Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Õllevaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui palju kulutad keskmiselt käsitööõllele kuus?
Ei kuluta sentigi!!!!
46%
 46%  [ 69 ]
<10€
28%
 28%  [ 43 ]
<30€
17%
 17%  [ 26 ]
<70€
4%
 4%  [ 7 ]
>70€ - ükski uus õlu ei jää maitsmata!
1%
 1%  [ 2 ]
>200€ tavalisele suurtootjate õllele
2%
 2%  [ 3 ]
hääli kokku : 150

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2008 20:31:11 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Kõik need kanepipildiga tooted vms on kõik üks paras piix . ostsin mingi energiajoogigi väidetavalt kanepiekstraktisisaldusega, kuid tegelikult oli tuim heinamaitse ja 20 krooni oli nagu lumme kustud.
sa ise oled paras piix, et ostad lootuses mingit kanepisodi sealt seest leida icon_smile.gif Mida sa siis ootasid? Et libistad joogi ära ja on siuke tunne, nagu oleks popsu teind ve icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.04.2008 20:36:02 vasta tsitaadiga

velsa, mine no põrgusse, ootasin no mingit maitsetki, mitte õlekõrresuppi. Mingi laksu alla jäämist tõepoolest ei oodanud just.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2008 20:38:32 vasta tsitaadiga

Ma ostsin kunagi klassiekskursioonil Budapesti turu pealt "Cannabis" kirjaga ja piltidega viirukeid, pärast hotellis lasime terve paki toas ära tiksuda, ei olnud lahe, kogu ülejäänud reisi haisesime mingi seebihaisu järgi ja toas ei kannatanud öösel magada lahtiste akendega ka mitte. icon_lol.gif

Üks pakk on siiamaani sahtlis.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2008 20:53:34 vasta tsitaadiga

Järmine:


Maitselt eelnevatest täiesti erinev ning pärast esimest lonksu tuli esimesena meelele grillvorst
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.04.2008 21:01:08 vasta tsitaadiga

Üks hetk kirjutas:
Järmine:


Maitselt eelnevatest täiesti erinev ning pärast esimest lonksu tuli esimesena meelele grillvorst
tahad korralikku suitsust ja grilli meenutavat õlle icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2008 21:07:48 vasta tsitaadiga

libe, oled toda mekkin'd?
Kui, siis kus kohast seda leida võib? Prooviks ära
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2008 21:26:27 vasta tsitaadiga

kas keegi sellest isendist teab midagi, nt hinda ja kust saab (peale Stoci)?



Aasta tagasi äripäeva Visioon testis õllesid ja see tuli pikalt teiste ees võitjaks, eelpoolmainitud Märzen oli kohe kannul.
Pidi väga hea asi olema.

Nende hinnangutest:

" SL: "Oo … vaata vahtu!"
HA: "Minust saab vist nüüd nisuõllede mees… See on küll maitsev!"
PS: "Kergelt gaasine ja hästi spetsiifiline, õudselt mõnus!"
SL: "Tõlkes tähendab vist ürgvalge."
PS: "Jajah, Urfaust oli see, millest kunagi hakati kõiki Fauste kirjutama."
PS: "See on tõesti hea kraam, kus seda müüakse?"
HA: "Ma arvan, et Stockmannis."
SL: "No tõesti ülileebe."
PS: "Meenutab nagu koduõlut.""


viimati muutis lightbluefox 10.04.2008 21:28:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.04.2008 21:28:12 vasta tsitaadiga

Üks hetk kirjutas:
libe, oled toda mekkin'd?
Kui, siis kus kohast seda leida võib? Prooviks ära
rimi ja comarket icon_lol.gif
samuti leiab tallinnas hobune ja stoori nimelisest kõrtsust narva maanteel
paraku ei ole infot, kas antud kõrts veel eksisteerib
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2008 21:32:29 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
rimi ja comarket icon_lol.gif

Heh, eks lähipäevadel uurib.

Vahepeal, aga, tegin ühe uue lahti.

Killer
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2008 22:09:39 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
nuh joodikud, kes arvab ära, mis filmiga tegu icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

Kuna ma nii joodik, et filmnimesid ei suuda meelde jätta, jään vastuse võlgu.

