|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
InQbus
HV vaatleja

liitunud: 30.07.2004
|
20.04.2008 18:09:33
|
|
|
| eeromees kirjutas: |
| Nojah,ma olen seda resendi ka oma 10-15 korda teinud,ikka ei midagi... |
Vaata ka igaks juhuks junk maili! (Spami kaust vms, erinevatel meilidel on see erineva nimetusega)
Gmailis tuli kohe küll Inboxi, kuid mujalt foorumitest lugedes, siis osadel tuleb ka junk maili!
_________________ PSN: InQbus |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeromees
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2005
|
20.04.2008 18:40:02
|
|
|
junk mail juba pool päeva ka täiesti tühi
_________________ PSN: eestimees |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
20.04.2008 22:25:16
|
|
|
krdi võimatu see registreerimine, mis ma sinna parooliks panema pean, ainult numbrid ei sobi ainult tähed ei sobi, loobib mingi punast iga kord, tehku kurat konkreetne see registreerumine ja ostku mingi korralik server vms, ajuvaba et ikka asi katki...
edit: peale selle whinepostituse tegemist järgmise korraga läks läbi ja kohe tuli email ka :)
edit2: selle emaili confirmimise lingiga läks ka oma 10 korda enne kui hakkama sain :P
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeromees
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2005
|
20.04.2008 22:51:04
|
|
|
No küll teil ikka veab! Ma siiani üritan meili saada ja vist jäängi üritama. Masendavad jaapanlased...
_________________ PSN: eestimees |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
adister
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2006
|
20.04.2008 23:50:02
|
|
|
| autoformeriga õnnestus 10 minutiga asi.... enne seda oli asi tõesti nutune.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
21.04.2008 00:48:24
|
|
|
Kas Konami ID-s sisestatavad andmed peavad samad olema, mis mu PS3-e omad
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeromees
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2005
|
21.04.2008 01:10:03
|
|
|
Eip, see on omaette maailm. game id password on ju näiteks numbritega. Omg, jaapani ajuhiiglased! Tehke asi veel keerulisemaks.
Ja where the F is my confirmation e-mail???
_________________ PSN: eestimees |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiire
HV kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
InQbus
HV vaatleja

liitunud: 30.07.2004
|
21.04.2008 09:33:28
|
|
|
| tsitaat: |
We would like to thank all players for their keen interest in taking part in the beta test.
However, we regret to inform you that due to extraordinary levels of traffic from all around the globe, we have been unable to run the service to the level we expected.
As a temporary measure, we will be deferring the start of the US public beta test until we are able to stabilize our server.
We would like to apologize for all inconveniences as well as confusion caused.
We would like to add that due to the above reasons, we will be making the following changes to the schedule:
1) Suspend beta test: As of 21/04/2008 08:00(CEST)
2) Restart date: TBA. We will be making another announcement on 22/04/2008 08:00(CEST)
3) Beta Test closure: This will now be on 11/05/2008 at 24:00(CEST) rather than 06/05/2008 at 24:00(CEST)
|
http://www.konami.jp/mgo/us/index.html
nonii, mida oligi arvata, et MGO Betat lükatakse edasi!
_________________ PSN: InQbus |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiire
HV kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
21.04.2008 09:35:28
|
|
|
| InQbus kirjutas: |
| tsitaat: |
We would like to thank all players for their keen interest in taking part in the beta test.
However, we regret to inform you that due to extraordinary levels of traffic from all around the globe, we have been unable to run the service to the level we expected.
As a temporary measure, we will be deferring the start of the US public beta test until we are able to stabilize our server.
We would like to apologize for all inconveniences as well as confusion caused.
