Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Wippies märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mesinik
HV Guru

liitunud: 19.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2008 15:59:15 vasta tsitaadiga

kui nüid teemasse tagasi tulla, siis ma julgeks võtta tolle ainult wifi purgi, kui kuhugi wifit tahaks üles panna.
seda suuremat multifunktsionaalset purki tõenäoliselt võtta ei riskiks, kuigi tollele väga peenelt reklaami tehakse (et ega eriti polegi saada ja ei jätku jne ... järelikult peab olema kõvasti rohkem huvi seda laiali jagada. Ainult wifi purgiga jääb suurem osa kodusest võrgust kindlamalt oma kontrolli alla.
Võibolla tellingi selle väiksema purgi ära ja panen üles ... vaatan, kas varjestan oma elamise siis täielikult ära kah ...

_________________
Loosi läheb pisut arvutikraami (võib ka helist 55906733): ... https://tinyurl.com/bp5568mb
https://tinyurl.com/yfk6xuru
https://tinyurl.com/33ss54d4
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 06.05.2008 17:58:37 vasta tsitaadiga

Topic: Hmm huvitav icon_biggrin.gif (Read 81 times)
danter
Starter wippie
*
Offline Offline

Posts: 1




Hmm huvitav icon_biggrin.gif
« on: 05 May 2008, 16:15:57 PM »

et noh huvitav teema on see ja mõtlesin, et küsin üle, et kui võimas see wiffiruuter on?? kas peksab terve kvartali wiffit täis või mis? magada ikka julgeb sellekõrval või peab peldikusse laepeale panema?

ja muidugi kui mingised pervarid mul porni hakkavad tirima kas saab neid välja visata või quotad peale keerata?
« Last Edit: 05 May 2008, 21:20:16 PM by kaur » Logged
kaur
True Wippie
Starter wippie
*
Offline Offline

Posts: 33




Re: Hmm huvitav icon_biggrin.gif
« Reply #1 on: 05 May 2008, 16:29:40 PM »

Võimsus on tal selline nagu koduruuteril ikka - vabas õhus levib 50 meetrit, toas märksa vähem. Korteri peaks ikka ära katma.

Praegu on ribalaiuse jagamine korraldatud nii, et kui sa ise internetti ei kasuta, siis võib pervar vabalt porni tõmmata Roll Eyes Aga kui ise miskid alla laadima hakkad, siis jääb pervarile ainult see, mis sinust üle jääb.

Varsti on välja tulemas täiendus haldusveebi my.wippies.com, et saaksid riba jagamiseks ise täpsemad reeglid kehtestada.
« Last Edit: 05 May 2008, 21:20:55 PM by kaur » Logged
Traadid pahad, wifi hea
saku08
Starter wippie
*
Offline Offline

Posts: 13




Re: Hmm huvitav icon_biggrin.gif
« Reply #2 on: 05 May 2008, 17:46:45 PM »

Oota kas siis blokeerida ei saa teisi "pervareid" kes seda wifit kasutavad??? Sel juhul ma ei hakka tellimagi... koorman naabri võrgu üle. Cheesy
« Last Edit: 05 May 2008, 21:21:11 PM by kaur » Logged
kaur
True Wippie
Starter wippie
*
Offline Offline

Posts: 33




Re: Hmm huvitav icon_biggrin.gif
« Reply #3 on: 05 May 2008, 21:22:24 PM »

Ei, blokeerida ei saa. See ju wippiese mõte ongi - jaga oma ühendust teistega ja kasuta ise teiste omi. Küll aga on üheaegsete külaliste arv piiratud viiega.
Logged
Traadid pahad, wifi hea
goodkiller
Starter wippie
*
Offline Offline

Posts: 10




Re: Hmm huvitav icon_biggrin.gif
« Reply #4 on: Today at 13:07:05 »

A noh vahva, häkkereid ei saagi piirata Sad
Logged
Pages: [1] Go Up Print


LolZ icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 07.05.2008 08:23:05 vasta tsitaadiga

Ma sain oma Homeboxi peale resetit siis jälle nähtavaks. Kuidagi toores tundub see värk mulle juba. kellelgi selliseid probleeme rohkem olnud pole, et seade töötab, aga wippies.com lehel väidetavalt näha pole?
Ja kuidas see kahe nädalane seadme mitte nägemine wippies võrgule täpselt välja näeb, kas aasta jooksul kaks nädalat kokku või kaks nädalat jutti?

