Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2008 09:55:48 vasta tsitaadiga

gta 4 on päris normull!
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2008 14:10:36 vasta tsitaadiga

roostevaba kirjutas:
gta 4 on päris normull!


Seda kindlasti, aga kahjuks euronicsist seda veel saada pole:( Pole kahjuks neti teel võimalik tellida.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 30.04.2008 14:19:02 vasta tsitaadiga

v1per, miks just sellest poest vaja seda saada ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2008 14:35:14 vasta tsitaadiga

PS3+GTAIV bundle peaks Eestis ainsana Euronicsis müügile tulema.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wantedman1
HV vaatleja
wantedman1

liitunud: 29.03.2008




sõnum 30.04.2008 14:39:06 vasta tsitaadiga

Palju see siis umbes maksma hakkab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2008 14:49:59 vasta tsitaadiga

hmm..oleks pidanud täna saama aga öeldi mulle andricost et otsas ja andsin tellimuse sisse...eks ootab icon_neutral.gif
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriiT_
Piiratud kasutaja
PriiT_

liitunud: 15.12.2003




sõnum 01.05.2008 02:09:39 vasta tsitaadiga

Andke mulle andeks, et ma ei viitsi neid 56lk läbi lapata, aga töökaaslane palus veidi abi. Kuna ma ise xbox-i omanik siis ei osanud talle mõhkugi vastata.
Nimelt puudutab asi üldisemalt PS Store-st ostmist, antud juhul COD4 uued mapid vms.
Xboxil on prepaid kaardid olemas, seega võid vabalt panna suvalise elukoha ja krediitkaardi andmeid ei ole üldse vaja.
Kuidas see PS3 puhul käib, ta väitis, et muutis küll regiooni aga sellest polevat abi olnud?

Harige mind veidi, annan infi edasi.

Tänud
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 09:02:27 vasta tsitaadiga

ja muideks. xbox-l tundub gta4-l olevat kvaliteet parem... tee, mis tahad. ehk nad ei jõudnud ära optimiseerida... aga vahepeal läägab ning valgeid säbrulisi jooni ka näha vahepeal...

loodame update peale;)

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peeter90
HV vaatleja
peeter90

liitunud: 27.12.2004




sõnum 01.05.2008 09:52:17 vasta tsitaadiga

Kas Eestis saab PS3ga lindistada televiisorit ja mis formaadis see video on?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 10:00:39 vasta tsitaadiga

peeter90 kirjutas:
Kas Eestis saab PS3ga lindistada televiisorit ja mis formaadis see video on?


seda ma küll kuulen esimest korda.


kui ma nüüd tõesti mööda ei pane, siis minu teada ei saa midagi lindistada...

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 10:05:40 vasta tsitaadiga

peeter90 kirjutas:
Kas Eestis saab PS3ga lindistada televiisorit ja mis formaadis see video on?
Mõtled PlayTV'd? Selle kohta pole uurinud midagi....
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 10:39:03 vasta tsitaadiga

jalutasin eile lasnamäe centrumis ja igaksjuhuks läksin vaatasin +- elektroonikasse, et äkki on gta4 saada..letiepeal ei olnud, siis läksin uurisin müüjalt, et äkki ma lihtsalt ei märganud...uuris arvutist ja polnud, siis ütlesin, et uurigu mujalt ka...uuris....ei ole...hakkan ära minema ja vaatan, et kassa kõrval 3tk GTA4 seisab, küsin, et mis need siis on? aa näe on tulnud jah just hetk tagasi, polnud jõudnud veel sissegi lüüa koode arvutisse icon_biggrin.gif....igatahes sain 999.- eest GTA4...sõber läks tunni pärast ostma, siis olid ülejäänud 2 juba müüdud...
mäng muidu ise igati hea, aga vahepeal jääb fps alla 20-e :s

