|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millist bowserit kasutad? |
| Internet Explorer |
|
6% |
[ 30 ] |
| Mozilla Firefox |
|
44% |
[ 208 ] |
| Google Chrome |
|
24% |
[ 115 ] |
| Safari |
|
4% |
[ 19 ] |
| Opera |
|
17% |
[ 81 ] |
| Mõni muu... |
|
2% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 466 |
|
| autor |
|
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
28.04.2008 15:15:36
|
|
|
| sander85 kirjutas: |
| sest siis peaks M$ avaldama oma koodi, et kuidas selliseid vidinaid juurde toota.. |
Mida ta siis IE8'ga tegi või Nagu eelnevalt mainisin, saab sinna ka jubinaid külge panna.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
28.04.2008 15:21:12
|
|
|
| Muuseas, nii IE, Firefoxile kui ka Operale saab lisavärke külge toppida. Firefoxis on see toetus lihtsalt kõige parem ja ilmselt see on põhjuseks, miks tal nende valik nii suur on, et see tõepoolest arvestatav eelis on.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
28.04.2008 15:39:23
|
|
|
Ja ka miinus, sest neil võivad tekkida omavahelised vastasmõjud, mis üksteise tööd segavad
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander85
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
28.04.2008 15:56:17
|
|
|
| XYZ kirjutas: |
Ja ka miinus, sest neil võivad tekkida omavahelised vastasmõjud, mis üksteise tööd segavad  |
mul jookseb neid hetkel umbes 30-35 ja on olnud kuni 40 ja pole see mõjunud seni ei firefoxi stabiilsusele ega ka muude asjade kuvamisele.. need on siiski suhteliselt konfliktivabad tänasel päeval..
_________________ Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|Cann0nB@l
HV vaatleja

liitunud: 22.03.2008
|
28.04.2008 18:09:26
|
|
|
Kasutan FireFoxi
_________________ Kliki Siia kui tahad raha teha lihtsalt! |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander85
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
29.04.2008 22:17:58
|
|
|
sirius4k, mul on sulle ülesanne
http://sander85.com/ylesanne.html palun pane see IE-s nii käituma nagu ta seda FF-s või Operas või mõnes muus brauseris teeb.. see on üks neist lahedatest näidetest kui lahe IE on
_________________ Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
29.04.2008 22:35:25
|
|
|
Kasutan nii firefoxi kui ie-d vastavalt sellele kuidas tuju on
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
29.04.2008 23:21:02
|
|
|
Minefield 3.0pre
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
30.04.2008 00:00:08
|
|
|
| hardi_k kirjutas: |
| Minefield 3.0pre |
Las ma arvan, operatsioonisüsteem on sul ka Whistler ja instant messaginguks kasutad Tornado't, enamiku asjadest installib sul Darwin (vastavalt XP, MSN Messenger ja Microsoft Installer)... Kasutame ikka asjade õigeid nimesid, tegu on Firefoxi trunk buildiga, kuigi ta on segaduse vältimiseks eraldi bränditud, kõike pole mõtet ka koodnimedega välja kirjutada...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
30.04.2008 00:06:30
|
|
|
No ma vaatasin menüüriba pealt Help > About ja kirjutasin sealt.
Loodan, et ma nüüd põrgu ei lähe selle jubeda patu eest, et Teie moodi seda ei kirjutanud.
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
30.04.2008 15:14:18
|
|
|
sander85: Palun
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
<head>
<title>Javascripti ylesanne</title>
<script>
function DoItFFS()
{
document.vorm.action = "kala.html";
}
</script>
</head>
<body>
<form name="vorm" action="ylesanne.html" method="post">
<input type="text" name="n" value="nimi" /><br />
<input type="text" name="t" value="telefon" /><br />
<input type="button" onclick="DoItFFS();" value="muuda action väärtus"><br />
<input type="submit" value="Go" />
</form>
</body>
</html> |
PS Kas see test pidi näitama, et IE ei saa siukse asjaga hakkama
Raisatud aeg
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
30.04.2008 15:25:19
|
|
|
firefoxi viimast 5ndat betat.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karu
HV kasutaja
liitunud: 08.08.2002
|
30.04.2008 15:47:37
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
sander85: Palun
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
<head>
<title>Javascripti ylesanne</title>
<script>
function DoItFFS()
{
document.vorm.action = "kala.html";
}
</script>
</head>
<body>
<form name="vorm" action="ylesanne.html" method="post">
<input type="text" name="n" value="nimi" /><br />
<input type="text" name="t" value="telefon" /><br />
<input type="button" onclick="DoItFFS();" value="muuda action väärtus"><br />
<input type="submit" value="Go" />
</form>
</body>
</html> |
PS Kas see test pidi näitama, et IE ei saa siukse asjaga hakkama
Raisatud aeg  |
<form .. /form> vahel peaks ka olema '<input type="hidden" name="action" value="sv" />'
IE annab seljuhul javascript'i vea.
