|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kui palju kulutad keskmiselt käsitööõllele kuus? |
| Ei kuluta sentigi!!!! |
|
46% |
[ 69 ] |
| <10€ |
|
28% |
[ 43 ] |
| <30€ |
|
17% |
[ 26 ] |
| <70€ |
|
4% |
[ 7 ] |
| >70€ - ükski uus õlu ei jää maitsmata! |
|
1% |
[ 2 ] |
| >200€ tavalisele suurtootjate õllele |
|
2% |
[ 3 ] |
|
| hääli kokku : 150 |
|
| autor |
|
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
10.04.2008 20:31:11
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Kõik need kanepipildiga tooted vms on kõik üks paras piix . ostsin mingi energiajoogigi väidetavalt kanepiekstraktisisaldusega, kuid tegelikult oli tuim heinamaitse ja 20 krooni oli nagu lumme kustud. |
sa ise oled paras piix, et ostad lootuses mingit kanepisodi sealt seest leida Mida sa siis ootasid? Et libistad joogi ära ja on siuke tunne, nagu oleks popsu teind ve
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
10.04.2008 20:36:02
|
|
|
| velsa, mine no põrgusse, ootasin no mingit maitsetki, mitte õlekõrresuppi. Mingi laksu alla jäämist tõepoolest ei oodanud just.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
10.04.2008 20:38:32
|
|
|
Ma ostsin kunagi klassiekskursioonil Budapesti turu pealt "Cannabis" kirjaga ja piltidega viirukeid, pärast hotellis lasime terve paki toas ära tiksuda, ei olnud lahe, kogu ülejäänud reisi haisesime mingi seebihaisu järgi ja toas ei kannatanud öösel magada lahtiste akendega ka mitte.
Üks pakk on siiamaani sahtlis.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
10.04.2008 20:53:34
|
|
|
Järmine:
Maitselt eelnevatest täiesti erinev ning pärast esimest lonksu tuli esimesena meelele grillvorst
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
10.04.2008 21:01:08
|
|
|
| Üks hetk kirjutas: |
Järmine:
Maitselt eelnevatest täiesti erinev ning pärast esimest lonksu tuli esimesena meelele grillvorst |
tahad korralikku suitsust ja grilli meenutavat õlle

|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
10.04.2008 21:07:48
|
|
|
libe, oled toda mekkin'd?
Kui, siis kus kohast seda leida võib? Prooviks ära
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
10.04.2008 21:26:27
|
|
|
kas keegi sellest isendist teab midagi, nt hinda ja kust saab (peale Stoci)?
Aasta tagasi äripäeva Visioon testis õllesid ja see tuli pikalt teiste ees võitjaks, eelpoolmainitud Märzen oli kohe kannul.
Pidi väga hea asi olema.
Nende hinnangutest:
" SL: "Oo
vaata vahtu!"
HA: "Minust saab vist nüüd nisuõllede mees
See on küll maitsev!"
PS: "Kergelt gaasine ja hästi spetsiifiline, õudselt mõnus!"
SL: "Tõlkes tähendab vist ürgvalge."
PS: "Jajah, Urfaust oli see, millest kunagi hakati kõiki Fauste kirjutama."
PS: "See on tõesti hea kraam, kus seda müüakse?"
HA: "Ma arvan, et Stockmannis."
SL: "No tõesti ülileebe."
PS: "Meenutab nagu koduõlut.""
viimati muutis lightbluefox 10.04.2008 21:28:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
10.04.2008 21:28:12
|
|
|
| Üks hetk kirjutas: |
libe, oled toda mekkin'd?
Kui, siis kus kohast seda leida võib? Prooviks ära |
rimi ja comarket
samuti leiab tallinnas hobune ja stoori nimelisest kõrtsust narva maanteel
paraku ei ole infot, kas antud kõrts veel eksisteerib
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
10.04.2008 21:32:29
|
|
|
| libe kirjutas: |
rimi ja comarket |
Heh, eks lähipäevadel uurib.
Vahepeal, aga, tegin ühe uue lahti.
Killer
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
10.04.2008 22:09:39
|
|
|
| libe kirjutas: |
nuh joodikud, kes arvab ära, mis filmiga tegu
Spoiler 
|
Kuna ma nii joodik, et filmnimesid ei suuda meelde jätta, jään vastuse võlgu.
