Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 189, 190, 191  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2008 19:58:18 Re: køu valgjårve saatja vasta tsitaadiga

kapa kirjutas:
tere
kas keegi oskab øelda,kuidas on køu interneti kiirus valgjårve saatja umbruses.

Oleneb kellaajast. Parimad näidud jäävad sinna 50kb/s kanti. Mingi uus komme on ka valgjärve kandis, et öösel tahab nett täiesti maha kukkuda. icon_rolleyes.gif Üldiselt mul on alati, kui maal arvutis käin, siis ping programm lahti, et hoida neti stabiilsust vähemalt.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2008 14:07:43 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas nüüd hakkab eelmise suve hullumaja jälle peale? Üsna tihti sajab viimasel nädalal nett maha, karp ühendab end uuesti võrku ära ja mitte kui midagi ei liigu. Mõni kilobitt siia ja sinna, niimoodi julged 20-30 minutit ja siis hakkab taas vaevaliselt tiksuma.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2008 15:44:21 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Huvitav, kas nüüd hakkab eelmise suve hullumaja jälle peale? Üsna tihti sajab viimasel nädalal nett maha, karp ühendab end uuesti võrku ära ja mitte kui midagi ei liigu. Mõni kilobitt siia ja sinna, niimoodi julged 20-30 minutit ja siis hakkab taas vaevaliselt tiksuma.


endal kogesin ka seda sama jama üks kord, aga nüüd jälle OK
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2008 18:52:54 vasta tsitaadiga

Eelmise suve saladus...
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 10.04.2008 21:08:00 vasta tsitaadiga

Scart: Mida rohkem puud lehte lähevad ja mida rohkem kevadine ilm mõjule pääseb, seda rohkem levi kõikuma hakkab.

Täiesti loogiline lainelevi füüsika, mida Sa kuagil põhikooli või keskkooli füüsikas juba õppisid. Aga kui sellest füssatunnist Pausi panid ja õlut libistasid või plikasid jahtisid, siis muidugi pole Sa sellest midagi kuulnud.
Kuigi - ma rääkisin juba ammu-ammu, et talvel on kõige parem levi ja mida rohkem kevade poole, seda kehvemaks levi taas muutub...
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 11.04.2008 00:33:54 vasta tsitaadiga

vanemaid poste lugedes sonis tahanteada talvel hoopis muud juttu
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 07:06:29 vasta tsitaadiga

Duckhead kirjutas:
vanemaid poste lugedes sonis tahanteada talvel hoopis muud juttu


Tal on hea võime kohaneda vastvalt olukorrale icon_rolleyes.gif

_________________
Vajad ruume sünnipäeva peoks!?
Sõbralikuma hinna jaoks PS!
www.kilplased.ee
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 15.04.2008 21:34:46 vasta tsitaadiga

walwur kirjutas:
Küsiks ka:Elan Kadrina ja Tapa vahepääl,kindlasti on siin ka tegelasi kes siia piirkonda jäävad,eeldan et ligem mast asub Tapal?Rakveres on kindlasti ,kadrinas ei usu.On keegi näinud kuulnud?

Tugijaamade nimekiri
Ja kaart

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2008 23:57:42 vasta tsitaadiga

Ma siin vaatan, et niipea kui see loodsulik Kõu sageduse "üle" võtab hääbub ka neti signaal tublisti.
Nüüd äikese ajal signaali tuli oranz icon_confused.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.04.2008 07:58:10 vasta tsitaadiga

Duckhead: väga mööda paned oma lugemisega icon_biggrin.gif Ma ütlesin juba kusagil sügisel, et "kui on külm talv (või talveilm", siis on levi hea või väga hea. Ning mida rohkem kevadeks läheb - puud lehte ja tugevam päikese aktiivsus - seda kehvemaks Kõu levi läheb" thumbs_up.gif
Ja nii see kahjuks või rõõmuks on. Raadiolaine levi ja käitumine sõltuvad konkreetsetest füüsikaseadustest, mitte sellest, mida Kõu-kasutajad nõuavad.

Väike näide - nagu olen varem WiFi-levist toonud (100 meetrit läbi välisõhu). Et kui talvel, stabiilselt külmadel päevadel oli levi pidevalt "Very Good", siis nüüdse kevadilmaga ainult Low ja Very Low. Viimast on veel eriti palju siis, kui päike otse kahe maja vahele paistab.
-------------------------------------------
Äikesest ka niipalju, et sellel aastal luban väga palju tugeva aktiivsusega äikest. Ja ilma naljata muuseas. Seega - on oodata nii levi helvenemist äikeste ajal, kui ka ohtu, et nii mõnigi maandamata antennisüsteem (teler, Kõu, mis iganes) ka maha põleb...
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mryx
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2005




sõnum 16.04.2008 11:23:05 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
--------------------
Äikesest ka niipalju, et sellel aastal luban väga palju tugeva aktiivsusega äikest. Ja ilma naljata muuseas....

