Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Assassin's Creed (PC) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 10.04.2008 18:39:29 vasta tsitaadiga

ei jah mu hing ei anna rahu ikka icon_lol.gif ärge viha pidage aga vaadake kui osta uus videokaart saab kohe Assasins Creedi ka kaasa icon_razz1.gif minumeelest igati vägev pakkumine ..link: http://www.pointofview-online.com/default2.asp?content_id=1891

et iseaasi kas on momendil mõttekam 8800GT vahetada 9800GTX vastu ..vahepeal oli plaanis küll aga mõtlesin ümber ja ootan ATI uue seeria ära ja siis vaatab .. OK sry teemaväline jutt võite ära kustutada aga tahstin seda küsida et ega te juhtu teadma kas Eestis ka keegi neid Point of View kaarte müüb ? olen otsinud aga pole leidnud nagu ... icon_rolleyes.gif või see on haruldus ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2008 19:40:38 vasta tsitaadiga

Selle ronimise/turnimisega mööda linna seoses, nüüd vähemalt teab kust parkour pärit on icon_razz.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kulamees
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2008 19:41:20 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Niih, mäng olemas. Esmase asjana ütleks, et kuidagi ootamatult nigelalt jookseb mu masinal - 1680x1050& DX10 + mängu seest kõik põhjas ja 2/3 valitud AA jaoks on ikka vahepeal päris kena nõka-nõka aga eks uurin edasi.


Mhm mul nagu jookseb küll ilusti. Samas mul vist AA ka peal pole (ei pannud nagu seda mängu graafika setingute alt tähelegi, et kust seda peale panna saaks.)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2008 21:29:41 vasta tsitaadiga

Aii kuidas mulle meeldib mööda katuseid joosta, samal ajal Smilersi lugu kuulata ning hüpates kõrisi läbi lõigata icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 10.04.2008 22:35:26 vasta tsitaadiga

Keegi mängu lõpusirgele kah jõudnud on? Kas peale turnimise ja viewpointide kogumise veel midagi teha saab?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MONX33
HV vaatleja

liitunud: 06.10.2007




sõnum 11.04.2008 10:43:11 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
Keegi mängu lõpusirgele kah jõudnud on? Kas peale turnimise ja viewpointide kogumise veel midagi teha saab?


Saab ikka, mingeid lippe saab koguda kuid ma ei tea mis need annavad. Mängus olen jõudnud momendil Jerusalemma
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 12:43:36 vasta tsitaadiga

Uuendasin jälle tüürelid ära ja sai nagu normaalselt jooksma, va see, et varjud oleks nagu katki. Posti otsas rippuvate lippude peal jooksevad mustad kuubikud ja mõnikord on turul olevate kaupmeeste putkade tagumised õlgedest seinad nagu neoonid. Imelik, ma ütlen!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 13:53:53 vasta tsitaadiga

MONX33 kirjutas:
corvette kirjutas:
Keegi mängu lõpusirgele kah jõudnud on? Kas peale turnimise ja viewpointide kogumise veel midagi teha saab?


Saab ikka, mingeid lippe saab koguda kuid ma ei tea mis need annavad. Mängus olen jõudnud momendil Jerusalemma
lipud on miski xkasti achievement niikuinii? mida pc peal üldse ei ole?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maqu
HV kasutaja
Maqu

liitunud: 03.10.2002




sõnum 11.04.2008 14:02:43 vasta tsitaadiga

Minul jookseb mäng perfektselt. Vigu pole esinenud, aeglaseks ka ei jää.
Resolutsioon 1024x768, muud seaded põhjas, ka AA.

8800GTX, AMD 64 X2 4000, 2GB ram.

