|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
26.04.2008 14:14:38
|
|
|
Mõtlesin, et võiks HL1 koos kõikide osadega taas läbi teha hardil
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
26.04.2008 20:06:49
|
|
|
Mulle tundub see EP2 lõpp ikka üle mõistuse raske, võrreldes ülejäänud mänguga. Pole suutnud endiselt nendest "troikadest" jagu saada kes koos "koeradega" raketibaasi ründavad
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
26.04.2008 20:08:54
|
|
|
| heh..minu arust oli see ka üks raskemaid kohti HL2, Ep1 ja Ep2 mängudest.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
26.04.2008 20:38:14
|
|
|
| mina kasutasin seal gravity guni , korjasin "koerte" jaoks maast üles suured palgid ja lihtsalt tapsin neid koeri nii
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asgate
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2006
|
26.04.2008 20:47:19
|
|
|
| Koerad e hunterid tuled auto alla ajada. Ja siis suured striderid ette võtta.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vikisun
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005
|
26.04.2008 21:37:09
|
|
|
| Asgate kirjutas: |
| Koerad e hunterid tuled auto alla ajada. Ja siis suured striderid ette võtta. |
ega jah muud võimalust ise ka ei leidnud
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
27.04.2008 09:26:17
|
|
|
Ise kasutan ka autot, aga siis iga kord ei õnnestugi neile pihta saada
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
27.04.2008 10:40:53
|
|
|
| gravity guniga palke loopida on ju palju kergem 1 shot kills
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
27.04.2008 11:44:36
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| gravity guniga palke loopida on ju palju kergem 1 shot kills |
Suurima raskusastmega oli ka see halb variant, kuna said haavata samal ajal suht palju - hunterid ju ründavad packidena vanad tõprad. Quicksave enne allaajamist ja proovid nendest üle sõita. Kui sõitsid mööda, siis quickload kohe abiks.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anti666
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2006
|
28.04.2008 14:20:05
|
|
|
See jutt tuletab meelde selle, kuidas mul jooksis viimane üksi jäänd hanter minema selle osa lõpus, kui kõik straiderid olid maas. Tah lihtsalt ei tahtnud võidelda, vaid põgenes minu eest
_________________ Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele  |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
28.04.2008 18:47:45
|
|
|
| Selline probleem, et see koht kus mööda katuseid jooksed, siis hüppad kuskil aknast sisse, kukud lõksu ja need roboti taolised tüübid peaaegu tapavad ära kui tuleb see Alex ja päästab mind. Siis natukese aja pärast tuleb seal load ja alati jookseb mäng kokku. Mis võiks aidata?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
28.04.2008 19:27:56
|
|
|
| ReInstall?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vikisun
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005
|
29.04.2008 09:25:08
|
|
|
| Otsi kuskilt save peale seda loadi ...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
29.04.2008 14:59:41
|
|
|
vikisun, mäng tundub, et crashib suht igalpool. Peab vist source'i mootori ära kustutama .
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sotamees
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2005
|
09.06.2008 08:53:17
|
|
|
Ei jõua EP3 ära oodata. Kindlasti tuleb veel parem kui EP2
Muidu see EP2 lõpp oli suht mõnus. Üle mõistuse raske ei olnud, ning lahedad efektid, kui majad õhku lasti
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
09.06.2008 10:14:33
|
|
|
| sotamees, jah, ettekavandatud plahvatuste füüsika oli pehmelt öeldes imeilus.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
David0002
HV vaatleja
liitunud: 08.05.2006
|
09.06.2008 10:54:46
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| Selline probleem, et see koht kus mööda katuseid jooksed, siis hüppad kuskil aknast sisse, kukud lõksu ja need roboti taolised tüübid peaaegu tapavad ära kui tuleb see Alex ja päästab mind. Siis natukese aja pärast tuleb seal load ja alati jookseb mäng kokku. Mis võiks aidata? |
Need on tegelt mingid politseinikud või militaristid:Dühesõnaga nõ korrakaitsjad maskidega...mitte robotid:D
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t6nn_k
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2004
