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 26.06.2008 01:06:47 vasta tsitaadiga

Jumalast šeff stseen oli! Nagu tõsiselt.

hakkan mänguga lõpusirgele jõudma. Senini on üsna hästi istunud kõik, kuid ma loodan, et mängu järjes vähem sodi koguda tuleb ning et planeetide pealsed veidi huvitavamaks tehakse. Liiga palju ühetaolisi künkaid on neis.

A muidu hea. Soundtrack eriti.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 29.06.2008 15:02:16 vasta tsitaadiga

Sain ka eile öösel läbi. Vahepeal oli väike paus mängimises, sest tahtsin selle eelloo novelli (Mass Effect: Revelation) läbi lugeda.

Paar bugi oli ka, aga mäng ei kräshinud mu c2d 6300/Nvidia 7950/WinXP masinal küll kordagi. Üks bug oli sidequest planeedil, kus millegipärast oli baasi asemel tühi väljak. Reload aitas, tundub, et UT3 engine dünamiiline contenti lugemine ei toimi alati.
Teine bug oli tõsisem, sest main stooriline questis ei saanud ust avada, kuna NPC lihtsalt ei rääkinud minuga. Cheat koodid "ghost/walk" aitasid. Muide seda nippi sellistes olukordades soovitasid Bioware enda dev-id ametlikul foorumil.

Krt. see, et side questide ruumide layout on identne igal pool tüütas ikka lõpuks ära küll. Nad peaksid kindlasti miski rändom layout generaatiori ME2 jaoks tegema.
Muidu oli asi iga makstud krooni väärt. Jään downloadable contenti ootama. Lisaks veel täismahus järjed ka tulevikus. Idee järgi peaks tegemist olema ju triloogiaga, nii et ME3 on samuti soolas.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
David0002
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2006




sõnum 01.07.2008 13:27:02 vasta tsitaadiga

Kas see on minu arvuti viga või on selle mängu alguse ingame halva pildiga...selline tunne nagu oleks teleka antenn paigast ära...kuigi see on arvuti:D mängin alles algust...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2008 13:40:32 vasta tsitaadiga

David0002, xboxil on seadetest "Film grain" vms vaja maha võtta, muidu on jah selline pisut imelik pilt. Samas arvuti kohta ei tea...
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
David0002
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2006




sõnum 01.07.2008 13:51:41 vasta tsitaadiga

Toimis...tänks icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mass Effect mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.