Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Võitlustanner »  Millist browserit kasutad? (2004 - 2015) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist bowserit kasutad?
Internet Explorer
6%
 6%  [ 30 ]
Mozilla Firefox
44%
 44%  [ 208 ]
Google Chrome
24%
 24%  [ 115 ]
Safari
4%
 4%  [ 19 ]
Opera
17%
 17%  [ 81 ]
Mõni muu...
2%
 2%  [ 13 ]
hääli kokku : 466

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2008 15:15:36 vasta tsitaadiga

sander85 kirjutas:
sest siis peaks M$ avaldama oma koodi, et kuidas selliseid vidinaid juurde toota..
Mida ta siis IE8'ga tegi või icon_question.gif Nagu eelnevalt mainisin, saab sinna ka jubinaid külge panna.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 28.04.2008 15:21:12 vasta tsitaadiga

Muuseas, nii IE, Firefoxile kui ka Operale saab lisavärke külge toppida. Firefoxis on see toetus lihtsalt kõige parem ja ilmselt see on põhjuseks, miks tal nende valik nii suur on, et see tõepoolest arvestatav eelis on.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 28.04.2008 15:39:23 vasta tsitaadiga

Ja ka miinus, sest neil võivad tekkida omavahelised vastasmõjud, mis üksteise tööd segavad icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander85
HV kasutaja
sander85

liitunud: 30.09.2007




sõnum 28.04.2008 15:56:17 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
Ja ka miinus, sest neil võivad tekkida omavahelised vastasmõjud, mis üksteise tööd segavad icon_exclaim.gif


mul jookseb neid hetkel umbes 30-35 ja on olnud kuni 40 ja pole see mõjunud seni ei firefoxi stabiilsusele ega ka muude asjade kuvamisele.. need on siiski suhteliselt konfliktivabad tänasel päeval..

_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
|Cann0nB@l
HV vaatleja
|Cann0nB@l

liitunud: 22.03.2008




sõnum 28.04.2008 18:09:26 vasta tsitaadiga

Kasutan FireFoxi icon_rolleyes.gif
_________________
Kliki Siia kui tahad raha teha lihtsalt!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander85
HV kasutaja
sander85

liitunud: 30.09.2007




sõnum 29.04.2008 22:17:58 vasta tsitaadiga

sirius4k, mul on sulle ülesanne icon_smile.gif

http://sander85.com/ylesanne.html palun pane see IE-s nii käituma nagu ta seda FF-s või Operas või mõnes muus brauseris teeb.. see on üks neist lahedatest näidetest kui lahe IE on icon_wink.gif

_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 22:35:25 vasta tsitaadiga

Kasutan nii firefoxi kui ie-d vastavalt sellele kuidas tuju on icon_biggrin.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 23:21:02 vasta tsitaadiga

Minefield 3.0pre
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 30.04.2008 00:00:08 vasta tsitaadiga

hardi_k kirjutas:
Minefield 3.0pre


Las ma arvan, operatsioonisüsteem on sul ka Whistler ja instant messaginguks kasutad Tornado't, enamiku asjadest installib sul Darwin (vastavalt XP, MSN Messenger ja Microsoft Installer)... Kasutame ikka asjade õigeid nimesid, tegu on Firefoxi trunk buildiga, kuigi ta on segaduse vältimiseks eraldi bränditud, kõike pole mõtet ka koodnimedega välja kirjutada...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2008 00:06:30 vasta tsitaadiga

No ma vaatasin menüüriba pealt Help > About ja kirjutasin sealt.
Loodan, et ma nüüd põrgu ei lähe selle jubeda patu eest, et Teie moodi seda ei kirjutanud.