PS, ärge seda Amsterdam Maximator'it ostke - päris kole teine.
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
11.04.2008 01:27:41
|
|
|
pärast mandli oppi kui pidin ca 3 nädalat ilma toidu ja õluta veetma oli se esimene õlu mida jõin.
ei tea kas se oli sellest, aga ikka roppu häste maitses, 0.7l pudel oli ka huvitavaks vahelduseks.
praegu lõpetan vist speshuli(a le coq special) ära ja aitab tänaseks.
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
12.04.2008 14:29:36
|
|
|
Otsisin hoiatuseks rõdult välja ühe õlle, mis leidis oma tee kraanikaussi pärast esimest lonksu.
Tähelepanelik õllevaatleja näeb, et koolesid ka kärbsed peale ühte lonksu.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.04.2008 14:33:17
|
|
|
Njah, kulistasin puubis eile ühe Saku Kuld õlle alla. Mitte mingit emotsiooni ei tekkinud, et tahaks veel vms. Juu olen siis õllevaba inimene 8)
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
12.04.2008 14:40:01
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| Njah, kulistasin puubis eile ühe Saku Kuld õlle alla. Mitte mingit emotsiooni ei tekkinud, et tahaks veel vms. Juu olen siis õllevaba inimene 8) |
Saku Kuld ei ole ka suurem asi õlle. Liiga magus maik on minu arust juures. Pärast ühte Kulda ei teki ka minul emotsiooni, et võtaks järgmise
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
O
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2005
|
12.04.2008 14:54:05
|
|
|
Väike ja ülikülm ülejäägipremium vesipiibu ja töö kõrvale on sigamõnus.
Viimasel ajal ostan vist iga nädal tolle eksportkohvri, hää mugav tassida.
_________________ PS, kui teemades ei vasta |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
12.04.2008 14:56:31
|
|
|
| Momendil panen mäkra.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
O
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2005
|
12.04.2008 14:59:57
|
|
|
Polegi mahti olnud toda proovida, paluks maitsekirjeldust/võrdlust.
_________________ PS, kui teemades ei vasta |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
12.04.2008 15:09:35
|
|
|
| Kuna ma rinnapiimast suht ammu võõrdunud ja õlut tarbin regulaarselt juba 15 aastat, siis minu maitsemeeled on kohandunud natukene kibedama ja kangema õlle suunas. Mäger on joodav õlu, maha ei vala. Prooviks ostsin ühe ja läheb kenasti alla. Saku Hele on parem, kibedam mekk. Mäger neutraalne õlu, ei tekita emotsioone.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bussy
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2007
|
12.04.2008 15:26:50
|
|
|
Anekas seal lõpus oli mahe vähemalt
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
12.04.2008 15:53:34
|
|
|
Kas keegi teab kedagi, kes teaks kedagi, kes töötab Saku Õlletehases? Ma küsiks, miks nad Saku Rock'i p.e.r.s.e. on keeranud?
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.04.2008 16:30:44
|
|
|
Räägitakse, et see villitakse pesemata pudelitesse, et oleks karmim tsiklivendade õlle
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
12.04.2008 19:30:59
|
|
|
ükspäev sai Mäkra proovitud. kuidagi vesine vmt oli. olin kergelt tõbine ka, vbl see häkkis maitseelundeid
aga Rocki kohta katsun uurida kohalikult müügimehelt, äkki on miskit mahlakat siseinfi
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
12.04.2008 19:35:44
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
ükspäev sai Mäkra proovitud. kuidagi vesine vmt oli. olin kergelt tõbine ka, vbl see häkkis maitseelundeid
aga Rocki kohta katsun uurida kohalikult müügimehelt, äkki on miskit mahlakat siseinfi  |
see jooksis lehtedest ka läbi, et rocki puhul kasutati mingit odavamat humalat ja kuna kliendid said maitseerinevusest aru, siis mindi vana humala peale tagasi
võibolla sai siin veel vana partiid maitsta
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
12.04.2008 23:30:27
|
|
|
Krt võtku Puls Märzen ikka üle prahi jook
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
13.04.2008 15:50:11
|
|
|
Lost Continendis sai HV viimase üritusel käies tumeda õlle austajana otsitud head Saku Tumedat. Ple. Et prooviks miskit muud:
| tsitaat: |
| Beamich 0,5 l. (tume) 42.- |
Sai menüüst valitud.
