Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
InQbus
HV vaatleja
InQbus

liitunud: 30.07.2004




sõnum 20.04.2008 18:09:33 vasta tsitaadiga

eeromees kirjutas:
Nojah,ma olen seda resendi ka oma 10-15 korda teinud,ikka ei midagi...


Vaata ka igaks juhuks junk maili! (Spami kaust vms, erinevatel meilidel on see erineva nimetusega)
Gmailis tuli kohe küll Inboxi, kuid mujalt foorumitest lugedes, siis osadel tuleb ka junk maili!

_________________
PSN: InQbus
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eeromees
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2005




sõnum 20.04.2008 18:40:02 vasta tsitaadiga

junk mail juba pool päeva ka täiesti tühi icon_cry.gif
_________________
PSN: eestimees
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 20.04.2008 22:25:16 vasta tsitaadiga

krdi võimatu see registreerimine, mis ma sinna parooliks panema pean, ainult numbrid ei sobi ainult tähed ei sobi, loobib mingi punast iga kord, tehku kurat konkreetne see registreerumine ja ostku mingi korralik server vms, ajuvaba et ikka asi katki...
edit: peale selle whinepostituse tegemist järgmise korraga läks läbi ja kohe tuli email ka :)
edit2: selle emaili confirmimise lingiga läks ka oma 10 korda enne kui hakkama sain :P
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeromees
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2005




sõnum 20.04.2008 22:51:04 vasta tsitaadiga

No küll teil ikka veab! Ma siiani üritan meili saada ja vist jäängi üritama. Masendavad jaapanlased... icon_evil.gif
_________________
PSN: eestimees
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
adister
HV vaatleja
adister

liitunud: 06.12.2006




sõnum 20.04.2008 23:50:02 vasta tsitaadiga

autoformeriga õnnestus 10 minutiga asi.... enne seda oli asi tõesti nutune.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 00:48:24 vasta tsitaadiga

Kas Konami ID-s sisestatavad andmed peavad samad olema, mis mu PS3-e omad icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeromees
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2005




sõnum 21.04.2008 01:10:03 vasta tsitaadiga

Eip, see on omaette maailm. game id password on ju näiteks numbritega. Omg, jaapani ajuhiiglased! Tehke asi veel keerulisemaks.
Ja where the F is my confirmation e-mail???

_________________
PSN: eestimees
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 21.04.2008 08:10:04 vasta tsitaadiga

Jah ja kui saategi registreeruda (mina valisin maaks UK) siis, pole põhjust kiirustada sest nagu nii te onlinei ei saa, nimelt logisin sisse küll (ühtegi errorit ei tulnu....veel) kuni clickisn start game ja kõik, järjekordne error. icon_evil.gif

Tõepoolest pigem nagu offline beta: http://kotaku.com/381891/konami-id-dojo-metal-gear-online-more-like-offline
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
InQbus
HV vaatleja
InQbus

liitunud: 30.07.2004




sõnum 21.04.2008 09:33:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:
We would like to thank all players for their keen interest in taking part in the beta test.
However, we regret to inform you that due to extraordinary levels of traffic from all around the globe, we have been unable to run the service to the level we expected.
As a temporary measure, we will be deferring the start of the US public beta test until we are able to stabilize our server.
We would like to apologize for all inconveniences as well as confusion caused.

We would like to add that due to the above reasons, we will be making the following changes to the schedule:
1) Suspend beta test: As of 21/04/2008 08:00(CEST)
2) Restart date: TBA. We will be making another announcement on 22/04/2008 08:00(CEST)
3) Beta Test closure: This will now be on 11/05/2008 at 24:00(CEST) rather than 06/05/2008 at 24:00(CEST)


http://www.konami.jp/mgo/us/index.html

nonii, mida oligi arvata, et MGO Betat lükatakse edasi!

