|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
20.04.2008 22:00:39
|
|
|
| striker13, täpsusta mis eesmärgil sa lähed sinna, piimakad esmaste vastu ?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
20.04.2008 22:04:57
|
|
|
Platsi enam pole aga eksamineerija lasi mul teha liikluses külgboksi autodevahele.
Eksamineerija ise rääkis, et tibid lähvad jumala närvi kui teine auto tagant tuleb ja siis läheb külgboksiga neil kiireks ja rullad kes juhtuvad seda pealt nägema naeravad ja annavad signaali jne
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
20.04.2008 22:13:16
|
|
|
| clemm kirjutas: |
| striker13, täpsusta mis eesmärgil sa lähed sinna, piimakad esmaste vastu ? |
täpselt
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
20.04.2008 22:23:48
|
|
|
Juhiloa vahetamiseks tuleb selle omanikul ARK büroole esitada:
* vormikohane juhiloataotlus, mis täidetakse ARK büroos
* kehtiv mootorsõidukijuhi tervisetõend (enne juhiloa vahetamist peab läbima tervisekontrolli juhul, kui viimasest tervisekontrollist on möödunud enam kui kaks aastat).
* pass või muu isikut ja elamisluba tõendav dokument
* vahetamisele kuuluv juhiluba
* riigilõivu tasumist tõendav dokument
* foto, mida saab teha kõikides ARK büroodes asuvates fotoautomaatides. Fotoautomaadis tehtud digifoto tagab juhiloa parema trükikvaliteedi ning pildistamine on kliendi jaoks tasuta |
Piiratud juhtimisõigustega juhiloa vahetamine.
Piiratud juhtimisõigusega isik, kes on saanud 18-aastaseks, võib pärast teooria- ja sõidueksami sooritamist saada B-kategooria auto esmase juhtimisõiguse ja esmase juhiloa. |
ja riigilõivu maksekinnitus on kindel asi, mille olemas olul "asi" käiku läheb. seega siis kui dokumente lähed viima peab makstud ka olema.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
21.04.2008 14:27:13
|
|
|
tähendab siis, et enne kui ma isegi registreerima lähen, pean juba ülekande ära tegema?
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
21.04.2008 14:53:14
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| tähendab siis, et enne kui ma isegi registreerima lähen, pean juba ülekande ära tegema? |
Võid enne raha üle kanda ja saab ka kohapeal aga siis tahetakse 25EEK teenustasu.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
21.04.2008 20:03:55
|
|
|
| Tekkis selline küsimus, et kui teen ära load ära 6 kuud enne täisealiseks saamist...kas saan siis kuidagi osta mingi õiguse, mis lubaks mul need 6 kuud enne 18-aastaseks saamist sõita?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hufu
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2008
|
21.04.2008 20:06:06
|
|
|
Osta ?
Siis võiksid juba terve komplekti lube osta.. Kui sa oled noorem kui 18, siis sa üksi autoga sõita ei või. Vahet pole, kellele-millele sa raha andnud oled
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
21.04.2008 20:07:51
|
|
|
| Ikka saad. Politsei käest saaad aktsiaid osta 3k eeku tükk. Teisest koorast juba rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
21.04.2008 20:07:54
|
|
|
Mul on nagu kuskilt meelde jäänud, et pärast autokooli läbimist võid mingi tõendi osta, mis lubab sul sõita niikaua, kuni load käes
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
21.04.2008 20:09:58
|
|
|
eee.. sa võid sõita koos paberitega juhendajaga nii kaua kui load käes. nö. tõendi üksi sõitmiseks saad soovi korral peale ARKi sõidueksami läbimist.
Miks siis üldse ARKi minna? Sõidaks elu lõpuni selle "tõendiga"
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
21.04.2008 20:10:43
|
|
|
| oot...ja ARK-i sõidueksami saan siis enne ära teha? Palju see nö. tõend maksta võib?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
21.04.2008 20:12:57
|
|
|
See nö. tõend on sul olemas ja selleks on autokooli lõputunnistus. Samas saad sa sõita ainult koos juhendajaga kellel ka vastavad paberid olemas on. Antud paberid saab teha ARKis inimene, kellel on vähemalt 5 aastat staazi ja viimaste aastate jooksul ei tohi olla liikluseeskirju rikkunud. Maksavad need vist ~250 krooni. ARKi eksamid saad vist teha 3 kuud enne 18 saamist aga juhiloa saad kätte ikkagi kui 18 oled ja mingit tõendit enne mitte.
viimati muutis mmz 21.04.2008 20:14:07, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jerry
4K külmavana

liitunud: 01.02.2003

|
21.04.2008 20:13:00
|
|
|
minuteada pole sellist asja olemas
iseseisvalt saad sõita siis kui oled 18a täis
_________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha |
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hufu
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2008
|
21.04.2008 20:20:11
|
|
|
Ilma lõputunnistuseta võib ka sõita aga siis peab samuti isik kõrval olema, kellel ARKist vajalikud paberid juhendamiseks olemas.
