|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kanna_
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004
|
08.03.2008 20:59:41
|
|
|
Tahaks ka teada, kas nad vahetavad garantii korras seda mehhaanikat.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
11.03.2008 17:30:43
|
|
|
Teab keegi kas musta korpust ka N95 saab ning kui jah, siis kust?
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanna_
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004
|
11.03.2008 20:44:53
|
|
|
| Cyberlord kirjutas: |
Teab keegi kas musta korpust ka N95 saab ning kui jah, siis kust?  |
N95 8Gb on vaid must, minuteada.
Viide kah siin.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CS-Hunter
HV kasutaja
liitunud: 02.09.2007
|
13.03.2008 00:53:50
|
|
|
| Cyberlord kirjutas: |
Teab keegi kas musta korpust ka N95 saab ning kui jah, siis kust?  |
Poes vast ei ole,aga noh sa võid ju ise ka värvida pintsliga
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanna_
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004
|
13.03.2008 17:40:58
|
|
|
Uue N95-1 firmware 21.0.016 üldised spetsifikatsioonid väljas - kahjuks enne kui firmware ise.
Suuremaks muutuseks on lisatud flash 3 lite tugi = youtube otse telefoni browserist;
Täpsemalt kirjutatud sellest siin.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CS-Hunter
HV kasutaja
liitunud: 02.09.2007
|
15.03.2008 09:30:09
|
|
|
| Kui n95 8gb teeb iga väikese aja tagant resa,mis viga võib moblal kahtlustada,kas tarkvarauuendus võiks aidata?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
15.03.2008 12:20:43
|
|
|
| tsitaat: |
| kas tarkvarauuendus võiks aidata? |
Kui ta just niiskust pole saanud või kukkunud siis ei tohiks olla midagi hullu
Proovi järgi.... Tarkvarauuendus .
NB: Võid ka proovida tehas sätted !!!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
18.03.2008 23:08:51
|
|
|
Uhh ma selle 8Gb veriooniga hädas Nimelt filmides nagu hullult laggib vahest vms kiilub kinni iga 2-4 sec tagant umbes 1 seciks ja siis jätkub filmimine jne jne jne sams jumama lampi vahest töötab korralikult ei tia millest see võib olla?
Sry kui juba kuskilt siit teemast läbi käinud selline prob
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Number1
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
19.03.2008 00:53:17
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
Uhh ma selle 8Gb veriooniga hädas Nimelt filmides nagu hullult laggib vahest vms kiilub kinni iga 2-4 sec tagant umbes 1 seciks ja siis jätkub filmimine jne jne jne sams jumama lampi vahest töötab korralikult ei tia millest see võib olla?
Sry kui juba kuskilt siit teemast läbi käinud selline prob  |
mul oli täpselt sama jama, ja tead mis tee, tee oma massmälule format sest peale tarkvara uuendust muutus mingi mälu kasutus meetod.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
19.03.2008 07:10:38
|
|
|
| tsitaat: |
mul oli täpselt sama jama, ja tead mis tee, tee oma massmälule format sest peale tarkvara uuendust muutus mingi mälu kasutus meetod.
|
Superb! Tänud
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blaster1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
04.04.2008 16:36:23
|
|
|
| tere, kas keegi oskaks soovitada mingit muud programmi peale nokia mapsi.....see nõuab koguaega internetti kui kasutan, pärast arved suured.Telefon muidu on N95 8gb, proovisin kas tomtomi aga ta ei tunnista nokia gpsi vaid nõuab et ühendaksin bluetoothi kaudu välise gps seadme
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
04.04.2008 16:39:22
|
|
|
| blaster1 kirjutas: |
| tere, kas keegi oskaks soovitada mingit muud programmi peale nokia mapsi.....see nõuab koguaega internetti kui kasutan, pärast arved suured.Telefon muidu on N95 8gb, proovisin kas tomtomi aga ta ei tunnista nokia gpsi vaid nõuab et ühendaksin bluetoothi kaudu välise gps seadme |
saad ju Nokia maps kaardid mälukaardile tõmmata ja keelata tal neti kasutamise ära. ise tegin nii ja ei ole internetti vaja
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
04.04.2008 16:54:31
|
|
|
Ise kasutan just seda nokia maps ja mingit netti see ei nõua Kui sisse lülitan siis ütleb kohe,et wlan not found ja lülitab ümber Agpsilt tavalisele sateliidile
Edit: mine sinna kaardi seadetesse vali võrk- ja kasuta võrku-mitte kunagi.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RannoT
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2006
|
13.04.2008 15:59:16
|
|
|
TEab keegi, kuidas n95 8gb saab pildi tegemise heli ära kaotada, seal 4 varianti on ja ühe peab valima, aga jube tüütu on, et ta häälitseb pilti tehes. Ja veel oleks tore, kui saaks filmimise ajal punase tule ära kustutada
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanna_
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004
|
13.04.2008 16:14:02
|
|
|
| RannoT kirjutas: |
TEab keegi, kuidas n95 8gb saab pildi tegemise heli ära kaotada, seal 4 varianti on ja ühe peab valima, aga jube tüütu on, et ta häälitseb pilti tehes. Ja veel oleks tore, kui saaks filmimise ajal punase tule ära kustutada  |
Punase tule kohta ei oska aidata - isegi oleks huvitatud info kohta kuidas seda kustutada.
