Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Windows Vista vs. Windows XP märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 46, 47, 48  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Vista või XP?
Vista
31%
 31%  [ 193 ]
XP
57%
 57%  [ 350 ]
Ei kumbki
10%
 10%  [ 64 ]
hääli kokku : 607

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2008 20:50:05 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
2III7 kirjutas:
mul on tunne, et ma teen video varsti sellest kuidas ma oma kolm vista plaati pooleks teen. puht sellepärast, et vista fännidele meelehärmi põhjustada w00t.gif (kuribanaantantsib)

No kui % vaadata siis palju neid vista fänne pole. icon_lol.gif
Ja et vista on stabiilsem, kui XP.
Ma nägin 1 kuu jooksul rohkem blue skreene vistaga, kui ma olen 4 aastat XP-ga näinud. icon_wink.gif
Vistaga oli veel see paha asi, et tihiti peale jooksid programmid kokku, "not responding".
Ega see väga muutund pole, 6-7 klassivennal vista läpparis ja kõik kiruvad.
Nad ei saa XP-d ka peale panna, kuna läppari tootja pole drivereid teinud.
Aga küll asjad paranevad...


Kokkuvõte?
Kui M$ mängutootjaid kinni ei plekiks DirectX API kasutamise eest (soodustused, jms...jamps) kasutaksime kõik... mingit muud OS´i ?
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2008 21:02:00 vasta tsitaadiga

sirius4k, kahjuks / õnneks ma ei ole nende plaatide eest midagi maksnud icon_lol.gif

sina sirius oled vist kõige suurem vista fännboy keda ma näinud olen icon_neutral.gif .... lausa paha hakkab
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2008 21:04:10 vasta tsitaadiga

Ma ei ole fänboy ilmaasjata icon_razz.gif

Ja kui sa nii nõrk oled, siis peaksid äkki arsti juurde minema icon_razz1.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2008 21:05:38 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
sina sirius oled vist kõige suurem vista fännboy keda ma näinud olen icon_neutral.gif .... lausa paha hakkab

ta lihtsalt kaitseb meid icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2008 21:28:03 vasta tsitaadiga

Etz, nüüd seleta meile, kustotsast microsoft directx api kasutamise eest mängutootjatele maksab. ja xboxi jätame siinkohal mängust välja.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 20.05.2008 22:53:24 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
2III7 kirjutas:
mul on tunne, et ma teen video varsti sellest kuidas ma oma kolm vista plaati pooleks teen. puht sellepärast, et vista fännidele meelehärmi põhjustada w00t.gif (kuribanaantantsib)

No kui % vaadata siis palju neid vista fänne pole. icon_lol.gif
Ja et vista on stabiilsem, kui XP.
Ma nägin 1 kuu jooksul rohkem blue skreene vistaga, kui ma olen 4 aastat XP-ga näinud. icon_wink.gif
Vistaga oli veel see paha asi, et tihiti peale jooksid programmid kokku, "not responding".
Ega see väga muutund pole, 6-7 klassivennal vista läpparis ja kõik kiruvad.
Nad ei saa XP-d ka peale panna, kuna läppari tootja pole drivereid teinud.
Aga küll asjad paranevad...


paljudel neist 6-7 klassivennal riistvaraliselt ka normaalne läppar on? mis versioon Vistast ja SP1 + viimased updated peal?
see, et enamus mingi 1-2a tagasi ostetud läpparite peal üritavad nüüd Vistat jooksutada kindlasti mingi niruse RAM-iga ja aeglase kõvaketastega (nagu läpparitel kombeks) ei ole faking Vista süü. No krt ma Vistat juba päris jõhkralt vägistanud ja no tee mis tahad ...ei mingeid kokkujooksmisi ega BSOD-e icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif Ma ei saa aru kas tõesti viga mingites Vista erinevates versioonides vms. ...või on endiselt asi enamustel tooli ja monitori vahel kinni? icon_confused.gif
Ja siis veel ei saa XP-d peale panna kuna tollelegi pole drivusid? wtf? icon_biggrin.gif Ja äkki see, et sa BSOD-e näed ei ole mitte Vista vaid ebastabiilse raua süü icon_exclaim.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 20.05.2008 23:12:20 vasta tsitaadiga

CorsairX,

G80 kirjutas:
Nad ei saa XP-d ka peale panna, kuna läppari tootja pole drivereid teinud.


