Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] MKV videofailide vaatamine mängukonsooliga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2008 01:10:58 [X360/PS3] MKV videofailide vaatamine mängukonsooliga vasta tsitaadiga

Mida läheb vaja:

- GOTSent (alati kasuta uusimat versiooni, uuendatakse suhteliselt tihti)
- Nero AAC Encoder (ei ole kohustuslik, kuid tagab konvertimisel parema audiokvaliteedi)
- Haali Media Splitter (vajalik MKV & MP4 failide avamiseks/vaatamiseks)


Ettevalmistus:

1. Tõmba GOTSent programm ja paki lahti (näiteks: C:\Program Files\GOTSent\).

2. Tõmba Nero AAC Encoder, paki lahti ja kopeeri neroAacEnc.exe nimeline fail GOTSent folderisse. Kui see on seal, siis programm oskab seda ise juba kasutada...

3. Installi Haali Media Splitter.


MKV konvertimine MP4-ks:

1. Ava GOTSent programm

2. Tee pildil näidatud sammud:
a) ava MKV videofail: File
b) vali folder, kuhu soovid MP4 faili saada: Set Output
c) vali oma konsool: Xbox 360 või PS3
d) märgi ära, et suuremad kui 4GB failid tükeldatakse: Split > 4GB ? (Xbox 360-le ei meeldi suuremad ja FAT32-le üle 4GB suurusi faile panna ei saa)
e) vajuta Convert




Peale seda hakkab programm MKV-d MP4-ks konvertima. Vahepeal avanevad käsureaaknad, ühtegi akent ei tohiks sulgeda enne kui protsess läbi on - "Conversion done". Videostriim jäetakse puutumata, seega ei toimu pildis mingit kvaliteedikadu ja konvertimine on mitmeid kordi kiirem kui video ümberpakkimine sobivaks formaadiks. Näiteks 1GB suuruse faili ümbermuutmine võttis minu sülearvutil aega kõigest ~5 minutit ja 4,5GB fail umbes 15 minutit. Kokkuvõttes jääb failisuurus põhimõtteliselt samaks.

MP4 võid kirjutada plaadile, panna USB mälupulgale/kettale või siis striimida üle võrgu konsooli.


Head katsetamist icon_wink.gif


viimati muutis SKG 14.05.2010 20:43:42, muudetud 7 korda
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brent
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 25.03.2008 11:12:09 vasta tsitaadiga

Thnx, proovin juba täna. Kui kõik nii töötab nagu kirjeldad siis on see hea leid.
_________________
Trust no 1
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2008 11:24:50 vasta tsitaadiga

Kas kui ma kirjutan selle MP4 single layer plaadile, kas ma siis saan seda Xbox-ist vaadata?
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2008 12:13:13 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Kas kui ma kirjutan selle MP4 single layer plaadile, kas ma siis saan seda Xbox-ist vaadata?

jah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2008 16:19:56 vasta tsitaadiga

Saad arvutiga ka X360 ühendada, näiteks LAN kaabliga, siis ei pea plaate kirjutama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2008 23:30:56 vasta tsitaadiga

Tänud! thumbs_up.gif
Edit: infoks - supakad, nii eraldi kui filmi sisse lisatud, Xbox360 peal ei tööta...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 00:13:41 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Tänud! thumbs_up.gif
Edit: infoks - supakad, nii eraldi kui filmi sisse lisatud, Xbox360 peal ei tööta...

jup, seda ei saa, vähemalt veel mitte. icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 14:19:38 vasta tsitaadiga

Lisaksin infoks veel - MKV ümberkonvertimisel MP4´ks peab kindlasti vaatama, et MKV audio ei oleks AC3 formaadis, kuna seda Xbox360 ei mängi, filme saab vaadata ainult stereoheliga. AC3 heli puhul tuleks ette võtta juba protsess ümberkonvertimiseks AAC formaati, natuke pikem protsess, kes viitsib, siin õpetus.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 14:32:14 vasta tsitaadiga

mina seda protsessi läbi teha ei viitsiks iga kord, aga no hea teada, et on võimalik kui peaks vaja minema. GOTSent on hea, kiire, mugav sellesmõttes. ma panen võimendist Dolby Pro Logic II peale tavaliselt ja ka täitsa OK. thumbs_up.gif

ps: AC3 = Dolby Digital, mis omakorda võib olla nii 2.0 ehk stereo kui ka 5.1ch icon_wink.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 09:33:54 vasta tsitaadiga

ma ei tea kas kõlbab siia nii seda postida aga mkv2vob on veidike parem sellise asja tegemiseks, kuna mitte mingisugust re-encodimist ei toimu ja seega kvaliteet jääb täiesti puutumata!!!!! mkv lihtsalt splititakse heliks ja pildiks ning muxitakse vob faili, mida loeb PS3 ja ka Xbox360 icon_smile.gif (xbox360 puhul muidugi seesama ac3 jutt, et seda ei toeta)

mkv2vob - http://forum.doom9.org/showthread.php?t=131782
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 09:59:21 vasta tsitaadiga

