Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 184, 185, 186 ... 295, 296, 297  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 11:27:09 vasta tsitaadiga

Krt, keegi oskab öelda, miks MSI P35-Neo2FR mul heli ära kaotab icon_evil.gif Lihtsalt kui mingi päev on arvuti sees siis heli kaob ära, teen arvutile restardi menüüst siis tuleb logoff heli järsku tagasi.
Btw, ostke mu nForce 750i plate ära.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 12:59:45 vasta tsitaadiga

Ära hirmuta icon_confused.gif Ma panin just ühe komplekti kokku, kuhu panin siin paljukiidetud MSI P35-Neo2FIR plaadi icon_neutral.gif Sul on küll ilma I'ta icon_rolleyes.gif Loodan, et mingeid jamasid ei tule icon_razz1.gif

Loodetavasti sul lihtsalt praak, või muu jama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 14:13:57 vasta tsitaadiga

mu FIR töötab küll probleemideta
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 14:16:05 vasta tsitaadiga

Ahjaa, kui logoff teeb siis jääb pilt mustaks paar minti ja siis viskab sinise surma thumbs_up.gif


_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 14:17:00 vasta tsitaadiga

sul seal mingi muu probleem raudselt icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 14:20:16 vasta tsitaadiga

Mul aeg-ajalt, kui shutdown panen, siis tuleb bluescreen BAD_POOL_CALLER. Mitte kohe, vaid sulgeb, sulgeb ja siis tuleb icon_razz1.gif Draiverid on vist katki läinud rauaga jebimisest icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 14:42:03 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
sul seal mingi muu probleem raudselt icon_lol.gif


Jah aga mis... chipseti driverid? wtf... mai saa aru nagu.. Võtsin ühe USB jublaka tagant ära mis koguaeg ennast ära ei tunnistanud. Vaatab, ehk nüüd on ok.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 21.04.2008 20:22:56 vasta tsitaadiga

Huvitav kas kunagi Q9450/Q9550 prosesid ka Eestis näeb? icon_biggrin.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 20:29:39 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Huvitav kas kunagi Q9450/Q9550 prosesid ka Eestis näeb? icon_biggrin.gif


küsi ordist.

sirius4k, PlatoonSgtElias,
minul lõi ka sama plaadiga Vista all bsode. viskas kopa ette ning lasin XP tagasi ning probleeme pole olnud.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.04.2008 20:35:32 vasta tsitaadiga

mul viskab p35-ds4 bsode (BAD POOL CALLER)
õnneks piisavalt harva, et ei viitsi jebida 8)
XP all ei tee

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 22:11:16 vasta tsitaadiga

Mul vist on ka FIR visanud vista all paar bsodi. Üks käis vista sõnutsi võrgukaardi draiverite kohta. icon_confused.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2008 01:15:21 vasta tsitaadiga

Tänud vastuste eest guys. Eks vaatan mida ta hetkel teeb kui seda USB device taha ei topi. Hetkel päev otsa ilusti töötanud, heli alles icon_razz1.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2008 09:01:58 vasta tsitaadiga

See FIR, mille tellisin. See hakkab töötama koos Vista x64'ga icon_razz1.gif Nii, et võib juba jamasid ette oodata või icon_question.gif Komplekt pole veel koos.. ehk saan emaplaadi veel uue küsida icon_confused.gif

Mida valida icon_question.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 22.04.2008 14:04:20 vasta tsitaadiga

Gigabyte EP45 Extreme
Spoiler Spoiler Spoiler

Julm jahutus ikka 65nm chipseti kohta. icon_biggrin.gif
Loodetavasti klokkub hästi.
http://www.tweaktown.com/news/9353/gigabyte_ep45_extreme_exclusive_shots/index.html

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marguzzz
Kreisi kasutaja
Marguzzz

liitunud: 31.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2008 14:05:31 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Gigabyte EP45 Extreme
Spoiler Spoiler Spoiler

Julm jahutus ikka 65nm chipseti kohta. icon_biggrin.gif
Loodetavasti klokkub hästi.
http://www.tweaktown.com/news/9353/gigabyte_ep45_extreme_exclusive_shots/index.html

VÄGA JULM JAHUTUS
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2008 14:11:02 vasta tsitaadiga

