|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
10.04.2008 18:39:29
|
|
|
ei jah mu hing ei anna rahu ikka ärge viha pidage aga vaadake kui osta uus videokaart saab kohe Assasins Creedi ka kaasa minumeelest igati vägev pakkumine ..link: http://www.pointofview-online.com/default2.asp?content_id=1891
et iseaasi kas on momendil mõttekam 8800GT vahetada 9800GTX vastu ..vahepeal oli plaanis küll aga mõtlesin ümber ja ootan ATI uue seeria ära ja siis vaatab .. OK sry teemaväline jutt võite ära kustutada aga tahstin seda küsida et ega te juhtu teadma kas Eestis ka keegi neid Point of View kaarte müüb ? olen otsinud aga pole leidnud nagu ... või see on haruldus ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
10.04.2008 19:40:38
|
|
|
Selle ronimise/turnimisega mööda linna seoses, nüüd vähemalt teab kust parkour pärit on
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kulamees
HV kasutaja
liitunud: 16.03.2007
|
10.04.2008 19:41:20
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Niih, mäng olemas. Esmase asjana ütleks, et kuidagi ootamatult nigelalt jookseb mu masinal - 1680x1050& DX10 + mängu seest kõik põhjas ja 2/3 valitud AA jaoks on ikka vahepeal päris kena nõka-nõka aga eks uurin edasi. |
Mhm mul nagu jookseb küll ilusti. Samas mul vist AA ka peal pole (ei pannud nagu seda mängu graafika setingute alt tähelegi, et kust seda peale panna saaks.)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
10.04.2008 21:29:41
|
|
|
Aii kuidas mulle meeldib mööda katuseid joosta, samal ajal Smilersi lugu kuulata ning hüpates kõrisi läbi lõigata
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
10.04.2008 22:35:26
|
|
|
| Keegi mängu lõpusirgele kah jõudnud on? Kas peale turnimise ja viewpointide kogumise veel midagi teha saab?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MONX33
HV vaatleja
liitunud: 06.10.2007
|
11.04.2008 10:43:11
|
|
|
| corvette kirjutas: |
| Keegi mängu lõpusirgele kah jõudnud on? Kas peale turnimise ja viewpointide kogumise veel midagi teha saab? |
Saab ikka, mingeid lippe saab koguda kuid ma ei tea mis need annavad. Mängus olen jõudnud momendil Jerusalemma
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.04.2008 12:43:36
|
|
|
| Uuendasin jälle tüürelid ära ja sai nagu normaalselt jooksma, va see, et varjud oleks nagu katki. Posti otsas rippuvate lippude peal jooksevad mustad kuubikud ja mõnikord on turul olevate kaupmeeste putkade tagumised õlgedest seinad nagu neoonid. Imelik, ma ütlen!
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
11.04.2008 13:53:53
|
|
|
| MONX33 kirjutas: |
| corvette kirjutas: |
| Keegi mängu lõpusirgele kah jõudnud on? Kas peale turnimise ja viewpointide kogumise veel midagi teha saab? |
Saab ikka, mingeid lippe saab koguda kuid ma ei tea mis need annavad. Mängus olen jõudnud momendil Jerusalemma |
lipud on miski xkasti achievement niikuinii? mida pc peal üldse ei ole?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maqu
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2002
|
11.04.2008 14:02:43
|
|
|
Minul jookseb mäng perfektselt. Vigu pole esinenud, aeglaseks ka ei jää.
Resolutsioon 1024x768, muud seaded põhjas, ka AA.
8800GTX, AMD 64 X2 4000, 2GB ram.
Peale 2h mängimist tundub olevat mäng minu maitsele.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
11.04.2008 15:38:55
|
|
|
| MONX33 kirjutas: |
| Saab ikka, mingeid lippe saab koguda kuid ma ei tea mis need annavad. Mängus olen jõudnud momendil Jerusalemma |
No ma mõtlesingi tegelt kõike seda mis seal seda rutiini tekitab.
Iga linn on oma ülesannete ja võimaluste poolest nagu eelmise koopia.
Et kas peale nende lippude korjamise (mis on nii põnev ja uudne asi ), vaatetornide läbikäimise, rüütlite ülesleidmise ja tapmise, kristlastega kambasjalutamise veel midagi teha saab?
Kas kogu see mängu stoori põhinebki ainult dialoogidel või lisanduvad ka hiljem põnevamad missioonid/ülesanded, mis tooks mängu mitmekesisust?
Kui teaks, et kogu mäng jääbki selliseks tüüpiliseks linnades kondamisteks kus teed koguaeg ühte ja seda sama asja, siis poleks motivatsiooni edasi mängida.
