|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
06.05.2008 14:55:14
|
|
|
| Mercury kirjutas: |
HDMI > DVI > VGA ? On võimalik eestis seotada?
Ja kas saaks, et oleks 1080p ? |
HDMI on digitaalne AV liides, VGA analoog videoliides. Ehk siis lühidalt, lihtsate üleminekutega pole võimalik, vajalik eraldi riistvara
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
06.05.2008 15:35:12
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
| Mercury kirjutas: |
HDMI > DVI > VGA ? On võimalik eestis seotada?
Ja kas saaks, et oleks 1080p ? |
HDMI on digitaalne AV liides, VGA analoog videoliides. Ehk siis lühidalt, lihtsate üleminekutega pole võimalik, vajalik eraldi riistvara  |
http://youtube.com/watch?v=HhWx2U6MYso
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loki
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2007
|
06.05.2008 15:54:44
|
|
|
| Eric80 kirjutas: |
Loki, Kui toas on soe , siis peabki mängimise ajal mürisema nagu föön !  |
Mul on toas 22 kraadi ringis.
Igatahes, ps3 puhub tagant külma õhku välja ja kui alguses sisse lülitada, siis on kuulda sellist plõksumist vms.
Ja kui plaat sisse panna siis on kuulda, kuidas plaat on 5 sec vait, siis 2 sec keerleb ja siis jälle 5 sec vait jne.
Viin poodi, vaatan mis saab.
PSN on Nloki.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
06.05.2008 16:21:49
|
|
|
| Mercury kirjutas: |
| 1dumbpcuser kirjutas: |
| Mercury kirjutas: |
HDMI > DVI > VGA ? On võimalik eestis seotada?
Ja kas saaks, et oleks 1080p ? |
HDMI on digitaalne AV liides, VGA analoog videoliides. Ehk siis lühidalt, lihtsate üleminekutega pole võimalik, vajalik eraldi riistvara  |
http://youtube.com/watch?v=HhWx2U6MYso  |
Sel Hd Fury'l on mingi eraldi kiip sees, mis konverdib, ehk see pole tavaline kaabel
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
06.05.2008 16:30:37
|
|
|
I feel dumb.
Aga HDMI > DVI oomipoes olid olemas, aga kuidas siis heli edasi saata?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
06.05.2008 16:31:58
|
|
|
Mercury, dvi on samuti digitaalne...
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
06.05.2008 16:33:46
|
|
|
Läbi DVI heli ei lähe ju? Või mis assja?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
06.05.2008 16:44:24
|
|
|
| wicked kirjutas: |
| 1dumbpcuser, DVI-D ja DVI-I, arva kumma HDMI üleminekust kätte saab. |
täiesti õigus, ma mõtlesin lihtsalt et igaks juhuks äkki ei hakkaks murega seltsimehel juhet kokku ajama.
Mercury, võimaldab.
noh täpsemalt ei ole seal suurt midagi muundamist vaid tegemist on lihtsa üleminekuga. saab hdmi-st kätte dvi-d otsa, ehk siis digitaalse dvi. vga-sisendiga monitori juures ei aita see sind kuidagi.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 06.05.2008 16:45:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.05.2008 16:44:24
|
|
|
Mercury, millest selline arusaam?
londiste, juhe läheb nagunii kokku kui üritad konsooli mittedigitaalselt ühendada Üleminekud-konverterid-analoog-digitaal-audio-video-component-composite-etc
_________________ I prepared Explosive Runes this morning
viimati muutis wicked 06.05.2008 16:46:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
06.05.2008 16:45:43
|
|
|
mhm... Tähendab siis DVI võimaldab 1080p kuna signaal on digitaalne
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
06.05.2008 16:50:11
|
|
|
Mercury, 1080p võimaldamine ei sõltu kuidagi digitaalne olemisest.
kui sul on vaja vga-sse signaal saada, siis sellel konkreetsel juhul sõltub 1080p võimekus konkreetsest konverteerivast seadmest, mitte signaali tüübist.
