|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
07.04.2008 19:58:18
Re: køu valgjårve saatja |
|
|
| kapa kirjutas: |
tere
kas keegi oskab øelda,kuidas on køu interneti kiirus valgjårve saatja umbruses. |
Oleneb kellaajast. Parimad näidud jäävad sinna 50kb/s kanti. Mingi uus komme on ka valgjärve kandis, et öösel tahab nett täiesti maha kukkuda. Üldiselt mul on alati, kui maal arvutis käin, siis ping programm lahti, et hoida neti stabiilsust vähemalt.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.04.2008 14:07:43
|
|
|
| Huvitav, kas nüüd hakkab eelmise suve hullumaja jälle peale? Üsna tihti sajab viimasel nädalal nett maha, karp ühendab end uuesti võrku ära ja mitte kui midagi ei liigu. Mõni kilobitt siia ja sinna, niimoodi julged 20-30 minutit ja siis hakkab taas vaevaliselt tiksuma.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
10.04.2008 15:44:21
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Huvitav, kas nüüd hakkab eelmise suve hullumaja jälle peale? Üsna tihti sajab viimasel nädalal nett maha, karp ühendab end uuesti võrku ära ja mitte kui midagi ei liigu. Mõni kilobitt siia ja sinna, niimoodi julged 20-30 minutit ja siis hakkab taas vaevaliselt tiksuma. |
endal kogesin ka seda sama jama üks kord, aga nüüd jälle OK
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
10.04.2008 18:52:54
|
|
|
| Eelmise suve saladus...
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
10.04.2008 21:08:00
|
|
|
Scart: Mida rohkem puud lehte lähevad ja mida rohkem kevadine ilm mõjule pääseb, seda rohkem levi kõikuma hakkab.
Täiesti loogiline lainelevi füüsika, mida Sa kuagil põhikooli või keskkooli füüsikas juba õppisid. Aga kui sellest füssatunnist Pausi panid ja õlut libistasid või plikasid jahtisid, siis muidugi pole Sa sellest midagi kuulnud.
Kuigi - ma rääkisin juba ammu-ammu, et talvel on kõige parem levi ja mida rohkem kevade poole, seda kehvemaks levi taas muutub...
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
11.04.2008 00:33:54
|
|
|
vanemaid poste lugedes sonis tahanteada talvel hoopis muud juttu
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ojapoiss
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2001
|
11.04.2008 07:06:29
|
|
|
| Duckhead kirjutas: |
| vanemaid poste lugedes sonis tahanteada talvel hoopis muud juttu |
Tal on hea võime kohaneda vastvalt olukorrale
_________________ Vajad ruume sünnipäeva peoks!?
Sõbralikuma hinna jaoks PS!
www.kilplased.ee |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
15.04.2008 21:34:46
|
|
|
| walwur kirjutas: |
| Küsiks ka:Elan Kadrina ja Tapa vahepääl,kindlasti on siin ka tegelasi kes siia piirkonda jäävad,eeldan et ligem mast asub Tapal?Rakveres on kindlasti ,kadrinas ei usu.On keegi näinud kuulnud? |
Tugijaamade nimekiri
Ja kaart
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
15.04.2008 23:57:42
|
|
|
Ma siin vaatan, et niipea kui see loodsulik Kõu sageduse "üle" võtab hääbub ka neti signaal tublisti.
Nüüd äikese ajal signaali tuli oranz
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
16.04.2008 07:58:10
|
|
|
Duckhead: väga mööda paned oma lugemisega Ma ütlesin juba kusagil sügisel, et "kui on külm talv (või talveilm", siis on levi hea või väga hea. Ning mida rohkem kevadeks läheb - puud lehte ja tugevam päikese aktiivsus - seda kehvemaks Kõu levi läheb"
Ja nii see kahjuks või rõõmuks on. Raadiolaine levi ja käitumine sõltuvad konkreetsetest füüsikaseadustest, mitte sellest, mida Kõu-kasutajad nõuavad.
Väike näide - nagu olen varem WiFi-levist toonud (100 meetrit läbi välisõhu). Et kui talvel, stabiilselt külmadel päevadel oli levi pidevalt "Very Good", siis nüüdse kevadilmaga ainult Low ja Very Low. Viimast on veel eriti palju siis, kui päike otse kahe maja vahele paistab.
-------------------------------------------
Äikesest ka niipalju, et sellel aastal luban väga palju tugeva aktiivsusega äikest. Ja ilma naljata muuseas. Seega - on oodata nii levi helvenemist äikeste ajal, kui ka ohtu, et nii mõnigi maandamata antennisüsteem (teler, Kõu, mis iganes) ka maha põleb...
