|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
23.04.2008 21:48:23
|
|
|
Raider007, ei jää need mälud midagi nii kergesti pidurdama
võid julgelt 4GHz püüdma hakata isegi siis kui mälud fsb-ga sünkroonis jooksevad
mul samad mälud ja 1000MHz teevad vabalt... seda siis kas 5-5-5-16 @ 2,0V või siis 5-4-4-15 @ 2,1V
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raider007
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
23.04.2008 21:52:39
|
|
|
| its2cold kirjutas: |
Raider007, olenevalt timingutest peaks mäludel veel piir olema, vähemalt CL5 peal.
Pane mäludele +0.3V ja timinguks CL5 5-5-18. Nii on mälude piirini veel küllaga aega.
Palju prose volti on? |
Prose volt hetkel 1,5
Mälu 2,0
Mälu taimingud 5,5,5,18
tegemist on 4x1 Gb pulkadega..Kas see võib probleeme valmistada...olen lugenud et nelja pulka on raskem kiirendada...
Urmoz seda võiks täitsa proovida..a kas ka sinu mälud lähevad koormuse all kahtlaselt tuliseks?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
23.04.2008 22:01:29
|
|
|
| UrmoZ kirjutas: |
cartier, mis sätteid sa täpsemalt proovisid?
kui neid sätteid screenil vaadata, siis 9 x 360 = 3240MHz, mis on juba suht palju |
Mmm sain lõpuks pihta asjale, veits otsisin ja googeldasin
FSB Frequency: 400
PCIE: 101
DRAM Frequency: DDR2-800mhz
DRAM Command rate: T2
DRAM Timing Control: Manual
CAS Latency: 5
RAS to CAS: 5
RAS Precharge: 5
RAS Active time: 15
Auto
Auto
Auto
Auto
Auto
DRAM Static Read :Auto
Transacion Booster: Auto
Clock Over Charging mode: Auto
CPU Spread Spectrum: Disabled
PCIE Spread Spectrum: Disabled
CPU Voltage: 1.4
CPU Volt Ref: Auto
CPU Voltage Damp: Enabled
CPU PLL: Auto
DRAM Voltage 1.9
Auto
Auto
Auto
Auto
see tabel oli abiks palju sain nagu bootima jälle asja nüüd stabiilselt 3150Mhz @ 1.4v ja rammil def 1.8v proovisin ka lubatud 2,3v kuid ei andnud tulemust seega panin def voldi peale ja testi tulemus oli sama !
Sandra memory testis ~6800mb/s
Proovisin ka ~3.4ghz kuid siis tule sinine ekraan, mul def jahutus ka muidugi
Muidu kõik ok
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
23.04.2008 22:26:28
|
|
|
| cartier, 3,4ghz peal tahab prose umbes 1,5 volti ja emaplaat ka natuke
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
23.04.2008 22:28:29
|
|
|
Raider007, E6750 sa 24/7 4GHz peale küll ei aja. Eriti, kui 3,6GHz jaoks 1,50V on vaja
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raider007
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
23.04.2008 22:58:34
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
Raider007, E6750 sa 24/7 4GHz peale küll ei aja. Eriti, kui 3,6GHz jaoks 1,50V on vaja  |
ma usun tglt et saaks ka alla 1,5 see on hetkel stability jaoks pole ..kuumust ei karda kuni on vee peal.. A muidugi oleks vähem parem..mis volti soovitaksite proovida 3,6 GHz jaox
aga jah just näppisin nata ja masin blue screenitas juba 3,8 peal nii et jääb praegu 3,6
A kuidas selle 4x1 Gb mälu värgiga siis on kas see võib probleeme tekitada kui kõik mälu pesad täis..teoreetiliselt siis northbridge koormus suurem
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
23.04.2008 23:03:32
|
|
|
| Raider007 kirjutas: |
| ceemic kirjutas: |
Raider007, E6750 sa 24/7 4GHz peale küll ei aja. Eriti, kui 3,6GHz jaoks 1,50V on vaja  |
ma usun tglt et saaks ka alla 1,5 see on hetkel stability jaoks pole ..kuumust ei karda kuni on vee peal.. A muidugi oleks vähem parem..mis volti soovitaksite proovida 3,6 GHz jaox
aga jah just näppisin nata ja masin blue screenitas juba 3,8 peal nii et jääb praegu 3,6
A kuidas selle 4x1 Gb mälu värgiga siis on kas see võib probleeme tekitada kui kõik mälu pesad täis..teoreetiliselt siis northbridge koormus suurem  |
mul on 24/7 @ 3,6ghz 1,4125 voldiga.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
23.04.2008 23:12:35
|
|
|
| Mask kirjutas: |
| cartier, 3,4ghz peal tahab prose umbes 1,5 volti ja emaplaat ka natuke |
Emaplaat ? volti juurde.... kus kurat seda seda saab panna
Hetkel juba ~3.3ghz ja ikka väga ok temp 32c. testi tegin 22 minutit ja stock jahutusega volt endiselt 1.4
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
23.04.2008 23:19:46
|
|
|
| cartier, miski fsb voltage, aga kui hakkab sinist viskama pead selle voldi värgi üles otsima, kui prose voldi tõstmine ei aita enam..