Tegu ilmselt HP pavilion'i läpakatega, neid müüakse koos Vistaga ning XP-le draiverid otsi tikutulega taga.

Samas minu NC8000, mis vähemalt 3 aastat vana töötas RC1'ga päris rahuldavalt. Poodi ostma ma sellegipoolest ei rutanud. Nüüd mõtlen küll, et võiks Vista Ultimate SP1 trialina ära proovida, saaks kuskilt aga originaal DVD'le näpud taha ajada.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2008 23:22:24 vasta tsitaadiga

ahh, ärge nüüd pullige, mõlemad Windowsid on väga head icon_biggrin.gif see, et Vista nüüd väljas on ja uuem ning kenam, et tee XP-d automaatselt halvaks. icon_smile.gif aastaid sissetöötanud ennast ja üldjuhul mingeid ebameeldivaid üllatusi ei paku.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2008 23:42:35 vasta tsitaadiga

Igasugused üliodavläpakad.. millel mingid krt teab mis nimed, aga all on ASUSe/MSI kleepsud.. neil ei ole ka XP draivereid. Mõistagi lastakse sealt suure hurraaga tavaliselt kohe Vista maha ja pärast on silmad peos icon_razz1.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 21.05.2008 00:22:32 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:

Ja siis veel ei saa XP-d peale panna kuna tollelegi pole drivusid? wtf? icon_biggrin.gif Ja äkki see, et sa BSOD-e näed ei ole mitte Vista vaid ebastabiilse raua süü icon_exclaim.gif icon_question.gif

No see, et vistaga müüdaval läpparil pole XP drivereid on juba päris tavaliseks saamas. icon_evil.gif
Võib olla tõesti, et ebastabiilse raua süü, muidugi oligi arvuti mul kloki all aga krt võtaks XP-ga ju oli stabiilne. icon_biggrin.gif
Vahet pole, küll kolin ka varsti vista peale, kui mingid head DX10 mängud tulevad või kaart mis jooksutav crysist very high peale vabalt. 8)

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2008 01:23:22 vasta tsitaadiga

G80, mille tõttu BSOD-id tulid? nVidia driverid põhjustasid neid päris palju, 25% vist isegi.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 21.05.2008 08:51:47 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
G80, mille tõttu BSOD-id tulid? nVidia driverid põhjustasid neid päris palju, 25% vist isegi.

Jah üks väga suur probleem oli Vistal selle nvidia driveriga, siis olid vist nii toored drivud veel.
"nvidia driver has stopped working" oli kuidagi tavaline. icon_neutral.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 21.05.2008 12:31:46 vasta tsitaadiga

Plaanis praegu 6600GT soetada aga lugedes teie jutte nVidia drivudega siis ei tea kas tahan sellist peavalu icon_neutral.gif X300-ga ei ole hetkel CCC 8.4-ga mingeid probleeme.
nVidia kodukalt vaatasn ,et need 6600GT drivud suht vanad ka... võib vist suht kindel olla et hakkab jeblama? icon_rolleyes.gif Krt, siis äkki ei ostagi seda 6600GT-d.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2008 12:36:19 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
Plaanis praegu 6600GT soetada aga lugedes teie jutte nVidia drivudega siis ei tea kas tahan sellist peavalu icon_neutral.gif X300-ga ei ole hetkel CCC 8.4-ga mingeid probleeme.
nVidia kodukalt vaatasn ,et need 6600GT drivud suht vanad ka... võib vist suht kindel olla et hakkab jeblama? icon_rolleyes.gif Krt, siis äkki ei ostagi seda 6600GT-d.

