Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 185, 186, 187 ... 295, 296, 297  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 21:48:23 vasta tsitaadiga

Raider007, ei jää need mälud midagi nii kergesti pidurdama
võid julgelt 4GHz püüdma hakata isegi siis kui mälud fsb-ga sünkroonis jooksevad

mul samad mälud ja 1000MHz teevad vabalt... seda siis kas 5-5-5-16 @ 2,0V või siis 5-4-4-15 @ 2,1V thumbs_up.gif

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raider007
HV kasutaja
Raider007

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 21:52:39 vasta tsitaadiga

its2cold kirjutas:
Raider007, olenevalt timingutest peaks mäludel veel piir olema, vähemalt CL5 peal.
Pane mäludele +0.3V ja timinguks CL5 5-5-18. Nii on mälude piirini veel küllaga aega.
Palju prose volti on?


Prose volt hetkel 1,5
Mälu 2,0

Mälu taimingud 5,5,5,18

tegemist on 4x1 Gb pulkadega..Kas see võib probleeme valmistada...olen lugenud et nelja pulka on raskem kiirendada...


Urmoz seda võiks täitsa proovida..a kas ka sinu mälud lähevad koormuse all kahtlaselt tuliseks?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 23.04.2008 22:01:29 vasta tsitaadiga

UrmoZ kirjutas:
cartier, mis sätteid sa täpsemalt proovisid?

kui neid sätteid screenil vaadata, siis 9 x 360 = 3240MHz, mis on juba suht palju


Mmm sain lõpuks pihta asjale, veits otsisin ja googeldasin

FSB Frequency: 400
PCIE: 101
DRAM Frequency: DDR2-800mhz
DRAM Command rate: T2
DRAM Timing Control: Manual
CAS Latency: 5
RAS to CAS: 5
RAS Precharge: 5
RAS Active time: 15
Auto
Auto
Auto
Auto
Auto
DRAM Static Read :Auto

Transacion Booster: Auto
Clock Over Charging mode: Auto

CPU Spread Spectrum: Disabled
PCIE Spread Spectrum: Disabled

CPU Voltage: 1.4
CPU Volt Ref: Auto
CPU Voltage Damp: Enabled
CPU PLL: Auto
DRAM Voltage 1.9
Auto
Auto
Auto
Auto

see tabel oli abiks palju sain nagu bootima jälle asja nüüd stabiilselt 3150Mhz @ 1.4v ja rammil def 1.8v proovisin ka lubatud 2,3v kuid ei andnud tulemust seega panin def voldi peale ja testi tulemus oli sama !
Sandra memory testis ~6800mb/s
Proovisin ka ~3.4ghz kuid siis tule sinine ekraan, mul def jahutus ka muidugi icon_neutral.gif
Muidu kõik ok thumbs_up.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 22:26:28 vasta tsitaadiga

cartier, 3,4ghz peal tahab prose umbes 1,5 volti ja emaplaat ka natuke
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 22:28:29 vasta tsitaadiga

Raider007, E6750 sa 24/7 4GHz peale küll ei aja. Eriti, kui 3,6GHz jaoks 1,50V on vaja icon_neutral.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raider007
HV kasutaja
Raider007

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 22:58:34 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Raider007, E6750 sa 24/7 4GHz peale küll ei aja. Eriti, kui 3,6GHz jaoks 1,50V on vaja icon_neutral.gif


ma usun tglt et saaks ka alla 1,5 see on hetkel stability jaoks pole ..kuumust ei karda kuni on vee peal.. A muidugi oleks vähem parem..mis volti soovitaksite proovida 3,6 GHz jaox

aga jah just näppisin nata ja masin blue screenitas juba 3,8 peal nii et jääb praegu 3,6 icon_biggrin.gif

A kuidas selle 4x1 Gb mälu värgiga siis on kas see võib probleeme tekitada kui kõik mälu pesad täis..teoreetiliselt siis northbridge koormus suurem icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 23:03:32 vasta tsitaadiga