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2008 15:14:18 vasta tsitaadiga

sander85: Palun
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
   <head>
      <title>Javascripti ylesanne</title>
<script>
function DoItFFS()
       {
           document.vorm.action = "kala.html";
        }
</script>
   </head>
   <body>
      <form name="vorm" action="ylesanne.html" method="post">
         <input type="text" name="n" value="nimi" /><br />
         <input type="text" name="t" value="telefon" /><br />
         <input type="button" onclick="DoItFFS();" value="muuda action väärtus"><br />
         <input type="submit" value="Go" />
      </form>
   </body>
</html>


PS icon_exclaim.gif Kas see test pidi näitama, et IE ei saa siukse asjaga hakkama icon_question.gif

Raisatud aeg icon_razz1.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 30.04.2008 15:25:19 vasta tsitaadiga

firefoxi viimast 5ndat betat. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karu
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2002




sõnum 30.04.2008 15:47:37 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
sander85: Palun
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
   <head>
      <title>Javascripti ylesanne</title>
<script>
function DoItFFS()
       {
           document.vorm.action = "kala.html";
        }
</script>
   </head>
   <body>
      <form name="vorm" action="ylesanne.html" method="post">
         <input type="text" name="n" value="nimi" /><br />
         <input type="text" name="t" value="telefon" /><br />
         <input type="button" onclick="DoItFFS();" value="muuda action väärtus"><br />
         <input type="submit" value="Go" />
      </form>
   </body>
</html>


PS icon_exclaim.gif Kas see test pidi näitama, et IE ei saa siukse asjaga hakkama icon_question.gif

Raisatud aeg icon_razz1.gif

<form .. /form> vahel peaks ka olema '<input type="hidden" name="action" value="sv" />'
IE annab seljuhul javascript'i vea.
võimalik, et form.elements[]/attributes[] (või misiganes need ka on), saaks mõlemad action'id kätte.

kellel õigus on (IE'l või firefox'il), ei tea icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2008 15:58:17 vasta tsitaadiga

Jup.. seda rida ei ole.. ning mulle tundub, et seda ei ole ka vaja, kuna funkab ju icon_confused.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karu
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2002




sõnum 30.04.2008 16:07:18 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Jup.. seda rida ei ole.. ning mulle tundub, et seda ei ole ka vaja, kuna funkab ju icon_confused.gif
ega sa juhuslikult microsoftis ei tööta ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 30.04.2008 16:09:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

<form .. /form> vahel peaks ka olema '<input type="hidden" name="action" value="sv" />'

Ma pakun, et ta annab vea samal põhjusel, miks ühelgi formi väljal ei või olla nimeks submit.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2008 16:31:12 vasta tsitaadiga

ot:
<input type="hidden" name="action" value="sv" />
Mida see tegema peaks üldse icon_question.gif
Hetkel tundub, et see on segaduse tekitamiseks ainult icon_razz1.gif

Tegelt on kopp.gif sellest juba
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander85
HV kasutaja
sander85

liitunud: 30.09.2007




sõnum 30.04.2008 21:42:12 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
ot:
<input type="hidden" name="action" value="sv" />
Mida see tegema peaks üldse icon_question.gif
Hetkel tundub, et see on segaduse tekitamiseks ainult icon_razz1.gif

Tegelt on kopp.gif sellest juba


see oli seal taotluslikult, sest juhtumisi meie rakendus oma mitmesaja tuhande reaga on vägagi kokku kirjutatud action väljaga, mis mitmes mitmes klassis tegeleb klassi tegevuse määramisega ja mida ringi kirjutada ei ole võimalik.. varem pole olnud lihtsalt vaja form-i actionit ennast muuta, aga nüüd kui selleks vajadus tuli, siis no can do, sest siis asi IE-s ei töötaks icon_rolleyes.gif

nii et proovi see hidden väli sinna tagasi panna ja mulle siiski lahendus pakkuda icon_smile.gif ootan huviga, omalt poolt sai proovitud ka seda, et ehk jquery läheneb asjale mingi teise töötava nurga alt, aga põhimõtteliselt üritab ta teha siiski sama..