Siis sai endale lubatud, et sellist asja vabatahtlikult enam suusisse ei võta Nagu seisma jäänud mullivette oleks supilusikatäis võid vahustatud. Ei mingit maitset. ÕUDNEEE - hoidke eemale
Õnneks kodumaine A Le Coq`i Porter tekitas õllemaitse lõpuks.
Siit moraal: tahad head õlut - ära piiritagust tumedat osta
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
13.04.2008 16:56:21
|
|
|
Et siis kell 18.00 jalkat veidi - ManU vs. Arsenal - peaks mõned kullad selle puhul ostma.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
13.04.2008 19:03:39
|
|
|
| batman kirjutas: |
| tsitaat: |
| Beamich 0,5 l. (tume) 42.- |
Sai menüüst valitud.
Siis sai endale lubatud, et sellist asja vabatahtlikult enam suusisse ei võta Nagu seisma jäänud mullivette oleks supilusikatäis võid vahustatud. Ei mingit maitset. ÕUDNEEE - hoidke eemale
Õnneks kodumaine A Le Coq`i Porter tekitas õllemaitse lõpuks.
Siit moraal: tahad head õlut - ära piiritagust tumedat osta  |
ju siis ülejäänud maailm eksib
http://beeradvocate.com/beer/profile/1349/14412
http://beeradvocate.com/beer/profile/358/927
kui oled guinnessit vaadist võtnud kunagi, siis beamishiga võhik ei suuda vahet teha
beamish on imo mõnus karastusjook, mida võib vabalt liitrites juua 8)
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
13.04.2008 20:07:24
|
|
|
| flameas kirjutas: |
Täna võtsin üle pika aja Ice`i jälle. Maitse pole põrmugi halvemaks muutunud, arvan, et hoopis paremaks Ice on ikka üle prahi, ainult kallis on.  |
Võtsin täna kasti seda 7 eek-ust saku aissi. Hetkel mingi kampaania selverites, 2 purki 1 hinnaga
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
13.04.2008 20:25:50
|
|
|
jkddp, too purgis ice mekib ikka jubedalt, isegi mu isa pirtsutas tolle maitse üle, kuid sõnas siiski : "Ei vingu, peaasi et odav on"
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
13.04.2008 20:40:58
|
|
|
vot ongi. see on kergelt vee maitsega. tavaliselt ma ikka õlut joon
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
13.04.2008 21:05:41
|
|
|
See purgi Ice IMO jubedamgi kui pudelis, kuigi noh selle raha eest jooki ja pidu kui palju
Ise ajasin jälle Märzeni sisse, selle õllega hakka või joodikuks (no nii head vedelikku annab veel otsida).
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
13.04.2008 21:23:27
|
|
|
Külm A Le Coq Premium on täitsa asjalik janukustutaja Tahtsin küll Mäkra osta, aga kuna ei leidnud, võtsin Premiumit. Ei kurda.