Raider007 kirjutas:
ceemic kirjutas:
Raider007, E6750 sa 24/7 4GHz peale küll ei aja. Eriti, kui 3,6GHz jaoks 1,50V on vaja icon_neutral.gif


ma usun tglt et saaks ka alla 1,5 see on hetkel stability jaoks pole ..kuumust ei karda kuni on vee peal.. A muidugi oleks vähem parem..mis volti soovitaksite proovida 3,6 GHz jaox

aga jah just näppisin nata ja masin blue screenitas juba 3,8 peal nii et jääb praegu 3,6 icon_biggrin.gif

A kuidas selle 4x1 Gb mälu värgiga siis on kas see võib probleeme tekitada kui kõik mälu pesad täis..teoreetiliselt siis northbridge koormus suurem icon_rolleyes.gif


mul on 24/7 @ 3,6ghz 1,4125 voldiga.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 23.04.2008 23:12:35 vasta tsitaadiga

Mask kirjutas:
cartier, 3,4ghz peal tahab prose umbes 1,5 volti ja emaplaat ka natuke


Emaplaat ? volti juurde.... kus kurat seda seda saab panna icon_neutral.gif
Hetkel juba ~3.3ghz ja ikka väga ok temp 32c. testi tegin 22 minutit ja stock jahutusega volt endiselt 1.4

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 23:19:46 vasta tsitaadiga

cartier, miski fsb voltage, aga kui hakkab sinist viskama pead selle voldi värgi üles otsima, kui prose voldi tõstmine ei aita enam..
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 23:29:06 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Winterwind kirjutas:
sul seal mingi muu probleem raudselt icon_lol.gif


Jah aga mis... chipseti driverid? wtf... mai saa aru nagu.. Võtsin ühe USB jublaka tagant ära mis koguaeg ennast ära ei tunnistanud. Vaatab, ehk nüüd on ok.


Ülla ülla, USB Bluetooth seade ajas siniseid ekraane mulle ja kaotas heli thumbs_up.gif Neljas päev ilma mingi probleemita läheb juba jutti ilma resude ja shutdownideta thumbs_up.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2008 01:59:35 vasta tsitaadiga

Raider007 kirjutas:
Urmoz seda võiks täitsa proovida..a kas ka sinu mälud lähevad koormuse all kahtlaselt tuliseks?


kle, ikka üsnagi jah... siis kui orig. radikad peal olid
vahetasin need Thermaltake´i Spirit RS-ide vastu ja nüüd lähevad ainult kergelt soojaks thumbs_up.gif

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2008 08:15:39 vasta tsitaadiga

UrmoZ kirjutas:
Raider007 kirjutas:
Urmoz seda võiks täitsa proovida..a kas ka sinu mälud lähevad koormuse all kahtlaselt tuliseks?


kle, ikka üsnagi jah... siis kui orig. radikad peal olid
vahetasin need Thermaltake´i Spirit RS-ide vastu ja nüüd lähevad ainult kergelt soojaks thumbs_up.gif

kui varem läks radikas tuliseks ja nüüd kergelt soojaks siis see näitab seda, et soojusülekanne mälukivilt radikale on vilets ja mälude oma temp võib olla veel kuumemgi kui ennem - lihtsalt üks teooria.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 24.04.2008 10:14:07 vasta tsitaadiga

Mask kirjutas:
cartier, miski fsb voltage, aga kui hakkab sinist viskama pead selle voldi värgi üles otsima, kui prose voldi tõstmine ei aita enam..


Mul sellised settingud hetkel auto peal:

CPU Voltage reference
0.63x
0.61x
0.59x
0.57x

FSB Termination voltage
1.20
1.30
1.40
1.50

North Bridge Voltage
1.25
1.40
1.55
1.70

Kui palju mida ma muutma peaks ?

Hetkel on mul stabiilselt 3.2Ghz korra ka proovisin ~3.8ghz kuid siis windowsisse sisselogimine ebaõnnestus icon_cry.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2008 18:00:25 vasta tsitaadiga

cartier kirjutas:
Mask kirjutas:
cartier, miski fsb voltage, aga kui hakkab sinist viskama pead selle voldi värgi üles otsima, kui prose voldi tõstmine ei aita enam..


Mul sellised settingud hetkel auto peal:

CPU Voltage reference
0.63x
0.61x
0.59x
0.57x

FSB Termination voltage
1.20
1.30
1.40
1.50

North Bridge Voltage
1.25
1.40
1.55
1.70

Kui palju mida ma muutma peaks ?

