|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
02.05.2008 19:46:55
|
|
|
Call Of Duty 3 250.-
DiRT 300.-
Saint's Row 250.-
On huvilisi?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
02.05.2008 19:59:45
|
|
|
| virx kirjutas: |
| kellelgi Tallinnas wireless pulti üle pole?, kuni 400.- |
Tartus üks oleks isegi olemas.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
02.05.2008 21:16:21
|
|
|
Why not, ise ostan sellesama, õigemini esitasin tellimuse ära juba. Pärast ostan juurde 20GB ketta ja 1 lisapuldi ning HDMI kaabli kuskilt hv.st.
Alvaaro
sul juhtmega ju müügil ? .. ise tahaks ka osta juhtmeta pulti, kui kellelgi oleks Tartust.
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.05.2008 21:57:48
|
|
|
kui lihtne see kasutatud ketta leidmine on? neid ju nüüd nii palju ka ei liigu?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
02.05.2008 22:01:10
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| kui lihtne see kasutatud ketta leidmine on? neid ju nüüd nii palju ka ei liigu? :roll: |
eestist jah vist naljalt ei leia aga kui väga tahta siis ebays liigub kõike :P
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
02.05.2008 22:29:26
|
|
|
| Pole esialgu esmavajalik asi, kuna ei näe, et oleks vaja midagi väga storeda sinna, piisab savegamede jaoks mälukaardist mis kaasas. Aga wireless pulti netu müüa kellelgi ? Tartust?
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
02.05.2008 22:44:19
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
kui lihtne see kasutatud ketta leidmine on? neid ju nüüd nii palju ka ei liigu?  |
Mina sain ketta oma Arcadele osta.ee-st, eks HV-s tasub ka silmad lahti hoida... mõnel sureb vana moditud masin maha, paneb jupid müüki ja ostab ise uue masina...
Ühe õnnetus on teise õnn.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
camu
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2005
|
03.05.2008 04:47:34
|
|
|
| Sprocket kirjutas: |
Call Of Duty 3 250.-
DiRT 300.-
Saint's Row 250.-
On huvilisi? |
Vaatame asja paar kuud hiljem, peale GTA-d!
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
03.05.2008 09:59:24
|
|
|
| biomehanik kirjutas: |
| Pole esialgu esmavajalik asi, kuna ei näe, et oleks vaja midagi väga storeda sinna, piisab savegamede jaoks mälukaardist mis kaasas. Aga wireless pulti netu müüa kellelgi ? Tartust? |
On nii juhtmega kui ka juhtmeta.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tipp
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2007
|
03.05.2008 13:53:53
|
|
|
Need Premiumi kaks varianti, et üks HDMI liidesega ja teine ilma. See, millel see liides on, ega tal ju seda juhet ikka ju pole eks? Lihtsalt pesa konsoolil?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
03.05.2008 13:56:47
|
|
|
| Tipp, just.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexo
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2004
|
03.05.2008 14:40:02
|
|
|
| OT: Kui olen singleplayeris koguaeg ühe gamertagiga olnud ja LIVE account on tehtud eraldi (kuna singleplayeri tagi nimi oli LIVE's juba võetud), kas on võimalik kuidagi oma singleplayer tagi nime ära muuta ja sellega LIVE joinida nii, et Gamerscore ja kõik muu Gamertagiga kaasav käiv tuleks ka kaasa? Või siis oma Gamerscore kuidagi SP tagi pealt LIVE oma peale üle viia?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
03.05.2008 14:40:30
|
|
|
Mina käisin igatahes täna Enteris ära ja tõin omale xboxi koju ära, ainuke jama, et puldil üks nupp tundub vigane olevat, peab vist välja vahetama.
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
03.05.2008 16:14:00
|
|
|
| lexo kirjutas: |
| OT: Kui olen singleplayeris koguaeg ühe gamertagiga olnud ja LIVE account on tehtud eraldi (kuna singleplayeri tagi nimi oli LIVE's juba võetud), kas on võimalik kuidagi oma singleplayer tagi nime ära muuta ja sellega LIVE joinida nii, et Gamerscore ja kõik muu Gamertagiga kaasav käiv tuleks ka kaasa? Või siis oma Gamerscore kuidagi SP tagi pealt LIVE oma peale üle viia? |
SP profiili minuteada ei saa Live üle viia..
