Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N95 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 08.03.2008 20:59:41 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
http://symbianworld.wordpress.com/2008/03/08/new-slider-version-of-n95-1-photo-proof/

võib-olla viib keegi enda telefoni ka esindusse logiseva klapi tõttu, ehk vahetatakse see jupp ära ja saab ka korraliku mittelogiseva klapi


Tahaks ka teada, kas nad vahetavad garantii korras seda mehhaanikat.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 11.03.2008 17:30:43 vasta tsitaadiga

Teab keegi kas musta korpust ka N95 saab ning kui jah, siis kust? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 11.03.2008 20:44:53 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
Teab keegi kas musta korpust ka N95 saab ning kui jah, siis kust? icon_rolleyes.gif

N95 8Gb on vaid must, minuteada.
Viide kah siin.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CS-Hunter
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 13.03.2008 00:53:50 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
Teab keegi kas musta korpust ka N95 saab ning kui jah, siis kust? icon_rolleyes.gif


Poes vast ei ole,aga noh sa võid ju ise ka värvida pintsliga icon_lol.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 13.03.2008 17:40:58 vasta tsitaadiga

Uue N95-1 firmware 21.0.016 üldised spetsifikatsioonid väljas - kahjuks enne kui firmware ise.
Suuremaks muutuseks on lisatud flash 3 lite tugi = youtube otse telefoni browserist;

Täpsemalt kirjutatud sellest siin.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CS-Hunter
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 15.03.2008 09:30:09 vasta tsitaadiga

Kui n95 8gb teeb iga väikese aja tagant resa,mis viga võib moblal kahtlustada,kas tarkvarauuendus võiks aidata?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 15.03.2008 12:20:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kas tarkvarauuendus võiks aidata?


Kui ta just niiskust pole saanud või kukkunud siis ei tohiks olla midagi hullu
Proovi järgi.... Tarkvarauuendus .

NB: Võid ka proovida tehas sätted !!!

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 18.03.2008 23:08:51 vasta tsitaadiga

Uhh ma selle 8Gb veriooniga hädas icon_sad.gif Nimelt filmides nagu hullult laggib vahest vms kiilub kinni iga 2-4 sec tagant umbes 1 seciks ja siis jätkub filmimine jne jne jne sams jumama lampi vahest töötab korralikult icon_confused.gif ei tia millest see võib olla?
Sry kui juba kuskilt siit teemast läbi käinud selline prob icon_redface.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 19.03.2008 00:53:17 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Uhh ma selle 8Gb veriooniga hädas icon_sad.gif Nimelt filmides nagu hullult laggib vahest vms kiilub kinni iga 2-4 sec tagant umbes 1 seciks ja siis jätkub filmimine jne jne jne sams jumama lampi vahest töötab korralikult icon_confused.gif ei tia millest see võib olla?
Sry kui juba kuskilt siit teemast läbi käinud selline prob icon_redface.gif

mul oli täpselt sama jama, ja tead mis tee, tee oma massmälule format sest peale tarkvara uuendust muutus mingi mälu kasutus meetod.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 19.03.2008 07:10:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:


mul oli täpselt sama jama, ja tead mis tee, tee oma massmälule format sest peale tarkvara uuendust muutus mingi mälu kasutus meetod.



Superb! Tänud beer_yum.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blaster1
Kreisi kasutaja
blaster1

liitunud: 02.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2008 16:36:23 vasta tsitaadiga

tere, kas keegi oskaks soovitada mingit muud programmi peale nokia mapsi.....see nõuab koguaega internetti kui kasutan, pärast arved suured.Telefon muidu on N95 8gb, proovisin kas tomtomi aga ta ei tunnista nokia gpsi vaid nõuab et ühendaksin bluetoothi kaudu välise gps seadme
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2008 16:39:22 vasta tsitaadiga

blaster1 kirjutas:
tere, kas keegi oskaks soovitada mingit muud programmi peale nokia mapsi.....see nõuab koguaega internetti kui kasutan, pärast arved suured.Telefon muidu on N95 8gb, proovisin kas tomtomi aga ta ei tunnista nokia gpsi vaid nõuab et ühendaksin bluetoothi kaudu välise gps seadme


saad ju Nokia maps kaardid mälukaardile tõmmata ja keelata tal neti kasutamise ära. ise tegin nii ja ei ole internetti vaja

