|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Ahto
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.09.2002
|
11.06.2008 13:48:07
|
|
|
| Täpsustan, aga 99% olen ka kohal, kuigi aeg üldse ei sobi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
11.06.2008 14:07:40
|
|
|
Kuskil raja kaarti pole? Kodukal millegi pärast ei olnud. isu ikka suur tulla ka sõitma.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
11.06.2008 14:31:14
|
|
|
| leht poolik neil nähtavasti, varem oli olemas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
11.06.2008 14:54:30
|
|
|
Raja pikkus siis 730m.
PS:Tanel, kas ise käid salaja raja kohal hängimas kaameraga enne võistlusi?
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
11.06.2008 15:27:28
|
|
|
| zoomski kirjutas: |
Raja pikkus siis 730m.
PS:Tanel, kas ise käid salaja raja kohal hängimas kaameraga enne võistlusi?  |
google'i pilt on see
|
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
11.06.2008 18:31:32
|
|
|
Kehv aeg on tõesti, kuid kui eksami saan tehtud, siis saan isegi tulla! Täpselt saan öelda alles reedel, kas tulen või ei! Kui üldse aeglasi vendi rajale lastakse!?
_________________ OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Coolest
HV veteran
liitunud: 04.07.2006
|
11.06.2008 18:44:40
|
|
|
vb hüppan vaatamiseks niisama kohale - krdi kallis... vaja raha hoida ülikooli mineku jaoks ... ning kahjuks sõidukogemusi kh eriti pole nagunii .. sõidan veel midagi katki lol :p
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
12.06.2008 00:41:24
|
|
|
Tundub hea rada, imo parem kui Saurixi miki hiire rada, kus eelmine aasta sai käidud.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.06.2008 09:12:18
|
|
|
| oi bljaa kus vasaku külje lõhub see rada ära, nagu peksa oleks saanud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
12.06.2008 09:57:44
|
|
|
110 kg taadiga test ebaõnnestus.
Ma ei tea kuidas see juhtuda sai, kuid 110 kg kaalunud taat oli vahepeal 15 kg maha võtnud ja kaalus 95 kg, mis on samapalju kui mikk36, nii et aja võib arvestamata jätta.
Eile olid ka veidi teised tingimused võrreldes eelmise korraga- õhk oli ligi 10¤ jahedam ja paar tiba vihmagi tibutas aeg-ajalt, mis küll kohe ära kuivas.
However,95kg kaalunud taadi parim tulemus oli 45.03
Kardid ei saanud temapoolset kriitikat.
Pigem oli rõhk sellel, et kaalust alla võtmine teeb füüsiliselt nõrgaks ja tuleb rohkem trenni teha.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
12.06.2008 10:37:11
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| oi bljaa kus vasaku külje lõhub see rada ära, nagu peksa oleks saanud |
Vasaku? Kui võistlus käib vastupäeva, siis on enamus ju vasakule ja vatti saab just parem külg. Või on minu loogika vigane?
Aga mina ei saa kohe kindlasti enam tulla. Vahele tuli üks tähtis asi, mis kogu fun'i ära rikub.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
12.06.2008 10:47:25
|
|
|
Eks see sõltub kõige rohkem sellest kuidas iste kellelegi sobib.
Üks loogika siiski töötab sinu omale vastu. Kui külg on kurvis surutud ühtlaselt vastu istet, siis ta ei saa peksa. Läbi tambitakse konarustes hoopis see külg, mis on lahti.
Tankistid liibuvad ka sõites vastu soomust.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
12.06.2008 10:50:37
|
|
|
No pole tankiga sõitnud, ei tea seda värki
Aga kui nüüd võtta, et kurvis oled ühtlaselt vastu istet surutud, siis ega see vasak külg ikka haiget nii väga ei saa. Rohkem peksab ikka see, kui hakkad kurvi minema ja parema küljega istmesse lendad.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
12.06.2008 11:19:34
|
|
|
Ei ole ainult nii. Kart ei läbi kõiki kurve ühtlaselt, vaid hüpleb, taob ja vibreerib. Osades vähem, osades rohkem. Pihta saab rohkem see külg, kus on "loks suurem".
Enne kurvi keeramist jõuad asendit korrigeerida ja ei lenda pauguga äärde kinni.
Eks see on igaühel erinev.