võimalik, et form.elements[]/attributes[] (või misiganes need ka on), saaks mõlemad action'id kätte.
kellel õigus on (IE'l või firefox'il), ei tea
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
30.04.2008 15:58:17
|
|
|
Jup.. seda rida ei ole.. ning mulle tundub, et seda ei ole ka vaja, kuna funkab ju
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karu
HV kasutaja
liitunud: 08.08.2002
|
30.04.2008 16:07:18
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
Jup.. seda rida ei ole.. ning mulle tundub, et seda ei ole ka vaja, kuna funkab ju  |
ega sa juhuslikult microsoftis ei tööta ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
30.04.2008 16:09:15
|
|
|
| tsitaat: |
<form .. /form> vahel peaks ka olema '<input type="hidden" name="action" value="sv" />'
|
Ma pakun, et ta annab vea samal põhjusel, miks ühelgi formi väljal ei või olla nimeks submit.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
30.04.2008 16:31:12
|
|
|
| ot: |
| <input type="hidden" name="action" value="sv" /> |
Mida see tegema peaks üldse
Hetkel tundub, et see on segaduse tekitamiseks ainult
Tegelt on sellest juba |
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander85
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
30.04.2008 21:42:12
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
| ot: |
| <input type="hidden" name="action" value="sv" /> |
Mida see tegema peaks üldse
Hetkel tundub, et see on segaduse tekitamiseks ainult
Tegelt on sellest juba |
|
see oli seal taotluslikult, sest juhtumisi meie rakendus oma mitmesaja tuhande reaga on vägagi kokku kirjutatud action väljaga, mis mitmes mitmes klassis tegeleb klassi tegevuse määramisega ja mida ringi kirjutada ei ole võimalik.. varem pole olnud lihtsalt vaja form-i actionit ennast muuta, aga nüüd kui selleks vajadus tuli, siis no can do, sest siis asi IE-s ei töötaks
nii et proovi see hidden väli sinna tagasi panna ja mulle siiski lahendus pakkuda ootan huviga, omalt poolt sai proovitud ka seda, et ehk jquery läheneb asjale mingi teise töötava nurga alt, aga põhimõtteliselt üritab ta teha siiski sama..
_________________ Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
30.04.2008 22:09:55
|
|
|
Mis PHP'l häda on muide
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander85
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
30.04.2008 22:21:48
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
Mis PHP'l häda on muide  |
mis php asjasse hetkel puutub? PHP-l pole absoluutselt midagi häda, üks parimaid keeli veebirakenduste kirjutamiseks, aga antud probleemi ei aita kuidagi lahendada.. ilma, et peaks rakenduse väga palju ringi kirjutama, mis läheks ebapraktiliseks..
_________________ Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
30.04.2008 22:38:55
|
|
|
| Lihtsalt, et PHP keeles oleks see lihtsam. Ma arvan.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander85
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
30.04.2008 23:47:30
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
| Lihtsalt, et PHP keeles oleks see lihtsam. Ma arvan. |
kui see php-s oleks lihtsam olnud, siis poleks meie php killer-progeja tulnud abi paluma, et aitaksime leida lahendust, kuidas see asi IE-le mõistetavaks teha.. sa kaldud teemast kõrvale ja vingerdad täpselt nagu seda M$i mehed teevad kui asi konkreetselt probleemi lahendusse puutub sama moodi ma võin öelda, et lihtsam on lihtsalt muid brausereid kasutada klient tihti ei lepi sellega..