Kaamera heli ei mängita, kui telefon on hääletus reziimis.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
13.04.2008 16:30:57
|
|
|
Endalgi huvi selle punase tule kaotamise asjus krt läbi klaasi on ikka väga kehva filmida kui see punane lärakas peegeldab tagasi
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RannoT
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2006
|
13.04.2008 19:56:55
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
Endalgi huvi selle punase tule kaotamise asjus krt läbi klaasi on ikka väga kehva filmida kui see punane lärakas peegeldab tagasi  |
Mehaaniline sekkumine:D
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanna_
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004
|
13.04.2008 20:11:34
|
|
|
| RannoT kirjutas: |
| omgwtf kirjutas: |
Endalgi huvi selle punase tule kaotamise asjus krt läbi klaasi on ikka väga kehva filmida kui see punane lärakas peegeldab tagasi  |
Mehaaniline sekkumine:D |
Jah nagu google otsing näitas pakutakse variante:
1. miskit ette teipida;
2. punase kiirgusdioodi signaaliviik läbi lõigata.
Ja üks tore MOD ka siia lõppu. Kuidas paigaldada N95-1 le BL-6F akut.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
13.04.2008 20:18:57
|
|
|
| tsitaat: |
Mehaaniline sekkumine:D
|
| tsitaat: |
1. miskit ette teipida;
2. punase kiirgusdioodi signaaliviik läbi lõigata.
|
Hehem jhm siiski siis kasutan edasi oma näppu Krt päris lõikuma ei hakka ja teipima samuti mitte
Lihtsalt oli väike lootus,et võimaliku kustutada see tuluke softi tasandil..
Edit: tekkis väike mõte peas,et kuna pole just odavaim telefon ja korpus kiire kuluma(ei plaani välimuse pärast vahetama hakata telefoni) siis kas ka korpuse vahetus on reaalne N95-8GB`l?
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RannoT
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2006
|
13.04.2008 20:31:46
|
|
|
Tagumise korpuse ja aku kleepsu eemaldamisega jääb ikkagi kaan irvakile. Mina tõmbasin julmalt kipsi noaga akul küljed maha:D tulemus jäi parem, kui antud lingis.
| omgwtf kirjutas: |
Edit: tekkis väike mõte peas,et kuna pole just odavaim telefon ja korpus kiire kuluma(ei plaani välimuse pärast vahetama hakata telefoni) siis kas ka korpuse vahetus on reaalne N95-8GB`l?  |
Korpuse vahetus on vägagi reaalne, kuid korpuse saamine on iseasi, minuteada neid poes varuosadena ei müüa. Aga võimalik, et saan selles osas aidata.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
13.04.2008 20:38:53
|
|
|
RannoT,
Selge superb Hetkel kohe küll ei vaja seda,kuid üldjuhul minukäes on kiire kuluma see korpus(1-2h kõnesi päevas+pm 8h päevas taskus kus kulub kiirelt ) seega ilmselt vahetus ei pruugi kaugel olla
Lihtsalt edasiseks teadmiseks mulle endale sai see küsimus esitatud
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RannoT
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2006
|
13.04.2008 22:00:17
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
RannoT,
Selge superb Hetkel kohe küll ei vaja seda,kuid üldjuhul minukäes on kiire kuluma see korpus(1-2h kõnesi päevas+pm 8h päevas taskus kus kulub kiirelt ) seega ilmselt vahetus ei pruugi kaugel olla
Lihtsalt edasiseks teadmiseks mulle endale sai see küsimus esitatud  |
Hetkel ei saakski, tulen mai lõpus alles Eestisse, siis võib saada korpust, nuppe ja akusid;)
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
14.04.2008 11:40:30
|
|
|
omgwtf www.instele.ee Seal on Nokia N95 8gb-le korpus täitsa olemas!
