Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Windows Vista vs. Windows XP märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 46, 47, 48  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Vista või XP?
Vista
31%
 31%  [ 193 ]
XP
57%
 57%  [ 350 ]
Ei kumbki
10%
 10%  [ 64 ]
hääli kokku : 607

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 08:16:10 vasta tsitaadiga

maatriks, tegelt ongi nii. Kõik os süsteemid on work in progress mis uuendusi saavad, seega ka Mac OS X Tiger ja Leopard, Windows 2000, XP ja Vista ning Linux jne. icon_idea.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MacRein
HV veteran
MacRein

liitunud: 06.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 11:07:15 vasta tsitaadiga

Mul on nii dual-boot XP & Vista ja probleeme pole kummagagi, nii et thumbs_up.gif
Öeldakse küll, et head lapsed, need kasvavad Vistata, kuid eks ikka omad vitsad=vistad siis peksavad ehk Vista tahab korraliku rauda saada.
Alati on nii olnud, et kui tuleb uus OP SYS välja, siis on kurtjaid ja halajaid olnud.
Ma arvan, et see oleneb sellest, et kuivõrd uuendusmeelsed me oleme ja kas me võtame uuendusi kiiresti omaks või mitte icon_exclaim.gif

_________________
Om Kriya Babaji Nama Aum
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 14:22:45 vasta tsitaadiga

konimatsu kirjutas:
Ma arvan, et see oleneb sellest, et kuivõrd uuendusmeelsed me oleme...
Siinset foorumirahvast vaadates, mitte eriti icon_neutral.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 14:36:56 vasta tsitaadiga

Ja paljudel mängib rolli ka ajafaktor. Mina näiteks ei saa endale lubada mingit 2-3h nuputamist (kuigi võibolla tahaks ja tuleks kasuks) kuidas mingit asja tööle saada kui selleajaga saaks raha teenida nii umbes 3x + vista maksumus.
_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 21.04.2008 15:37:41 vasta tsitaadiga

lammas kirjutas:
Ja paljudel mängib rolli ka ajafaktor. Mina näiteks ei saa endale lubada mingit 2-3h nuputamist (kuigi võibolla tahaks ja tuleks kasuks) kuidas mingit asja tööle saada kui selleajaga saaks raha teenida nii umbes 3x + vista maksumus.

Loll jutt, mida sa seal nuputad 3 tundi? icon_eek.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 16:02:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Loll jutt, mida sa seal nuputad 3 tundi?


Ma juba arvasin, et mõni sellise väitega lagedale tuleb.


Või oled nõus tulema proovima? Installid mulle 3 lauaarvuti + läpakale vista ja paned nad 7 printeri, 3 skanneriga suhtlema. Kõik on võrgus. 2 nendest laiformaat printerid ( maksavad ligi 1mil. ...see niisama teadmiseks) Soft on printeritootjapoolne ja üsna spetsiifiline. Peamiselt töö Autocadiga. Autocadile spetsiaalsed draiverid. Joonised peavad jooksma täpselt online voltijasse. Skaneerimine peab toimima läbi võrgu ja igast masinast. Vajadusel otse ka kliendi FTP serverisse. Lisaks .plt ja prn failide printimiseks spetsiaalne programm.
Annan sulle 3h aega. Kui selle ajaga saad hakkama siis vabandan siin avalikult, tunnistan, et olen loll ja lisaks maksan kinni sinu autosõidu jms.
Kui hakkama ei saa siis sina komp. minule saamata jäänud tulu

Ajast võime välja arvata kõik vista uuendused ja installi.
Mina saan XP sellega 3h hakkama

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 16:09:49 vasta tsitaadiga

lammas, no sul on spetsiifiline riistvara/tarkvara. Ära siis kohe arva et kõigil on.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 21.04.2008 16:11:30 vasta tsitaadiga

lammas kirjutas:
tsitaat:

Loll jutt, mida sa seal nuputad 3 tundi?

Ma juba arvasin, et mõni sellise väitega lagedale tuleb.

Selle jaoks on seadmetel dokumentatsioon millega võiks tutvuda, kui neil pole vista tuge (drivereid ega spetsiifilist softi) siis võid ju samahästi seda proovida suvalises linuxi distros icon_rolleyes.gif Viga pole OSis vaid tootjas.
Ma eeldasin, et jutt käib kodusest kasutusest.


viimati muutis Andykas 21.04.2008 16:12:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 16:11:31 vasta tsitaadiga

lammas, nii, sinu probleem on siis selles, et sellise hyper-giga-mega kalli riistvara tootja on nii laisk, et ei viitsi Vistale drivereid teha? Sain ma õigesti aru? See on tõesti Vista viga thumbs_up.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 16:51:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

lammas, no sul on spetsiifiline riistvara/tarkvara. Ära siis kohe arva et kõigil on.


