|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
01.05.2008 14:05:12
|
|
|
http://socialclub.rockstargames.com/ - kas teil töötab see? Ma regisin ilusti kasutajaks, aga lingid ei tööta
St Flash näitab nii maratoni kui Police Blotterit, aga klikkides ikoonidel ei juhtu midagi
Proovisin nii FireFox-i kui IE-ga - nii et SELLES pole probleem.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Softman
HV vaatleja
liitunud: 31.03.2006
|
01.05.2008 15:04:01
|
|
|
Mul on 34%
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiire
HV kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
01.05.2008 15:09:59
|
|
|
| ex6 kirjutas: |
http://socialclub.rockstargames.com/ - kas teil töötab see? Ma regisin ilusti kasutajaks, aga lingid ei tööta
St Flash näitab nii maratoni kui Police Blotterit, aga klikkides ikoonidel ei juhtu midagi
Proovisin nii FireFox-i kui IE-ga - nii et SELLES pole probleem. |
mul ka ei tööta, mingi imelik värk, vahi neid paganama ikoone seal
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
01.05.2008 15:10:42
|
|
|
Eile ostsin, SUPER HEA MÄNG!
Soovitan kõigile, kui sul PS3/Xbox 360 ei ole, siis osta see selle mängu pärast!
Graafika on hea, mängus on palju loogikat, stoori on hea, onlines on VÄGA LÕBUS.
Et jah, Super hea mäng.
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
01.05.2008 15:16:05
|
|
|
is it me but: tänaval olevate inimeste lõustasid ei näe eriti häste... täpselt selline tunne et niko vajaks prille kuna ainult siis on lõust näha inimesel kui sa lõusta suht ekraanile kõige lähemale tood
võmmid samas on julmad... lidusin minema ja jooksin mingist turvast mööda kes tuli kallale... võmm lasi mind maha ja siis turva Ja kuramuse roolijoodikuid see mäng täis on... mitu korda auto alla jäänud. Ehk siis enam ei ole seda 1sec jääb auto pidama värki... võmm raisk sõitis seisvale autole tagant sisse kah
Kas seal mängus pärast poole mingit "nigh vision" värki kah antakse nagu GTA SA's oli? Vahest oleks hädasti vaja (nagu öeldud heledus max aga ikka näeb ühtlast musta massi ehk siis midagi seal ei ole peale pimeduse)
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
01.05.2008 15:24:24
|
|
|
valisin 911 ja kutsusin kiirabi, kuigi midagi polnud juhtunud.
kohe tulid süümekad ka.
kuradi mäng. ma isegi ei julge kedagi maha lasta, liiga julm ja verine.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
starnike
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2007
|
01.05.2008 15:30:45
|
|
|
Tahaks ka seda täiega mängida, varsti saan kah, ma loodan. Suu hakkab vett jooksma, kui siin foorumis lugemas käin ning kui videosid vaadata.
Kui saan homme kätte, siis nv saab olema suht nolife 8) .
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peppitina
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
01.05.2008 15:41:00
|
|
|
| angel, nii hullult see pimedus ikka ei saa ju närvidele käia... Võibolla on asi nii nagu päris elus, et silmad peavad pimedusega harjuma... Passi seal pimedas natukene, küll nägema hakkad, ja kui koopast välja tuled, ei soovita päikese poole kohe vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.05.2008 15:47:26
|
|
|
hahaa... prügiautode taga sõidavad ju need tüübid, kes neid prügikaste sinna sisse kallutavad
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
01.05.2008 16:05:36
|
|
|
| peppitina kirjutas: |
| angel, nii hullult see pimedus ikka ei saa ju närvidele käia... Võibolla on asi nii nagu päris elus, et silmad peavad pimedusega harjuma... Passi seal pimedas natukene, küll nägema hakkad, ja kui koopast välja tuled, ei soovita päikese poole kohe vaadata. |
peab jah uurima... aga see et kaugelt ega ka suht lähedalt selgelt inimeste lõustasid ei näe sutsu häirib juba.... täpselt selline tunne nagu unes näeks mängu
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kbryant8
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2008
|
01.05.2008 16:21:14
|
|
|
Mängus on ju setingud olemas millega saad pilti heledamaks teha? minul oli alguses sama jama, nüüd on ilusti kõik nähtav
Täna siis ületasin silda ja ennäe, mingi sepp oli autoga teeääres, mendi auto oli ka seal juures ja pollar tegi talle trahvi, kõlkus seal autojuhi aknast sisse
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HanzA
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2007
|
01.05.2008 16:23:52
|
|
|
| no mis asja,tahan kah seda mängu juba: (,on seal palju autosi või kohta mõnda autot päris tihti?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
01.05.2008 16:35:42
|
|
|
| HanzA kirjutas: |
| no mis asja,tahan kah seda mängu juba: (,on seal palju autosi või kohta mõnda autot päris tihti? |
nagu tallinnas
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
01.05.2008 17:48:25
|
|
|
sättisin sutsu LCD TV pilti ja sain asja paremaks ("tuunisin CRT järgi paika") aga udune ja sogane on kõik nagunii aga see tundub juba graafika omapära... tuleb PC peale siis vast on paremat pilti loota.