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 10:40:21 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
jalutasin eile lasnamäe centrumis ja igaksjuhuks läksin vaatasin +- elektroonikasse, et äkki on gta4 saada..letiepeal ei olnud, siis läksin uurisin müüjalt, et äkki ma lihtsalt ei märganud...uuris arvutist ja polnud, siis ütlesin, et uurigu mujalt ka...uuris....ei ole...hakkan ära minema ja vaatan, et kassa kõrval 3tk GTA4 seisab, küsin, et mis need siis on? aa näe on tulnud jah just hetk tagasi, polnud jõudnud veel sissegi lüüa koode arvutisse :D....igatahes sain 999.- eest GTA4...sõber läks tunni pärast ostma, siis olid ülejäänud 2 juba müüdud...
mäng muidu ise igati hea, aga vahepeal jääb fps alla 20-e :s
360l ei jää.... kekekekekekekekeke :)
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 01.05.2008 17:20:54 vasta tsitaadiga

peeter90 kirjutas:
Kas Eestis saab PS3ga lindistada televiisorit ja mis formaadis see video on?


Varsti saab jah.

http://ps3.qj.net/Sony-Australia-and-Europe-to-get-PlayTV-by-fourth-quarter-of-2008/pg/49/aid/119191
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 01.05.2008 17:25:19 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
360l ei jää.... kekekekekekekekeke icon_smile.gif

Vale teema, rähn, mine toksi mujal.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 18:25:31 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
360l ei jää.... kekekekekekekekeke icon_smile.gif


Oli see mingi märguanne?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 22:40:15 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
amddude kirjutas:
360l ei jää.... kekekekekekekekeke icon_smile.gif

Vale teema, rähn, mine toksi mujal.

Mitte rähn, vaid kukk icon_smile.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 22:59:03 vasta tsitaadiga

3 sõna avaldavad nii suurt mõju? icon_smile.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 01.05.2008 23:06:28 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
3 sõna avaldavad nii suurt mõju? icon_smile.gif


See tekitas pimestavat raevu meie hulgas, selle postiga ärritasid sa ka surnuid. icon_lol.gif

spämm, igatahes siin on midagi positiivset. http://ps3.qj.net/SCEA-hints-at-LittleBigPlanet-closed-beta-this-summer/pg/49/aid/119231
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2008 15:40:40 vasta tsitaadiga

idemon see oli tõesi hea uudis icon_smile.gif ...peaasee et ma nüüd seda betat maha ei maga....
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 02.05.2008 17:06:37 vasta tsitaadiga

nonii, kohale jõudis mu dualshock 3, gta4 ajaks jäi veidi hiljaks aga noh, panin asja laadima hiljem proovin kuidas mängida on.
mõnusalt raskem sixaxisest igatahes...

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


seda kah, et tellisin siis dvdboxoffice.com'ist, pakk tuli taaskord saksamaalt ja deutche post kirjadega.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emm sii
HV kasutaja
emm sii

liitunud: 16.11.2007




sõnum 02.05.2008 23:49:20 vasta tsitaadiga

Palju postikulud maksma läksid kui saladus ei ole? Muidu pult ise ju megaodav, ainult 55 dollarit icon_smile.gif ! Kas tõesti ainult lisa 10 dollarit nagu sait väidab?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 03.05.2008 00:00:58 vasta tsitaadiga

Labukana, värvid küüsi, jah icon_biggrin.gif?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 03.05.2008 00:02:47 vasta tsitaadiga

Brom kirjutas:
Labukana, värvid küüsi, jah :D?

ups kogemata jäid pildile noh, vahele jäin :(
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2008 00:36:40 vasta tsitaadiga

Millal eestis Dualshock3 saadaval ja mis hinna piires?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2008 12:35:15 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
Millal eestis Dualshock3 saadaval ja mis hinna piires?

Sony lõpetas SIXAXIS'se tootmise ära, kui laod tühjaks saavad siis tulevad uued DS3-d icon_wink.gif
P.S loodetavasti hind sama, või 200-300.-eek kallim...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metsolend
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2007




sõnum 03.05.2008 20:26:33 vasta tsitaadiga

mis vahe on dualshock 3 ja sixaxis puldil?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viper357
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2002




sõnum 03.05.2008 20:47:27 vasta tsitaadiga

metsolend kirjutas:
mis vahe on dualshock 3 ja sixaxis puldil?