We would like to add that due to the above reasons, we will be making the following changes to the schedule:
1) Starting date: TBA. We will be making another announcement on 22/4/2008 23:00(PDT)
2) Beta Test closure: This will now be on 11/05/2008 at 24:00(PDT) rather than 06/05/2008 at 24:00(PDT)
|
http://www.konami.jp/mgo/us/index.html
nonii, mida oligi arvata, et MGO Betat lükatakse edasi! |
oeh, lihtsalt tore, miskipärast ma arvan, et Euroopas ja USAs jääbki see beta tulemata. Vähemalt järgneva kahe nädala jooksul. Ja siis ma vist ei viitsigi enam selle beta (kus ainult kaks mapi) jamada, siis ju GTA IV juba
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
InQbus
HV vaatleja

liitunud: 30.07.2004
|
21.04.2008 09:46:10
|
|
|
| kiire kirjutas: |
oeh, lihtsalt tore, miskipärast ma arvan, et Euroopas ja USAs jääbki see beta tulemata. Vähemalt järgneva kahe nädala jooksul. Ja siis ma vist ei viitsigi enam selle beta (kus ainult kaks mapi) jamada, siis ju GTA IV juba  |
kusjuures, praegu on sellised jutud, et EU võib saada Beta just esmajärjekorras (22.04) ning USA release on veel TBA
_________________ PSN: InQbus |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
21.04.2008 12:16:14
|
|
|
| InQbus kirjutas: |
| tsitaat: |
We would like to add that due to the above reasons, we will be making the following changes to the schedule:
1) Suspend beta test: As of 21/04/2008 08:00(CEST)
2) Restart date: TBA. We will be making another announcement on 22/04/2008 08:00(CEST)
3) Beta Test closure: This will now be on 11/05/2008 at 24:00(CEST) rather than 06/05/2008 at 24:00(CEST)
|
http://www.konami.jp/mgo/us/index.html
nonii, mida oligi arvata, et MGO Betat lükatakse edasi! |
Kurat täna jäin ekstra haigeks, et rahus mängida.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
21.04.2008 17:53:12
|
|
|
Kelle poolel sa siis oled? Aga uudis on hea, see oleks juba teine kolmas cost cut Ehk ei müü sony miinuses oma konsooli siis.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahvilõust
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
21.04.2008 17:55:41
|
|
|
| d3t kirjutas: |
Ehk ei müü sony miinuses oma konsooli siis. |
Kas tootmiskulude kokkuhoiul kvaliteet ei lange?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
21.04.2008 17:55:46
|
|
|
| d3t kirjutas: |
Kelle poolel sa siis oled? |
Millal sa aru saad, et kõik pole mingit "poolt" valinud.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
21.04.2008 17:58:29
|
|
|
ei meeld imulle eriti ps3-me nn ringimõtlemine..las olla naq on ja asi korras ...tehke ainult mängud odavamaks
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
21.04.2008 18:00:18
|
|
|
| xeon kirjutas: |
ei meeld imulle eriti ps3-me nn ringimõtlemine..las olla naq on ja asi korras ...tehke ainult mängud odavamaks  |
Kas sa tead üldse, millest jutt käib?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
21.04.2008 18:17:08
|
|
|
sain ikka aru...ps3 ei too kasumit ...veel...ja tahavad teha tootmist odavamaks AGA
mina mõtlesin seda asja mis oli selle teksti lõpus
Reader Yaddam205 just reminded us about the "Slim PS3" redesign rumored for release in Autumn
et kui nad hakkavad seda ps3-me nn slim-iks tegema siis minu arust on see bs see on kõigest minu arvamus
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
21.04.2008 18:20:00
|
|
|
| ahvilõust kirjutas: |
| Kas tootmiskulude kokkuhoiul kvaliteet ei lange? |
die shrink. ei muudeta mitte midagi peale transistori suuruse tootmisprotsessis. millest johtuvalt mahub ühele ränilehele rohkem kiipe ning kuna lehe hind jääb muutumatuks, saab kiipe odavamalt müüa. lisaks on väiksema protsessiga kiibid reeglina jahedamad.
sama jutt xeonile.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
21.04.2008 18:26:53
|
|
|
| xeon kirjutas: |
| Reader Yaddam205 just reminded us about the "Slim PS3" redesign rumored for release in Autumn |
See mõjutab sind sama palju, kui Abdul Rahul Harjami nohusse sattumine. Juhul, kui sa seda osta ei taha, muidugi. >_>
Mängud ei lähe sul odavamaks. Vähemalt uued mitte.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
21.04.2008 19:05:36
|
|
|
| Mängud lähevad ehk siis odavamaks kui mingid platinum variandid hakkavad tulema - samas seda millal siuke asi võiks juhtuda ei oska küll ette ennustada, paari kolme aasta pärast ehk.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
21.04.2008 23:20:37
|
|
|
| tsitaat: |
nonii, mida oligi arvata, et MGO Betat lükatakse edasi!
|
Loodetavasti parandavad ka seda "regamist"
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elwood
HV vaatleja
liitunud: 04.04.2008
|
22.04.2008 22:51:01
|
|
|
TERE.