|
09.06.2008 19:22:39
|
|
|
| David0002 kirjutas: |
| henri200 kirjutas: |
| Selline probleem, et see koht kus mööda katuseid jooksed, siis hüppad kuskil aknast sisse, kukud lõksu ja need roboti taolised tüübid peaaegu tapavad ära kui tuleb see Alex ja päästab mind. Siis natukese aja pärast tuleb seal load ja alati jookseb mäng kokku. Mis võiks aidata? |
Need on tegelt mingid politseinikud või militaristid:Dühesõnaga nõ korrakaitsjad maskidega...mitte robotid:D |
tegelt on need SELLE asjanduse edasiarendused
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
David0002
HV vaatleja
liitunud: 08.05.2006
|
11.06.2008 12:41:50
|
|
|
| t6nn_k kirjutas: |
| David0002 kirjutas: |
| henri200 kirjutas: |
| Selline probleem, et see koht kus mööda katuseid jooksed, siis hüppad kuskil aknast sisse, kukud lõksu ja need roboti taolised tüübid peaaegu tapavad ära kui tuleb see Alex ja päästab mind. Siis natukese aja pärast tuleb seal load ja alati jookseb mäng kokku. Mis võiks aidata? |
Need on tegelt mingid politseinikud või militaristid:Dühesõnaga nõ korrakaitsjad maskidega...mitte robotid:D |
tegelt on need SELLE asjanduse edasiarendused  |
Hahaa:D...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
11.06.2008 12:50:28
|
|
|
| Civil Protection ei ole jah robotid, vaid vabatahtlikult korrakaitsjaks läinud inimesed, kes siis töötavad Combine heaks ning eeliseks neil on siis hea söök jne. Combine Soldier aga on kinnipüütud inimene, kes on füüsiliselt võimekas. Pähe on topitud nö mindcontrol vms, tehes temast sõdurorja. Need, kes seal Citadeli sees kõhnukesed häkkerid olid, on ka samamoodi poolmehaanilised elukad, kes siis on kunagi nõrga füüsilise jõuga inimesed olnud ja seejärel kinni püütud ning siis nö kuulekas tööriist temast tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
11.06.2008 21:23:42
|
|
|
| t6nn_k kirjutas: |
| David0002 kirjutas: |
| henri200 kirjutas: |
| Selline probleem, et see koht kus mööda katuseid jooksed, siis hüppad kuskil aknast sisse, kukud lõksu ja need roboti taolised tüübid peaaegu tapavad ära kui tuleb see Alex ja päästab mind. Siis natukese aja pärast tuleb seal load ja alati jookseb mäng kokku. Mis võiks aidata? |
Need on tegelt mingid politseinikud või militaristid:Dühesõnaga nõ korrakaitsjad maskidega...mitte robotid:D |
tegelt on need SELLE asjanduse edasiarendused  |
Irw mul läks päris kaua aega ennem kui jagasin, et need inimesed - ei vaadanud ka nii tähelepanelikult ning midagi meenus ka, et kunagi mingi taoline robot tegleikult ka vist oli
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
12.06.2008 00:32:53
|
|
|
Kas see on normaalne, et mängides on core1 koguaeg 100%?
E8400@3.6Ghz
Äkki peabki nii olema.. ma pole kunagi jäginud mängides prosekasutust..
(tavailne HL2)
//ja kas kuidagi saaks panna, et ta windowed modes ei oleks koguaeg kõige peal?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
12.06.2008 01:00:48
|
|
|
| HL2 ei oska kasutada kahte tuuma.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
12.06.2008 01:46:57
|
|
|
Ei, selles pole probleem.
Küsimus oli selles, et miks ta terve aeg 100% kasutab?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
12.06.2008 08:17:27
|
|
|
| Goldec kirjutas: |
Ei, selles pole probleem.
Küsimus oli selles, et miks ta terve aeg 100% kasutab? |
Miks ta ei peaks!? Kui filmi pakid on ka prose 100% hõivatud! See kas sul on 4 või 1 GHz prose ei tähenda seda et ta 1 GHz puhul 100% oleks ja 4 GHz puhul 25%. Jõudlust on ainult vähem.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
18.06.2008 17:54:55
|
|
|
Tegin just half life 2 läbi, ise terve aeg tundes kuidas ma eriti ei viitsi (osaliselt sellepärast, et nii vähestele küsimustele saab vastuseid..), aga nüüd on endal ka vist pisik sees ja episode 1 juba tõmbab
Aga mulle tundub, et half life 1 oli mahukam ning ka mingil määral raskem.. Aga see võib sellest tulla, et ma olin siis ise ka väiksem kõvasti
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
18.06.2008 18:28:32
|
|
|
HL1 tulnukate planeet ka ju.
Keegi teab kas HL1 remake juba valmis?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
doh
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003

|
18.06.2008 19:54:22
|
|
|
hl:source on paras joke.
lihtsalt panid asja uuele mootorile ja lisasid sm1.1 juurde (mida rakendatakse ka väga harva teatud kohtades).
