Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Windows Vista vs. Windows XP märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 94, 95, 96  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Vista või XP?
Vista
31%
 31%  [ 193 ]
XP
57%
 57%  [ 350 ]
Ei kumbki
10%
 10%  [ 64 ]
hääli kokku : 607

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 21.04.2008 08:16:10 vasta tsitaadiga

maatriks, tegelt ongi nii. Kõik os süsteemid on work in progress mis uuendusi saavad, seega ka Mac OS X Tiger ja Leopard, Windows 2000, XP ja Vista ning Linux jne. icon_idea.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MacRein
HV veteran
MacRein

liitunud: 06.03.2006




sõnum 21.04.2008 11:07:15 vasta tsitaadiga

Mul on nii dual-boot XP & Vista ja probleeme pole kummagagi, nii et thumbs_up.gif
Öeldakse küll, et head lapsed, need kasvavad Vistata, kuid eks ikka omad vitsad=vistad siis peksavad ehk Vista tahab korraliku rauda saada.
Alati on nii olnud, et kui tuleb uus OP SYS välja, siis on kurtjaid ja halajaid olnud.
Ma arvan, et see oleneb sellest, et kuivõrd uuendusmeelsed me oleme ja kas me võtame uuendusi kiiresti omaks või mitte icon_exclaim.gif

_________________
Om Kriya Babaji Nama Aum
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2008 14:22:45 vasta tsitaadiga

konimatsu kirjutas:
Ma arvan, et see oleneb sellest, et kuivõrd uuendusmeelsed me oleme...
Siinset foorumirahvast vaadates, mitte eriti icon_neutral.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2008 14:36:56 vasta tsitaadiga

Ja paljudel mängib rolli ka ajafaktor. Mina näiteks ei saa endale lubada mingit 2-3h nuputamist (kuigi võibolla tahaks ja tuleks kasuks) kuidas mingit asja tööle saada kui selleajaga saaks raha teenida nii umbes 3x + vista maksumus.
_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 21.04.2008 15:37:41 vasta tsitaadiga

lammas kirjutas:
Ja paljudel mängib rolli ka ajafaktor. Mina näiteks ei saa endale lubada mingit 2-3h nuputamist (kuigi võibolla tahaks ja tuleks kasuks) kuidas mingit asja tööle saada kui selleajaga saaks raha teenida nii umbes 3x + vista maksumus.

Loll jutt, mida sa seal nuputad 3 tundi? icon_eek.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2008 16:02:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Loll jutt, mida sa seal nuputad 3 tundi?


Ma juba arvasin, et mõni sellise väitega lagedale tuleb.


Või oled nõus tulema proovima? Installid mulle 3 lauaarvuti + läpakale vista ja paned nad 7 printeri, 3 skanneriga suhtlema. Kõik on võrgus. 2 nendest laiformaat printerid ( maksavad ligi 1mil. ...see niisama teadmiseks) Soft on printeritootjapoolne ja üsna spetsiifiline. Peamiselt töö Autocadiga. Autocadile spetsiaalsed draiverid. Joonised peavad jooksma täpselt online voltijasse. Skaneerimine peab toimima läbi võrgu ja igast masinast. Vajadusel otse ka kliendi FTP serverisse. Lisaks .plt ja prn failide printimiseks spetsiaalne programm.
Annan sulle 3h aega. Kui selle ajaga saad hakkama siis vabandan siin avalikult, tunnistan, et olen loll ja lisaks maksan kinni sinu autosõidu jms.
Kui hakkama ei saa siis sina komp. minule saamata jäänud tulu

Ajast võime välja arvata kõik vista uuendused ja installi.
Mina saan XP sellega 3h hakkama

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2008 16:09:49 vasta tsitaadiga

lammas, no sul on spetsiifiline riistvara/tarkvara. Ära siis kohe arva et kõigil on.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 21.04.2008 16:11:30 vasta tsitaadiga

lammas kirjutas:
tsitaat:

Loll jutt, mida sa seal nuputad 3 tundi?

Ma juba arvasin, et mõni sellise väitega lagedale tuleb.

Selle jaoks on seadmetel dokumentatsioon millega võiks tutvuda, kui neil pole vista tuge (drivereid ega spetsiifilist softi) siis võid ju samahästi seda proovida suvalises linuxi distros icon_rolleyes.gif Viga pole OSis vaid tootjas.
Ma eeldasin, et jutt käib kodusest kasutusest.


viimati muutis Andykas 21.04.2008 16:12:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 21.04.2008 16:11:31 vasta tsitaadiga

lammas, nii, sinu probleem on siis selles, et sellise hyper-giga-mega kalli riistvara tootja on nii laisk, et ei viitsi Vistale drivereid teha? Sain ma õigesti aru? See on tõesti Vista viga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2008 16:51:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

lammas, no sul on spetsiifiline riistvara/tarkvara. Ära siis kohe arva et kõigil on.