Mina räägin ainult enda seisukohalt. Olen seda koguaeg teinud.
Olen püüdnud seletada miks vista minule ei sobi.

tsitaat:

lammas, nii, sinu probleem on siis selles, et sellise hyper-giga-mega kalli riistvara tootja on nii laisk, et ei viitsi Vistale drivereid teha? Sain ma õigesti aru? See on tõesti Vista viga


Uhhh. No ikka ei saa aru. icon_cry.gif
Kas nagu nimelt ei taha aru saada?

Ma ei viitsi enam seletada kah.
Võibolla kui rohekm aega on siis teeme seda uuesti.

Ikkagi viitsin:

Mul on XP - kõik töötab
Mul on Vista - Mõni vajalik asi ei tööta.

Miks on vista (minule) parem?
Miks mind kui tavakasutajat peab huvitama see, et tootjapoolsed draivereid ei ole vistale kohandatud?
XP peal töötab kõik ju 100%

Minul jooksis Neroga tööd tehes vista masin 3 x kokku. Lõpuks tegin töö XP all kenasti ühe jutiga ära.
Miks mind peab huvitama, et Nerol ei olnud veel 100% Vista tuge?
XP all ju töötab kõik kenasti.

Vista ei leidnud ühele bluetooth USB pulgale draivereid. XP all töötas kõik kenasti.
Miks mind peab huvitama, et Vistale pole draivereid tehtud.
XP all töötab

Miks Vista all minu USB wifi pulk ühendub netti ~10s hilinemisega?
XP alla töötab asi koheselt.

Lisaks on XP stabiilne, kiire, Kõik töötab nii kuidas peab.

Miks minule on VISTA parem kui XP ???

EDIT! Lisaks: Miks sõbrad helistavad ja kurdavad. Tead ma ostsin endale uue arvuti. Kiideti Vistat maani ma siis võtsin selle uue põlvkonna windowsi. Aga nüüd mure. Mu printer enam ei tööta.
Miks ma pean kohale minema ja aega raiskama, et asi tööle saada? XP all töötab asi koheselt. Jah tihend lekib. Aga miks XP`ga ei leki?

Kas said (te) mu pointile pihta?

Ja kuna enamus loeb seda teemat ainult viimaselt lehelt siis panen jällegi sellise asja siia lõppu

tsitaat:
Ja seda teksti ei viitsi keegi niiehknaa lugeda aga kirjutan ikka:
Olin samasugusel arvamusel ka siis XP `st kui see välja tuli. Jamasid oli liialt palju, et oma kallist aega raisata. Sellepärast olin veel pikka aega Win 2000 kasutaja.
Aga küll ka sellest Vistast euluoom saab. Kui aga teised tootjad oma draiveritele korralikku vista tuge sisse hakkavad kirjutama. Ja küll ka mina seda kasutama hakkan

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 21.04.2008 16:54:41 vasta tsitaadiga

lammas, pmst kui sul kõik arvuti juurde kuuluvad vidinad ürgajast on siis võid ju nende jaoks mõeldud Os-i peal edasi olla.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 17:03:05 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
lammas, pmst kui sul kõik arvuti juurde kuuluvad vidinad ürgajast on siis võid ju nende jaoks mõeldud Os-i peal edasi olla.


Mis see siia puutub?

Aga siiski...

a kui mul on 2007 a printer. Ja see oli esimene maailmas (loe maailmas) mis nüüd saab?
a kui ma USB wifi pulga ostsin märtsis poest? mis siis nüüd saab?
a kui see Nero tuli kaasa kirjutajaga mille ma ostsin 1 kuu tagasi poest?

Teeme ennast lolliks?

heh ma vaatan, et mul on palju vaba aega hetkel icon_biggrin.gif

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 21.04.2008 17:07:54 vasta tsitaadiga

lammas, kui asja ostad siis tleb vaadata ka kas on vista combatible vms. Kui on märgitud et toetab Vistat aga tegelikult ei tööta siis on kas juuseri enda või tootja viga. Mina näiteks ostsin üle pooleteise aasta tagasi spetsiaalselt sellised jupid mis vistaga kokku läheb ja siiamaani pole rauaga probleeme olnud.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 21.04.2008 17:08:04 vasta tsitaadiga

Ei saa ju lootma jääda ainult OSist, et see sul kõik need hardware vidinad out of the box ära tunneb. Ma olen 100% kindel, et sellele printerile, usbi pulgale ja nerole on nüüdseks ammu juba uued driverid/tarkvara välja tulnud. Võibolla annad enda vidinate nimetused ja vaatame kas neile on vista tuge? icon_confused.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 17:37:19 vasta tsitaadiga

HighEnd,
Andykas,

Teie viimaste väidetega olen ma 100% nõus.

