|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
30.04.2008 09:55:48
|
|
|
gta 4 on päris normull!
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v1per
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004
|
30.04.2008 14:10:36
|
|
|
| roostevaba kirjutas: |
| gta 4 on päris normull! |
Seda kindlasti, aga kahjuks euronicsist seda veel saada pole:( Pole kahjuks neti teel võimalik tellida.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
30.04.2008 14:19:02
|
|
|
| v1per, miks just sellest poest vaja seda saada ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
30.04.2008 14:35:14
|
|
|
| PS3+GTAIV bundle peaks Eestis ainsana Euronicsis müügile tulema.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wantedman1
HV vaatleja

liitunud: 29.03.2008
|
30.04.2008 14:39:06
|
|
|
| Palju see siis umbes maksma hakkab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
30.04.2008 14:49:59
|
|
|
hmm..oleks pidanud täna saama aga öeldi mulle andricost et otsas ja andsin tellimuse sisse...eks ootab
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PriiT_
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.12.2003
|
01.05.2008 02:09:39
|
|
|
Andke mulle andeks, et ma ei viitsi neid 56lk läbi lapata, aga töökaaslane palus veidi abi. Kuna ma ise xbox-i omanik siis ei osanud talle mõhkugi vastata.
Nimelt puudutab asi üldisemalt PS Store-st ostmist, antud juhul COD4 uued mapid vms.
Xboxil on prepaid kaardid olemas, seega võid vabalt panna suvalise elukoha ja krediitkaardi andmeid ei ole üldse vaja.
Kuidas see PS3 puhul käib, ta väitis, et muutis küll regiooni aga sellest polevat abi olnud?
Harige mind veidi, annan infi edasi.
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
01.05.2008 09:02:27
|
|
|
ja muideks. xbox-l tundub gta4-l olevat kvaliteet parem... tee, mis tahad. ehk nad ei jõudnud ära optimiseerida... aga vahepeal läägab ning valgeid säbrulisi jooni ka näha vahepeal...
loodame update peale;)
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peeter90
HV vaatleja

liitunud: 27.12.2004
|
01.05.2008 09:52:17
|
|
|
| Kas Eestis saab PS3ga lindistada televiisorit ja mis formaadis see video on?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
01.05.2008 10:00:39
|
|
|
| peeter90 kirjutas: |
| Kas Eestis saab PS3ga lindistada televiisorit ja mis formaadis see video on? |
seda ma küll kuulen esimest korda.
kui ma nüüd tõesti mööda ei pane, siis minu teada ei saa midagi lindistada...
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
01.05.2008 10:05:40
|
|
|
| peeter90 kirjutas: |
| Kas Eestis saab PS3ga lindistada televiisorit ja mis formaadis see video on? |
Mõtled PlayTV'd? Selle kohta pole uurinud midagi....
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
01.05.2008 10:39:03
|
|
|
jalutasin eile lasnamäe centrumis ja igaksjuhuks läksin vaatasin +- elektroonikasse, et äkki on gta4 saada..letiepeal ei olnud, siis läksin uurisin müüjalt, et äkki ma lihtsalt ei märganud...uuris arvutist ja polnud, siis ütlesin, et uurigu mujalt ka...uuris....ei ole...hakkan ära minema ja vaatan, et kassa kõrval 3tk GTA4 seisab, küsin, et mis need siis on? aa näe on tulnud jah just hetk tagasi, polnud jõudnud veel sissegi lüüa koode arvutisse ....igatahes sain 999.- eest GTA4...sõber läks tunni pärast ostma, siis olid ülejäänud 2 juba müüdud...
mäng muidu ise igati hea, aga vahepeal jääb fps alla 20-e :s
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
01.05.2008 10:40:21
|
|
|
| wirx kirjutas: |
jalutasin eile lasnamäe centrumis ja igaksjuhuks läksin vaatasin +- elektroonikasse, et äkki on gta4 saada..letiepeal ei olnud, siis läksin uurisin müüjalt, et äkki ma lihtsalt ei märganud...uuris arvutist ja polnud, siis ütlesin, et uurigu mujalt ka...uuris....ei ole...hakkan ära minema ja vaatan, et kassa kõrval 3tk GTA4 seisab, küsin, et mis need siis on? aa näe on tulnud jah just hetk tagasi, polnud jõudnud veel sissegi lüüa koode arvutisse :D....igatahes sain 999.- eest GTA4...sõber läks tunni pärast ostma, siis olid ülejäänud 2 juba müüdud...
mäng muidu ise igati hea, aga vahepeal jääb fps alla 20-e :s |
360l ei jää.... kekekekekekekekeke :)
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
01.05.2008 18:25:31
|
|
|
| amddude kirjutas: |
360l ei jää.... kekekekekekekekeke  |
Oli see mingi märguanne?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.05.2008 22:40:15
|
|
|
| Getomees kirjutas: |
| amddude kirjutas: |
360l ei jää.... kekekekekekekekeke  |
Vale teema, rähn, mine toksi mujal. |
Mitte rähn, vaid kukk
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
01.05.2008 22:59:03
|
|
|
3 sõna avaldavad nii suurt mõju?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
02.05.2008 15:40:40
|
|
|
idemon see oli tõesi hea uudis ...peaasee et ma nüüd seda betat maha ei maga....