aga räägi äkki konkreetsemalt, mida sul vaja on, siis inimesed aitavad ka konkreetsemalt
dvi/hdmi -> vga asju on olemas, aga see su lingilt on 1,5k+ ja mõni siitmailt kättesaadav vahend ei ole hinnalt ka kindlasti mitte odavam.
edit: raisk, proofreading oleks lahe. ma kasutan liiga palju sõna konkreetse* vist
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
06.05.2008 16:55:39
|
|
|
| wicked kirjutas: |
| 1dumbpcuser, DVI-D ja DVI-I, arva kumma HDMI üleminekust kätte saab. |
Mõlemad toetavad digitaalühendust- DVI-D on digitaalne, DVI-I on digitaalne, kuid ta võimaldab ka analoogühendust (eraldi oleks analoog DVI-A)
| Mercury kirjutas: |
mhm... Tähendab siis DVI võimaldab 1080p kuna signaal on digitaalne  |
Ka analoogsignaal võib olla 1080p. Selle jaoks on vaja komponentsignaali: RGBHV (ehk VGA) või YPbPr ehk YUV ehk komponent.
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
viimati muutis 1dumbpcuser 06.05.2008 16:59:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
06.05.2008 16:57:27
|
|
|
Saan varsti uue monitori, kus DVI on sees, praegust ainult VGA. Mul oleks vaja siis HDMI > DVI et PS3 ilus pilt 1080p või 720p monitorisse saada :O
Küsimus on lihtne kas on võimalik sellega: http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=CABLE-551G%2F1.5 saada nii öelda ilus pilt?
Aitäh
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
06.05.2008 17:13:36
|
|
|
1dumbpcuser, dvi-i on vahva küll, aga sellega on sihuke huvitav lugu et see analoogsignaal peab kuskilt tulema ka. ja hdmi-st seda teps mitte ei tule. ära aja inimesi segadusse
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LaserDude
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tann84
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2008
|
06.05.2008 18:52:09
|
|
|
just tulin selle komplektiga poest.selline kiire küsimus:kui on olemas DVI pistikuga monitor ja ma selle ps3-ga ära ühendan siis kas on võimalik kuidagi ka heli juurde lisada ??
_________________ PSN: karl877 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
06.05.2008 19:09:07
|
|
|
| tann84 kirjutas: |
jselline kiire küsimus:kui on olemas DVI pistikuga monitor ja ma selle ps3-ga ära ühendan siis kas on võimalik kuidagi ka heli juurde lisada ?? |
kui ma nüüd loendamisega juhuslikult ei eksinud, siis 12 postitust tagasi (kell 16:37) just tutvustati võimalusi.
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
06.05.2008 20:55:15
|
|
|
Mõttetu hinnaga
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
06.05.2008 21:08:36
|
|
|
ma proovisin hdmi-->dvi kaabliga ja mul viskab ainult ette not recomended jne olen teinud resasi proovinud erinevaid resosi ...aga ei midagi...
kuigi siin päris mitmed räägivad et said oma samsungi kuvarile pildi taha
_________________ PSN: Kilitapja
viimati muutis xeon 06.05.2008 21:09:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
06.05.2008 21:08:51
|
|
|
ooo, mis ma täna nägin. gta4 on prismas müügil. viimane ja 929.- maksis
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
06.05.2008 22:51:23
|
|
|
| pealuu kirjutas: |
| tann84 kirjutas: |
jselline kiire küsimus:kui on olemas DVI pistikuga monitor ja ma selle ps3-ga ära ühendan siis kas on võimalik kuidagi ka heli juurde lisada ?? |
kui ma nüüd loendamisega juhuslikult ei eksinud, siis 12 postitust tagasi (kell 16:37) just tutvustati võimalusi. |
Teen elu lihtsaks kuna hea tuju on. Lükka teine kaabel kah taha, see component ja sealt saad heli kätte
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
07.05.2008 12:40:39
|
|
|
Component kaablist heli?
Pealegi minu teada pole PS3-l component väljundit.
Pigem mõtlesid ilmselt AV-väljundit kus on siis composite videole lisaks ka RCA heliväljundid
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
07.05.2008 15:58:42
|
|
|
| Anti112 kirjutas: |
Component kaablist heli?