Windows Update kaudu saab ka. praegu vaatan, et uusimad, mida WU kaudu pakutakse on:
tsitaat:
nVidia - Video - NVIDIA GeForce 6600 GT - Windows Vista - 6.11.2007 - 7.15.11.6906 - 63,7MB
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2008 12:36:59 vasta tsitaadiga

Lahendasin oma probleemi nii, et viskasin nVidia enda draiverid sinna samusesse ja leidsin mingid XFastest nVidia draiverid. Ja pole mitte ükski kord enam Vista TDR teadet näinud 8) thumbs_up.gif Ja ma tegin seda suht ammu. Muidu käis ka suht närvidele see jura icon_razz1.gif

Vista vihkajatele, kes te võib-olla aru ei saa, siis tegemist on nVidia apsuga, mitte "järjekordse" Vista veaga icon_exclaim.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2008 12:44:02 vasta tsitaadiga

Mul Vista ja nVidia Go 7600 ning mingeid vigu pole küll tähendanud. Draiverid peaks olema suht "orikad" nVidia omad, ainult moditud (laptopvideo2go poolt) , et tunnistaks ka läppari GPUd.
Edit: tegelikult Vista kah suht nuditud versioon, võib-olla mida rohkem kasutut pahna on installitud, seda suurem risk BSOD-iks eusa_think.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2008 13:44:10 vasta tsitaadiga

oeh, nvidia draiverite error != bluescreen.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2008 13:48:41 vasta tsitaadiga

Mina ei öelnudki, et BS tuli TDR erroriga 8) Aga mängud jooksid kokku ja need pidi Task Manageri kaudu ära tapma icon_razz1.gif Seega probleem oli nVidia draiveritega.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2008 14:54:10 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Mina ei öelnudki, et BS tuli TDR erroriga 8)
Mina ka icon_biggrin.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 21.05.2008 16:22:45 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
CorsairX kirjutas:
Plaanis praegu 6600GT soetada aga lugedes teie jutte nVidia drivudega siis ei tea kas tahan sellist peavalu icon_neutral.gif X300-ga ei ole hetkel CCC 8.4-ga mingeid probleeme.
nVidia kodukalt vaatasn ,et need 6600GT drivud suht vanad ka... võib vist suht kindel olla et hakkab jeblama? icon_rolleyes.gif Krt, siis äkki ei ostagi seda 6600GT-d.

Windows Update kaudu saab ka. praegu vaatan, et uusimad, mida WU kaudu pakutakse on:
tsitaat:
nVidia - Video - NVIDIA GeForce 6600 GT - Windows Vista - 6.11.2007 - 7.15.11.6906 - 63,7MB

ai knou it... vana hallitanud kraam ütleks sellepeale icon_neutral.gif Ei julgegi osta seda krdi 6600GT-d ja vist ei ostagi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taat
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2002




sõnum 23.05.2008 13:01:41 vasta tsitaadiga

heh, päris tore vista fännide circle jerk käib siin...
a sõna võtan xp 64bit kaitseks. üks tegelane (sirius, vabandan kui eksin) on pidevalt teist maha teinud, kuid minul juba 1,5 aastat xp 64bit kasutusel ja pole ühtegi probleemi. töö tõttu mul pidevalt 4-8giga rammi kasutuses ja seetõttu 64bit OS vajalik. isegi olen mõnda pela proovinud (cod4, neverwinter nights 2 ja team fortress 2) ja ka need funkavad. ei näe põhjust vista peale kolimiseks kui kõik töötab nii nagu peab.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 13:24:59 vasta tsitaadiga

Mina olen see, kes 64-bitise XP'ga rahul ei ole icon_razz1.gif sirius on keegi teine tüüp icon_razz1.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taat
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2002




sõnum 23.05.2008 13:37:29 vasta tsitaadiga

vabandust, olin laisk ja ei viitsinud uuesti üles otsida, kellega täpselt tegu oli.
aga miks sa xp 64-ga rahul ei ole, saad äkki täpsustada?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 13:46:33 vasta tsitaadiga

Taat kirjutas:
heh, päris tore vista fännide circle jerk käib siin...
a sõna võtan xp 64bit kaitseks. üks tegelane (sirius, vabandan kui eksin) on pidevalt teist maha teinud, kuid minul juba 1,5 aastat xp 64bit kasutusel ja pole ühtegi probleemi. töö tõttu mul pidevalt 4-8giga rammi kasutuses ja seetõttu 64bit OS vajalik. isegi olen mõnda pela proovinud (cod4, neverwinter nights 2 ja team fortress 2) ja ka need funkavad. ei näe põhjust vista peale kolimiseks kui kõik töötab nii nagu peab.