_________________ OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256 |
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
14.04.2008 16:50:30
|
|
|
Tänud 500.- pole ka eriline summa peasi,et tegemist ikka originaal jupiga
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RannoT
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2006
|
14.04.2008 17:36:20
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
Tänud 500.- pole ka eriline summa peasi,et tegemist ikka originaal jupiga  |
Sel juhul tõesti mõttekam sealt osta, minult korpuse esiosa ei saaks.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
08.05.2008 12:50:17
|
|
|
kas ongi nii, et kui teen mapi softile update, siis enam teejuht ei tööta...enne panin paika algus-lõpp punkti ning näitas reaalajas, kus asun ja kus on tee(siniseks värvituna) nüüd saan vaadata kas simulatsiooni või maksta 60euri aastase kasutuse eest?
kui nii on, siis tõesti väga nõme samm nokia poolt...
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
08.05.2008 13:51:02
|
|
|
mis seal nõmedat on? ega Nokia saa tasuta õigust satelliite kasutada. oma sat'i võrgustikku neil vaevalt on. ja kui olekski, siis nende kulu tuleks niivõinaa tagasi teenida
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
08.05.2008 13:57:42
|
|
|
arm2004, GPS signaal on kõigile tasuta kasutamiseks. maksma peab lihtsalt selle softi eest mida Nokia kasutab teejuhiste näitamiseks.
mina kasutan mobile google mapsi ja seal on kõik tasuta, juhendamine ei käi küll nii mugavalt, aga marsruudi saab koostada ja gps'iga ühildada
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
08.05.2008 14:04:08
|
|
|
nõme on see, et enne oli tasuta see...teed uuenduse ära siis maksad
aga no õnneks mul hetkel sügavalt savi sellest navist, sest softi update käigus ütles, et ühendus katkes ja nüüd on mul kena n95 musta tausta valgustusega
garantii remonti minek....
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
08.05.2008 14:22:23
|
|
|
carlking, mismoodi need kaardid telefoni saad? ma olen asjast nii aru saanud, et reaalajas rebib üle GPRS'i või EDGE vmt
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
08.05.2008 14:41:39
|
|
|
selleks et kaardid panna tuligi kaardi update teha nokia lehel....siis saad valida erinevate maade kaarte...
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
08.05.2008 15:41:29
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
carlking, mismoodi need kaardid telefoni saad? ma olen asjast nii aru saanud, et reaalajas rebib üle GPRS'i või EDGE vmt  |
Ise küsid ja vastad ju. Andmeside on kõikjal ju olemas kus levi on. Üldiselt pole kunagi vaja neid kaarte olnud rohkemaks kui mõne aadressi täpsemaks otsimiseks. Navi on eestis kasutu.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
08.05.2008 19:56:31
|
|
|
aga kuidas siis kõik tasuta on? andmemaht ju maksab ja mitte eriti vähe
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
08.05.2008 21:22:22
|
|
|
selleks tõmbadki kaardi mobiili eelnevalt....siis on tasuta, kui sa just ei soovi teekonna juhiseid
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
08.05.2008 22:10:01
|
|
|
guugli möäpsi ei saa kahjuks tõmmata telefoni jah, aga see paarsada kilobaiti kuus kannatab ära ilma andmesidepaketita vabalt (1MB 50 EEK puhul)
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
08.05.2008 22:11:16
|
|
|
gprsi päevapileti saab ka osta ju
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
09.05.2008 00:32:54
|
|
|
krt, kas tõesti pole mingit varianti neid kaarte telefoni saada?
paar korda proovisin TomTom'i, sellel oli miski paarisajamegane Ida-Euroopa kaardipakk. minu telefoni loomulikult ei saanud, kuna tahtis Symbiani, vist (mul ju Samsa ). maadlesin sõbra SE P990'ga - no kurat ei saanud!
Google tahab ka iga liigutuse puhul andmemahtu raisata.
just proovisin Nutimap'i ära - ikka andmemaht!
võiks ju ometi olla võimalus, et tõmban kaardipaki arvutisse, sealt tel. mälukaardile ja rõõmsalt seikleks ringi! oleks isegi nõus mingi mõistliku summa maksma!