VOB-iks saab ju ka selle GOTSent-iga teha...
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 10:30:49 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
VOB-iks saab ju ka selle GOTSent-iga teha...

aga sinu jutust jäi selline mulje et ta re-encodeb/konverteerib selle video ehk siis puudutab kvaliteeti. mkv2vob seda ei tee
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 29.04.2008 10:31:24 vasta tsitaadiga

mannatera,
tsitaat:
Videostriim jäetakse puutumata, seega ei toimu pildis mingit kvaliteedikadu ja konvertimine on mitmeid kordi kiirem kui video ümberpakkimine sobivaks formaadiks

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 10:37:05 vasta tsitaadiga

mina olengi loll. vabandust teema algataja ees. ma ei lugenud 100% läbi ja ei pannud seda rida tähele.

aga samas sa võid pealkira /PS3 kah lisada, kuna gotsentiga saab tollele kah teha
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 11:13:36 vasta tsitaadiga

pealkiri muudetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atliner
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2008 23:53:21 vasta tsitaadiga

ehk oskab keegi öelda miks osade mkv failidega saab programm hakkama, osadel on lõpptulemuseks ainult mp4 helifail, proovisin järgi kahe erineva failiga samade seadetega kuid suurused on erinevad - 1 on 560mb teine 1180 mb....
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2008 00:21:15 vasta tsitaadiga

kas kettal on ruumi ikka piisavalt?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atliner
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2008 23:31:17 vasta tsitaadiga

kettal ruumi küll, kui jälgida protsessi siis mingi aeg on fail parajas suuruses olemas kuid lõppfaasis kaob...suht imelik, olen proovinud igatmoodi aga tulemuseta....
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emm sii
HV kasutaja
emm sii

liitunud: 16.11.2007




sõnum 15.05.2008 19:46:28 vasta tsitaadiga

Praegu tegin kõik õpetuse järgi aga nüüd kui see "ümber tehtud" fail mul arvutis mängima panna siis ei tule heli? Kas see on sellest, et mul mõni audio codec puudu? Aga nüüd kui ma selle siiski PS3 tööle panen siis tuleb heli? Katsetada saan alles päris õhtul kui mu väline kõvaketas koju saabub tagasi icon_smile.gif ! Äkki keegi teab juba enne lahendust?

Edit: Avastasin, et audio on AC3, kas sellest on midagi lahti, siin kirjas, et xbox ei mängi seda, ps3 mängib? Ja siiski, miks mu arvuti ei mängi(õigemini, heli puudub, mkv failil on heli täiesti olemas) ümberkonverditud faili?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2008 19:49:00 vasta tsitaadiga

no suure tõenäosusega on jah koodek puudu icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emm sii
HV kasutaja
emm sii

liitunud: 16.11.2007




sõnum 15.05.2008 19:54:32 vasta tsitaadiga

Aga, mkv on ilusti heli olemas, kas mp4 formaadis on tal teine audio codec siis?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2008 20:17:33 vasta tsitaadiga

jep, selle protsessi käigus tehakse audio ümber

mul oli FFDShow + Haali Media Splitter peal ja olid olemas nii audio kui ka video. Windows Vista.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emm sii
HV kasutaja
emm sii

liitunud: 16.11.2007




sõnum 15.05.2008 20:32:01 vasta tsitaadiga

Oki, tänud icon_smile.gif . Põhiline, et PS3-l töötaks, eks pärastpoole saab siis teada icon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 26.05.2008 20:24:44 vasta tsitaadiga

PS3'l on ka DivX/XviD tugi, milele saab supakaid panna ja millel on parem kvaliteet, nii, et soovitaks PS3 omanikudele hoopis DivX/XviD'iks konvertida.
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2008 20:30:58 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:
PS3'l on ka DivX/XviD tugi, milele saab supakaid panna ja millel on parem kvaliteet, nii, et soovitaks PS3 omanikudele hoopis DivX/XviD'iks konvertida.

kui videokvaliteedist kahju pole ja aega nii palju üle on, siis miks ka mitte icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emm sii
HV kasutaja
emm sii

liitunud: 16.11.2007




sõnum 29.05.2008 14:22:36 vasta tsitaadiga

Miks ei tee see GOTsent 4,11gb suurust faili kaheks, kuigi ma panen sinna split(suuremad kui 4gb fail) kastikesse linukese, kas ma pean midagi veel peale selle linnukese tegema?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2008 14:32:12 vasta tsitaadiga

mul splittis küll ilusti icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raydnoper
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2004




sõnum 29.05.2008 15:22:28 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi pole mingit head ideed, kuidas nt. OS X puhul sama probleem lahendada ? S.o., konverteerimist ma tean, aga h.. ma viitsin iga kord seda sadat aastat oodata (eile proovisin, 10 minutist klippi konvertis pool tundi !)