Mängus saab igasugu lollusi igatahes teha... läksin ühele vandile kallale... too hakkas mind peksma ja kõrval seisjad läksid talle millegipärast kallale (kuigi mina alustasin)... siis tuli kusagilt võmm hoopis kohale ja hakkas kah omakorda relvaga vehkima...
vanas GTA's vist sai midagi sarnast teha aga vähemalt siin tuleb võmm vahel appi kah vist
ps: ise olen vähemalt 1 x peale sattunud kuidas mängus vihjatakse varasematele GTA mängudele. Konkreetselt siis PSP peal olevale GTA VCS. Little Lacy surprise (vägev reklaam oli vcs peal)
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiire
HV kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
01.05.2008 19:10:25
|
|
|
| Sarin kirjutas: |
valisin 911 ja kutsusin kiirabi, kuigi midagi polnud juhtunud.
kohe tulid süümekad ka.
kuradi mäng. ma isegi ei julge kedagi maha lasta, liiga julm ja verine. |
Vahepeal läheb asi päris julmaks, eriti kiidan Playboy X esimest missiooni. Liiklus on mõnes kohas tõsiselt tihe, silla peal on vahest ikka siuke hull möll, mul ükskord kui sõitsin täie pas*ga siis järsku keegi keeras ette, oisa raks kus Niko alles lendas mööda teiste autode katuseid nii, et vere rada taga . Need liigutused kui niko kakleb kasutades nuga on pärs võikad, väga toorelt tapab (nüpeldab) noaga oma vastast aga noh kohe näha, et R* on tükk aega manhuntil kätt harjutanud
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kbryant8
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2008
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiire
HV kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
01.05.2008 19:33:14
|
|
|
Hetk tagasi viisin Michelli kohtama ja sõitsin suurel kiirusel, manööverdasin täiega, sellepeale ta arvas, et "you drive like a gangster" . Siis ta kobises Niko ülikonna kohta midagi, et mingi halb maitse on tal
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
01.05.2008 19:39:04
|
|
|
wtf, juba mängud läbi tehtud siin osadel ve müüge mulle ära, kui enam mängida ei viitsi siis.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LaserDude
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2006
|
01.05.2008 19:46:01
|
|
|
tapsin dwayne ära aga siis playboy mölises et he was like a father to me or some piix.Ise käskis mul tyyp maha lyya,aga sain 25K cashi:P
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
01.05.2008 19:49:21
|
|
|
Esimene mulje peale 2 tunnist mängimist on fantastiline. Polegi veel Romani juurde jõudnud, käin lihtsalt ringi ja avastan linna. Vahe eelmise GTA:SA ja GTA4 on ikka meeletu. Graafika on suurepärane, ei mingeid sakke ega uduseid tekstuure. (tegemist siis Xbox versiooniga). FPS on üllatavalt stabiiline - slowdown on siiamaani igatahes vaevu märgatav.
Autod ja nendega sõitmine sobib minu rahulikuma mängustiiliga väga hästi. Kui vaikselt gaasi anda ja sticki õrnalt liigutada, siis käituvad autod kurvides ülirealistlikult. Eks hiljem hakkan kihutama, kui selleks vajadus peaks tekkima ja õige tunne peale tuleb.
Atmosfäär on tänu heliefektidele, muusikale ning uuele graafikamootorile super. Inimesed kõnnivad ringi, räägivad mobladega jne.