_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2008 22:09:55 vasta tsitaadiga

Mis PHP'l häda on muide icon_question.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander85
HV kasutaja
sander85

liitunud: 30.09.2007




sõnum 30.04.2008 22:21:48 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Mis PHP'l häda on muide icon_question.gif


mis php asjasse hetkel puutub? icon_smile.gif PHP-l pole absoluutselt midagi häda, üks parimaid keeli veebirakenduste kirjutamiseks, aga antud probleemi ei aita kuidagi lahendada.. ilma, et peaks rakenduse väga palju ringi kirjutama, mis läheks ebapraktiliseks..

_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2008 22:38:55 vasta tsitaadiga

Lihtsalt, et PHP keeles oleks see lihtsam. Ma arvan.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander85
HV kasutaja
sander85

liitunud: 30.09.2007




sõnum 30.04.2008 23:47:30 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Lihtsalt, et PHP keeles oleks see lihtsam. Ma arvan.


kui see php-s oleks lihtsam olnud, siis poleks meie php killer-progeja tulnud abi paluma, et aitaksime leida lahendust, kuidas see asi IE-le mõistetavaks teha.. sa kaldud teemast kõrvale ja vingerdad täpselt nagu seda M$i mehed teevad kui asi konkreetselt probleemi lahendusse puutub icon_razz.gif sama moodi ma võin öelda, et lihtsam on lihtsalt muid brausereid kasutada icon_smile.gif klient tihti ei lepi sellega..

_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2008 23:55:23 vasta tsitaadiga

Teie killer-progejs ei mõista töötavat lahendust välja mõelda.. "Teie" ilmselt ka mitte ja sa arvad, et ma, kes ma javascriptist mitte muhvigi ei jaga, võiks selle ära teha icon_question.gif icon_biggrin.gif

Hmmm icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander85
HV kasutaja
sander85

liitunud: 30.09.2007




sõnum 01.05.2008 00:10:21 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Teie killer-progejs ei mõista töötavat lahendust välja mõelda.. "Teie" ilmselt ka mitte ja sa arvad, et ma, kes ma javascriptist mitte muhvigi ei jaga, võiks selle ära teha icon_question.gif icon_biggrin.gif

Hmmm icon_rolleyes.gif


no point siin on ju tegelikult selles, et enamuses brauserites asi toimib.. on lihtsalt üks kindel, mis kräu keerab icon_smile.gif ja see on ainult üks pisuke näide igapäevastest kokkupuudetest selle brauseriga, mida sina taevani kiidad icon_smile.gif kui poleks seda brauserit, siis ei oleks vaja vahel poolt päeva veeta nende tülikate vigade kallal, mis sellest imeloomast ilmuvad.. klient saaks oma rakenduse palju kiiremini ja maksaks tunduvalt vähem raha..

selle näite varal tahtsin sulle natuke selgitada mida see IE tegelikult arendajatele tähendab.. loodetavasti kui FF on maailmas nii umbes 40% turust hõivanud ning muud brauserid veel sealt oma 15%, siis IE 10 ja 11 ehk tulevad juba sellised, kus nende väikeste nõmeduste üle ei pea pead murdma.. IE 8 on väike samm arendajate jaoks.. suur samm väidetavalt M$i jaoks.. eks näis, mida see lõpptulemus suudab.. teades M$i, siis ma kahjuks palju ei looda..

_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 00:23:16 vasta tsitaadiga

Nii.. kas nii sobib icon_question.gif Nüüd on kõik elemendid sees, mis esialgselt mulle andsid:
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
   <head>
      <title>Javascripti ylesanne</title>
<script>
function funktsioon() {
                document.forms["vorm"].acti.value = "kala.html";
   document.forms["vorm"].acti.action = document.forms["vorm"].acti.value;
   document.forms["vorm"].s.value = document.forms["vorm"].acti.value;
   document.forms["vorm"].action = document.forms["vorm"].acti.value;
      }
</script>
   </head>
   <body>
      <form name="vorm" action="ylesanne.html" method="post">
         <input type="hidden" name="acti" value="sv" />
    nimi<input type="text" name="n" value="nimi" /><br />
         telefon<input type="text" name="t" value="telefon" /><br />
    peidetu väärtus<input type="show" name="s" value="show stuff here" /><br />
         <input type="button" onclick="funktsioon();" value="muuda action väärtus"><br />
         <input type="submit" value="Go" />
      </form>
   </body>
</html>