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2008 15:19:50 vasta tsitaadiga

Minu arusaama järgi jutti ikka. St. peaks nii olema, et kui kahe nädala jooksul päevakese netti jagad, siis peaks kõik ok olema. Täpsemalt loe lepingust.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kutsikas15
HV vaatleja

liitunud: 26.04.2008




sõnum 07.05.2008 18:20:20 vasta tsitaadiga

Nii. Kuna Wippies on eestis uus asi, siis nagu teame-uus=probleemid. Et siis jah, nende täppidega on eestis praegu suurem probleem, ei taha kuidagi uuendada, aga info järgi probleemiga tegeldakse. bigmarx, seade ei tohi netist ühe jutiga kauem kui 2 nädalat välja lülitatud olla. kui on välja lülitatud näiteks 13 päeva, lükkad rutu seadmele uuesti neti järgi, ning siis hakkab jooksma uus 2 nädalat(ehk jälle ei tohi olla kauem kui 2 nädalat netist eemaldatud) jne jne jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mesinik
HV Guru

liitunud: 19.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2008 18:42:21 vasta tsitaadiga

kas see 2 nädalat käib selle kohta, et asi nende kaardil "rohelise" staatuses olema peab?
Kutsikas15 kirjutas:
Nii. Kuna Wippies on eestis uus asi, siis nagu teame-uus=probleemid. Et siis jah, nende täppidega on eestis praegu suurem probleem, ei taha kuidagi uuendada, aga info järgi probleemiga tegeldakse. bigmarx, seade ei tohi netist ühe jutiga kauem kui 2 nädalat välja lülitatud olla. kui on välja lülitatud näiteks 13 päeva, lükkad rutu seadmele uuesti neti järgi, ning siis hakkab jooksma uus 2 nädalat(ehk jälle ei tohi olla kauem kui 2 nädalat netist eemaldatud) jne jne jne.

_________________
Loosi läheb pisut arvutikraami (võib ka helist 55906733): ... https://tinyurl.com/bp5568mb
https://tinyurl.com/yfk6xuru
https://tinyurl.com/33ss54d4
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2008 23:08:58 vasta tsitaadiga

Soome vennad ärkasid ka lõpuks üles ning panid minu tellitud WiFiboxi ka lõpuks posti. Loodetavasti saan selle nädala jooksul kätte ja siis saan muljetada. Ega kaua ei läinudki, 27.märts sai tellitud ning 6. mail pandi posti...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2008 23:35:29 vasta tsitaadiga

mul tekkis nüüd väike segadus...
lehelt:

"> Töötab Elisa ADSL-ühendusega, aga ka teiste teenusepakkujate ADSL-liinidega, kui need vastavad järgmistele tingimustele: VPI/VCI väärtustega 0/100 and 0/33, ainult sildühendused dünaamilise IPga, mitte PPPoA/E"

elioni neti otsas PPPoE tegemine on siis võimatu??? kõik jaamad veel DHCP'd ei toeta ju.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
comcute
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 09.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2008 00:11:49 vasta tsitaadiga

Homebox toetab praegu DSL osas PPPoA, PPPoE, ETHoA ja VPI/VCI võib vabalt valida ise.
_________________
Show someone an MS OS if they've never seen a computer, and see how surprised they are that you turn it off by going to the start button.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bmwgangste
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2005




sõnum 08.05.2008 10:18:05 vasta tsitaadiga

Eespool lugesin, et võimalik on ka läbi starmani see värk tööle saada. Kas kellelgi on siis kogemusi? Ja kas on kindel, et läbi stramani "kodu paketti" asi toimima hakkab?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 08.05.2008 17:57:23 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
Soome vennad ärkasid ka lõpuks üles ning panid minu tellitud WiFiboxi ka lõpuks posti. Loodetavasti saan selle nädala jooksul kätte ja siis saan muljetada. Ega kaua ei läinudki, 27.märts sai tellitud ning 6. mail pandi posti...

