Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mass Effect märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
lax007
HV kasutaja
lax007

liitunud: 19.11.2006




sõnum 30.05.2008 21:53:24 vasta tsitaadiga

pole xboxi varianti mänginud aga esialgu tundub päris huvitav. Pole eriti rpg-sid mänginud ja vajab veidi harjumist,
aga tundub üks selline mäng olema mille kindlasti lõpuni mängin. Vaatasin intervjuud kus öeldi et controlleri support on olemas aga ei suuda seda leida menüüst, äkki keegi teab kuidas saaks selle tööle?

_________________
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 30.05.2008 22:17:14 vasta tsitaadiga

lax007 kirjutas:
pole xboxi varianti mänginud aga esialgu tundub päris huvitav. Pole eriti rpg-sid mänginud ja vajab veidi harjumist,
aga tundub üks selline mäng olema mille kindlasti lõpuni mängin. Vaatasin intervjuud kus öeldi et controlleri support on olemas aga ei suuda seda leida menüüst, äkki keegi teab kuidas saaks selle tööle?


Xboxi peal kui pelasin siis oli samamoodi siuke tunne, et selle peab läbima, eriti kui väga ennast mängu süvendad!

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2008 17:35:23 vasta tsitaadiga

Eriti ei oska sellest BioWare toodangust midagi arvata.A proovin ära ja jagan muljeid thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragface
HV kasutaja
ragface

liitunud: 28.04.2004




sõnum 06.06.2008 11:33:07 vasta tsitaadiga

Tere.

Pelasin eile terve öö ja olen väga rahul mänguga.

Igaks juhuks hoiatan, et väikesed tehnilised probleemid võivad tekkida. Mul on x64 Vista Ultimate, kuid kui lahendusi otsisin, siis leidsin, et samasuguseid probleeme on teistel op-systeemidel ka. Lõppeks sain siiski stabiilselt jooksma selle. 2650x1600 kõik settingud põhjas töötab mäng väga sujuvalt thumbs_up.gif Ostsin mängu, aga installisin häki ikka peale, sest häkiga mäng stardib käbedamalt icon_smile.gif

1. General Protection Fault Error
Peale installi tuli startides ette selline viga, lisinfo all olid vihjed graafika driverile, kuid reinstall ei aidanud. Mulle tundub, et aitas see, kui käivitasin mängu esimest korda Administratorina lihtsalt, kuid igaks petteks loen kõik üles, mis tegin:
ATI driverite reinstall, DVD pealt startisin /data/DataSetup.exe ja lõppeks käivitasin Run as Administrator - ja enam mingeid probleeme ei tekkinud.

2. NoFix häkk tuli välja alles eile, mis lõppeks stabiilne oli (proovisin 3 erinevat) Torrentleechist leidsin, btjunkie listis ei ole seda veel.

_________________
-
\R
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 06.06.2008 18:57:25 vasta tsitaadiga

irw, sama siin. kell 5 magama minek ei ole tööpäevale just abiks...

- miskid konkreetsed bugid on sees. ja ei, mitte piraatluse ega no-dvd kräkiga seoses. gamble näiteks.
- kes kurat leidis, et skip conversation nuppu ei ole eraldi vaja. muidu väga laheda featuurina tunduv asi, et enne teiste rääkimise lõppu saab juba vastusevarianti otsima hakata, koos skippimisega lõpeb tavaliselt sellega, et ütlen midagi, mida ei taha või olen juba rääkinud. ja hakkan jälle skippima...
- conversationitel ei ole enamasti mingit karma valuet. räägi mida tahad, kuula kõik variandid ära, hea/keskmine/halb, midagi ei muutu. except mõned konkreetsed erandid. mis on selgelt tuntavad. pluss siis info saamise hetked.
- alt-tab ei ole mõtet eriti proovida, vähemalt xp all. põhjalik ämber. õigemini mul pika mõtlemise peale läks mäng fullscreenist aknasse... aga ikaldas siin-seal edasi.
- see bioware süsteem iga läheduses klikitava asja peale junn joonistada ei meeldi. aga see on maitseasi.
- mapi peal näidatakse objectived väga konkreetselt ära. maitseasi, aga ka oblivioni threadis kiruti noolt kompassil icon_wink.gif
- quicksave süsteem on täiesti arusaamatu. mängu alguses nagu mõnda aega sai quicksaveda, aga siis enam mitte. mängust välja minemiseks oleks nagu vaja otsida mingi hetk kus ära savetakse, sest hoiatab, et peale viimast save asjad lähevad kaotsi. või olen ma millesti valesti aru saanud? googeldan parajasti, kas mitte järjekorde bugiga tegemist pole.