Asi ei ole selles.

Miks ma seda siin üldse kirjutan. Ma keeldun ennast lolliks tunnistamast kuna kasutan XP. Ja minuarust on see parem kui Vista (parem = saan lihtsamalt, kergemalt ja kiiremalt omale vajalikud asjad tehtud)
Loll ma võin olla...aga mitte sellepärast, et ma XP`d kasutan. Ja kõik kes küsivad minukäest nõu mina vastan. Võid Vista võtta aga mina ei viitsi sulle pärast asju tööle panema tulla.

Tänaseks kõik. Vabast ajast ma siin vaielda ei viitsi...tööajast võib icon_biggrin.gif

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimm
HV kasutaja
zimm

liitunud: 02.06.2002




sõnum 21.04.2008 17:41:49 vasta tsitaadiga

aga selles mõttes läheb kivi küll microsofti kapsaaeda.
xp-ga läks ka alguses 1-2 aastat aega, enne kui see töökõlbulikuks sai. oleksid võinud enda vigadest õppida ning soodustada vista all erinevate tarkvara- ja riistvaratoodete ühildumist, kasvõi mingite präänikutega (partnerlused, programmid, whatever).
lihtsam on vahetada OSi kui (kallist) riistvara. ning negatiivset esmamuljet on väga raske parandada. argumendi "see on tootjate mitte vista süü" taha ei saa ka iga probleemi korral peituda.
XPl oli selles mõttes lihtsam, et võrreldes 98ga oli ta siiski oluliselt suurem üleminek kui xplt vistale.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 18:06:11 vasta tsitaadiga

lammas,
ega jah, mainin siis niisama ära, et paljudele firmadele pole Vista parem tarkvara, isegi xp ega 98 pole icon_biggrin.gif kasutavad siiani DOSis töötavaid laoprogramme mis novelli serveris. Kuna aga aegajalt on neis samades töökohtades internetti ka vaja kasutada on upgreiditud win95/98/xp masinateks ükshaaval ja mässatud küll, et vanad nõelprinterid dos'i alt ilusti trükiks. Mis ma siis nüüd tegema pean? Loogiline, et aeg oleks üldine upgreid teha ja siis oleks vista täiesti ideaalne tarkvara.
Plotterid ja spetsiaaltarkvara vajavad töökohad on niikuinii keeruline seadistada ja kui seal kõik töötab ei tasu seal midagi torkida, samas kui vista peal ikkagi ON võimalik kõik tööle saada tasub see 3h tööd kindlasti ennast ära icon_wink.gif

PS. omal lasin Vista 3 aastat vanale iseehitatud mediacenterile peale ning peale installi tegi paar korda update ja restart ning kõik seadmed kuni tv kaardini olid installeeritud. (esimese beeta vistaga nii küll tõesti ei olnud ja puudu jäi BT vms, nüüd aga on uuem vers.)

NB! NERO on juba alates 7.x versioonist niikuinii saast ja pangestub ka xp peal seega pole seda näidet üldse esile vaja tuua.
Printereid ei tundnud vista alguses samuti mitte, praeguseks peaks asi ikkagi paranenud olema või ei ole sul korraliku brändi printer.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 19:03:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

samas kui vista peal ikkagi ON võimalik kõik tööle saada tasub see 3h tööd kindlasti ennast ära


Ilmselt. Kuid hetkel veel ei saa ma riskida, et esmaspäeval töö sellepärast seisab. Kas sina riskiksid? Sinu ainus sissetulek..endal naine, laps.
Ja kindlasti tulevikus saab olema vista. Ei kahtlegi selles.
Jah ja on vista draiverid printeritele olemas. Pole seda kunagi eitanudki. Samas kõik asjad veel ei tööta nii nagu peaks.
Brändikohapealt...Oce printerid on...pole vist eriti kuhugi enam pürgida icon_redface.gif icon_lol.gif

Endal pole Neroga mitte 1 probleemi ka olnud XP all. Kasutan ka seda videode lõikumiseks jms.

