|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
MMx
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
13.06.2008 11:29:04
|
|
|
| Kui ise endale tegelane teha, kas siis on mingit vahet ka mis elulugu endale valida ja taust? Ja mängija tüüp? Et mingi soldier või siis teadlane? Või saab suva tegelasega igas olukorras hakkama, lihtsalt mõni oskab paremini lukke ja stuffi muukida ja teine kasutab mingeid bio värke... Ja kas on mingit vahet ka sellel kust alustada skilli lisamist? Et mingi püstoli laskmine alguses võis siis charm vms või lihtsalt lasta auto lvl up peale ja rahus mängida
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
13.06.2008 12:14:57
|
|
|
| Crow kirjutas: |
Ise mängin veteran astmega ja selline küsimus, et krt mille jaoks need kaaslased on (TEAM). Nii kui midagi tõsist saavad vennad kiiresti surma. Tapan ise kõik ära ja naks vennad elus, kasu on = 0.
Kas neid team mate saab kuidagi muud moodi ka juhtida välja arvatud ( SEISA, RÜNDA, MINE SINNA) või siis tugevamaks teha ,et asjal oleks ka ilmet, kasu ? |
veteran oli mitmes?
ise võtsin kohe kõige karmima lahtise alguses ette... ja pean ütlema, et ebameeldivalt lihtne oli. sõpsid said kuni poole mänguni üsna käpelt surma jah aga no biggie, unity hakkab abiks olema
sõpsid levelduvad ka koos sinuga, nii et lähevad tugevamaks küll. kui ise leveldad, saad ka vastavalt oma vajadustele nad sättida.
electronics/decryption vähemalt hardi võimaldavat tüüpi on kasulik kaasas tassida ja kõik vastavad minimängud ära teha, sellist asja nagu rahaprobleem ei teki. see 1M achievement tuli ootamatult ja 9999999 raha on max, mis olla saab
soldier = ar/shotgun
biotic = biotic
infiltrator = pistol/sniper
skillid ON erinevad, aga kuna mäng on rämedalt action-oriented, siis ei ole ülejäänud skillide varieeruvusel nii suurt tähtsust.
background annab 1 või 2 questi erinevad.
skillide osas... combat on priority. rääkimine on abiks, aga otseselt kaikaga pähe saamisest selles mängus ei päästa (välja arvatud paar sellisena ette nähtud kohta).
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
13.06.2008 13:32:35
|
|
|
Veteran on eelviimane aste. !!!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMx
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
13.06.2008 13:37:03
|
|
|
| Crow kirjutas: |
| Veteran on eelviimane aste. !!! |
tasemetel ainult raskuse vahe või saab raskema tasemega ka rohkem / vähem xp punkte vms?
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
13.06.2008 14:11:16
|
|
|
veteran tundubki keskmine olevat. edasised on alguses kinni.
kõrgema raskusastmega vastastel parem gear, paremad statid, rohkem skille, parem ai. nagu ikka
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
13.06.2008 16:19:58
|
|
|
normal on keskmine !!!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
13.06.2008 16:37:01
|
|
|
5 raskusastet on.
muide, inventorysüsteem sakib umbes kahesajaga. limit limitiks, kuigi 150 itemit saab päris käpelt täis. aga need sorteeritakse siiani paistab, et tunde järgi. ja siis ürita miski 20-30 relva hulgast välja sorteerida, mida vaja on või ei ole.
ja müümise juures tuleb anyway koguhunnikust valida. ühekaupa. ja enteriga müüb vähemalt mul 2-3 asja korraga. katki.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
14.06.2008 01:12:57
|
|
|
No actionit selles mängus tegelikult paiguti üsna harva. Rohkem ikka ülipikkade dialoogide kuulamine ja 'vajaliku' taustainfo kuulamine-lugemine. Taustalugude kokku traageldamine ja virtuaalse universumi loomine mängija peas.
Shooteriks kuidagi ei tahaks nimetada. Mingisugused shooteri elemendid tekivad küll siis kui tähesüsteemide-planeetide vahel saab hakata lendama, ent enamus ajast on siiski tegu vaid ringijooksmisega ja dialoogitsemisega. Ja muidugi inventory ümber reguleerimisega, kuis uusi ja paremaid asju saab missioonidel pidevalt.
