Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 184, 185, 186 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 02.05.2008 19:46:55 vasta tsitaadiga

Call Of Duty 3 250.-
DiRT 300.-
Saint's Row 250.-

On huvilisi?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2008 19:59:45 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
kellelgi Tallinnas wireless pulti üle pole?, kuni 400.-

Tartus üks oleks isegi olemas. icon_razz.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2008 20:04:04 vasta tsitaadiga

https://www.enter.ee/et/pood?action=product&product_id=2102
tasuks seda osta v? miinuseid ka on? icon_redface.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 02.05.2008 20:22:02 vasta tsitaadiga

apelsin16, paar viimast lehte. Loe. Tuleb kasuks thumbs_up.gif
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2008 21:16:21 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
https://www.enter.ee/et/pood?action=product&product_id=2102
tasuks seda osta v? miinuseid ka on? icon_redface.gif


Why not, ise ostan sellesama, õigemini esitasin tellimuse ära juba. Pärast ostan juurde 20GB ketta ja 1 lisapuldi ning HDMI kaabli kuskilt hv.st.

Alvaaro

sul juhtmega ju müügil ? .. ise tahaks ka osta juhtmeta pulti, kui kellelgi oleks Tartust.
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2008 21:57:48 vasta tsitaadiga

kui lihtne see kasutatud ketta leidmine on? neid ju nüüd nii palju ka ei liigu? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 02.05.2008 22:01:10 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
kui lihtne see kasutatud ketta leidmine on? neid ju nüüd nii palju ka ei liigu? :roll:

eestist jah vist naljalt ei leia aga kui väga tahta siis ebays liigub kõike :P
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2008 22:29:26 vasta tsitaadiga

Pole esialgu esmavajalik asi, kuna ei näe, et oleks vaja midagi väga storeda sinna, piisab savegamede jaoks mälukaardist mis kaasas. Aga wireless pulti netu müüa kellelgi ? Tartust?
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2008 22:44:19 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
kui lihtne see kasutatud ketta leidmine on? neid ju nüüd nii palju ka ei liigu? icon_rolleyes.gif
Mina sain ketta oma Arcadele osta.ee-st, eks HV-s tasub ka silmad lahti hoida... mõnel sureb vana moditud masin maha, paneb jupid müüki ja ostab ise uue masina... icon_smile.gif

Ühe õnnetus on teise õnn. icon_smile.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
camu
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005




sõnum 03.05.2008 04:47:34 vasta tsitaadiga

Sprocket kirjutas:
Call Of Duty 3 250.-
DiRT 300.-
Saint's Row 250.-

On huvilisi?

Vaatame asja paar kuud hiljem, peale GTA-d!
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 03.05.2008 09:03:51 vasta tsitaadiga

XBOX 360 Finally Getting Blu-ray - http://www.tomshardware.com/news/xbox-blu-ray-360,5272.html
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2008 09:59:24 vasta tsitaadiga

biomehanik kirjutas:
Pole esialgu esmavajalik asi, kuna ei näe, et oleks vaja midagi väga storeda sinna, piisab savegamede jaoks mälukaardist mis kaasas. Aga wireless pulti netu müüa kellelgi ? Tartust?

On nii juhtmega kui ka juhtmeta.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tipp
HV kasutaja
Tipp

liitunud: 25.02.2007




sõnum 03.05.2008 13:53:53 vasta tsitaadiga

Need Premiumi kaks varianti, et üks HDMI liidesega ja teine ilma. See, millel see liides on, ega tal ju seda juhet ikka ju pole eks? Lihtsalt pesa konsoolil?
_________________
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2008 13:56:47 vasta tsitaadiga

Tipp, just.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2008 14:40:02 vasta tsitaadiga

OT: Kui olen singleplayeris koguaeg ühe gamertagiga olnud ja LIVE account on tehtud eraldi (kuna singleplayeri tagi nimi oli LIVE's juba võetud), kas on võimalik kuidagi oma singleplayer tagi nime ära muuta ja sellega LIVE joinida nii, et Gamerscore ja kõik muu Gamertagiga kaasav käiv tuleks ka kaasa? Või siis oma Gamerscore kuidagi SP tagi pealt LIVE oma peale üle viia?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2008 14:40:30 vasta tsitaadiga

Mina käisin igatahes täna Enteris ära ja tõin omale xboxi koju ära, ainuke jama, et puldil üks nupp tundub vigane olevat, peab vist välja vahetama. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 03.05.2008 16:14:00 vasta tsitaadiga

lexo kirjutas:
OT: Kui olen singleplayeris koguaeg ühe gamertagiga olnud ja LIVE account on tehtud eraldi (kuna singleplayeri tagi nimi oli LIVE's juba võetud), kas on võimalik kuidagi oma singleplayer tagi nime ära muuta ja sellega LIVE joinida nii, et Gamerscore ja kõik muu Gamertagiga kaasav käiv tuleks ka kaasa? Või siis oma Gamerscore kuidagi SP tagi pealt LIVE oma peale üle viia?