Kas annab kaubelda ka, kuskandis rohkem ja kuskandis vähem äikest tuleb? beer_yum.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 16.04.2008 14:16:59 vasta tsitaadiga

No leidis tahanteada omale priboori mida usaldada - windowsi wifi indikaatori! icon_lol.gif Ehk kirjeldad tehnikat tundva inimesena leviparameetreid näiteks db ühikutes, mitte lehma lellepoegades nagu seda teeb win wifi...
Enne kui täiskohaga ilmatargaks hakkad võiksid ka vastata küsimusele teises (analoogses) teemas -

tahanteada kirjutas:
Muide - selline asi ei hakkagi kunagi Eestis tööle, kuna Eestis on mitmeid tõkkeid sellele:
1. looduslikud tõkked - ehk siis tihe asustus (linnad oma kõrghoonetega) ja üsna paksud ja kõrged metsad.
2. Eesti kliima on aastaringselt liialt muutuv +20 kraadist - 10 kraadini aasta keskmiselt.

Jutt puudutas siis inteli uut "pikamaa wifit"

Kuid mis kombel see ei lase wifit kasutada? Seadmed ei kesta? Lained kümuvad või sulavad ära? Mis värk sellega siis on?

Vastaksid ehk sinna lingile - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=363358&postdays=0&postorder=asc&start=25
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 16.04.2008 21:00:16 vasta tsitaadiga

kui võtta aluseks tahanteadajarohkemgiveel juttu, siis võib järeldada et TV müügigurud teadsid mida teevad
agressiivne müük vastu talve
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 16.04.2008 23:31:18 vasta tsitaadiga

Pigem mõte aastalõpu aruandlusele (ja ooh preemiatele) vast nügis selga hoopis.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2008 09:29:07 vasta tsitaadiga

mõnes mõttes on tal siiski õigus ka. kuna vihvi tegutseb vabal sagedusel, eksisteerib samal lainealal ka ports teisi seadmeid, mis ilmselt füüsika laineteooriast lähtudes seda edastussignaali segama hakkab. tiheda asjustustihedusega (loe: segajaterohkel) alal paratamatult tekib mingi sumbumine ja ilmselt ei aita saatja võimsuse peale keeramine. kuskil mägedes samas seda ohtu väga ei ole. prantsusmaal ei tahtnud mobiilidki levida nt ja needus käis enamasti analoogtraatipidi. TV on teinud oma asjaga päris tubli töö, kasutajad kohati aga ei taha aru saada, et sellisele tehnoloogiale rajatud asi erineb kaablist nii oluliselt ja ei ole vist isegi ideaalkeskkonnas suuteline t88tama 24/7/365..
tsitaat:

2. Eesti kliima on aastaringselt liialt muutuv +20 kraadist - 10 kraadini aasta keskmiselt.

ilmselt peaks vaatama kuskile tarka ja laineteooriat käsitlevasse füüsikaõpikusse kus võidaks olla kirjeldatud füüsikaliiste tegurite mõjust lainetele. mulle on j22nud meelde, et nt kylmas ja udus , kus kekskond on tihedam, levivad helilained paremini.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 17.04.2008 11:52:56 vasta tsitaadiga

Kahtlemata muutuvad lainete levimisomadused muutuvas keskkonnas pidevalt ja mõnikord suurtes piirides. Kuid seda on juba ka tehnoloogia loomisel arvesse võetud. Ilmekaim näide - kuulake AM kesklaine diapasoonis mõnd raadiot, kui vastuvõtja AVR süsteem on lukustatud. Kuulete kohe et raadio signaal hakkab huvitavalt n.ö. "vibreerima" suvalise amplituudiga. Sarnaselt juhtub pea et kõigi lainetega. Ka wifi ja Kõu lanetega. Kui raadiotraktides ei oleks mingitki AVR (inglise k. AGC) süsteemi siis ei oleks kasutatav ükski raadioühendusega tehnoloogia. Ei saa väita et "selline asi ei hakka kunagi eestis tööle", kui sisuliselt töötab see praegugi ja ka keerukates levioludes.
Laurx - helilained levivad molekulilt molekulile, seega peabki (millest iganes) tihedam keskkond paremini helilaineid edastama, õieti on meeles.
Kõu jaoks seadmete valik oli suht loogiline - madal omahind ja võime töötada "nurga taha"ning liikumiselt ja veel - tehnoloogia on juba valmis. Mobile Wimax aga ilmselt stabiilsem kuid seni pole tehnoloogia veel valmis, lisaks ei lähe ta nii hästi "nurga taha", seni on ka seadmed (eriti mastipoolsed) relatiivselt kallid. Turg aga vajas hõivamist...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindremant
Kreisi kasutaja
Lindremant