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
13.04.2008 21:28:32
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Ise ajasin jälle Märzeni sisse, selle õllega hakka või joodikuks (no nii head vedelikku annab veel otsida). |
Hmm milline märzen ja kuskohast saab?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
13.04.2008 21:30:51
|
|
|
Puls Märzen, maksimarketist
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
13.04.2008 21:37:55
|
|
|
On teada tuntud tõde jah, et pudelis on Ice kordades parem kui purgis.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
13.04.2008 22:35:16
|
|
|
| flameas kirjutas: |
On teada tuntud tõde jah, et pudelis on Ice kordades parem kui purgis.  |
sittagi ta on, nulliga korrutades on tulemus ikka sama
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
13.04.2008 23:48:52
|
|
|
No jah, asi on maitses ikkagi
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
13.04.2008 23:52:04
|
|
|
Mägra òlu on päris joodav. sai sòbraga 2pudellot selverist krabatud kui 30 min enne 11 sai herberti reklaami nähtud ja siis sellu poole kiiresti kimatud. krt infoleti tädi näitas veel suunda kätte Kus alko asub kui 10.57 poodi jooksime
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
13.04.2008 23:53:06
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
krt infoleti tädi näitas veel suunda kätte Kus alko asub kui 10.57 poodi jooksime  |
Päris hull
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
14.04.2008 10:53:47
|
|
|
painkillah, kas eluvesi sul lähemal pole, või seal ei müüda? Tavaliselt sõbrapool rüüpame siis ikka tuigerdame õhta sinna.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
14.04.2008 11:10:25
|
|
|
no me olime sõbra pool rohelise tnva kandis, ja kui äkki nägime telekas herberti reklaami - PEAME PROOVIMA (Reklaami ohvrid ), jooksime kuhugi uus-sauga urbiku poodi kus venelannadest müüjad coolerit lasid, aga seal polnud. kiire kõne sõbra-taksole, ja kihutasime surnuaia selveri poole
herbert ise ka päris joodav asi, aga siiski 35 vol, kui juustuvorsti peale hammustada siis isegi minul kui kange alksi vihkajal läks asi alla
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
14.04.2008 13:37:32
|
|
|
libe - ju siis ülejäänud maailm eksib Mingi statistika või küsitluste järgi ei hakka vast küll keegi oma maitse-eelistusi muutma
PS! kiness käib minu jaoks samasse kategooriasse
Aga asjast: nagu reklaamis öeldi - asi on maitses. Mina eeldan õllelt MAITSET, juhul kui maitseelamuse asemel saab ilma mingi maitseta vahustatud kohvikoorega gaseeritud musta vett, siis kiitma ei kuku.
Kindlasti kellelegi meeldib, ega muidu seda ju ei toodetaks ammu enam, kui pole tarbijaid
Igale oma, lihtsalt enda maitseelamusest pajatasin
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
14.04.2008 13:53:29
|
|
|
| Mu arust on küll Guiness ikka väga hea õlu ja Eestigi võiks midagi samalaadset toota nende tauruste/bockide/odraveinide ja muu jubeda kraami asemel.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
14.04.2008 14:07:52
|
|
|
Balti porterit ja stouti võrdlema hakata... Üks on mõeldud härrastele kes seelikuid kannavad ja teine karvase rinnaga, karmi põhjala tuult trotsides kasvanud meestele.
Kuigi minu avates ei oska Eesti õlletootjad isegi porterit teha. Saku Tume ja Porter võivad olla vaata, et parimad õlled mis Eestis tehakse, aga see näitab ainult kui kehv seis meil on õlle tootmises. Kes head balti porterit tahab võiks pigem eelistada Sinebrychoff'i Porterit.
Boikoteerige eesti õllesi nii kaua, kuni need saavutavad normaalse kvaliteedi. Praegu on olukord sama nagu "Kalevi" toodanguga, ostetakse sellepärast, et kuskilt on juurdunud kinnisidee "kodumaine on parim". Kui müük langeb, küll siis ka kvaliteet paraneb.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
14.04.2008 15:00:30
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Mu arust on küll Guiness ikka väga hea õlu ja Eestigi võiks midagi samalaadset toota nende tauruste/bockide/odraveinide ja muu jubeda kraami asemel. |
Mis sul odraveini vastu on magus hea ju
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
14.04.2008 19:47:46
|
|
|
pacho - kusjuures ei ole arvamus, et "kodumaine on parim". Piiritaguseid piisavalt proovitud. Sinebrychoff'i Porteri peale pole jah veel sattunud. Soome poole pealt oli kena asi kunagi Musta Hevonen (Koffi seeriast). Praegu millegipärast seda enam pole. Kui hää toodangu meenutamiseks läks, siis Pärnu Tiiger oli hea, ning Mihklipäeva tume olid samuti kenad märjukesed, mida enam ei liigu. Hollandist sai shampa pudelist tumedat Leffe`t, see oli samuti . Lõunanaabritelt tooks esile Aldaris Porteris`e. Tsehi Kuldne Faasan ei olnud suurem asi. Tükk aega võtan hoogu, et õlleparadiisi Saksa minna, ning seal ette võtta kohalik tumeda toodang
Olen enam kui kindel, et kuskil veel külluses head kraami, millele pole veel ligi pääsenud.
