Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 120, 121, 122  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2008 14:14:38 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et võiks HL1 koos kõikide osadega taas läbi teha hardil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2008 20:06:49 vasta tsitaadiga

Mulle tundub see EP2 lõpp ikka üle mõistuse raske, võrreldes ülejäänud mänguga. Pole suutnud endiselt nendest "troikadest" jagu saada kes koos "koeradega" raketibaasi ründavad icon_cry.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 26.04.2008 20:08:54 vasta tsitaadiga

heh..minu arust oli see ka üks raskemaid kohti HL2, Ep1 ja Ep2 mängudest.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.04.2008 20:38:14 vasta tsitaadiga

mina kasutasin seal gravity guni , korjasin "koerte" jaoks maast üles suured palgid ja lihtsalt tapsin neid koeri nii
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 26.04.2008 20:47:19 vasta tsitaadiga

Koerad e hunterid tuled auto alla ajada. Ja siis suured striderid ette võtta.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vikisun
HV vaatleja
vikisun

liitunud: 10.05.2005




sõnum 26.04.2008 21:37:09 vasta tsitaadiga

Asgate kirjutas:
Koerad e hunterid tuled auto alla ajada. Ja siis suured striderid ette võtta.

ega jah muud võimalust ise ka ei leidnud
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2008 09:26:17 vasta tsitaadiga

Ise kasutan ka autot, aga siis iga kord ei õnnestugi neile pihta saada icon_wink.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.04.2008 10:40:53 vasta tsitaadiga

gravity guniga palke loopida on ju palju kergem 1 shot kills
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2008 11:44:36 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
gravity guniga palke loopida on ju palju kergem 1 shot kills


Suurima raskusastmega oli ka see halb variant, kuna said haavata samal ajal suht palju - hunterid ju ründavad packidena vanad tõprad. Quicksave enne allaajamist ja proovid nendest üle sõita. Kui sõitsid mööda, siis quickload kohe abiks.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 28.04.2008 14:20:05 vasta tsitaadiga

See jutt tuletab meelde selle, kuidas mul jooksis viimane üksi jäänd hanter minema selle osa lõpus, kui kõik straiderid olid maas. Tah lihtsalt ei tahtnud võidelda, vaid põgenes minu eest icon_lol.gif
_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2008 18:47:45 vasta tsitaadiga

Selline probleem, et see koht kus mööda katuseid jooksed, siis hüppad kuskil aknast sisse, kukud lõksu ja need roboti taolised tüübid peaaegu tapavad ära kui tuleb see Alex ja päästab mind. Siis natukese aja pärast tuleb seal load ja alati jookseb mäng kokku. Mis võiks aidata?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2008 19:27:56 vasta tsitaadiga

ReInstall?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vikisun
HV vaatleja
vikisun

liitunud: 10.05.2005




sõnum 29.04.2008 09:25:08 vasta tsitaadiga

Otsi kuskilt save peale seda loadi ...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 14:59:41 vasta tsitaadiga

vikisun, mäng tundub, et crashib suht igalpool. Peab vist source'i mootori ära kustutama icon_razz.gif.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2008 08:53:17 vasta tsitaadiga

Ei jõua EP3 ära oodata. Kindlasti tuleb veel parem kui EP2 icon_rolleyes.gif

Muidu see EP2 lõpp oli suht mõnus. Üle mõistuse raske ei olnud, ning lahedad efektid, kui majad õhku lasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2008 10:14:33 vasta tsitaadiga

sotamees, jah, ettekavandatud plahvatuste füüsika oli pehmelt öeldes imeilus.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
David0002
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2006




sõnum 09.06.2008 10:54:46 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Selline probleem, et see koht kus mööda katuseid jooksed, siis hüppad kuskil aknast sisse, kukud lõksu ja need roboti taolised tüübid peaaegu tapavad ära kui tuleb see Alex ja päästab mind. Siis natukese aja pärast tuleb seal load ja alati jookseb mäng kokku. Mis võiks aidata?