Minu arust see töötab.. iseasi, kas sobib.. tegin selle IE8ga icon_razz1.gif IE8 ja IE7 andsid sama veateate selle juraga.. seega selles osas vast pole arenenud kuhugi see asi.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander85
HV kasutaja
sander85

liitunud: 30.09.2007




sõnum 01.05.2008 01:20:43 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Nii.. kas nii sobib icon_question.gif Nüüd on kõik elemendid sees, mis esialgselt mulle andsid:
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
   <head>
      <title>Javascripti ylesanne</title>
<script>
function funktsioon() {
                document.forms["vorm"].acti.value = "kala.html";
   document.forms["vorm"].acti.action = document.forms["vorm"].acti.value;
   document.forms["vorm"].s.value = document.forms["vorm"].acti.value;
   document.forms["vorm"].action = document.forms["vorm"].acti.value;
      }
</script>
   </head>
   <body>
      <form name="vorm" action="ylesanne.html" method="post">
         <input type="hidden" name="acti" value="sv" />
    nimi<input type="text" name="n" value="nimi" /><br />
         telefon<input type="text" name="t" value="telefon" /><br />
    peidetu väärtus<input type="show" name="s" value="show stuff here" /><br />
         <input type="button" onclick="funktsioon();" value="muuda action väärtus"><br />
         <input type="submit" value="Go" />
      </form>
   </body>
</html>


Minu arust see töötab.. iseasi, kas sobib.. tegin selle IE8ga icon_razz1.gif IE8 ja IE7 andsid sama veateate selle juraga.. seega selles osas vast pole arenenud kuhugi see asi.


http://sander85.com/ylesanne.html --- proovisin integreerida, aga see tundub, et teeb küll kõike muud kui seda, mis vajab, ühesõnaga võib selle teema minetada, seda ei saa tõenäoliselt eriti lihtsalt javascripti abiga ära lahendada.. selleks tuleb ikka midagi kusagil mujal ringi kirjutada ja jätan selle progejale teha.. IE puhul tuleb lihtsalt leppida sellega, et on rohkem asju, mida seal teisiti teha ei saa, kui ka tahaks icon_smile.gif

_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karu
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2002




sõnum 01.05.2008 01:24:24 vasta tsitaadiga

sander85 kirjutas:
nii et proovi see hidden väli sinna tagasi panna ja mulle siiski lahendus pakkuda icon_smile.gif ootan huviga, omalt poolt sai proovitud ka seda, et ehk jquery läheneb asjale mingi teise töötava nurga alt, aga põhimõtteliselt üritab ta teha siiski sama..
järgnev peaks olema töötav. tõsi, selle koodi kohaselt peab form elemendile id andma. proovisin ka get/setAttribute, kuid need on bugised (tagastavad peidetud 'action' objekti hehe)
function swapAttribute(id, val){
    var o=document.getElementById(id);
    for(var i=0,len=o.attributes.length;i<len;i++){
      if(o.attributes[i].name.match(/action/)){
        o.attributes[i].value=val;
        break;
      }
    }
  }


tsitaat:
Ma pakun, et ta annab vea samal põhjusel, miks ühelgi formi väljal ei või olla nimeks submit.