Paraku siia millegipärast Läti õlut ei tooda (ei tea miks, kordades kaugemalt tuuakse ju toodangut), Õiget Leffet pole kah märganud siinsetel poeriiulitel, sellepärast hetkeseisuga kiitsingi Saku Porterit ja Saku Tumedat.
PS! Maitse üle vaieldama ei viitsi hakata, küll aga diskuteeriks teemadel, kus kohast ja millist head soovitaks keegi proovida
Õlletornis oli varemalt see koht, kus suur valik erinevate maade õllesi. Viimati, kui käisin oli valik üsna kokku kuivanud. Peaks millalgi uuesti sinna sisse astuma. Kes tunneb, et eesmärk ühine, võib kampa tulla
Proska!
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
14.04.2008 20:14:20
|
|
|
| batman kirjutas: |
pacho - kusjuures ei ole arvamus, et "kodumaine on parim". Piiritaguseid piisavalt proovitud. Sinebrychoff'i Porteri peale pole jah veel sattunud. Soome poole pealt oli kena asi kunagi Musta Hevonen (Koffi seeriast). Praegu millegipärast seda enam pole. Kui hää toodangu meenutamiseks läks, siis Pärnu Tiiger oli hea, ning Mihklipäeva tume olid samuti kenad märjukesed, mida enam ei liigu. Hollandist sai shampa pudelist tumedat Leffe`t, see oli samuti . Lõunanaabritelt tooks esile Aldaris Porteris`e. Tsehi Kuldne Faasan ei olnud suurem asi. Tükk aega võtan hoogu, et õlleparadiisi Saksa minna, ning seal ette võtta kohalik tumeda toodang
Olen enam kui kindel, et kuskil veel külluses head kraami, millele pole veel ligi pääsenud.
Paraku siia millegipärast Läti õlut ei tooda (ei tea miks, kordades kaugemalt tuuakse ju toodangut), Õiget Leffet pole kah märganud siinsetel poeriiulitel, sellepärast hetkeseisuga kiitsingi Saku Porterit ja Saku Tumedat.
PS! Maitse üle vaieldama ei viitsi hakata, küll aga diskuteeriks teemadel, kus kohast ja millist head soovitaks keegi proovida
Õlletornis oli varemalt see koht, kus suur valik erinevate maade õllesi. Viimati, kui käisin oli valik üsna kokku kuivanud. Peaks millalgi uuesti sinna sisse astuma. Kes tunneb, et eesmärk ühine, võib kampa tulla
Proska!  |
kas läti Aldaris mitte saku või alecoq polnd, embkumb neist oli
ja leffe brune importi siin on küll, küll mitte sampa pudelis, vaid väiksemas 0,33 potis
samas on see ikkagi import, mitte lätakate või leedukate rikutud õlu
hollandist tõi sõber kasti täpselt samastes pottides
beamish ja guinness draught on minu jaoks ikkagi sellised janukustutusõlled
peale lonksu on alati tunne, nagu värskus oleks majja tulnud, peale 5 liitrit kipub reeglina maitse värskusest täis olema, aga olekust on sellest vaid "täis" paista
ja muidugi peale viiendat liitrit on beamish endiselt maitse poolest eristatav EW stoutidest, siis peale kolmandat liitrit mingit heledat või eesti stouti või lambi tumedat pole nood omavahel eristatavad
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
14.04.2008 20:14:50
|
|
|
Noh Läti-Eesti õlletehaste aktsia protsentide suhet ei tea, kes rohkem või vähem omab sealset Aldarise tehast juriidiliselt, aga toode ise on siiski erinev
Leffe - no kurim, siis praakpartii peale juhtusin ilmselt, mis siit poest sai ostetud seesama 0,33 pulloga.
Rikutud asjaga nii, et endiselt maitse üle ei viitsi vaielda
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
14.04.2008 20:15:52
|
|
|
| batman kirjutas: |
Rikutud asjaga nii, et endiselt maitse üle ei viitsi vaielda  |
aga mõne mehe maitse on lihtsalt vaieldamatult sitt 8)
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|