Sixaxis ei vibreeri.
DualShock 3 vibreerib.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cander
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004




sõnum 04.05.2008 00:18:31 vasta tsitaadiga

http://www.dvdboxoffice.com/293-9880493-18880498/games/ps3/products/90334562
seesama, eh? release date - 15 aprill 2008. olulist hinnavahet märgata pole. aint paarkümmend krooni.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wantedman1
HV vaatleja
wantedman1

liitunud: 29.03.2008




sõnum 04.05.2008 08:03:14 vasta tsitaadiga

Huvi pärast kysin luhtsalt, et kas PS3 võib nimoodi püstisesse olekusse panna?

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 08:18:05 vasta tsitaadiga

wantedman1, võib küll.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 12:08:51 vasta tsitaadiga

wantedman1, kui püstises asendis kasutad, siis ära unusta slot-drive'i juures olevat PS-märki/logo "õigeks" keerata icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 13:57:26 vasta tsitaadiga

isegi krutin seda kogu aeg ...juba see oli vist olemas ka ps2-el ..siis juba vaatasin ot mis lisavigur icon_wink.gif
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 04.05.2008 16:10:30 vasta tsitaadiga

wantedman1 kirjutas:
Huvi pärast kysin luhtsalt, et kas PS3 võib nimoodi püstisesse olekusse panna?
aga ole siis kaval ja ära ventilatsiooniavasid kinni kata (nagu euronicsis vahepeal kombeks oli, pandi mingi asi täisreso peal oma demo ketrama ja asja enese karp tõsteti ps3 otsa peale).
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 16:43:41 vasta tsitaadiga

eks neid tarku ole jah....aga muide oskab keegi mulle selgeks teha selle tversity teema...üritasin siis mingi välismaise lehe pealt selgeks teha kuidas see tööle saada..tõmbasin kõik vajaliku ...lasin peale (arvutile) aga seda media serverit ei näidanud mul ps3-mel...ja siis jäi asi katki ja lasin kõik maha...praegu on probleem windows media serveriga ..ei näita ta mulle mp4-ja formaati ..ehk siis ei näita mulle oma filme ..et siis äkki keegi oskab anda lingid ja õpetused kuidas see tversity media server käib...
tänan
icon_wink.gif

_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 04.05.2008 19:47:29 vasta tsitaadiga

ise uurisin siit, aga kuna otsene huvi puudub (linkstation live), siis süveneda ei viitsinud.
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 04.05.2008 21:08:59 vasta tsitaadiga

kellelgi siin Eye of Judgment on? Kui jah, siis mis arvate mängust? Leidub teisi kellega online's mängida? icon_smile.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
red_devil
HV kasutaja
red_devil

liitunud: 21.01.2006




sõnum 04.05.2008 22:21:08 vasta tsitaadiga

Endal on Eye of Judgment täitsa olemas, väga kihvt mäng on - aga jah kuna kaarte kusagil Eestis ei müüda (mu teada) ning vahepeal sai endale mingid uuemad ps3 mängud soetatud, siis pole kaua aega mänginud. Kuid siiski väga lahe mäng, netis olen ka mängind kuid jah ainult starter deckiga päris vastu mõnele ei saa kelel kõik paremad kaardid olemas thumbs_up.gif
_________________
PSN: raunts
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wantedman1
HV vaatleja
wantedman1

liitunud: 29.03.2008




sõnum 05.05.2008 16:45:42 vasta tsitaadiga

Keegi teab palju PS3 Saksamaal maksab umbes?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
adister
HV vaatleja
adister

liitunud: 06.12.2006




sõnum 05.05.2008 17:02:55 vasta tsitaadiga

PriiT_ kirjutas:
Andke mulle andeks, et ma ei viitsi neid 56lk läbi lapata, aga töökaaslane palus veidi abi. Kuna ma ise xbox-i omanik siis ei osanud talle mõhkugi vastata.
Nimelt puudutab asi üldisemalt PS Store-st ostmist, antud juhul COD4 uued mapid vms.
Xboxil on prepaid kaardid olemas, seega võid vabalt panna suvalise elukoha ja krediitkaardi andmeid ei ole üldse vaja.
Kuidas see PS3 puhul käib, ta väitis, et muutis küll regiooni aga sellest polevat abi olnud?

