Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  IT õppimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 175, 176, 177  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
julmu
HV kasutaja
julmu

liitunud: 20.12.2004




sõnum 04.06.2008 14:02:08 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
mataga vist samamoodi?
Jah
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 04.06.2008 14:38:27 vasta tsitaadiga

heikis: Kes tahab, saab ka ilma igasuguste nihverdamisteta (loe spikerdamisteta) edukalt läbi. Kuigi siis tuleb oma peake tööle panna, mitte mõni mobiilimälu, kuhu kõik kirja pannakse 8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aatomik
HV kasutaja
aatomik

liitunud: 30.11.2005




sõnum 04.06.2008 21:48:09 vasta tsitaadiga

Homme peaks siis IT Kolledzis infopäev olema. Kohale polegi vast vaja minna, kuna nende kodulehel selline jutt üleval oli:

tsitaat:
Esmakordselt toimub infotunnist ka reaalajas otseülekanne, mida on
võimalik jälgida IT Kolledži veebilehel www.itcollege.ee


Asi hakkab peale kell 16:00 ja ise proovin ka selleks ajaks arvuti taha jõuda. Plaan ilmselt sinna sisse proovida astuda ja TTÜ-s kunagi pooleli jäänud õpinguid edasi teha icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2008 21:54:35 vasta tsitaadiga

Mina kaitsesin täna oma lõputöö ära. Tehtud.
_________________
Powered by MacBook Pro.
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 04.06.2008 21:55:49 vasta tsitaadiga

vermont kirjutas:
R A T, alati on v6imalus email saata 6ppej6ule ning kokku leppida, et tuled eksamiajal, vabu kohti on tavaliselt klassis küll
see aasta seal nimekirjas registreerusid m6ned, aga ei tulnud kohale

endal olid ka fyysika teadmised puudulikud ja matemaatika hindeks 3 keskkoolis, samas TTU's esimene aasta l2bi ja k6ik ained tehtud ning ainepunktid k2es

Sedan'd küll, ma meilisin oma juttu...
Point selles, et kui pole reganud, siis ei ole ka eksamilehte...

_________________
Jogani pogani pooh
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 14.06.2008 18:35:34 vasta tsitaadiga

Palju keegi selle VÕTA-ga AP-sid saanud on?
_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.stUnt.
HV vaatleja
.stUnt.

liitunud: 09.01.2005




sõnum 15.06.2008 12:42:05 vasta tsitaadiga

Mida siinsed süsteemitehnikud Viktor Leppiksonist ja tema algoritmidest ja andmestruktuuridest rääkida oskavad ? Pidi ka kuulduste põhjal üsna raske aine olevat, kust läbi saada, eriti veel kui progremise põhi väga nõrk on. Informaatikad sai küll Viiendaga ära tehtud, aga midagi teha endiselt ei oska. Et kui seal peaks midagi väga rasket olema, saaks suvel vähemalt midagi üle vaadata, mõne c õpiku näiteks läbi lugeda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2008 12:50:35 vasta tsitaadiga

Ülikoolis ei saa ainetest läbi, vaid haritakse ennast. Muuhulgas peaks ülikool õppimist õpetama. Kui sa tunned, et programmeeirmises põhi nõrk on, siis võta õpik kätte ja arenda ennast.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2008 14:24:55 vasta tsitaadiga

Njha, nõustun viimase kommentaariga icon_smile.gif Võtsin asja väga kergelt enda jaoks. Eksmat 8) Eks sügisel uuesti 1 kursusele, aga nüüd pean tõesti korralikult hakata õppima. "Läbi saada" on ka võimalik aga tunduvalt raskem, kui keskkoolis või kutsekoolis. Peab pingutama paraku. icon_redface.gif icon_lol.gif
_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 15.06.2008 14:50:05 vasta tsitaadiga

Archibald kirjutas:
Njha, nõustun viimase kommentaariga icon_smile.gif Võtsin asja väga kergelt enda jaoks. Eksmat 8) Eks sügisel uuesti 1 kursusele, aga nüüd pean tõesti korralikult hakata õppima. "Läbi saada" on ka võimalik aga tunduvalt raskem, kui keskkoolis või kutsekoolis. Peab pingutama paraku. icon_redface.gif icon_lol.gif


Õnneks ülikoolis pole sellist asja nagu keskkoolis, et pea iga päev on mõni kontrolltöö (või mitu kontrolltööd). Et õppimiseks aega on ja palju on võimalik ka koos teistega valmis teha... Lihtsalt keeruline on õigel ajal vajalike tegemistega pihta hakata.