This is why Gigabyte is planning to supply a LN2 duct for the CPU and a watercooling module for the chipset. The large heatsink can be removed, as it is secured with four screws on the top of the chipset cooler. This is partly done to make it easier to ship and transport the board, but also to allow for the watercooling module to be attached in an easy way.
LN2 meestele kindlasti maasikas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 22.04.2008 18:37:07 vasta tsitaadiga

Alumised PCi-e pesad on küll jube lähestikku. icon_rolleyes.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 22.04.2008 20:04:47 vasta tsitaadiga

Otsustasin siis kah oma arvutit uuendada.
Core 2 Duo E8400
Asus P5K PRO
A-DATA 1GB DDRII 800 x 2

Aga nüüd olen probleemi ees, nimelt pole ammu enam klokkimisega jms jännanud, tahaks FSB 400MHz peale tõsta (9x400), kuid BIOSes on kole palju igasugu uut värki tekkinud. Kas keegi saaks mingi spikri anda, mida nimelt BIOSist disableda, enableda, kas on vaja mingeid pingeid selleks klokkimiseks tõsta jne Pliiiis! icon_biggrin.gif

P.S Küsin veel igaks juhuks üle. See klokkimine (3,6GHz peale) pole ju sellise konfi puhul midagi ekstreemset? Võib selle jätta 24/7 tundi pidevalt tööle? Cooler on Akasa AK-876 Cu H-pipe, toiteplokk 500W Fortron Epsilon.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 22.04.2008 20:20:13 vasta tsitaadiga

E8400 saab ka 4,0Ghz 24/7 hoida suht madala pingega thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja
SogegaTyyp

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2008 20:20:47 vasta tsitaadiga

Trollile:
3,6 GHz pole E8400 jaoks küll mingi probleem 24h joosta thumbs_up.gif Tõenäoliselt teeb ta seda vägagi madalal voldil,alla 1.30 peaks olema suht kindel. Enda prosel on 3,8 peal 1.33v näiteks vaja stabiilsuseks. 3,6 peaks veelgi kergemalt tulema,1.20 ehk isegi või nii,eks see sõltub prosest kah,on paremaid ja kehvemaid.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 22.04.2008 20:29:16 vasta tsitaadiga

Segadust tekitavad just need paljud uued BIOS-i seadistuse võimalused, millega ma ei oska midagi peale hakata. ceemic saatis mulle privasse mõned soovitused:

Eraldi menüü alt peaksid leidma erinevad "spread spectrumid", kõik Disable
PCIe sagedus 101
FSB pane kohe 400+ julgelt. Samas need mäluliistud ei pruugi teab-mis klokkujad olla, siiski 420FSB võiks üsna OK olla
Voltage Damper Enable (kui sel platel see funktsioon veel on, Vdroopi vähendamiseks)
prose voldiga võiksid katsetada, alusta näiteks 1,40V pealt ja liigu ALLAPOOLE, kuni veel stabiilne on.
Mäludele +0,1 kuni +0,2V, rohkem neile junnidele vaja pole, st pole kasu arvatavasti...
teisi volte näppima ei pea
timingud pane manuaalselt paika, kas 4-4-4-12, kui kannatavad; või siis 5-5-5-15
mälud siis FSB-ga 1:1
"Speedstep" võta maha. See võib sõltuda kuni kolmest settingust: EIST, Thermal Monitor (TM jms lühendid) ja C1E; kõik siis Disable.
Aga kui pole huvi rohkem punnitada, siis 400FSB asemel kasuta ikkagi 401FSB-d.

On kellelgi veel midagi lisaks soovitada? Kas see 400/401 MHz probleem esineb endistviisi?

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2008 20:30:16 vasta tsitaadiga

Valid manual settings ja paned fsb 1600 peale.
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2008 20:32:02 vasta tsitaadiga

Perf peaks muideks 9x400 parem olema, kui 9x401. Arvatavasti ei tohiks P35+45nm peal seda probleemi enam olla...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2008 20:41:48 vasta tsitaadiga

Kuda seda nädalat sealt proselt maha lugeda?
See koodike seal peal oli q8 08a1 31. Aga tahaks ka teada mida need ülejäänd numbrid tähendavad.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2008 20:50:01 vasta tsitaadiga

Karbi peal FPO#, või siis IHSi peal alumine rida: näiteks L740A331 - 7=2007, 40=40. nädal
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 22.04.2008 21:54:35 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:

Cooler on Akasa AK-876 Cu H-pipe

See peaks ju AMD jahuti olema? Intel-i jaoks peaks olema AK-965.
http://www.frostytech.com/articleview.cfm?articleID=2137

