Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autokoolid ja Transpordiamet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 62, 63, 64  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2008 22:00:39 vasta tsitaadiga

striker13, täpsusta mis eesmärgil sa lähed sinna, piimakad esmaste vastu ?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2008 22:04:57 vasta tsitaadiga

Platsi enam pole aga eksamineerija lasi mul teha liikluses külgboksi autodevahele.
Eksamineerija ise rääkis, et tibid lähvad jumala närvi kui teine auto tagant tuleb ja siis läheb külgboksiga neil kiireks ja rullad kes juhtuvad seda pealt nägema naeravad ja annavad signaali jne
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2008 22:13:16 vasta tsitaadiga

clemm kirjutas:
striker13, täpsusta mis eesmärgil sa lähed sinna, piimakad esmaste vastu ?


täpselt

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2008 22:23:48 vasta tsitaadiga

Juhiloa vahetamiseks tuleb selle omanikul ARK büroole esitada:

    * vormikohane juhiloataotlus, mis täidetakse ARK büroos
    * kehtiv mootorsõidukijuhi tervisetõend (enne juhiloa vahetamist peab läbima tervisekontrolli juhul, kui viimasest tervisekontrollist on möödunud enam kui kaks aastat).   
    * pass või muu isikut ja elamisluba tõendav dokument
    * vahetamisele kuuluv juhiluba
    * riigilõivu tasumist tõendav dokument
    * foto, mida saab teha kõikides ARK büroodes asuvates fotoautomaatides. Fotoautomaadis tehtud digifoto tagab juhiloa parema trükikvaliteedi ning pildistamine on kliendi jaoks tasuta

Piiratud juhtimisõigustega juhiloa vahetamine.
Piiratud juhtimisõigusega isik, kes on saanud 18-aastaseks, võib pärast teooria- ja sõidueksami sooritamist saada B-kategooria auto esmase juhtimisõiguse ja esmase juhiloa.


ja riigilõivu maksekinnitus on kindel asi, mille olemas olul "asi" käiku läheb. seega siis kui dokumente lähed viima peab makstud ka olema.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 14:27:13 vasta tsitaadiga

tähendab siis, et enne kui ma isegi registreerima lähen, pean juba ülekande ära tegema?
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 21.04.2008 14:53:14 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
tähendab siis, et enne kui ma isegi registreerima lähen, pean juba ülekande ära tegema?


Võid enne raha üle kanda ja saab ka kohapeal aga siis tahetakse 25EEK teenustasu.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 20:03:55 vasta tsitaadiga

Tekkis selline küsimus, et kui teen ära load ära 6 kuud enne täisealiseks saamist...kas saan siis kuidagi osta mingi õiguse, mis lubaks mul need 6 kuud enne 18-aastaseks saamist sõita?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hufu
HV vaatleja
Hufu

liitunud: 30.01.2008




sõnum 21.04.2008 20:06:06 vasta tsitaadiga

Osta icon_biggrin.gif ?
Siis võiksid juba terve komplekti lube osta.. Kui sa oled noorem kui 18, siis sa üksi autoga sõita ei või. Vahet pole, kellele-millele sa raha andnud oled icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 20:07:51 vasta tsitaadiga

Ikka saad. Politsei käest saaad aktsiaid osta 3k eeku tükk. Teisest koorast juba rohkem.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 20:07:54 vasta tsitaadiga

Mul on nagu kuskilt meelde jäänud, et pärast autokooli läbimist võid mingi tõendi osta, mis lubab sul sõita niikaua, kuni load käes icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 20:09:58 vasta tsitaadiga

eee.. sa võid sõita koos paberitega juhendajaga nii kaua kui load käes. nö. tõendi üksi sõitmiseks saad soovi korral peale ARKi sõidueksami läbimist.

Miks siis üldse ARKi minna? Sõidaks elu lõpuni selle "tõendiga" icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 20:10:43 vasta tsitaadiga

oot...ja ARK-i sõidueksami saan siis enne ära teha? Palju see nö. tõend maksta võib?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 20:12:57 vasta tsitaadiga

See nö. tõend on sul olemas ja selleks on autokooli lõputunnistus. Samas saad sa sõita ainult koos juhendajaga kellel ka vastavad paberid olemas on. Antud paberid saab teha ARKis inimene, kellel on vähemalt 5 aastat staazi ja viimaste aastate jooksul ei tohi olla liikluseeskirju rikkunud. Maksavad need vist ~250 krooni. ARKi eksamid saad vist teha 3 kuud enne 18 saamist aga juhiloa saad kätte ikkagi kui 18 oled ja mingit tõendit enne mitte.

viimati muutis mmz 21.04.2008 20:14:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.04.2008 20:13:00 vasta tsitaadiga

minuteada pole sellist asja olemas icon_exclaim.gif

iseseisvalt saad sõita siis kui oled 18a täis

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hufu
HV vaatleja
Hufu

liitunud: 30.01.2008




sõnum 21.04.2008 20:20:11 vasta tsitaadiga

Ilma lõputunnistuseta võib ka sõita aga siis peab samuti isik kõrval olema, kellel ARKist vajalikud paberid juhendamiseks olemas.
Pärast eksamit läheb kuni 10 päeva et plastikust luba kätte saada, kui aga tunnistus kaasas, siis kirjutatakse ka sinna peale, et oled läbi saanud ja sellega võid sõita juhul kui oled juba 18.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 20:25:23 vasta tsitaadiga