Need on tegelt mingid politseinikud või militaristid:Dühesõnaga nõ korrakaitsjad maskidega...mitte robotid:D
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 09.06.2008 19:22:39 vasta tsitaadiga

David0002 kirjutas:
henri200 kirjutas:
Selline probleem, et see koht kus mööda katuseid jooksed, siis hüppad kuskil aknast sisse, kukud lõksu ja need roboti taolised tüübid peaaegu tapavad ära kui tuleb see Alex ja päästab mind. Siis natukese aja pärast tuleb seal load ja alati jookseb mäng kokku. Mis võiks aidata?


Need on tegelt mingid politseinikud või militaristid:Dühesõnaga nõ korrakaitsjad maskidega...mitte robotid:D


tegelt on need SELLE asjanduse edasiarendused icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
David0002
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2006




sõnum 11.06.2008 12:41:50 vasta tsitaadiga

t6nn_k kirjutas:
David0002 kirjutas:
henri200 kirjutas:
Selline probleem, et see koht kus mööda katuseid jooksed, siis hüppad kuskil aknast sisse, kukud lõksu ja need roboti taolised tüübid peaaegu tapavad ära kui tuleb see Alex ja päästab mind. Siis natukese aja pärast tuleb seal load ja alati jookseb mäng kokku. Mis võiks aidata?


Need on tegelt mingid politseinikud või militaristid:Dühesõnaga nõ korrakaitsjad maskidega...mitte robotid:D


tegelt on need SELLE asjanduse edasiarendused icon_lol.gif


Hahaa:D... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2008 12:50:28 vasta tsitaadiga

Civil Protection ei ole jah robotid, vaid vabatahtlikult korrakaitsjaks läinud inimesed, kes siis töötavad Combine heaks ning eeliseks neil on siis hea söök jne. Combine Soldier aga on kinnipüütud inimene, kes on füüsiliselt võimekas. Pähe on topitud nö mindcontrol vms, tehes temast sõdurorja. Need, kes seal Citadeli sees kõhnukesed häkkerid olid, on ka samamoodi poolmehaanilised elukad, kes siis on kunagi nõrga füüsilise jõuga inimesed olnud ja seejärel kinni püütud ning siis nö kuulekas tööriist temast tehtud.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 11.06.2008 21:23:42 vasta tsitaadiga

t6nn_k kirjutas:
David0002 kirjutas:
henri200 kirjutas:
Selline probleem, et see koht kus mööda katuseid jooksed, siis hüppad kuskil aknast sisse, kukud lõksu ja need roboti taolised tüübid peaaegu tapavad ära kui tuleb see Alex ja päästab mind. Siis natukese aja pärast tuleb seal load ja alati jookseb mäng kokku. Mis võiks aidata?


Need on tegelt mingid politseinikud või militaristid:Dühesõnaga nõ korrakaitsjad maskidega...mitte robotid:D


tegelt on need SELLE asjanduse edasiarendused icon_lol.gif

Irw icon_lol.gif mul läks päris kaua aega ennem kui jagasin, et need inimesed - ei vaadanud ka nii tähelepanelikult ning midagi meenus ka, et kunagi mingi taoline robot tegleikult ka vist oli icon_biggrin.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 12.06.2008 00:32:53 vasta tsitaadiga

Kas see on normaalne, et mängides on core1 koguaeg 100%?
E8400@3.6Ghz

Äkki peabki nii olema.. ma pole kunagi jäginud mängides prosekasutust.. icon_neutral.gif

(tavailne HL2)

//ja kas kuidagi saaks panna, et ta windowed modes ei oleks koguaeg kõige peal?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2008 01:00:48 vasta tsitaadiga

HL2 ei oska kasutada kahte tuuma.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 12.06.2008 01:46:57 vasta tsitaadiga

Ei, selles pole probleem.
Küsimus oli selles, et miks ta terve aeg 100% kasutab?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2008 08:17:27 vasta tsitaadiga

Goldec kirjutas:
Ei, selles pole probleem.
Küsimus oli selles, et miks ta terve aeg 100% kasutab?