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
03.05.2008 20:18:23
|
|
|
Ma küll kunagi ammu sain selle asjaga hakkama.
Edit:Again
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
03.05.2008 20:47:03
|
|
|
| Alvaaro kirjutas: |
Ma küll kunagi ammu sain selle asjaga hakkama.
Edit:Again
 |
kas oli uus masin HDMI'ga või mis versioon sul oli? refurb või vana ilma HDMI'ta?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
03.05.2008 20:53:28
|
|
|
Lihtsalt väike tähelepanek, siin HV foorumis paistab RRoDi probleem olevat palju levinum kui enamikes Xboxi foorumites. o_o
Keegi võiks teha märkmeid, et kui kaua kellelgi X360 töötab ning mitmes see temal on, saaks kerge statistika teha.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
03.05.2008 20:54:40
|
|
|
| Aasta aega töötas, mõned nädalad peale ka.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
03.05.2008 21:23:00
|
|
|
| Minu HDMI-ga xkast puhus peale 7h GTA4 mängimist tagant kergelt leiget õhku välja ja küljed olid kõik külmad... see kolme tule värk on vist rohkem vanemate versioonide teema, mis kergelt üle kuumenesid. Kast on kõhuli asetatud.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexo
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2004
|
03.05.2008 22:25:58
|
|
|
| Alvaaro kirjutas: |
| Ma küll kunagi ammu sain selle asjaga hakkama. |
Räägid SP tagi LIVE'i üleviimisest? Kui jah, siis ehk veidi lähemalt, oleksin väga tänulik.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
03.05.2008 23:44:31
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
Lihtsalt väike tähelepanek, siin HV foorumis paistab RRoDi probleem olevat palju levinum kui enamikes Xboxi foorumites. o_o
Keegi võiks teha märkmeid, et kui kaua kellelgi X360 töötab ning mitmes see temal on, saaks kerge statistika teha.  |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=353770
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
04.05.2008 00:10:30
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| iDemon kirjutas: |
Lihtsalt väike tähelepanek, siin HV foorumis paistab RRoDi probleem olevat palju levinum kui enamikes Xboxi foorumites. o_o
Keegi võiks teha märkmeid, et kui kaua kellelgi X360 töötab ning mitmes see temal on, saaks kerge statistika teha.  |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=353770 |
Ära põe, ma olen ka sellel teemal silma peal hoidnud .. sinna ei postitata kõiki RRoD'i lugusid.
[Kuid võiks ju?]
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
04.05.2008 00:34:25
|
|
|
Mis see RRoD piix on üldse, nagu loen siis, lambist mingi mäger kargab välja ja ütleb et su konsool on pekkis ja fuck off..buy new one ...? Mis kuradi põhjustel ta siis tekib, ehk keegi eestlane seletab lollile xboxi noobile, miks see jura tekib ? .. nagu loen siis pea igal xboxi pelajal kestab konsool aasta või veel vähem ja läheb putsi ..no ausalt..sellise nalja eest ma läheks võtaks kurika ja lääks selle looja mätasse sest minu vana PS2 moditud versioon kestis ka tolmu kihi all vähemalt 3a, missest et lõpupoole mängude plaadid jubisid, aga pelada sai ikka ja vatti oli ta kõvasti saanud Enter andis ka vaid 1a garantiid konsoolile, tegelt on see suht vähe minu arust...siis tõesti nii ebakindel see kogu kupatus, et võib õhtale minna ? ..siis juba vaikselt pean vist tagantjärgi kahetsema hakkama, et ostsin
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
04.05.2008 01:17:56
|
|
|
X360 on tuntud oma kehva riistvara poolest, loe lähemalt siit [ http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360_technical_problems ]. Igatahes RRoDi kohta on pikk seletus ja video siin. [ http://sogamer.wordpress.com/2007/09/01/360rrod/ ]
Eesti keeles öeldult tekitab RRoD'i kuumus prose ja videokaardi vahel mis lõhub jootekolbe vms mida on peaaegu et võimatu parandada, mis omakorda tekitab emaplaadil probleeme mis toob lõpuks kolm punast tuld sulle.
Kuid siiski, ma olen lugenud et X360 müüakse ju 2 või 3 aastase garantiiga? Ning enamasti juhtub see õnnetus esimese aasta jooksu, seega konsooli ostu kahetseda pole küll vaja.