_________________
PSN: InQbus
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 21.04.2008 09:35:28 vasta tsitaadiga

InQbus kirjutas:
tsitaat:
We would like to thank all players for their keen interest in taking part in the beta test.
However, we regret to inform you that due to extraordinary levels of traffic from all around the globe, we have been unable to run the service to the level we expected.
As a temporary measure, we will be deferring the start of the US public beta test until we are able to stabilize our server.
We would like to apologize for all inconveniences as well as confusion caused.

We would like to add that due to the above reasons, we will be making the following changes to the schedule:
1) Starting date: TBA. We will be making another announcement on 22/4/2008 23:00(PDT)
2) Beta Test closure: This will now be on 11/05/2008 at 24:00(PDT) rather than 06/05/2008 at 24:00(PDT)


http://www.konami.jp/mgo/us/index.html

nonii, mida oligi arvata, et MGO Betat lükatakse edasi!


oeh, lihtsalt tore, miskipärast ma arvan, et Euroopas ja USAs jääbki see beta tulemata. Vähemalt järgneva kahe nädala jooksul. Ja siis ma vist ei viitsigi enam selle beta (kus ainult kaks mapi) jamada, siis ju GTA IV juba icon_wink.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
InQbus
HV vaatleja
InQbus

liitunud: 30.07.2004




sõnum 21.04.2008 09:46:10 vasta tsitaadiga

kiire kirjutas:

oeh, lihtsalt tore, miskipärast ma arvan, et Euroopas ja USAs jääbki see beta tulemata. Vähemalt järgneva kahe nädala jooksul. Ja siis ma vist ei viitsigi enam selle beta (kus ainult kaks mapi) jamada, siis ju GTA IV juba icon_wink.gif


kusjuures, praegu on sellised jutud, et EU võib saada Beta just esmajärjekorras (22.04) ning USA release on veel TBA

_________________
PSN: InQbus
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 21.04.2008 12:16:14 vasta tsitaadiga

InQbus kirjutas:
tsitaat:


We would like to add that due to the above reasons, we will be making the following changes to the schedule:
1) Suspend beta test: As of 21/04/2008 08:00(CEST)
2) Restart date: TBA. We will be making another announcement on 22/04/2008 08:00(CEST)
3) Beta Test closure: This will now be on 11/05/2008 at 24:00(CEST) rather than 06/05/2008 at 24:00(CEST)


http://www.konami.jp/mgo/us/index.html

nonii, mida oligi arvata, et MGO Betat lükatakse edasi!


Kurat täna jäin ekstra haigeks, et rahus mängida. icon_evil.gif

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 15:54:41 vasta tsitaadiga

loodame, et vastab tõele ja hinnad langevad: http://www.engadget.com/2008/04/21/ps3-to-get-smaller-cell-and-or-rsx-chips-in-august/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 17:53:12 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
loodame, et vastab tõele ja hinnad langevad: http://www.engadget.com/2008/04/21/ps3-to-get-smaller-cell-and-or-rsx-chips-in-august/


Kelle poolel sa siis oled? icon_smile.gif Aga uudis on hea, see oleks juba teine kolmas cost cut thumbs_up.gif Ehk ei müü sony miinuses oma konsooli siis.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 21.04.2008 17:55:41 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Skeptik kirjutas:
loodame, et vastab tõele ja hinnad langevad: http://www.engadget.com/2008/04/21/ps3-to-get-smaller-cell-and-or-rsx-chips-in-august/


Ehk ei müü sony miinuses oma konsooli siis.


Kas tootmiskulude kokkuhoiul kvaliteet ei lange?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 17:55:46 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Kelle poolel sa siis oled? icon_smile.gif
Millal sa aru saad, et kõik pole mingit "poolt" valinud.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 17:58:29 vasta tsitaadiga

ei meeld imulle eriti ps3-me nn ringimõtlemine..las olla naq on ja asi korras ...tehke ainult mängud odavamaks thumbs_up.gif icon_smile.gif
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 18:00:18 vasta tsitaadiga

xeon kirjutas:
ei meeld imulle eriti ps3-me nn ringimõtlemine..las olla naq on ja asi korras ...tehke ainult mängud odavamaks thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kas sa tead üldse, millest jutt käib?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 18:17:08 vasta tsitaadiga

sain ikka aru...ps3 ei too kasumit ...veel...ja tahavad teha tootmist odavamaks AGA
mina mõtlesin seda asja mis oli selle teksti lõpus