Pärast eksamit läheb kuni 10 päeva et plastikust luba kätte saada, kui aga tunnistus kaasas, siis kirjutatakse ka sinna peale, et oled läbi saanud ja sellega võid sõita juhul kui oled juba 18.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
21.04.2008 20:25:23
|
|
|
Hufu, ilma lõputunnistuseta EI VÕI sõita.
Kaasas peab olema kas sõidukaart vähemalt 8 läbitud tunniga või peale autokooli läbimist selle lõputunnistus.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hufu
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2008
|
21.04.2008 20:28:56
|
|
|
| mmz kirjutas: |
Hufu, ilma lõputunnistuseta EI VÕI sõita.
Kaasas peab olema kas sõidukaart vähemalt 8 läbitud tunniga või peale autokooli läbimist selle lõputunnistus. |
Mai bääd. Kui sügavamalt järele mõtlema hakata, siis rääkis sõiduõpetaja tõesti seda alles siis kui umbes 10 tundi läbi oli ning mainis ka seda, et siis pean hakkama ise sõidukaarti kaasas tassima
Pole aga hullu, nüüd juba mingi aeg luba olemas ja enam ei muretse selliste asjade pärast.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
21.04.2008 20:30:35
|
|
|
| mmz kirjutas: |
Hufu, ilma lõputunnistuseta EI VÕI sõita.
Kaasas peab olema kas sõidukaart vähemalt 8 läbitud tunniga või peale autokooli läbimist selle lõputunnistus. |
Et siis, kui autokool läbi, aga 18 täis pole, võin sõita?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
21.04.2008 20:36:10
|
|
|
| EI VÕI
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
21.04.2008 20:44:38
|
|
|
| RaidoR, üksi ei või enne kui täis juhiload käes on
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
21.04.2008 20:50:04
|
|
|
Siin üks räägib ühest, teine teisest asjast. aga jah.. ei või.
Mulle just päeval sõiduõpetaja helistas ja ütles et ma kindlasti kooli tunnistust maha ei unustaks kui neljapäeval sõitma lähen.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hufu
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2008
|
21.04.2008 21:01:23
|
|
|
Üksi ei või sõita enne kui 18. Rohkem pole sul vaja teada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
22.04.2008 22:53:51
|
|
|
a kas oma autoga võib ka autokoolis sõitu õppida või siis eksamit sooritada?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
22.04.2008 22:55:38
|
|
|
| lu1de kirjutas: |
a kas oma autoga võib ka autokoolis sõitu õppida või siis eksamit sooritada?  |
oma autol pole eksamineerija jaoks pedaale ega kaamerat jms
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
22.04.2008 22:58:04
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| oma autol pole eksamineerija jaoks pedaale ega kaamerat jms |
njaa...
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
22.04.2008 23:01:59
|
|
|
lu1de, www.ark.ee ja loe
http://www.ark.ee/atp/?id=286
| tsitaat: |
| Alates 01.02.2007 on B-kategooria juhtimisõiguse taotlejal kohustuslik sooritada sõidueksam ARK eksamiautoga, mis on varustatud andmesalvestusseadmetega. |
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
22.04.2008 23:06:30
|
|
|
| aga autokoolis?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hufu
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2008
|
22.04.2008 23:07:26
|
|
|
Sama värk - eksamineerijal-õpetajal peab olema võimalus vajadusel auto peatada. kui sul on lisapedaalidega auto, siis õpetaja-kooliga kokkuleppel on kõik võimalik
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
22.04.2008 23:18:15
|
|
|
ok, tänud
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
23.04.2008 01:18:57
|
|
|
| RaidoR kirjutas: |
| oot...ja ARK-i sõidueksami saan siis enne ära teha? Palju see nö. tõend maksta võib? |
Ma tean, kust load osta saab.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.04.2008 08:01:46
|
|
|
| Ardo, no ja endale polegi ostnud ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
23.04.2008 13:15:29
|
|
|
1,5h pärast lähen tallinna arki sõitma
edit: Ei lastud läbi ainuke viga oli see et tabasalu poole sõites, oli vahepeal 70 alade vahel 90 ala mida ma ei märganud ja läbisin 70ga. Täiesti piixus ikka...mingi sellise asja pärast, samas oli aru saada et tahtis suht meelega mind läbi kukutada. üritas õismäe ja haabersti ringteedel ka täiega panna, aga linnas ei teinud ühtegi viga. Ok kukkusin läbi, aga see et veel kuu aega ootama pean et uuesti teha, see pole normaalne.