_________________ Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
30.04.2008 23:55:23
|
|
|
Teie killer-progejs ei mõista töötavat lahendust välja mõelda.. "Teie" ilmselt ka mitte ja sa arvad, et ma, kes ma javascriptist mitte muhvigi ei jaga, võiks selle ära teha
Hmmm
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander85
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
01.05.2008 00:10:21
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
Teie killer-progejs ei mõista töötavat lahendust välja mõelda.. "Teie" ilmselt ka mitte ja sa arvad, et ma, kes ma javascriptist mitte muhvigi ei jaga, võiks selle ära teha
Hmmm  |
no point siin on ju tegelikult selles, et enamuses brauserites asi toimib.. on lihtsalt üks kindel, mis kräu keerab ja see on ainult üks pisuke näide igapäevastest kokkupuudetest selle brauseriga, mida sina taevani kiidad kui poleks seda brauserit, siis ei oleks vaja vahel poolt päeva veeta nende tülikate vigade kallal, mis sellest imeloomast ilmuvad.. klient saaks oma rakenduse palju kiiremini ja maksaks tunduvalt vähem raha..
selle näite varal tahtsin sulle natuke selgitada mida see IE tegelikult arendajatele tähendab.. loodetavasti kui FF on maailmas nii umbes 40% turust hõivanud ning muud brauserid veel sealt oma 15%, siis IE 10 ja 11 ehk tulevad juba sellised, kus nende väikeste nõmeduste üle ei pea pead murdma.. IE 8 on väike samm arendajate jaoks.. suur samm väidetavalt M$i jaoks.. eks näis, mida see lõpptulemus suudab.. teades M$i, siis ma kahjuks palju ei looda..
_________________ Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
01.05.2008 00:23:16
|
|
|
Nii.. kas nii sobib Nüüd on kõik elemendid sees, mis esialgselt mulle andsid:
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
<head>
<title>Javascripti ylesanne</title>
<script>
function funktsioon() {
document.forms["vorm"].acti.value = "kala.html";
document.forms["vorm"].acti.action = document.forms["vorm"].acti.value;
document.forms["vorm"].s.value = document.forms["vorm"].acti.value;
document.forms["vorm"].action = document.forms["vorm"].acti.value;
}
</script>
</head>
<body>
<form name="vorm" action="ylesanne.html" method="post">
<input type="hidden" name="acti" value="sv" />
nimi<input type="text" name="n" value="nimi" /><br />
telefon<input type="text" name="t" value="telefon" /><br />
peidetu väärtus<input type="show" name="s" value="show stuff here" /><br />
<input type="button" onclick="funktsioon();" value="muuda action väärtus"><br />
<input type="submit" value="Go" />
</form>
</body>
</html> |
Minu arust see töötab.. iseasi, kas sobib.. tegin selle IE8ga IE8 ja IE7 andsid sama veateate selle juraga.. seega selles osas vast pole arenenud kuhugi see asi.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander85
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
01.05.2008 01:20:43
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
Nii.. kas nii sobib Nüüd on kõik elemendid sees, mis esialgselt mulle andsid:
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
<head>
<title>Javascripti ylesanne</title>
<script>
function funktsioon() {
document.forms["vorm"].acti.value = "kala.html";
document.forms["vorm"].acti.action = document.forms["vorm"].acti.value;
document.forms["vorm"].s.value = document.forms["vorm"].acti.value;
document.forms["vorm"].action = document.forms["vorm"].acti.value;
}
</script>
</head>
<body>
<form name="vorm" action="ylesanne.html" method="post">
<input type="hidden" name="acti" value="sv" />
nimi<input type="text" name="n" value="nimi" /><br />
telefon<input type="text" name="t" value="telefon" /><br />
peidetu väärtus<input type="show" name="s" value="show stuff here" /><br />
<input type="button" onclick="funktsioon();" value="muuda action väärtus"><br />
<input type="submit" value="Go" />
</form>
</body>
</html> |
Minu arust see töötab.. iseasi, kas sobib.. tegin selle IE8ga IE8 ja IE7 andsid sama veateate selle juraga.. seega selles osas vast pole arenenud kuhugi see asi. |
http://sander85.com/ylesanne.html --- proovisin integreerida, aga see tundub, et teeb küll kõike muud kui seda, mis vajab, ühesõnaga võib selle teema minetada, seda ei saa tõenäoliselt eriti lihtsalt javascripti abiga ära lahendada.. selleks tuleb ikka midagi kusagil mujal ringi kirjutada ja jätan selle progejale teha.. IE puhul tuleb lihtsalt leppida sellega, et on rohkem asju, mida seal teisiti teha ei saa, kui ka tahaks