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 19:25:12 vasta tsitaadiga

lammas, sa keeldud ennast lolliks tunnistamast, aga:
1) Sa võiksid iga kell leida samaväärse riistvara ka Vista-le, see, et sa seda ei teinud, on sinu viga
2) Mul leiab Vista ise: printeri, hiire, klaviatuuri, helikaardi, isegi mobo chipi driverid, olen nüüd sitt mees? Mul on elu veel 100x mugavam, kui sul, kes sa pead drivereid tirima ja otsima netist.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 19:37:44 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
lammas, sa keeldud ennast lolliks tunnistamast, aga:
1) Sa võiksid iga kell leida samaväärse riistvara ka Vista-le, see, et sa seda ei teinud, on sinu viga
2) Mul leiab Vista ise: printeri, hiire, klaviatuuri, helikaardi, isegi mobo chipi driverid, olen nüüd sitt mees? Mul on elu veel 100x mugavam, kui sul, kes sa pead drivereid tirima ja otsima netist.

see driverite otsimine on jah XP juures jube thumbs_down.gif :S
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.04.2008 19:41:21 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
loogiline et nõuab rohkem ressurssi kui vana OS. Kas XP ei nõudnud rohkem ressurssi kui 2000?
KDE4 vs KDE3 vähenes mälukasutus >15%, ehkki tuli igasugu feature juurde icon_razz1.gif
HighEnd kirjutas:
lammas, pmst kui sul kõik arvuti juurde kuuluvad vidinad ürgajast on siis võid ju nende jaoks mõeldud Os-i peal edasi olla.
Kui veel võrdlusi tuua siis linuxi all töötab praktiliselt igasugune raud mis on viimase 15a jooksul linuxi toe saanud ka kõige uuemate distrodega. Samas eks see on ju ammu teada-tuntud avalik saladus et MS teeb OSe ainult selleks, et riistvara tootjatega kahasse rahvalt raha välja pigistada icon_razz1.gif


Muidu huvitav et keegi pole maininud failide kopeerimise-kustutamise "kiirust". Mingi aeg räägiti, et see parandati kuid kui üritasin paari tuhandet väiksemat faili kustutada võttis see masina üsna pikaks (mitu minutit) ajaks päris kooma. Samuti võtab unest välja tulek ning restardid kuidagi kaua aega. Vahel kui esmaspäeval tööle tulen ja arvutit äratan kulub 2-3 minutit enne kui sisse logida laseb.
Vista business, autoupdate töötab. Raud on ML'i poolt koostatud kast ja peaks olema igast otsast vista compatible.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dannyb0y
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2007




sõnum 21.04.2008 19:46:03 vasta tsitaadiga

lu1de, mis ime riistvara sul on? P35 Chip ei tahtnud midagi. 8800GTX ei tahtnud midagi, täitsa töötas. Uuendasin draivereid, just incase.
Hiire, klaveri ja muu värgi tunneb ka XP ära. WiFi kaardi, TV kaardi jne ka. Vista ei tundnud ka draiveritega TV kaarti ära.

Aga jah, et Vista ON teatud olukordades parem, aga mitte alati icon_smile.gif. Ma olen oma Moditud XP'ga rahul, aga just incase oman ka Vista Ultimatet.

_________________
"Things should be made as simple as possible, but not any simpler."
~Albert Einstein
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 19:47:06 vasta tsitaadiga

maatriks

Tule taevas appi.

Küsimus:

/ ilma irooniata ja vabandused juba ette kui see sind solvab /

Kas sa oled loll või mängid lolli?
või
kas sa oled minu teksti läbi lugenud?
või
kas mu lauseehitus on niivõrd kehva, et sa sellest aru ei saa?
või
kas sa üldse lugeda oskad?
või
kas sa Vistat üldse kasutanud oled? Aga windows XP`d?

Veelkord vabadused aga sellised küsimused tekkisid küll.

tsitaat:
1) Sa võiksid iga kell leida samaväärse riistvara ka Vista-le, see, et sa seda ei teinud, on sinu viga


???

tsitaat:
2) Mul leiab Vista ise: printeri, hiire, klaviatuuri, helikaardi, isegi mobo chipi driverid, olen nüüd sitt mees? Mul on elu veel 100x mugavam, kui sul, kes sa pead drivereid tirima ja otsima netist.


Näita kus ma seda öelnud olen?

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taurip
HV kasutaja
taurip

liitunud: 10.02.2007




sõnum 21.04.2008 19:49:12 Re: Windows Vista vs. Windows XP vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Vista on igatahes parem kui XP, XP'ga koguaeg mingi jama, vista tunudvalt stabiilsem ja kiirem thumbs_up.gif

eh, eh, eh, oled nüüd juba ise ka aru saanud, et huupi lahmisid, eks? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 19:53:41 vasta tsitaadiga

Kas keegi saab minu eelmise posti ära kustutada?
Läksin endast natukene välja.

vabandused. beer_yum.gif
siin ei ole mõtet vaielda.