Mina räägin ainult enda seisukohalt. Olen seda koguaeg teinud.
Olen püüdnud seletada miks vista minule ei sobi.

tsitaat:

lammas, nii, sinu probleem on siis selles, et sellise hyper-giga-mega kalli riistvara tootja on nii laisk, et ei viitsi Vistale drivereid teha? Sain ma õigesti aru? See on tõesti Vista viga


Uhhh. No ikka ei saa aru. icon_cry.gif
Kas nagu nimelt ei taha aru saada?

Ma ei viitsi enam seletada kah.
Võibolla kui rohekm aega on siis teeme seda uuesti.

Ikkagi viitsin:

Mul on XP - kõik töötab
Mul on Vista - Mõni vajalik asi ei tööta.

Miks on vista (minule) parem?
Miks mind kui tavakasutajat peab huvitama see, et tootjapoolsed draivereid ei ole vistale kohandatud?
XP peal töötab kõik ju 100%

Minul jooksis Neroga tööd tehes vista masin 3 x kokku. Lõpuks tegin töö XP all kenasti ühe jutiga ära.
Miks mind peab huvitama, et Nerol ei olnud veel 100% Vista tuge?
XP all ju töötab kõik kenasti.

Vista ei leidnud ühele bluetooth USB pulgale draivereid. XP all töötas kõik kenasti.
Miks mind peab huvitama, et Vistale pole draivereid tehtud.
XP all töötab

Miks Vista all minu USB wifi pulk ühendub netti ~10s hilinemisega?
XP alla töötab asi koheselt.

Lisaks on XP stabiilne, kiire, Kõik töötab nii kuidas peab.

Miks minule on VISTA parem kui XP ???

EDIT! Lisaks: Miks sõbrad helistavad ja kurdavad. Tead ma ostsin endale uue arvuti. Kiideti Vistat maani ma siis võtsin selle uue põlvkonna windowsi. Aga nüüd mure. Mu printer enam ei tööta.
Miks ma pean kohale minema ja aega raiskama, et asi tööle saada? XP all töötab asi koheselt. Jah tihend lekib. Aga miks XP`ga ei leki?

Kas said (te) mu pointile pihta?

Ja kuna enamus loeb seda teemat ainult viimaselt lehelt siis panen jällegi sellise asja siia lõppu

tsitaat:
Ja seda teksti ei viitsi keegi niiehknaa lugeda aga kirjutan ikka:
Olin samasugusel arvamusel ka siis XP `st kui see välja tuli. Jamasid oli liialt palju, et oma kallist aega raisata. Sellepärast olin veel pikka aega Win 2000 kasutaja.
Aga küll ka sellest Vistast euluoom saab. Kui aga teised tootjad oma draiveritele korralikku vista tuge sisse hakkavad kirjutama. Ja küll ka mina seda kasutama hakkan

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 21.04.2008 16:54:41 vasta tsitaadiga

lammas, pmst kui sul kõik arvuti juurde kuuluvad vidinad ürgajast on siis võid ju nende jaoks mõeldud Os-i peal edasi olla.
_________________
ANIMIST
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2008 17:03:05 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
lammas, pmst kui sul kõik arvuti juurde kuuluvad vidinad ürgajast on siis võid ju nende jaoks mõeldud Os-i peal edasi olla.


Mis see siia puutub?

Aga siiski...

a kui mul on 2007 a printer. Ja see oli esimene maailmas (loe maailmas) mis nüüd saab?
a kui ma USB wifi pulga ostsin märtsis poest? mis siis nüüd saab?
a kui see Nero tuli kaasa kirjutajaga mille ma ostsin 1 kuu tagasi poest?

Teeme ennast lolliks?

heh ma vaatan, et mul on palju vaba aega hetkel icon_biggrin.gif

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 21.04.2008 17:07:54 vasta tsitaadiga

lammas, kui asja ostad siis tleb vaadata ka kas on vista combatible vms. Kui on märgitud et toetab Vistat aga tegelikult ei tööta siis on kas juuseri enda või tootja viga. Mina näiteks ostsin üle pooleteise aasta tagasi spetsiaalselt sellised jupid mis vistaga kokku läheb ja siiamaani pole rauaga probleeme olnud.
_________________
ANIMIST
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 21.04.2008 17:08:04 vasta tsitaadiga

Ei saa ju lootma jääda ainult OSist, et see sul kõik need hardware vidinad out of the box ära tunneb. Ma olen 100% kindel, et sellele printerile, usbi pulgale ja nerole on nüüdseks ammu juba uued driverid/tarkvara välja tulnud. Võibolla annad enda vidinate nimetused ja vaatame kas neile on vista tuge? icon_confused.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2008 17:37:19 vasta tsitaadiga

HighEnd,
Andykas,

Teie viimaste väidetega olen ma 100% nõus.