Nutiteq'i kodulehel jäi silma miski litsentsitasu - 2500 selle eest saaks 3 läpakat, igaühele GPS-ressiiveri ja saaks rahus piraat-Map&Guide'i kasutada
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
09.05.2008 01:39:34
|
|
|
arm2004, nutimapi kaardid on mul eesti kohta telefonis täiesti olemas ja siis ei taha ta mingit andmesidet, teatud zoomi astmeni muidugi on mul tehtud kaardid, sest see failide tõmbamine google mapsi keskkonnast oli jube aeglane
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morik
HV kasutaja
liitunud: 29.09.2003
|
09.05.2008 08:45:31
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
krt, kas tõesti pole mingit varianti neid kaarte telefoni saada?
paar korda proovisin TomTom'i, sellel oli miski paarisajamegane Ida-Euroopa kaardipakk. minu telefoni loomulikult ei saanud, kuna tahtis Symbiani, vist (mul ju Samsa ). maadlesin sõbra SE P990'ga - no kurat ei saanud!
Google tahab ka iga liigutuse puhul andmemahtu raisata.
|
Nokia kaardid saad tõmmata map loaderiga telefoni aga navigeerimine igal juhul tasuline.
Tom tom-i version 6.03 töötab n95 väga hästi, aga ainult välimise gps-iga.Eesti ja ida euroopa kaardid ka sisse tõmmatud.
Sisemise gpsiga töötab garmin xt city navigator, aga sellel eestist tallinn olemas ja suured maanteed
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rasmusx
HV kasutaja
liitunud: 19.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stinger
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
17.05.2008 13:56:34
|
|
|
| Eelnevalt mainitu suuremast akust N95-le, on keegi teostanud seda või valmis teostama ?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rando
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003
|
20.05.2008 21:07:07
|
|
|
Kas keegi teab, kuidas mälukaardil hoida pilte nii, et neid galeriis automaatselt ei näitaks .
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
06.06.2008 11:52:16
|
|
|
Uus soft on väljas kas keegi laseks üles selle .TNx
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RK2.0
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2007
|
06.06.2008 19:49:23
|
|
|
Kas keegi teab kust saab N95-te eestikeele netis Ma üks korda lasin peale panna raha eest. Aga nüüd uuendasin seadmeid ja nüüd jälle inglise keeles?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanna_
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004
|
13.06.2008 11:36:21
|
|
|
| RK2.0 kirjutas: |
Kas keegi teab kust saab N95-te eestikeele netis Ma üks korda lasin peale panna raha eest. Aga nüüd uuendasin seadmeid ja nüüd jälle inglise keeles? |
Kui on Eestist ostetud telefon, siis keele peaks valima telefon SIM kaardil oleva info järgi.
Kui eesti SIM a telefon mujalt toodud, siis peaks toote koodi muutma nii et tarkvara uuendades antakse eesti keelt sisaldav firmware.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RK2.0
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2007
|
14.06.2008 14:38:20
|
|
|
| kuidas ma toote koodi muudan?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guardv
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
16.06.2008 19:21:29
|
|
|
tere,
tahaks ise ka eesti keelseks.... nagu ma aru saan siis kõigepealt nss-iga product code baltic-uks siis uus update millega juba õige language packi kaasa peaks antama aga 2 korda ei saa ju firmware updatet teha ... nokia updater ei lase vähemalt ? TARGEMAD AIDAKE!
|
|
| Kommentaarid: 165 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
5 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kanna_
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004
|
16.06.2008 21:01:30
|
|
|
| guardv kirjutas: |
tere,
tahaks ise ka eesti keelseks.... nagu ma aru saan siis kõigepealt nss-iga product code baltic-uks siis uus update millega juba õige language packi kaasa peaks antama aga 2 korda ei saa ju firmware updatet teha ... nokia updater ei lase vähemalt ? TARGEMAD AIDAKE! |
Peaks laskma ju firmwaret uuesti peale panna (a'la reinstall) - ise olen seda teinud. Kui tõesti ei saa siis nokia service centre vast aitab
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
17.06.2008 20:54:24
|
|
|
Küsimus gps ja kaardi kohta.
Oletame, et lähen metsa ning paaris kohas olles tahan kordinaadid ülesse märkida. Kas sele mobla softi tarkvaraga näeb kordinaate ning kas neid on võimalik ka nö tarkvaraliselt ülesse märkida (ilma paberi ja pliiatsita). Ehk on võimalik ka teekonda jädvustada?
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|