Reader Yaddam205 just reminded us about the "Slim PS3" redesign rumored for release in Autumn

et kui nad hakkavad seda ps3-me nn slim-iks tegema siis minu arust on see bs see on kõigest minu arvamus icon_smile.gif

_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 18:20:00 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Kas tootmiskulude kokkuhoiul kvaliteet ei lange?

die shrink. ei muudeta mitte midagi peale transistori suuruse tootmisprotsessis. millest johtuvalt mahub ühele ränilehele rohkem kiipe ning kuna lehe hind jääb muutumatuks, saab kiipe odavamalt müüa. lisaks on väiksema protsessiga kiibid reeglina jahedamad.

sama jutt xeonile.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 18:26:53 vasta tsitaadiga

xeon kirjutas:
Reader Yaddam205 just reminded us about the "Slim PS3" redesign rumored for release in Autumn
See mõjutab sind sama palju, kui Abdul Rahul Harjami nohusse sattumine. Juhul, kui sa seda osta ei taha, muidugi. >_>

Mängud ei lähe sul odavamaks. Vähemalt uued mitte.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 19:05:36 vasta tsitaadiga

Mängud lähevad ehk siis odavamaks kui mingid platinum variandid hakkavad tulema - samas seda millal siuke asi võiks juhtuda ei oska küll ette ennustada, paari kolme aasta pärast ehk.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 23:20:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

nonii, mida oligi arvata, et MGO Betat lükatakse edasi!

icon_evil.gif
Loodetavasti parandavad ka seda "regamist" icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elwood
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2008




sõnum 22.04.2008 22:51:01 vasta tsitaadiga

TERE.

Keegi hea inimene võiks öelda kuidas PS3 netti saada või mingi lingi anda kus sellest juttu.Praegu olen niipalju teinud,et võtsin modemist arvutisse mineva juhtme ja torkasin ta pleikkari külge.Nüüd saab aru küll et juhe on olemas aga netti ei leia.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2008 22:54:55 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Skeptik kirjutas:
loodame, et vastab tõele ja hinnad langevad: http://www.engadget.com/2008/04/21/ps3-to-get-smaller-cell-and-or-rsx-chips-in-august/


Kelle poolel sa siis oled? icon_smile.gif Aga uudis on hea, see oleks juba teine kolmas cost cut thumbs_up.gif Ehk ei müü sony miinuses oma konsooli siis.

ei ole kuskil ega kellegi poolel icon_confused.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 00:22:17 vasta tsitaadiga

elwood kirjutas:
TERE.

Keegi hea inimene võiks öelda kuidas PS3 netti saada või mingi lingi anda kus sellest juttu.Praegu olen niipalju teinud,et võtsin modemist arvutisse mineva juhtme ja torkasin ta pleikkari külge.Nüüd saab aru küll et juhe on olemas aga netti ei leia.

Konsooli settingute all asjad paigas ? Lähed menüüs SETTINGS ->NETWORK SETTINGS -> INTERNET CONNECTION SETTINGS ja tegutse vastavalt ekraanil oleva möla järgi . Loe oma konsooli kasutusjuhendit ! icon_confused.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
InQbus
HV vaatleja
InQbus

liitunud: 30.07.2004




sõnum 23.04.2008 08:50:30 vasta tsitaadiga

https://id.konami.net/mgo/selectCountry.jsp

Konami poolt temporary fix ID loomiseks ehk siis kõigil kellel oli probleeme regamisega, proovige uuesti!

_________________
PSN: InQbus
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 23.04.2008 09:07:05 vasta tsitaadiga

Sain eile regatud, nüüd siis vaja 25. kuupäeav oodata. Mis see kell meil võiks olla, kui välja kuulutatud alguse aeg oli 24.00?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 11:43:41 vasta tsitaadiga

Kuulge tehke mängule enda teema, ei ole vaja PS3 teemas läbuda.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elwood
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2008




sõnum 23.04.2008 13:41:31 vasta tsitaadiga

Eric80 kirjutas:
elwood kirjutas:
TERE.