Peale 2h mängimist tundub olevat mäng minu maitsele.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 11.04.2008 15:38:55 vasta tsitaadiga

MONX33 kirjutas:
Saab ikka, mingeid lippe saab koguda kuid ma ei tea mis need annavad. Mängus olen jõudnud momendil Jerusalemma

No ma mõtlesingi tegelt kõike seda mis seal seda rutiini tekitab.
Iga linn on oma ülesannete ja võimaluste poolest nagu eelmise koopia.
Et kas peale nende lippude korjamise (mis on nii põnev ja uudne asi thumbs_up.gif ), vaatetornide läbikäimise, rüütlite ülesleidmise ja tapmise, kristlastega kambasjalutamise veel midagi teha saab?
Kas kogu see mängu stoori põhinebki ainult dialoogidel või lisanduvad ka hiljem põnevamad missioonid/ülesanded, mis tooks mängu mitmekesisust?
Kui teaks, et kogu mäng jääbki selliseks tüüpiliseks linnades kondamisteks kus teed koguaeg ühte ja seda sama asja, siis poleks motivatsiooni edasi mängida.
Hetkel tundub kuidagi üksluine ja igav.

...aga ma olen praegu jeruusalemmas ka
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 19:45:13 vasta tsitaadiga

Huvitavamaks läheb selle poolest, et mida kaugemale jõuad, seda paremad on vastased. Varsti enam ei saa nii labaselt valvurite horde laiali peksta, löövad sul kaitsest läbi nagu naksti.
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 20:19:03 vasta tsitaadiga

Päris äge hobusega nokka tõmmata
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 20:29:43 vasta tsitaadiga

seda ju ammu räägitud et mäng on kohutavalt üksluine... ehk siis kui ei meeldi suht üht ja sama värki iga kord teha + storyt ei uuri siis on suht une fest icon_lol.gif

Eriti omapärane on see et siiani olen kõikidesse linnadesse ühtemoodi sisenenud ning iga kord ühed ja samad misioonid. Ning kui kellegi päästad valvurite käest siis too peale sinuga rääkimist ütleb: kes küll see jube inimene need valvurid maha tappis. Ehk siis kui meeldib turnida mööda üht ja sama värki ja storyt kuulad siis käib kah mäng. Vähemalt steamis on asi mugavalt olemas + dollu kurs madal (ainult fucking tax tuleb hinnale juurde)

Võiks olla erinevad mapid vähemalt aga seni kõik 4 linna suht ühesugused olnud. Hitman on selles suhtes üle kõige kuna iga misioon omas oma kiiksusid ja oli vähemalt huvitav.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.04.2008 21:31:02 vasta tsitaadiga

Jõudsin just Acresse. Väravate müüride ees tapsin 14 guardi maha icon_lol.gif .
Vaade Acrest
Hüpe
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 21:40:40 vasta tsitaadiga

Acres sain ma korra surma icon_biggrin.gif Igatahes, hommikul suutis mul XP näkku karata ning save gamed läksid + muud olulist.
Viskas üle ning nüüd Vista peal, loodame et mul enam sellist bugi hunnikut ei esine icon_razz.gif
Peab uuesti otsast peale alustana icon_neutral.gif

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 22:43:35 vasta tsitaadiga

Peaksin kah homme täismängu mõned tunnid testida saama thumbs_up.gif .Siis otsustan kas läheb ostmiseks või mitte.Krt Demo võiks ju ikka olla icon_evil.gif .Muidu osta nagu põrsast kotis icon_rolleyes.gif .
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 12.04.2008 08:09:37 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 08:52:25 vasta tsitaadiga

Roni kõrgete hoonete otsa ja vaata ringi.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 12.04.2008 08:57:26 vasta tsitaadiga

Antikrist kirjutas:
Roni kõrgete hoonete otsa ja vaata ringi.

See ei aita, objectiveid ei tule mapile. 6 torni otsa olen juba roninud
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 10:07:02 vasta tsitaadiga

Soovitan muuseas välja lülitada kõik HUDi elemendid. Hoopis teine tunne ja sisse-elamine icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PriiT_
Piiratud kasutaja
PriiT_

liitunud: 15.12.2003




sõnum 12.04.2008 15:54:58 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Üks linn koosneb erinevatest linnajagudest. Mul said ka objective-d otsa ja ei jaganud alguses matsu lahti,
aga kui kaarti uurima hakkasin siis nägin, et poor district, rich district jne.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 18:48:13 vasta tsitaadiga

Selles kolmandas mälu blokis läheb päris huvitavaks.Lisaks saab selle lisa võime valvureid vasturünnata nagu tõeline mõõgavõitleja ja samas aitab ka järjest raskemal tasandil neile paremini vastu panna.Parimad õnnestunud vasturünnakud esitatakse suuremalt ja tiba aegluubis(nagu matrixis kuulide eest põigeldes)Mulle igatahes hakkab mäng järjest paremat muljet avaldama thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 18:50:26 vasta tsitaadiga

sry ot: mängul on mitme keele tugi? vaatan et sul seal asi venekeeles või ostsidki kohe sellise?
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 19:04:46 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
sry ot: mängul on mitme keele tugi? vaatan et sul seal asi venekeeles või ostsidki kohe sellise?