Mul läks siis veel paremini: 9.aprill tellitud, 6.mai posti ja täna olla Eestisse jõudnud.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kutsikas15
HV vaatleja

liitunud: 26.04.2008




sõnum 09.05.2008 12:02:40 vasta tsitaadiga

mesinik, Põhimõtteliselt küll, kuigi, andmebaasi sinu wifi staatus jõuab enne kui kaardile. Et siis ei pea jääma ootama millal märk roheliseks läheb, vaid peab jälgima et sinu wifiboxi staatus my.wippies.com lehel uueneb.
bmwgangste, Starmani kohta soovitaks lugeda http://forum.wippies.com/index.php - sellest juttu nii eestikeelses foorumis, kui ka inglise keelses.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 09.05.2008 12:19:53 vasta tsitaadiga

Hetkel paistab, et peale viimast resetti töötas Homebox 2 päeva ja kaks tundi. Nüüd on jälle kolm päeva tume maa olnud. icon_neutral.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2008 13:34:14 vasta tsitaadiga

Noo Wifibox sai viie minutiga üles, uuendatud ja paroolid vahetatud. Mingisugust suhtlemisprobleemi keskserveriga ei tuvastanud. Leviala ei hakka praegu vihmaga katsetama, kuid vaadates milline hiiresaba tal antenniks on, siis midagi üllatavat sealt oodata ei ole. Eks ma paigutan ta siis teisest WiFi purgist võimalikult kaugele, et kogu territoorium oleks levialaga kaetud ja saaks ise vähemalt seda kasutada.
Näib siis, et probleemid on Homeboxi poolsed, sest WiFibox töötab küll laitmatult. Eks ma lasen tast hulganisti andmeid läbi, vaatame kuidas sellele siis vastu peab icon_wink.gif
Muide kas sellist võimalust ei ole, et jääks alles logi: kes, millal ja kui palju on WiFit kasutanud? Tavalisel ruuteril ikka jääb logi ka alles, aga sellel ma ei avastanud midagi sellist icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mesinik
HV Guru

liitunud: 19.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2008 14:01:46 vasta tsitaadiga

kummal need võimsamad antennid on, kas homeboxil v väiksemal?
kui parem levi on homeboxil, siis oli vist võimalus see 4-nda pordi kaudu esialgu ainult wifit tegema panna, nii et ülejäänud ülesanded on oma aparaatide kontrolli all?
üldiselt ei julge seda homeboxi hästi tellida, et äkki ei saa üles ja siis tuleb varsti jubedam arve... aga kui 4. pordi kaudu tagavaravariant siiski enamvähem kindel, siis võiks ju võtta ja aja jooksul uuriks võimalusi, kuidas ülejäänud funktsioonidega lood on.

_________________
Loosi läheb pisut arvutikraami (võib ka helist 55906733): ... https://tinyurl.com/bp5568mb
https://tinyurl.com/yfk6xuru
https://tinyurl.com/33ss54d4
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kutsikas15
HV vaatleja

liitunud: 26.04.2008




sõnum 09.05.2008 18:38:18 vasta tsitaadiga

UB, alati saab ka ju suurema antenni panna icon_smile.gif. Logi kohta peab uurima. Vastuse saan, eks anna teada.
mesinik, ärgem kartkem seda arve saabumist! Esmalt siiski püüab Wippies meeskond sinuga ühendust saada, ning selgitada välja milles probleem. Kui miskipärast pole seadet tööle saanud, siis eks nad selle koha pealt on meelsasti nõus abistavaid juhiseid edastama. Ja arve koha pealt ka nii, et see on viimane asi mida tehakse-kui inimesega kuidagi kontakti ei saada, siis võib küll juhtuda et mõne aja pärast sedelike postkastis.(NB! See siiski kõige viimane variant!).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2008 19:39:19 vasta tsitaadiga