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 11:29:11 vasta tsitaadiga

Mis kamm selle kõuga viimasel ajal on, levi nagu on 4-5 pulka ja siis kaob jälle lambist ära. Mingi paar minutit käid ära, tee disconnect enne kui jälle midagi teha saad, levi on aga midagi läbi ei tule. Endal mobiilne seade, asukoht Tln kesklinn.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ivoshiee
HV veteran

liitunud: 24.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 11:37:28 vasta tsitaadiga

Lindremant kirjutas:
Mis kamm selle kõuga viimasel ajal on, levi nagu on 4-5 pulka ja siis kaob jälle lambist ära. Mingi paar minutit käid ära, tee disconnect enne kui jälle midagi teha saad, levi on aga midagi läbi ei tule. Endal mobiilne seade, asukoht Tln kesklinn.

Liiga palju kasutajaid liiga vähese arvu saatjate küljes.
Eks nad pea jällegi miskil hetkel oma saatejaamandusse pappi alla laduma.

_________________
Folding@home
FAH foorum
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 15:03:06 vasta tsitaadiga

Pidevalt laovad ju. Minul on asi kogu aeg paremuse poole liikunud.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 21.04.2008 20:14:34 vasta tsitaadiga

ise siin kurta ei oska... kodune seade, Põhja-Eesti metsades, levi pidevalt põhjas ja kiirus
suurem osa ajast 0,5-1,5 mega, mulle sellest küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 20:58:30 vasta tsitaadiga

[lauri] kirjutas:
Pidevalt laovad ju. Minul on asi kogu aeg paremuse poole liikunud.


Kiida veel asja. Täna oli üle pikka aja nett ää.. Õnneks lühikest aega.(30min)
Nüüd tundub et on vähe uimasem, aga mine sa tea..
Vat mis juhtub kui midagi kiita.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walwur
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 21:33:51 vasta tsitaadiga

Hehh keegi on mu postituse pihta pand icon_eek.gif
Tegelt tahtsin küsida sama asja:
tsitaat:

Mis kamm selle kõuga viimasel ajal on, levi nagu on 4-5 pulka ja siis kaob jälle lambist ära. Mingi paar minutit käid ära, tee disconnect enne kui jälle midagi teha saad, levi on aga midagi läbi ei tule. Endal mobiilne seade, asukoht Tln kesklinn.


Mul koduseade aga käib sama pull.
Kas on teadjaid selles vallas?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lokuta
HV veteran
lokuta

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2008 00:10:36 vasta tsitaadiga

ma olen raplamaal ja ma ei nurise selle yle et levi kehva oleks .kehtnas on aint 0,2mb/s kui uudiseid kannatab lugeda kuid siit sirka 25km eemal on kiirus mega hea lähim mast 8km kaugusel seal on 0,5-1,5mb/s yhtlaselt
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.04.2008 07:58:23 vasta tsitaadiga

walwur: Aga tee lihtne katse - tõsta Kõu-seade autosse ja sõida "masti suunas".
Näed kohe, et kas selline signaali kõikumine on ainult Sinu kodus või on ka masti lähikonnas.

Kui on Sinu kodus, siis hakkad taga otsima, et mis häire suudab levi "katkestada". Kas see on sinu enda katkine SAT-antenn või naabrimuti katkine REST-antenn, mis iganes.
Toaantenni korral mõjuvad kindlasti ka kõikvõimalikud loodustõkked - puud, mered mis siis peegelsignaale peegeldavad jms...
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walwur
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2008 21:22:24 vasta tsitaadiga

tahanteada, seda on tehtud ja tulemus sama,nii et missa selle peale kostad?
:=> :=> :=> beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif icon_confused.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.04.2008 21:43:31 vasta tsitaadiga

No ma ise 6elutseks K6U-kontoris ysna mehiselt. Et nad mastis oleva levi korda teeks. V6i kontrolliks Koduseadme yle.

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mryx
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2005




sõnum 23.04.2008 23:36:26 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
No ma ise 6elutseks K6U-kontoris ysna mehiselt. Et nad mastis oleva levi korda teeks. V6i kontrolliks Koduseadme yle.