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.stUnt.
HV vaatleja
.stUnt.

liitunud: 09.01.2005




sõnum 15.06.2008 15:15:20 vasta tsitaadiga

Ma praegu ei saa kurta, sai esimeselt kursuselt kõik ained tehtud ja 40,5AP käes, õppimist oli muidugi palju, aga asi oli seda väärt. Samas suht kehv oleks kui õpid palju ja ikka saad 0. Sellepärast ma küsisingi, et saaks suvel hakata vaikselt ette valmistama siis asjaks, ei tahaks eriti mingeid võlgnevusi endale kaela.
Samas see progremise oskamatus paneb küll eriala vahetamise mõtted pähe.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 15.06.2008 16:55:03 vasta tsitaadiga

Progemise õppimine on nagu iga keele õppimine. Võid küll tuimalt "I am a dog" või "ja bõl v balnitse" tunnis korrata, aga kui ise ei tegele, vastavat keelt ei loe, selles keeles saateid ei näe/ei vaata, ega siis midagi head loota pole kah icon_wink.gif Ja nagu iga keelega, loeb ka siin motivatsioon. See, et enamik Eesti lapsi vene keelt koolis selgeks ei saa, ei tähenda arvatavasti, et nad kõik põmmpead on. Seega, kui on motivatsioon progekeelt õppida, ei tohiks see ületamatu takistus olla.
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2008 18:51:44 vasta tsitaadiga

Ega ma ei süüdista ülikooli icon_smile.gif Olin ise liiga laisk ja jätsin kõike viimase hetkeni.
Iseenasest IT kolledž tundus küll super koht olevat ja tahan ikkagi lõpetada seda, üks aasta küll läks raisku (no päriselt ei läinud, 11 APd on käes icon_biggrin.gif ), ja eks lähen edasi(uuesti) õppima, lihtsalt peab tõsisemalt asja ette võtta. Muidu ikka "saab läbi", kui natukenegi viitsid õppida. Kui natukene õppisin, siis sai A kätte ikkagi.

_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TaivoS
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 16.06.2008 16:56:00 vasta tsitaadiga

Uus maja on ka päris äge. Maja pärast kahju, et seda veel meie ajal polnud, asukoha pärast aga õnneks.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.06.2008 23:05:25 vasta tsitaadiga

Asukoht on justkui mõnusam, vähemalt mulle, 5 minutit sõitu kodust ja siis sealt tööle veel 5 minutit thumbs_up.gif
aga Kesklinnas ikka see jube parkimine jne, jama ju icon_biggrin.gif

_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.stUnt.
HV vaatleja
.stUnt.

liitunud: 09.01.2005




sõnum 16.06.2008 23:59:29 vasta tsitaadiga

Mul üks sugulane tahtis telekommunikatsiooni TTÜ-sse õppima minna, aga ta küsisis minult selle bakalaureuseeksami kohta, mis neil on. Et kuna ma ise ei tea sellest midagi siis äkki keegi, kes on telekomi lõpetanud või õpib seda, oskab seletada midagi selle kohta, et umbes milline see peaks välja nägema. Ma tean, et mul tuleb süsteemitehnika lõpus lõputöö, aga kas see telekomi bakalaureuseeksam on kogu 3a jooksul õpitud materjali peale või kuidas selle korraldus peaks üldse välja nägema ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 17.06.2008 23:28:41 vasta tsitaadiga

Kui ta veidike õppekava loeks, siis seal on kirjas, et 4AP-ne õppeaine "Digisignaalide töötlemine" ongi bakalaureuseeksam. Otsene peist õppekavast siis:
tsitaat:
Bakalaureuseeksamiks on eriõppeaine IRZ0030 Digisignaalide töötlemine eksam ja eksamihinne peab olema vähemalt 2,0

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smifens
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2007




sõnum 18.06.2008 00:07:57 vasta tsitaadiga

Kunas endale ootamatult head eksamitulemused tulid ja lisaks TTÜ kohale olen kindlustanud endale võimaluse õppida TÜ, siis võik mõni asjalik või vähem asjalik mees neid kahte kooli kergelt võrrelda. Lihtsalt kergelt, eks ma ise teen hiljem põhjalikuma uurimise.

Lisaks veel: Kogu teemat ei ole lugenud, rohkem nagu viimased 10 lehte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2008 00:59:22 vasta tsitaadiga

smifens kirjutas:
Kunas endale ootamatult head eksamitulemused tulid ja lisaks TTÜ kohale olen kindlustanud endale võimaluse õppida TÜ, siis võik mõni asjalik või vähem asjalik mees neid kahte kooli kergelt võrrelda. Lihtsalt kergelt, eks ma ise teen hiljem põhjalikuma uurimise.

Lisaks veel: Kogu teemat ei ole lugenud, rohkem nagu viimased 10 lehte.

lihtsam oleks kuulata sinu arvamust erinevate koolide suhtes, sest muidu võid teha vale otsuse selle järgi, et keegi siin sinu arvamust mõjutab.
räägi, mis ise arvad koolidest ja teised võivad sulle rääkida, mis tõsi, mis mitte.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattiaza
HV kasutaja
mattiaza

liitunud: 15.07.2002




sõnum 18.06.2008 01:09:00 vasta tsitaadiga

smifens kirjutas:
Lisaks veel: Kogu teemat ei ole lugenud, rohkem nagu viimased 10 lehte.
Aga loe siis. Varem on neid küllalt võrreldud. Sinu laiskuse pärast ei pea inimesed hakkama uut võrdlust kirjutama!
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smifens
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2007




sõnum 18.06.2008 01:41:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Aga loe siis. Varem on neid küllalt võrreldud. Sinu laiskuse pärast ei pea inimesed hakkama uut võrdlust kirjutama!