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
23.04.2008 23:29:06
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
sul seal mingi muu probleem raudselt  |
Jah aga mis... chipseti driverid? wtf... mai saa aru nagu.. Võtsin ühe USB jublaka tagant ära mis koguaeg ennast ära ei tunnistanud. Vaatab, ehk nüüd on ok. |
Ülla ülla, USB Bluetooth seade ajas siniseid ekraane mulle ja kaotas heli Neljas päev ilma mingi probleemita läheb juba jutti ilma resude ja shutdownideta
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
24.04.2008 01:59:35
|
|
|
| Raider007 kirjutas: |
| Urmoz seda võiks täitsa proovida..a kas ka sinu mälud lähevad koormuse all kahtlaselt tuliseks? |
kle, ikka üsnagi jah... siis kui orig. radikad peal olid
vahetasin need Thermaltake´i Spirit RS-ide vastu ja nüüd lähevad ainult kergelt soojaks
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
24.04.2008 08:15:39
|
|
|
| UrmoZ kirjutas: |
| Raider007 kirjutas: |
| Urmoz seda võiks täitsa proovida..a kas ka sinu mälud lähevad koormuse all kahtlaselt tuliseks? |
kle, ikka üsnagi jah... siis kui orig. radikad peal olid
vahetasin need Thermaltake´i Spirit RS-ide vastu ja nüüd lähevad ainult kergelt soojaks  |
kui varem läks radikas tuliseks ja nüüd kergelt soojaks siis see näitab seda, et soojusülekanne mälukivilt radikale on vilets ja mälude oma temp võib olla veel kuumemgi kui ennem - lihtsalt üks teooria.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
24.04.2008 10:14:07
|
|
|
| Mask kirjutas: |
| cartier, miski fsb voltage, aga kui hakkab sinist viskama pead selle voldi värgi üles otsima, kui prose voldi tõstmine ei aita enam.. |
Mul sellised settingud hetkel auto peal:
CPU Voltage reference
0.63x
0.61x
0.59x
0.57x
FSB Termination voltage
1.20
1.30
1.40
1.50
North Bridge Voltage
1.25
1.40
1.55
1.70
Kui palju mida ma muutma peaks ?
Hetkel on mul stabiilselt 3.2Ghz korra ka proovisin ~3.8ghz kuid siis windowsisse sisselogimine ebaõnnestus
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
24.04.2008 18:00:25
|
|
|
| cartier kirjutas: |
| Mask kirjutas: |
| cartier, miski fsb voltage, aga kui hakkab sinist viskama pead selle voldi värgi üles otsima, kui prose voldi tõstmine ei aita enam.. |
Mul sellised settingud hetkel auto peal:
CPU Voltage reference
0.63x
0.61x
0.59x
0.57x
FSB Termination voltage
1.20
1.30
1.40
1.50
North Bridge Voltage
1.25
1.40
1.55
1.70
Kui palju mida ma muutma peaks ?