S.o. demuxitud ma saan, konverditud ka, kuidas kokku tagasi muxida on kysimus... suvalised unixi lahendused võivad sobida, kompileerimist ei karda, üldiselt.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2008 17:22:01 vasta tsitaadiga

raydnoper kirjutas:
Ega kellelgi pole mingit head ideed, kuidas nt. OS X puhul sama probleem lahendada ? S.o., konverteerimist ma tean, aga h.. ma viitsin iga kord seda sadat aastat oodata (eile proovisin, 10 minutist klippi konvertis pool tundi !)

S.o. demuxitud ma saan, konverditud ka, kuidas kokku tagasi muxida on kysimus... suvalised unixi lahendused võivad sobida, kompileerimist ei karda, üldiselt.

läksin ise ka mõni aeg tagasi Mac-ile üle, seega on mul sama huvi icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raydnoper
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2004




sõnum 29.05.2008 18:05:31 vasta tsitaadiga

No mingisugust muximist pakub ffmpegx näiteks, aga too kasutab tagasi muximiseks mp4box-i... See omakorda on nii räme, et tõmbab mu C2D macbooki kooma, protsessori 75C peale ja absoluutselt mitte mingisugust infot progressi kohta ei ole ma sellest kätte saand...

Kui täna viitsimist on, siis proovin veel häkkida... äkki suudan käsurealt midagi ära teha, paar linuxi juhendit leidsin...
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2008 18:10:53 vasta tsitaadiga

Loll küsimus aga kas ma saan kuidagi ps3ga arvutis olevaid filme ja pilte otse vaadata või ps3 tirida? Kuidas ma lisan arvutis media playerisse ps3? icon_neutral.gif PS3 on wifiga ja arvuti on kaabliga elioni kasti küljes.
Edit: Mittekeegi? icon_sad.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 04.06.2008 17:27:49 vasta tsitaadiga

Et siis xbox sööb MP4 failiformaati, näiteks kui mul film on .avi formaadis ja converdin ümber MP4-ks, siis plaadile ja asi toimib?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2008 01:21:39 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
Et siis xbox sööb MP4 failiformaati, näiteks kui mul film on .avi formaadis ja converdin ümber MP4-ks, siis plaadile ja asi toimib?


http://www.afterdawn.com/guides/archive/what_will_xbox_360_play.cfm
siin kõik kirjas...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2008 01:34:51 vasta tsitaadiga

nah kirjutas:
Et siis xbox sööb MP4 failiformaati, näiteks kui mul film on .avi formaadis ja converdin ümber MP4-ks, siis plaadile ja asi toimib?

AVI ja MP4 ei garanteeri midagi, need on ju ainult konteinerid.
loeb see, millise koodekiga on kokkupakitud nendes olevad video- ja audiostriimid.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 05.06.2008 02:56:06 vasta tsitaadiga

Näiteks xvid-i saab kohe plaadilt mängida ja kas selleks peab olema xboxi remote control ka või saab tavalise puldiga hakkama?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2008 08:30:44 vasta tsitaadiga

saab tavalise puldiga
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2008 10:15:16 vasta tsitaadiga

Aga keegi ei oska siis öelda kuidas laule ja pilte ja filme üle wifi tirida ps3me? ainuke võimalus mälukaart?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
camu
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005




sõnum 20.06.2008 00:07:12 vasta tsitaadiga

ega subtiitrite osas mingeid muudatusi pole?
endiselt ei näita, ega?
x360 pean silmas.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2008 23:25:24 vasta tsitaadiga

camu kirjutas:
ega subtiitrite osas mingeid muudatusi pole?
endiselt ei näita, ega?
x360 pean silmas.

nope
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2008 01:10:37 vasta tsitaadiga

Kõik sama asi Mac OS X-i all:


Mida läheb vaja:

- QuickTime 7 Pro ($30)
- Perian (et avada MKV videofaile QuickTime-ga...)


