Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV kardisõit märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2008 13:48:07 vasta tsitaadiga

Täpsustan, aga 99% olen ka kohal, kuigi aeg üldse ei sobi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2008 13:55:43 vasta tsitaadiga

chill, vik1ng, thumbs_up.gif
Hakkab lõhnama poolfinaalide järele!

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.06.2008 14:07:40 vasta tsitaadiga

Kuskil raja kaarti pole? Kodukal millegi pärast ei olnud. isu ikka suur tulla ka sõitma.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.06.2008 14:31:14 vasta tsitaadiga

leht poolik neil nähtavasti, varem oli olemas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2008 14:42:01 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
Kuskil raja kaarti pole? Kodukal millegi pärast ei olnud. isu ikka suur tulla ka sõitma.

http://www.tourism.tallinn.ee/est/kaart?Param_markers=535447|6585632|marker_geocode|Paldiski%20mnt%20229A%20(FK%20Keskus%20)
Sõit käib vastupidi kellaosutit.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!


viimati muutis Andre 11.06.2008 14:45:56, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.06.2008 14:45:21 vasta tsitaadiga

nojah, kaval
http://kaart.otsing.delfi.ee/index.php?uid=33244a542c12b27703ac6d97a245256e
http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=59.407259,24.623618&spn=0.002378,0.006416&t=h&z=18


viimati muutis mikk36 11.06.2008 14:47:23, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2008 14:51:00 vasta tsitaadiga

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2008 14:54:30 vasta tsitaadiga

Raja pikkus siis 730m.
PS:Tanel, kas ise käid salaja raja kohal hängimas kaameraga enne võistlusi? icon_biggrin.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.06.2008 15:27:28 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
Raja pikkus siis 730m.
PS:Tanel, kas ise käid salaja raja kohal hängimas kaameraga enne võistlusi? icon_biggrin.gif
google'i pilt on see
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2008 18:31:32 vasta tsitaadiga

Kehv aeg on tõesti, kuid kui eksami saan tehtud, siis saan isegi tulla! Täpselt saan öelda alles reedel, kas tulen või ei! Kui üldse aeglasi vendi rajale lastakse!? icon_lol.gif
_________________
OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Coolest
HV veteran

liitunud: 04.07.2006




sõnum 11.06.2008 18:44:40 vasta tsitaadiga

vb hüppan vaatamiseks niisama kohale - krdi kallis... vaja raha hoida ülikooli mineku jaoks icon_biggrin.gif... ning kahjuks sõidukogemusi kh eriti pole nagunii icon_biggrin.gif.. sõidan veel midagi katki lol :p
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.06.2008 00:41:24 vasta tsitaadiga

Tundub hea rada, imo parem kui Saurixi miki hiire rada, kus eelmine aasta sai käidud.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.06.2008 09:12:18 vasta tsitaadiga

oi bljaa kus vasaku külje lõhub see rada ära, nagu peksa oleks saanud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2008 09:57:44 vasta tsitaadiga

110 kg taadiga test ebaõnnestus. icon_lol.gif
Ma ei tea kuidas see juhtuda sai, kuid 110 kg kaalunud taat oli vahepeal 15 kg maha võtnud ja kaalus 95 kg, mis on samapalju kui mikk36, nii et aja võib arvestamata jätta.
Eile olid ka veidi teised tingimused võrreldes eelmise korraga- õhk oli ligi 10¤ jahedam ja paar tiba vihmagi tibutas aeg-ajalt, mis küll kohe ära kuivas.
However,95kg kaalunud taadi parim tulemus oli 45.03
Kardid ei saanud temapoolset kriitikat.
Pigem oli rõhk sellel, et kaalust alla võtmine teeb füüsiliselt nõrgaks ja tuleb rohkem trenni teha.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.06.2008 10:37:11 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
oi bljaa kus vasaku külje lõhub see rada ära, nagu peksa oleks saanud
Vasaku? Kui võistlus käib vastupäeva, siis on enamus ju vasakule ja vatti saab just parem külg. Või on minu loogika vigane?