_________________ Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karu
HV kasutaja
liitunud: 08.08.2002
|
01.05.2008 01:24:24
|
|
|
| sander85 kirjutas: |
nii et proovi see hidden väli sinna tagasi panna ja mulle siiski lahendus pakkuda ootan huviga, omalt poolt sai proovitud ka seda, et ehk jquery läheneb asjale mingi teise töötava nurga alt, aga põhimõtteliselt üritab ta teha siiski sama.. |
järgnev peaks olema töötav. tõsi, selle koodi kohaselt peab form elemendile id andma. proovisin ka get/setAttribute, kuid need on bugised (tagastavad peidetud 'action' objekti hehe)
function swapAttribute(id, val){
var o=document.getElementById(id);
for(var i=0,len=o.attributes.length;i<len;i++){
if(o.attributes[i].name.match(/action/)){
o.attributes[i].value=val;
break;
}
}
}
|
| tsitaat: |
| Ma pakun, et ta annab vea samal põhjusel, miks ühelgi formi väljal ei või olla nimeks submit. |
õigem oleks öelda, et kui formi välja nimi on submit, siis formi javascripti funktsioon form.submit() ei tööta (ie, firefoxis, arvatavasti ka teised)
kõik.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
01.05.2008 01:50:43
|
|
|
| ot: |
| No kehva küll, kui ei saa.. mina sain oma osaga hakkama igatahes 8) |
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
01.05.2008 10:21:55
|
|
|
firefox juba pikemat aega
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander85
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
01.05.2008 13:31:12
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
| ot: |
| No kehva küll, kui ei saa.. mina sain oma osaga hakkama igatahes 8) |
|
mis mõttes hakkama? et suunas õigele lehele?
| karu kirjutas: |
| sander85 kirjutas: |
nii et proovi see hidden väli sinna tagasi panna ja mulle siiski lahendus pakkuda ootan huviga, omalt poolt sai proovitud ka seda, et ehk jquery läheneb asjale mingi teise töötava nurga alt, aga põhimõtteliselt üritab ta teha siiski sama.. |
järgnev peaks olema töötav. tõsi, selle koodi kohaselt peab form elemendile id andma. proovisin ka get/setAttribute, kuid need on bugised (tagastavad peidetud 'action' objekti hehe)
function swapAttribute(id, val){
var o=document.getElementById(id);
for(var i=0,len=o.attributes.length;i<len;i++){
if(o.attributes[i].name.match(/action/)){
o.attributes[i].value=val;
break;
}
}
}
|
| tsitaat: |
| Ma pakun, et ta annab vea samal põhjusel, miks ühelgi formi väljal ei või olla nimeks submit. |
õigem oleks öelda, et kui formi välja nimi on submit, siis formi javascripti funktsioon form.submit() ei tööta (ie, firefoxis, arvatavasti ka teised)
kõik. |
jep, 8 punkti läheb siia.. 10 saaks siis kui seda id-d poleks ka vaja, aga põhimõtteliselt jõudsid kõige lähemale asjale
samas see on hea näide jälle sellest, kui palju peab lisa koodi kirjutama, et asi IE-s ka toimiks
_________________ Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
01.05.2008 13:47:10
|
|
|
| sander85 kirjutas: |
| mis mõttes hakkama? et suunas õigele lehele? |
No seda sa algselt mu käest tahtsid ju
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander85
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
01.05.2008 14:16:34
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
| sander85 kirjutas: |
| mis mõttes hakkama? et suunas õigele lehele? |
No seda sa algselt mu käest tahtsid ju  |
no ideepoolest oleks ta pidanud ikka action välja väärtuse ka edastama, aga tekkis ainult muutuja acti..
http://sander85.com/lahendus.html selles siis kirjutasin juurde ka osa, mis välistab id vajalikkuse.. kood sai veel pikem..
kohe tunduvalt lihtsam on kui document.vorm.action = ..
_________________ Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LWD
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
04.05.2008 22:18:00
|
|
|
Nime poolest kasutan Firefox 4-ja (Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:2.0a1pre) Gecko/2008050403 Minefield/4.0a1pre), välimuse ja UI järgi aga on sama, mis fx3.0b4. Ma ei tea, kas mingit erinevust Firefox 3 beetaga on aga sai korraks mozilla ftp serverist tõmmatud ja pole viitsinud eemaldada.