Kuna sina ei näe põhjust vistat kasutada on see järelikult jama/halvem kui XP?.Heh..huvitav loogika icon_rolleyes.gif .Proovi vähemalt ära nädal aega oma arvuti peal.Siis pane muljed kirja.Ise aastaid mõlemaid kasutanud(32bit XP ja Vista) ja eelistan Vistat igast küljest thumbs_up.gif .

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 13:53:26 vasta tsitaadiga

mõttetu vaidlus, vista on parem ja ongi kõik. teema lukku icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 23.05.2008 13:55:15 vasta tsitaadiga

Taat kirjutas:
heh, päris tore vista fännide circle jerk käib siin...

Sa ikka teemat loed ka? Ning sekundeerin seda mis tomorrow ütles.
Endal nüüdseks Vista x64 ultimate üle kolme nädala arvutis ja ütleks ainult kiidusõnu. Kuigi ühe
kala otsa ma siiski sattusin seoses XviD koodekitega. Hint - COM surrogate. Kirjutan probleemist lähemalt mingi aeg kui rohkem kommenteerin oma kogemusi Vistaga. Btw, XP x64-le on tunduvalt vähem riistvaralisi drivereid saada kui Vista x64-le... aga see ei ole MS süü ma ütleks. Vistaga on lõpuks tootjad x64 olemasolu tõsiselt võtma hakanud.

lu1de, selline jutt nüüd ei ole ka õige...
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 13:57:58 vasta tsitaadiga

Teema võib lukku panna küll. Midagi tarka ei ole siin ammu enam olnud.
Küsitlus on ju selgelt näidanud, et XP parem. Sellesuhtes on asi m.o.t.t. tõesti.

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 14:02:43 vasta tsitaadiga

Taat kirjutas:
vabandust, olin laisk ja ei viitsinud uuesti üles otsida, kellega täpselt tegu oli.
aga miks sa xp 64-ga rahul ei ole, saad äkki täpsustada?
Erinevalt Vista x64 on XP x64 tarkvara tugi väga väga kehva (Ei ole küll MS viga, kuid erinevalt Vistast ei vaevu keegi enam vana ja põdurat 64-bitist XP'd toetama hakata icon_razz1.gif).
On aeglasem. Tõsi.. mul ei ole 4-8GB mälu ja arvuti ei ole ilmasõjaaegne, aga on ka kaugel kiirest arvutist, kuid tava XP saab hakkama ka ekstreemselt lahjade arvutitega icon_razz1.gif
Seega see ei ole see case: "mul on P2/P3 ja Vista ei liigu.. on ikka sitt".
Usun, et on veel asju, mis ebamugavust tekitanud on, aga kui meelde ei tule, siis polnud olulised icon_biggrin.gif Võib-olla paraneks asi formaadiga, aga kuna tööarvuti, siis ma ei taha mitte formaati teha ja viivitan sellega nii kaua, kui võimalik icon_razz1.gif

CorsairX: Mis loom see veel on icon_question.gif icon_biggrin.gif Ma kasutan VLC Pleierit, Xvid ja ffdshow koodekuid ja ma näen KÕIKE 8) Pole mina sellist viga näinud Vista x64'ga icon_biggrin.gif
ot:
Olid ajad, kui minagi kasutasin ACE Mega Codec Pack'i icon_biggrin.gif Nüüd aga nüüd need kaks koodekut, mis kaaluvad ~4MB kokku thumbs_up.gif Ja näitavad kõike
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 23.05.2008 14:05:55 vasta tsitaadiga

lammas kirjutas:
Teema võib lukku panna küll. Midagi tarka ei ole siin ammu enam olnud.
Küsitlus on ju selgelt näidanud, et XP parem. Sellesuhtes on asi m.o.t.t. tõesti.