Kus on see Kõu kontor?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2008 00:03:10 vasta tsitaadiga

Televõrgu AS | Kadaka tee 42, 12915 Tallinn | Tel. +372 71 51 266 | Faks +372 7151 288 | tv@televork.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walwur
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2008 22:44:17 vasta tsitaadiga

nujh,kuna asi alles ju arengujärgus siis pole miskit parata,seda nad ytlevad kindlasti.Ei viitsi minna nendega vaidlema,omal ajal sai linnas STV poistega küllalt vaildud teemal "kas win95 toetab internetti"sõbrale kaablit vedades väideti et ei toeta,naljamehed.
Kõu poole peal on kindlasti asjalikud inimesed ja saab asja arutada vähemalt.Aga eks tulevik näitab kas liigub miskit paremuse poole.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2008 22:12:38 vasta tsitaadiga

mryx kirjutas:
tahanteada kirjutas:
No ma ise 6elutseks K6U-kontoris ysna mehiselt. Et nad mastis oleva levi korda teeks. V6i kontrolliks Koduseadme yle.

Kus on see Kõu kontor?

Kuskohast sa oma seadme said ja lepingu tegid?
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003




sõnum 03.05.2008 22:18:23 vasta tsitaadiga

paistab, et hakkab kõu seadmete järelturg juba tekkima. Osta.ee-s juba teine seade müügis.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mryx
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2005




sõnum 04.05.2008 14:09:33 vasta tsitaadiga

wfiles kirjutas:
mryx kirjutas:
tahanteada kirjutas:
No ma ise 6elutseks K6U-kontoris ysna mehiselt. Et nad mastis oleva levi korda teeks. V6i kontrolliks Koduseadme yle.

Kus on see Kõu kontor?

Kuskohast sa oma seadme said ja lepingu tegid?

"Nüüdsest on KÕU internetiteenust võimalik tellida ka tasuta kojutoomise teenusega. Selleks vali sobiv pakett ja täida ankeet, mille leiad siit.
Tellimust on võimalik esitada ka helistades telefonil 715 0755 (E-R 8.00-16.30) "
http://www.kou.ee/index.php?id=76

Muidu Eesti Energia esindustest saab. Aga Kõu tehnilise kvaliteedi üle nurisema sinna pole erilist mõtet minna - ega klienditeenindajad seda võrku töös ei hoia.
Viimasel ajal pole vist ka erilist põhjust nurisemiseks - siin foorumis on vaikne, järelikult asi töötab.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lokuta
HV veteran
lokuta

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 14:46:30 vasta tsitaadiga

asi töötab igati ja igas asendis icon_wink.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walwur
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 21:02:20 vasta tsitaadiga

JAh,asi toimib tõesti,kannatab edukalt ka suuremaid failijuppe sikutada.
Ei ole küll asjatundja raadiolainete alal,aga tundub et lehtes puud hoopis aitavad kaasa signaali levimisele icon_wink.gif

Nii et lükkan pikali kasutaja tahanteada väite:
tsitaat:

Mida rohkem puud lehte lähevad ja mida rohkem kevadine ilm mõjule pääseb, seda rohkem levi kõikuma hakkab.

Täiesti loogiline lainelevi füüsika, mida Sa kuagil põhikooli või keskkooli füüsikas juba õppisid. Aga kui sellest füssatunnist Pausi panid ja õlut libistasid või plikasid jahtisid, siis muidugi pole Sa sellest midagi kuulnud.
Kuigi - ma rääkisin juba ammu-ammu, et talvel on kõige parem levi ja mida rohkem kevade poole, seda kehvemaks levi taas muutub...


Samamoodi oli ju hea levi ka kevadise lumetormiga.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lokuta
HV veteran
lokuta

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 21:18:42 vasta tsitaadiga

mul on hea küsimus kas KÕU välku kardab? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 21:25:11 vasta tsitaadiga

lokuta kirjutas:
mul on hea küsimus kas KÕU välku kardab? icon_rolleyes.gif


Viimane kord kui müristas lõi minul küll siganaali tulukese oranziks..
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 21:25:23 vasta tsitaadiga

lokuta kirjutas:
mul on hea küsimus kas KÕU välku kardab? icon_rolleyes.gif

kõu ongi välk.
täpselt samapalju kardab,kui teised antennid.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lokuta
HV veteran
lokuta