Harige mind veidi, annan infi edasi.

Tänud


huvitaks ennastki asi kuidas PSN store shopata annab. Krediitkaardiga ei saa ju endale lisada kontole raha kui Eestit valitud riikide hulgas pole. Ennast kunagi sai Soome alla regsitreerida. Ehk milline on kõige kergem võimalus
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2008 17:59:34 vasta tsitaadiga

HDMI > DVI > VGA ? On võimalik eestis seotada?
Ja kas saaks, et oleks 1080p ?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 05.05.2008 18:01:32 vasta tsitaadiga

adister kirjutas:
PriiT_ kirjutas:
Andke mulle andeks, et ma ei viitsi neid 56lk läbi lapata, aga töökaaslane palus veidi abi. Kuna ma ise xbox-i omanik siis ei osanud talle mõhkugi vastata.
Nimelt puudutab asi üldisemalt PS Store-st ostmist, antud juhul COD4 uued mapid vms.
Xboxil on prepaid kaardid olemas, seega võid vabalt panna suvalise elukoha ja krediitkaardi andmeid ei ole üldse vaja.
Kuidas see PS3 puhul käib, ta väitis, et muutis küll regiooni aga sellest polevat abi olnud?

Harige mind veidi, annan infi edasi.

Tänud


huvitaks ennastki asi kuidas PSN store shopata annab. Krediitkaardiga ei saa ju endale lisada kontole raha kui Eestit valitud riikide hulgas pole. Ennast kunagi sai Soome alla regsitreerida. Ehk milline on kõige kergem võimalus

proovi usa poodi regada, ma teen oma ostud kõik sealt...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
red_devil
HV kasutaja
red_devil

liitunud: 21.01.2006




sõnum 05.05.2008 20:06:31 vasta tsitaadiga

Usa poodi laseb mul seb virtuaalkaardiga raha kanda, euroopa omasse mitte.
_________________
PSN: raunts
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loki
HV kasutaja
Loki

liitunud: 08.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2008 22:17:46 vasta tsitaadiga

Kas siin kellelgi ka vent PS3mel läbi ?
Mul oli out of the box no.
Algul arvasin, et mängude ajal vent töötabki kõvemini, kuid ei, selgus, et mul on vigane PS3.
Mängimise ajal nagu föön. icon_biggrin.gif.
Homme experti ümber vahetama.

Aga igatahes, GTA IV suht roxxors mäng.
Aga multiplayer ei tööta miskipärast icon_sad.gif.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2008 22:21:37 vasta tsitaadiga

Mul on Guitar Hero 3 mp-ga midagi :/
Ei saa ühtegi servusse :/
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2008 07:00:15 vasta tsitaadiga

Loki, Kui toas on soe , siis peabki mängimise ajal mürisema nagu föön ! icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2008 10:39:31 vasta tsitaadiga

Loki kirjutas:
Kas siin kellelgi ka vent PS3mel läbi ?
Mul oli out of the box no.
Algul arvasin, et mängude ajal vent töötabki kõvemini, kuid ei, selgus, et mul on vigane PS3.
Mängimise ajal nagu föön. icon_biggrin.gif.
Homme experti ümber vahetama.

Aga igatahes, GTA IV suht roxxors mäng.
Aga multiplayer ei tööta miskipärast icon_sad.gif.


multiplayer mul töötab vähemalt ja minu meelest super!

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 06.05.2008 10:41:20 vasta tsitaadiga

roostevaba, mis sul PSN nimi on?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2008 12:40:38 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
roostevaba, mis sul PSN nimi on?


"roostevaba" peaks olema... mingi sõbralisti võiks küll teha icon_smile.gif
hea pelada gta-d näiteks:)

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 06.05.2008 12:51:37 vasta tsitaadiga

roostevaba kirjutas:
weasel kirjutas:
roostevaba, mis sul PSN nimi on?


"roostevaba" peaks olema... mingi sõbralisti võiks küll teha icon_smile.gif
hea pelada gta-d näiteks:)


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=367936&highlight=

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.