Kutsikas15, ma just vatasin, et see ei ole vahetatav antenn...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
comcute
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 09.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2008 20:15:16 vasta tsitaadiga

On küll, kui vana antenni täiega minema viskad ja uue otse wlan kaardi külge ühendad.
_________________
Show someone an MS OS if they've never seen a computer, and see how surprised they are that you turn it off by going to the start button.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mesinik
HV Guru

liitunud: 19.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2008 21:16:21 vasta tsitaadiga

siiski, kummal purgil on asjalikum antenn?
_________________
Loosi läheb pisut arvutikraami (võib ka helist 55906733): ... https://tinyurl.com/bp5568mb
https://tinyurl.com/yfk6xuru
https://tinyurl.com/33ss54d4
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 09.05.2008 21:58:01 vasta tsitaadiga

mesinik kirjutas:
siiski, kummal purgil on asjalikum antenn?

Vaevalt keegi mõlemat purki käes hoidnud on, aga pildi järgi tunduvad samasugused olevat.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mesinik
HV Guru

liitunud: 19.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2008 08:07:33 vasta tsitaadiga

Korralik antenn oleks sellele soovitav küll,
ei tea kas seadme vussikeeramise oht on reaalne?
comcute kirjutas:
On küll, kui vana antenni täiega minema viskad ja uue otse wlan kaardi külge ühendad.

_________________
Loosi läheb pisut arvutikraami (võib ka helist 55906733): ... https://tinyurl.com/bp5568mb
https://tinyurl.com/yfk6xuru
https://tinyurl.com/33ss54d4
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2008 10:02:29 vasta tsitaadiga

Igatahes WiFiboxil on 9 cm pikkune tilulilu, läbimõõduga 1 cm ja vähem. Levi pole jõudnud veel katsetada, tegelen sellega peatselt. Igatahes antenn keermega ära ei käi ning vahetamiseks tuleb karpi lammutama hakata, mis aga pole eriti mõistlik tegevus kui asjaga "sinapeal" ei ole. Kuna mul on endal 3 purki veel, siis Wippie oli rohkem kampaaniaga kaasa minemine kui reaalne vajadus ühe WiFi leviala järele.
Aga ühe hämmastava avastuse tegin ma küll, nimelt tuleb kaasa võrgukaabel millel on aktiivsed ainult 4 soont kaheksast. Se eon siis nagu mingi kokkuhoiupoliitika, et ühest juhtmepaarist saab siis kaks. Kas keegi oskab öelda, millega tegelevad 4, 5, 7 ja 8 ühendus (kinnitusklamber allpool vaadates), sest neid seal lihtsalt ei ole icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.05.2008 10:07:08 vasta tsitaadiga

UB: Aga 10/100 võrgus kasutataksegi 4-ja, kasutuses olevat traati icon_biggrin.gif
Ülejäänud 4-ga tee, mis meeldib - vea telefoni, sidesüsteemi, teist (paralleelset) LAN-i - mis iganes thumbs_up.gif

1/10 gigabiti võrkudes on kasutusel kõik 8 traati.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mesinik
HV Guru

liitunud: 19.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2008 13:34:02 vasta tsitaadiga

Targematel paluks parandada, kui midagi siin arvestuses valesti on:

1)ütleme, õnnestub seadmele võimsam antenn külge meelitada.
2) voolutarbimine kasvab, ülekuumenemise oht suureneb
3) järelikult on ikkagi kasulik tellida homebox, isegi kui see on plaanis panna tööle ainult tugijaamana, sest suurem karp ei kuumene nii kergesti üle


mesinik kirjutas:
Korralik antenn oleks sellele soovitav küll,
ei tea kas seadme vussikeeramise oht on reaalne?
comcute kirjutas:
On küll, kui vana antenni täiega minema viskad ja uue otse wlan kaardi külge ühendad.