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mryx
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2005
|
16.04.2008 11:23:05
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
--------------------
Äikesest ka niipalju, et sellel aastal luban väga palju tugeva aktiivsusega äikest. Ja ilma naljata muuseas.... |
Kas annab kaubelda ka, kuskandis rohkem ja kuskandis vähem äikest tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
16.04.2008 14:16:59
|
|
|
No leidis tahanteada omale priboori mida usaldada - windowsi wifi indikaatori! Ehk kirjeldad tehnikat tundva inimesena leviparameetreid näiteks db ühikutes, mitte lehma lellepoegades nagu seda teeb win wifi...
Enne kui täiskohaga ilmatargaks hakkad võiksid ka vastata küsimusele teises (analoogses) teemas -
tahanteada kirjutas:
Muide - selline asi ei hakkagi kunagi Eestis tööle, kuna Eestis on mitmeid tõkkeid sellele:
1. looduslikud tõkked - ehk siis tihe asustus (linnad oma kõrghoonetega) ja üsna paksud ja kõrged metsad.
2. Eesti kliima on aastaringselt liialt muutuv +20 kraadist - 10 kraadini aasta keskmiselt.
Jutt puudutas siis inteli uut "pikamaa wifit"
Kuid mis kombel see ei lase wifit kasutada? Seadmed ei kesta? Lained kümuvad või sulavad ära? Mis värk sellega siis on?
Vastaksid ehk sinna lingile - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=363358&postdays=0&postorder=asc&start=25
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
16.04.2008 21:00:16
|
|
|
kui võtta aluseks tahanteadajarohkemgiveel juttu, siis võib järeldada et TV müügigurud teadsid mida teevad
agressiivne müük vastu talve
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
16.04.2008 23:31:18
|
|
|
| Pigem mõte aastalõpu aruandlusele (ja ooh preemiatele) vast nügis selga hoopis.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
17.04.2008 09:29:07
|
|
|
mõnes mõttes on tal siiski õigus ka. kuna vihvi tegutseb vabal sagedusel, eksisteerib samal lainealal ka ports teisi seadmeid, mis ilmselt füüsika laineteooriast lähtudes seda edastussignaali segama hakkab. tiheda asjustustihedusega (loe: segajaterohkel) alal paratamatult tekib mingi sumbumine ja ilmselt ei aita saatja võimsuse peale keeramine. kuskil mägedes samas seda ohtu väga ei ole. prantsusmaal ei tahtnud mobiilidki levida nt ja needus käis enamasti analoogtraatipidi. TV on teinud oma asjaga päris tubli töö, kasutajad kohati aga ei taha aru saada, et sellisele tehnoloogiale rajatud asi erineb kaablist nii oluliselt ja ei ole vist isegi ideaalkeskkonnas suuteline t88tama 24/7/365..
| tsitaat: |
2. Eesti kliima on aastaringselt liialt muutuv +20 kraadist - 10 kraadini aasta keskmiselt.
|
ilmselt peaks vaatama kuskile tarka ja laineteooriat käsitlevasse füüsikaõpikusse kus võidaks olla kirjeldatud füüsikaliiste tegurite mõjust lainetele. mulle on j22nud meelde, et nt kylmas ja udus , kus kekskond on tihedam, levivad helilained paremini.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
17.04.2008 11:52:56
|
|
|
Kahtlemata muutuvad lainete levimisomadused muutuvas keskkonnas pidevalt ja mõnikord suurtes piirides. Kuid seda on juba ka tehnoloogia loomisel arvesse võetud. Ilmekaim näide - kuulake AM kesklaine diapasoonis mõnd raadiot, kui vastuvõtja AVR süsteem on lukustatud. Kuulete kohe et raadio signaal hakkab huvitavalt n.ö. "vibreerima" suvalise amplituudiga. Sarnaselt juhtub pea et kõigi lainetega. Ka wifi ja Kõu lanetega. Kui raadiotraktides ei oleks mingitki AVR (inglise k. AGC) süsteemi siis ei oleks kasutatav ükski raadioühendusega tehnoloogia. Ei saa väita et "selline asi ei hakka kunagi eestis tööle", kui sisuliselt töötab see praegugi ja ka keerukates levioludes.
Laurx - helilained levivad molekulilt molekulile, seega peabki (millest iganes) tihedam keskkond paremini helilaineid edastama, õieti on meeles.