? miks achievemente mängu seest näha ei ole?
? dialoogid on meh. mida iganes valid, öeldakse midagi muud anyway. tooni võib hea kujutlusvõimega küll aimata aga mitte rohkemat.

+ story on küllalt vägev ja üsna läbi mõeldud. etteaimatav küll aga see on ilmselt minu liigse mängimise viga.
+ graafiliselt on üllatavalt ilus.
+ minu masinal 1920x1200 ei ole veel suuremaid nõksutamisi ette tulnud. kõik mängu seest on peal, aa mäng ise panna ei lase, peaks control centerist vms peale üritama suruda.

häkiga mäng stardib käbedamalt? ei ütleks muide.
gpf on ka nii häkiga kui ilma liiga sagedane külaline. 3 ei ole küll palju aga see häirib ikka kuratlikult palju. pluss siis gamblingu panged, mida proovimise tõttu ikka väga palju oli, enne kui netist otsima hakkasin.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres1221
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2005




sõnum 06.06.2008 19:19:13 vasta tsitaadiga

Emh, mul toimib alt-tab küll ilusti, mingit probleemi ei ole. Ning quikesave töötab ka kogu aeg ja perfekteselt. Kuulsin, et crackidega oli jama olnud, siis ei lasknud saveda...

Ning dialoogides skippimine ei ole ka probleem. Vajuta space, ära ainult liiga hilja vajuta. Vahel arva juhtub ka liiga hilja vajutama, siis võib jah vale vastus tulla : ).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 06.06.2008 20:08:18 vasta tsitaadiga

jajaa, ära liiga vara vajuta, siis ei toimi. ära liiga hilja vajuta, siis võid midagi muud öelda...

muide, ma põhimõtteliselt ei osta mänge, mida ilma plaadita mängida ei saa. ükskõik kas siis no-cd/dvd kräkiga või lihtsalt.

alt+tab koha pealt, mis opsüsteem/video?

kuidas ja kas hoo pealt partymembereid vahetada saab?

eee, endal peavad kõik skillid olema, või saab partymemberi electionics vms asja ka ära kasutada?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres1221
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2005




sõnum 06.06.2008 23:34:08 vasta tsitaadiga

2900 Pro ja XP. Võib-olla natukene kauem võtab aega alt-tabimine kui mõne teise mänguga, aga ikkagi töötab ilusti.

ning btw seda mängu saab ilma plaadita mängida, aga jah 3 kordne installeerimis limiit on küll ajuvaba...


-e-

Mind huvitav kas nende kogumis missioonide (ressurside, embleemide ja kirjade) eest ei saagi midagi? Tähendab lõpuks auhinna, et said kõik kokku?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 07.06.2008 01:26:10 vasta tsitaadiga

piix, õppigu mänge tegema.

reload, uksest sisse, cutscene, lainetena vastaseid, kusjuures üks on invulnerable ja kuna vastased ise peale ei tule, siis tuleb tolle suht onehitkill tegelase nina eest läbi kalpsata. korduvalt.

piixu!

piixu!piixu!

kuradi actionadventure raisk
see on ka meeldiv, et partyt kuskil kaugel vahetada ei saa, pole nagu isu ilgekaugele backtrackida, et siis proovida teised sõpsid appi võtta...