Hetkel on mul stabiilselt 3.2Ghz korra ka proovisin ~3.8ghz kuid siis windowsisse sisselogimine ebaõnnestus icon_cry.gif


Selle default jahutusega ei ole üldse mõtet sul pilli lõhki ajada arvan ma icon_wink.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 25.04.2008 00:12:50 vasta tsitaadiga

rycyve
Jah sain oma stabiilse 3303mhz stabiilselt kätte, volt on 1.45, ja prose temp on loadis umbes 45 kraadi.
Ise mõtlesin et lään ostan uue jahutuse aga see prose vist ei lähegi rohkem eriti kui stabiilne ~3,4ghz kui sedagi kuna ta hakkas erroreid viskama kuigi temperatuur oli ok !
Plaan üldse osta uus protsessor kuna see jääb ikka väheseks, mõtlesin et saan sellega mingi ~9000mb/s kätte aga ei saa, 7800 max icon_sad.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2008 09:15:56 vasta tsitaadiga

Selleks et 9 GB/s mälu läbilaset saada pead väga tihedate sätetega mälu jooksutama ~400 ..450 Mhz (4-4-4-15 vms)., FSB 1:1. Teine äärmus on 500 Mhz FSB 1:1 5-5-5-15 sätted.

Ehk mõned persoonid läbi kelle on rohkem mälusid liikunud suudavad madalamat piiri paremini kommenteerida.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 25.04.2008 10:25:33 vasta tsitaadiga

Mismoodi sa lased 1:1 näiteks 500Mhz juures?
Kui prose jookseb 3,2Ghz juures siis 1:1 on max. 400mhz siis kordaja 8 kah..

_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2008 10:31:49 vasta tsitaadiga

TruePlaya, Miks ei saa icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 25.04.2008 10:33:44 vasta tsitaadiga

No kuidas?
Mu Gigabyte platel vist küll ei võimalda icon_neutral.gif

Hetkel mälu jookseb 2.66D ehk 3:4

_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2008 10:38:46 vasta tsitaadiga

Mälu divaideril 266 asemel 400 ja paned tuimalt 100 otsa FSB-d,kui prose kannatab siis jookseb ka .
Loomulikult peavad mälud ka 1000MHz tegema ja mobo peab kannatama 500+ FSB-d.
Enamus tänased jupid kannatvad,2 tuumased prosed ja p35 chipset thumbs_up.gif
Qvaadiga jah naljalt ei tee
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 25.04.2008 10:58:36 vasta tsitaadiga

kui kordaja 7 peale panna siis võibolla saana tõesti 500mhz kätte 1:1 sättetel..
_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2008 11:13:12 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
kui kordaja 7 peale panna siis võibolla saana tõesti 500mhz kätte 1:1 sättetel..

Näiteks käesolev E6300 ei lähe üle ~486 Mhz FSB. Esimene lähim FSB mis ~9 h orthost läbib on 478. 479 Mhz viskab paari tunni jooksul vea sisse. Samas testida sai ka 485 Mhz juures. Juskui FSB sein on mingites piirides "ujuv", Windows stabiilne ent koormust ei kannata. Seega ei saa ma selle protsessoriga mitte mingi nipiga ~9 GB/s püüda .. eks ta jääb mõnd 500 - 520 Mhz FSB prose ootama, kuigi olen läbi mälu kordajate ~510 Mhz juures memtesti 100% murevabalt jooksutanud.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2008 18:19:19 vasta tsitaadiga

kellamiseks kumb jahutus
Scythe Mugen
või TT Bigtyphoon ?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2008 18:23:33 vasta tsitaadiga

digweed, Mõlemad head,vahe väike.
Võta kumb soodsam või ilusam silma järgi icon_razz.gif
Mugen on vist suti kuskilt otsast parem,vähemalt osades ülevaadetes on nii välja tulnud.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2008 18:28:45 vasta tsitaadiga

nu jah mul hetkel valik kas 650.-mugen või pea sama hinnaga oridst tt
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2008 18:33:47 vasta tsitaadiga

Mugen thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2008 19:46:01 vasta tsitaadiga

10 vs 6 "soojatoru"
ei tohiks nagu kahtlustki olla ju.