Kõu jaoks seadmete valik oli suht loogiline - madal omahind ja võime töötada "nurga taha"ning liikumiselt ja veel - tehnoloogia on juba valmis. Mobile Wimax aga ilmselt stabiilsem kuid seni pole tehnoloogia veel valmis, lisaks ei lähe ta nii hästi "nurga taha", seni on ka seadmed (eriti mastipoolsed) relatiivselt kallid. Turg aga vajas hõivamist...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lindremant
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002
|
21.04.2008 11:29:11
|
|
|
| Mis kamm selle kõuga viimasel ajal on, levi nagu on 4-5 pulka ja siis kaob jälle lambist ära. Mingi paar minutit käid ära, tee disconnect enne kui jälle midagi teha saad, levi on aga midagi läbi ei tule. Endal mobiilne seade, asukoht Tln kesklinn.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ivoshiee
HV veteran
liitunud: 24.01.2003
|
21.04.2008 11:37:28
|
|
|
| Lindremant kirjutas: |
| Mis kamm selle kõuga viimasel ajal on, levi nagu on 4-5 pulka ja siis kaob jälle lambist ära. Mingi paar minutit käid ära, tee disconnect enne kui jälle midagi teha saad, levi on aga midagi läbi ei tule. Endal mobiilne seade, asukoht Tln kesklinn. |
Liiga palju kasutajaid liiga vähese arvu saatjate küljes.
Eks nad pea jällegi miskil hetkel oma saatejaamandusse pappi alla laduma.
_________________ Folding@home
FAH foorum |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
21.04.2008 15:03:06
|
|
|
| Pidevalt laovad ju. Minul on asi kogu aeg paremuse poole liikunud.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
21.04.2008 20:14:34
|
|
|
ise siin kurta ei oska... kodune seade, Põhja-Eesti metsades, levi pidevalt põhjas ja kiirus
suurem osa ajast 0,5-1,5 mega, mulle sellest küll
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
21.04.2008 20:58:30
|
|
|
| [lauri] kirjutas: |
| Pidevalt laovad ju. Minul on asi kogu aeg paremuse poole liikunud. |
Kiida veel asja. Täna oli üle pikka aja nett ää.. Õnneks lühikest aega.(30min)
Nüüd tundub et on vähe uimasem, aga mine sa tea..
Vat mis juhtub kui midagi kiita.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
walwur
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.09.2006
|
21.04.2008 21:33:51
|
|
|
Hehh keegi on mu postituse pihta pand
Tegelt tahtsin küsida sama asja:
| tsitaat: |
Mis kamm selle kõuga viimasel ajal on, levi nagu on 4-5 pulka ja siis kaob jälle lambist ära. Mingi paar minutit käid ära, tee disconnect enne kui jälle midagi teha saad, levi on aga midagi läbi ei tule. Endal mobiilne seade, asukoht Tln kesklinn.
|
Mul koduseade aga käib sama pull.
Kas on teadjaid selles vallas?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lokuta
HV veteran

liitunud: 03.10.2005
|
22.04.2008 00:10:36
|
|
|
| ma olen raplamaal ja ma ei nurise selle yle et levi kehva oleks .kehtnas on aint 0,2mb/s kui uudiseid kannatab lugeda kuid siit sirka 25km eemal on kiirus mega hea lähim mast 8km kaugusel seal on 0,5-1,5mb/s yhtlaselt
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
22.04.2008 07:58:23
|
|
|
walwur: Aga tee lihtne katse - tõsta Kõu-seade autosse ja sõida "masti suunas".
Näed kohe, et kas selline signaali kõikumine on ainult Sinu kodus või on ka masti lähikonnas.
Kui on Sinu kodus, siis hakkad taga otsima, et mis häire suudab levi "katkestada". Kas see on sinu enda katkine SAT-antenn või naabrimuti katkine REST-antenn, mis iganes.
Toaantenni korral mõjuvad kindlasti ka kõikvõimalikud loodustõkked - puud, mered mis siis peegelsignaale peegeldavad jms...
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
walwur
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.09.2006
|
22.04.2008 21:22:24
|
|
|
tahanteada, seda on tehtud ja tulemus sama,nii et missa selle peale kostad?
:=> :=> :=>
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
22.04.2008 21:43:31
|
|
|
No ma ise 6elutseks K6U-kontoris ysna mehiselt. Et nad mastis oleva levi korda teeks. V6i kontrolliks Koduseadme yle.