SP profiili minuteada ei saa Live üle viia..
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2008 20:18:23 vasta tsitaadiga

Ma küll kunagi ammu sain selle asjaga hakkama.

Edit:Again

icon_neutral.gif icon_neutral.gif icon_neutral.gif icon_neutral.gif icon_neutral.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 03.05.2008 20:47:03 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
Ma küll kunagi ammu sain selle asjaga hakkama.

Edit:Again

icon_neutral.gif icon_neutral.gif icon_neutral.gif icon_neutral.gif icon_neutral.gif


kas oli uus masin HDMI'ga või mis versioon sul oli? refurb või vana ilma HDMI'ta?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 03.05.2008 20:53:28 vasta tsitaadiga

Lihtsalt väike tähelepanek, siin HV foorumis paistab RRoDi probleem olevat palju levinum kui enamikes Xboxi foorumites. o_o
Keegi võiks teha märkmeid, et kui kaua kellelgi X360 töötab ning mitmes see temal on, saaks kerge statistika teha. icon_razz.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2008 20:54:40 vasta tsitaadiga

Aasta aega töötas, mõned nädalad peale ka.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2008 21:23:00 vasta tsitaadiga

Minu HDMI-ga xkast puhus peale 7h GTA4 mängimist tagant kergelt leiget õhku välja ja küljed olid kõik külmad... see kolme tule värk on vist rohkem vanemate versioonide teema, mis kergelt üle kuumenesid. Kast on kõhuli asetatud.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2008 22:25:58 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
Ma küll kunagi ammu sain selle asjaga hakkama.

Räägid SP tagi LIVE'i üleviimisest? Kui jah, siis ehk veidi lähemalt, oleksin väga tänulik.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2008 23:44:31 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Lihtsalt väike tähelepanek, siin HV foorumis paistab RRoDi probleem olevat palju levinum kui enamikes Xboxi foorumites. o_o
Keegi võiks teha märkmeid, et kui kaua kellelgi X360 töötab ning mitmes see temal on, saaks kerge statistika teha. icon_razz.gif

doh.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=353770
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 04.05.2008 00:10:30 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
iDemon kirjutas:
Lihtsalt väike tähelepanek, siin HV foorumis paistab RRoDi probleem olevat palju levinum kui enamikes Xboxi foorumites. o_o
Keegi võiks teha märkmeid, et kui kaua kellelgi X360 töötab ning mitmes see temal on, saaks kerge statistika teha. icon_razz.gif

doh.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=353770


Ära põe, ma olen ka sellel teemal silma peal hoidnud .. sinna ei postitata kõiki RRoD'i lugusid. icon_smile.gif
[Kuid võiks ju?]
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 00:34:25 vasta tsitaadiga

Mis see RRoD piix on üldse, nagu loen siis, lambist mingi mäger kargab välja ja ütleb et su konsool on pekkis ja fuck off..buy new one ...? Mis kuradi põhjustel ta siis tekib, ehk keegi eestlane seletab lollile xboxi noobile, miks see jura tekib ? .. nagu loen siis pea igal xboxi pelajal kestab konsool aasta või veel vähem ja läheb putsi ..no ausalt..sellise nalja eest ma läheks võtaks kurika ja lääks selle looja mätasse sest minu vana PS2 moditud versioon kestis ka tolmu kihi all vähemalt 3a, missest et lõpupoole mängude plaadid jubisid, aga pelada sai ikka ja vatti oli ta kõvasti saanud icon_lol.gif Enter andis ka vaid 1a garantiid konsoolile, tegelt on see suht vähe minu arust...siis tõesti nii ebakindel see kogu kupatus, et võib õhtale minna ? ..siis juba vaikselt pean vist tagantjärgi kahetsema hakkama, et ostsin icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 04.05.2008 01:17:56 vasta tsitaadiga

X360 on tuntud oma kehva riistvara poolest, loe lähemalt siit [ http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360_technical_problems ]. Igatahes RRoDi kohta on pikk seletus ja video siin. [ http://sogamer.wordpress.com/2007/09/01/360rrod/ ]
Eesti keeles öeldult tekitab RRoD'i kuumus prose ja videokaardi vahel mis lõhub jootekolbe vms mida on peaaegu et võimatu parandada, mis omakorda tekitab emaplaadil probleeme mis toob lõpuks kolm punast tuld sulle.