Ja millel see küsitlus põhineb? suurel osal inimestel kel ei ole piisavalt hea riistvara = sux? kes ei viitsi asja korralikult proovidagi ja ei talu pisemaidki muutusi OS-i juures = sux? kelle arvamus põhineb sõbra sõbra sõbra vista sux arvamusel = sux?
KAMOON!?!... XP sureb, nii või naa. XP oli alguses samasugune käkerdis ja paljud arvasid samamoodi nagu praegu Vista puhul... asi arenes ja muutus heaks. Vistaga toimub sama asi. Tuleb Windows 7 kuuleme jälle sama hala ja läbu icon_lol.gif

tsitaat:
Mis loom see veel on Ma kasutan VLC Pleierit, Xvid ja ffdshow koodekuid ja ma näen KÕIKE Pole mina sellist viga näinud Vista x64'ga


http://hastalavistavista.wordpress.com/2007/10/23/vista-xvid-and-the-com-surrogate/
http://www.whoismadhur.com/2007/05/23/com-surrogate-error-fix/

ehk ühesõnaga, kui ei kasuta kõige uuemaid up-to-date XviD jms. koodekeid ning Nerot, siis võib selliseid probleeme esineda.
Errorit minu raali puhul ei esinenud AGA miski asi ragistas idles pidevalt natuke kõvaketast ja puht uudishimust hakkasin uurima mis asi see on ning sattusin "COM surrogate" otsa (avas ja sulges ennast vahetpidamata TM-is). Lasin kõik koodekid maha ja panin kõige uuemad peale - probleem kadus.


viimati muutis CoiL 23.05.2008 14:14:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taat
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2002




sõnum 23.05.2008 14:09:39 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

Kuna sina ei näe põhjust vistat kasutada on see järelikult jama/halvem kui XP?.Heh..huvitav loogika icon_rolleyes.gif .Proovi vähemalt ära nädal aega oma arvuti peal.Siis pane muljed kirja.Ise aastaid mõlemaid kasutanud(32bit XP ja Vista) ja eelistan Vistat igast küljest thumbs_up.gif .



nii, kuis sa nüüd võtaksid kätte ja LOEKSID, mida ma kirjutasin, siis ehk märkaksid et ma ei ole vistat kuskil halvemaks pidanud.

kuna mul kõik töötab xp 64-ga, siis pole mul põhjust upgradeda, vista peale üleminek ei anna mulle hetkel suurt midagi. nii lihtne see ongi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 14:11:51 vasta tsitaadiga

lammas kirjutas:
Teema võib lukku panna küll. Midagi tarka ei ole siin ammu enam olnud.
Küsitlus on ju selgelt näidanud, et XP parem. Sellesuhtes on asi m.o.t.t. tõesti.

Küsitlus nullida icon_exclaim.gif .Paljud kes olid enne XP poolt on nüüd Vista poolt.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 14:13:01 vasta tsitaadiga

Olgem õnnelikud, et 'Ei kumbki' osakaal on ainult 9% icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 14:14:49 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
Kuigi ühe
kala otsa ma siiski sattusin seoses XviD koodekitega. Hint - COM surrogate. Kirjutan probleemist lähemalt mingi aeg kui rohkem kommenteerin oma kogemusi Vistaga.

Kunagi endalgi see olnud.Suvalises videofolderis hakkas seda pilduma.Ei mäletagi mis see fix oli.Otsin uuesti välja icon_wink.gif thumbs_up.gif .