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 04.04.2008 16:54:31 vasta tsitaadiga

Ise kasutan just seda thumbs_up.gif nokia maps ja mingit netti see ei nõua icon_wink.gif Kui sisse lülitan siis ütleb kohe,et wlan not found ja lülitab ümber Agpsilt tavalisele sateliidile

Edit: mine sinna kaardi seadetesse vali võrk- ja kasuta võrku-mitte kunagi.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RannoT
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2006




sõnum 13.04.2008 15:59:16 vasta tsitaadiga

TEab keegi, kuidas n95 8gb saab pildi tegemise heli ära kaotada, seal 4 varianti on ja ühe peab valima, aga jube tüütu on, et ta häälitseb pilti tehes. Ja veel oleks tore, kui saaks filmimise ajal punase tule ära kustutada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 13.04.2008 16:14:02 vasta tsitaadiga

RannoT kirjutas:
TEab keegi, kuidas n95 8gb saab pildi tegemise heli ära kaotada, seal 4 varianti on ja ühe peab valima, aga jube tüütu on, et ta häälitseb pilti tehes. Ja veel oleks tore, kui saaks filmimise ajal punase tule ära kustutada thumbs_up.gif

Punase tule kohta ei oska aidata - isegi oleks huvitatud info kohta kuidas seda kustutada.
Kaamera heli ei mängita, kui telefon on hääletus reziimis.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 13.04.2008 16:30:57 vasta tsitaadiga

Endalgi huvi selle punase tule kaotamise asjus thumbs_up.gif krt läbi klaasi on ikka väga kehva filmida kui see punane lärakas peegeldab tagasi thumbs_down.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RannoT
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2006




sõnum 13.04.2008 19:56:55 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Endalgi huvi selle punase tule kaotamise asjus thumbs_up.gif krt läbi klaasi on ikka väga kehva filmida kui see punane lärakas peegeldab tagasi thumbs_down.gif


Mehaaniline sekkumine:D
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 13.04.2008 20:11:34 vasta tsitaadiga

RannoT kirjutas:
omgwtf kirjutas:
Endalgi huvi selle punase tule kaotamise asjus thumbs_up.gif krt läbi klaasi on ikka väga kehva filmida kui see punane lärakas peegeldab tagasi thumbs_down.gif


Mehaaniline sekkumine:D


Jah nagu google otsing näitas pakutakse variante:
1. miskit ette teipida;
2. punase kiirgusdioodi signaaliviik läbi lõigata.


Ja üks tore MOD ka siia lõppu. Kuidas paigaldada N95-1 le BL-6F akut.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 13.04.2008 20:18:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mehaaniline sekkumine:D

tsitaat:

1. miskit ette teipida;
2. punase kiirgusdioodi signaaliviik läbi lõigata.


Hehem jhm siiski siis kasutan edasi oma näppu icon_razz.gif Krt päris lõikuma ei hakka ja teipima samuti mitte icon_wink.gif
Lihtsalt oli väike lootus,et võimaliku kustutada see tuluke softi tasandil..

Edit: tekkis väike mõte peas,et kuna pole just odavaim telefon ja korpus kiire kuluma(ei plaani välimuse pärast vahetama hakata telefoni) siis kas ka korpuse vahetus on reaalne N95-8GB`l? icon_rolleyes.gif icon_redface.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RannoT
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2006




sõnum 13.04.2008 20:31:46 vasta tsitaadiga

kanna_ kirjutas:
[Ja üks tore MOD ka siia lõppu. Kuidas paigaldada N95-1 le BL-6F akut.