Aga mina ei saa kohe kindlasti enam tulla. Vahele tuli üks tähtis asi, mis kogu fun'i ära rikub. icon_neutral.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2008 10:47:25 vasta tsitaadiga

Eks see sõltub kõige rohkem sellest kuidas iste kellelegi sobib.
Üks loogika siiski töötab sinu omale vastu. Kui külg on kurvis surutud ühtlaselt vastu istet, siis ta ei saa peksa. Läbi tambitakse konarustes hoopis see külg, mis on lahti.
Tankistid liibuvad ka sõites vastu soomust. icon_smile.gif

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.06.2008 10:50:37 vasta tsitaadiga

No pole tankiga sõitnud, ei tea seda värki icon_biggrin.gif
Aga kui nüüd võtta, et kurvis oled ühtlaselt vastu istet surutud, siis ega see vasak külg ikka haiget nii väga ei saa. Rohkem peksab ikka see, kui hakkad kurvi minema ja parema küljega istmesse lendad.

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2008 11:19:34 vasta tsitaadiga

Ei ole ainult nii. Kart ei läbi kõiki kurve ühtlaselt, vaid hüpleb, taob ja vibreerib. Osades vähem, osades rohkem. Pihta saab rohkem see külg, kus on "loks suurem". icon_smile.gif
Enne kurvi keeramist jõuad asendit korrigeerida ja ei lenda pauguga äärde kinni.
Eks see on igaühel erinev.
Päris vormelisõidus valmistatakse iga võistleja jaoks ainult tema jaoks ainult talle sobiv iste.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.06.2008 11:43:19 vasta tsitaadiga

No eks see ole ka tõsi, kuid mulle ei mahu ikka pähe, kuidas saab sisekurvi jääva külje siniseks peksta icon_biggrin.gif . Hüplemisel ja tagumisel saab siis ikkagi rohkem välimine külg peksa. Aga noh, vahet pole enam, kaldub juba OTiks ära.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2008 11:51:48 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
No eks see ole ka tõsi, kuid mulle ei mahu ikka pähe, kuidas saab sisekurvi jääva külje siniseks peksta icon_biggrin.gif . Hüplemisel ja tagumisel saab siis ikkagi rohkem välimine külg peksa. Aga noh, vahet pole enam, kaldub juba OTiks ära.

Tule arvutist F1 simulaatori juurest päris sõitu!
Peksa saamist ei suuda arvuti veel simuleerida ja jäädki kõigest paremast, huvitavamast ja keerulisemast ilma! Lisaks veel põlenud õli ja kummide kärsakas, udune kiivrivisiir jne!
REGISTREERUGE HÄRRASED!

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.06.2008 14:04:01 vasta tsitaadiga

taikonaut kirjutas:
No eks see ole ka tõsi, kuid mulle ei mahu ikka pähe, kuidas saab sisekurvi jääva külje siniseks peksta icon_biggrin.gif . Hüplemisel ja tagumisel saab siis ikkagi rohkem välimine külg peksa. Aga noh, vahet pole enam, kaldub juba OTiks ära.
kõige rohkem andis tunda mul selles kurvis:
link
osalt on see kinni ka ehk minu keres ja asukohas kardis (ei asu päris keskel nagu et kaalujaotust säilitada)
tagumik on nagu tangidega kokku pressitud istmes aga ülakeha loksub mõnuga
esimest korda sinna istudes tekkis küsimus et kas ma ikka ära mahun icon_lol.gif
põlved on ka niipalju kõrgel et rooli alla nad ära ei mahu ja seetõttu kogu sõidu on need laiali, mis väsitab ka jalgu mõnuga rohkem, samas puudub jälle võimalus neid keskele vastu metalli valusaks lüüa
hea meelega tahaks istet 20cm tahapoole liigutada