See on umbes sama nagu PS2'l on/oli see DRE error (Disk read error) .. ning umbes sama levinud, ehk rohkemgi. PS2'l oli DRE error umbes 5~15%, eriti paksematel, kuid X360 puhul on see protsent olnud nii 5% kui ka 60%, enim levinud statistilised arvud selle kohta on küll 16% ja 33%.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
04.05.2008 01:25:58
|
|
|
Mul oli ka paksem PS2 aga kestis nagu härg raisk No ma uurin selle materjali läbi igatahes mis sa andsid ja loodan et selle xboxi, mis mõtlesin et seekord siis vajutan veits microsofti poole ja katsetan veits teistusugst elamust, siis see täiesti ..piiksu ei lähe. Tahaks siiski tiba pelada ja sisse elada end, kuna konsooli pole ammu käes olnud ja xbox tundub välimuselt vingem tiba kui PS Aga tore, et keegi vastas, cheers
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ny21k
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2007
|
04.05.2008 01:32:12
|
|
|
MicSoft valib Eestist endale töölisi (telefoni teenindajaid), kes hakkavad teenindama inimesi, kellel on probleeme Xbox360 RRoD-iga. Ja seda muidugi Inglise keeles. EESTIS Odav tööjõud
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
04.05.2008 02:29:11
|
|
|
ny21k, väga pikka aega on see juba toiminud
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
04.05.2008 04:12:25
|
|
|
Tooks välja ühe punkti sealt:
| tsitaat: |
Microsoft Corrects The Mistakes They Make
Microsoft did re-manufactured the motherboard so it wouldnt warp under prolonged heat and also fixed the solders to make sure that they didnt cause the hair-line fracture. They also improved the heat sink of the 360 to make sure the GPU and the CPU both had more attention paid on them to keep them cool. These revamped systems can be identified simply by looking for the HDMI port located underneath the standard AV output jack on the back of the system. You can also look on the box to see if it says Zephyr on it which is the code name they used when re-manufacturing the motherboard. |
Paljudel on HDMI väljundiga xbox rrodinud?
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexo
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2004
|
04.05.2008 10:06:23
|
|
|
| lexo kirjutas: |
| OT: Kui olen singleplayeris koguaeg ühe gamertagiga olnud ja LIVE account on tehtud eraldi (kuna singleplayeri tagi nimi oli LIVE's juba võetud), kas on võimalik kuidagi oma singleplayer tagi nime ära muuta ja sellega LIVE joinida nii, et Gamerscore ja kõik muu Gamertagiga kaasav käiv tuleks ka kaasa? Või siis oma Gamerscore kuidagi SP tagi pealt LIVE oma peale üle viia? |
Tekkis mõte, et kui ma oma praeguse LIVE accounti üldse ära deleten, kas ma saan siis enda SP accountiga LIVE joinida? Või saabki iga XBox ainult ühe LIVE accounti teha ja kui sellega midagi juhtub siis on kõik?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
04.05.2008 10:14:34
|
|
|
| lexo kirjutas: |
| Või saabki iga XBox ainult ühe LIVE accounti teha ja kui sellega midagi juhtub siis on kõik? |
Minu teada saab teha niipalju kui soovid, sh. esimesele kolmele (per konsool) pakutakse tasuta 1 kuu Live Goldi "proovimiseks"
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
04.05.2008 10:22:05
|
|
|
| lexo kirjutas: |
| lexo kirjutas: |
| OT: Kui olen singleplayeris koguaeg ühe gamertagiga olnud ja LIVE account on tehtud eraldi (kuna singleplayeri tagi nimi oli LIVE's juba võetud), kas on võimalik kuidagi oma singleplayer tagi nime ära muuta ja sellega LIVE joinida nii, et Gamerscore ja kõik muu Gamertagiga kaasav käiv tuleks ka kaasa? Või siis oma Gamerscore kuidagi SP tagi pealt LIVE oma peale üle viia? |
Tekkis mõte, et kui ma oma praeguse LIVE accounti üldse ära deleten, kas ma saan siis enda SP accountiga LIVE joinida? Või saabki iga XBox ainult ühe LIVE accounti teha ja kui sellega midagi juhtub siis on kõik? |
Midagi ei pea ära kustutama ma küll sain oma konto live lihtsalt ära regada aga ma ei mäleta enam mida täpselt tegin nii,et pead ise proovima vaikselt.