Postitatud mobile device
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mryx
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2005
|
23.04.2008 23:36:26
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| No ma ise 6elutseks K6U-kontoris ysna mehiselt. Et nad mastis oleva levi korda teeks. V6i kontrolliks Koduseadme yle. |
Kus on see Kõu kontor?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silwer
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2004
|
24.04.2008 00:03:10
|
|
|
| Televõrgu AS | Kadaka tee 42, 12915 Tallinn | Tel. +372 71 51 266 | Faks +372 7151 288 | tv@televork.ee
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
walwur
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.09.2006
|
24.04.2008 22:44:17
|
|
|
nujh,kuna asi alles ju arengujärgus siis pole miskit parata,seda nad ytlevad kindlasti.Ei viitsi minna nendega vaidlema,omal ajal sai linnas STV poistega küllalt vaildud teemal "kas win95 toetab internetti"sõbrale kaablit vedades väideti et ei toeta,naljamehed.
Kõu poole peal on kindlasti asjalikud inimesed ja saab asja arutada vähemalt.Aga eks tulevik näitab kas liigub miskit paremuse poole.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
03.05.2008 22:12:38
|
|
|
| mryx kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
| No ma ise 6elutseks K6U-kontoris ysna mehiselt. Et nad mastis oleva levi korda teeks. V6i kontrolliks Koduseadme yle. |
Kus on see Kõu kontor? |
Kuskohast sa oma seadme said ja lepingu tegid?
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
03.05.2008 22:18:23
|
|
|
| paistab, et hakkab kõu seadmete järelturg juba tekkima. Osta.ee-s juba teine seade müügis.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mryx
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2005
|
04.05.2008 14:09:33
|
|
|
| wfiles kirjutas: |
| mryx kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
| No ma ise 6elutseks K6U-kontoris ysna mehiselt. Et nad mastis oleva levi korda teeks. V6i kontrolliks Koduseadme yle. |
Kus on see Kõu kontor? |
Kuskohast sa oma seadme said ja lepingu tegid? |
"Nüüdsest on KÕU internetiteenust võimalik tellida ka tasuta kojutoomise teenusega. Selleks vali sobiv pakett ja täida ankeet, mille leiad siit.
Tellimust on võimalik esitada ka helistades telefonil 715 0755 (E-R 8.00-16.30) "
http://www.kou.ee/index.php?id=76
Muidu Eesti Energia esindustest saab. Aga Kõu tehnilise kvaliteedi üle nurisema sinna pole erilist mõtet minna - ega klienditeenindajad seda võrku töös ei hoia.
Viimasel ajal pole vist ka erilist põhjust nurisemiseks - siin foorumis on vaikne, järelikult asi töötab.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lokuta
HV veteran

liitunud: 03.10.2005
|
04.05.2008 14:46:30
|
|
|
asi töötab igati ja igas asendis
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
walwur
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.09.2006
|
04.05.2008 21:02:20
|
|
|
JAh,asi toimib tõesti,kannatab edukalt ka suuremaid failijuppe sikutada.
Ei ole küll asjatundja raadiolainete alal,aga tundub et lehtes puud hoopis aitavad kaasa signaali levimisele
Nii et lükkan pikali kasutaja tahanteada väite:
| tsitaat: |
Mida rohkem puud lehte lähevad ja mida rohkem kevadine ilm mõjule pääseb, seda rohkem levi kõikuma hakkab.
Täiesti loogiline lainelevi füüsika, mida Sa kuagil põhikooli või keskkooli füüsikas juba õppisid. Aga kui sellest füssatunnist Pausi panid ja õlut libistasid või plikasid jahtisid, siis muidugi pole Sa sellest midagi kuulnud.
Kuigi - ma rääkisin juba ammu-ammu, et talvel on kõige parem levi ja mida rohkem kevade poole, seda kehvemaks levi taas muutub...
|
Samamoodi oli ju hea levi ka kevadise lumetormiga.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lokuta
HV veteran

liitunud: 03.10.2005
|
04.05.2008 21:18:42
|
|
|
mul on hea küsimus kas KÕU välku kardab?
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
04.05.2008 21:25:11
|
|
|
| lokuta kirjutas: |
mul on hea küsimus kas KÕU välku kardab?  |
Viimane kord kui müristas lõi minul küll siganaali tulukese oranziks..
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
04.05.2008 21:25:23
|
|
|
| lokuta kirjutas: |
mul on hea küsimus kas KÕU välku kardab?  |
kõu ongi välk.
täpselt samapalju kardab,kui teised antennid.