Lootsin, et GTA4 tuleb palju realistlikum, kui eelmised multikad Vice City ning GTA:SA ja R* võttiski kätte ja tegi selle kümnendi parima mängu. Võib öelda küll, et nähes uut graafikamootrit koos Euphoriaga on võrdväärne sama elamusega, mis ma sain GTA3 esimest korda mängides.
Arvatavasti pole tegu mitte ainult GOTY vaid GOTC'ga - Game of the Century.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SMP
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2008
|
01.05.2008 19:51:13
|
|
|
| kas see, et ma selle dwayne elu armastuse saan ellu jätta või ära tappa, mõjutab midagi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LaserDude
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2006
|
01.05.2008 19:53:27
|
|
|
ei,ma lõin maha,siis mine tõmba see biker maha,võta raha vii dwyanele tagasi,kõik missioon tehtud.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
01.05.2008 19:59:34
|
|
|
Spoiler tags !
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
01.05.2008 20:01:43
|
|
|
to dstar: pilte saad kuidagi teha mis ka korraliku kvaliteediga on?
vaevalt et keegi GTA maha müüb peale seda kui story läbi... GTA selline jura mäng et jäädki mängima kuna üldiselt seal peale story veel kõvasti asju mida teha ja proovida + MP nüüdseks kah olemas.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
01.05.2008 20:20:43
|
|
|
SPOILER TAGS!!!!!
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiire
HV kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
01.05.2008 20:22:32
|
|
|
| Ma ei tea kuda teil on aga ma olen kõik missioonid siiamaani ühekorraga ära teinud. 24% mängitud. kas pärast poole läheb raskemaks?. Sest praegu on niigi sellised missioonid, et mitu vastast saadetakse korraga peale, igaljuhul peab mainima, et kuna varasematel GTA osadel oli gameplay võrreldes GTA IVga päris hale, nt. SAs ma tegin juba selle ajapeale vähemalt kaks korda üht missiooni. Mulle meeldib eriti kuidas Niko peitu pugemiseks lohistab ennast mööda maad, stiilne.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
01.05.2008 21:15:17
|
|
|
keegi usb klaveri ja hiiraga on üritanud mängida? endal pole usb klaverit käepärast ja ei saa proovida
selle gamepadiga laskmine on minuarust üks suur pr0n. Hiirega saaks selle ajaga juba kõik tehtud kui ma selle kangiga jaman... siis kui sihiku ratta seljas paika saan on juba auto ees ja mees lendab üle katuse
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kbryant8
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2008
|
01.05.2008 21:23:49
|
|
|
Alguses ma siin tegin ka missioone ühekorraga läbi aga nüüd ma juba olen siin ühte missiooni mingi 5x proovinud, ikka läbi ei saa, see autoga tagaajamine + tulistamine on liiga keeruline
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
01.05.2008 21:28:47
|
|
|
ärge kasutage autoaimi ja harjuge lihtsate misioonidega ära. siis on lahedam lõpus
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.05.2008 21:49:10
|
|
|
11h mängisin järjest aitab ka tänaseks
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
01.05.2008 21:51:52
|
|
|
| Sarin kirjutas: |
| ärge kasutage autoaimi ja harjuge lihtsate misioonidega ära. siis on lahedam lõpus |
nu ma igatahes ei suuda nende 2 junniga sihtida korralikult... mängus vähemalt laseb valida kas auto aim või manual. Ehk siis kui surud tugevalt L2 siis on auto kui õrnalt siis manual. Ehk siis kasutan mõlemat. Aga auto ja ratta seljas laskmine on raske
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
01.05.2008 21:54:54
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
11h mängisin järjest aitab ka tänaseks  |
Seeni sõid või
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kbryant8
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2008
|
01.05.2008 22:10:25
|
|
|
tsikliga sõites ei võta automaatselt ise sihikule? ma ise siin ühe missiooniga päris hädas kohe
Nuputan igasuguseid võimalusi välja kuidas ära teha.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
01.05.2008 22:11:43
|
|
|
| strohher kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
11h mängisin järjest aitab ka tänaseks  |
Seeni sõid või  |
tal vedas kui söömist ära ei unustanud... ma panin kella 13:00 kuni 22:00 järjest ja vahepeal unustasin söögi ära
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LaserDude
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2006
|
01.05.2008 22:15:51
|
|
|
7H tänane nolife.Pmst terve aja tegin missioone.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
01.05.2008 22:18:38
|
|
|
haiged inimesed
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
01.05.2008 22:21:49
|
|
|
| Ma mängisin 10 tundi.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
01.05.2008 22:25:11
|
|
|
Võtke naine
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HanzA
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2007
|
01.05.2008 22:25:46
|
|
|
| strohher kirjutas: |
Võtke naine  |
naine kes mängiks kah GTA IV; )
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.05.2008 22:27:25
|
|
|
| pronto kirjutas: |
| ...aga ma olen tõepoolest kõike seda juba KORDUVALT näinud. |
Mõneti mõistan sind, mul endal oli viimase DMC'ga nii - kaua võib
Samas "miski" võlub selles mängus (mu nainegi mängib seda nn. "free mode'is"), kuigi graafika ja story (vähemalt siiamaani) on keskpärane Tunnistan, et siiamaani pole MP jõudnud veel proovida - küll jõuab...