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 22.04.2008 22:13:25 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Troll kirjutas:

Cooler on Akasa AK-876 Cu H-pipe

See peaks ju AMD jahuti olema? Intel-i jaoks peaks olema AK-965.
http://www.frostytech.com/articleview.cfm?articleID=2137

Oh, loomulikult. icon_redface.gif Kopisin vale rea siia kogemata ORDI lehelt.
http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=KOMP&IC=2100&PGC=CPU&ItemID=2100-1317

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 14:44:41 vasta tsitaadiga

link :: GIGABYTE EP45 Extreme Exclusive Shots

Suur pilt!
Spoiler Spoiler Spoiler

Hahaha, päris väike jahutus.. enam ei piisa ameerika mägedest kah, et sellist jura teha?
chipset võtab rohkem powerit kui prose doh.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 14:48:12 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Alumised PCi-e pesad on küll jube lähestikku. icon_rolleyes.gif
Tõsi icon_confused.gif Täitsa idiootselt lähedal on teine-teisele thumbs_down.gif.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 16:01:10 vasta tsitaadiga

Winterwind, see emaplaat on mõeldud tõsiseks kellamiseks. Selle pärast ka suur radikas, ikka parem kui väike. Voolutarvet ei oska küll arvata. kui keegi teab siis öelge.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 16:52:11 vasta tsitaadiga

link :: Xbitlabs.com

Uus tibu on Intelil koorunud- E7200. Küll 3 Mb vahemälu, kuid enam-vähem E8xxx seeria kellatavus. icon_razz1.gif
9.5x266=2.53 Mhz

Hind peaks ~1700.- olema meie rahas. Täitsa huvitav isend, peaks E6300 vastu ää vahetama.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 23.04.2008 16:53:45 vasta tsitaadiga

Le Inc, fsb on millihertsides või? icon_smile.gif
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 16:56:48 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Uus tibu on Intelil koorunud- E7200. Küll 3 Mb vahemälu, kuid enam-vähem E8xxx seeria kellatavus. icon_razz1.gif
9.5x266=2.53 Mhz

Hind peaks ~1700.- olema meie rahas. Täitsa huvitav isend, peaks E6300 vastu ää vahetama.


Jep, ikka GHz või siis ignoreerige punkti ja pange 0 lõppu. icon_razz.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 17:39:17 vasta tsitaadiga

foorumist saab sama raha eest E8200 icon_rolleyes.gif
aga eks see suurem kordaja ole boonus jah.
samas vahemälu teeb selle suurema kloki tasa..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 23.04.2008 17:49:09 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Suur pilt!
Spoiler Spoiler Spoiler

Hahaha, päris väike jahutus.. enam ei piisa ameerika mägedest kah, et sellist jura teha?
chipset võtab rohkem powerit kui prose doh.gif

P45 peaks olema 65nm tehnoloogias tehtud...

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 17:50:22 vasta tsitaadiga

Winterwind, kui näiteks spii1M vaadata, siis E7xxx seeria on 65nm samasse auku, ehk nõks üle 50000pp...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 18:05:03 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
P45 peaks olema 65nm tehnoloogias tehtud...

et siis see vasevärvi vahvel on puhtalt silmailuks?
inteli kiibid lähevad aina kuumemaks, ei aita see väiksem nm midagi.
ja selles tõsises oc-s julgeks kahelda, eks ta samma auku kui p35 ole jälle
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 18:13:44 vasta tsitaadiga

Winterwind, loe: http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=184406
Paljusid asju ei avaldata veel, aga dinos22 üht-teist mainib...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 23.04.2008 18:40:16 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
G80 kirjutas:
P45 peaks olema 65nm tehnoloogias tehtud...

et siis see vasevärvi vahvel on puhtalt silmailuks?
inteli kiibid lähevad aina kuumemaks, ei aita see väiksem nm midagi.
ja selles tõsises oc-s julgeks kahelda, eks ta samma auku kui p35 ole jälle

Kust ta siis ei aita see väiksm nm. icon_lol.gif
GA-P45-DS4 on sexu, max FSB võiks 650-700Mhz kanti jääda. 8)

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 18:49:25 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
GA-P45-DS4 on sexu, max FSB võiks 650-700Mhz kanti jääda. 8)