Miks ta ei peaks!? Kui filmi pakid on ka prose 100% hõivatud! See kas sul on 4 või 1 GHz prose ei tähenda seda et ta 1 GHz puhul 100% oleks ja 4 GHz puhul 25%. Jõudlust on ainult vähem.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 18.06.2008 17:54:55 vasta tsitaadiga

Tegin just half life 2 läbi, ise terve aeg tundes kuidas ma eriti ei viitsi (osaliselt sellepärast, et nii vähestele küsimustele saab vastuseid..), aga nüüd on endal ka vist pisik sees ja episode 1 juba tõmbab icon_razz.gif

Aga mulle tundub, et half life 1 oli mahukam ning ka mingil määral raskem.. Aga see võib sellest tulla, et ma olin siis ise ka väiksem kõvasti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 18.06.2008 18:28:32 vasta tsitaadiga

HL1 tulnukate planeet ka ju.
Keegi teab kas HL1 remake juba valmis?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
doh
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2008 18:34:52 vasta tsitaadiga

http://en.wikipedia.org/wiki/Black_Mesa_(game_mod)
See asi venib ja venib...
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 18.06.2008 19:23:29 vasta tsitaadiga

http://steampowered.com/v/index.php?area=app&AppId=280&cc=EE
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.06.2008 19:54:22 vasta tsitaadiga

hl:source on paras joke.
lihtsalt panid asja uuele mootorile ja lisasid sm1.1 juurde (mida rakendatakse ka väga harva teatud kohtades).
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
doh
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2008 19:55:28 vasta tsitaadiga

half life: source on jah idiootsus, black mesa: source on aga remake kogu mängust.. Kahjuks ei ole teada, millal ja kas üldse välja lastakse.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2008 23:45:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

HL1 tulnukate planeet ka ju.

See on Xen tulnukate maailm, mis pole kuidagi Combine elukatega Half Life 2-s seotud. Opposing Forces (HL1 lisapakk kes veel ei tea) olid ka X-Creatures, kes olid veel mingist dimensioonist, kuid nende "maailma" ka ei satu sa kordagi.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2008 20:00:40 vasta tsitaadiga

Umbkaudselt, palju aega läheb, kui mängida esmakordselt HL seeriaid (HL2 + EP1 + EP2) ?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2008 21:29:51 vasta tsitaadiga

HL1 ka ikka?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 20.06.2008 21:34:26 vasta tsitaadiga

HL2, ep1 ja ep2 läks mul täpselt 21 tundi esimest korda läbi mängides.
Väga ei kiirustanud icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2008 23:52:32 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
HL1 ka ikka?

HL1 kunagi ammu läbi tehtud, kuid silmas pidasin OrangeBox'i stuffi.

Mulle, kui mitte-geimerile tundus HL2 algus juba suht raske icon_smile.gif Jäin toppama sinna, kus peale katuste turnimist jõudsin kuhugi vagunisse ning mingid elukad tulistavad meeletult. Raudkangiga neid visata ei anna ning peidukohast välja liikudes saab mõnisada grammi tina

Seega tahtsingi teada, et kui palju ma terrorit vähemalt pean välja kannatama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2008 23:57:59 vasta tsitaadiga

Half Life puhul said nüüd siis suurima raskusastmega läbi tehtud järgmised mängud :
Half Life
Half Life : Opposing Force
Half Life : Blue Shift
Half Life 2
Half Life 2 Episode 2

EP1 aint tegemata, kuid ei viitsi vist teha enam, kuna aega paraku napiks jäänud. Ütleks, et ainukene raske oli HL tavaline, tõesti too pakkus väljakutset, paar korda oli ikka 5HP-ga ringi töllerdamine, ammo otsas (aint paar granaati) ja eriüksuslased igal pool ringi. Ära ta sai siiski. Lihtsaim oli vast Half Life 2 see tavaline (mõistatama ei pidanud kordagi, sest HL1 ja HL2 on minimaalselt 5x läbi tehtud icon_biggrin.gif)
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 21.06.2008 00:01:29 vasta tsitaadiga

Üks hetk kirjutas:
henri200 kirjutas:
HL1 ka ikka?