Pealegi minu teada pole PS3-l component väljundit.
Pigem mõtlesid ilmselt AV-väljundit kus on siis composite videole lisaks ka RCA heliväljundid  |
Niipalju kui minu mõistus mõistab tuleb ikka komponent video
Poest sama nimega
Google pildiotsing annab palju tulemusi
See siis lisaks sellele HDMI kaablile millega pildi LCD monitorisse saad.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
07.05.2008 16:12:28
|
|
|
komponentvideol pole heliga mingit seost.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
07.05.2008 16:21:25
|
|
|
A/V Cable Options
The PS3 includes several A/V cable options using the Multi-Out A/V connector on the back of the unit. Our PS3 included a standard A/V cable which includes no-frills RCA connectors with composite video and two-channel audio. This will not give you a high quality picture, so you may want to look at other options to maximize your experience depending upon your display capabilities. Sony also offers an A/V cable with an s-video output and one with full component video with audio (shown). Also, no HDMI cable is provided, so if your display has this capability you will want to get one as soon as possible to fully maximize your video experience. Users can select the output resolution of the unit starting with 480i and cranking it up all the way to 1080p. This is the first consumer product to support HDMI 1.3, so hopefully your HDMI cable is up to the task.
See siis PS3 komponent kaabli kohta
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
07.05.2008 17:31:21
|
|
|
| heli tarbeks ei ole vist eriti mõtet poest komponentvideo kaablit soetama minna. ps3 kaasas olev komposiitvideoga kaabel kärab sama hästi heli jaoks kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
07.05.2008 20:00:49
|
|
|
| Kuidas see storest ostmine nüüd käibki? Ei lase mul miskipärast krediitkaarti ära registreerida seal. Äkki keegi teeks puust ja punaseks?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TnX
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2002
|
07.05.2008 22:19:58
|
|
|
Egas keegi tea, kustkohast Tallinnas võiks saada selle AV Component kaabli? Õudne jama on sellega, Sony esinduses pole, mingis nende poolt pakutud Keemia tn olevas kohas pole, ONOFFis pole...
Homme võtan ühendust Andricoga ja arvatavasti vaatan Tevalosse. Samas PS3 väljund on kuidagi imelik, st ei pruugi olla vastavat pistikut ju.
Telekatel mul aga HDMI sisendit pole.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
07.05.2008 22:36:50
|
|
|
TnX, kas Kaupsis ka pole (Ei mäleta kas nägin Xbox360 või PS3 komponenti seal). Tevalost pole mõtet otsima minna, PS3 oma standard otsik (imho). Aga tellida saab alati nii Andricost kui ka Sony Centerist. Läheb pisut kauem aega
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TnX
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2002
|
07.05.2008 22:38:07
|
|
|
Tänud, kaubamaja unustasin täiesti ära. Mõtled ülemise korruse tehnikaosakonda siis, jah?
Nojah, tellida saab muidugi (kuigi andrico seda kodulehel ei näita) aga lihtsalt jama ju kui elutoa põrandal selline asi niisama vedeleb ja tolmu kogub
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jabadabadu
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2008
|
07.05.2008 23:02:59
|
|
|
Selline värk on, et ma ei saa PS'iga Interneti, aga teiste arvutitega saan. Kui ma teen PS'is selle Internet connection test'i , siis ta ei tule toime kohe esimesega "Obtain IP Adress".
Proovisin juhet vahetada, aga ei midagi!:S
Ruuteris ja PS'is tuled põlevad!
Äkki oskate aidata!?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
07.05.2008 23:05:49
|
|
|
| TnX kirjutas: |
Tänud, kaubamaja unustasin täiesti ära. Mõtled ülemise korruse tehnikaosakonda siis, jah?