Tegelikult maailma parim veebilehitseja peaks olema Opera: kõige paremini vastab veebistandarditele (wingogi vms läbibi acid3 testi), piisavalt kiire ja kõike saab oma maitse järgi seada. Ainult extensionite saadavuse poolt jääb alla.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.05.2008 09:00:43
|
|
|
| LWD, nö "parim" võib ta ju olla, aga miskipärast on tema levik siiani veidi üle 1 protsendi
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LWD
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
05.05.2008 18:45:41
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| LWD, nö "parim" võib ta ju olla, aga miskipärast on tema levik siiani veidi üle 1 protsendi |
Veebilehitsejatega ei ole, et mida rohkem kasutajaid, seda parem ta on. IE on tipus (sest on windowsiga juba kaasas), kuid ta põrub enam-vähem igas testis läbi. Firefox on levinud, sest teda reklaamitakse päris palju. Nt bannerid Get Firefox jne foorumites ja kui sa ostad Eestis lauaarvuti, siis itimehed panevad sulle koos windowsi ja muude programmidega ka Firefoxi kaasa. Operat aga ei promota kusagil, ise pead ta leidma ja ise installima.
Tavaliselt proovivad arvutikasutajad teistest veebilehitsejatest esimesena Firefoxi. Harjuvad tema kasutajaliidese ja extensionidega nii ära, et Opera Widgetsite ja menüünuppude leidmine läheb raskeks. Lisaks oli vahepeal paar hangumisprobleemi Vistas jne...
Kui Firefoxi asemel oleks hakatud hoopis Operat promoma, siis oleks ilmselt Opera praegu teisel kohal ja Firefox kuskil 1% juures.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
06.05.2008 00:25:38
|
|
|
| LWD, päris palju on opera enda arendaja ka selles süüdi tegelikult, mozillal on suhteliselt soojad suhted microsoftiga kui samas opera ja microsofti vahel oleks nagu tükk maad tühja kõrbe
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
06.05.2008 11:00:31
|
|
|
| Opera oli pikka aega tasuline programm, see seadis omad piirid.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
06.05.2008 11:14:49
|
|
|
| LWD kirjutas: |
| Tegelikult maailma parim veebilehitseja peaks olema Opera: kõige paremini vastab veebistandarditele (wingogi vms läbibi acid3 testi), piisavalt kiire ja kõike saab oma maitse järgi seada. Ainult extensionite saadavuse poolt jääb alla. |
BS on see acid3 osa... ma võin ka öelda, et ma sain igiliikuri esimesena valmis, aga kui keegi teine selle enne mind avalikult välja toob, siis pole mingit tõendit, et ta ka tegelikult valmis oli... esimene avalikult läbija oli Webkitil põhinev Safari, Opera teatas samal päeval natuke varem, et internal build on läbinud, aga mingeid tõendeid peale screenshoti ei esitatud... ja Safari kohta käivad ka ülejäänud punktid, selle lisaga, et Safari on minu maitse jaoks mõnusalt minimalistlik - midagi üleliigset ega overbloated asju pole...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hiiemae
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
06.05.2008 22:52:39
|
|
|
Maitse asi... Keerukuse asi... Enamus lihtrahvast ei viitsi jurada Operaga, mis suhteliselt keeruline ja paljude lisa lisavidinatega.
OT: Ma näiteks olen elus ~5minutit arvutis Winampi kasutanud. Ikka WMP - kuid see on vastupidine
_________________ %HOMEDRIVE%%HOMEPATH% |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
07.05.2008 12:31:31
|
|
|
| hiiemae kirjutas: |
| Maitse asi... Keerukuse asi... Enamus lihtrahvast ei viitsi jurada Operaga, mis suhteliselt keeruline ja paljude lisa lisavidinatega. |
Oled sa üldse operat proovinud?
Minu meelest on ikka äärmiselt lihtne ja mugav kasutada. Advanced featuure on loomulikult, aga neid ei kohusta keegi tarvitama, kui vajadust ei tunne (või ei oska tunda).
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hiiemae
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
07.05.2008 22:38:02
|
|
|
Lemmy, teda kasutangi
_________________ %HOMEDRIVE%%HOMEPATH% |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
07.05.2008 22:55:03
|
|
|
firefox 3 ja vahel ps3 brauser.
üldiselt kui tuleb opera või firefoxi major release siis vahetan nende vahel. kui tuli ff3 läksin opera pealt ff peale, kui tuleb opera 9.5 lähen jälle opera peale ei viitsi lihtsalt koguaeg ühte brauserit kasutada, tüütuks muutub.
