Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] GTA IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 60, 61, 62  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 14:05:12 vasta tsitaadiga

http://socialclub.rockstargames.com/ - kas teil töötab see? Ma regisin ilusti kasutajaks, aga lingid ei tööta
St Flash näitab nii maratoni kui Police Blotterit, aga klikkides ikoonidel ei juhtu midagi thumbs_down.gif

Proovisin nii FireFox-i kui IE-ga - nii et SELLES pole probleem.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Softman
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2006




sõnum 01.05.2008 15:04:01 vasta tsitaadiga

Mul on 34%icon_razz.gif
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 01.05.2008 15:09:59 vasta tsitaadiga

ex6 kirjutas:
http://socialclub.rockstargames.com/ - kas teil töötab see? Ma regisin ilusti kasutajaks, aga lingid ei tööta
St Flash näitab nii maratoni kui Police Blotterit, aga klikkides ikoonidel ei juhtu midagi thumbs_down.gif

Proovisin nii FireFox-i kui IE-ga - nii et SELLES pole probleem.


mul ka ei tööta, mingi imelik värk, vahi neid paganama ikoone seal
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 01.05.2008 15:10:42 vasta tsitaadiga

Eile ostsin, SUPER HEA MÄNG!
Soovitan kõigile, kui sul PS3/Xbox 360 ei ole, siis osta see selle mängu pärast!
Graafika on hea, mängus on palju loogikat, stoori on hea, onlines on VÄGA LÕBUS.
Et jah, Super hea mäng.

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 15:16:05 vasta tsitaadiga

is it me but: tänaval olevate inimeste lõustasid ei näe eriti häste... täpselt selline tunne et niko vajaks prille kuna ainult siis on lõust näha inimesel kui sa lõusta suht ekraanile kõige lähemale tood icon_confused.gif

võmmid samas on julmad... lidusin minema ja jooksin mingist turvast mööda kes tuli kallale... võmm lasi mind maha ja siis turva icon_lol.gif Ja kuramuse roolijoodikuid see mäng täis on... mitu korda auto alla jäänud. Ehk siis enam ei ole seda 1sec jääb auto pidama värki... võmm raisk sõitis seisvale autole tagant sisse kah icon_eek.gif

Kas seal mängus pärast poole mingit "nigh vision" värki kah antakse nagu GTA SA's oli? Vahest oleks hädasti vaja (nagu öeldud heledus max aga ikka näeb ühtlast musta massi ehk siis midagi seal ei ole peale pimeduse)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 01.05.2008 15:24:24 vasta tsitaadiga

valisin 911 ja kutsusin kiirabi, kuigi midagi polnud juhtunud.
kohe tulid süümekad ka.

kuradi mäng. ma isegi ei julge kedagi maha lasta, liiga julm ja verine.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
starnike
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2007




sõnum 01.05.2008 15:30:45 vasta tsitaadiga

Tahaks ka seda täiega mängida, varsti saan kah, ma loodan. Suu hakkab vett jooksma, kui siin foorumis lugemas käin ning kui videosid vaadata. icon_smile.gif
Kui saan homme kätte, siis nv saab olema suht nolife 8) .
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 01.05.2008 15:41:00 vasta tsitaadiga

angel, nii hullult see pimedus ikka ei saa ju närvidele käia... Võibolla on asi nii nagu päris elus, et silmad peavad pimedusega harjuma... Passi seal pimedas natukene, küll nägema hakkad, ja kui koopast välja tuled, ei soovita päikese poole kohe vaadata.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 15:47:26 vasta tsitaadiga

hahaa... prügiautode taga sõidavad ju need tüübid, kes neid prügikaste sinna sisse kallutavad icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 16:05:36 vasta tsitaadiga

peppitina kirjutas:
angel, nii hullult see pimedus ikka ei saa ju närvidele käia... Võibolla on asi nii nagu päris elus, et silmad peavad pimedusega harjuma... Passi seal pimedas natukene, küll nägema hakkad, ja kui koopast välja tuled, ei soovita päikese poole kohe vaadata.


peab jah uurima... aga see et kaugelt ega ka suht lähedalt selgelt inimeste lõustasid ei näe sutsu häirib juba.... täpselt selline tunne nagu unes näeks mängu icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kbryant8
HV kasutaja
kbryant8

liitunud: 26.01.2008




sõnum 01.05.2008 16:21:14 vasta tsitaadiga

Mängus on ju setingud olemas millega saad pilti heledamaks teha? minul oli alguses sama jama, nüüd on ilusti kõik nähtav icon_smile.gif
Täna siis ületasin silda ja ennäe, mingi sepp oli autoga teeääres, mendi auto oli ka seal juures ja pollar tegi talle trahvi, kõlkus seal autojuhi aknast sisse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HanzA
HV kasutaja
HanzA

liitunud: 31.01.2007




sõnum 01.05.2008 16:23:52 vasta tsitaadiga

no mis asja,tahan kah seda mängu juba: (,on seal palju autosi või kohta mõnda autot päris tihti?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 01.05.2008 16:35:42 vasta tsitaadiga