Nojah, tellida saab muidugi (kuigi andrico seda kodulehel ei näita) aga lihtsalt jama ju kui elutoa põrandal selline asi niisama vedeleb ja tolmu kogub  |
Viimane korrus siis jah. Kaubamaja suht Andrico seega saad sealt tellida. Räägid müüjaga pisut juttu ja ajad nalja ning saad asja aetud.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
08.05.2008 13:00:47
|
|
|
| Ma proovisin täna hommikul gta4 patchi tõmmata, aga alati kui jõudsin kusagil 6% peale, siis tuleb mingi error, mind logitakse psn'ist välja ja update'i download katkeb? Kas see võib olla minu ühenduse viga või on kellelgi veel sarnaseid probleeme?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aare2
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003
|
08.05.2008 17:18:40
|
|
|
Kas on võimalik mängida PS3-es DTS 5.1 Audio CD ?
Hetkel kostab ainult müra.
Kusagilt leidsin sellise õpetuse:
Okay, so I have today learned how you get these niche disks to work in your PS3. You have to ensure you have your output frequency set to 44.1Khz and not 48Khz. Once you do that they play just fine!!!!
Aga mull ei lase seda 48Khz disableda.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elwood
HV vaatleja
liitunud: 04.04.2008
|
08.05.2008 17:59:31
|
|
|
| Jabadabadu kirjutas: |
Selline värk on, et ma ei saa PS'iga Interneti, aga teiste arvutitega saan. Kui ma teen PS'is selle Internet connection test'i , siis ta ei tule toime kohe esimesega "Obtain IP Adress".
Proovisin juhet vahetada, aga ei midagi!:S
Ruuteris ja PS'is tuled põlevad!
Äkki oskate aidata!? |
mul oli sama jama.Sain nii et panin juhtme PS3 külge ja tegin modemile restart.Ootasin tiba kui modem oma tuled ära vilgutas,proovisin ja oligi olemas.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aare2
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003
|
08.05.2008 18:40:47
|
|
|
| aare2 kirjutas: |
Kas on võimalik mängida PS3-es DTS 5.1 Audio CD ?
Hetkel kostab ainult müra.
Kusagilt leidsin sellise õpetuse:
Okay, so I have today learned how you get these niche disks to work in your PS3. You have to ensure you have your output frequency set to 44.1Khz and not 48Khz. Once you do that they play just fine!!!!
Aga mull ei lase seda 48Khz disableda. |
Korras nagu norras 8)
Lähenesin asjale valest otsast, muutma peab "Audio CD Output Frequency" alt.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
legomehike
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2008
|
09.05.2008 11:01:45
|
|
|
Kas usast on mõtet tellida ps3.
Kas jamasi ei kaasne eestis.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
red_devil
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
09.05.2008 12:09:42
|
|
|
legomehike, garantii ei kehti siis, PAL ps2 ja ps1 mänge ei saa mängida, DVD ja Blu-Ray ka USA regiooniga ja mõndade üksikute PAL mängudega tekib jama siis kui üritad mängida SD teleriga (HD puhul pole seda PAL NTSC jama)
_________________ PSN: raunts |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
09.05.2008 12:17:45
|
|
|
| tsitaat: |
PAL ps2 ja ps1 mänge ei saa mängida
|
Kui sul pole EU 60GB mudel, siis ka ei saa
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StarLight
HV veteran
liitunud: 09.06.2004
|
09.05.2008 13:14:33
|
|
|
"Grid" demo sai näpitud ja täitsa positiivse mulje jättis. Puldiga on nati emane sõita aga muidu Drift on eriti fun.
_________________ Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
09.05.2008 17:10:08
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| tsitaat: |
PAL ps2 ja ps1 mänge ei saa mängida
|
Kui sul pole EU 60GB mudel, siis ka ei saa  |
ps1 siiski saab - ise proovisin 40gb peal järgi
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loki
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2007
|
09.05.2008 18:56:35
|
|
|
| pealuu kirjutas: |
| beastbeats kirjutas: |
| tsitaat: |
PAL ps2 ja ps1 mänge ei saa mängida
|
Kui sul pole EU 60GB mudel, siis ka ei saa  |
ps1 siiski saab - ise proovisin 40gb peal järgi |
täiesti confirmed, et 40GB peal saab.
Aga graafika pole just kiita  
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
09.05.2008 20:56:09
|
|
|
| Pane PS smoothing peale
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|