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004




sõnum 07.06.2008 01:41:20 vasta tsitaadiga

Party on seal täiesti ju mõttetu. Tolknevad lihtsalt kaasas ja teevad raske töö ise kõik ära. Vahel tundub, et combat on mängule nagu muuseas juurde lisatud. Enamus ajast jalutad ringi, sõidad liftiga või räägid niisama juttu. Planeetide avastamine on uskumatult igavalt ja laisalt tehtud. Enamus ajast klikid korra ühe planeedi peal, tekst ütleb, et korjasid mingi sodi üles ja ongi kõik - täiesti ajuvaba lahendus. RPG my ass.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 07.06.2008 08:39:01 vasta tsitaadiga

Ei näe selles mängus midagi nii head, nagu enne 360 mängust räägiti. Suht igav nagu, KOTOR oli selgelt parem.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 07.06.2008 10:02:05 vasta tsitaadiga

kui keegi veel eelpoolmainitud kaklusega hädas, siis:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 10.06.2008 14:26:25 vasta tsitaadiga

Lähiajal plaan kah mäng hankida kuniks Bioware uus Star Warsi KOTOR sarnane mäng saabub thumbs_up.gif

Norm mäng tundub. BTW kes gamepadiga tahab mängida
http://masseffect.bioware.com/forums/viewtopic.html?topic=632358&forum=127
http://masseffect.bioware.com/forums/viewtopic.html?topic=630454&forum=125&sp=45

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 12.06.2008 10:08:53 vasta tsitaadiga

Mäng on päris hea (RPG SHOOTER). Olen ise alles alguses ja jooksen seal tulnukate vahele ja ajan nässu läinud suhteid korda.

Kuidas see AA tööle panna. Omal nagu kõik mis max panna saab on juba aga äkki saab veel midagi paremaks/ ilusamaks.
Kuigi see Filmi nimeline efekt on päri huvitav asi .

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 12.06.2008 10:19:45 vasta tsitaadiga

hmm, assignmentid said järsku kõik otsa. esimene playthrough hakkab vist läbi saama.
achievementid on piisavalt haiged, ütleks. vähemalt 3 korda läbi mängida mängu :/

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2008 10:56:03 vasta tsitaadiga

Aa.. see on ka hea, et mängus on meie päikesesüsteemike olemas. And Pluto still is a planet
Citadeli süsteemist paremale ja sutsu alla. Ja siis local cluster. Maanduda saab vaid Luna peal, mis peaks siis olema meie kuu. Sealt saab tulistada Ameerika dildot.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vutt
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 12.06.2008 12:03:10 vasta tsitaadiga

Üleeilseks loksus ka minu pre-orderderdatud copy üle ookeani kohale.

Mugav on see out of the box feature, et DVD-d ei pea mängimiseks sees hoidma. Gamecopiworldid jms. saidid võib niivisi varsti ajaloo prügikasti saata. icon_wink.gif
Väga kaugele veel ei ole jõudnud, aga selline päris hea üle kesmise sci-fi stoori tundub olema.

PS! Huvitav kas uuema rauaga, kui minu 7950GT, on võimalik varjud ilusamaks ka sättida? Koridoris ringi silgates on nii enam vähem, aga dialoogides on varjud näos sellised imelikud sakilis/ruudulised ja värelevad - häiris kohe niipalju, et keerasin üldse maha.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 12.06.2008 12:36:08 vasta tsitaadiga