_________________
Loosi läheb pisut arvutikraami (võib ka helist 55906733): ... https://tinyurl.com/bp5568mb
https://tinyurl.com/yfk6xuru
https://tinyurl.com/33ss54d4
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2008 15:23:34 vasta tsitaadiga

tahanteada, Selge, seda ma ei teadnudki.
Levikatsed ka tehtud ning testaparaadiks oli Inteli 9565 AGN võrgukaart ning peab tunnistama et levi oli üllatavalt hea. Asus WL500G Premium küll veidi edastas teda, kuid mitte oluliselt. Nii et pole viga, sooviad saavad neti tänavalt küll kätte icon_smile.gif

Kui kaarti vaadata, siis areng toimub ka Eestis. Kui ma esimest korda Wippiest kuulsin, siis oli 3 seadet Tallinnas ja see oli siis 25. märts või midagi nii. Eile sain ma oma purgi kätte ning panin ülesse, olin 22. Wippiese levialatekitaja ning täna on neid juba 31 thumbs_up.gif
Minu arvates oleks teenindusettevõtetel väga kasulik omada seda leviala - hea reklaam ja turvaline avalik WiFi võrk icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 10.05.2008 19:52:59 vasta tsitaadiga

mesinik kirjutas:
Targematel paluks parandada, kui midagi siin arvestuses valesti on:

1)ütleme, õnnestub seadmele võimsam antenn külge meelitada.
2) voolutarbimine kasvab, ülekuumenemise oht suureneb

Millest see voolutarbimine kasvama peaks?
"Võimsam antenn" tähendab seda, et seesama võimsus kiiratakse kitsama vihuna, muud ei midagi.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mesinik
HV Guru

liitunud: 19.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2008 06:12:08 vasta tsitaadiga

Jah, eks antennidel ole mitmeid võimalusi vast? näiteks parem, erinev suunamine, "järsemad" lained. Nii et on päris kindel, et antenni vahetades seadme võimsus ja voolutarbimine samaks jääb?
_________________
Loosi läheb pisut arvutikraami (võib ka helist 55906733): ... https://tinyurl.com/bp5568mb
https://tinyurl.com/yfk6xuru
https://tinyurl.com/33ss54d4
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2008 09:31:00 vasta tsitaadiga

mesinik kirjutas:
Jah, eks antennidel ole mitmeid võimalusi vast? näiteks parem, erinev suunamine, "järsemad" lained. Nii et on päris kindel, et antenni vahetades seadme võimsus ja voolutarbimine samaks jääb?

Antenn on passivne komponent ning puht antenni vahetus otseselt voolutarbimist ei muuda, aga seadme voolutarbimine võib muutuda küll - kui raadiosignaal läheb tugevamaks/nõrgemaks, siis vastavalt keerab aparaadi soft raadio võimsust maha/peale. Üldjuhul antenni lisamine ning suunamine teeb vastuvõetava ja saadetava signaali tugevamaks. Kas see voolutarbimise muutus ka voolumõõtja skaalalt loetav ka on, seda ma eriti ei usu, aga põhimõtteliselt nii see raadiomajandus töötab.

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mesinik
HV Guru

liitunud: 19.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2008 10:10:16 vasta tsitaadiga

ega voolumõõtja polegi ju probleem, aga pool kraadi kõrgem kuumus mõnel lämbel suvepäeval võib vist seadme lollusi tegema ajada küll. ses mõttes arvasin: kindlam võiks olla kasutada igal juhul suuremat karpi, mis loogika järgi nii kergesti üle kuumeneda ei tohiks.
Ivoshiee kirjutas:
[Kas see voolutarbimise muutus ka voolumõõtja skaalalt loetav ka on, seda ma eriti ei usu,

_________________
Loosi läheb pisut arvutikraami (võib ka helist 55906733): ... https://tinyurl.com/bp5568mb
https://tinyurl.com/yfk6xuru
https://tinyurl.com/33ss54d4
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.05.2008 10:25:02 vasta tsitaadiga

mesinik: Võimsama antenniga tarbid hoopis vähem võimsust vooluvõrgust, muide 8) Asi on lihtne - võimsama antenni korral ei pea võimendi täisvõimususega "tööd rügama".
NB! Antenni suuruse asemel tasub väga kriitiliselt vaadata hoopis seda, et kui hea või halb ühenduskaabel on. Ehk siis: Kui suur on selle kaabli sumbuvus. Mida suurem on sumbuvus (kadu), seda suuremat antenni ja suuremat võimsust pead kasutama, et seda kaabli signaalikadu kompenseerida icon_wink.gif