Tagumise korpuse ja aku kleepsu eemaldamisega jääb ikkagi kaan irvakile. Mina tõmbasin julmalt kipsi noaga akul küljed maha:D tulemus jäi parem, kui antud lingis.

omgwtf kirjutas:


Edit: tekkis väike mõte peas,et kuna pole just odavaim telefon ja korpus kiire kuluma(ei plaani välimuse pärast vahetama hakata telefoni) siis kas ka korpuse vahetus on reaalne N95-8GB`l? icon_rolleyes.gif icon_redface.gif


Korpuse vahetus on vägagi reaalne, kuid korpuse saamine on iseasi, minuteada neid poes varuosadena ei müüa. Aga võimalik, et saan selles osas aidata.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 13.04.2008 20:38:53 vasta tsitaadiga

RannoT,

Selge superb thumbs_up.gif Hetkel kohe küll ei vaja seda,kuid üldjuhul minukäes on kiire kuluma see korpus(1-2h kõnesi päevas+pm 8h päevas taskus kus kulub kiirelt ) seega ilmselt vahetus ei pruugi kaugel olla beer_yum.gif
Lihtsalt edasiseks teadmiseks mulle endale sai see küsimus esitatud icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RannoT
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2006




sõnum 13.04.2008 22:00:17 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
RannoT,

Selge superb thumbs_up.gif Hetkel kohe küll ei vaja seda,kuid üldjuhul minukäes on kiire kuluma see korpus(1-2h kõnesi päevas+pm 8h päevas taskus kus kulub kiirelt ) seega ilmselt vahetus ei pruugi kaugel olla beer_yum.gif
Lihtsalt edasiseks teadmiseks mulle endale sai see küsimus esitatud icon_smile.gif


Hetkel ei saakski, tulen mai lõpus alles Eestisse, siis võib saada korpust, nuppe ja akusid;)
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 11:40:30 vasta tsitaadiga

omgwtf www.instele.ee Seal on Nokia N95 8gb-le korpus täitsa olemas! thumbs_up.gif
_________________
OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 14.04.2008 16:50:30 vasta tsitaadiga

juku626 kirjutas:
omgwtf www.instele.ee Seal on Nokia N95 8gb-le korpus täitsa olemas! thumbs_up.gif


Tänud beer_yum.gif 500.- pole ka eriline summa icon_razz1.gif peasi,et tegemist ikka originaal jupiga icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RannoT
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2006




sõnum 14.04.2008 17:36:20 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
juku626 kirjutas:
omgwtf www.instele.ee Seal on Nokia N95 8gb-le korpus täitsa olemas! thumbs_up.gif


Tänud beer_yum.gif 500.- pole ka eriline summa icon_razz1.gif peasi,et tegemist ikka originaal jupiga icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif


Sel juhul tõesti mõttekam sealt osta, minult korpuse esiosa ei saaks.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2008 12:50:17 vasta tsitaadiga

kas ongi nii, et kui teen mapi softile update, siis enam teejuht ei tööta...enne panin paika algus-lõpp punkti ning näitas reaalajas, kus asun ja kus on tee(siniseks värvituna) nüüd saan vaadata kas simulatsiooni või maksta 60euri aastase kasutuse eest?
kui nii on, siis tõesti väga nõme samm nokia poolt...