See mul ingise versioon venekeelseks patchitud kuna mulle rohkem jutustus ja tekst arusaadavam ning mäng sujub ka siis paremini icon_biggrin.gif

Äsja just panin tähele,et nende linnaelanike päästmine valvurite käest kannab vilja.Üks screen nende vägitegudest
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 19:44:57 vasta tsitaadiga

rycyve, Windows modis mängid selleks et mängu kiirelt ära saaks peita kui tööl ülemus tuleb jah? icon_biggrin.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 20:00:33 vasta tsitaadiga

Njamh, Memory Block 3 poole peal olen täpselt icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 20:07:07 vasta tsitaadiga

Sai siis kah pelatud tundide kaupa siin.DX10 kõik põhjas jookseb enam vähem norm thumbs_up.gif .Drop tekib siis kui kiiresti nt hüpata vastu seina ja altair kähku ümberpöördega hüppab.Graafika on väga hea üldiselt icon_eek.gif thumbs_up.gif .Animatsioonid eriti(riiete liikumine jms).Varjud on kah üldiselt väga head(v.a mõnedes cutscene-des on varjud vähe kandilised).Igav samuti pole veel hakanud.Ütleks,et isegi liiga palju on teha.Ei viitsi küll hetkel jamama hakata icon_confused.gif .

Miinustest tooks välja selle,et vahel valvurid ei reageerigi kui täie tinaga linnas ringi jooksed thumbs_down.gif .
Hobusega kapates hobune mitte ei lähe edasi vaid kuidagi imelikult "hüpleb" edasi icon_lol.gif .Samas galopeerimine on icon_eek.gif thumbs_up.gif .
nn põhiülesanded võiks mingi teise värviga tähistatud olla kaardil.Muidu kõik üks valge ruudukogu thumbs_down.gif .On küll eraldi ülesannete filtreerimine kaardil aga ikka.

Suurim miinus minu meelest on see,et liiga palju nuppe tuleb vajutada,et midagi ära teha.Vahel sooviksin,et mul oleks selles mängus kolmas käsi kah icon_lol.gif .Ühtlasi...HUD icon_confused.gif .No kamoon.Tegevus toimub ju enamasti ~1200AD vms.Võiks siis ka HUD olla vähe "vanem".Suht veider mängida sellist mängu kui mingi high-tech HUD pidevalt sillerdab näos icon_evil.gif .Seda saab küll välja lülitada aga arvestades mängu(kohatist) keerulisust siis ei tea mõni hetk mida teha...nokk kinni-saba lahti icon_confused.gif .

Peab veel easi pelama.Aga need siis minu "targad mõtted" esimese paari tunni põhjal thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 20:10:06 vasta tsitaadiga

HUd on prolly seepärast uuemast ajast kuna ta on ju toodud geenide kaudu kuidagi mälestustesse.
Ja nuppude kohta ütlen, et pane nad teistmoodi siis. Mul on küll kõik ühega käega katsutavad.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 20:13:40 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
HUd on prolly seepärast uuemast ajast kuna ta on ju toodud geenide kaudu kuidagi mälestustesse.
Ja nuppude kohta ütlen, et pane nad teistmoodi siis. Mul on küll kõik ühega käega katsutavad.

No aga võiks ju olla siis,et kui "mälestustes" oled siis on vanaaegne HUD ja kui tänapäevas siis high-tech HUD thumbs_up.gif .