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
02.05.2008 17:06:37
|
|
|
nonii, kohale jõudis mu dualshock 3, gta4 ajaks jäi veidi hiljaks aga noh, panin asja laadima hiljem proovin kuidas mängida on.
mõnusalt raskem sixaxisest igatahes...
Spoiler 
Spoiler 
seda kah, et tellisin siis dvdboxoffice.com'ist, pakk tuli taaskord saksamaalt ja deutche post kirjadega.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emm sii
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2007
|
02.05.2008 23:49:20
|
|
|
Palju postikulud maksma läksid kui saladus ei ole? Muidu pult ise ju megaodav, ainult 55 dollarit ! Kas tõesti ainult lisa 10 dollarit nagu sait väidab?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brom
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
03.05.2008 00:00:58
|
|
|
Labukana, värvid küüsi, jah ?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
03.05.2008 00:02:47
|
|
|
| Brom kirjutas: |
| Labukana, värvid küüsi, jah :D? |
ups kogemata jäid pildile noh, vahele jäin :(
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
03.05.2008 00:36:40
|
|
|
| Millal eestis Dualshock3 saadaval ja mis hinna piires?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
03.05.2008 12:35:15
|
|
|
| Mercury kirjutas: |
| Millal eestis Dualshock3 saadaval ja mis hinna piires? |
Sony lõpetas SIXAXIS'se tootmise ära, kui laod tühjaks saavad siis tulevad uued DS3-d
P.S loodetavasti hind sama, või 200-300.-eek kallim...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metsolend
HV vaatleja
liitunud: 16.10.2007
|
03.05.2008 20:26:33
|
|
|
| mis vahe on dualshock 3 ja sixaxis puldil?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viper357
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2002
|
03.05.2008 20:47:27
|
|
|
| metsolend kirjutas: |
| mis vahe on dualshock 3 ja sixaxis puldil? |
Sixaxis ei vibreeri.
DualShock 3 vibreerib.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cander
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wantedman1
HV vaatleja

liitunud: 29.03.2008
|
04.05.2008 08:03:14
|
|
|
Huvi pärast kysin luhtsalt, et kas PS3 võib nimoodi püstisesse olekusse panna?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
04.05.2008 12:08:51
|
|
|
wantedman1, kui püstises asendis kasutad, siis ära unusta slot-drive'i juures olevat PS-märki/logo "õigeks" keerata
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
04.05.2008 13:57:26
|
|
|
isegi krutin seda kogu aeg ...juba see oli vist olemas ka ps2-el ..siis juba vaatasin ot mis lisavigur
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
04.05.2008 16:10:30
|
|
|
| wantedman1 kirjutas: |
| Huvi pärast kysin luhtsalt, et kas PS3 võib nimoodi püstisesse olekusse panna? |
aga ole siis kaval ja ära ventilatsiooniavasid kinni kata (nagu euronicsis vahepeal kombeks oli, pandi mingi asi täisreso peal oma demo ketrama ja asja enese karp tõsteti ps3 otsa peale).
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
04.05.2008 16:43:41
|
|
|
eks neid tarku ole jah....aga muide oskab keegi mulle selgeks teha selle tversity teema...üritasin siis mingi välismaise lehe pealt selgeks teha kuidas see tööle saada..tõmbasin kõik vajaliku ...lasin peale (arvutile) aga seda media serverit ei näidanud mul ps3-mel...ja siis jäi asi katki ja lasin kõik maha...praegu on probleem windows media serveriga ..ei näita ta mulle mp4-ja formaati ..ehk siis ei näita mulle oma filme ..et siis äkki keegi oskab anda lingid ja õpetused kuidas see tversity media server käib...
tänan
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
04.05.2008 19:47:29
|
|
|
ise uurisin siit, aga kuna otsene huvi puudub (linkstation live), siis süveneda ei viitsinud.
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
04.05.2008 21:08:59
|
|
|
kellelgi siin Eye of Judgment on? Kui jah, siis mis arvate mängust? Leidub teisi kellega online's mängida?