OMFG rrod sai hetkeks fixitud aga siis kukkus over heatima ja sain sitt külmkappi surutud ja töötab väga hästi ainult raisk kõik toit läheb varsti hapuks.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
04.05.2008 12:13:25
|
|
|
Kuna see xbox üle kuumenema kipub nii kergelt, kas keegi ta orig. jahutust pole üritanud välja vahetada miskit oma leiutise vastu, mis oleks efektiivsem ?
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
04.05.2008 12:24:08
|
|
|
| biomehanik, vesijahutust on võimalik paigaldada näiteks
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
04.05.2008 14:38:42
|
|
|
Microsoft pakub ka ju mingit lisa jahutust sellele
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
04.05.2008 14:44:25
|
|
|
| Syncmahv kirjutas: |
Microsoft pakub ka ju mingit lisa jahutust sellele  |
Nad oleks võinud seda leiutades üksteisele tassi teed pakkuda ja kohe parema jahutuse peale lükata või orig. kaasa anda kohe selle lisajahutuse, et kellelgi viisakalt konsool ja maja maha ei põleks
A muidu keegi Tartust mõnda head pela ei taha odavalt maha ärida (Halo 3 tahaks proovida näiteks.) , mul ju vaid vinge demoplaat hetkel ja need mängud on surmavalt põnevad
viimati muutis biomehanik 04.05.2008 14:46:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
04.05.2008 14:45:35
|
|
|
| Syncmahv, Microsoft küll ei paku, mingid lambikad firmad teevad küll.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
04.05.2008 17:20:20
|
|
|
| Syncmahv kirjutas: |
Microsoft pakub ka ju mingit lisa jahutust sellele  |
ei usu, tahaks näha
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
04.05.2008 17:46:43
|
|
|
Ei ole jah mingi teiste firmade tehtuid on erinevaid. kaubamajaski nägin mingisugust.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roost
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2007
|
04.05.2008 17:58:01
|
|
|
| biomehanik kirjutas: |
| ...nagu loen siis pea igal xboxi pelajal kestab konsool aasta või veel vähem ja läheb piixu... |
| biomehanik kirjutas: |
Kuna see xbox üle kuumenema kipub nii kergelt, kas keegi ta orig. jahutust pole üritanud välja vahetada miskit oma leiutise vastu, mis oleks efektiivsem ?  |
Ega ta tegelikult ei lähe küll ikka nii kergelt piixu. Kui sul ikka HDMI'ga konsool (ehk siis uuem)on ja pool päeva järjest ei mängi, siis ei maksa üldiselt eriti karta, sest uute konsoolide failure rate pidavat poole väiksem olema ja ega ma pole kuulnud küll, et kellegi oleks peale kahte-kolme tundi mängimist konsool piiksu läinud, selleks peab ikka kaua mängima ja mõnel(GTA teemas leiad selle kohta tõestust) ei tekki RRoD'i ka pärast tervet päeva mängimist.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
04.05.2008 18:23:02
|
|
|
minu uus Elite saab tänu GTA IV-le igatahes väga kõva Burn-in testi
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
04.05.2008 19:16:00
|
|
|
| Roost kirjutas: |
| biomehanik kirjutas: |
| ...nagu loen siis pea igal xboxi pelajal kestab konsool aasta või veel vähem ja läheb piixu... |
| biomehanik kirjutas: |
Kuna see xbox üle kuumenema kipub nii kergelt, kas keegi ta orig. jahutust pole üritanud välja vahetada miskit oma leiutise vastu, mis oleks efektiivsem ?  |
Ega ta tegelikult ei lähe küll ikka nii kergelt piixu. Kui sul ikka HDMI'ga konsool (ehk siis uuem)on ja pool päeva järjest ei mängi, siis ei maksa üldiselt eriti karta, sest uute konsoolide failure rate pidavat poole väiksem olema ja ega ma pole kuulnud küll, et kellegi oleks peale kahte-kolme tundi mängimist konsool piiksu läinud, selleks peab ikka kaua mängima ja mõnel(GTA teemas leiad selle kohta tõestust) ei tekki RRoD'i ka pärast tervet päeva mängimist. |
Kärvavad need uuemad kah maha nii,et vahet pole.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HanzA