Keegi hea inimene võiks öelda kuidas PS3 netti saada või mingi lingi anda kus sellest juttu.Praegu olen niipalju teinud,et võtsin modemist arvutisse mineva juhtme ja torkasin ta pleikkari külge.Nüüd saab aru küll et juhe on olemas aga netti ei leia.

Konsooli settingute all asjad paigas ? Lähed menüüs SETTINGS ->NETWORK SETTINGS -> INTERNET CONNECTION SETTINGS ja tegutse vastavalt ekraanil oleva möla järgi . Loe oma konsooli kasutusjuhendit ! icon_confused.gif






See kasutusjuhendi jutt on ka selline et pane juhe taha ja ongi kõik OK.

Panen seal settingues kõik "on" ja lõpus ütleb et ei saa IP aadressi ja kogu lugu.(Tegemist on starmani modemiga.)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 23.04.2008 19:19:51 vasta tsitaadiga

elwood kirjutas:
Eric80 kirjutas:
elwood kirjutas:
TERE.

Keegi hea inimene võiks öelda kuidas PS3 netti saada või mingi lingi anda kus sellest juttu.Praegu olen niipalju teinud,et võtsin modemist arvutisse mineva juhtme ja torkasin ta pleikkari külge.Nüüd saab aru küll et juhe on olemas aga netti ei leia.

Konsooli settingute all asjad paigas ? Lähed menüüs SETTINGS ->NETWORK SETTINGS -> INTERNET CONNECTION SETTINGS ja tegutse vastavalt ekraanil oleva möla järgi . Loe oma konsooli kasutusjuhendit ! icon_confused.gif


See kasutusjuhendi jutt on ka selline et pane juhe taha ja ongi kõik OK.

Panen seal settingues kõik "on" ja lõpus ütleb et ei saa IP aadressi ja kogu lugu.(Tegemist on starmani modemiga.)


Ehk mingi restart modemile? Aga seda küsi juba parem Stärmännilt.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 20:05:59 vasta tsitaadiga

oletan (ei ole starmänni klient) et pead settingud paika panema samuti nagu PC's paned. Kui sa arvutis kah teed nõnda et juhe takka ja töötab siis nõnda on ka PS3'ga (mul oli). Aga kui pead mingi ühenduse looma vms jura siis pead sama info PS3 kah andma
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 23.04.2008 21:32:04 vasta tsitaadiga

starmani puhul pead kaabelmodemile ka restardi tegema. Või kui soovid ps3 ja arvutit korraga netti ühendada, siis ruuteri vahele ostma.
Starmanil on mingi teema võrku ühendatud seadme MAC aadressiga ja vaid sellele annab IP. Kui lihtsalt seadmed ümber vahetad, siis uus asi ei saa enam netti. Modemi restart on aidanud, niipalju kui endal vaja on läinud (paar korda..)

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 24.04.2008 14:55:52 vasta tsitaadiga

Kust saab osta PS3 hea hinnaga ?

Ja kas mingit "soodus" kampaaniat ei tule kusagil seoses ps3-mega? icon_smile.gif

_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2008 15:47:25 vasta tsitaadiga

Just küsikski et kas PS3 on mingisuguse hinnalanguse teinud vahepeal? põhjas maksab 40GB+GT5P 6200.-.Ilmunud on ka 250GB versioon hinnaga 7800.- icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 24.04.2008 16:32:29 vasta tsitaadiga

pigem mujal asi normaalse hinnaga ja meil tiba kirves :)
see 250gb variant on mingi kodukootud ainult, ruumi puudu jääb toon poest sellise ja on ka 250gb versioon.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2008 19:03:16 vasta tsitaadiga