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lokuta
HV veteran

liitunud: 03.10.2005
|
04.05.2008 21:52:35
|
|
|
| hehh siis ma seda kui väku lööb siis ma seda sisse eih jäta äkki saab haiget((kõue lööb välk sisse äkki))
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
04.05.2008 22:17:49
|
|
|
| lokuta kirjutas: |
| hehh siis ma seda kui väku lööb siis ma seda sisse eih jäta äkki saab haiget((kõue lööb välk sisse äkki)) |
ise kerisin ka välise antenni tagant ära muidu äkki käib üks pauk ja vsjo.
Kas aga mingit antenni ülepinge kaitset on müügil??
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lokuta
HV veteran

liitunud: 03.10.2005
|
04.05.2008 22:23:06
|
|
|
pane kaitse vahele
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
05.05.2008 13:11:54
|
|
|
eile õhtul kõmises siinkandis kõu ja ''KÕU'' viskas selle peale 10x sitemaks.
Kulunud aeg - 78.082 sekundit
Saadetud andmed - 870784 baiti
89217.7 bit/sec
87.1 Kbit/sec
0.1 Mbit/sec
10.9 KB/sec |
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silwer
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2004
|
05.05.2008 13:18:47
|
|
|
| Restart seadmetele ei aita?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
05.05.2008 17:24:41
|
|
|
| oskab keegi öelda millal uusi seadmeid oodata on? huvitab just mobiilne.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
05.05.2008 18:18:55
|
|
|
haldo: Antenni ülepingekaitsed on täiesti olemas. Uuri Elfa-st ja Oomipoest.
NB! Paljudel kaitsetel on ainult siis efektiivsus, kui Sul on olemas ka 3-e maandatud vooluvõrk. Ehk siis: Ilma kontramaanduseta antenni ülepingekaitse ei tööta kas üldse või on kaitseefektt üsna väike
Aga rikas firma TV võiks sellised kaitsed igale kliendile tasuta laiali jagada
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silwer
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2004
|
06.05.2008 16:25:03
|
|
|
Nüüd siis üks uudis ka vahelduseks. Nimelt saabuvad lähipäevil müügile Rev-A mobiilsed seadmed. Uueks seadmeks on CDMA 1x EV-DO Rev. A 450MHz USB Modem. Mille maksimaalsed teoreetilised kiiruste näitajad siis järgnevad: Down link : 3.1Mbps / Up link : 1.8Mbps! Link seadme kirjeldusele: http://www.cmotech.com/korean/products/pro_05.html
Kasutaja jaoks ongi praktiliseks erinevuseks Rev.A ja Rel.0 vahel Up link kiirus ja vast ka tiba parem ping.
* hind peaks jääma umbes sama mis praegusel Rel.0 mobiilsel seadmel. Rev-A koduseadmeid e. "sarvikuid" ei ole niipea oodata.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
06.05.2008 16:50:50
|
|
|
| Silwer, kas mingit uumeat softi sellele vanale mobiilsele seadmele pole.kodukas on neil hiinakeelne. praegu on peal app V2.3.0
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silwer
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2004
|
06.05.2008 17:01:48
|
|
|
| ei tea kahjuks.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
06.05.2008 17:58:02
|
|
|
| Silwer kirjutas: |
Nüüd siis üks uudis ka vahelduseks. Nimelt saabuvad lähipäevil müügile Rev-A mobiilsed seadmed. Uueks seadmeks on CDMA 1x EV-DO Rev. A 450MHz USB Modem. Mille maksimaalsed teoreetilised kiiruste näitajad siis järgnevad: Down link : 3.1Mbps / Up link : 1.8Mbps! Link seadme kirjeldusele: http://www.cmotech.com/korean/products/pro_05.html
Kasutaja jaoks ongi praktiliseks erinevuseks Rev.A ja Rel.0 vahel Up link kiirus ja vast ka tiba parem ping.
* hind peaks jääma umbes sama mis praegusel Rel.0 mobiilsel seadmel. Rev-A koduseadmeid e. "sarvikuid" ei ole niipea oodata. |
Kas vana tüüpi seadme hinda on siis ka plaanis vähendada?
Uus on kiirem, parema pingiga, maksab ainult 1998EEK (viiendikujagu odavam)
Või on mingi muu nüanss, miks keegi peaks veel vana ostma?
Kas uut tüüpi seadmele antakse autoantenn komplektis kaasa?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silwer
HV kasutaja
liitunud: 11.08.2004
|
06.05.2008 20:33:55
|
|
|
| Vanad seadmed on otsas. Uutel komplektis autoantenni kaasas ei ole. Aga eraldi saab osta.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
06.05.2008 20:59:42
|
|
|
| Silwer, kas vana seadme autoantenn sobib ka uuele,ehk kas üleminek on sama?
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|