PS, ärge seda Amsterdam Maximator'it ostke - päris kole teine.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 01:27:41 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
http://beeradvocate.com/beer/profile/470/1862
Leffe Brune / Brown - Abbaye de Leffe S.A. - Beer Advocate

pärast mandli oppi kui pidin ca 3 nädalat ilma toidu ja õluta veetma oli se esimene õlu mida jõin.
ei tea kas se oli sellest, aga ikka roppu häste maitses, 0.7l pudel oli ka huvitavaks vahelduseks.

praegu lõpetan vist speshuli(a le coq special) ära ja aitab tänaseks.

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 12.04.2008 14:29:36 vasta tsitaadiga

Otsisin hoiatuseks rõdult välja ühe õlle, mis leidis oma tee kraanikaussi pärast esimest lonksu.



Tähelepanelik õllevaatleja näeb, et koolesid ka kärbsed peale ühte lonksu.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 14:33:17 vasta tsitaadiga

Njah, kulistasin puubis eile ühe Saku Kuld õlle alla. Mitte mingit emotsiooni ei tekkinud, et tahaks veel vms. Juu olen siis õllevaba inimene 8)
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 12.04.2008 14:40:01 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Njah, kulistasin puubis eile ühe Saku Kuld õlle alla. Mitte mingit emotsiooni ei tekkinud, et tahaks veel vms. Juu olen siis õllevaba inimene 8)


Saku Kuld ei ole ka suurem asi õlle. Liiga magus maik on minu arust juures. Pärast ühte Kulda ei teki ka minul emotsiooni, et võtaks järgmise icon_wink.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 14:54:05 vasta tsitaadiga

Väike ja ülikülm ülejäägipremium vesipiibu ja töö kõrvale on sigamõnus.

Viimasel ajal ostan vist iga nädal tolle eksportkohvri, hää mugav tassida. thumbs_up.gif

_________________
PS, kui teemades ei vasta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 12.04.2008 14:56:31 vasta tsitaadiga

Momendil panen mäkra.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 14:59:57 vasta tsitaadiga

Polegi mahti olnud toda proovida, paluks maitsekirjeldust/võrdlust.
_________________
PS, kui teemades ei vasta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 12.04.2008 15:09:35 vasta tsitaadiga

Kuna ma rinnapiimast suht ammu võõrdunud ja õlut tarbin regulaarselt juba 15 aastat, siis minu maitsemeeled on kohandunud natukene kibedama ja kangema õlle suunas. Mäger on joodav õlu, maha ei vala. Prooviks ostsin ühe ja läheb kenasti alla. Saku Hele on parem, kibedam mekk. Mäger neutraalne õlu, ei tekita emotsioone.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 15:19:13 vasta tsitaadiga

kõik te olete hukas selle kirjanduse arvates

http://www.ave.ee/download/OK2_webi.pdf

icon_biggrin.gif lugege ka teisi, müüdidpurustamine on ka ikka halenaljakas.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bussy
Kreisi kasutaja
Bussy

liitunud: 14.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 15:26:50 vasta tsitaadiga

Raidomarek kirjutas:
kõik te olete hukas selle kirjanduse arvates

http://www.ave.ee/download/OK2_webi.pdf

icon_biggrin.gif lugege ka teisi, müüdidpurustamine on ka ikka halenaljakas.


Anekas seal lõpus oli mahe vähemalt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 12.04.2008 15:53:34 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kedagi, kes teaks kedagi, kes töötab Saku Õlletehases? Ma küsiks, miks nad Saku Rock'i p.e.r.s.e. on keeranud?
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 16:30:44 vasta tsitaadiga

Räägitakse, et see villitakse pesemata pudelitesse, et oleks karmim tsiklivendade õlle thumbs_up.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 19:30:59 vasta tsitaadiga

ükspäev sai Mäkra proovitud. kuidagi vesine vmt oli. olin kergelt tõbine ka, vbl see häkkis maitseelundeid icon_rolleyes.gif
aga Rocki kohta katsun uurida kohalikult müügimehelt, äkki on miskit mahlakat siseinfi icon_biggrin.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.04.2008 19:35:44 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ükspäev sai Mäkra proovitud. kuidagi vesine vmt oli. olin kergelt tõbine ka, vbl see häkkis maitseelundeid icon_rolleyes.gif
aga Rocki kohta katsun uurida kohalikult müügimehelt, äkki on miskit mahlakat siseinfi icon_biggrin.gif
see jooksis lehtedest ka läbi, et rocki puhul kasutati mingit odavamat humalat ja kuna kliendid said maitseerinevusest aru, siis mindi vana humala peale tagasi

võibolla sai siin veel vana partiid maitsta
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.04.2008 23:30:27 vasta tsitaadiga

Krt võtku Puls Märzen ikka üle prahi jook thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 13.04.2008 15:50:11 vasta tsitaadiga

Lost Continendis sai HV viimase üritusel käies tumeda õlle austajana otsitud head Saku Tumedat. Ple. Et prooviks miskit muud:


tsitaat:
Beamich 0,5 l. (tume) 42.-


Sai menüüst valitud.