Mis aga voolumõõtjasse puutub, siis see on voolumõõtjale (ja ka rahakotile) praktiliselt märkamatu, et kas tarbid 3-5W rohkem või vähem...
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 11.05.2008 11:12:51 vasta tsitaadiga

Ärgem nüüd unustagem siin teooriat pannes, et wifipurgid reeglina ei reguleeri ise oma väljundvõimsust. Moblad teevad seda.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 11.05.2008 16:54:12 vasta tsitaadiga

Eestis on ikke veel ainult 4 seadet kasutusel ..... icon_confused.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 11.05.2008 16:55:55 vasta tsitaadiga

Täna sain siis omal karbi jälle käima, pool tundi kaablite ümber lappamist ning kolm korda terve karbimajanduse restarte, siis ilmus my.wippies lehel seade nähtavale. Tarkvara on karbis uuem, võibolla oli jama sellest tingitud. Eks näis, kaua siis nüüd töötab icon_rolleyes.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
comcute
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 09.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2008 19:09:13 vasta tsitaadiga

mesinik kirjutas:
Korralik antenn oleks sellele soovitav küll,
ei tea kas seadme vussikeeramise oht on reaalne?


Oht on alati, aga suhteliselt minimaalne. Antenn käib kaardi külge pistikuga muide. Probleem on rohkem selles, et vähemalt Homeboxil on töös kaks antenni ja praegu pole kasutajal võimalik teist antenni välja lülitada.

_________________
Show someone an MS OS if they've never seen a computer, and see how surprised they are that you turn it off by going to the start button.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 11.05.2008 20:44:37 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
Eestis on ikke veel ainult 4 seadet kasutusel ..... icon_confused.gif

Ei tea jah, mis ime läbi need 4 roheliseks on saanud.
Kuigi oma seadete lehelt vaadates
my.wippies.fi/settings kirjutas:
Laite on viimeksi havaittu verkossamme: 11.05.2008 20:03:42
, ning sealtsamast seadetest "vaata asukohta kaardil" on ta kah roheline.
???
Iseenesest segadusseajav potentsiaalsete rändurwippide jaoks, kes meilivaatamiskohta otsivad.

comcute kirjutas:
Probleem on rohkem selles, et vähemalt Homeboxil on töös kaks antenni ja praegu pole kasutajal võimalik teist antenni välja lülitada.

Kui teist külge ei pane, ongi ta välja lülitatud. Toimib tavaline diversity elik kasutatakse seda antenni, kust tugevam signaal laekub.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2008 14:29:53 vasta tsitaadiga

wippie eestikeelses foorumis on ju ka kirjas, et Eestis asuvate bokside uuendamisega kaardil on probleeme.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ppihus
HV kasutaja
ppihus

liitunud: 21.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2008 18:10:11 vasta tsitaadiga

Sain ka kätte asja, töötab ilusti. Aga tundub, et tulemüür keerab kohe kõik pordid kinni ning seda muuta ei saa. või on ehk siiski mõni nipp portide avamiseks? icon_evil.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2008 10:13:42 vasta tsitaadiga

Kõike porte ta kinni ei pane, kuid suunamist ei ole sealt võimalik küll teha icon_neutral.gif
Keegi tahtis teada, kas inimene võib mitu purki tellida, http://forum.wippies.com/index.php/topic,1515.0.html - võib kui paigaldusaadress on erinev thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
janno6
HV vaatleja
janno6

liitunud: 31.08.2003




sõnum 13.05.2008 17:59:59 vasta tsitaadiga

Vaatan, et Eestis on nähtud peale wippies SSID nime ka veel WippiesVOIP ja WippiesHome nimelisi, kuid kinniste võrkudena, ehk keegi teab mis need on ? http://kaardistajad.wifi.ee/otsi.php?q=wippies&mis=1&Submit=Otsime+AP-i
_________________
KONTAKT: CB CH23FM & PMR446 CH6 & 2m 145,250 Mhz etc. - http://wiki.kuusit.ee
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 13.05.2008 18:08:04 vasta tsitaadiga

janno6 kirjutas:
Vaatan, et Eestis on nähtud peale wippies SSID nime ka veel WippiesVOIP ja WippiesHome nimelisi, kuid kinniste võrkudena, ehk keegi teab mis need on ?