Kuid siiski, ma olen lugenud et X360 müüakse ju 2 või 3 aastase garantiiga? Ning enamasti juhtub see õnnetus esimese aasta jooksu, seega konsooli ostu kahetseda pole küll vaja.
See on umbes sama nagu PS2'l on/oli see DRE error (Disk read error) .. ning umbes sama levinud, ehk rohkemgi. PS2'l oli DRE error umbes 5~15%, eriti paksematel, kuid X360 puhul on see protsent olnud nii 5% kui ka 60%, enim levinud statistilised arvud selle kohta on küll 16% ja 33%.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 01:25:58 vasta tsitaadiga

Mul oli ka paksem PS2 aga kestis nagu härg raisk icon_smile.gif No ma uurin selle materjali läbi igatahes mis sa andsid ja loodan et selle xboxi, mis mõtlesin et seekord siis vajutan veits microsofti poole ja katsetan veits teistusugst elamust, siis see täiesti ..piiksu ei lähe. Tahaks siiski tiba pelada ja sisse elada end, kuna konsooli pole ammu käes olnud ja xbox tundub välimuselt vingem tiba kui PS icon_razz.gif Aga tore, et keegi vastas, cheers beer_yum.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ny21k
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 04.05.2008 01:32:12 vasta tsitaadiga

MicSoft valib Eestist endale töölisi (telefoni teenindajaid), kes hakkavad teenindama inimesi, kellel on probleeme Xbox360 RRoD-iga. Ja seda muidugi Inglise keeles. EESTIS Odav tööjõud thumbs_down.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.05.2008 02:29:11 vasta tsitaadiga

ny21k, väga pikka aega on see juba toiminud icon_wink.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 04:12:25 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
X360 on tuntud oma kehva riistvara poolest, loe lähemalt siit [ http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360_technical_problems ]. Igatahes RRoDi kohta on pikk seletus ja video siin. [ http://sogamer.wordpress.com/2007/09/01/360rrod/ ]


Tooks välja ühe punkti sealt:

tsitaat:
Microsoft Corrects The Mistakes They Make
Microsoft did re-manufactured the motherboard so it wouldn’t warp under prolonged heat and also fixed the solders to make sure that they didn’t cause the hair-line fracture. They also improved the “heat sink” of the 360 to make sure the GPU and the CPU both had more attention paid on them to keep them cool. These “revamped” systems can be identified simply by looking for the HDMI port located underneath the standard AV output jack on the back of the system. You can also look on the box to see if it says Zephyr on it which is the code name they used when re-manufacturing the motherboard.


Paljudel on HDMI väljundiga xbox rrodinud?
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 10:06:23 vasta tsitaadiga

lexo kirjutas:
OT: Kui olen singleplayeris koguaeg ühe gamertagiga olnud ja LIVE account on tehtud eraldi (kuna singleplayeri tagi nimi oli LIVE's juba võetud), kas on võimalik kuidagi oma singleplayer tagi nime ära muuta ja sellega LIVE joinida nii, et Gamerscore ja kõik muu Gamertagiga kaasav käiv tuleks ka kaasa? Või siis oma Gamerscore kuidagi SP tagi pealt LIVE oma peale üle viia?

Tekkis mõte, et kui ma oma praeguse LIVE accounti üldse ära deleten, kas ma saan siis enda SP accountiga LIVE joinida? Või saabki iga XBox ainult ühe LIVE accounti teha ja kui sellega midagi juhtub siis on kõik?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 10:14:34 vasta tsitaadiga

lexo kirjutas:
Või saabki iga XBox ainult ühe LIVE accounti teha ja kui sellega midagi juhtub siis on kõik?
Minu teada saab teha niipalju kui soovid, sh. esimesele kolmele (per konsool) pakutakse tasuta 1 kuu Live Goldi "proovimiseks" icon_razz1.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 10:22:05 vasta tsitaadiga

lexo kirjutas:
lexo kirjutas:
OT: Kui olen singleplayeris koguaeg ühe gamertagiga olnud ja LIVE account on tehtud eraldi (kuna singleplayeri tagi nimi oli LIVE's juba võetud), kas on võimalik kuidagi oma singleplayer tagi nime ära muuta ja sellega LIVE joinida nii, et Gamerscore ja kõik muu Gamertagiga kaasav käiv tuleks ka kaasa? Või siis oma Gamerscore kuidagi SP tagi pealt LIVE oma peale üle viia?