Päris vormelisõidus valmistatakse iga võistleja jaoks ainult tema jaoks ainult talle sobiv iste.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
12.06.2008 11:43:19
|
|
|
No eks see ole ka tõsi, kuid mulle ei mahu ikka pähe, kuidas saab sisekurvi jääva külje siniseks peksta . Hüplemisel ja tagumisel saab siis ikkagi rohkem välimine külg peksa. Aga noh, vahet pole enam, kaldub juba OTiks ära.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
12.06.2008 11:51:48
|
|
|
| taikonaut kirjutas: |
No eks see ole ka tõsi, kuid mulle ei mahu ikka pähe, kuidas saab sisekurvi jääva külje siniseks peksta . Hüplemisel ja tagumisel saab siis ikkagi rohkem välimine külg peksa. Aga noh, vahet pole enam, kaldub juba OTiks ära. |
Tule arvutist F1 simulaatori juurest päris sõitu!
Peksa saamist ei suuda arvuti veel simuleerida ja jäädki kõigest paremast, huvitavamast ja keerulisemast ilma! Lisaks veel põlenud õli ja kummide kärsakas, udune kiivrivisiir jne!
REGISTREERUGE HÄRRASED!
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.06.2008 14:04:01
|
|
|
| taikonaut kirjutas: |
No eks see ole ka tõsi, kuid mulle ei mahu ikka pähe, kuidas saab sisekurvi jääva külje siniseks peksta . Hüplemisel ja tagumisel saab siis ikkagi rohkem välimine külg peksa. Aga noh, vahet pole enam, kaldub juba OTiks ära. |
kõige rohkem andis tunda mul selles kurvis:
link
osalt on see kinni ka ehk minu keres ja asukohas kardis (ei asu päris keskel nagu et kaalujaotust säilitada)
tagumik on nagu tangidega kokku pressitud istmes aga ülakeha loksub mõnuga
esimest korda sinna istudes tekkis küsimus et kas ma ikka ära mahun
põlved on ka niipalju kõrgel et rooli alla nad ära ei mahu ja seetõttu kogu sõidu on need laiali, mis väsitab ka jalgu mõnuga rohkem, samas puudub jälle võimalus neid keskele vastu metalli valusaks lüüa
hea meelega tahaks istet 20cm tahapoole liigutada
aga edasi liiguvad nüüd uued kardid ikka korralikult, mitte nagu vanadega et jõudsid esimesest s'st välja ja edasi nagu midagi ei toimunudki enam, nüüd ei saa enam tippkiirust sellel rajal kätte kardiga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sibul77
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2006
|
12.06.2008 15:16:37
|
|
|
Oleks ka tulija. Aga selline küsimus et kas kohapeal saab ka plönni anda kuna ei ole 100% kindel et jõuan sinna(Starmani vennike tuleb külla ).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
12.06.2008 15:48:19
|
|
|
Kui starman-i vennike on HV kasutaja, võta too siis kardirajale kaasa
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reimoo
HV vaatleja
liitunud: 15.12.2007
|
12.06.2008 17:33:17
|
|
|
| kas kardisõit nüüd kindel või mitte? ..siis teaks kas on mõtet raha üle kanda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
12.06.2008 17:40:31
|
|
|
ma saan homme enne lõunat teada, kas jõuan või mitte
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reimoo
HV vaatleja
liitunud: 15.12.2007
|
12.06.2008 17:52:57
|
|
|
| mul vaba päev..sobib ükskõik mis aeg
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
12.06.2008 21:19:53
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Hetkel 11 nime reganud, seega võiks ära teha küll
Aga kui me teeme tunnise sõidu, kas teeme alguse 14.00 või 15.00 ? |
Alustaks siiski kell 14? Kuigi mulle isiklikult sobivad mõlemad ajad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
12.06.2008 21:50:46
|
|
|
Minu jaoks pole sel korral olulist vahet.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
13.06.2008 11:05:35
|
|
|
Endal oleks ka ehk plaan jõuda, aga kõik on suht töös kinni ja ei tea kunagi kuidas tulema saab. Ajapoolest, mida hiljem seda parem. Endalegi meeldiks skeem, kus kohapeal käiks kõpi välja, kui jõuan. Ehk siis, igaks juhuks minuga mitte arvestada, aga...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| tagasi üles |
|
 |
sibul77
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2006
|
13.06.2008 12:35:54
|
|
|
| ex6 kirjutas: |
Kui starman-i vennike on HV kasutaja, võta too siis kardirajale kaasa  |
Eks seda saa järgi uurida .