Ajad muutuvad, see mis oli tõde 2 aasta eest ei pruugi vastata tänaselepäevale, kuigi ma saan täitsa aru mida Sa mõtled.

kotmarjak kirjutas:
smifens kirjutas:
Kunas endale ootamatult head eksamitulemused tulid ja lisaks TTÜ kohale olen kindlustanud endale võimaluse õppida TÜ, siis võik mõni asjalik või vähem asjalik mees neid kahte kooli kergelt võrrelda. Lihtsalt kergelt, eks ma ise teen hiljem põhjalikuma uurimise.

Lisaks veel: Kogu teemat ei ole lugenud, rohkem nagu viimased 10 lehte.

lihtsam oleks kuulata sinu arvamust erinevate koolide suhtes, sest muidu võid teha vale otsuse selle järgi, et keegi siin sinu arvamust mõjutab.
räägi, mis ise arvad koolidest ja teised võivad sulle rääkida, mis tõsi, mis mitte.


Eks teeb endapoolse +/- nimekirja ning vaatab, kui terviklik pilt mul olemas on. Pärast uinakut.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaarel15
HV vaatleja

liitunud: 02.08.2005




sõnum 18.06.2008 03:37:36 vasta tsitaadiga

Keegi oskab nagu öelda, et mis keskmise hindega sinna IT Kolledžisse umbes sisse saab riigieelarvelisele kohale. Plaan siis õppima minna IT süsteemide administreerimist. Keskmine hinne 4.0 ja Matemaatika eksam 36 punkti icon_sad.gif Et nagu on mingit lootust mul ka ve?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitro
HV kasutaja
Nitro

liitunud: 02.03.2004




sõnum 18.06.2008 10:20:33 vasta tsitaadiga

kaarel15 kirjutas:
Keegi oskab nagu öelda, et mis keskmise hindega sinna IT Kolledžisse umbes sisse saab riigieelarvelisele kohale. Plaan siis õppima minna IT süsteemide administreerimist. Keskmine hinne 4.0 ja Matemaatika eksam 36 punkti icon_sad.gif Et nagu on mingit lootust mul ka ve?

Kahjuks vist mitte. Oleneb muidugi kas mahud esimese saja hulka oma keskmisega. Eelmine aasta lõppes top 100 minumeelest kas 4,6 või 4,7 'ga (kuskile sinnakanti). Sinul tuleks siis 4,36.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003




sõnum 18.06.2008 12:18:48 vasta tsitaadiga

Mul oleks selline küsimus TTÜ Infotehnoloogia teaduskonna kohta. Et milline nendest 5 teaduskonnast kõige rohkem põhineb raudvaral, et tarkvaraline pool on ka huvitav, aga pigem rohkem huvitab kuidas informatsioon jõuab materiaalsest kehast niiöelda virutaalseni? Ise arvan, et vast elektroonika, aga see põhineb vist väga mikrokiibitel? On seda keegi õppinud? Kui ma lahtisteuste päeval käisin, siis pakkus huvi rohkem arvuti ja süsteemitehnika, aga kui seal jube palju peab tarkvaraga jändama, siis see mulle väga ei istu. Asi lihtsalt selles, et mind huvitab laiemalt elektroonika. Iga vähegi arenenud toode põhineb juba vägagi arvutil, aga mitte täiel määral. Lihtsalt ma ei tahaks ainult arvutitega tegeleda, vaid ka muude seadmetega, koduelektroonika, tootmismasinate elektroonikaga, kas või näiteks auto elektroonika jne.

Edit: Üks küsimus veel, et kuna mu eksamipunktid on nagu on, pean ma arvestama, et ei pruugi sisse saada. Siis küsiks, kui paljudesse koolidesse või mitmele erialale korraga saab kandideerida?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.stUnt.
HV vaatleja
.stUnt.

liitunud: 09.01.2005




sõnum 18.06.2008 12:30:46 vasta tsitaadiga

Arvuti- ja süsteemitehnikas saab küll digitaaltehnikale spetsiaaliseeruda ja samuti automaatikale. Neid tarkvara ained palju ei ole, aga kahjuks on nad suht rasked(minu jaoks vähemalt, eks mõne jaoks ole väga lihtsad ka). Samas sinu soovi vaadates oleks elektroonika vast mõttekam eriala. Eks nad baka tasemel ole kõik väga üldised. Alati võid baka teha arvuti- ja süsteemitehnikas ja magistri elektroonikas ning vastupidine variant on ka loomulikult olemas.
Tarkvara ained peaksid olema informaatika1 ja 2(need sellised sissejuhatavamad ained), algoritmid ja andmestruktuurid ning tarkvaratehnika.
TTÜ-sse saab kandideerida kahele erialale, aga koolidega peaks olema nii, et kandideeri mitmesse tahad. Eksamitulemustest, et elektroonika peaks täiesti konkursivaba eriala olema, seal ei saada piisavalt inimesigi kokku, et kohti ära täita. Arvuti- ja süsteemitehnikaga on suht sama lugu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  IT õppimine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 175, 176, 177  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.