Keegi hea inimene võiks öelda kuidas PS3 netti saada või mingi lingi anda kus sellest juttu.Praegu olen niipalju teinud,et võtsin modemist arvutisse mineva juhtme ja torkasin ta pleikkari külge.Nüüd saab aru küll et juhe on olemas aga netti ei leia.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
22.04.2008 22:54:55
|
|
|
| d3t kirjutas: |
Kelle poolel sa siis oled? Aga uudis on hea, see oleks juba teine kolmas cost cut Ehk ei müü sony miinuses oma konsooli siis. |
ei ole kuskil ega kellegi poolel
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
23.04.2008 00:22:17
|
|
|
| elwood kirjutas: |
TERE.
Keegi hea inimene võiks öelda kuidas PS3 netti saada või mingi lingi anda kus sellest juttu.Praegu olen niipalju teinud,et võtsin modemist arvutisse mineva juhtme ja torkasin ta pleikkari külge.Nüüd saab aru küll et juhe on olemas aga netti ei leia. |
Konsooli settingute all asjad paigas ? Lähed menüüs SETTINGS ->NETWORK SETTINGS -> INTERNET CONNECTION SETTINGS ja tegutse vastavalt ekraanil oleva möla järgi . Loe oma konsooli kasutusjuhendit !
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
InQbus
HV vaatleja

liitunud: 30.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
23.04.2008 09:07:05
|
|
|
| Sain eile regatud, nüüd siis vaja 25. kuupäeav oodata. Mis see kell meil võiks olla, kui välja kuulutatud alguse aeg oli 24.00?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
23.04.2008 11:43:41
|
|
|
| Kuulge tehke mängule enda teema, ei ole vaja PS3 teemas läbuda.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elwood
HV vaatleja
liitunud: 04.04.2008
|
23.04.2008 13:41:31
|
|
|
| Eric80 kirjutas: |
| elwood kirjutas: |
TERE.
Keegi hea inimene võiks öelda kuidas PS3 netti saada või mingi lingi anda kus sellest juttu.Praegu olen niipalju teinud,et võtsin modemist arvutisse mineva juhtme ja torkasin ta pleikkari külge.Nüüd saab aru küll et juhe on olemas aga netti ei leia. |
Konsooli settingute all asjad paigas ? Lähed menüüs SETTINGS ->NETWORK SETTINGS -> INTERNET CONNECTION SETTINGS ja tegutse vastavalt ekraanil oleva möla järgi . Loe oma konsooli kasutusjuhendit !  |
See kasutusjuhendi jutt on ka selline et pane juhe taha ja ongi kõik OK.
Panen seal settingues kõik "on" ja lõpus ütleb et ei saa IP aadressi ja kogu lugu.(Tegemist on starmani modemiga.)
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
23.04.2008 19:19:51
|
|
|
| elwood kirjutas: |
| Eric80 kirjutas: |
| elwood kirjutas: |
TERE.
Keegi hea inimene võiks öelda kuidas PS3 netti saada või mingi lingi anda kus sellest juttu.Praegu olen niipalju teinud,et võtsin modemist arvutisse mineva juhtme ja torkasin ta pleikkari külge.Nüüd saab aru küll et juhe on olemas aga netti ei leia. |
Konsooli settingute all asjad paigas ? Lähed menüüs SETTINGS ->NETWORK SETTINGS -> INTERNET CONNECTION SETTINGS ja tegutse vastavalt ekraanil oleva möla järgi . Loe oma konsooli kasutusjuhendit !  |
See kasutusjuhendi jutt on ka selline et pane juhe taha ja ongi kõik OK.
Panen seal settingues kõik "on" ja lõpus ütleb et ei saa IP aadressi ja kogu lugu.(Tegemist on starmani modemiga.) |
Ehk mingi restart modemile? Aga seda küsi juba parem Stärmännilt.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
23.04.2008 20:05:59
|
|
|
oletan (ei ole starmänni klient) et pead settingud paika panema samuti nagu PC's paned. Kui sa arvutis kah teed nõnda et juhe takka ja töötab siis nõnda on ka PS3'ga (mul oli). Aga kui pead mingi ühenduse looma vms jura siis pead sama info PS3 kah andma
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
23.04.2008 21:32:04
|
|
|
starmani puhul pead kaabelmodemile ka restardi tegema. Või kui soovid ps3 ja arvutit korraga netti ühendada, siis ruuteri vahele ostma.
Starmanil on mingi teema võrku ühendatud seadme MAC aadressiga ja vaid sellele annab IP. Kui lihtsalt seadmed ümber vahetad, siis uus asi ei saa enam netti. Modemi restart on aidanud, niipalju kui endal vaja on läinud (paar korda..)