Hetkel on mul stabiilselt 3.2Ghz korra ka proovisin ~3.8ghz kuid siis windowsisse sisselogimine ebaõnnestus  |
Selle default jahutusega ei ole üldse mõtet sul pilli lõhki ajada arvan ma
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
25.04.2008 00:12:50
|
|
|
rycyve
Jah sain oma stabiilse 3303mhz stabiilselt kätte, volt on 1.45, ja prose temp on loadis umbes 45 kraadi.
Ise mõtlesin et lään ostan uue jahutuse aga see prose vist ei lähegi rohkem eriti kui stabiilne ~3,4ghz kui sedagi kuna ta hakkas erroreid viskama kuigi temperatuur oli ok !
Plaan üldse osta uus protsessor kuna see jääb ikka väheseks, mõtlesin et saan sellega mingi ~9000mb/s kätte aga ei saa, 7800 max
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
25.04.2008 09:15:56
|
|
|
Selleks et 9 GB/s mälu läbilaset saada pead väga tihedate sätetega mälu jooksutama ~400 ..450 Mhz (4-4-4-15 vms)., FSB 1:1. Teine äärmus on 500 Mhz FSB 1:1 5-5-5-15 sätted.
Ehk mõned persoonid läbi kelle on rohkem mälusid liikunud suudavad madalamat piiri paremini kommenteerida.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
25.04.2008 10:25:33
|
|
|
Mismoodi sa lased 1:1 näiteks 500Mhz juures?
Kui prose jookseb 3,2Ghz juures siis 1:1 on max. 400mhz siis kordaja 8 kah..
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
25.04.2008 10:33:44
|
|
|
No kuidas?
Mu Gigabyte platel vist küll ei võimalda
Hetkel mälu jookseb 2.66D ehk 3:4
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
25.04.2008 10:38:46
|
|
|
Mälu divaideril 266 asemel 400 ja paned tuimalt 100 otsa FSB-d,kui prose kannatab siis jookseb ka .
Loomulikult peavad mälud ka 1000MHz tegema ja mobo peab kannatama 500+ FSB-d.
Enamus tänased jupid kannatvad,2 tuumased prosed ja p35 chipset
Qvaadiga jah naljalt ei tee
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
25.04.2008 10:58:36
|
|
|
kui kordaja 7 peale panna siis võibolla saana tõesti 500mhz kätte 1:1 sättetel..
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
25.04.2008 11:13:12
|
|
|
| TruePlaya kirjutas: |
| kui kordaja 7 peale panna siis võibolla saana tõesti 500mhz kätte 1:1 sättetel.. |
Näiteks käesolev E6300 ei lähe üle ~486 Mhz FSB. Esimene lähim FSB mis ~9 h orthost läbib on 478. 479 Mhz viskab paari tunni jooksul vea sisse. Samas testida sai ka 485 Mhz juures. Juskui FSB sein on mingites piirides "ujuv", Windows stabiilne ent koormust ei kannata. Seega ei saa ma selle protsessoriga mitte mingi nipiga ~9 GB/s püüda .. eks ta jääb mõnd 500 - 520 Mhz FSB prose ootama, kuigi olen läbi mälu kordajate ~510 Mhz juures memtesti 100% murevabalt jooksutanud.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
25.04.2008 18:19:19
|
|
|
kellamiseks kumb jahutus
Scythe Mugen
või TT Bigtyphoon ?
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
25.04.2008 18:23:33
|
|
|
digweed, Mõlemad head,vahe väike.
Võta kumb soodsam või ilusam silma järgi
Mugen on vist suti kuskilt otsast parem,vähemalt osades ülevaadetes on nii välja tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
25.04.2008 18:28:45
|
|
|
| nu jah mul hetkel valik kas 650.-mugen või pea sama hinnaga oridst tt
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
25.04.2008 18:33:47
|
|
|
Mugen
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
25.04.2008 19:46:01
|
|
|
10 vs 6 "soojatoru"
ei tohiks nagu kahtlustki olla ju.