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 23.05.2008 14:17:31 vasta tsitaadiga

sirius4k,

tsitaat:
tsitaat:
Mis loom see veel on Ma kasutan VLC Pleierit, Xvid ja ffdshow koodekuid ja ma näen KÕIKE Pole mina sellist viga näinud Vista x64'ga


http://hastalavistavista.wordpress.com/2007/10/23/vista-xvid-and-the-com-surrogate/
http://www.whoismadhur.com/2007/05/23/com-surrogate-error-fix/

ehk ühesõnaga, kui ei kasuta kõige uuemaid up-to-date XviD jms. koodekeid ning Nerot, siis võib selliseid probleeme esineda.
Errorit minu raali puhul ei esinenud AGA miski asi ragistas idles pidevalt natuke kõvaketast ja puht uudishimust hakkasin uurima mis asi see on ning sattusin "COM surrogate" otsa (avas ja sulges ennast vahetpidamata TM-is). Lasin kõik koodekid maha ja panin kõige uuemad peale - "probleem" kadus.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 14:17:57 vasta tsitaadiga

http://www.howtogeek.com/howto/windows-vista/fix-for-com-surrogate-has-stopped-working-error-in-vista/
Nii,et sul korras?.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 23.05.2008 14:19:30 vasta tsitaadiga

tomorrow, jah asi korras nüüd. Kasutan kõige uuemat DivX playerit ja koodekit ning BSPlayerit + AC3 filter. Seda DEP`i vms. ma ära ei eemaldanud selle "probleemi" lahendamiseks.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 14:20:22 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
lammas kirjutas:
Teema võib lukku panna küll. Midagi tarka ei ole siin ammu enam olnud.
Küsitlus on ju selgelt näidanud, et XP parem. Sellesuhtes on asi m.o.t.t. tõesti.

Küsitlus nullida icon_exclaim.gif .Paljud kes olid enne XP poolt on nüüd Vista poolt.


Sellel võib isegi tõepõhi all olla

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 23.05.2008 14:22:35 vasta tsitaadiga

lammas, tunnistan ausalt ,et mina olen üks nendest kes hääletas XP poolt ise Vistat korralikult proovimatagi icon_redface.gif Nüüd läheb minu hääl Vistale kindlalt! beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 14:25:29 vasta tsitaadiga

Mul DEP minevikus parajat jama põhjustanud(IE7 kinni visanud kogu aeg jne).Konsoolist sai kinni tambitud see siga thumbs_up.gif .Miskit kasu tast kah pole niikuinii icon_rolleyes.gif .

1. Click Start
2. Click All Programs
3. Click Accessories
4. Right Click on Command Prompt
5. Left click on Run as Administrator
6. Click the Allow button if it asks you for permission
7. Type or copy and paste this into the command prompt window:

bcdedit.exe /set {current} nx AlwaysOff

8. Hit enter and you should see the confirmation: Operation Completed Successfully
9. Reboot and DEP should be off.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 23.05.2008 21:08:06 vasta tsitaadiga

tomorrow, kusjuures mul ühe korra isegi oli kasu sellest DEP`st! Püüdis mingi viiruse vist kinni (oli ühte "insert no-dvd" kräkki vaja icon_redface.gif )icon_rolleyes.gif
Seepärast ei hakanud ka maha kiskuma.

e: siin natuke juttu DEP`st lähemalt: http://blogs.technet.com/robert_hensing/archive/2007/04/04/dep-on-vista-explained.aspx

e2: krt proovisin ka seal tekstis antud lingi näite järgi 32-bit IE7-le DEP`i enabled panna aga ei saanudki seda teha, sest sellist valikut nagu
"enable memory protection to help mitigate online attacks" Internet Options`i all ei olnudki olemas. Ja sisse olen loginud küll omaarust adminni õigustega.
Hmmm... eni adher veis tu duu tiss? icon_rolleyes.gif

lammas kirjutas:
tomorrow kirjutas:
lammas kirjutas:
Teema võib lukku panna küll. Midagi tarka ei ole siin ammu enam olnud.
Küsitlus on ju selgelt näidanud, et XP parem. Sellesuhtes on asi m.o.t.t. tõesti.

Küsitlus nullida icon_exclaim.gif .Paljud kes olid enne XP poolt on nüüd Vista poolt.