Tekkis mõte, et kui ma oma praeguse LIVE accounti üldse ära deleten, kas ma saan siis enda SP accountiga LIVE joinida? Või saabki iga XBox ainult ühe LIVE accounti teha ja kui sellega midagi juhtub siis on kõik?

Midagi ei pea ära kustutama ma küll sain oma konto live lihtsalt ära regada aga ma ei mäleta enam mida täpselt tegin nii,et pead ise proovima vaikselt.

OMFG rrod sai hetkeks fixitud aga siis kukkus over heatima ja sain sitt külmkappi surutud ja töötab väga hästi icon_lol.gif ainult raisk kõik toit läheb varsti hapuks. icon_evil.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 12:13:25 vasta tsitaadiga

Kuna see xbox üle kuumenema kipub nii kergelt, kas keegi ta orig. jahutust pole üritanud välja vahetada miskit oma leiutise vastu, mis oleks efektiivsem ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.05.2008 12:24:08 vasta tsitaadiga

biomehanik, vesijahutust on võimalik paigaldada näiteks
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 14:38:42 vasta tsitaadiga

Microsoft pakub ka ju mingit lisa jahutust sellele icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 14:44:25 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Microsoft pakub ka ju mingit lisa jahutust sellele icon_rolleyes.gif

Nad oleks võinud seda leiutades üksteisele tassi teed pakkuda ja kohe parema jahutuse peale lükata või orig. kaasa anda kohe selle lisajahutuse, et kellelgi viisakalt konsool ja maja maha ei põleks icon_razz.gif

A muidu keegi Tartust mõnda head pela ei taha odavalt maha ärida (Halo 3 tahaks proovida näiteks.) , mul ju vaid vinge demoplaat hetkel ja need mängud on surmavalt põnevad icon_lol.gif


viimati muutis biomehanik 04.05.2008 14:46:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 14:45:35 vasta tsitaadiga

Syncmahv, Microsoft küll ei paku, mingid lambikad firmad teevad küll.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 17:20:20 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Microsoft pakub ka ju mingit lisa jahutust sellele icon_rolleyes.gif

ei usu, tahaks näha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 17:46:43 vasta tsitaadiga

Ei ole jah icon_redface.gif mingi teiste firmade tehtuid on erinevaid. kaubamajaski nägin mingisugust.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roost
HV kasutaja
Roost

liitunud: 05.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 17:58:01 vasta tsitaadiga

biomehanik kirjutas:
...nagu loen siis pea igal xboxi pelajal kestab konsool aasta või veel vähem ja läheb piixu...
biomehanik kirjutas:
Kuna see xbox üle kuumenema kipub nii kergelt, kas keegi ta orig. jahutust pole üritanud välja vahetada miskit oma leiutise vastu, mis oleks efektiivsem ? icon_rolleyes.gif
Ega ta tegelikult ei lähe küll ikka nii kergelt piixu. Kui sul ikka HDMI'ga konsool (ehk siis uuem)on ja pool päeva järjest ei mängi, siis ei maksa üldiselt eriti karta, sest uute konsoolide failure rate pidavat poole väiksem olema ja ega ma pole kuulnud küll, et kellegi oleks peale kahte-kolme tundi mängimist konsool piiksu läinud, selleks peab ikka kaua mängima ja mõnel(GTA teemas leiad selle kohta tõestust) ei tekki RRoD'i ka pärast tervet päeva mängimist.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 18:23:02 vasta tsitaadiga

minu uus Elite saab tänu GTA IV-le igatahes väga kõva Burn-in testi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 19:16:00 vasta tsitaadiga

Roost kirjutas:
biomehanik kirjutas:
...nagu loen siis pea igal xboxi pelajal kestab konsool aasta või veel vähem ja läheb piixu...
biomehanik kirjutas:
Kuna see xbox üle kuumenema kipub nii kergelt, kas keegi ta orig. jahutust pole üritanud välja vahetada miskit oma leiutise vastu, mis oleks efektiivsem ? icon_rolleyes.gif
Ega ta tegelikult ei lähe küll ikka nii kergelt piixu. Kui sul ikka HDMI'ga konsool (ehk siis uuem)on ja pool päeva järjest ei mängi, siis ei maksa üldiselt eriti karta, sest uute konsoolide failure rate pidavat poole väiksem olema ja ega ma pole kuulnud küll, et kellegi oleks peale kahte-kolme tundi mängimist konsool piiksu läinud, selleks peab ikka kaua mängima ja mõnel(GTA teemas leiad selle kohta tõestust) ei tekki RRoD'i ka pärast tervet päeva mängimist.