RPG ja shooteri elementidega seiklusmäng. Midagi Witcheri klassist ja KotORi sarnast.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
14.06.2008 01:25:47
|
|
|
Elof, see polegi shuuter vaid action adventure game. Ehk siis see millest asi lubatud on Tee lõpuni, siis saad tulistad, tulistamist jagbu tegelt ikka prajalat.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
14.06.2008 12:53:17
|
|
|
spoilerlus
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
15.06.2008 23:38:13
|
|
|
| tsitaat: |
| Ise just lõpetasin selle planeedi, kuhu pidi tuumapomm sättima |
aga minule anti seal valida , et kummale meeskonna liikmele appi lähen. Mis tõi kahjuks kaasa, mitte valitud team liikme surma ehk siis KAID,,,nimeline vend sai otsa kuna valvas pommi. Ja see kellele appi läksin ( Tibi ) kukkus pärast üleval laevas peaaegu suudelma, mingi LOVE tekkis kuni Joker kõik ära rikkus. Huvitav kui oleks valiku teistmodi teinud mis siis oleks saanud
NB: Mängul on sisu !!!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
16.06.2008 14:37:41
|
|
|
| ise teen teist korda läbi juba seda, mäng on väga hea , ja kes kaebas et tulistamist on vähe, minuarust on seda ikka parajalt, alguses ainult on dialoogid jne
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
16.06.2008 17:03:36
|
|
|
tulistamist on liiga palju.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
16.06.2008 19:04:39
|
|
|
| Crow kirjutas: |
| tsitaat: |
| Ise just lõpetasin selle planeedi, kuhu pidi tuumapomm sättima |
aga minule anti seal valida , et kummale meeskonna liikmele appi lähen. Mis tõi kahjuks kaasa, mitte valitud team liikme surma ehk siis KAID,,,nimeline vend sai otsa kuna valvas pommi. Ja see kellele appi läksin ( Tibi ) kukkus pärast üleval laevas peaaegu suudelma, mingi LOVE tekkis kuni Joker kõik ära rikkus. Huvitav kui oleks valiku teistmodi teinud mis siis oleks saanud
NB: Mängul on sisu !!! |
Mulle anti ka see valik, aga ma lihtsalt ei maininud seda.
Otsustasin Kaiden Alenko kasuks, sest temast on mul missioonides rohkem kasu (olen ise Vanguard, Nemesis upgradega).
Endal hakkas hoopis selle tulnukaga (Benezia tütar) "love" tekkima, samuti rikkus Joker ära.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
16.06.2008 23:01:36
|
|
|
Nii mäng läbi ja ootan 2 osa kahe käega. Tõesti hea mäng , millel on sisu ja tegevust. Igav ei hakanud, ennem sai kahjuks aeg otsa ja tuli tööle minna
Lõpp oleks võinud raskem olla.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
17.06.2008 21:49:53
|
|
|
Selle mängu juures oli just see, valimise teema, mis minule meeldis, et said asja kulgu ise valida ja mis kõige parem sai teha otsuseid millel oli negatiivne tulemus !!!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
17.06.2008 23:02:41
|
|
|
Veel 1 äge asi (wikipediast)
| tsitaat: |
| Project Director Casey Hudson of BioWare has said "[the player's] style of play throughout the game will result in diverging endings that determine the fate of humanity itself", affecting not only the first installment, but also the planned sequels. |
Et siis kui Mass Effect 2 tuleb, võib vist siis selle alguses valida, mis otsused sa esimeses osas tegid ja sealt läheb ka asi kohe edasi
Igatahes ise seda otsust ei kahetse, mis lõpus tegin. Väga äge oli.