_________________ Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk |
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
25.04.2008 19:52:29
|
|
|
| mugen tunduvalt vaiksem kah.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
25.04.2008 20:23:19
|
|
|
| aks kirjutas: |
10 vs 6 "soojatoru"
ei tohiks nagu kahtlustki olla ju. |
Päris nii see ei ole
Scythe Ninja Mini-l on 12 pipet aga ei jahuta nagu Infinity/mugen
Tegelikult ei loeta neid niimodi otste järgi.
Mugenil 5 "soojatoru"
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
25.04.2008 20:33:51
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
| aks kirjutas: |
10 vs 6 "soojatoru"
ei tohiks nagu kahtlustki olla ju. |
Päris nii see ei ole
Scythe Ninja Mini-l on 12 pipet aga ei jahuta nagu Infinity/mugen
Tegelikult ei loeta neid niimodi otste järgi.
Mugenil 5 "soojatoru" |
1) heatpipe ei jahuta
2) mugenil on 5 pikka soojatoru, typhoonil on 6 poolikut ehk pmst 3 pikka soojatoru. seega võib öelda küll 10 vs 6
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
25.04.2008 20:48:41
|
|
|
heikis, öelda võid aga ametlik spec. on just teisiti
Põms midaiganes ja mõttetu OT
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
25.04.2008 20:52:04
|
|
|
kas 24/7 jaoks on mõtet E8200 vahetada E8500 vastu?
E8500 maksab natuke rohkem ja klokkub kaugemale tänu suuremale kordajale.
aga on mul mõtet profiilis olev E8200 selle vastu vahetada? eesmärk on võimalikult
madal voolutarve ja võimalikult suur jõudlus. nagu kuulda ei klokku enamus 45nm
prosed mõistliku voldiga nagunii eriti üle 4ghz seega on too 3.8ghz ka suht ok või mis?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
25.04.2008 21:03:55
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
kas 24/7 jaoks on mõtet E8200 vahetada E8500 vastu?
E8500 maksab natuke rohkem ja klokkub kaugemale tänu suuremale kordajale.
aga on mul mõtet profiilis olev E8200 selle vastu vahetada? eesmärk on võimalikult
madal voolutarve ja võimalikult suur jõudlus. nagu kuulda ei klokku enamus 45nm
prosed mõistliku voldiga nagunii eriti üle 4ghz seega on too 3.8ghz ka suht ok või mis? |
pole mõtet. võid saastama ka saada kui su praegune
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
25.04.2008 21:13:41
|
|
|
ah poh, võtsin selle E8500 ära
kuigi ma kasutan pc-d sisuliselt ainult f@h-iks..
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
25.04.2008 21:42:10
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
ah poh, võtsin selle E8500 ära
kuigi ma kasutan pc-d sisuliselt ainult f@h-iks.. |
siis ju kasu ka lisa 200MHz-st... kunagi sai rabeldud setit lastes iga MHz pärast
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
26.04.2008 09:08:59
|
|
|
e6420 default pinge peaks olema 1.35v ?
edit: eile sai Scythe Mugenit DS3 peale pusitud ja tekkis küsimus, et kellel krt seda kinnitust tehakse. mul ei ole kellasepoa näpud ja sai ikka kõvasti pusitud, et jahutust korralikult kinni saada.
ei kujuta ettegi kui mammiks oleks ds4 vms. chipi jahtus meerkamägedega. mis krdi moodi siis oleks jahutus kinni saanud
naist palunud jahutust paigaldama
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
26.04.2008 10:48:28
|
|
|
digweed, Sellest siin ennemgi juttu olnud
Mul läks Formula külge jebimisega oma pooltundi ja nii mõnedki verised näpud
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
26.04.2008 11:02:33
|
|
|
Siis ilmselt ootavad ka mind verised näpud DQ6..
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
27.04.2008 09:37:16
|
|
|
Mure selline et mida peaks muutma et FSB ja DRAM oleks 1:1 hetkel on 5:6.