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 19:53:54 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Muidu huvitav et keegi pole maininud failide kopeerimise-kustutamise "kiirust". Mingi aeg räägiti, et see parandati kuid kui üritasin paari tuhandet väiksemat faili kustutada võttis see masina üsna pikaks (mitu minutit) ajaks päris kooma. Samuti võtab unest välja tulek ning restardid kuidagi kaua aega. Vahel kui esmaspäeval tööle tulen ja arvutit äratan kulub 2-3 minutit enne kui sisse logida laseb.

No XP tegelikult pettis kasutajaid selle failide kopeerimisega veidike.Ta näitas,et failid on kopeeritud juba siis kui ta oli operatsiooni lõpetanud aga failid polnud veel kõik sihtkohas kettale kirjutatud.Vista loeb kopeerimise lõpetatuks alles siis kui failid on sihtkohas kettale kirjutatud ja sellest ka mulje,et XP on kiirem.Muidugi tavakasutajal sellest ükstapuha...v.a siis kui XP nt ütleb,et kopeerimine lõpetatud...siis tuleb millegi tõttu BSOD on pärast vaatad,et sihtkohas on andmed korrumpeerunud icon_smile.gif .

Mis nö "unest ärkamisse" puutub siis nt profiiliarvutil kulub u 5s ärkamiseks ja 20s unne jäämiseks.Välja ja sisselülitus on samuti igati normaalsed(sisse:45s;välja 25s)

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 19:57:53 vasta tsitaadiga

dannyb0y kirjutas:
lu1de, mis ime riistvara sul on? P35 Chip ei tahtnud midagi. 8800GTX ei tahtnud midagi, täitsa töötas. Uuendasin draivereid, just incase.
Hiire, klaveri ja muu värgi tunneb ka XP ära. WiFi kaardi, TV kaardi jne ka. Vista ei tundnud ka draiveritega TV kaarti ära.

Aga jah, et Vista ON teatud olukordades parem, aga mitte alati icon_smile.gif. Ma olen oma Moditud XP'ga rahul, aga just incase oman ka Vista Ultimatet.

mingi Acer Aspire läpakas oli. Vista compatible. Alguses tuli koos XP Home'iga, selle nülgisin talt kohe maha. Aga siis kui müüma hakkasin, siis pidin selle uuesti peale panema aga kui sai installitud, siis oh üllatust, polnud peaaegu ühtegi draiverit sellel icon_biggrin.gif Vistal oli kohe kõik olemas aga sellel pidin netti kolama minema et draivereid leida. Üks draiver jäigi lõpuks leidmata ja ma ei tea mille draiver see oli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 19:58:46 vasta tsitaadiga

lammas,

1) kohta: sa ju olid hädas, et pole drivereid su riistvarale, ma väitsin, et on samaväärne riistvara kindlasti olemas, mis töötab probleemideta ka Vista all

2) kohta: võtsid välja kõige ebaolulisema osa üldse: Point oli, et driverimajandus Vista all mugavam, kui XP all.

Olen kasutanud nii XP-d(5-6 aastat), kui ka Vistat(~pool aastat)

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 20:16:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

1) kohta: sa ju olid hädas, et pole drivereid su riistvarale, ma väitsin, et on samaväärne riistvara kindlasti olemas, mis töötab probleemideta ka Vista all


Kindlasti on ka sellele riistavarale vista draiverid. Aga kui ma kasutasin seda HAMA USB bluetooth pulka. Vista sinna draivereid ei leidnud. See plaat mis kaasas oli ka ei aidanud. Kui mul nüüd netiühendus oleks käinud selle pulga kaudu? Kuidas ma oleks hakkama saanud? XP all lükkad selle plaadi sisse ja asi töötab. Mugavam oleks tõesti kui kõik riistvara automaatselt ära tuntaks aga mis teha. Sellisel juhul on sellest kaasatopitud plaadist kasu kah. Ja veelkord. Küll varsti tuleb aeg ka kui vista töötab nagu kellavärk. Draiverid on plaatidel (juhul kui ta ise ei peaks leidma) jne jne.
Mulle tundub, et lihtsam ja odavam on vana OP süsteemi juurde jääda kui poest minna kõike kraami uut ostma ja vaadata, et vista compatiibel ikka oleks.
Samas samaväärseid printereid aga leida ei ole. Kuigi jah ka nendel on Vista tugi olemas (seda sai ka ennem öeldud)

Üldiselt tundub, et me räägime üksteisest väga mööda.

ja millest see vista probleem tuli.
Oli kibekiirelt poest vaja arvutit. Aga seal XP installitud ei olnud. Tuli võtta vistaga.
Oleks lihtsalt pidanud natukene kannatama ja oleks asi olnud tunduvalt kergem beer_yum.gif