Spoiler 
Aga selles lõpus, mis mina sain, Udina ei pahandanud, kui Andersoni councilisse määrasin, ta oli vägagi nõus sellega. Vist oli niigi õnnelik, et council ainult inimeste päralt
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brom
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
18.06.2008 21:26:37
|
|
|
| Olen citadelis ja nüüd missioonid näevad ette, et läheks kuhugi planeetidele, aga mitte kuidagi ei oska seda laeva kasutada, kuidas ma seda juhtida saan või on mingi muu moodus planeetidele minekuks?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brom
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
18.06.2008 22:02:39
|
|
|
| Tänud, järgmine takistus, kuidas tulla teisel planeedil sellest masinast välja?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
18.06.2008 22:05:07
|
|
|
| Q
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
18.06.2008 22:51:39
|
|
|
Brom, mine ukse juurde
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
19.06.2008 14:53:17
|
|
|
Tegelikult tundub väga huvitav ja lahe, kuna mulle meeldib selline teema. Millegi pärast ei ole eriti "isu" seda mängida, vb , et mul on juust masin, mäng tundub kuidagi aeglane.
Kui kunagi läbi saan, hakkan otsast peale "pure" renegadena ja kui veel viitsimist siis selle paragonina
Tekkis küsimus, kas solderiga ei saagi electronics teha ? Niipalju asju on , mida ma avada ei saa, algusest ka ei taha alustada, olen novariuse ja need teised 2 juba ära teinud.
Üldse, mis teie arust parim class on? soldier on combatis väga hea siiamaani, aga muidu natukene jama. Oleks suht fun teisi visata jne
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
19.06.2008 18:24:16
|
|
|
| Oleksid pidanud siis Vanguard (ise mängisin sellega ja jäin väga rahule, ainult natuke kergesti surma sai), Adept vms. tegema, kui tahad vastaseid loopida. Igatahes olles soldier, pead endaga missioonidele kaasa võtma party liikmeid, kes oskavad bioticseid ja tech abiliteid. n. Kaiden ja Tali, või siis see asari tulnukas ning nenedel eelkõige electronics ja decryption arendada bioticute kõrvalt.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
19.06.2008 19:47:51
|
|
|
Esimest korda valisin naissoost soldieri ja käitusin viisakalt. Aga kui aru sain, et mäng on neetult lühike ja hakkab varsti läbi saama, tegin teise tegelase kohe otsa - meessoost vihase Vanguardi. Hetkel on käsil naissoost Adept, kes on samuti Renegade. Nii et vaatamata sellele, et story väga kiiresti otsa saab, on replay value siiski väga hea.
Soldieri valisin eelkõige sellepärast, et tahtsin kohe kõik armorid (light-medium-heavy) ära proovida. Samas näiteks Adeptiga mängides saab kasutada ainult light armorit, aga skille on jällegi rohkem.
Üldiselt soovitan kohe raskusastmeks valida Veteran, sest muidu on mäng liiga lihtne.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.06.2008 19:51:32
|
|
|
| Brom kirjutas: |
| Tänud, järgmine takistus, kuidas tulla teisel planeedil sellest masinast välja? |
arvutiversioonil siis nagu mingit manuaali pole või ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
19.06.2008 20:13:59
|
|
|
Seda kah, et kui mängu läbi teete, ärge save ära kustutage.
| tsitaat: |
| Casey Hudson, Project Director for BioWare, has said that players should keep their Mass Effect save-files, because decisions made by the player in the first game will continue to have influences on their character in the sequel. |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
20.06.2008 08:50:59
|
|
|
| xtriz kirjutas: |
| Oleksid pidanud siis Vanguard (ise mängisin sellega ja jäin väga rahule, ainult natuke kergesti surma sai), Adept vms. tegema, kui tahad vastaseid loopida. Igatahes olles soldier, pead endaga missioonidele kaasa võtma party liikmeid, kes oskavad bioticseid ja tech abiliteid. n. Kaiden ja Tali, või siis see asari tulnukas ning nenedel eelkõige electronics ja decryption arendada bioticute kõrvalt. |
kuidas kaaslasel ISE skille vahetada? Neil on nagu automaatne.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
20.06.2008 09:53:59
|
|
|
| DrZ kirjutas: |
| xtriz kirjutas: |
| Oleksid pidanud siis Vanguard (ise mängisin sellega ja jäin väga rahule, ainult natuke kergesti surma sai), Adept vms. tegema, kui tahad vastaseid loopida. Igatahes olles soldier, pead endaga missioonidele kaasa võtma party liikmeid, kes oskavad bioticseid ja tech abiliteid. n. Kaiden ja Tali, või siis see asari tulnukas ning nenedel eelkõige electronics ja decryption arendada bioticute kõrvalt. |
kuidas kaaslasel ISE skille vahetada? Neil on nagu automaatne. |
Saad ju valida Options'ite alt, kuidas tahad, et skille õpitakse.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
20.06.2008 10:06:34
|
|
|
tänud
Ma lugesin netist, et nemad ise ei saagi neid lukke avada, aga kui ühel kaaslasel on skill olemas, siis saad sina ISE avada? on nii ?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
20.06.2008 10:52:34
|
|
|
jah.