õigem oleks öelda, et kui formi välja nimi on submit, siis formi javascripti funktsioon form.submit() ei tööta (ie, firefoxis, arvatavasti ka teised)

kõik.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 01:50:43 vasta tsitaadiga

ot:
No kehva küll, kui ei saa.. mina sain oma osaga hakkama igatahes 8)
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 10:21:55 vasta tsitaadiga

firefox juba pikemat aega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander85
HV kasutaja
sander85

liitunud: 30.09.2007




sõnum 01.05.2008 13:31:12 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
ot:
No kehva küll, kui ei saa.. mina sain oma osaga hakkama igatahes 8)


mis mõttes hakkama? et suunas õigele lehele?

karu kirjutas:
sander85 kirjutas:
nii et proovi see hidden väli sinna tagasi panna ja mulle siiski lahendus pakkuda icon_smile.gif ootan huviga, omalt poolt sai proovitud ka seda, et ehk jquery läheneb asjale mingi teise töötava nurga alt, aga põhimõtteliselt üritab ta teha siiski sama..
järgnev peaks olema töötav. tõsi, selle koodi kohaselt peab form elemendile id andma. proovisin ka get/setAttribute, kuid need on bugised (tagastavad peidetud 'action' objekti hehe)
function swapAttribute(id, val){
    var o=document.getElementById(id);
    for(var i=0,len=o.attributes.length;i<len;i++){
      if(o.attributes[i].name.match(/action/)){
        o.attributes[i].value=val;
        break;
      }
    }
  }


tsitaat:
Ma pakun, et ta annab vea samal põhjusel, miks ühelgi formi väljal ei või olla nimeks submit.

õigem oleks öelda, et kui formi välja nimi on submit, siis formi javascripti funktsioon form.submit() ei tööta (ie, firefoxis, arvatavasti ka teised)

kõik.


jep, 8 punkti läheb siia.. 10 saaks siis kui seda id-d poleks ka vaja, aga põhimõtteliselt jõudsid kõige lähemale asjale icon_smile.gif

samas see on hea näide jälle sellest, kui palju peab lisa koodi kirjutama, et asi IE-s ka toimiks icon_rolleyes.gif

_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 13:47:10 vasta tsitaadiga

sander85 kirjutas:
mis mõttes hakkama? et suunas õigele lehele?
No seda sa algselt mu käest tahtsid ju icon_razz1.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander85
HV kasutaja
sander85

liitunud: 30.09.2007




sõnum 01.05.2008 14:16:34 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
sander85 kirjutas:
mis mõttes hakkama? et suunas õigele lehele?
No seda sa algselt mu käest tahtsid ju icon_razz1.gif


no ideepoolest oleks ta pidanud ikka action välja väärtuse ka edastama, aga tekkis ainult muutuja acti..

http://sander85.com/lahendus.html selles siis kirjutasin juurde ka osa, mis välistab id vajalikkuse.. kood sai veel pikem..

kohe tunduvalt lihtsam on kui document.vorm.action = .. icon_lol.gif

_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LWD
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007




sõnum 04.05.2008 22:18:00 vasta tsitaadiga

Nime poolest kasutan Firefox 4-ja (Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:2.0a1pre) Gecko/2008050403 Minefield/4.0a1pre), välimuse ja UI järgi aga on sama, mis fx3.0b4. Ma ei tea, kas mingit erinevust Firefox 3 beetaga on aga sai korraks mozilla ftp serverist tõmmatud ja pole viitsinud eemaldada.

Tegelikult maailma parim veebilehitseja peaks olema Opera: kõige paremini vastab veebistandarditele (wingogi vms läbibi acid3 testi), piisavalt kiire ja kõike saab oma maitse järgi seada. Ainult extensionite saadavuse poolt jääb alla.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.05.2008 09:00:43 vasta tsitaadiga

LWD, nö "parim" võib ta ju olla, aga miskipärast on tema levik siiani veidi üle 1 protsendi
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LWD
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007




sõnum 05.05.2008 18:45:41 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
LWD, nö "parim" võib ta ju olla, aga miskipärast on tema levik siiani veidi üle 1 protsendi

Veebilehitsejatega ei ole, et mida rohkem kasutajaid, seda parem ta on. IE on tipus (sest on windowsiga juba kaasas), kuid ta põrub enam-vähem igas testis läbi. Firefox on levinud, sest teda reklaamitakse päris palju. Nt bannerid Get Firefox jne foorumites ja kui sa ostad Eestis lauaarvuti, siis itimehed panevad sulle koos windowsi ja muude programmidega ka Firefoxi kaasa. Operat aga ei promota kusagil, ise pead ta leidma ja ise installima.