Hetkel tundub kuidagi üksluine ja igav.
...aga ma olen praegu jeruusalemmas ka
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
11.04.2008 19:45:13
|
|
|
Huvitavamaks läheb selle poolest, et mida kaugemale jõuad, seda paremad on vastased. Varsti enam ei saa nii labaselt valvurite horde laiali peksta, löövad sul kaitsest läbi nagu naksti.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
11.04.2008 20:19:03
|
|
|
Päris äge hobusega nokka tõmmata
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.04.2008 20:29:43
|
|
|
seda ju ammu räägitud et mäng on kohutavalt üksluine... ehk siis kui ei meeldi suht üht ja sama värki iga kord teha + storyt ei uuri siis on suht une fest
Eriti omapärane on see et siiani olen kõikidesse linnadesse ühtemoodi sisenenud ning iga kord ühed ja samad misioonid. Ning kui kellegi päästad valvurite käest siis too peale sinuga rääkimist ütleb: kes küll see jube inimene need valvurid maha tappis. Ehk siis kui meeldib turnida mööda üht ja sama värki ja storyt kuulad siis käib kah mäng. Vähemalt steamis on asi mugavalt olemas + dollu kurs madal (ainult fucking tax tuleb hinnale juurde)
Võiks olla erinevad mapid vähemalt aga seni kõik 4 linna suht ühesugused olnud. Hitman on selles suhtes üle kõige kuna iga misioon omas oma kiiksusid ja oli vähemalt huvitav.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ccplazza
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
11.04.2008 21:31:02
|
|
|
Jõudsin just Acresse. Väravate müüride ees tapsin 14 guardi maha .
Vaade Acrest
Hüpe
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
11.04.2008 21:40:40
|
|
|
Acres sain ma korra surma Igatahes, hommikul suutis mul XP näkku karata ning save gamed läksid + muud olulist.
Viskas üle ning nüüd Vista peal, loodame et mul enam sellist bugi hunnikut ei esine
Peab uuesti otsast peale alustana
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
12.04.2008 08:52:25
|
|
|
Roni kõrgete hoonete otsa ja vaata ringi.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
12.04.2008 08:57:26
|
|
|
| Antikrist kirjutas: |
| Roni kõrgete hoonete otsa ja vaata ringi. |
See ei aita, objectiveid ei tule mapile. 6 torni otsa olen juba roninud
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.04.2008 10:07:02
|
|
|
Soovitan muuseas välja lülitada kõik HUDi elemendid. Hoopis teine tunne ja sisse-elamine
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PriiT_
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
12.04.2008 18:48:13
|
|
|
Selles kolmandas mälu blokis läheb päris huvitavaks.Lisaks saab selle lisa võime valvureid vasturünnata nagu tõeline mõõgavõitleja ja samas aitab ka järjest raskemal tasandil neile paremini vastu panna.Parimad õnnestunud vasturünnakud esitatakse suuremalt ja tiba aegluubis(nagu matrixis kuulide eest põigeldes)Mulle igatahes hakkab mäng järjest paremat muljet avaldama
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
12.04.2008 18:50:26
|
|
|
sry ot: mängul on mitme keele tugi? vaatan et sul seal asi venekeeles või ostsidki kohe sellise?
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
12.04.2008 19:04:46
|
|
|
| angel kirjutas: |
| sry ot: mängul on mitme keele tugi? vaatan et sul seal asi venekeeles või ostsidki kohe sellise? |
See mul ingise versioon venekeelseks patchitud kuna mulle rohkem jutustus ja tekst arusaadavam ning mäng sujub ka siis paremini
Äsja just panin tähele,et nende linnaelanike päästmine valvurite käest kannab vilja.Üks screen nende vägitegudest
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
12.04.2008 19:44:57
|
|
|
rycyve, Windows modis mängid selleks et mängu kiirelt ära saaks peita kui tööl ülemus tuleb jah?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
12.04.2008 20:07:07
|
|
|
Sai siis kah pelatud tundide kaupa siin.DX10 kõik põhjas jookseb enam vähem norm .Drop tekib siis kui kiiresti nt hüpata vastu seina ja altair kähku ümberpöördega hüppab.Graafika on väga hea üldiselt .Animatsioonid eriti(riiete liikumine jms).Varjud on kah üldiselt väga head(v.a mõnedes cutscene-des on varjud vähe kandilised).Igav samuti pole veel hakanud.Ütleks,et isegi liiga palju on teha.Ei viitsi küll hetkel jamama hakata .