aga edasi liiguvad nüüd uued kardid ikka korralikult, mitte nagu vanadega et jõudsid esimesest s'st välja ja edasi nagu midagi ei toimunudki enam, nüüd ei saa enam tippkiirust sellel rajal kätte kardiga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sibul77
HV kasutaja
sibul77

liitunud: 23.10.2006




sõnum 12.06.2008 15:16:37 vasta tsitaadiga

Oleks ka tulija. Aga selline küsimus et kas kohapeal saab ka plönni anda kuna ei ole 100% kindel et jõuan sinna(Starmani vennike tuleb külla icon_mad.gif ).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2008 15:48:19 vasta tsitaadiga

Kui starman-i vennike on HV kasutaja, võta too siis kardirajale kaasa icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimoo
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2007




sõnum 12.06.2008 17:33:17 vasta tsitaadiga

kas kardisõit nüüd kindel või mitte? ..siis teaks kas on mõtet raha üle kanda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2008 17:38:05 vasta tsitaadiga

Hetkel 11 nime reganud, seega võiks ära teha küll thumbs_up.gif

Aga kui me teeme tunnise sõidu, kas teeme alguse 14.00 või 15.00 ?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2008 17:40:31 vasta tsitaadiga

ma saan homme enne lõunat teada, kas jõuan või mitte icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimoo
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2007




sõnum 12.06.2008 17:52:57 vasta tsitaadiga

mul vaba päev..sobib ükskõik mis aeg
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2008 21:19:53 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Hetkel 11 nime reganud, seega võiks ära teha küll thumbs_up.gif

Aga kui me teeme tunnise sõidu, kas teeme alguse 14.00 või 15.00 ?


Alustaks siiski kell 14? Kuigi mulle isiklikult sobivad mõlemad ajad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2008 21:50:46 vasta tsitaadiga

Minu jaoks pole sel korral olulist vahet.
_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2008 11:05:35 vasta tsitaadiga

Endal oleks ka ehk plaan jõuda, aga kõik on suht töös kinni ja ei tea kunagi kuidas tulema saab. Ajapoolest, mida hiljem seda parem. Endalegi meeldiks skeem, kus kohapeal käiks kõpi välja, kui jõuan. Ehk siis, igaks juhuks minuga mitte arvestada, aga...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sibul77
HV kasutaja
sibul77

liitunud: 23.10.2006




sõnum 13.06.2008 12:35:54 vasta tsitaadiga

ex6 kirjutas:
Kui starman-i vennike on HV kasutaja, võta too siis kardirajale kaasa icon_wink.gif


Eks seda saa järgi uurida icon_lol.gif .
Aja poolest sobiks rohkem kell 3 kuna ei tea kaua starmani tüübil läheb icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.06.2008 12:46:28 vasta tsitaadiga

mnjaa, oleks võinud siis varem tolle teema puust ette ja punaseks teha.
seda enam, et tööpäevaga tegu.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.06.2008 13:27:18 vasta tsitaadiga

punane on see tükk aega juba olnud, täpsemini algusest peale
samuti on kasulik jälgida taneli allkirju
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.06.2008 13:48:51 vasta tsitaadiga

Ma nii suure karja hulludega koos ei julge ilma ribikaitsmeteta tulla.
Ma sain ühel üritusel pääris suure matsu vastu vasakut külge ja siis ma olen sinna külge tooliga saanud ja siis ma nüüd lendasin Dubais kardist põmst välja, kui jälle sisse sõideti.
Tegin spinni peale ühes kurvis ja siis tagant tuldi täie laksuga sisse. Külg valutas mingi 3 nädalat pärast seda.

_________________
www.estonia1918.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2008 14:09:21 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Ma nii suure karja hulludega koos ei julge ilma ribikaitsmeteta tulla.