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
08.05.2008 04:16:11
|
|
|
| hiiemae kirjutas: |
Lemmy, teda kasutangi  |
No siis sa peaks oskama välja tuua mõne näite, mis on Opera puhul keerulisem võrreldes teiste levinud browseritega.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hiiemae
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
08.05.2008 09:46:37
|
|
|
| Lemmy kirjutas: |
| Opera puhul keerulisem võrreldes teiste levinud browseritega. |
OT: Vot seda olen ma kuulnud mitmete tuttavate käest, kes muidu kasutavad tulirebast.
Konkreetselt minu jaoks pole seal midagi keerulist - ongi huvitavaid asju küljes...
_________________ %HOMEDRIVE%%HOMEPATH% |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
08.05.2008 09:49:34
|
|
|
| Lemmy kirjutas: |
| hiiemae kirjutas: |
| Lemmy, teda kasutangi (b) |
No siis sa peaks oskama välja tuua mõne näite, mis on Opera puhul keerulisem võrreldes teiste levinud browseritega. |
Hankimine ise on juba tüütu kuna tead, kust Fx'i saab, IE on niikuinii olemas. Konfimise dialoogiaken on teistsugune kui vanal heal tuttaval IE'l või Fx'il.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
08.05.2008 14:53:59
|
|
|
Ütleme nii, et mina ei kasuta Operat ainult seetõttu et selline super-äge addonite tugi puudub.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KzxTc
HV kasutaja

liitunud: 20.04.2008
|
08.05.2008 22:52:43
|
|
|
Firefox 2 / FF3 beta & .
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
falkriz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007
|
09.05.2008 08:27:36
|
|
|
Safari enamus ajast.
Firefox 2te kah.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander85
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
11.05.2008 12:32:47
|
|
|
operaga on see jama, et kuna seda nii vähe kasutatakse, siis ausalt öeldes ega väga palju ei vaadata veebilehti tehes, et mis moodi see operaga välja näeb või kuidas toimib ja tean ka üht paadunud opera kasutajat, kes juba läks firefoxile üle, sest operal siiski pole sellist extensionite tuge nagu ff-il, teine opera fänn hakkan ka vist otsi kokku tõmbama, sest leidub üha enam lehekülgi, mis lihtsalt ei toeta operat..
pealegi mingis viimases testis, mis kuskil silma jäi, seal polnud opera ka enam mitte see kõige kiirem brauser, nii et ma tõesti ei näe põhjust, miks peaks seda kasutama
samas.. asi on alati maitses..
_________________ Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LWD
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2007
|
11.05.2008 20:38:30
|
|
|
| sander85 kirjutas: |
operaga on see jama, et kuna seda nii vähe kasutatakse, siis ausalt öeldes ega väga palju ei vaadata veebilehti tehes, et mis moodi see operaga välja näeb või kuidas toimib ja tean ka üht paadunud opera kasutajat, kes juba läks firefoxile üle, sest operal siiski pole sellist extensionite tuge nagu ff-il, teine opera fänn hakkan ka vist otsi kokku tõmbama, sest leidub üha enam lehekülgi, mis lihtsalt ei toeta operat..
pealegi mingis viimases testis, mis kuskil silma jäi, seal polnud opera ka enam mitte see kõige kiirem brauser, nii et ma tõesti ei näe põhjust, miks peaks seda kasutama
samas.. asi on alati maitses.. |
Üldiselt peaks Operaga veebilehed välja nägema nii nagu nad peavad, sest opera tugevus on veebistandardid. Kiirusetestides tuleb muidugi ka vaadata, mis versioone võrreldakse. NT Safari avalehel on suur diagramm, mille järgi on Safari teistest lehitsejatest vähemalt 2 korda kiirem. Võrreldakse muidugi ametlikke väljalaskeid (ehk Firefox 2.midagi), aga on kuidagi imelik vaadata kirja "Safari: the fastest". Googlesse firefox 3 speed test sisse lüües tulevad operat üllitavad testid ette (http://www.ghacks.net/2008/03/12/speed-test-firefox-3-vs-ie-8-vs-opera-95/, http://nontroppo.org/timer/kestrel_tests/, http://www.favbrowser.com/firefox-3-beta-5-vs-safari-31-vs-opera-95-beta-memory/ jne). Igal lehel mõõdetakse kiirust erinevate testidega, nii et mõnel pool võib Firefox, teises jälle Opera kiirem olla.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|