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 21:52:35 vasta tsitaadiga

hehh siis ma seda kui väku lööb siis ma seda sisse eih jäta äkki saab haiget((kõue lööb välk sisse äkki))
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 22:17:49 vasta tsitaadiga

lokuta kirjutas:
hehh siis ma seda kui väku lööb siis ma seda sisse eih jäta äkki saab haiget((kõue lööb välk sisse äkki))


ise kerisin ka välise antenni tagant ära icon_biggrin.gif muidu äkki käib üks pauk ja vsjo.
Kas aga mingit antenni ülepinge kaitset on müügil??
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lokuta
HV veteran
lokuta

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2008 22:23:06 vasta tsitaadiga

pane kaitse vahele icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 05.05.2008 13:11:54 vasta tsitaadiga

eile õhtul kõmises siinkandis kõu ja ''KÕU'' viskas selle peale 10x sitemaks. icon_cry.gif
Kulunud aeg - 78.082 sekundit
Saadetud andmed - 870784 baiti

89217.7 bit/sec
87.1 Kbit/sec
0.1 Mbit/sec
10.9 KB/sec

_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2008 13:18:47 vasta tsitaadiga

Restart seadmetele ei aita?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 05.05.2008 17:24:41 vasta tsitaadiga

oskab keegi öelda millal uusi seadmeid oodata on? huvitab just mobiilne.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 05.05.2008 18:18:55 vasta tsitaadiga

haldo: Antenni ülepingekaitsed on täiesti olemas. Uuri Elfa-st ja Oomipoest.

NB! Paljudel kaitsetel on ainult siis efektiivsus, kui Sul on olemas ka 3-e maandatud vooluvõrk. Ehk siis: Ilma kontramaanduseta antenni ülepingekaitse ei tööta kas üldse või on kaitseefektt üsna väike icon_wink.gif
Aga rikas firma TV võiks sellised kaitsed igale kliendile tasuta laiali jagada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2008 16:25:03 vasta tsitaadiga

Nüüd siis üks uudis ka vahelduseks. Nimelt saabuvad lähipäevil müügile Rev-A mobiilsed seadmed. Uueks seadmeks on CDMA 1x EV-DO Rev. A 450MHz USB Modem. Mille maksimaalsed teoreetilised kiiruste näitajad siis järgnevad: Down link : 3.1Mbps / Up link : 1.8Mbps! Link seadme kirjeldusele: http://www.cmotech.com/korean/products/pro_05.html
Kasutaja jaoks ongi praktiliseks erinevuseks Rev.A ja Rel.0 vahel Up link kiirus ja vast ka tiba parem ping.

* hind peaks jääma umbes sama mis praegusel Rel.0 mobiilsel seadmel. Rev-A koduseadmeid e. "sarvikuid" ei ole niipea oodata.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2008 16:50:50 vasta tsitaadiga

Silwer, kas mingit uumeat softi sellele vanale mobiilsele seadmele pole.kodukas on neil hiinakeelne. praegu on peal app V2.3.0
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2008 17:01:48 vasta tsitaadiga

ei tea kahjuks.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 06.05.2008 17:58:02 vasta tsitaadiga

Silwer kirjutas:
Nüüd siis üks uudis ka vahelduseks. Nimelt saabuvad lähipäevil müügile Rev-A mobiilsed seadmed. Uueks seadmeks on CDMA 1x EV-DO Rev. A 450MHz USB Modem. Mille maksimaalsed teoreetilised kiiruste näitajad siis järgnevad: Down link : 3.1Mbps / Up link : 1.8Mbps! Link seadme kirjeldusele: http://www.cmotech.com/korean/products/pro_05.html
Kasutaja jaoks ongi praktiliseks erinevuseks Rev.A ja Rel.0 vahel Up link kiirus ja vast ka tiba parem ping.

* hind peaks jääma umbes sama mis praegusel Rel.0 mobiilsel seadmel. Rev-A koduseadmeid e. "sarvikuid" ei ole niipea oodata.


Kas vana tüüpi seadme hinda on siis ka plaanis vähendada?
Uus on kiirem, parema pingiga, maksab ainult 1998EEK (viiendikujagu odavam)
Või on mingi muu nüanss, miks keegi peaks veel vana ostma?
Kas uut tüüpi seadmele antakse autoantenn komplektis kaasa?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silwer
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2008 20:33:55 vasta tsitaadiga

Vanad seadmed on otsas. Uutel komplektis autoantenni kaasas ei ole. Aga eraldi saab osta.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2008 20:59:42 vasta tsitaadiga

Silwer, kas vana seadme autoantenn sobib ka uuele,ehk kas üleminek on sama?
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 189, 190, 191  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.