Tavaliselt proovivad arvutikasutajad teistest veebilehitsejatest esimesena Firefoxi. Harjuvad tema kasutajaliidese ja extensionidega nii ära, et Opera Widgetsite ja menüünuppude leidmine läheb raskeks. Lisaks oli vahepeal paar hangumisprobleemi Vistas jne...

Kui Firefoxi asemel oleks hakatud hoopis Operat promoma, siis oleks ilmselt Opera praegu teisel kohal ja Firefox kuskil 1% juures.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.05.2008 00:25:38 vasta tsitaadiga

LWD, päris palju on opera enda arendaja ka selles süüdi tegelikult, mozillal on suhteliselt soojad suhted microsoftiga kui samas opera ja microsofti vahel oleks nagu tükk maad tühja kõrbe
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2008 11:00:31 vasta tsitaadiga

Opera oli pikka aega tasuline programm, see seadis omad piirid.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 06.05.2008 11:14:49 vasta tsitaadiga

LWD kirjutas:
Tegelikult maailma parim veebilehitseja peaks olema Opera: kõige paremini vastab veebistandarditele (wingogi vms läbibi acid3 testi), piisavalt kiire ja kõike saab oma maitse järgi seada. Ainult extensionite saadavuse poolt jääb alla.


BS on see acid3 osa... ma võin ka öelda, et ma sain igiliikuri esimesena valmis, aga kui keegi teine selle enne mind avalikult välja toob, siis pole mingit tõendit, et ta ka tegelikult valmis oli... esimene avalikult läbija oli Webkitil põhinev Safari, Opera teatas samal päeval natuke varem, et internal build on läbinud, aga mingeid tõendeid peale screenshoti ei esitatud... ja Safari kohta käivad ka ülejäänud punktid, selle lisaga, et Safari on minu maitse jaoks mõnusalt minimalistlik - midagi üleliigset ega overbloated asju pole...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 06.05.2008 22:52:39 vasta tsitaadiga

Maitse asi... Keerukuse asi... Enamus lihtrahvast ei viitsi jurada Operaga, mis suhteliselt keeruline ja paljude lisa lisavidinatega.

OT: Ma näiteks olen elus ~5minutit arvutis Winampi kasutanud. Ikka WMP - kuid see on vastupidine

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 07.05.2008 12:31:31 vasta tsitaadiga

hiiemae kirjutas:
Maitse asi... Keerukuse asi... Enamus lihtrahvast ei viitsi jurada Operaga, mis suhteliselt keeruline ja paljude lisa lisavidinatega.

Oled sa üldse operat proovinud?
Minu meelest on ikka äärmiselt lihtne ja mugav kasutada. Advanced featuure on loomulikult, aga neid ei kohusta keegi tarvitama, kui vajadust ei tunne (või ei oska tunda).

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 07.05.2008 22:38:02 vasta tsitaadiga

Lemmy, teda kasutangi beer_yum.gif
_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2008 22:55:03 vasta tsitaadiga

firefox 3 ja vahel ps3 brauser.
üldiselt kui tuleb opera või firefoxi major release siis vahetan nende vahel. kui tuli ff3 läksin opera pealt ff peale, kui tuleb opera 9.5 lähen jälle opera peale icon_lol.gif ei viitsi lihtsalt koguaeg ühte brauserit kasutada, tüütuks muutub.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 08.05.2008 04:16:11 vasta tsitaadiga

hiiemae kirjutas:
Lemmy, teda kasutangi beer_yum.gif

No siis sa peaks oskama välja tuua mõne näite, mis on Opera puhul keerulisem võrreldes teiste levinud browseritega.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 08.05.2008 09:46:37 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
Opera puhul keerulisem võrreldes teiste levinud browseritega.

OT: Vot seda olen ma kuulnud mitmete tuttavate käest, kes muidu kasutavad tulirebast.
Konkreetselt minu jaoks pole seal midagi keerulist - ongi huvitavaid asju küljes...