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
doh
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
18.06.2008 19:55:28
|
|
|
| half life: source on jah idiootsus, black mesa: source on aga remake kogu mängust.. Kahjuks ei ole teada, millal ja kas üldse välja lastakse.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
18.06.2008 23:45:55
|
|
|
| tsitaat: |
HL1 tulnukate planeet ka ju.
|
See on Xen tulnukate maailm, mis pole kuidagi Combine elukatega Half Life 2-s seotud. Opposing Forces (HL1 lisapakk kes veel ei tea) olid ka X-Creatures, kes olid veel mingist dimensioonist, kuid nende "maailma" ka ei satu sa kordagi.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
20.06.2008 20:00:40
|
|
|
| Umbkaudselt, palju aega läheb, kui mängida esmakordselt HL seeriaid (HL2 + EP1 + EP2) ?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
20.06.2008 21:29:51
|
|
|
| HL1 ka ikka?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
20.06.2008 21:34:26
|
|
|
HL2, ep1 ja ep2 läks mul täpselt 21 tundi esimest korda läbi mängides.
Väga ei kiirustanud
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
20.06.2008 23:52:32
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| HL1 ka ikka? |
HL1 kunagi ammu läbi tehtud, kuid silmas pidasin OrangeBox'i stuffi.
Mulle, kui mitte-geimerile tundus HL2 algus juba suht raske Jäin toppama sinna, kus peale katuste turnimist jõudsin kuhugi vagunisse ning mingid elukad tulistavad meeletult. Raudkangiga neid visata ei anna ning peidukohast välja liikudes saab mõnisada grammi tina
Seega tahtsingi teada, et kui palju ma terrorit vähemalt pean välja kannatama
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
20.06.2008 23:57:59
|
|
|
Half Life puhul said nüüd siis suurima raskusastmega läbi tehtud järgmised mängud :
Half Life
Half Life : Opposing Force
Half Life : Blue Shift
Half Life 2
Half Life 2 Episode 2
EP1 aint tegemata, kuid ei viitsi vist teha enam, kuna aega paraku napiks jäänud. Ütleks, et ainukene raske oli HL tavaline, tõesti too pakkus väljakutset, paar korda oli ikka 5HP-ga ringi töllerdamine, ammo otsas (aint paar granaati) ja eriüksuslased igal pool ringi. Ära ta sai siiski. Lihtsaim oli vast Half Life 2 see tavaline (mõistatama ei pidanud kordagi, sest HL1 ja HL2 on minimaalselt 5x läbi tehtud )
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
21.06.2008 00:01:29
|
|
|
| Üks hetk kirjutas: |
| henri200 kirjutas: |
| HL1 ka ikka? |
HL1 kunagi ammu läbi tehtud, kuid silmas pidasin OrangeBox'i stuffi.
Mulle, kui mitte-geimerile tundus HL2 algus juba suht raske Jäin toppama sinna, kus peale katuste turnimist jõudsin kuhugi vagunisse ning mingid elukad tulistavad meeletult. Raudkangiga neid visata ei anna ning peidukohast välja liikudes saab mõnisada grammi tina
Seega tahtsingi teada, et kui palju ma terrorit vähemalt pean välja kannatama  |
See pole veel midagi, raskeks läheb siis, kui ühes vangikongis pead turretitega hordide viisi combine tüüpe eemal hoidma, aga kui liiga raske tundub, võib ju alati optionitest panna raskusastmeks 'easy', siis ei tohiks probleeme olla.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
21.06.2008 00:03:31
|
|
|
Mul vist ongi 'easy'
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
21.06.2008 00:11:41
|
|
|
| Üks hetk, naerda pole miskit, ise tegin ka paar kroda niisama chillimiseks easyga läbi. Turrerite juures oli hardiga suht ajun*ss jah, toda mäletan. Automaatidega Combine Soldierid ei olnud muidugi probleem, aga just nimelt pumppüss habab sult elusid isuga. *Warning, blood lost detected* ja teise plaksuga surnud kah.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
David0002
HV vaatleja
liitunud: 08.05.2006
|
21.06.2008 09:21:42
|
|
|
| xtriz kirjutas: |
| Üks hetk kirjutas: |
| henri200 kirjutas: |
| HL1 ka ikka? |
HL1 kunagi ammu läbi tehtud, kuid silmas pidasin OrangeBox'i stuffi.