Hufu, ilma lõputunnistuseta EI VÕI sõita.
Kaasas peab olema kas sõidukaart vähemalt 8 läbitud tunniga või peale autokooli läbimist selle lõputunnistus.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hufu
HV vaatleja
Hufu

liitunud: 30.01.2008




sõnum 21.04.2008 20:28:56 vasta tsitaadiga

mmz kirjutas:
Hufu, ilma lõputunnistuseta EI VÕI sõita.
Kaasas peab olema kas sõidukaart vähemalt 8 läbitud tunniga või peale autokooli läbimist selle lõputunnistus.


Mai bääd. Kui sügavamalt järele mõtlema hakata, siis rääkis sõiduõpetaja tõesti seda alles siis kui umbes 10 tundi läbi oli ning mainis ka seda, et siis pean hakkama ise sõidukaarti kaasas tassima icon_razz.gif
Pole aga hullu, nüüd juba mingi aeg luba olemas ja enam ei muretse selliste asjade pärast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 20:30:35 vasta tsitaadiga

mmz kirjutas:
Hufu, ilma lõputunnistuseta EI VÕI sõita.
Kaasas peab olema kas sõidukaart vähemalt 8 läbitud tunniga või peale autokooli läbimist selle lõputunnistus.


Et siis, kui autokool läbi, aga 18 täis pole, võin sõita?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 20:36:10 vasta tsitaadiga

EI VÕI
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.04.2008 20:44:38 vasta tsitaadiga

RaidoR, üksi ei või enne kui täis juhiload käes on
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 20:50:04 vasta tsitaadiga

Siin üks räägib ühest, teine teisest asjast. aga jah.. ei või.
Mulle just päeval sõiduõpetaja helistas ja ütles et ma kindlasti kooli tunnistust maha ei unustaks kui neljapäeval sõitma lähen.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hufu
HV vaatleja
Hufu

liitunud: 30.01.2008




sõnum 21.04.2008 21:01:23 vasta tsitaadiga

Üksi ei või sõita enne kui 18. Rohkem pole sul vaja teada icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2008 22:53:51 vasta tsitaadiga

a kas oma autoga võib ka autokoolis sõitu õppida või siis eksamit sooritada? icon_redface.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2008 22:55:38 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
a kas oma autoga võib ka autokoolis sõitu õppida või siis eksamit sooritada? icon_redface.gif


oma autol pole eksamineerija jaoks pedaale ega kaamerat jms
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2008 22:58:04 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
oma autol pole eksamineerija jaoks pedaale ega kaamerat jms

njaa...
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 22.04.2008 23:01:59 vasta tsitaadiga

lu1de, www.ark.ee ja loe

http://www.ark.ee/atp/?id=286

tsitaat:
Alates 01.02.2007 on B-kategooria juhtimisõiguse taotlejal kohustuslik sooritada sõidueksam ARK eksamiautoga, mis on varustatud andmesalvestusseadmetega.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2008 23:06:30 vasta tsitaadiga

aga autokoolis?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hufu
HV vaatleja
Hufu

liitunud: 30.01.2008




sõnum 22.04.2008 23:07:26 vasta tsitaadiga

Sama värk - eksamineerijal-õpetajal peab olema võimalus vajadusel auto peatada. kui sul on lisapedaalidega auto, siis õpetaja-kooliga kokkuleppel on kõik võimalik icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2008 23:18:15 vasta tsitaadiga

ok, tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 01:18:57 vasta tsitaadiga

RaidoR kirjutas:
oot...ja ARK-i sõidueksami saan siis enne ära teha? Palju see nö. tõend maksta võib?


Ma tean, kust load osta saab. icon_wink.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.04.2008 08:01:46 vasta tsitaadiga

Ardo, no ja endale polegi ostnud ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 13:15:29 vasta tsitaadiga

1,5h pärast lähen tallinna arki sõitma icon_smile.gif thumbs_up.gif

edit: Ei lastud läbi icon_redface.gif ainuke viga oli see et tabasalu poole sõites, oli vahepeal 70 alade vahel 90 ala mida ma ei märganud ja läbisin 70ga. Täiesti piixus ikka...mingi sellise asja pärast, samas oli aru saada et tahtis suht meelega mind läbi kukutada. üritas õismäe ja haabersti ringteedel ka täiega panna, aga linnas ei teinud ühtegi viga. Ok kukkusin läbi, aga see et veel kuu aega ootama pean et uuesti teha, see pole normaalne.
22.05 siis järgmine.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-rv-
HV kasutaja
-rv-

liitunud: 14.02.2008




sõnum 23.04.2008 14:24:31 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:
1,5h pärast lähen tallinna arki sõitma icon_smile.gif thumbs_up.gif

edit: Ei lastud läbi icon_redface.gif ainuke viga oli see et tabasalu poole sõites, oli vahepeal 70 alade vahel 90 ala mida ma ei märganud ja läbisin 70ga. Täiesti <b>piixus</b> ikka...mingi sellise asja pärast, samas oli aru saada et tahtis suht meelega mind läbi kukutada. üritas õismäe ja haabersti ringteedel ka täiega panna, aga linnas ei teinud ühtegi viga. Ok kukkusin läbi, aga see et veel kuu aega ootama pean et uuesti teha, see pole normaalne.
22.05 siis järgmine.