HL1 kunagi ammu läbi tehtud, kuid silmas pidasin OrangeBox'i stuffi.

Mulle, kui mitte-geimerile tundus HL2 algus juba suht raske icon_smile.gif Jäin toppama sinna, kus peale katuste turnimist jõudsin kuhugi vagunisse ning mingid elukad tulistavad meeletult. Raudkangiga neid visata ei anna ning peidukohast välja liikudes saab mõnisada grammi tina

Seega tahtsingi teada, et kui palju ma terrorit vähemalt pean välja kannatama icon_biggrin.gif


See pole veel midagi, raskeks läheb siis, kui ühes vangikongis pead turretitega hordide viisi combine tüüpe eemal hoidma, aga kui liiga raske tundub, võib ju alati optionitest panna raskusastmeks 'easy', siis ei tohiks probleeme olla.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2008 00:03:31 vasta tsitaadiga

Mul vist ongi 'easy' icon_lol.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2008 00:11:41 vasta tsitaadiga

Üks hetk, naerda pole miskit, ise tegin ka paar kroda niisama chillimiseks easyga läbi. Turrerite juures oli hardiga suht ajun*ss jah, toda mäletan. Automaatidega Combine Soldierid ei olnud muidugi probleem, aga just nimelt pumppüss habab sult elusid isuga. *Warning, blood lost detected* ja teise plaksuga surnud kah.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
David0002
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2006




sõnum 21.06.2008 09:21:42 vasta tsitaadiga

xtriz kirjutas:
Üks hetk kirjutas:
henri200 kirjutas:
HL1 ka ikka?

HL1 kunagi ammu läbi tehtud, kuid silmas pidasin OrangeBox'i stuffi.

Mulle, kui mitte-geimerile tundus HL2 algus juba suht raske icon_smile.gif Jäin toppama sinna, kus peale katuste turnimist jõudsin kuhugi vagunisse ning mingid elukad tulistavad meeletult. Raudkangiga neid visata ei anna ning peidukohast välja liikudes saab mõnisada grammi tina

Seega tahtsingi teada, et kui palju ma terrorit vähemalt pean välja kannatama icon_biggrin.gif


See pole veel midagi, raskeks läheb siis, kui ühes vangikongis pead turretitega hordide viisi combine tüüpe eemal hoidma, aga kui liiga raske tundub, võib ju alati optionitest panna raskusastmeks 'easy', siis ei tohiks probleeme olla.


Ma soovitan hoopis neid kiirseive ja loade kasutada...õnnestunud kill ja kohe seiv peale. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Makux
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2008 09:54:06 vasta tsitaadiga

Teate, mis ma tegin ?
Ma võtsin tünne ja kaste ning tegin vist 2 ukseava ette barrikaadi icon_lol.gif
Need combine-id ei tulnd läbi ka sealt icon_biggrin.gif
Tagumiste uste eest hoolitsesid 2 turretit ja mina.

Ma jamasin selle värgiga nii kaua, sellepärast tuli ka selline idee icon_redface.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauninho
Kreisi kasutaja
rauninho

liitunud: 28.08.2006




sõnum 21.06.2008 11:19:29 vasta tsitaadiga

olen ka haigeid asju teinud viskasin voodeid nagu üles ja lasin lahti, siis mu mu üks väike sugulane olin siin, ütlesin, et välja kolitakse:D "We Don't Go To Ravenholm" missioonis icon_biggrin.gif see pole lahe, ausalt icon_biggrin.gif
_________________
HV positiivne! icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 21.06.2008 12:42:36 vasta tsitaadiga

Makux kirjutas:
Teate, mis ma tegin ?
Ma võtsin tünne ja kaste ning tegin vist 2 ukseava ette barrikaadi icon_lol.gif
Need combine-id ei tulnd läbi ka sealt icon_biggrin.gif
Tagumiste uste eest hoolitsesid 2 turretit ja mina.