Sellel võib isegi tõepõhi all olla


IMHO võiks ka küsitluse nullida icon_exclaim.gif

ot:
e3: Natuke OT aga ise küsin, ise vastan:

Disable/Enable Data Execution Prevention

1. Click Start
2. Click All Programs
3. Click Accessories
4. Right Click on Command Prompt
5. Left click on Run as Administrator
6. Click the Allow button if it asks you for permission
7. Type or copy and paste this into the command prompt window:

bcdedit.exe /set {current} nx AlwaysOff <---võtab DEP`i täielikult maha (vist siiski ainult *32 programmidel ?)

bcdedit.exe /set {current} nx AlwaysOn <---paneb DEP`i kõikidele programmidele peale, (nt. iexplore.exe*32)


8. Hit enter and you should see the confirmation: Operation Completed Successfully
9. Reboot and DEP should be off/on.


e3: Btw, tundub, et see kõvaketta ragistaja programm ei olnudki COM surrogate vaid hoopis Windows media player network sharing service vms.
Peab vist selle kinni keerama... ei tea mida ta downloadib või teeb et niivisi kõvaketast ragistab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2008 23:40:21 vasta tsitaadiga

Leidsin täna ühe uue vana asja icon_biggrin.gif Speech Recognition.
Tuleb vähe harjuda ja on suht mugav.. icon_biggrin.gif Tõsi.. kirjas on mul inglise keel kõvasti parem, kui keeles, kuna harjutada ei saa icon_redface.gif Ja tekib vahest raskusi suht lihtsate sõnadega icon_biggrin.gif Või tegelt lihtsatega tekibki ainult icon_razz1.gif
Nüüd saab eemalt, näiteks voodist icon_rolleyes.gif, Vistat kontrollida, ilma, et peaks ligidale minema.. eriti hea neile Vista-allergikutele siin icon_razz1.gif

Ma ei mäleta, et XP peal see asi eriti töötanud oleks. Sai ka seal kunagi proovitud.. kuna seal oli see ülikehva, siis arvasin, et on ka Vistal.. kuni täna üks, kes läks just Vista peale üle, avastas selle ja rääkis mulle icon_lol.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2008 23:43:20 vasta tsitaadiga

Et ala play, pause?
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2008 00:09:58 vasta tsitaadiga

Ei ole nii piiratud icon_biggrin.gif Tulin siia Foorumisse just hääle abil.. sellega saab küll kirjutada, aga mõistagi saab klaveriga kiiremini ja häälega kirjutamine pole väga praktiline, kui sul just mingi käsi halvav tõbi pole icon_biggrin.gif

Suht loogiline, aga Microsofit toodetega on häält kergem kasutada icon_biggrin.gif Teisi asju kasutama tuleb õpetada icon_razz1.gif

OK... "väike" probleem on icon_biggrin.gif Üks lihtsam variant on, et ülted "Show numbers" ja igale nupule/lingile antakse number. Kui sul on madal reso, siis näed kaugele.. muidu mitte icon_biggrin.gif Seega kaugelt ei ole väga hea... saab ainult kindlaid asju kutsuda esile, millel on kindel nimi.. näiteks desktop ikoonid ja start menüü.. või Close, Maximize, Minimize ja muud sellist. Veebi liigutada ja winampist kindlat lugu häälega on aga juba raskem otsida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MrAndu
HV kasutaja
MrAndu

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2008 00:33:28 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Igasugused üliodavläpakad.. millel mingid krt teab mis nimed, aga all on ASUSe/MSI kleepsud.. neil ei ole ka XP draivereid. Mõistagi lastakse sealt suure hurraaga tavaliselt kohe Vista maha ja pärast on silmad peos icon_razz1.gif


kui hästi otsida siis leiab kõike icon_wink.gif

NvIDIA GeForce 7000M -ile pole ka xp draivut aga vot INF faile on kerge ümber kirjutada ja nii ta xp all tööle saingi, masin millel see peal oli ASUS X50N
kui vaatama hakata siis pole sellele pooli draivereid xp jaoks aga nuh osad vista draivud töötavad väga kenasti ka xp-l icon_razz.gif