22.05 siis järgmine.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-rv-
HV kasutaja

liitunud: 14.02.2008
|
23.04.2008 14:24:31
|
|
|
| hentz kirjutas: |
1,5h pärast lähen tallinna arki sõitma
edit: Ei lastud läbi ainuke viga oli see et tabasalu poole sõites, oli vahepeal 70 alade vahel 90 ala mida ma ei märganud ja läbisin 70ga. Täiesti <b>piixus</b> ikka...mingi sellise asja pärast, samas oli aru saada et tahtis suht meelega mind läbi kukutada. üritas õismäe ja haabersti ringteedel ka täiega panna, aga linnas ei teinud ühtegi viga. Ok kukkusin läbi, aga see et veel kuu aega ootama pean et uuesti teha, see pole normaalne.
22.05 siis järgmine. |
Kuidas nii kaua peab uut aega ootama? jumala metsas ikka
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
23.04.2008 14:26:32
|
|
|
| Pole kõige hullem. Ise ootasin eelmisel aastal pea 2 kuud ja see aasta 1,5 kuud.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-rv-
HV kasutaja

liitunud: 14.02.2008
|
23.04.2008 14:26:47
|
|
|
| mmz kirjutas: |
| Pole kõige hullem. Ise ootasin eelmisel aastal pea 2 kuud ja see aasta 1,5 kuud. |
Ega Tallinnas vist ongi järjekorrad suured?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
23.04.2008 14:29:08
|
|
|
| No loogiline ka ju. Pool Eestit elab siin. Ise sain ka ikka üle kuu kunagi oodata.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimoo
HV vaatleja
liitunud: 15.12.2007
|
23.04.2008 14:30:28
|
|
|
| kuu aega on isegi hästi oodatud ..eelmise aasta suvel olid järjekorrad veel pikemad
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
23.04.2008 14:32:15
|
|
|
hentz, samahästi oleks võinud olla vahepeal keelumärk mida sa ei märganud...
üldiselt liiklusmärkide ja liikluskorra järgmine on väga karmisti kontrollitud.
ise ka sellega vahest kimpus - et igasugu märgimajandus hetkeks täiesti kõrvaliseks kukub ja siis tähele ei pane... parem harjuta see endale selgeks ja tiptop
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
23.04.2008 14:35:21
|
|
|
Oot 90 alas sõitsid 70ga? See pole küll mingi rikkumine! Selle eest ei tohi läbi kukutada!
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
23.04.2008 14:39:46
|
|
|
märgi ignoreerimine ei ole siis suur viga? pealegi segad sa üldist liiklusvoolu. oleks ilmatingimused sitad (loe: raske vihm, lumi, torm) siis veel võibolla.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
23.04.2008 14:39:58
|
|
|
| Miks ei ole? Põhjendamatult aeglane sõit. See eest peakski rohkem trahvi tegema.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimoo
HV vaatleja
liitunud: 15.12.2007
|
23.04.2008 14:41:03
|
|
|
| no eksamineerija võis seda ka võtta kui liikluse takistamist vms...et eksamil tuleb sõita lubatud kiirusega. Ega ma ka muidugi kindel ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
23.04.2008 15:01:56
|
|
|
| Kas politsei on kunagi trahvinud kedagi 90 alas 70ga sõitmise eest?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hufu
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2008
|
23.04.2008 15:05:25
|
|
|
Kui sa oleks talle öelnud, et märk on selline aga sa ei taha mingil põhjusel kiiremini sõita, siis oleks korras olnud. Mulle ütles eksamineerija alguses kohe, et ta peab aru saama, et ma vaatan ringi ja märke ja autosid, st pea peab käima VÕI kui töötan ainult silmadega, siis pean kommenteerima, et nüüd vaatasin siia ja siia. Ise vehkisin väga peaga ja rääkisin ka juurde, mida teen, et asi kindel oleks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
biker14
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2007
|
23.04.2008 16:17:47
|
|
|
| Oliverk kirjutas: |
| Miks ei ole? Põhjendamatult aeglane sõit. See eest peakski rohkem trahvi tegema. |
70km/h ei kuulu aeglase sõidu alla, ega põhjendamatu liiklustakistamise alla!
See nüüd küll poleks pidanud asi olema, mille pärast läbi kukkuda.. aga jah..
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
23.04.2008 16:19:52
|
|
|
| Jajah mulle meeldibki iga hommik selliste taga kolonnis 20 km linna sõita ja siis ohtlikke möödasõite teha.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
23.04.2008 16:26:25
|
|
|
| kui ma tean et mu esimene auto saab olema automaat käigukastiga, siis kas ma peaks autokoolis valima manuaal või automaatkäigukastiga auto (ja õppe vms.)?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Johan11
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
23.04.2008 16:27:36
|
|
|
| Kui kavatsed tulevikus ka manuaaliga sõita, siis igatahes manuaalkastiga õppe.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
23.04.2008 16:27:42
|
|
|
| Manuaal. Kunagi ju ei tea millal manuaaliga sõita on vaja ja kui sa oled koolis õppinud ja eksamid teinud automaadiga, siis manuaaliga sõita ei tohi.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
23.04.2008 16:28:35
|
|
|
| On olemas selline asi nagu automaatkastiga õpe? Ei usu hästi.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|