_________________
Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2008 19:52:29 vasta tsitaadiga

mugen tunduvalt vaiksem kah.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2008 20:23:19 vasta tsitaadiga

aks kirjutas:
10 vs 6 "soojatoru"
ei tohiks nagu kahtlustki olla ju.

Päris nii see ei ole icon_razz.gif
Scythe Ninja Mini-l on 12 pipet aga ei jahuta nagu Infinity/mugen
Tegelikult ei loeta neid niimodi otste järgi.
Mugenil 5 "soojatoru"
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2008 20:33:51 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
aks kirjutas:
10 vs 6 "soojatoru"
ei tohiks nagu kahtlustki olla ju.

Päris nii see ei ole icon_razz.gif
Scythe Ninja Mini-l on 12 pipet aga ei jahuta nagu Infinity/mugen
Tegelikult ei loeta neid niimodi otste järgi.
Mugenil 5 "soojatoru"


1) heatpipe ei jahuta
2) mugenil on 5 pikka soojatoru, typhoonil on 6 poolikut ehk pmst 3 pikka soojatoru. seega võib öelda küll 10 vs 6
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2008 20:48:41 vasta tsitaadiga

heikis, öelda võid aga ametlik spec. on just teisiti icon_idea.gif
Põms midaiganes ja mõttetu OT
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2008 20:52:04 vasta tsitaadiga

kas 24/7 jaoks on mõtet E8200 vahetada E8500 vastu?
E8500 maksab natuke rohkem ja klokkub kaugemale tänu suuremale kordajale.
aga on mul mõtet profiilis olev E8200 selle vastu vahetada? eesmärk on võimalikult
madal voolutarve ja võimalikult suur jõudlus. nagu kuulda ei klokku enamus 45nm
prosed mõistliku voldiga nagunii eriti üle 4ghz seega on too 3.8ghz ka suht ok või mis?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2008 21:03:55 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
kas 24/7 jaoks on mõtet E8200 vahetada E8500 vastu?
E8500 maksab natuke rohkem ja klokkub kaugemale tänu suuremale kordajale.
aga on mul mõtet profiilis olev E8200 selle vastu vahetada? eesmärk on võimalikult
madal voolutarve ja võimalikult suur jõudlus. nagu kuulda ei klokku enamus 45nm
prosed mõistliku voldiga nagunii eriti üle 4ghz seega on too 3.8ghz ka suht ok või mis?


pole mõtet. võid saastama ka saada kui su praegune
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2008 21:13:41 vasta tsitaadiga

ah poh, võtsin selle E8500 ära icon_biggrin.gif
kuigi ma kasutan pc-d sisuliselt ainult f@h-iks..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.04.2008 21:42:10 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
ah poh, võtsin selle E8500 ära icon_biggrin.gif
kuigi ma kasutan pc-d sisuliselt ainult f@h-iks..

siis ju kasu ka lisa 200MHz-st... kunagi sai rabeldud setit lastes iga MHz pärast icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2008 09:08:59 vasta tsitaadiga

e6420 default pinge peaks olema 1.35v ?

edit: eile sai Scythe Mugenit DS3 peale pusitud ja tekkis küsimus, et kellel krt seda kinnitust tehakse. mul ei ole kellasepoa näpud ja sai ikka kõvasti pusitud, et jahutust korralikult kinni saada.
ei kujuta ettegi kui mammiks oleks ds4 vms. chipi jahtus meerkamägedega. mis krdi moodi siis oleks jahutus kinni saanud icon_biggrin.gif
naist palunud jahutust paigaldama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2008 10:48:28 vasta tsitaadiga

digweed, Sellest siin ennemgi juttu olnud icon_razz.gif
Mul läks Formula külge jebimisega oma pooltundi ja nii mõnedki verised näpud beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 26.04.2008 11:02:33 vasta tsitaadiga

Siis ilmselt ootavad ka mind verised näpud DQ6.. icon_mad.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 27.04.2008 09:37:16 vasta tsitaadiga

Mure selline et mida peaks muutma et FSB ja DRAM oleks 1:1 hetkel on 5:6.
Ei jaga nagu matsu üldse miks nii ükskõik mida muudan on ikka 5:6 icon_confused.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 27.04.2008 11:27:54 vasta tsitaadiga

Mina saan 1:1 siis kui väikseima mälu sageduse valin. icon_wink.gif

EDIT: Nt kui fsb valin 400Mhz siis väikseim mälu sagedus mida valida saan on 800Mhz.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 27.04.2008 11:46:31 vasta tsitaadiga

Asgate kirjutas:
Mina saan 1:1 siis kui väikseima mälu sageduse valin. icon_wink.gif

EDIT: Nt kui fsb valin 400Mhz siis väikseim mälu sagedus mida valida saan on 800Mhz.