Miinustest tooks välja selle,et vahel valvurid ei reageerigi kui täie tinaga linnas ringi jooksed .
Hobusega kapates hobune mitte ei lähe edasi vaid kuidagi imelikult "hüpleb" edasi .Samas galopeerimine on .
nn põhiülesanded võiks mingi teise värviga tähistatud olla kaardil.Muidu kõik üks valge ruudukogu .On küll eraldi ülesannete filtreerimine kaardil aga ikka.
Suurim miinus minu meelest on see,et liiga palju nuppe tuleb vajutada,et midagi ära teha.Vahel sooviksin,et mul oleks selles mängus kolmas käsi kah .Ühtlasi...HUD .No kamoon.Tegevus toimub ju enamasti ~1200AD vms.Võiks siis ka HUD olla vähe "vanem".Suht veider mängida sellist mängu kui mingi high-tech HUD pidevalt sillerdab näos .Seda saab küll välja lülitada aga arvestades mängu(kohatist) keerulisust siis ei tea mõni hetk mida teha...nokk kinni-saba lahti .
Peab veel easi pelama.Aga need siis minu "targad mõtted" esimese paari tunni põhjal
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
12.04.2008 20:10:06
|
|
|
HUd on prolly seepärast uuemast ajast kuna ta on ju toodud geenide kaudu kuidagi mälestustesse.
Ja nuppude kohta ütlen, et pane nad teistmoodi siis. Mul on küll kõik ühega käega katsutavad.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
12.04.2008 20:18:30
|
|
|
ee tänapäevas pole hudi vaja kuna see teeks asja väga jaburaks... sa käid ringi juba nõnda et näed hudi pea kohal
see "mineviku" hud on jah uudne kuna sa oled seal masinas + vähemalt seletati ära miks kõik äkki inglise keeles räägivad. Aga ilma hud'ita tundub asi tõesti elevam kuna see hud minuarust vähemalt mitte piixugi vajaliku eriti ei näitagi v.a see map mis näitab kus urkas keegi nuga tahab saada või röövimist vajab.
nupud lihtsad minuarust... eriti palju neid ei ole ning gamepadiga asi isegi kergem kui klaveriga (konsoolile algselt asi ju tehtud). Võitlus võiks keerukam ja nuppu rohkem olla aga animatsioonid vms asjad on igatahes vägevad... jah... hobene on kahtlane
Mis seal siis nii palju teha on et ei jõua korraga? minuarust igas linnas üks ja sama asi ning kui ära ei tee ja jätkad oma põhi missiooni siis polegi midagi erilist peale story seal ja mööda maja katuseid karata ning eriti lahe on kui väike valearvestus tuleb ja ninali vasta maad lendad
Graafika seni on normul ja vast ongi proovitud sellist "liivast hallikat" theme i teha <--- igatahes omapärane.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
12.04.2008 21:04:19
|
|
|
| d3t kirjutas: |
rycyve, Windows modis mängid selleks et mängu kiirelt ära saaks peita kui tööl ülemus tuleb jah?  |
Ei saa muidu screene salvestada.Ei saa vista all mängu ajal töölauda lahti.Vistaga päris sõber pole,kasutan ainult heade mängudega seda
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
12.04.2008 21:27:03
|
|
|
| rycyve kirjutas: |
| d3t kirjutas: |
rycyve, Windows modis mängid selleks et mängu kiirelt ära saaks peita kui tööl ülemus tuleb jah?  |
Ei saa muidu screene salvestada.Ei saa vista all mängu ajal töölauda lahti.Vistaga päris sõber pole,kasutan ainult heade mängudega seda  |
Fraps ei toimi?.WinKey ei toimi?.
Endal Fraps jah jamab.Numbreid 6 ja 8 pole võimalik eristada .Samuti vahel töötab,vahel mitte.Nagu loto .teiste mängudega kõik OK .Samas olen kuulnud,et paljudel AC all Frapsiga jama.Tundub nagu mängu kala olevat.Loodetavasti parandavad ära.Või siis Beepa Soft parandab Frapsi ära .
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
12.04.2008 21:29:17
|
|
|
tomorrow, Milleks see Fraps sulle nii tähtis on? Ilma frapsita ei saa mängida siis või?
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
12.04.2008 22:14:15
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| rycyve kirjutas: |
| d3t kirjutas: |
rycyve, Windows modis mängid selleks et mängu kiirelt ära saaks peita kui tööl ülemus tuleb jah?  |
Ei saa muidu screene salvestada.Ei saa vista all mängu ajal töölauda lahti.Vistaga päris sõber pole,kasutan ainult heade mängudega seda  |
Fraps ei toimi?.WinKey ei toimi?.