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
24.04.2008 14:55:52
|
|
|
Kust saab osta PS3 hea hinnaga ?
Ja kas mingit "soodus" kampaaniat ei tule kusagil seoses ps3-mega?
_________________ Pakkuda soodsamalt diislit & bena Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
24.04.2008 15:47:25
|
|
|
Just küsikski et kas PS3 on mingisuguse hinnalanguse teinud vahepeal? põhjas maksab 40GB+GT5P 6200.-.Ilmunud on ka 250GB versioon hinnaga 7800.-
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
24.04.2008 16:32:29
|
|
|
pigem mujal asi normaalse hinnaga ja meil tiba kirves :)
see 250gb variant on mingi kodukootud ainult, ruumi puudu jääb toon poest sellise ja on ka 250gb versioon.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tann84
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2008
|
24.04.2008 19:03:16
|
|
|
e-market tõstis ka nüüd ps3 hinda(ennem oli 6900 eeku,nüüd u 7490 eeku).peab vist experdist ära ostma enne kui seal ka tõstavad
_________________ PSN: karl877 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
24.04.2008 19:34:32
|
|
|
| kas ma olen pimedaks jäänud või ongi euro storest demod ära kadunud???
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
24.04.2008 19:35:47
|
|
|
see PS3 store süsteem minuarust on sutsu karvane ja veider + laeb pool päeva. Aga demod kui viimati vaatasin olid alles... pidi ainult otsima
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
24.04.2008 19:46:57
|
|
|
| selle kohta mingid uudised olid ka et EU stores asjad kahtlased paigutatud, usa poes palju paremini ja demod kiiremini üldiselt üleval ka, tirige sealt :)
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
24.04.2008 19:55:21
|
|
|
kuidas poodi vahetada ise tahtsin condemned 2 demo aga piixugi eu omas ei olnud
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
24.04.2008 20:07:47
|
|
|
| angel kirjutas: |
kuidas poodi vahetada ise tahtsin condemned 2 demo aga piixugi eu omas ei olnud |
teed omale ühe kasutaja veel ja regad selle usasse. kõik asjad mis ostad või tirid usa poest töötavad su euroopa kontoga ka.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
24.04.2008 20:57:17
|
|
|
arvutis on hunnik hd kvaliteediga filme formaadis mpg4 convertisin siis mkv-st mpg4-ja aga ei taha tuvastada media playeris..läbi widows media muidu lasen..avi failid tulevad kõik läbi...isegi 1 hd kvaliteedis avi tuleb läbi....
muide kas kõvaketas ps3-mel peab olema 5400 -ne??? ..lugesin siit kuskilt välja...
ja mis storest te seda mgr4-ndat tõmbate???
see media server ajab ikka julmalt s*ta keema.. miks ta ei uuenda stuffi ...ma tegin nii arvutile kui ka ps3-mele resa aga ei näe ma oma filme ega uusi pilte mis panin kausta
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tyler
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003
|
25.04.2008 00:10:10
|
|
|
| xeon, saan ma õigesti aru, et ps3'ga saab tavalisi avi faile vaadata? millises formaadis/koodekis?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
25.04.2008 10:09:12
|
|
|
Kasutaja Steff. v2idab ,et xbox360 ja ps3 on Identsete prosedega. Mina ei tahaks seda uskuda. Kummal 6igus on ?
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
25.04.2008 10:32:30
|
|
|
vikipeedia andmetel on ps3 CPU 3.2 GHz Cell Broadband Engine with 1 PPE & 7 SPEs ja
xbox360 CPU 3.2 GHz PPC Tri-Core Xenon
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
25.04.2008 16:23:00
|
|
|
| MGS serverid olevat püsti, kinnitada saan umbes 15 minuti pärast, kui tööpäev läbi ja koju olen jõudnud
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeromees
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2005
|
25.04.2008 18:16:57
|
|
|
On jah üleval aga erilist põnevust ei pakkunud (vähemalt mulle mitte). MG peaks kindlasti ostma aga vist jääb (õnneks) MG Online raha alles...
_________________ PSN: eestimees |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
red_devil
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
25.04.2008 18:19:52
|
|
|
Kas mitte MGS-Online ei ole MGS4-ga kaasas, et tegemist ei ole eraldi ostetava mänguga? miskipärast oli selline mulje jäänud.
_________________ PSN: raunts |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|