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 20:18:30 vasta tsitaadiga

ee tänapäevas pole hudi vaja kuna see teeks asja väga jaburaks... sa käid ringi juba nõnda et näed hudi pea kohal icon_razz.gif

see "mineviku" hud on jah uudne kuna sa oled seal masinas + vähemalt seletati ära miks kõik äkki inglise keeles räägivad. Aga ilma hud'ita tundub asi tõesti elevam kuna see hud minuarust vähemalt mitte piixugi vajaliku eriti ei näitagi v.a see map mis näitab kus urkas keegi nuga tahab saada või röövimist vajab.

nupud lihtsad minuarust... eriti palju neid ei ole ning gamepadiga asi isegi kergem kui klaveriga (konsoolile algselt asi ju tehtud). Võitlus võiks keerukam ja nuppu rohkem olla aga animatsioonid vms asjad on igatahes vägevad... jah... hobene on kahtlane icon_lol.gif

Mis seal siis nii palju teha on et ei jõua korraga? minuarust igas linnas üks ja sama asi ning kui ära ei tee ja jätkad oma põhi missiooni siis polegi midagi erilist peale story seal ja mööda maja katuseid karata ning eriti lahe on kui väike valearvestus tuleb ja ninali vasta maad lendad icon_lol.gif

Graafika seni on normul ja vast ongi proovitud sellist "liivast hallikat" theme i teha <--- igatahes omapärane.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 21:04:19 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
rycyve, Windows modis mängid selleks et mängu kiirelt ära saaks peita kui tööl ülemus tuleb jah? icon_biggrin.gif


Ei saa muidu screene salvestada.Ei saa vista all mängu ajal töölauda lahti.Vistaga päris sõber pole,kasutan ainult heade mängudega seda icon_redface.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 21:27:03 vasta tsitaadiga

rycyve kirjutas:
d3t kirjutas:
rycyve, Windows modis mängid selleks et mängu kiirelt ära saaks peita kui tööl ülemus tuleb jah? icon_biggrin.gif


Ei saa muidu screene salvestada.Ei saa vista all mängu ajal töölauda lahti.Vistaga päris sõber pole,kasutan ainult heade mängudega seda icon_redface.gif icon_biggrin.gif

Fraps ei toimi?.WinKey ei toimi?.
Endal Fraps jah jamab.Numbreid 6 ja 8 pole võimalik eristada icon_evil.gif .Samuti vahel töötab,vahel mitte.Nagu loto icon_smile.gif .teiste mängudega kõik OK thumbs_up.gif .Samas olen kuulnud,et paljudel AC all Frapsiga jama.Tundub nagu mängu kala olevat.Loodetavasti parandavad ära.Või siis Beepa Soft parandab Frapsi ära icon_lol.gif .

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 12.04.2008 21:29:17 vasta tsitaadiga

tomorrow, Milleks see Fraps sulle nii tähtis on? icon_rolleyes.gif Ilma frapsita ei saa mängida siis või? icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 21:50:02 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
tomorrow, Milleks see Fraps sulle nii tähtis on? icon_rolleyes.gif Ilma frapsita ei saa mängida siis või? icon_lol.gif

Ja millega ma pilte teen siis mängust?.Millega ma hindan mängu jooksmist?.Millega ma salvestan videoid mängust?.Fraps PEAB mul alati taustal jooksma.See lihtsalt on nii icon_rolleyes.gif .

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 22:14:15 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
rycyve kirjutas:
d3t kirjutas:
rycyve, Windows modis mängid selleks et mängu kiirelt ära saaks peita kui tööl ülemus tuleb jah? icon_biggrin.gif


Ei saa muidu screene salvestada.Ei saa vista all mängu ajal töölauda lahti.Vistaga päris sõber pole,kasutan ainult heade mängudega seda icon_redface.gif icon_biggrin.gif

Fraps ei toimi?.WinKey ei toimi?.
Endal Fraps jah jamab.Numbreid 6 ja 8 pole võimalik eristada icon_evil.gif .Samuti vahel töötab,vahel mitte.Nagu loto icon_smile.gif .teiste mängudega kõik OK thumbs_up.gif .Samas olen kuulnud,et paljudel AC all Frapsiga jama.Tundub nagu mängu kala olevat.Loodetavasti parandavad ära.Või siis Beepa Soft parandab Frapsi ära icon_lol.gif .