Siis sai endale lubatud, et sellist asja vabatahtlikult enam suusisse ei võta icon_wink.gif Nagu seisma jäänud mullivette oleks supilusikatäis võid vahustatud. Ei mingit maitset. ÕUDNEEE - hoidke eemale icon_lol.gif

Õnneks kodumaine A Le Coq`i Porter tekitas õllemaitse lõpuks.

Siit moraal: tahad head õlut - ära piiritagust tumedat osta icon_exclaim.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2008 16:56:21 vasta tsitaadiga

Et siis kell 18.00 jalkat veidi - ManU vs. Arsenal - peaks mõned kullad selle puhul ostma. icon_idea.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.04.2008 19:03:39 vasta tsitaadiga

batman kirjutas:
tsitaat:
Beamich 0,5 l. (tume) 42.-


Sai menüüst valitud.

Siis sai endale lubatud, et sellist asja vabatahtlikult enam suusisse ei võta icon_wink.gif Nagu seisma jäänud mullivette oleks supilusikatäis võid vahustatud. Ei mingit maitset. ÕUDNEEE - hoidke eemale icon_lol.gif

Õnneks kodumaine A Le Coq`i Porter tekitas õllemaitse lõpuks.

Siit moraal: tahad head õlut - ära piiritagust tumedat osta icon_exclaim.gif icon_lol.gif
ju siis ülejäänud maailm eksib
http://beeradvocate.com/beer/profile/1349/14412
http://beeradvocate.com/beer/profile/358/927
kui oled guinnessit vaadist võtnud kunagi, siis beamishiga võhik ei suuda vahet teha

beamish on imo mõnus karastusjook, mida võib vabalt liitrites juua 8)
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2008 20:07:24 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Täna võtsin üle pika aja Ice`i jälle. Maitse pole põrmugi halvemaks muutunud, arvan, et hoopis paremaks beer_yum.gif thumbs_up.gif Ice on ikka üle prahi, ainult kallis on. icon_rolleyes.gif

Võtsin täna kasti seda 7 eek-ust saku aissi. Hetkel mingi kampaania selverites, 2 purki 1 hinnaga

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.04.2008 20:25:50 vasta tsitaadiga

jkddp, too purgis ice mekib ikka jubedalt, isegi mu isa pirtsutas tolle maitse üle, kuid sõnas siiski : "Ei vingu, peaasi et odav on" icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2008 20:40:58 vasta tsitaadiga

vot ongi. see on kergelt vee maitsega. tavaliselt ma ikka õlut joon icon_biggrin.gif
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.04.2008 21:05:41 vasta tsitaadiga

See purgi Ice IMO jubedamgi kui pudelis, kuigi noh selle raha eest jooki ja pidu kui palju icon_biggrin.gif

Ise ajasin jälle Märzeni sisse, selle õllega hakka või joodikuks (no nii head vedelikku annab veel otsida).
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2008 21:23:27 vasta tsitaadiga

Külm A Le Coq Premium on täitsa asjalik janukustutaja thumbs_up.gif Tahtsin küll Mäkra osta, aga kuna ei leidnud, võtsin Premiumit. icon_neutral.gif Ei kurda. thumbs_up.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2008 21:28:32 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Ise ajasin jälle Märzeni sisse, selle õllega hakka või joodikuks (no nii head vedelikku annab veel otsida).


Hmm milline märzen ja kuskohast saab?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.04.2008 21:30:51 vasta tsitaadiga

Puls Märzen, maksimarketist icon_smile.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2008 21:37:55 vasta tsitaadiga

On teada tuntud tõde jah, et pudelis on Ice kordades parem kui purgis. icon_razz.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.04.2008 22:35:16 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
On teada tuntud tõde jah, et pudelis on Ice kordades parem kui purgis. icon_razz.gif
sittagi ta on, nulliga korrutades on tulemus ikka sama icon_lol.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2008 23:48:52 vasta tsitaadiga

No jah, asi on maitses ikkagi icon_smile.gif beer_yum.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2008 23:52:04 vasta tsitaadiga