Aga palun:
tsitaat:
Wippies HomeBox loob korraga kolm WLAN võrku:

* WippiesHome võrk on sinu enda kodune traadita kohtvõrk, mida saad seadistada my.wippies.com kaudu. See on tulemüüriga kaitstud ning võõrad sellesse võrku ei pääse.
* Wippies võrk on avatud kõigile Wippies-kogukonna liikmetele. See on kohalikest arvutivõrkudest täiesti sõltumatu ja selle andmesidekiirus on piiratud, nii et külalised ei saa sinu võrku umbe ajada.
* WippiesVOIP on mõeldud interneti kaudu helistamiseks UMA süsteemis. See teenus ei ole hetkel veel aktiivne.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janno6
HV vaatleja
janno6

liitunud: 31.08.2003




sõnum 13.05.2008 19:41:22 vasta tsitaadiga

Mõtlesin sama, et ehk sama purk pritsb mitu SSID-i välja, ok selge siis, ei pannud seda teksti seal lehel tähele.
_________________
KONTAKT: CB CH23FM & PMR446 CH6 & 2m 145,250 Mhz etc. - http://wiki.kuusit.ee
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.05.2008 03:57:10 vasta tsitaadiga

Ei saa öelda, et Helsingis vähe wippies' punkte oleks icon_smile.gif
_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wad
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 14.05.2008 14:45:43 vasta tsitaadiga

Huvitav, minu arvuti n'eb ainult wippieshome vxrku
_________________
Kaevurite ehitamis, seadistamis, j2lgimisteenused... Linuxi administreerimisteenused... kysi lisa...
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2008 15:01:46 vasta tsitaadiga

wad, tarkvara uuendatud? Netti ta sul ikka läheb?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wad
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 14.05.2008 15:32:22 vasta tsitaadiga

nüüd sain aru, kui oled home vxrgus sees siis teisi ei nae... Muidu kõik tootab ilusti. Kas porte siis ei saagi avada vxi ?

njah utorrentis küll kiirus yle 900 ei txuse icon_sad.gif

_________________
Kaevurite ehitamis, seadistamis, j2lgimisteenused... Linuxi administreerimisteenused... kysi lisa...
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR 3.0
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2008 16:56:20 vasta tsitaadiga

oleks küsimus kas nt. PSP või nitendo DS-iga saab ka seda wifit kasutada? icon_rolleyes.gif PSPl on mingi 802,11b toetus, ma sellel alal suht thumbs_down.gif
_________________
Skeemi ja trükkplaadi disain. Jootetööd ja prototüüpimine.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wad
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 14.05.2008 21:54:45 vasta tsitaadiga

psp ikka vast saab, elioni wifi küll sai
_________________
Kaevurite ehitamis, seadistamis, j2lgimisteenused... Linuxi administreerimisteenused... kysi lisa...
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2008 08:35:37 vasta tsitaadiga

wad, No mis sa tahad siis tasuta asjast saada. See on ikka tavaline wifileviala purk, kui tahad enamat, tuleb selle eestmaksta. Selles ongi kogu konks, teadmiseks siis neile, kes konksu otsisid icon_wink.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2008 11:04:42 vasta tsitaadiga

Tellisin 2 Wifiboxi.... Digitv ühendused muidu tiksuvad tühja.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 15.05.2008 11:12:16 vasta tsitaadiga

wad: Igasugustes HOME-võrkudes tasub panna kõigile masinatele üks ja sama võrgunimi. Ehk siis asendad Win-i poolt vaikimisi pakutavad HOME ja WORKGROUP mõne teise nimega. Näiteks MINUKODUVORK.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Wippies mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.