Mäng on suurepärane tõesti ja väga hea stooriga. Ise mängin X360 peal. Igatahes praeguseks olen 2 planeeti lõpetanud: Selle esimese Citadel stationi ja Noveria + olen lisaks side-queste kõikidel kõrvalistel planeetidel teinud. Need on ikka väga ägedad ja lisavad mängule sügavust. Ise olen enamasti neutraalne, või kaldun pigem sinna Renegade poole peale, aga siiski aeg-ajalt teen ka otsuseid, mis toovad Paragon punkte, nt. siis, kui üks mees (kõrval quest) palus mul leida, kuhu tema vend on kadunud ja kas temaga on kõik korras
Spoiler Spoiler Spoiler
See mulle seal meeldibki, et tegelased on nii usutavad. KOTOR mängudes polnud mul mingit probleemi tappa süütuid inimesi, kui nad mult abi palusid, või müüa inimesi orjadeks, aga selles mängus on kõik nii usutav, et thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 12.06.2008 13:25:16 vasta tsitaadiga

ma sain küll paragoni achievementi poole mängu peal kätte. tuleb vist järgmine ring puhtalt mõrtsukana teha icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 12.06.2008 13:38:32 vasta tsitaadiga

Mäng läbitehtud neutraalsena. Kommentaarina võiks öelda et peale spektriks saamist on casual liiga lihtne mängimiseks ja parem oleks tõsta raskusastet ühe võrra. Seda siis neile kes casual gamerid on.

(Minor Spoilers)
Omaltpoolt olen natuke nõrdinud et autoaim on kaks varianti sisuliselt. Kas ta aitab sind või mitte. Tahaks ikka nii et laseb sinna umarguse ala sisse kui ei sihi, mitte otse kolmnurka. Tulemus see et lülitasin auto aimi üldse välja. Kaaslastel panin powerite kasutamine ainult enda kaitseks, level upid määran ise loomulikult. Nüüd teine kord teen mängu läbi ja ei tee enam mõndasid vigasid (nt kui charm ja neid punkte ei pane on stori palju piiratum. Muidugi siis veel see ka, et citadelis peab enne sinna kutsumist ära käima, sest pärast ei saa missjoone lõpetada ning enne viimasele planeedile minemist peaks kõik teised planeedid puhtaks tegema.
(Minor Spoilers)

Keegi märkas neid tsitaate mis nad seal ütlesid? "Enemy of my enemy is my friend" (Alien vs Pedator') või "Look at the sise of that" (Star Wars, Deathstari nähes). Lisaks olid veel paar omapärast tsitaati nagu You think i give a damn, thats cute jne. Suht mõnus oli. Teiselt osalt ootaks topelt sisu, rohkem valikuvõimalusi ning pikemat storit.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 12.06.2008 13:41:43 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
ma sain küll paragoni achievementi poole mängu peal kätte. tuleb vist järgmine ring puhtalt mõrtsukana teha icon_biggrin.gif

Ma selle KOTOR tõin lihtsalt võrdluseks. Mass Effectis oled sa enemasti ikka hea tüüp, isegi Renegade poole peal, aga lihtsalt paljud valikud, mida teed, on tavaliselt illegaalsed ja moraalselt valed (eirti meeldib mulle councilit koguaeg perse saata), aga sul on õigus seda kõike teha oma staatuse pärast.
kuigi ma panin Noverias
Spoiler Spoiler Spoiler
toime, aga seda ainult sellepärast, et Wrex õhutas mind icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 12.06.2008 13:56:51 vasta tsitaadiga

noh, actionadventure ju icon_biggrin.gif
aga ikkagi peaks proovima kogu populatsiooni ribadeks lasta.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 12.06.2008 14:06:10 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 12.06.2008 14:14:02 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kurat ma poleks pidanud seda klikkima (ei süüdista sind, oli spoiler) :/ Mul mäng veel pooleli, ei ole läbi veel.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 13.06.2008 10:01:39 vasta tsitaadiga

Ise mängin veteran astmega ja selline küsimus, et krt mille jaoks need kaaslased on (TEAM). Nii kui midagi tõsist saavad vennad kiiresti surma. Tapan ise kõik ära ja naks vennad elus, kasu on = 0.
Kas neid team mate saab kuidagi muud moodi ka juhtida välja arvatud ( SEISA, RÜNDA, MINE SINNA) või siis tugevamaks teha ,et asjal oleks ka ilmet, kasu ?

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mass Effect mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.