Siinkohal peaksin ütlema, et HV kodanikud reeglina siiski annavad enda parima, et puhtalt sõita ja mina hindan neid seetõttu väga.
See teebki need üritused eriti nauditavaks.
Juhtumeid tuleb ette loomulikult igasuguseid ja neid on ka siin varasemates teemades kajastatud.
Siiani mingit 100% sihilikku sigadust küll ei mäleta, vastukaaluks ühele teisele kunagisele kardiseltskonnale.
HV "hullud" on VÄGAGI normaalsed mehed. thumbs_up.gif
Nii et endiselt soovitan REGISTREERUDA!

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 13.06.2008 15:28:50 vasta tsitaadiga

kas veel regada saab ennast?
_________________
Gdesainer
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2008 15:47:08 vasta tsitaadiga


_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2008 16:22:10 vasta tsitaadiga

Oleks huvitatud, palju praegu hind näkku tuleks?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2008 16:48:20 vasta tsitaadiga

Hetkel näen mina 9 registreerunud inimest, ehk siis 420.-/nägu kuni Tanel pole öelnud teisiti.
EDIT: Sry 11 registreerunut.
Sealhulgas paar kahtlejat ja lisaks veel mõned kahtlejad, kes ei ole reganud, kuid potentsiaalselt võivad isegi tulla!
Äkki sul on kliendikaart?
Keegi võiks teemas kinnitada, et kaart on olemas. Vastasel juhul lähen seda otsima.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 13.06.2008 17:34:40 vasta tsitaadiga

Kus rada täpselt asub?
_________________
Gdesainer
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.06.2008 17:43:15 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Kus rada täpselt asub?
mikk36 kirjutas:
nojah, kaval
http://kaart.otsing.delfi.ee/index.php?uid=33244a542c12b27703ac6d97a245256e
http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=59.407259,24.623618&spn=0.002378,0.006416&t=h&z=18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2008 17:43:24 vasta tsitaadiga

zoomski kirjutas:
taikonaut kirjutas:
Kuskil raja kaarti pole? Kodukal millegi pärast ei olnud. isu ikka suur tulla ka sõitma.

http://www.tourism.tallinn.ee/est/kaart?Param_markers=535447|6585632|marker_geocode|Paldiski%20mnt%20229A%20(FK%20Keskus%20)
Sõit käib vastupidi kellaosutit.

Sellelt kaardilt saad kergesti täpse asukoha.

_________________
TULE KARTI SÕITMA!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2008 20:01:37 vasta tsitaadiga

Kaart maksab mäletamist mööda 300 krooni ja sääst on 30%. Ehk siis tasub osta see teil igatahes, kui juba kellelgi pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sylar
Kreisi kasutaja
Sylar

liitunud: 16.02.2004




sõnum 14.06.2008 16:26:28 vasta tsitaadiga

Tahaks ka tulla aga noh krt, tööajal, oleks siis vähemalt peale töödki icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2008 05:57:58 vasta tsitaadiga

Nagu öeldud, siis nädalavahetused ja õhtused ajad kõik hõivatud.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raadio13
HV kasutaja
raadio13

liitunud: 18.02.2008




sõnum 15.06.2008 08:38:40 vasta tsitaadiga

tahaks ka tulla aga tööl kahjuks icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
_________________
eestimaa tuleb täita lasetaga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2008 19:42:08 vasta tsitaadiga

ma ei tule ilmselt (90% tõenäosusega) icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimoo
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2007




sõnum 16.06.2008 11:25:49 vasta tsitaadiga

Tänu ühe töötaja haigestumisele pean ma kella 2ni tööl olema (äkki saan varem tulema?) nii et ma ka kahjuks tulla ei saa..kuid kui keegi oleks valmis mind kell 2 või tsipa enne 2te peale võtta, siis tuleks kindlasti sõitma..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.06.2008 11:28:29 vasta tsitaadiga

Mul on küll ilge pohmakas, aga vist tuleks.

Kohtadega vist pole ullu?

_________________
www.estonia1918.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2008 11:28:57 vasta tsitaadiga

Kohti on piisavalt.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV kardisõit mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.