HanzA kirjutas:
no mis asja,tahan kah seda mängu juba: (,on seal palju autosi või kohta mõnda autot päris tihti?


nagu tallinnas

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 17:48:25 vasta tsitaadiga

sättisin sutsu LCD TV pilti ja sain asja paremaks ("tuunisin CRT järgi paika") aga udune ja sogane on kõik nagunii aga see tundub juba graafika omapära... tuleb PC peale siis vast on paremat pilti loota.

Mängus saab igasugu lollusi igatahes teha... läksin ühele vandile kallale... too hakkas mind peksma ja kõrval seisjad läksid talle millegipärast kallale (kuigi mina alustasin)... siis tuli kusagilt võmm hoopis kohale ja hakkas kah omakorda relvaga vehkima...

vanas GTA's vist sai midagi sarnast teha aga vähemalt siin tuleb võmm vahel appi kah vist icon_lol.gif

ps: ise olen vähemalt 1 x peale sattunud kuidas mängus vihjatakse varasematele GTA mängudele. Konkreetselt siis PSP peal olevale GTA VCS. Little Lacy surprise (vägev reklaam oli vcs peal)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 01.05.2008 19:10:25 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
valisin 911 ja kutsusin kiirabi, kuigi midagi polnud juhtunud.
kohe tulid süümekad ka.

kuradi mäng. ma isegi ei julge kedagi maha lasta, liiga julm ja verine.


Vahepeal läheb asi päris julmaks, eriti kiidan Playboy X esimest missiooni. Liiklus on mõnes kohas tõsiselt tihe, silla peal on vahest ikka siuke hull möll, mul ükskord kui sõitsin täie pas*ga siis järsku keegi keeras ette, oisa raks kus Niko alles lendas mööda teiste autode katuseid nii, et vere rada taga icon_eek.gif . Need liigutused kui niko kakleb kasutades nuga on pärs võikad, väga toorelt tapab (nüpeldab) noaga oma vastast aga noh kohe näha, et R* on tükk aega manhuntil kätt harjutanud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kbryant8
HV kasutaja
kbryant8

liitunud: 26.01.2008




sõnum 01.05.2008 19:15:51 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 01.05.2008 19:33:14 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Hetk tagasi viisin Michelli kohtama ja sõitsin suurel kiirusel, manööverdasin täiega, sellepeale ta arvas, et "you drive like a gangster" icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif . Siis ta kobises Niko ülikonna kohta midagi, et mingi halb maitse on tal icon_eek.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 19:39:04 vasta tsitaadiga

wtf, juba mängud läbi tehtud siin osadel ve icon_eek.gif icon_eek.gif müüge mulle ära, kui enam mängida ei viitsi siis.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LaserDude
HV kasutaja
LaserDude

liitunud: 04.10.2006




sõnum 01.05.2008 19:46:01 vasta tsitaadiga

tapsin dwayne ära aga siis playboy mölises et he was like a father to me or some piix.Ise käskis mul tyyp maha lyya,aga sain 25K cashi:P
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 19:49:21 vasta tsitaadiga

Esimene mulje peale 2 tunnist mängimist on fantastiline. Polegi veel Romani juurde jõudnud, käin lihtsalt ringi ja avastan linna. Vahe eelmise GTA:SA ja GTA4 on ikka meeletu. Graafika on suurepärane, ei mingeid sakke ega uduseid tekstuure. (tegemist siis Xbox versiooniga). FPS on üllatavalt stabiiline - slowdown on siiamaani igatahes vaevu märgatav.
Autod ja nendega sõitmine sobib minu rahulikuma mängustiiliga väga hästi. Kui vaikselt gaasi anda ja sticki õrnalt liigutada, siis käituvad autod kurvides ülirealistlikult. Eks hiljem hakkan kihutama, kui selleks vajadus peaks tekkima ja õige tunne peale tuleb.
Atmosfäär on tänu heliefektidele, muusikale ning uuele graafikamootorile super. Inimesed kõnnivad ringi, räägivad mobladega jne.
Lootsin, et GTA4 tuleb palju realistlikum, kui eelmised multikad Vice City ning GTA:SA ja R* võttiski kätte ja tegi selle kümnendi parima mängu. Võib öelda küll, et nähes uut graafikamootrit koos Euphoriaga on võrdväärne sama elamusega, mis ma sain GTA3 esimest korda mängides.
Arvatavasti pole tegu mitte ainult GOTY vaid GOTC'ga - Game of the Century.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SMP
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2008