Mägra òlu on päris joodav. sai sòbraga 2pudellot selverist krabatud kui 30 min enne 11 sai herberti reklaami nähtud ja siis sellu poole kiiresti kimatud. krt infoleti tädi näitas veel suunda kätte Kus alko asub kui 10.57 poodi jooksime icon_biggrin.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.04.2008 23:53:06 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
krt infoleti tädi näitas veel suunda kätte Kus alko asub kui 10.57 poodi jooksime icon_biggrin.gif


Päris hull icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 10:53:47 vasta tsitaadiga

painkillah, kas eluvesi sul lähemal pole, või seal ei müüda? icon_biggrin.gif Tavaliselt sõbrapool rüüpame siis ikka tuigerdame õhta sinna.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 11:10:25 vasta tsitaadiga

no me olime sõbra pool rohelise tnva kandis, ja kui äkki nägime telekas herberti reklaami - PEAME PROOVIMA (Reklaami ohvrid icon_lol.gif ), jooksime kuhugi uus-sauga urbiku poodi kus venelannadest müüjad coolerit lasid, aga seal polnud. kiire kõne sõbra-taksole, ja kihutasime surnuaia selveri poole icon_biggrin.gif
herbert ise ka päris joodav asi, aga siiski 35 vol, kui juustuvorsti peale hammustada siis isegi minul kui kange alksi vihkajal läks asi alla beer_yum.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 14.04.2008 13:37:32 vasta tsitaadiga

libe - ju siis ülejäänud maailm eksib icon_wink.gif Mingi statistika või küsitluste järgi ei hakka vast küll keegi oma maitse-eelistusi muutma icon_lol.gif

PS! kiness käib minu jaoks samasse kategooriasse icon_wink.gif

Aga asjast: nagu reklaamis öeldi - asi on maitses. Mina eeldan õllelt MAITSET, juhul kui maitseelamuse asemel saab ilma mingi maitseta vahustatud kohvikoorega gaseeritud musta vett, siis kiitma ei kuku.

Kindlasti kellelegi meeldib, ega muidu seda ju ei toodetaks ammu enam, kui pole tarbijaid icon_wink.gif

Igale oma, lihtsalt enda maitseelamusest pajatasin icon_razz1.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.04.2008 13:53:29 vasta tsitaadiga

Mu arust on küll Guiness ikka väga hea õlu ja Eestigi võiks midagi samalaadset toota nende tauruste/bockide/odraveinide ja muu jubeda kraami asemel.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 14.04.2008 14:07:52 vasta tsitaadiga

Balti porterit ja stouti võrdlema hakata... Üks on mõeldud härrastele kes seelikuid kannavad ja teine karvase rinnaga, karmi põhjala tuult trotsides kasvanud meestele.

Kuigi minu avates ei oska Eesti õlletootjad isegi porterit teha. Saku Tume ja Porter võivad olla vaata, et parimad õlled mis Eestis tehakse, aga see näitab ainult kui kehv seis meil on õlle tootmises. Kes head balti porterit tahab võiks pigem eelistada Sinebrychoff'i Porterit.
Boikoteerige eesti õllesi nii kaua, kuni need saavutavad normaalse kvaliteedi. Praegu on olukord sama nagu "Kalevi" toodanguga, ostetakse sellepärast, et kuskilt on juurdunud kinnisidee "kodumaine on parim". Kui müük langeb, küll siis ka kvaliteet paraneb.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2008 15:00:30 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Mu arust on küll Guiness ikka väga hea õlu ja Eestigi võiks midagi samalaadset toota nende tauruste/bockide/odraveinide ja muu jubeda kraami asemel.

Mis sul odraveini vastu on icon_lol.gif magus hea ju thumbs_up.gif icon_lol.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 14.04.2008 19:47:46 vasta tsitaadiga

pacho - kusjuures ei ole arvamus, et "kodumaine on parim". Piiritaguseid piisavalt proovitud. Sinebrychoff'i Porteri peale pole jah veel sattunud. Soome poole pealt oli kena asi kunagi Musta Hevonen (Koffi seeriast). Praegu millegipärast seda enam pole. Kui hää toodangu meenutamiseks läks, siis Pärnu Tiiger oli hea, ning Mihklipäeva tume olid samuti kenad märjukesed, mida enam ei liigu. Hollandist sai shampa pudelist tumedat Leffe`t, see oli samuti thumbs_up.gif. Lõunanaabritelt tooks esile Aldaris Porteris`e. Tsehi Kuldne Faasan ei olnud suurem asi. Tükk aega võtan hoogu, et õlleparadiisi Saksa minna, ning seal ette võtta kohalik tumeda toodang icon_razz1.gif
Olen enam kui kindel, et kuskil veel külluses head kraami, millele pole veel ligi pääsenud.