Selle tekstiga jätan ma nüüd selle teema rahule ja teen ühe õlle (5L heinekeni õlletünn on nurgas)
Head vaidlemist teistele

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me


viimati muutis lammas 21.04.2008 20:20:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.04.2008 20:20:26 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
No XP tegelikult pettis kasutajaid selle failide kopeerimisega veidike.Ta näitas,et failid on kopeeritud juba siis kui ta oli operatsiooni lõpetanud aga failid polnud veel kõik sihtkohas kettale kirjutatud.Vista loeb kopeerimise lõpetatuks alles siis kui failid on sihtkohas kettale kirjutatud ja sellest ka mulje,et XP on kiirem.
XP ei olnud vähemalt koomas sel ajal kuni kopeerimine toimus, vistas oli raskusi isegi netis kolamisega sel ajal kui faile kustutasin-kopeerisin.
tomorrow kirjutas:
Mis nö "unest ärkamisse" puutub siis nt profiiliarvutil kulub u 5s ärkamiseks ja 20s unne jäämiseks.Välja ja sisselülitus on samuti igati normaalsed(sisse:45s;välja 25s)
Vista on mu töö masinal, 2.66GHz core2, 2G ram, miski suht-koht asine kõvaketas. Boot-sleep ajad on jämedalt 2-3x pikemad kui sinu omad
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 20:29:52 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Mis nö "unest ärkamisse" puutub siis nt profiiliarvutil kulub u 5s ärkamiseks ja 20s unne jäämiseks.Välja ja sisselülitus on samuti igati normaalsed(sisse:45s;välja 25s)
Vista on mu töö masinal, 2.66GHz core2, 2G ram, miski suht-koht asine kõvaketas. Boot-sleep ajad on jämedalt 2-3x pikemad kui sinu omad

Suht veider,et paljudel on just nende boot-sleep aegadega probleeme.Arvestades riisvara peaks see protsessori-mälu intensiivsetes toimingutes vähemalt sama kiire olema kui minu oma.Tõenäoliselt oma 20-25% kiiremgi.Mis emaplaadiga tegu on?(chipset?).Olen märganud,et nvidia chipi kasutajatel on rohkem probleeme vistaga(võib ka lihtsalt juhus olla kuna endal ju NF4)

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 20:51:23 vasta tsitaadiga

Tre,

Ho Ho kirjutas:

Muidu huvitav et keegi pole maininud failide kopeerimise-kustutamise "kiirust". Mingi aeg räägiti, et see parandati kuid kui üritasin paari tuhandet väiksemat faili kustutada võttis see masina üsna pikaks (mitu minutit) ajaks päris kooma. Samuti võtab unest välja tulek ning restardid kuidagi kaua aega. Vahel kui esmaspäeval tööle tulen ja arvutit äratan kulub 2-3 minutit enne kui sisse logida laseb.

Ahjaa see failide kopeerimise "teema" läks küll peale SP1-te mul kiiremaks. Kiireks läks ka Explorerisse integreeritud Zipp-ija kasutamine, mis vanasti võttis tühiste *.zip failide puhul imeliku suure aja.
Muideks seda sama asja olen korduvalt ka enda tööarvuti Vista peal märganud. Nimelt tuled esmaspäeva hommikul ja et arvuti normaalselt "liigutama" hakkaks kulub paar minutit. Olen vaadanud, et kogu free memory on otsas. Selles mõttes, et Vista kasutabki tavaliselt kogu sinu vaba mälu ära. Üritab ette aimata mida kasutad tihedamalt jne ning cache ette lugeda. Aga nüüd kui arvuti nädalavahetuse jagu sees olnud (mul käib ta 24 ja 7) siis ta ilmselt üritab muudkui endale midagi ette lugeda ja sellega tõmbab kogu vaba mälu kinni. Selle juures Physical memeory on pea 100% ära võtud. Ja vot pärast hakkab tasapisi sealt cachest asju ära loopima ning neid "aknaid" (programme) mida viimati kasutasid või lahti jäid, nende andmeid swapist uuesti cache ette lugema. Aga vot mida ta seal endaarust kasutaja mugavuseks (loe, et arvuti kiiremini käiks) koguaeg mällu ette loeb seda ei saa ma aru. On see tema Superfetchi või muu ideoloogia häda, mine tea.

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 21:01:20 vasta tsitaadiga

peab rohkem rammi panema icon_razz.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.04.2008 21:04:48 vasta tsitaadiga

Chipseti tüüpi peast ei tea kuid oletan et ta miski Inteli vidin on.
Equinox kirjutas:
Aga nüüd kui arvuti nädalavahetuse jagu sees olnud
Mul on arvuti terve nädalavahetuse magamas olnud. Iga õhtu panen magama kui koju lähen.