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2008 13:51:02 vasta tsitaadiga

mis seal nõmedat on? ega Nokia saa tasuta õigust satelliite kasutada. oma sat'i võrgustikku neil vaevalt on. ja kui olekski, siis nende kulu tuleks niivõinaa tagasi teenida icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2008 13:57:42 vasta tsitaadiga

arm2004, GPS signaal on kõigile tasuta kasutamiseks. maksma peab lihtsalt selle softi eest mida Nokia kasutab teejuhiste näitamiseks.

mina kasutan mobile google mapsi ja seal on kõik tasuta, juhendamine ei käi küll nii mugavalt, aga marsruudi saab koostada ja gps'iga ühildada

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2008 14:04:08 vasta tsitaadiga

nõme on see, et enne oli tasuta see...teed uuenduse ära siis maksad
aga no õnneks mul hetkel sügavalt savi sellest navist, sest softi update käigus ütles, et ühendus katkes ja nüüd on mul kena n95 musta tausta valgustusega icon_evil.gif
garantii remonti minek....

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2008 14:22:23 vasta tsitaadiga

carlking, mismoodi need kaardid telefoni saad? ma olen asjast nii aru saanud, et reaalajas rebib üle GPRS'i või EDGE vmt icon_confused.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2008 14:41:39 vasta tsitaadiga

selleks et kaardid panna tuligi kaardi update teha nokia lehel....siis saad valida erinevate maade kaarte...
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2008 15:41:29 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
carlking, mismoodi need kaardid telefoni saad? ma olen asjast nii aru saanud, et reaalajas rebib üle GPRS'i või EDGE vmt icon_confused.gif
Ise küsid ja vastad ju. Andmeside on kõikjal ju olemas kus levi on. Üldiselt pole kunagi vaja neid kaarte olnud rohkemaks kui mõne aadressi täpsemaks otsimiseks. Navi on eestis kasutu.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2008 19:56:31 vasta tsitaadiga

aga kuidas siis kõik tasuta on? icon_razz.gif andmemaht ju maksab ja mitte eriti vähe icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2008 21:22:22 vasta tsitaadiga

selleks tõmbadki kaardi mobiili eelnevalt....siis on tasuta, kui sa just ei soovi teekonna juhiseid
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2008 22:10:01 vasta tsitaadiga

guugli möäpsi ei saa kahjuks tõmmata telefoni jah, aga see paarsada kilobaiti kuus kannatab ära ilma andmesidepaketita vabalt (1MB 50 EEK puhul)
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.05.2008 22:11:16 vasta tsitaadiga

gprsi päevapileti saab ka osta ju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2008 00:32:54 vasta tsitaadiga

krt, kas tõesti pole mingit varianti neid kaarte telefoni saada?
paar korda proovisin TomTom'i, sellel oli miski paarisajamegane Ida-Euroopa kaardipakk. minu telefoni loomulikult ei saanud, kuna tahtis Symbiani, vist (mul ju Samsa icon_razz1.gif ). maadlesin sõbra SE P990'ga - no kurat ei saanud!
Google tahab ka iga liigutuse puhul andmemahtu raisata.
just proovisin Nutimap'i ära - ikka andmemaht! icon_mad.gif
võiks ju ometi olla võimalus, et tõmban kaardipaki arvutisse, sealt tel. mälukaardile ja rõõmsalt seikleks ringi! oleks isegi nõus mingi mõistliku summa maksma!
Nutiteq'i kodulehel jäi silma miski litsentsitasu - 2500€ icon_eek.gif selle eest saaks 3 läpakat, igaühele GPS-ressiiveri ja saaks rahus piraat-Map&Guide'i kasutada icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2008 01:39:34 vasta tsitaadiga

arm2004, nutimapi kaardid on mul eesti kohta telefonis täiesti olemas ja siis ei taha ta mingit andmesidet, teatud zoomi astmeni muidugi on mul tehtud kaardid, sest see failide tõmbamine google mapsi keskkonnast oli jube aeglane
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morik
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2008 08:45:31 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
krt, kas tõesti pole mingit varianti neid kaarte telefoni saada?
paar korda proovisin TomTom'i, sellel oli miski paarisajamegane Ida-Euroopa kaardipakk. minu telefoni loomulikult ei saanud, kuna tahtis Symbiani, vist (mul ju Samsa icon_razz1.gif ). maadlesin sõbra SE P990'ga - no kurat ei saanud!
Google tahab ka iga liigutuse puhul andmemahtu raisata.