Paraku siia millegipärast Läti õlut ei tooda (ei tea miks, kordades kaugemalt tuuakse ju toodangut), Õiget Leffet pole kah märganud siinsetel poeriiulitel, sellepärast hetkeseisuga kiitsingi Saku Porterit ja Saku Tumedat.

PS! Maitse üle vaieldama ei viitsi hakata, küll aga diskuteeriks teemadel, kus kohast ja millist head soovitaks keegi proovida icon_wink.gif

Õlletornis oli varemalt see koht, kus suur valik erinevate maade õllesi. Viimati, kui käisin oli valik üsna kokku kuivanud. Peaks millalgi uuesti sinna sisse astuma. Kes tunneb, et eesmärk ühine, võib kampa tulla icon_smile.gif

Proska! beer_yum.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.04.2008 20:14:20 vasta tsitaadiga

batman kirjutas:
pacho - kusjuures ei ole arvamus, et "kodumaine on parim". Piiritaguseid piisavalt proovitud. Sinebrychoff'i Porteri peale pole jah veel sattunud. Soome poole pealt oli kena asi kunagi Musta Hevonen (Koffi seeriast). Praegu millegipärast seda enam pole. Kui hää toodangu meenutamiseks läks, siis Pärnu Tiiger oli hea, ning Mihklipäeva tume olid samuti kenad märjukesed, mida enam ei liigu. Hollandist sai shampa pudelist tumedat Leffe`t, see oli samuti thumbs_up.gif. Lõunanaabritelt tooks esile Aldaris Porteris`e. Tsehi Kuldne Faasan ei olnud suurem asi. Tükk aega võtan hoogu, et õlleparadiisi Saksa minna, ning seal ette võtta kohalik tumeda toodang icon_razz1.gif
Olen enam kui kindel, et kuskil veel külluses head kraami, millele pole veel ligi pääsenud.

Paraku siia millegipärast Läti õlut ei tooda (ei tea miks, kordades kaugemalt tuuakse ju toodangut), Õiget Leffet pole kah märganud siinsetel poeriiulitel, sellepärast hetkeseisuga kiitsingi Saku Porterit ja Saku Tumedat.

PS! Maitse üle vaieldama ei viitsi hakata, küll aga diskuteeriks teemadel, kus kohast ja millist head soovitaks keegi proovida icon_wink.gif

Õlletornis oli varemalt see koht, kus suur valik erinevate maade õllesi. Viimati, kui käisin oli valik üsna kokku kuivanud. Peaks millalgi uuesti sinna sisse astuma. Kes tunneb, et eesmärk ühine, võib kampa tulla icon_smile.gif

Proska! beer_yum.gif
kas läti Aldaris mitte saku või alecoq polnd, embkumb neist oli icon_rolleyes.gif
ja leffe brune importi siin on küll, küll mitte sampa pudelis, vaid väiksemas 0,33 potis
samas on see ikkagi import, mitte lätakate või leedukate rikutud õlu
hollandist tõi sõber kasti täpselt samastes pottides
beamish ja guinness draught on minu jaoks ikkagi sellised janukustutusõlled
peale lonksu on alati tunne, nagu värskus oleks majja tulnud, peale 5 liitrit kipub reeglina maitse värskusest täis olema, aga olekust on sellest vaid "täis" paista icon_lol.gif
ja muidugi peale viiendat liitrit on beamish endiselt maitse poolest eristatav EW stoutidest, siis peale kolmandat liitrit mingit heledat või eesti stouti või lambi tumedat pole nood omavahel eristatavad
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 14.04.2008 20:14:50 vasta tsitaadiga

Noh Läti-Eesti õlletehaste aktsia protsentide suhet ei tea, kes rohkem või vähem omab sealset Aldarise tehast juriidiliselt, aga toode ise on siiski erinev icon_smile.gif
Leffe - no kurim, siis praakpartii peale juhtusin ilmselt, mis siit poest sai ostetud seesama 0,33 pulloga.

Rikutud asjaga nii, et endiselt maitse üle ei viitsi vaielda icon_razz.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.04.2008 20:15:52 vasta tsitaadiga

batman kirjutas:
Rikutud asjaga nii, et endiselt maitse üle ei viitsi vaielda icon_razz.gif
aga mõne mehe maitse on lihtsalt vaieldamatult sitt 8) icon_razz1.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Õllevaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.