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2008 09:49:34 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
hiiemae kirjutas:
Lemmy, teda kasutangi (b)

No siis sa peaks oskama välja tuua mõne näite, mis on Opera puhul keerulisem võrreldes teiste levinud browseritega.


Hankimine ise on juba tüütu kuna tead, kust Fx'i saab, IE on niikuinii olemas. Konfimise dialoogiaken on teistsugune kui vanal heal tuttaval IE'l või Fx'il.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2008 14:53:59 vasta tsitaadiga

Ütleme nii, et mina ei kasuta Operat ainult seetõttu et selline super-äge addonite tugi puudub.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KzxTc
HV kasutaja
KzxTc

liitunud: 20.04.2008




sõnum 08.05.2008 22:52:43 vasta tsitaadiga

Firefox 2 / FF3 beta & icon_lol.gif .
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
falkriz
HV kasutaja
falkriz

liitunud: 24.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2008 08:27:36 vasta tsitaadiga

Safari enamus ajast.
Firefox 2te kah.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander85
HV kasutaja
sander85

liitunud: 30.09.2007




sõnum 11.05.2008 12:32:47 vasta tsitaadiga

operaga on see jama, et kuna seda nii vähe kasutatakse, siis ausalt öeldes ega väga palju ei vaadata veebilehti tehes, et mis moodi see operaga välja näeb või kuidas toimib ja tean ka üht paadunud opera kasutajat, kes juba läks firefoxile üle, sest operal siiski pole sellist extensionite tuge nagu ff-il, teine opera fänn hakkan ka vist otsi kokku tõmbama, sest leidub üha enam lehekülgi, mis lihtsalt ei toeta operat..
pealegi mingis viimases testis, mis kuskil silma jäi, seal polnud opera ka enam mitte see kõige kiirem brauser, nii et ma tõesti ei näe põhjust, miks peaks seda kasutama icon_razz.gif

samas.. asi on alati maitses..

_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LWD
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007




sõnum 11.05.2008 20:38:30 vasta tsitaadiga

sander85 kirjutas:
operaga on see jama, et kuna seda nii vähe kasutatakse, siis ausalt öeldes ega väga palju ei vaadata veebilehti tehes, et mis moodi see operaga välja näeb või kuidas toimib ja tean ka üht paadunud opera kasutajat, kes juba läks firefoxile üle, sest operal siiski pole sellist extensionite tuge nagu ff-il, teine opera fänn hakkan ka vist otsi kokku tõmbama, sest leidub üha enam lehekülgi, mis lihtsalt ei toeta operat..
pealegi mingis viimases testis, mis kuskil silma jäi, seal polnud opera ka enam mitte see kõige kiirem brauser, nii et ma tõesti ei näe põhjust, miks peaks seda kasutama icon_razz.gif

samas.. asi on alati maitses..
Üldiselt peaks Operaga veebilehed välja nägema nii nagu nad peavad, sest opera tugevus on veebistandardid. Kiirusetestides tuleb muidugi ka vaadata, mis versioone võrreldakse. NT Safari avalehel on suur diagramm, mille järgi on Safari teistest lehitsejatest vähemalt 2 korda kiirem. Võrreldakse muidugi ametlikke väljalaskeid (ehk Firefox 2.midagi), aga on kuidagi imelik vaadata kirja "Safari: the fastest". Googlesse firefox 3 speed test sisse lüües tulevad operat üllitavad testid ette (http://www.ghacks.net/2008/03/12/speed-test-firefox-3-vs-ie-8-vs-opera-95/, http://nontroppo.org/timer/kestrel_tests/, http://www.favbrowser.com/firefox-3-beta-5-vs-safari-31-vs-opera-95-beta-memory/ jne). Igal lehel mõõdetakse kiirust erinevate testidega, nii et mõnel pool võib Firefox, teises jälle Opera kiirem olla.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Võitlustanner »  Millist browserit kasutad? (2004 - 2015) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.