e-market tõstis ka nüüd ps3 hinda(ennem oli 6900 eeku,nüüd u 7490 eeku).peab vist experdist ära ostma enne kui seal ka tõstavad
_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 24.04.2008 19:34:32 vasta tsitaadiga

kas ma olen pimedaks jäänud või ongi euro storest demod ära kadunud???
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2008 19:35:47 vasta tsitaadiga

see PS3 store süsteem minuarust on sutsu karvane ja veider + laeb pool päeva. Aga demod kui viimati vaatasin olid alles... pidi ainult otsima thumbs_down.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 24.04.2008 19:46:57 vasta tsitaadiga

selle kohta mingid uudised olid ka et EU stores asjad kahtlased paigutatud, usa poes palju paremini ja demod kiiremini üldiselt üleval ka, tirige sealt :)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2008 19:55:21 vasta tsitaadiga

kuidas poodi vahetada icon_redface.gif ise tahtsin condemned 2 demo aga piixugi eu omas ei olnud
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 24.04.2008 20:07:47 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
kuidas poodi vahetada icon_redface.gif ise tahtsin condemned 2 demo aga piixugi eu omas ei olnud

teed omale ühe kasutaja veel ja regad selle usasse. kõik asjad mis ostad või tirid usa poest töötavad su euroopa kontoga ka.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2008 20:57:17 vasta tsitaadiga

arvutis on hunnik hd kvaliteediga filme formaadis mpg4 convertisin siis mkv-st mpg4-ja aga ei taha tuvastada media playeris..läbi widows media muidu lasen..avi failid tulevad kõik läbi...isegi 1 hd kvaliteedis avi tuleb läbi....
muide kas kõvaketas ps3-mel peab olema 5400 -ne??? ..lugesin siit kuskilt välja...
ja mis storest te seda mgr4-ndat tõmbate???


see media server ajab ikka julmalt s*ta keema.. icon_biggrin.gif miks ta ei uuenda stuffi ...ma tegin nii arvutile kui ka ps3-mele resa aga ei näe ma oma filme ega uusi pilte mis panin kausta icon_sad.gif

_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tyler
HV kasutaja
tyler

liitunud: 17.07.2003




sõnum 25.04.2008 00:10:10 vasta tsitaadiga

xeon, saan ma õigesti aru, et ps3'ga saab tavalisi avi faile vaadata? millises formaadis/koodekis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2008 10:09:12 vasta tsitaadiga

Kasutaja Steff. v2idab ,et xbox360 ja ps3 on Identsete prosedega. Mina ei tahaks seda uskuda. Kummal 6igus on ?
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 25.04.2008 10:32:30 vasta tsitaadiga

vikipeedia andmetel on ps3 CPU 3.2 GHz Cell Broadband Engine with 1 PPE & 7 SPEs ja
xbox360 CPU 3.2 GHz PPC Tri-Core Xenon
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2008 14:50:50 vasta tsitaadiga

PS3 järgmise versiooni muutus:
SONY has replaced the 90nm Cell with a 65nm Cell in the "third-generation product" and the Cell processor and graphics are cooled by separate heatsinks
http://techon.nikkeibp.co.jp/english/NEWS_EN/20080424/150927/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 25.04.2008 16:23:00 vasta tsitaadiga

MGS serverid olevat püsti, kinnitada saan umbes 15 minuti pärast, kui tööpäev läbi ja koju olen jõudnud
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeromees
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2005




sõnum 25.04.2008 18:16:57 vasta tsitaadiga

On jah üleval aga erilist põnevust ei pakkunud (vähemalt mulle mitte). MG peaks kindlasti ostma aga vist jääb (õnneks) MG Online raha alles...
_________________
PSN: eestimees
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
red_devil
HV kasutaja
red_devil

liitunud: 21.01.2006




sõnum 25.04.2008 18:19:52 vasta tsitaadiga

Kas mitte MGS-Online ei ole MGS4-ga kaasas, et tegemist ei ole eraldi ostetava mänguga? miskipärast oli selline mulje jäänud.
_________________
PSN: raunts
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.