sõnum 01.05.2008 19:51:13 vasta tsitaadiga

kas see, et ma selle dwayne elu armastuse saan ellu jätta või ära tappa, mõjutab midagi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LaserDude
HV kasutaja
LaserDude

liitunud: 04.10.2006




sõnum 01.05.2008 19:53:27 vasta tsitaadiga

ei,ma lõin maha,siis mine tõmba see biker maha,võta raha vii dwyanele tagasi,kõik missioon tehtud.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 19:59:34 vasta tsitaadiga

icon_evil.gif Spoiler tags !
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 20:01:43 vasta tsitaadiga

to dstar: pilte saad kuidagi teha mis ka korraliku kvaliteediga on?

vaevalt et keegi GTA maha müüb peale seda kui story läbi... GTA selline jura mäng et jäädki mängima kuna üldiselt seal peale story veel kõvasti asju mida teha ja proovida + MP nüüdseks kah olemas.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 20:20:43 vasta tsitaadiga

SPOILER TAGS!!!!! icon_exclaim.gif icon_mad.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 01.05.2008 20:22:32 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kuda teil on aga ma olen kõik missioonid siiamaani ühekorraga ära teinud. 24% mängitud. kas pärast poole läheb raskemaks?. Sest praegu on niigi sellised missioonid, et mitu vastast saadetakse korraga peale, igaljuhul peab mainima, et kuna varasematel GTA osadel oli gameplay võrreldes GTA IVga päris hale, nt. SAs ma tegin juba selle ajapeale vähemalt kaks korda üht missiooni. Mulle meeldib eriti kuidas Niko peitu pugemiseks lohistab ennast mööda maad, stiilne.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 21:15:17 vasta tsitaadiga

keegi usb klaveri ja hiiraga on üritanud mängida? endal pole usb klaverit käepärast ja ei saa proovida

selle gamepadiga laskmine on minuarust üks suur pr0n. Hiirega saaks selle ajaga juba kõik tehtud kui ma selle kangiga jaman... siis kui sihiku ratta seljas paika saan on juba auto ees ja mees lendab üle katuse icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kbryant8
HV kasutaja
kbryant8

liitunud: 26.01.2008




sõnum 01.05.2008 21:23:49 vasta tsitaadiga

Alguses ma siin tegin ka missioone ühekorraga läbi aga nüüd ma juba olen siin ühte missiooni mingi 5x proovinud, ikka läbi ei saa, see autoga tagaajamine + tulistamine on liiga keeruline icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 01.05.2008 21:28:47 vasta tsitaadiga

ärge kasutage autoaimi ja harjuge lihtsate misioonidega ära. siis on lahedam lõpus
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 21:49:10 vasta tsitaadiga

11h mängisin järjest icon_redface.gif aitab ka tänaseks icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 21:51:52 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
ärge kasutage autoaimi ja harjuge lihtsate misioonidega ära. siis on lahedam lõpus


nu ma igatahes ei suuda nende 2 junniga sihtida korralikult... mängus vähemalt laseb valida kas auto aim või manual. Ehk siis kui surud tugevalt L2 siis on auto kui õrnalt siis manual. Ehk siis kasutan mõlemat. Aga auto ja ratta seljas laskmine on raske icon_mad.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 01.05.2008 21:54:54 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
11h mängisin järjest icon_redface.gif aitab ka tänaseks icon_lol.gif


Seeni sõid või icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kbryant8
HV kasutaja
kbryant8

liitunud: 26.01.2008




sõnum 01.05.2008 22:10:25 vasta tsitaadiga

tsikliga sõites ei võta automaatselt ise sihikule? ma ise siin ühe missiooniga päris hädas kohe icon_smile.gif
Nuputan igasuguseid võimalusi välja kuidas ära teha.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 22:11:43 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Skeptik kirjutas:
11h mängisin järjest icon_redface.gif aitab ka tänaseks icon_lol.gif


Seeni sõid või icon_biggrin.gif


tal vedas kui söömist ära ei unustanud... ma panin kella 13:00 kuni 22:00 järjest ja vahepeal unustasin söögi ära icon_evil.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LaserDude
HV kasutaja
LaserDude

liitunud: 04.10.2006




sõnum 01.05.2008 22:15:51 vasta tsitaadiga

7H tänane nolife.Pmst terve aja tegin missioone.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 22:18:38 vasta tsitaadiga

haiged inimesed icon_confused.gif icon_confused.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 22:21:49 vasta tsitaadiga

Ma mängisin 10 tundi.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 01.05.2008 22:25:11 vasta tsitaadiga

Võtke naine thumbs_up.gif
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HanzA
HV kasutaja
HanzA

liitunud: 31.01.2007




sõnum 01.05.2008 22:25:46 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Võtke naine thumbs_up.gif


naine kes mängiks kah GTA IV; )
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 22:27:25 vasta tsitaadiga

pronto kirjutas:
...aga ma olen tõepoolest kõike seda juba KORDUVALT näinud.