Kärvavad need uuemad kah maha nii,et vahet pole.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HanzA
HV kasutaja
HanzA

liitunud: 31.01.2007




sõnum 04.05.2008 20:21:05 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
Roost kirjutas:
biomehanik kirjutas:
...nagu loen siis pea igal xboxi pelajal kestab konsool aasta või veel vähem ja läheb piixu...
biomehanik kirjutas:
Kuna see xbox üle kuumenema kipub nii kergelt, kas keegi ta orig. jahutust pole üritanud välja vahetada miskit oma leiutise vastu, mis oleks efektiivsem ? icon_rolleyes.gif
Ega ta tegelikult ei lähe küll ikka nii kergelt piixu. Kui sul ikka HDMI'ga konsool (ehk siis uuem)on ja pool päeva järjest ei mängi, siis ei maksa üldiselt eriti karta, sest uute konsoolide failure rate pidavat poole väiksem olema ja ega ma pole kuulnud küll, et kellegi oleks peale kahte-kolme tundi mängimist konsool piiksu läinud, selleks peab ikka kaua mängima ja mõnel(GTA teemas leiad selle kohta tõestust) ei tekki RRoD'i ka pärast tervet päeva mängimist.

Kärvavad need uuemad kah maha nii,et vahet pole.


miks sa seda arvad?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriiT_
Piiratud kasutaja
PriiT_

liitunud: 15.12.2003




sõnum 04.05.2008 20:46:51 vasta tsitaadiga

HanzA kirjutas:
miks sa seda arvad?


Sest praktika näitab, töökaaslane ostis kaks nädalat tagasi enterist arcade kasti, HDMI ja puha, üleeile suri maha ja esmaspäeval läheb uue järgi.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HanzA
HV kasutaja
HanzA

liitunud: 31.01.2007




sõnum 04.05.2008 20:55:57 vasta tsitaadiga

PriiT_ kirjutas:
HanzA kirjutas:
miks sa seda arvad?


Sest praktika näitab, töökaaslane ostis kaks nädalat tagasi enterist arcade kasti, HDMI ja puha, üleeile suri maha ja esmaspäeval läheb uue järgi.


oeh,masendav,mis ta siis tegi sellega et ära suri juba?Ise saan teisip arcade ja tahaks teada mida ma sellega teha ei tohi siis:D
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 20:59:32 vasta tsitaadiga

HanzA kirjutas:
PriiT_ kirjutas:
HanzA kirjutas:
miks sa seda arvad?


Sest praktika näitab, töökaaslane ostis kaks nädalat tagasi enterist arcade kasti, HDMI ja puha, üleeile suri maha ja esmaspäeval läheb uue järgi.


oeh,masendav,mis ta siis tegi sellega et ära suri juba?Ise saan teisip arcade ja tahaks teada mida ma sellega teha ei tohi siis:D
Sellega ei peagi midagi tegema, et ta ära sureks.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriiT_
Piiratud kasutaja
PriiT_

liitunud: 15.12.2003




sõnum 04.05.2008 20:59:48 vasta tsitaadiga

HanzA kirjutas:
PriiT_ kirjutas:
HanzA kirjutas:
miks sa seda arvad?


Sest praktika näitab, töökaaslane ostis kaks nädalat tagasi enterist arcade kasti, HDMI ja puha, üleeile suri maha ja esmaspäeval läheb uue järgi.


oeh,masendav,mis ta siis tegi sellega et ära suri juba?Ise saan teisip arcade ja tahaks teada mida ma sellega teha ei tohi siis:D


Mis ta tegi? Mänge mängis, midagi muud ei teinud. Modimata konsool, mängis GOW-i ja Forzat, päevas kokku vast paar tundi, ja ka mitte päris iga päev.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 21:51:10 vasta tsitaadiga

HanzA kirjutas:
PriiT_ kirjutas:
HanzA kirjutas:
miks sa seda arvad?


Sest praktika näitab, töökaaslane ostis kaks nädalat tagasi enterist arcade kasti, HDMI ja puha, üleeile suri maha ja esmaspäeval läheb uue järgi.


oeh,masendav,mis ta siis tegi sellega et ära suri juba?Ise saan teisip arcade ja tahaks teada mida ma sellega teha ei tohi siis:D

Hint:
Ära ava pakki mitte mingil juhul võib katki minna kast.
Ära mõtlegi mängida oma kastiga kuna siis võib see putsi minna.
Et kast putsi ei läheks pane kast kapi otsa seisma tolmu koguma.
Kui ikka tekib isu mängida siis tuleta meelde esimest punkti.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 184, 185, 186 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.