xp sai p22le pandud kuna masin j2i natsa lahjaks aga mänguisu oli suur...
kui ei pelaks oleks vista jätt.
(jutt käis sõbra masinast)
Endal on Vista x64 Ultimate, mitte mingeid probleeme. kõik töötab OK!
Crysis jookseb high graafikal puhtalt, pole julgenud very-high-le lükata veel.
Kasutada on mõnus icon_smile.gif kõik seal kus vaja, mõned nipet näpet confid ja saabki OS koduseks.
harjud ära ei taha XP-d näha enam icon_biggrin.gif ja kui panedki xp siis esimene asi mis pääle läheb on Brico PacksVista Inspirat 2 icon_razz.gif et vähegi kodusem tunne oleks
piilusin ka reliability centerisse ja ainuke failiure oli mu bt pulgaga (MSI StarKey 2) ja mõned omad lollused ka ikka icon_biggrin.gif - kõik mis vajalik oli korras
vistat kasutanud arvuti ostust saadik see siis alates 02.03.2008

Kokkuvõtteks:
lahja masin ja pole mänguisu - linux/unix/mac või mine osta parem uus masin küll tuleb mänguisu
Lahja masin ja mänguisu - XP
Korralik masin ja pole mänguisu - vista
Väga hea masin ja mänguisu - Vista x64 või jookse konsooli järele

aga väike tähelepanek - kui vista siis ultimate! Home- peal ei tööta pooled asjad (nubriklaviatuurid/mälukaardid - omad kogemused)

_________________
Ma pole mingi spetsialist kuigi võiks ju olla...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2008 00:37:27 vasta tsitaadiga

vazzar kirjutas:
Kokkuvõtteks:
lahja masin ja pole mänguisu - linux/unix/mac või mine osta parem uus masin küll tuleb mänguisu
Lahja masin ja mänguisu - XP
Korralik masin ja pole mänguisu - vista
Väga hea masin ja mänguisu - Vista x64

beer_yum.gif thumbs_up.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2008 00:39:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga väike tähelepanek - kui vista siis ultimate! Home- peal ei tööta pooled asjad (nubriklaviatuurid/mälukaardid - omad kogemused)

Julgen vastu vaielda ja süüdistada tihendit.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MrAndu
HV kasutaja
MrAndu

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2008 00:44:19 vasta tsitaadiga

1 sõna - defender...

vista draivereid ta ei teinud oma numbriklaverile, tal pole isegi seda numbriklaverit veebilehel - home ei leidnud draivut - ultimate peal hakkas kohe tööle.

tihendi pooles võin öelda, et see tihend ei räägi asju mida ise pole teinud/proovinud/katsetanud/uurinud. olen olnud "ARVUTISÕBER" päris kaua ja kasutanud alates WIN95-st kuni praegu uusima debianini välja... Mac-ini pole veel jõudnud... icon_redface.gif

_________________
Ma pole mingi spetsialist kuigi võiks ju olla...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2008 00:48:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

1 sõna - defender...

No Defender on tuntud saastatootja. Kui Home ei leidnud draiverit, oleks võinud proovida käsitsi HID keyboard ette sööta või muidu veidi töökorras (nii Windowsi kui seadme) kahelda. Vaevalt, et Defenderil piisavalt ajusid koos on, et hakata mingile vidina spetsliidest looma.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MrAndu
HV kasutaja
MrAndu

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2008 00:50:26 vasta tsitaadiga

loomulikult proovisin(paar tundi mõistatasin/katsetasin/uurisin/tõlkisin) nagu ma juba mainisin... (vista nati pirtsakas... kui pole see asi siis ei luba panna)
_________________
Ma pole mingi spetsialist kuigi võiks ju olla...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2008 17:44:55 vasta tsitaadiga

vazzar, jutt on sul siis home basic'ust? seda ei soovita ka kõige kehvemale sõbrale. Samas Home premium ning ultimate peaks suht samad olema..tehniliselt. Ultimaadil siis lisasid loomulikult rohkem.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Windows Vista vs. Windows XP mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 46, 47, 48  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.