electronics/decryption vms võetakse partys kõige suurema skilliga tegelase järgi.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaun
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2007
|
20.06.2008 11:54:53
|
|
|
sa läbi mängitud eelmine nädalavahetus
mängisn male biotic/tech characteriga (klassi nimi meelest läinud)
alguses oli stoory ja üldine kaklemine väga igav aga mida edasi seda paremaks läks
nüüd jääb oodata aint 2 osa(kui tuleb)
_________________ PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vutt
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
20.06.2008 12:41:21
|
|
|
vutt, kindel Millal, ma ei jõua ära oodata
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
21.06.2008 10:28:10
|
|
|
Olen ka nüüd mänginud, väga hea mäng on !
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
22.06.2008 19:00:51
|
|
|
| DODONPACHI kirjutas: |
| fakk ma tahan oma naissoost infiltratoriga juba selle asari püksikutesse saada kaua võib |
Mängu lõpus.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
22.06.2008 19:15:10
|
|
|
| d3t kirjutas: |
vutt, kindel Millal, ma ei jõua ära oodata  |
lisa content peaks 2008 suvel tulema ehk siis varsti.
xboxi peal tuli vist 25 märts?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
23.06.2008 00:25:16
|
|
|
| xtriz kirjutas: |
| DODONPACHI kirjutas: |
| fakk ma tahan oma naissoost infiltratoriga juba selle asari püksikutesse saada kaua võib |
Mängu lõpus. |
Kui ta just vahepeal asja perse ei keera
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
26.06.2008 01:06:47
|
|
|
Jumalast šeff stseen oli! Nagu tõsiselt.
hakkan mänguga lõpusirgele jõudma. Senini on üsna hästi istunud kõik, kuid ma loodan, et mängu järjes vähem sodi koguda tuleb ning et planeetide pealsed veidi huvitavamaks tehakse. Liiga palju ühetaolisi künkaid on neis.
A muidu hea. Soundtrack eriti.
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vutt
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
29.06.2008 15:02:16
|
|
|
Sain ka eile öösel läbi. Vahepeal oli väike paus mängimises, sest tahtsin selle eelloo novelli (Mass Effect: Revelation) läbi lugeda.
Paar bugi oli ka, aga mäng ei kräshinud mu c2d 6300/Nvidia 7950/WinXP masinal küll kordagi. Üks bug oli sidequest planeedil, kus millegipärast oli baasi asemel tühi väljak. Reload aitas, tundub, et UT3 engine dünamiiline contenti lugemine ei toimi alati.
Teine bug oli tõsisem, sest main stooriline questis ei saanud ust avada, kuna NPC lihtsalt ei rääkinud minuga. Cheat koodid "ghost/walk" aitasid. Muide seda nippi sellistes olukordades soovitasid Bioware enda dev-id ametlikul foorumil.
Krt. see, et side questide ruumide layout on identne igal pool tüütas ikka lõpuks ära küll. Nad peaksid kindlasti miski rändom layout generaatiori ME2 jaoks tegema.
Muidu oli asi iga makstud krooni väärt. Jään downloadable contenti ootama. Lisaks veel täismahus järjed ka tulevikus. Idee järgi peaks tegemist olema ju triloogiaga, nii et ME3 on samuti soolas.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
David0002
HV vaatleja
liitunud: 08.05.2006
|
01.07.2008 13:27:02
|
|
|
| Kas see on minu arvuti viga või on selle mängu alguse ingame halva pildiga...selline tunne nagu oleks teleka antenn paigast ära...kuigi see on arvuti:D mängin alles algust...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
David0002
HV vaatleja
liitunud: 08.05.2006
|
01.07.2008 13:51:41
|
|
|
Toimis...tänks
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|