700 võid küll väga märjas unenäos näha. tegu sisuliselt madalamal nm-il p35-ga.
pannakse kaks asja lisaks ja foorumis fännboyd haibivad asja nagu tegu oleks jeesuse uue tulemisega icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 23.04.2008 18:55:17 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
G80 kirjutas:
GA-P45-DS4 on sexu, max FSB võiks 650-700Mhz kanti jääda. 8)

700 võid küll väga märjas unenäos näha. tegu sisuliselt madalamal nm-il p35-ga.
pannakse kaks asja lisaks ja foorumis fännboyd haibivad asja nagu tegu oleks jeesuse uue tulemisega icon_lol.gif

No ok 700 on palju aga 650MHz võiks ikka ära teha. 8)

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 19:04:41 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
No ok 700 on palju aga 650MHz võiks ikka ära teha. 8)

maybe mõnel xs-i vandil teebki, see ju hea promo icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 23.04.2008 19:23:37 vasta tsitaadiga

Hmm ma ei oska enam midagi proovida siis mõtlesin et küsin targemate käest
Ei saa kuidagi kellata üle 2.4ghz
Mobo: asus P5K
Cpu: E2160
DDR: 2*1Gb A-data 1066Mhz extreme edition Ja kusjuures biossis näitab ainult et 667/800mhz peaks nagu olema 1066 ka, emaplaat toetab neid !

Käisin täna tõin uued mälud mõtlesin et asi selles aga ei midagi ikka ei lase üle 2.4ghz stbiilselt töötada Biossis on settingud sellised õigemini viimased settingud ennem kui pilti tegin ja nendega ei buutinud ka





Oskab keegi öelda mida vaja muuta ja mis settinguid kasutada
Ette tänades

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 23.04.2008 20:29:08 vasta tsitaadiga

Foxconn BLACKOPS
http://www.techpowerup.com/58425/FOXCONN_Launches_BLACKOPS_Intel_X48_Enthusiast_Motherboard.html
http://www.foxconnchannel.com/news/news_detail.aspx?ID=en-us0000200
http://www.foxconnchannel.com/product/Motherboards/detail_overview.aspx?ID=en-us0000385

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 20:34:01 vasta tsitaadiga

AJ, mis selles uut? Nüüd jõudis alles retaili? Juba mitu kuud ju XSis sellega paugutatud...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 23.04.2008 20:38:56 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
AJ, mis selles uut? Nüüd jõudis alles retaili? Juba mitu kuud ju XSis sellega paugutatud...

Eile oli ametlik launch.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 21:01:07 vasta tsitaadiga

FSB saagaga tekib ka küsimus kellele või millele see ~600 FSB suunatud on!? Teatavasti vähesed protsessorid suudavad ~500 Mhz saavutada, rääkimata ~600 Mhz. Kui Q9xxx seeria FSB kellatavus paraneb siis on asjal jumet, teatavasti olemasolevad P35 ja X48 pakuvad juba niigi piisavalt pauku.

Cartier, E2160 tõbrik ei pruugi üle 380 Mhz minna, siiski 360 Mhz peaks ta ikka alla neelama. Proovi väiksema kordajaga ning uuri max. FSB välja. Mis emaplaat? Mäud hüppavad ise üles kui FSB tõstad, kuskil BIOS'is peaks ka mälu kordajate valik olema. Uuri asja.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 21:22:54 vasta tsitaadiga

cartier, mis sätteid sa täpsemalt proovisid?

kui neid sätteid screenil vaadata, siis 9 x 360 = 3240MHz, mis on juba suht palju

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raider007
HV kasutaja
Raider007

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 21:36:57 vasta tsitaadiga

Nii minu cloci tulemused siis:
Conroe E6750@3,6 GHz vesijahutuse all
FSB 450
adata vitesta extreme edition 800+ @900mhz
Asus maximus formula
nvidia 8800gtx

Mälud ja fsb töötavad sünkroonselt

Pole julgenud sellest prose kiirusest kaugemale minna.

Küsimus on, et kas on mõtet või nagunii jäävad mälud blokkima?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 21:40:30 vasta tsitaadiga

Raider007, olenevalt timingutest peaks mäludel veel piir olema, vähemalt CL5 peal.
Pane mäludele +0.3V ja timinguks CL5 5-5-18. Nii on mälude piirini veel küllaga aega.
Palju prose volti on?
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 184, 185, 186 ... 295, 296, 297  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.