Win key ei toimi aga frapsi pole proovinud.Frapsiga ei oskagi pilte teha peab katsetama icon_smile.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 12.04.2008 22:14:47 vasta tsitaadiga

Nu see kui ta FPSi veitsa kahtlaselt näitab ei takista filmimist ja pildistamist icon_wink.gif pealegi tglt fraps võtab oma väikse fpsi maha mängus seega pole vast mõttekas väga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 22:34:22 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Nu see kui ta FPSi veitsa kahtlaselt näitab ei takista filmimist ja pildistamist icon_wink.gif pealegi tglt fraps võtab oma väikse fpsi maha mängus seega pole vast mõttekas väga thumbs_up.gif

No ei takista õnneks küll thumbs_up.gif .Samas tüütu ikka kui pead mõistatama mis numbriga nüüd tegu on.See fps kadu mis frapsi tõttu tekib on niivõrd väike,et selle pärast(vähemalt AC-s) küll keegi ei tohiks muretseda.Igatahes loodan,et see frapsi jama ära fixitakse thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 12.04.2008 23:16:58 vasta tsitaadiga

Kaks shotti minu poolt siis (DX10, AAx2):
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Ma ei tea kas see on ainult minul, aga kui teha alt tab siis peale seda enam mäng full screeni ei lähe icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 12.04.2008 23:27:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma ei tea kas see on ainult minul, aga kui teha alt tab siis peale seda enam mäng full screeni ei lähe



Sama siin icon_neutral.gif vahest isegi paneb nii pange,et peab sulgema Task manageriga mängu thumbs_down.gif paras bugi hunnik on see pela..
Isegi siis lükkab full screeni maha kui keegi räägib msnis v xfires mängu ajal
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 23:35:15 vasta tsitaadiga

Kas ainult minul on Vista all kõik korras selle mänguga?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 12.04.2008 23:37:33 vasta tsitaadiga

Mul samuti vista icon_rolleyes.gif Crashe ei ole olnud aga see window modesse jäämine ajab vihale. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2008 23:58:49 vasta tsitaadiga

Miks te kõik cinema modes mängite icon_biggrin.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.04.2008 00:05:43 vasta tsitaadiga

Minuarust muudmoodi seal mängida ei saagi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2008 01:15:48 vasta tsitaadiga

epic game seega mustad ribad üleval ja all icon_lol.gif (isegi 1680x1050 16:9 on need musatd lärakad aga õnneks mitte nii suured).

Tea.. ma alt tabi kasutanud XP all ja seni on 0 bugi olnud mängus... icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2008 07:35:53 vasta tsitaadiga

Ot mis ribadest te räägite??? Mul küll (1920x1200) mingeid ribasid pole icon_confused.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2008 08:11:33 vasta tsitaadiga

Kuhu see mäng oma save game failid paneb?Millegipärast ei leia icon_confused.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2008 08:45:18 vasta tsitaadiga

rycyve,
Vistal on: C:\Users\***user***\AppData\Roaming\Ubisoft\Assassin's Creed\Saved Games

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 13.04.2008 09:36:31 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Tea.. ma alt tabi kasutanud XP all ja seni on 0 bugi olnud mängus... icon_rolleyes.gif

Tegu selles, et sa ei saa XP all dx10ga mängida. DX9ga töötab samuti vista all alt tabimine. beer_yum.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2008 10:08:02 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Ot mis ribadest te räägite??? Mul küll (1920x1200) mingeid ribasid pole icon_confused.gif


Sest sinul on ehtne WS resolutsioon ja mäng on lukustatud WSi peale. 1680x1050 ei ole selline reso ja mustad ribad on üleval, all.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 13.04.2008 10:14:34 vasta tsitaadiga

Krt sai suure hooga mäng kõlbmatuks tunnistatud icon_mad.gif a nüüd lasin terve öö seda(nolife) icon_redface.gif ja krt tglt täitsa asjalik vaheldus on shooterile thumbs_up.gif Hea on see,et jhm nüüd on ikka vastaseid veitsa vahest trehvab kuni8 meest vasta siis on päris tegemist kohe icon_smile.gif Pm siiski plaanin läbi ää teha selle beer_yum.gif sai veitsa ennatlikult kehvaks mänguks tunnistatud.... (buge on siiski palju neid sõnu tagasi ei võta)
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Assassin's Creed (PC) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.