Ei jaga nagu matsu üldse miks nii ükskõik mida muudan on ikka 5:6
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asgate
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2006
|
27.04.2008 11:27:54
|
|
|
Mina saan 1:1 siis kui väikseima mälu sageduse valin.
EDIT: Nt kui fsb valin 400Mhz siis väikseim mälu sagedus mida valida saan on 800Mhz.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
27.04.2008 11:46:31
|
|
|
| Asgate kirjutas: |
Mina saan 1:1 siis kui väikseima mälu sageduse valin.
EDIT: Nt kui fsb valin 400Mhz siis väikseim mälu sagedus mida valida saan on 800Mhz. |
Hmmm ma ei saa nüüd vapsee aru mul mälu mhz ~400 Mhz aga mälud kirjade järgi 1066mhz
Timings: 6.5.5.12
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
27.04.2008 12:28:56
|
|
|
cartier, Mälu jagaja(divaider) pane 400 ja siis saad FSB-d liigutada 1:1
Hetkel sul mingi 266 või 333
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
27.04.2008 13:00:42
|
|
|
Strapi paned 400 peale ja ddr frequency alt valid 1066MHz
Hetkel sul mälud 800MHz peal ainult
_________________ Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk |
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
27.04.2008 13:13:04
|
|
|
wanawoll,aks
Sellist settingut nagu (divaider) ei olnud mu biossis kuid muutsin ära ddr frequency oli vist 3 varianti ~667/800/1067 + - paar mhz ma täpselt ei mäleta aga panin 1067 peale nüüd`CPUZ näitab et dram frequency 534.3mhz aga ja nüüd fsb:dram 6:8 ennem oli 5:6
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
27.04.2008 13:17:36
|
|
|
cartier,
| tsitaat: |
Strapi paned 400
|
Seal kus mälu sätid on raudselt olemas selline asi,sõnastus võib olla teine
Kui muudad siis saavad olla seal sellised valikud ja tunned ära
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
27.04.2008 14:32:38
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
cartier,
| tsitaat: |
Strapi paned 400
|
Seal kus mälu sätid on raudselt olemas selline asi,sõnastus võib olla teine
Kui muudad siis saavad olla seal sellised valikud ja tunned ära  |
Mm vaata sama teema lehekülge 373 ja alt neljas postitus seal on pilt mu biossist 2 pilti üks ülevalt teine alt
Äkki sealt tunned ise selle ära
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
27.04.2008 15:16:35
|
|
|
| cartier kirjutas: |
| wanawoll kirjutas: |
cartier,
| tsitaat: |
Strapi paned 400
|
Seal kus mälu sätid on raudselt olemas selline asi,sõnastus võib olla teine
Kui muudad siis saavad olla seal sellised valikud ja tunned ära  |
Mm vaata sama teema lehekülge 373 ja alt neljas postitus seal on pilt mu biossist 2 pilti üks ülevalt teine alt
Äkki sealt tunned ise selle ära  |
pane postituse link, igal ühel on erinev seadistus ja mul näiteks vaid 93 lehekülge ongi
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
27.04.2008 15:18:50
|
|
|
Mul on on ka 1000sed mälud, aga iga mõõtev riistapuu näitab, et 800 on
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
27.04.2008 15:19:42
|
|
|
| libe kirjutas: |
| cartier kirjutas: |
| wanawoll kirjutas: |
cartier,
| tsitaat: |
Strapi paned 400
|
Seal kus mälu sätid on raudselt olemas selline asi,sõnastus võib olla teine
Kui muudad siis saavad olla seal sellised valikud ja tunned ära  |
Mm vaata sama teema lehekülge 373 ja alt neljas postitus seal on pilt mu biossist 2 pilti üks ülevalt teine alt
Äkki sealt tunned ise selle ära  |
pane postituse link, igal ühel on erinev seadistus ja mul näiteks vaid 93 lehekülge ongi |
Dsiisas, mul ka pühapäev peas kinni ja midagi ei tööta 8)
Siin see link siis https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=262302&postdays=0&postorder=asc&start=9300
Tänud
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
manny50
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|