Asi ei ole selles.

Miks ma seda siin üldse kirjutan. Ma keeldun ennast lolliks tunnistamast kuna kasutan XP. Ja minuarust on see parem kui Vista (parem = saan lihtsamalt, kergemalt ja kiiremalt omale vajalikud asjad tehtud)
Loll ma võin olla...aga mitte sellepärast, et ma XP`d kasutan. Ja kõik kes küsivad minukäest nõu mina vastan. Võid Vista võtta aga mina ei viitsi sulle pärast asju tööle panema tulla.

Tänaseks kõik. Vabast ajast ma siin vaielda ei viitsi...tööajast võib icon_biggrin.gif

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimm
HV kasutaja
zimm

liitunud: 02.06.2002




sõnum 21.04.2008 17:41:49 vasta tsitaadiga

aga selles mõttes läheb kivi küll microsofti kapsaaeda.
xp-ga läks ka alguses 1-2 aastat aega, enne kui see töökõlbulikuks sai. oleksid võinud enda vigadest õppida ning soodustada vista all erinevate tarkvara- ja riistvaratoodete ühildumist, kasvõi mingite präänikutega (partnerlused, programmid, whatever).
lihtsam on vahetada OSi kui (kallist) riistvara. ning negatiivset esmamuljet on väga raske parandada. argumendi "see on tootjate mitte vista süü" taha ei saa ka iga probleemi korral peituda.
XPl oli selles mõttes lihtsam, et võrreldes 98ga oli ta siiski oluliselt suurem üleminek kui xplt vistale.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 21.04.2008 18:06:11 vasta tsitaadiga

lammas,
ega jah, mainin siis niisama ära, et paljudele firmadele pole Vista parem tarkvara, isegi xp ega 98 pole icon_biggrin.gif kasutavad siiani DOSis töötavaid laoprogramme mis novelli serveris. Kuna aga aegajalt on neis samades töökohtades internetti ka vaja kasutada on upgreiditud win95/98/xp masinateks ükshaaval ja mässatud küll, et vanad nõelprinterid dos'i alt ilusti trükiks. Mis ma siis nüüd tegema pean? Loogiline, et aeg oleks üldine upgreid teha ja siis oleks vista täiesti ideaalne tarkvara.
Plotterid ja spetsiaaltarkvara vajavad töökohad on niikuinii keeruline seadistada ja kui seal kõik töötab ei tasu seal midagi torkida, samas kui vista peal ikkagi ON võimalik kõik tööle saada tasub see 3h tööd kindlasti ennast ära icon_wink.gif

PS. omal lasin Vista 3 aastat vanale iseehitatud mediacenterile peale ning peale installi tegi paar korda update ja restart ning kõik seadmed kuni tv kaardini olid installeeritud. (esimese beeta vistaga nii küll tõesti ei olnud ja puudu jäi BT vms, nüüd aga on uuem vers.)

NB! NERO on juba alates 7.x versioonist niikuinii saast ja pangestub ka xp peal seega pole seda näidet üldse esile vaja tuua.
Printereid ei tundnud vista alguses samuti mitte, praeguseks peaks asi ikkagi paranenud olema või ei ole sul korraliku brändi printer.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2008 19:03:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

samas kui vista peal ikkagi ON võimalik kõik tööle saada tasub see 3h tööd kindlasti ennast ära


Ilmselt. Kuid hetkel veel ei saa ma riskida, et esmaspäeval töö sellepärast seisab. Kas sina riskiksid? Sinu ainus sissetulek..endal naine, laps.
Ja kindlasti tulevikus saab olema vista. Ei kahtlegi selles.
Jah ja on vista draiverid printeritele olemas. Pole seda kunagi eitanudki. Samas kõik asjad veel ei tööta nii nagu peaks.
Brändikohapealt...Oce printerid on...pole vist eriti kuhugi enam pürgida icon_redface.gif icon_lol.gif

Endal pole Neroga mitte 1 probleemi ka olnud XP all. Kasutan ka seda videode lõikumiseks jms.