Hmmm ma ei saa nüüd vapsee aru mul mälu mhz ~400 Mhz aga mälud kirjade järgi 1066mhz icon_eek.gif
Timings: 6.5.5.12




_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2008 12:28:56 vasta tsitaadiga

cartier, Mälu jagaja(divaider) pane 400 ja siis saad FSB-d liigutada 1:1 thumbs_up.gif
Hetkel sul mingi 266 või 333
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2008 13:00:42 vasta tsitaadiga

Strapi paned 400 peale ja ddr frequency alt valid 1066MHz
Hetkel sul mälud 800MHz peal ainult

_________________
Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 27.04.2008 13:13:04 vasta tsitaadiga

wanawoll,aks
Sellist settingut nagu (divaider) ei olnud mu biossis kuid muutsin ära ddr frequency oli vist 3 varianti ~667/800/1067 + - paar mhz ma täpselt ei mäleta aga panin 1067 peale nüüd`CPUZ näitab et dram frequency 534.3mhz aga ja nüüd fsb:dram 6:8 ennem oli 5:6 icon_eek.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2008 13:17:36 vasta tsitaadiga

cartier,
tsitaat:

Strapi paned 400

Seal kus mälu sätid on raudselt olemas selline asi,sõnastus võib olla teine thumbs_up.gif
Kui muudad siis saavad olla seal sellised valikud ja tunned ära icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 27.04.2008 14:32:38 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
cartier,
tsitaat:

Strapi paned 400

Seal kus mälu sätid on raudselt olemas selline asi,sõnastus võib olla teine thumbs_up.gif
Kui muudad siis saavad olla seal sellised valikud ja tunned ära icon_idea.gif


Mm vaata sama teema lehekülge 373 ja alt neljas postitus seal on pilt mu biossist 2 pilti üks ülevalt teine alt
Äkki sealt tunned ise selle ära icon_redface.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.04.2008 15:16:35 vasta tsitaadiga

cartier kirjutas:
wanawoll kirjutas:
cartier,
tsitaat:

Strapi paned 400

Seal kus mälu sätid on raudselt olemas selline asi,sõnastus võib olla teine thumbs_up.gif
Kui muudad siis saavad olla seal sellised valikud ja tunned ära icon_idea.gif


Mm vaata sama teema lehekülge 373 ja alt neljas postitus seal on pilt mu biossist 2 pilti üks ülevalt teine alt
Äkki sealt tunned ise selle ära icon_redface.gif
pane postituse link, igal ühel on erinev seadistus ja mul näiteks vaid 93 lehekülge ongi
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2008 15:18:50 vasta tsitaadiga

Mul on on ka 1000sed mälud, aga iga mõõtev riistapuu näitab, et 800 on icon_razz1.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 27.04.2008 15:19:42 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
cartier kirjutas:
wanawoll kirjutas:
cartier,
tsitaat:

Strapi paned 400

Seal kus mälu sätid on raudselt olemas selline asi,sõnastus võib olla teine thumbs_up.gif
Kui muudad siis saavad olla seal sellised valikud ja tunned ära icon_idea.gif


Mm vaata sama teema lehekülge 373 ja alt neljas postitus seal on pilt mu biossist 2 pilti üks ülevalt teine alt
Äkki sealt tunned ise selle ära icon_redface.gif
pane postituse link, igal ühel on erinev seadistus ja mul näiteks vaid 93 lehekülge ongi


Dsiisas, mul ka pühapäev peas kinni ja midagi ei tööta 8)

Siin see link siis https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=262302&postdays=0&postorder=asc&start=9300
Tänud

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
manny50
HV kasutaja
manny50

liitunud: 09.02.2007




sõnum 27.04.2008 15:28:31 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4365112#4365112
See on õige link..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 185, 186, 187 ... 295, 296, 297  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.