P.S Labukana, palju see SE siis ikkagi kaalus
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.05.2008 22:29:46
|
|
|
| angel kirjutas: |
| strohher kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
11h mängisin järjest aitab ka tänaseks  |
Seeni sõid või  |
tal vedas kui söömist ära ei unustanud... ma panin kella 13:00 kuni 22:00 järjest ja vahepeal unustasin söögi ära  |
ei unustanud, aga lihtsalt polnud aega. jooki läks aga mõnuga
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
digivend
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2003
|
01.05.2008 22:34:41
|
|
|
| strohher kirjutas: |
Võtke naine  |
he he, paljudel meist vast naised olemas, aga kaaslasel on väga esimestel päevadel ära meelitada mängu juurest, mida mitu aastat oodatud... eksole
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kbryant8
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2008
|
01.05.2008 22:52:24
|
|
|
| digivend kirjutas: |
| strohher kirjutas: |
Võtke naine  |
he he, paljudel meist vast naised olemas, aga kaaslasel on väga esimestel päevadel ära meelitada mängu juurest, mida mitu aastat oodatud... eksole  |
I totally agree
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
01.05.2008 23:20:33
|
|
|
Ma mängisin 4H, ma eisuudaks niikaua mängida, tüütaks äravõi väsin lihtsalt ära
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
starnike
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2007
|
01.05.2008 23:31:29
|
|
|
Ise ka ei mõista, kuidas suudate. Nt minujaoks on korvapall suht "elu" vms(no mitte elu, aga vabal ajal tegelen sellega suht palju) , ma käin igapäev 2-3 tundi kossu mängimas ning kodus pelan ka vahel NBA 2K8 x360 peale, aga mängin ikkagi nädalas 3-5(6) tundi, kuigi pean NBA 2K8 parimaks mänguks x360 peal, ei suuda ma ikkagi seda Nolife'da, pole aega ka tglt eriti. GTA'd mängin ehk esimesel nädalal päevas max 2-3h ehk, aga ajapikku see arvatavasti väheneb. Ei suuda lihtsalt istuda teleka taga ja mängida üle 3-4h max.
E: Eriti äge on see, et homme peaks GTA4 käes olema ning mul hetkel 38 palavik(käin koolis) .
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taurip
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2007
|
01.05.2008 23:40:52
|
|
|
| et nagu milleks mängu ajal juua, minu teada pidi see võimalus olema ka mängu sees.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
01.05.2008 23:42:19
|
|
|
taurip, kui ise ka end täis jood, siis see neutraliseerib mängus joomise effekti
not really
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
01.05.2008 23:54:58
|
|
|
jama lugu, ikka tööl...
tahaks nolaifida juba.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
01.05.2008 23:56:49
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| pronto kirjutas: |
| ...aga ma olen tõepoolest kõike seda juba KORDUVALT näinud. |
Mõneti mõistan sind, mul endal oli viimase DMC'ga nii - kaua võib :evil:
Samas "miski" võlub selles mängus (mu nainegi mängib seda nn. "free mode'is"), kuigi graafika ja story (vähemalt siiamaani) on keskpärane :roll: Tunnistan, et siiamaani pole MP jõudnud veel proovida - küll jõuab...
P.S Labukana, palju see SE siis ikkagi kaalus :wink: |
joppas game.co.uk'l napilt üle kilo, oleksin muidu neile uksetaha läinud :P debiilid ikkagi et orderi nii napilt enne releaset ära katkestasid, hull probleem neil see natuke üle kilo pakk ära saata...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|