Btw, kas SP1 autoupdatega ei tulegi?

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 21:07:06 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Chipseti tüüpi peast ei tea kuid oletan et ta miski Inteli vidin on.
Equinox kirjutas:
Aga nüüd kui arvuti nädalavahetuse jagu sees olnud
Mul on arvuti terve nädalavahetuse magamas olnud. Iga õhtu panen magama kui koju lähen.

Btw, kas SP1 autoupdatega ei tulegi?


kohe ei pruugi näidata. mingi aeg aga pakub küll sp1 installida
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 21.04.2008 21:58:40 vasta tsitaadiga

Windows XP SP3 Goes RTM http://forums.microsoft.com/TechNet/ShowPost.aspx?PostID=3214173&SiteID=17
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 22.04.2008 07:35:26 vasta tsitaadiga

Raynor, kas kevadsulaveed jõudsid nüüd lõpuks ka sulle külje alla ja äratasid talveunest? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 22.04.2008 07:48:13 vasta tsitaadiga

XYZ, tere hommikust sullegi. Ajad vast midagi RC versioonidega segamini icon_neutral.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2008 08:36:58 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
lammas, pmst kui sul kõik arvuti juurde kuuluvad vidinad ürgajast on siis võid ju nende jaoks mõeldud Os-i peal edasi olla.

Mis asi on ürgaeg!? Kahe-kolme aasta vanune arvutividin on ürgaeg? Ehk 486 võiks ürgajaks nimetada, kuid uuem kraam peab tänapäevastele nõudmistele enam-vähem vastu (XP näiteks). Vanema generatsiooni rüperaal T23 töötab väga edukalt XP ja 256 Mb mäluga (128 MB hakkas liialt swappima). Pole veel rakendust olnud mis tavamõistes raua kinni pooks (v.a. HD filmid, aga see on ka mõistetav). Huvitav mis saaks kui ma sinna Vista peale vägistaks?

Nõus ka herr lambaga - Vista on sutsu toores veel. Tõesti, isegi ostustasin Win 2000 kasuks, kuigi XP oli juba turul saadaval .. igal pool räägiti kui kehva ja ressursi nõudlik asi on! Pidavat vähemalt 512 MB mälu tahtma! Siiski nagu selgus osutus XP ikkagi paremaks.
Omal ajal sai XP jooksutatud ka Pentium II peal ja alla poole gigase mälumahuga arvutites - no problemo.

PS! Olen Vistat näperdanud ning need vähesed tunnid mis ma koos MS sülelapsega koos veetsin jätsid mulje kui lihtsalt ülemoositud XP. Oli ilus, tore, enamustes kohtades keeruilisemaks (loe: harjumatuks) tehtud, kuid üldjoontes enam-vähem sama asi. Kui jõudlus tõuseb XP tasemele ning tüürelite tugi ka paraneb siis tuleb endalgi Vistale üle minna.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 22.04.2008 09:08:59 vasta tsitaadiga

Raynor, ei aja, lihtsalt väljalaskekuupäevad on ammuilma siingi foorumis juba teada antud. icon_wink.gif
näiteks siin icon_wink.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 22.04.2008 09:28:59 vasta tsitaadiga

XYZ, kuid ametlikult kuulutati RTM alles eile välja.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 22.04.2008 09:52:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kindlasti on ka sellele riistavarale vista draiverid. Aga kui ma kasutasin seda HAMA USB bluetooth pulka. Vista sinna draivereid ei leidnud. See plaat mis kaasas oli ka ei aidanud.

mul ka hama usb wifi adapter ja mul küll probleeme polnud installimisega. vista all töötb ilusasti.

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2008 11:38:07 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
Raynor, kas kevadsulaveed jõudsid nüüd lõpuks ka sulle külje alla ja äratasid talveunest? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2008 17:30:52 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
KDE4 vs KDE3 vähenes mälukasutus >15%, ehkki tuli igasugu feature juurde icon_razz1.gif

vale võrdlus. alknahaldur vs terve opsüsteem.

aga offtopic ja leegitsemise jätkamiseks: mul võtab vista suurusjärgus 350mb mälu, xp võtab 400mb kanti. vista all aerot ei tarbi.

Ho Ho kirjutas:
Kui veel võrdlusi tuua siis linuxi all töötab praktiliselt igasugune raud mis on viimase 15a jooksul linuxi toe saanud ka kõige uuemate distrodega. Samas eks see on ju ammu teada-tuntud avalik saladus et MS teeb OSe ainult selleks, et riistvara tootjatega kahasse rahvalt raha välja pigistada
draivermodel muutus just sedapidi, mispidi turvalisuseinimesed tahtnud on ju, usermode draiverid. ja äkki ei tee riistvara tootjad uutele asjadele draivereid vaid selleks, et microsoftiga kahasse rahvalt raha välja pigistada? icon_smile.gif
(offtopic: palju linuxi draiveritest 'ametlikud' on?)