Kuidas nii kaua peab uut aega ootama? jumala metsas ikka
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 14:26:32 vasta tsitaadiga

Pole kõige hullem. Ise ootasin eelmisel aastal pea 2 kuud ja see aasta 1,5 kuud.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-rv-
HV kasutaja
-rv-

liitunud: 14.02.2008




sõnum 23.04.2008 14:26:47 vasta tsitaadiga

mmz kirjutas:
Pole kõige hullem. Ise ootasin eelmisel aastal pea 2 kuud ja see aasta 1,5 kuud.


Ega Tallinnas vist ongi järjekorrad suured?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 14:29:08 vasta tsitaadiga

No loogiline ka ju. Pool Eestit elab siin. Ise sain ka ikka üle kuu kunagi oodata.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimoo
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2007




sõnum 23.04.2008 14:30:28 vasta tsitaadiga

kuu aega on isegi hästi oodatud ..eelmise aasta suvel olid järjekorrad veel pikemad
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 14:32:15 vasta tsitaadiga

hentz, samahästi oleks võinud olla vahepeal keelumärk mida sa ei märganud...
üldiselt liiklusmärkide ja liikluskorra järgmine on väga karmisti kontrollitud.
ise ka sellega vahest kimpus - et igasugu märgimajandus hetkeks täiesti kõrvaliseks kukub ja siis tähele ei pane... parem harjuta see endale selgeks ja tiptop

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 14:35:21 vasta tsitaadiga

Oot 90 alas sõitsid 70ga? See pole küll mingi rikkumine! Selle eest ei tohi läbi kukutada! icon_neutral.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 14:39:46 vasta tsitaadiga

märgi ignoreerimine ei ole siis suur viga? pealegi segad sa üldist liiklusvoolu. oleks ilmatingimused sitad (loe: raske vihm, lumi, torm) siis veel võibolla.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 14:39:58 vasta tsitaadiga

Miks ei ole? Põhjendamatult aeglane sõit. See eest peakski rohkem trahvi tegema.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimoo
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2007




sõnum 23.04.2008 14:41:03 vasta tsitaadiga

no eksamineerija võis seda ka võtta kui liikluse takistamist vms...et eksamil tuleb sõita lubatud kiirusega. Ega ma ka muidugi kindel ei ole.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 15:01:56 vasta tsitaadiga

Kas politsei on kunagi trahvinud kedagi 90 alas 70ga sõitmise eest?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hufu
HV vaatleja
Hufu

liitunud: 30.01.2008




sõnum 23.04.2008 15:05:25 vasta tsitaadiga

Kui sa oleks talle öelnud, et märk on selline aga sa ei taha mingil põhjusel kiiremini sõita, siis oleks korras olnud. Mulle ütles eksamineerija alguses kohe, et ta peab aru saama, et ma vaatan ringi ja märke ja autosid, st pea peab käima VÕI kui töötan ainult silmadega, siis pean kommenteerima, et nüüd vaatasin siia ja siia. Ise vehkisin väga peaga ja rääkisin ka juurde, mida teen, et asi kindel oleks icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biker14
HV kasutaja
biker14

liitunud: 19.01.2007




sõnum 23.04.2008 16:17:47 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
Miks ei ole? Põhjendamatult aeglane sõit. See eest peakski rohkem trahvi tegema.

70km/h ei kuulu aeglase sõidu alla, ega põhjendamatu liiklustakistamise alla!
See nüüd küll poleks pidanud asi olema, mille pärast läbi kukkuda.. aga jah..
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 16:19:52 vasta tsitaadiga

Jajah mulle meeldibki iga hommik selliste taga kolonnis 20 km linna sõita ja siis ohtlikke möödasõite teha.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 16:26:25 vasta tsitaadiga

kui ma tean et mu esimene auto saab olema automaat käigukastiga, siis kas ma peaks autokoolis valima manuaal või automaatkäigukastiga auto (ja õppe vms.)?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 16:27:36 vasta tsitaadiga

Kui kavatsed tulevikus ka manuaaliga sõita, siis igatahes manuaalkastiga õppe.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 16:27:42 vasta tsitaadiga

Manuaal. Kunagi ju ei tea millal manuaaliga sõita on vaja ja kui sa oled koolis õppinud ja eksamid teinud automaadiga, siis manuaaliga sõita ei tohi.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 16:28:35 vasta tsitaadiga

On olemas selline asi nagu automaatkastiga õpe? Ei usu hästi.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autokoolid ja Transpordiamet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 62, 63, 64  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.