Mõneti mõistan sind, mul endal oli viimase DMC'ga nii - kaua võib icon_evil.gif
Samas "miski" võlub selles mängus (mu nainegi mängib seda nn. "free mode'is"), kuigi graafika ja story (vähemalt siiamaani) on keskpärane icon_rolleyes.gif Tunnistan, et siiamaani pole MP jõudnud veel proovida - küll jõuab...
P.S Labukana, palju see SE siis ikkagi kaalus icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 22:29:46 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
strohher kirjutas:
Skeptik kirjutas:
11h mängisin järjest icon_redface.gif aitab ka tänaseks icon_lol.gif


Seeni sõid või icon_biggrin.gif


tal vedas kui söömist ära ei unustanud... ma panin kella 13:00 kuni 22:00 järjest ja vahepeal unustasin söögi ära icon_evil.gif

ei unustanud, aga lihtsalt polnud aega. jooki läks aga mõnuga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digivend
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2003




sõnum 01.05.2008 22:34:41 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Võtke naine thumbs_up.gif


he he, paljudel meist vast naised olemas, aga kaaslasel on väga esimestel päevadel ära meelitada mängu juurest, mida mitu aastat oodatud... eksole icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kbryant8
HV kasutaja
kbryant8

liitunud: 26.01.2008




sõnum 01.05.2008 22:52:24 vasta tsitaadiga

digivend kirjutas:
strohher kirjutas:
Võtke naine thumbs_up.gif


he he, paljudel meist vast naised olemas, aga kaaslasel on väga esimestel päevadel ära meelitada mängu juurest, mida mitu aastat oodatud... eksole icon_smile.gif


I totally agree icon_razz.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 01.05.2008 23:20:33 vasta tsitaadiga

Ma mängisin 4H, ma eisuudaks niikaua mängida, tüütaks äravõi väsin lihtsalt ära
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
starnike
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2007




sõnum 01.05.2008 23:31:29 vasta tsitaadiga

Ise ka ei mõista, kuidas suudate. Nt minujaoks on korvapall suht "elu" vms(no mitte elu, aga vabal ajal tegelen sellega suht palju) icon_biggrin.gif , ma käin igapäev 2-3 tundi kossu mängimas ning kodus pelan ka vahel NBA 2K8 x360 peale, aga mängin ikkagi nädalas 3-5(6) tundi, kuigi pean NBA 2K8 parimaks mänguks x360 peal, ei suuda ma ikkagi seda Nolife'da, pole aega ka tglt eriti. GTA'd mängin ehk esimesel nädalal päevas max 2-3h ehk, aga ajapikku see arvatavasti väheneb. Ei suuda lihtsalt istuda teleka taga ja mängida üle 3-4h max.

E: Eriti äge on see, et homme peaks GTA4 käes olema ning mul hetkel 38 palavik(käin koolis) icon_lol.gif .
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 01.05.2008 23:31:59 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Võtke naine thumbs_up.gif


Link


Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Sprocket 01.05.2008 23:42:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taurip
HV kasutaja
taurip

liitunud: 10.02.2007




sõnum 01.05.2008 23:40:52 vasta tsitaadiga

et nagu milleks mängu ajal juua, minu teada pidi see võimalus olema ka mängu sees.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.05.2008 23:42:19 vasta tsitaadiga

taurip, kui ise ka end täis jood, siis see neutraliseerib mängus joomise effekti icon_wink.gif

not really icon_lol.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 01.05.2008 23:54:58 vasta tsitaadiga

jama lugu, ikka tööl...

tahaks nolaifida juba.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 01.05.2008 23:56:49 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
pronto kirjutas:
...aga ma olen tõepoolest kõike seda juba KORDUVALT näinud.

Mõneti mõistan sind, mul endal oli viimase DMC'ga nii - kaua võib :evil:
Samas "miski" võlub selles mängus (mu nainegi mängib seda nn. "free mode'is"), kuigi graafika ja story (vähemalt siiamaani) on keskpärane :roll: Tunnistan, et siiamaani pole MP jõudnud veel proovida - küll jõuab...
P.S Labukana, palju see SE siis ikkagi kaalus :wink:

joppas game.co.uk'l napilt üle kilo, oleksin muidu neile uksetaha läinud :P debiilid ikkagi et orderi nii napilt enne releaset ära katkestasid, hull probleem neil see natuke üle kilo pakk ära saata...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] GTA IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 60, 61, 62  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.