Le Inc kirjutas:
Mis asi on ürgaeg!? Kahe-kolme aasta vanune arvutividin on ürgaeg? Ehk 486 võiks ürgajaks nimetada, kuid uuem kraam peab tänapäevastele nõudmistele enam-vähem vastu (XP näiteks). Vanema generatsiooni rüperaal T23 töötab väga edukalt XP ja 256 Mb mäluga (128 MB hakkas liialt swappima). Pole veel rakendust olnud mis tavamõistes raua kinni pooks (v.a. HD filmid, aga see on ka mõistetav). Huvitav mis saaks kui ma sinna Vista peale vägistaks?
t2x on aastast 2000, xp aastast 2002. matemaatika?

t23 ja vista - kui suudad üle giga mälu sinna sisse ajada (tänapäevastele nõuete vastavat sdram mälu icon_biggrin.gif), siis töötab talutavalt. t21 peal sai proovitud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 29.04.2008 12:20:18 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
laurx, kui raua ostminde pole mõistlik ega otstarbekas siis ongi ju olude sunnil XP kasutamine icon_wink.gif


icon_rolleyes.gif
Olude sunnil on siis kui inimene tahab Vistat kasutada aga raud ei võimalda või pole raha vastava raua ja/või Vista ostmiseks.

d3t kirjutas:
Aga jah, edu neidlle kes veel XP'd kasutavad kas olude sunnil või isenese lollusest/teadmatusest.


Kui ma ei taha Vistat kasutada siis kas ma olen siis kohe loll ja ei tea mitte midagi?

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 12:24:08 vasta tsitaadiga

no põhimõtteliselt ei tee vitsa tavakasutaja tasemel mitte midagi teistmoodi kui seda teeb 2k/xp. kas põhjavalgusega porge sõidab linnas streetlegal paremini kui 10 aastat vana golf? EI! milleks siis omale porge hankida? nkku peaks ju muudmoodi ka saama. aga turundajale see ei sobi: nemad elavad siis hästi kui krediitkaardiga kõikvõimalikku uud ja trendikat blingjoga omale ostetakse, ilma milleta kindlasti elada ei saa ja leidub tankiste, kes nendelt paugu endale võtavad ja mittekasutajaid lollideks ja saamatuteks sõimama hakkavad.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 29.04.2008 12:29:11 vasta tsitaadiga

d3t: Tundub, et oled kas Mocrosofti või arvutite müügimees, kes muidu ei suuda oma leivale vorsti osta, kui laiadele rahvahulkadele Vistat ja moodsat (mõttetut) rauda krae vahele toppides icon_biggrin.gif

Mina ostsin näiteks endale XP profi alles siis, kui oli olemas SP2, sinnani töötasid rõõmsalt nii Win98, kui ka Vista suur kuulus eelkäija WinMe.
Ning jõuan nüüd ka rahulikult ära oodata Vista koos SP2-e või ka SP3-ga. Enne Sa minu käest võileivale vorsti ostmiseks raha ei saa icon_biggrin.gif

Ja kuigi - olen arvamusel, et selle aja peale on mul juba ostetav ka Windows 7, mis kõikide eelduste kohaselt on mugavam, parem ja kiirem kui seda Vista on. Ja mis peamine - kui üks "sahin" tõele vastab, siis jookseb Windows 7 ka sellistel aeglastel masinatel, kus Vista ei jookse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 13:17:03 vasta tsitaadiga

tahanteada, ole rahulik, pole ei MS müügimees, ega Apple maskott. Proovi ükskord korralikul masinal vistat kasutada ja saad ise ka aru kui hää see on. thumbs_up.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.04.2008 13:38:06 vasta tsitaadiga

d3t, ja ma panin nüüd endale üldse Server 2008 workstationina peale, veelgi parem ja kiirem icon_wink.gif
aero jne kõik ilusasti olemas pealegi
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 13:45:33 vasta tsitaadiga

mikk36, sama siin, kuid igaühele pole see tasuta saada ning tasuliselt ei tasu workstationina selle hind ära. Tegin oma kodulehele isegi guidi selle saavutamiseks: http://beta.battleit.eu/tag/windows-server-2008-pogus-tutvus/

PS: Server 2008 ja Vista SP1 on üks ja see sama workstationina, ühel rohkem serviceid kinni keeratud lihtsalt defuldis.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Windows Vista vs. Windows XP mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 46, 47, 48  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.