Endal Fraps jah jamab.Numbreid 6 ja 8 pole võimalik eristada .Samuti vahel töötab,vahel mitte.Nagu loto .teiste mängudega kõik OK .Samas olen kuulnud,et paljudel AC all Frapsiga jama.Tundub nagu mängu kala olevat.Loodetavasti parandavad ära.Või siis Beepa Soft parandab Frapsi ära . |
Win key ei toimi aga frapsi pole proovinud.Frapsiga ei oskagi pilte teha peab katsetama
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
12.04.2008 22:14:47
|
|
|
Nu see kui ta FPSi veitsa kahtlaselt näitab ei takista filmimist ja pildistamist pealegi tglt fraps võtab oma väikse fpsi maha mängus seega pole vast mõttekas väga
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
12.04.2008 22:34:22
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
Nu see kui ta FPSi veitsa kahtlaselt näitab ei takista filmimist ja pildistamist pealegi tglt fraps võtab oma väikse fpsi maha mängus seega pole vast mõttekas väga  |
No ei takista õnneks küll .Samas tüütu ikka kui pead mõistatama mis numbriga nüüd tegu on.See fps kadu mis frapsi tõttu tekib on niivõrd väike,et selle pärast(vähemalt AC-s) küll keegi ei tohiks muretseda.Igatahes loodan,et see frapsi jama ära fixitakse
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
12.04.2008 23:16:58
|
|
|
Kaks shotti minu poolt siis (DX10, AAx2):
Spoiler 
Spoiler 
Ma ei tea kas see on ainult minul, aga kui teha alt tab siis peale seda enam mäng full screeni ei lähe
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
12.04.2008 23:27:38
|
|
|
| tsitaat: |
Ma ei tea kas see on ainult minul, aga kui teha alt tab siis peale seda enam mäng full screeni ei lähe
|
Sama siin vahest isegi paneb nii pange,et peab sulgema Task manageriga mängu paras bugi hunnik on see pela..
Isegi siis lükkab full screeni maha kui keegi räägib msnis v xfires mängu ajal
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
12.04.2008 23:35:15
|
|
|
Kas ainult minul on Vista all kõik korras selle mänguga?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
12.04.2008 23:37:33
|
|
|
Mul samuti vista Crashe ei ole olnud aga see window modesse jäämine ajab vihale.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
12.04.2008 23:58:49
|
|
|
Miks te kõik cinema modes mängite
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ccplazza
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
13.04.2008 00:05:43
|
|
|
Minuarust muudmoodi seal mängida ei saagi
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
13.04.2008 01:15:48
|
|
|
epic game seega mustad ribad üleval ja all (isegi 1680x1050 16:9 on need musatd lärakad aga õnneks mitte nii suured).
Tea.. ma alt tabi kasutanud XP all ja seni on 0 bugi olnud mängus...
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
13.04.2008 07:35:53
|
|
|
Ot mis ribadest te räägite??? Mul küll (1920x1200) mingeid ribasid pole
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
13.04.2008 08:11:33
|
|
|
Kuhu see mäng oma save game failid paneb?Millegipärast ei leia
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
13.04.2008 08:45:18
|
|
|
rycyve,
Vistal on: C:\Users\***user***\AppData\Roaming\Ubisoft\Assassin's Creed\Saved Games
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
13.04.2008 09:36:31
|
|
|
| angel kirjutas: |
Tea.. ma alt tabi kasutanud XP all ja seni on 0 bugi olnud mängus...  |
Tegu selles, et sa ei saa XP all dx10ga mängida. DX9ga töötab samuti vista all alt tabimine.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
13.04.2008 10:08:02
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Ot mis ribadest te räägite??? Mul küll (1920x1200) mingeid ribasid pole  |
Sest sinul on ehtne WS resolutsioon ja mäng on lukustatud WSi peale. 1680x1050 ei ole selline reso ja mustad ribad on üleval, all.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
13.04.2008 10:14:34
|
|
|
Krt sai suure hooga mäng kõlbmatuks tunnistatud a nüüd lasin terve öö seda(nolife) ja krt tglt täitsa asjalik vaheldus on shooterile Hea on see,et jhm nüüd on ikka vastaseid veitsa vahest trehvab kuni8 meest vasta siis on päris tegemist kohe Pm siiski plaanin läbi ää teha selle sai veitsa ennatlikult kehvaks mänguks tunnistatud.... (buge on siiski palju neid sõnu tagasi ei võta)
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|