Ma jamasin selle värgiga nii kaua, sellepärast tuli ka selline idee icon_redface.gif


Päris hea icon_biggrin.gif Mul üks sõber tõi endale kuskilt suht kaugelt neljanda turreti kaasa selle koha tarbeks icon_lol.gif

_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 21.06.2008 14:48:47 vasta tsitaadiga

Ma ise peitsin ka ennast sinna kõrvale pisikesse ruumi ning panin kõik 3 turretit sinna ukse ette.
Ega ainult mõni kolm combinei tulidki sinna mind otsima ja varsti oli juba Alyx kohal.
Ei kujuta küll ette kuidas ausal teel oleks selle koha läbinud icon_biggrin.gif

Ja mul (kui inimesel, kes ei suuda ühki õudukat silmad lahti vaadata icon_biggrin.gif) oli ravenholmi ka suht lahe teha, sest jõudsin sinna just täpselt siis kui päriselt ka akna taga pimedaks läks icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauninho
Kreisi kasutaja
rauninho

liitunud: 28.08.2006




sõnum 21.06.2008 15:02:08 vasta tsitaadiga

jube jap icon_biggrin.gif kõndisin rahulikult ringi ravenholmis onju, kuulsin mingeid kolinaid, keegi mingi tegi häälitsusi ( hmm, wtf is this? icon_eek.gif icon_eek.gif ), kõndisin edasi, vaatan, omg mingi asi hüppas näkku mulle icon_biggrin.gif lendasin ka toolilt, öösel pimedas pelasin icon_biggrin.gif suht ehmatas
_________________
HV positiivne! icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2008 15:09:45 vasta tsitaadiga

rauninho kirjutas:
jube jap icon_biggrin.gif kõndisin rahulikult ringi ravenholmis onju, kuulsin mingeid kolinaid, keegi mingi tegi häälitsusi ( hmm, wtf is this? icon_eek.gif icon_eek.gif ), kõndisin edasi, vaatan, omg mingi asi hüppas näkku mulle icon_biggrin.gif lendasin ka toolilt, öösel pimedas pelasin icon_biggrin.gif suht ehmatas


See oli üks parimaid kohti seal mängus, võttis judinad peale küll, kui mingid asjad pimeduses hiilisid ja mööda veetorusid üles ronisid ja sulle peale hüppasid(samas paar meetrit enne minuni jõudmist(lennates) said nad shotgun-iga näkku ja kukkusid rõõmsalt kõrvale - nagu päris õudusfilmi meenutas). thumbs_up.gif

Samas gravityguniga oli tore saekettaid lennutada nende pihta 8)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2008 10:52:02 vasta tsitaadiga

Oleks neid kettaid ainult piisavalt... Ja neid gaasiballoone loopides sain tihtipeale ise rohkem viga kui asi väärt icon_neutral.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2008 11:55:49 vasta tsitaadiga

UB, liiga lähedalt siis pildusid. Need kõhnad ronijad zombied mu arust kujutasidki kõige rohkem ohtu. Hard astmegagi ta küll iseenesest sulle laksuga palju elusid ei vüta, kuid teatud olukordades võid mürgiämblikult saada naksata ja siis too nämm-nämm-nämm häälega jookseb su poole.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2008 19:05:09 vasta tsitaadiga

EP3 pole ikka veel midagi?

EP2 on ikka suur samm hl maailmas. Mõnus graafika!
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Half-Life 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 120, 121, 122  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.