Aja poolest sobiks rohkem kell 3 kuna ei tea kaua starmani tüübil läheb
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
13.06.2008 12:46:28
|
|
|
mnjaa, oleks võinud siis varem tolle teema puust ette ja punaseks teha.
seda enam, et tööpäevaga tegu.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.06.2008 13:27:18
|
|
|
punane on see tükk aega juba olnud, täpsemini algusest peale
samuti on kasulik jälgida taneli allkirju
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
13.06.2008 13:48:51
|
|
|
Ma nii suure karja hulludega koos ei julge ilma ribikaitsmeteta tulla.
Ma sain ühel üritusel pääris suure matsu vastu vasakut külge ja siis ma olen sinna külge tooliga saanud ja siis ma nüüd lendasin Dubais kardist põmst välja, kui jälle sisse sõideti.
Tegin spinni peale ühes kurvis ja siis tagant tuldi täie laksuga sisse. Külg valutas mingi 3 nädalat pärast seda.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
13.06.2008 14:09:21
|
|
|
| XR kirjutas: |
Ma nii suure karja hulludega koos ei julge ilma ribikaitsmeteta tulla.
|
Siinkohal peaksin ütlema, et HV kodanikud reeglina siiski annavad enda parima, et puhtalt sõita ja mina hindan neid seetõttu väga.
See teebki need üritused eriti nauditavaks.
Juhtumeid tuleb ette loomulikult igasuguseid ja neid on ka siin varasemates teemades kajastatud.
Siiani mingit 100% sihilikku sigadust küll ei mäleta, vastukaaluks ühele teisele kunagisele kardiseltskonnale.
HV "hullud" on VÄGAGI normaalsed mehed.
Nii et endiselt soovitan REGISTREERUDA!
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahvilõust
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
13.06.2008 15:28:50
|
|
|
kas veel regada saab ennast?
_________________ Gdesainer |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
13.06.2008 16:22:10
|
|
|
Oleks huvitatud, palju praegu hind näkku tuleks?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
13.06.2008 16:48:20
|
|
|
Hetkel näen mina 9 registreerunud inimest, ehk siis 420.-/nägu kuni Tanel pole öelnud teisiti.
EDIT: Sry 11 registreerunut.
Sealhulgas paar kahtlejat ja lisaks veel mõned kahtlejad, kes ei ole reganud, kuid potentsiaalselt võivad isegi tulla!
Äkki sul on kliendikaart?
Keegi võiks teemas kinnitada, et kaart on olemas. Vastasel juhul lähen seda otsima.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahvilõust
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
13.06.2008 17:34:40
|
|
|
Kus rada täpselt asub?
_________________ Gdesainer |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.06.2008 17:43:15
|
|
|
| ahvilõust kirjutas: |
| Kus rada täpselt asub? |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
13.06.2008 17:43:24
|
|
|
Sellelt kaardilt saad kergesti täpse asukoha.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
13.06.2008 20:01:37
|
|
|
| Kaart maksab mäletamist mööda 300 krooni ja sääst on 30%. Ehk siis tasub osta see teil igatahes, kui juba kellelgi pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sylar
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2004
|
14.06.2008 16:26:28
|
|
|
Tahaks ka tulla aga noh krt, tööajal, oleks siis vähemalt peale töödki
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raadio13
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2008
|
15.06.2008 08:38:40
|
|
|
tahaks ka tulla aga tööl kahjuks
_________________ eestimaa tuleb täita lasetaga |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
15.06.2008 19:42:08
|
|
|
ma ei tule ilmselt (90% tõenäosusega)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reimoo
HV vaatleja
liitunud: 15.12.2007
|
16.06.2008 11:25:49
|
|
|
| Tänu ühe töötaja haigestumisele pean ma kella 2ni tööl olema (äkki saan varem tulema?) nii et ma ka kahjuks tulla ei saa..kuid kui keegi oleks valmis mind kell 2 või tsipa enne 2te peale võtta, siis tuleks kindlasti sõitma..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
16.06.2008 11:28:29
|
|
|
Mul on küll ilge pohmakas, aga vist tuleks.
Kohtadega vist pole ullu?
_________________ www.estonia1918.com |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|