Mulle, kui mitte-geimerile tundus HL2 algus juba suht raske Jäin toppama sinna, kus peale katuste turnimist jõudsin kuhugi vagunisse ning mingid elukad tulistavad meeletult. Raudkangiga neid visata ei anna ning peidukohast välja liikudes saab mõnisada grammi tina
Seega tahtsingi teada, et kui palju ma terrorit vähemalt pean välja kannatama  |
See pole veel midagi, raskeks läheb siis, kui ühes vangikongis pead turretitega hordide viisi combine tüüpe eemal hoidma, aga kui liiga raske tundub, võib ju alati optionitest panna raskusastmeks 'easy', siis ei tohiks probleeme olla. |
Ma soovitan hoopis neid kiirseive ja loade kasutada...õnnestunud kill ja kohe seiv peale.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Makux
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2007
|
21.06.2008 09:54:06
|
|
|
Teate, mis ma tegin ?
Ma võtsin tünne ja kaste ning tegin vist 2 ukseava ette barrikaadi
Need combine-id ei tulnd läbi ka sealt
Tagumiste uste eest hoolitsesid 2 turretit ja mina.
Ma jamasin selle värgiga nii kaua, sellepärast tuli ka selline idee
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauninho
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
21.06.2008 11:19:29
|
|
|
olen ka haigeid asju teinud viskasin voodeid nagu üles ja lasin lahti, siis mu mu üks väike sugulane olin siin, ütlesin, et välja kolitakse:D "We Don't Go To Ravenholm" missioonis see pole lahe, ausalt
_________________ HV positiivne!  |
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anti666
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2006
|
21.06.2008 12:42:36
|
|
|
| Makux kirjutas: |
Teate, mis ma tegin ?
Ma võtsin tünne ja kaste ning tegin vist 2 ukseava ette barrikaadi
Need combine-id ei tulnd läbi ka sealt
Tagumiste uste eest hoolitsesid 2 turretit ja mina.
Ma jamasin selle värgiga nii kaua, sellepärast tuli ka selline idee  |
Päris hea Mul üks sõber tõi endale kuskilt suht kaugelt neljanda turreti kaasa selle koha tarbeks
_________________ Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele  |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
21.06.2008 14:48:47
|
|
|
Ma ise peitsin ka ennast sinna kõrvale pisikesse ruumi ning panin kõik 3 turretit sinna ukse ette.
Ega ainult mõni kolm combinei tulidki sinna mind otsima ja varsti oli juba Alyx kohal.
Ei kujuta küll ette kuidas ausal teel oleks selle koha läbinud
Ja mul (kui inimesel, kes ei suuda ühki õudukat silmad lahti vaadata ) oli ravenholmi ka suht lahe teha, sest jõudsin sinna just täpselt siis kui päriselt ka akna taga pimedaks läks
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauninho
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
21.06.2008 15:02:08
|
|
|
jube jap kõndisin rahulikult ringi ravenholmis onju, kuulsin mingeid kolinaid, keegi mingi tegi häälitsusi ( hmm, wtf is this? ), kõndisin edasi, vaatan, omg mingi asi hüppas näkku mulle lendasin ka toolilt, öösel pimedas pelasin suht ehmatas
_________________ HV positiivne!  |
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
21.06.2008 15:09:45
|
|
|
| rauninho kirjutas: |
jube jap kõndisin rahulikult ringi ravenholmis onju, kuulsin mingeid kolinaid, keegi mingi tegi häälitsusi ( hmm, wtf is this? ), kõndisin edasi, vaatan, omg mingi asi hüppas näkku mulle lendasin ka toolilt, öösel pimedas pelasin suht ehmatas |
See oli üks parimaid kohti seal mängus, võttis judinad peale küll, kui mingid asjad pimeduses hiilisid ja mööda veetorusid üles ronisid ja sulle peale hüppasid(samas paar meetrit enne minuni jõudmist(lennates) said nad shotgun-iga näkku ja kukkusid rõõmsalt kõrvale - nagu päris õudusfilmi meenutas).
Samas gravityguniga oli tore saekettaid lennutada nende pihta 8)
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
22.06.2008 10:52:02
|
|
|
Oleks neid kettaid ainult piisavalt... Ja neid gaasiballoone loopides sain tihtipeale ise rohkem viga kui asi väärt
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
22.06.2008 11:55:49
|
|
|
| UB, liiga lähedalt siis pildusid. Need kõhnad ronijad zombied mu arust kujutasidki kõige rohkem ohtu. Hard astmegagi ta küll iseenesest sulle laksuga palju elusid ei vüta, kuid teatud olukordades võid mürgiämblikult saada naksata ja siis too nämm-nämm-nämm häälega jookseb su poole.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sotamees
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2005
|
27.06.2008 19:05:09
|
|
|
EP3 pole ikka veel midagi?
EP2 on ikka suur samm hl maailmas. Mõnus graafika!
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|