Nokia kaardid saad tõmmata map loaderiga telefoni aga navigeerimine igal juhul tasuline.
Tom tom-i version 6.03 töötab n95 väga hästi, aga ainult välimise gps-iga.Eesti ja ida euroopa kaardid ka sisse tõmmatud.
Sisemise gpsiga töötab garmin xt city navigator, aga sellel eestist tallinn olemas ja suured maanteed
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 16.05.2008 10:41:01 vasta tsitaadiga

Op logo eest ära saab siin ----> http://nologo.sourceforge.net/ota1.php
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rasmusx
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2003




sõnum 17.05.2008 13:52:23 vasta tsitaadiga

Crow kirjutas:
Op logo eest ära saab siin ----> http://nologo.sourceforge.net/ota1.php

http://www.symbian-freak.com/tunning/oplogo.htm <-- siin on veel väga palju juttu op logo eemaldamisest.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stinger
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2008 13:56:34 vasta tsitaadiga

Eelnevalt mainitu suuremast akust N95-le, on keegi teostanud seda või valmis teostama ?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rando
HV kasutaja
Rando

liitunud: 26.05.2003




sõnum 20.05.2008 21:07:07 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, kuidas mälukaardil hoida pilte nii, et neid galeriis automaatselt ei näitaks .
_________________
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 06.06.2008 11:52:16 vasta tsitaadiga

Uus soft on väljas kas keegi laseks üles selle .TNx
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 06.06.2008 19:49:23 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kust saab N95-te eestikeele netis icon_lol.gif Ma üks korda lasin peale panna raha eest. Aga nüüd uuendasin seadmeid ja nüüd jälle inglise keeles?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 13.06.2008 11:36:21 vasta tsitaadiga

RK2.0 kirjutas:
Kas keegi teab kust saab N95-te eestikeele netis icon_lol.gif Ma üks korda lasin peale panna raha eest. Aga nüüd uuendasin seadmeid ja nüüd jälle inglise keeles?

Kui on Eestist ostetud telefon, siis keele peaks valima telefon SIM kaardil oleva info järgi.
Kui eesti SIM a telefon mujalt toodud, siis peaks toote koodi muutma nii et tarkvara uuendades antakse eesti keelt sisaldav firmware.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 14.06.2008 14:38:20 vasta tsitaadiga

kuidas ma toote koodi muudan?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guardv
HV veteran
guardv

liitunud: 15.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2008 19:21:29 vasta tsitaadiga

tere,
tahaks ise ka eesti keelseks.... nagu ma aru saan siis kõigepealt nss-iga product code baltic-uks siis uus update millega juba õige language packi kaasa peaks antama aga 2 korda ei saa ju firmware updatet teha ... nokia updater ei lase vähemalt ? TARGEMAD AIDAKE!
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 5 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 16.06.2008 21:01:30 vasta tsitaadiga

guardv kirjutas:
tere,
tahaks ise ka eesti keelseks.... nagu ma aru saan siis kõigepealt nss-iga product code baltic-uks siis uus update millega juba õige language packi kaasa peaks antama aga 2 korda ei saa ju firmware updatet teha ... nokia updater ei lase vähemalt ? TARGEMAD AIDAKE!


Peaks laskma ju firmwaret uuesti peale panna (a'la reinstall) - ise olen seda teinud. Kui tõesti ei saa siis nokia service centre vast aitab icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2008 20:54:24 vasta tsitaadiga

Küsimus gps ja kaardi kohta.
Oletame, et lähen metsa ning paaris kohas olles tahan kordinaadid ülesse märkida. Kas sele mobla softi tarkvaraga näeb kordinaate ning kas neid on võimalik ka nö tarkvaraliselt ülesse märkida (ilma paberi ja pliiatsita). Ehk on võimalik ka teekonda jädvustada?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N95 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.