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2007
|
04.05.2008 20:21:05
|
|
|
| Alvaaro kirjutas: |
| Roost kirjutas: |
| biomehanik kirjutas: |
| ...nagu loen siis pea igal xboxi pelajal kestab konsool aasta või veel vähem ja läheb piixu... |
| biomehanik kirjutas: |
Kuna see xbox üle kuumenema kipub nii kergelt, kas keegi ta orig. jahutust pole üritanud välja vahetada miskit oma leiutise vastu, mis oleks efektiivsem ?  |
Ega ta tegelikult ei lähe küll ikka nii kergelt piixu. Kui sul ikka HDMI'ga konsool (ehk siis uuem)on ja pool päeva järjest ei mängi, siis ei maksa üldiselt eriti karta, sest uute konsoolide failure rate pidavat poole väiksem olema ja ega ma pole kuulnud küll, et kellegi oleks peale kahte-kolme tundi mängimist konsool piiksu läinud, selleks peab ikka kaua mängima ja mõnel(GTA teemas leiad selle kohta tõestust) ei tekki RRoD'i ka pärast tervet päeva mängimist. |
Kärvavad need uuemad kah maha nii,et vahet pole. |
miks sa seda arvad?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PriiT_
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.12.2003
|
04.05.2008 20:46:51
|
|
|
| HanzA kirjutas: |
| miks sa seda arvad? |
Sest praktika näitab, töökaaslane ostis kaks nädalat tagasi enterist arcade kasti, HDMI ja puha, üleeile suri maha ja esmaspäeval läheb uue järgi.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HanzA
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2007
|
04.05.2008 20:55:57
|
|
|
| PriiT_ kirjutas: |
| HanzA kirjutas: |
| miks sa seda arvad? |
Sest praktika näitab, töökaaslane ostis kaks nädalat tagasi enterist arcade kasti, HDMI ja puha, üleeile suri maha ja esmaspäeval läheb uue järgi. |
oeh,masendav,mis ta siis tegi sellega et ära suri juba?Ise saan teisip arcade ja tahaks teada mida ma sellega teha ei tohi siis:D
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
04.05.2008 20:59:32
|
|
|
| HanzA kirjutas: |
| PriiT_ kirjutas: |
| HanzA kirjutas: |
| miks sa seda arvad? |
Sest praktika näitab, töökaaslane ostis kaks nädalat tagasi enterist arcade kasti, HDMI ja puha, üleeile suri maha ja esmaspäeval läheb uue järgi. |
oeh,masendav,mis ta siis tegi sellega et ära suri juba?Ise saan teisip arcade ja tahaks teada mida ma sellega teha ei tohi siis:D |
Sellega ei peagi midagi tegema, et ta ära sureks.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PriiT_
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.12.2003
|
04.05.2008 20:59:48
|
|
|
| HanzA kirjutas: |
| PriiT_ kirjutas: |
| HanzA kirjutas: |
| miks sa seda arvad? |
Sest praktika näitab, töökaaslane ostis kaks nädalat tagasi enterist arcade kasti, HDMI ja puha, üleeile suri maha ja esmaspäeval läheb uue järgi. |
oeh,masendav,mis ta siis tegi sellega et ära suri juba?Ise saan teisip arcade ja tahaks teada mida ma sellega teha ei tohi siis:D |
Mis ta tegi? Mänge mängis, midagi muud ei teinud. Modimata konsool, mängis GOW-i ja Forzat, päevas kokku vast paar tundi, ja ka mitte päris iga päev.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
04.05.2008 21:51:10
|
|
|
| HanzA kirjutas: |
| PriiT_ kirjutas: |
| HanzA kirjutas: |
| miks sa seda arvad? |
Sest praktika näitab, töökaaslane ostis kaks nädalat tagasi enterist arcade kasti, HDMI ja puha, üleeile suri maha ja esmaspäeval läheb uue järgi. |
oeh,masendav,mis ta siis tegi sellega et ära suri juba?Ise saan teisip arcade ja tahaks teada mida ma sellega teha ei tohi siis:D |
Hint:
Ära ava pakki mitte mingil juhul võib katki minna kast.
Ära mõtlegi mängida oma kastiga kuna siis võib see putsi minna.
Et kast putsi ei läheks pane kast kapi otsa seisma tolmu koguma.
Kui ikka tekib isu mängida siis tuleta meelde esimest punkti.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|