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
red_devil
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
04.05.2008 22:21:08
|
|
|
Endal on Eye of Judgment täitsa olemas, väga kihvt mäng on - aga jah kuna kaarte kusagil Eestis ei müüda (mu teada) ning vahepeal sai endale mingid uuemad ps3 mängud soetatud, siis pole kaua aega mänginud. Kuid siiski väga lahe mäng, netis olen ka mängind kuid jah ainult starter deckiga päris vastu mõnele ei saa kelel kõik paremad kaardid olemas
_________________ PSN: raunts |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wantedman1
HV vaatleja

liitunud: 29.03.2008
|
05.05.2008 16:45:42
|
|
|
| Keegi teab palju PS3 Saksamaal maksab umbes?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
adister
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2006
|
05.05.2008 17:02:55
|
|
|
| PriiT_ kirjutas: |
Andke mulle andeks, et ma ei viitsi neid 56lk läbi lapata, aga töökaaslane palus veidi abi. Kuna ma ise xbox-i omanik siis ei osanud talle mõhkugi vastata.
Nimelt puudutab asi üldisemalt PS Store-st ostmist, antud juhul COD4 uued mapid vms.
Xboxil on prepaid kaardid olemas, seega võid vabalt panna suvalise elukoha ja krediitkaardi andmeid ei ole üldse vaja.
Kuidas see PS3 puhul käib, ta väitis, et muutis küll regiooni aga sellest polevat abi olnud?
Harige mind veidi, annan infi edasi.
Tänud |
huvitaks ennastki asi kuidas PSN store shopata annab. Krediitkaardiga ei saa ju endale lisada kontole raha kui Eestit valitud riikide hulgas pole. Ennast kunagi sai Soome alla regsitreerida. Ehk milline on kõige kergem võimalus
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
05.05.2008 17:59:34
|
|
|
HDMI > DVI > VGA ? On võimalik eestis seotada?
Ja kas saaks, et oleks 1080p ?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
05.05.2008 18:01:32
|
|
|
| adister kirjutas: |
| PriiT_ kirjutas: |
Andke mulle andeks, et ma ei viitsi neid 56lk läbi lapata, aga töökaaslane palus veidi abi. Kuna ma ise xbox-i omanik siis ei osanud talle mõhkugi vastata.
Nimelt puudutab asi üldisemalt PS Store-st ostmist, antud juhul COD4 uued mapid vms.
Xboxil on prepaid kaardid olemas, seega võid vabalt panna suvalise elukoha ja krediitkaardi andmeid ei ole üldse vaja.
Kuidas see PS3 puhul käib, ta väitis, et muutis küll regiooni aga sellest polevat abi olnud?
Harige mind veidi, annan infi edasi.
Tänud |
huvitaks ennastki asi kuidas PSN store shopata annab. Krediitkaardiga ei saa ju endale lisada kontole raha kui Eestit valitud riikide hulgas pole. Ennast kunagi sai Soome alla regsitreerida. Ehk milline on kõige kergem võimalus |
proovi usa poodi regada, ma teen oma ostud kõik sealt...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
red_devil
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
05.05.2008 20:06:31
|
|
|
Usa poodi laseb mul seb virtuaalkaardiga raha kanda, euroopa omasse mitte.
_________________ PSN: raunts |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loki
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2007
|
05.05.2008 22:17:46
|
|
|
Kas siin kellelgi ka vent PS3mel läbi ?
Mul oli out of the box no.
Algul arvasin, et mängude ajal vent töötabki kõvemini, kuid ei, selgus, et mul on vigane PS3.
Mängimise ajal nagu föön. .
Homme experti ümber vahetama.
Aga igatahes, GTA IV suht roxxors mäng.
Aga multiplayer ei tööta miskipärast .
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
05.05.2008 22:21:37
|
|
|
Mul on Guitar Hero 3 mp-ga midagi :/
Ei saa ühtegi servusse :/
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
06.05.2008 07:00:15
|
|
|
Loki, Kui toas on soe , siis peabki mängimise ajal mürisema nagu föön !
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
06.05.2008 10:39:31
|
|
|
| Loki kirjutas: |
Kas siin kellelgi ka vent PS3mel läbi ?
Mul oli out of the box no.
Algul arvasin, et mängude ajal vent töötabki kõvemini, kuid ei, selgus, et mul on vigane PS3.
Mängimise ajal nagu föön. .
Homme experti ümber vahetama.
Aga igatahes, GTA IV suht roxxors mäng.
Aga multiplayer ei tööta miskipärast . |
multiplayer mul töötab vähemalt ja minu meelest super!
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
06.05.2008 10:41:20
|
|
|
roostevaba, mis sul PSN nimi on?
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
06.05.2008 12:40:38
|
|
|
"roostevaba" peaks olema... mingi sõbralisti võiks küll teha
hea pelada gta-d näiteks:)
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|