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 21.04.2008 19:25:12 vasta tsitaadiga

lammas, sa keeldud ennast lolliks tunnistamast, aga:
1) Sa võiksid iga kell leida samaväärse riistvara ka Vista-le, see, et sa seda ei teinud, on sinu viga
2) Mul leiab Vista ise: printeri, hiire, klaviatuuri, helikaardi, isegi mobo chipi driverid, olen nüüd sitt mees? Mul on elu veel 100x mugavam, kui sul, kes sa pead drivereid tirima ja otsima netist.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2008 19:37:44 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
lammas, sa keeldud ennast lolliks tunnistamast, aga:
1) Sa võiksid iga kell leida samaväärse riistvara ka Vista-le, see, et sa seda ei teinud, on sinu viga
2) Mul leiab Vista ise: printeri, hiire, klaviatuuri, helikaardi, isegi mobo chipi driverid, olen nüüd sitt mees? Mul on elu veel 100x mugavam, kui sul, kes sa pead drivereid tirima ja otsima netist.

see driverite otsimine on jah XP juures jube thumbs_down.gif :S
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.04.2008 19:41:21 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
loogiline et nõuab rohkem ressurssi kui vana OS. Kas XP ei nõudnud rohkem ressurssi kui 2000?
KDE4 vs KDE3 vähenes mälukasutus >15%, ehkki tuli igasugu feature juurde icon_razz1.gif
HighEnd kirjutas:
lammas, pmst kui sul kõik arvuti juurde kuuluvad vidinad ürgajast on siis võid ju nende jaoks mõeldud Os-i peal edasi olla.
Kui veel võrdlusi tuua siis linuxi all töötab praktiliselt igasugune raud mis on viimase 15a jooksul linuxi toe saanud ka kõige uuemate distrodega. Samas eks see on ju ammu teada-tuntud avalik saladus et MS teeb OSe ainult selleks, et riistvara tootjatega kahasse rahvalt raha välja pigistada icon_razz1.gif


Muidu huvitav et keegi pole maininud failide kopeerimise-kustutamise "kiirust". Mingi aeg räägiti, et see parandati kuid kui üritasin paari tuhandet väiksemat faili kustutada võttis see masina üsna pikaks (mitu minutit) ajaks päris kooma. Samuti võtab unest välja tulek ning restardid kuidagi kaua aega. Vahel kui esmaspäeval tööle tulen ja arvutit äratan kulub 2-3 minutit enne kui sisse logida laseb.
Vista business, autoupdate töötab. Raud on ML'i poolt koostatud kast ja peaks olema igast otsast vista compatible.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dannyb0y
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2007




sõnum 21.04.2008 19:46:03 vasta tsitaadiga

lu1de, mis ime riistvara sul on? P35 Chip ei tahtnud midagi. 8800GTX ei tahtnud midagi, täitsa töötas. Uuendasin draivereid, just incase.
Hiire, klaveri ja muu värgi tunneb ka XP ära. WiFi kaardi, TV kaardi jne ka. Vista ei tundnud ka draiveritega TV kaarti ära.

Aga jah, et Vista ON teatud olukordades parem, aga mitte alati icon_smile.gif. Ma olen oma Moditud XP'ga rahul, aga just incase oman ka Vista Ultimatet.

_________________
"Things should be made as simple as possible, but not any simpler."
~Albert Einstein
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2008 19:47:06 vasta tsitaadiga

maatriks

Tule taevas appi.

Küsimus:

/ ilma irooniata ja vabandused juba ette kui see sind solvab /

Kas sa oled loll või mängid lolli?
või
kas sa oled minu teksti läbi lugenud?
või
kas mu lauseehitus on niivõrd kehva, et sa sellest aru ei saa?
või
kas sa üldse lugeda oskad?
või
kas sa Vistat üldse kasutanud oled? Aga windows XP`d?

Veelkord vabadused aga sellised küsimused tekkisid küll.

tsitaat:
1) Sa võiksid iga kell leida samaväärse riistvara ka Vista-le, see, et sa seda ei teinud, on sinu viga


???

tsitaat:
2) Mul leiab Vista ise: printeri, hiire, klaviatuuri, helikaardi, isegi mobo chipi driverid, olen nüüd sitt mees? Mul on elu veel 100x mugavam, kui sul, kes sa pead drivereid tirima ja otsima netist.


Näita kus ma seda öelnud olen?

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taurip
HV kasutaja
taurip

liitunud: 10.02.2007




sõnum 21.04.2008 19:49:12 Re: Windows Vista vs. Windows XP vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Vista on igatahes parem kui XP, XP'ga koguaeg mingi jama, vista tunudvalt stabiilsem ja kiirem thumbs_up.gif

eh, eh, eh, oled nüüd juba ise ka aru saanud, et huupi lahmisid, eks? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2008 19:53:41 vasta tsitaadiga

Kas keegi saab minu eelmise posti ära kustutada?
Läksin endast natukene välja.

vabandused. beer_yum.gif
siin ei ole mõtet vaielda.

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Windows Vista vs. Windows XP mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 94, 95, 96  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.