MKV konvertimine MP4-ks:

Kui Perian installitud, siis ava soovitud MKV videofail QuickTime pleieris ja oota, kuni terve fail on ära laetud.

1) Seejärel vali menüüst File -> Export...


2) Vali Export: rippmenüüst Movie to MPEG-4, järgmisena vajuta Options...


3) Vali File Format: rippmenüüst MP4 ja Video Format: rippmenüüst vali Pass through (siis ei pakita videot ümber, vaid toimub ainult video muxing, mis on kordades kiirem ja kvaliteet jääb samaks, mis MKV failil)


4) Vali Audio ning tee seal järgmised valikud:

Audio Format: AAC-LC (Music)
Data Rate: 320 kbps
Channels: Stereo
Output Sample Rate: 48.000 kHz
Encoding Quality: Best



Miks just need valikud?
Sellepärast, et MKV failis on audio juba nagunii tugevalt pakitud ja teistkordsel pakkimisel tekivad paratamatult kvaliteedikaod sisse - seega tuleks valida maksimaalväärtused, et need kaod võimalikult väikesed oleksid.

5) Streaming-ut ei ole vaja valida. Vajuta OK ja seejärel Save ning video konvertimine algabki:
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raydnoper
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2004




sõnum 30.09.2008 16:39:10 vasta tsitaadiga

Seda ma kartsin jah, et tuleb QT Pro osta icon_razz.gif
Nu selge siis, läheb käiku ilmselt...
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Felmor
HV vaatleja

liitunud: 14.10.2008




sõnum 18.10.2008 19:32:08 vasta tsitaadiga

Just hiljuti oli sellega probleeme ja nüüd toimib kõik ilusti. Tänud hea õpetuse eest!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iku
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2004




sõnum 08.11.2008 21:58:34 vasta tsitaadiga

Ma panin browse subs alt subtiitrid ka sisse aga ps3 peal need subtiitrid ei tööta. Kuidas ma saaks subtiitrid ka tööle? Siis veel selline asi, et splitsin 3 tükkiks selle filmi aga kui ma seda filmi vaatan siis esimese faili läbisaamisega lööb pausi peale ja automaatselt teisest failist edasi ei lähe. Kas nii ei saaks kuidagi, et film jookseks ikka algusest lõpuni automaatselt?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihlakas
HV kasutaja
Pihlakas

liitunud: 18.10.2004




sõnum 16.11.2008 15:58:15 vasta tsitaadiga

Mac -i peal on päris hea program MKV Tools. Ise kasutan seda oma MacBooki peal ja suhteliselt kiiresti toimib. Võimalus siis convertida mp4 või avi formaati.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2008 16:33:48 vasta tsitaadiga

Pihlakas kirjutas:
Mac -i peal on päris hea program MKV Tools. Ise kasutan seda oma MacBooki peal ja suhteliselt kiiresti toimib. Võimalus siis convertida mp4 või avi formaati.

Ma proovin ära selle
link ka siis: http://www.emmgunn.com/mokgvm2dvd/mokgvmhome.html
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 17.12.2008 11:26:55 vasta tsitaadiga

Üks asi veel. Minu PS3 vähemasti ei suuda HD videot üle WiFi pumbata ning hakkab hakkima. Kui kellelgi 1080p videotega sarnane probleem tekib, siis kaabli abil saab pildi korda.
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 11:37:33 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Pihlakas kirjutas:
Mac -i peal on päris hea program MKV Tools. Ise kasutan seda oma MacBooki peal ja suhteliselt kiiresti toimib. Võimalus siis convertida mp4 või avi formaati.

Ma proovin ära selle
link ka siis: http://www.emmgunn.com/mokgvm2dvd/mokgvmhome.html

see ka nüüd järgi proovitud, täitsa töötab. nati ebamugav on ainult see, et talle tuleb alati manuaalselt video pikkus (s), frame rate (fps) ja suurus (px) ette anda. kasutan QuickTime edasi, mu jaoks on see mugavam. aga MKV Tools-i jätan splittimiseks alles.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scaryx
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007




sõnum 28.12.2008 12:12:36 vasta tsitaadiga

http://ps3mediaserver.blogspot.com/

parim asi arvutist hd filmide streamimiseks...nüüd olemas ka mac-i toetus:

http://code.google.com/p/ps3mediaserver/downloads/list
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nesh
HV vaatleja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 03.01.2009 13:08:51 vasta tsitaadiga

scaryx kirjutas:
http://ps3mediaserver.blogspot.com/

parim asi arvutist hd filmide streamimiseks...nüüd olemas ka mac-i toetus:

http://code.google.com/p/ps3mediaserver/downloads/list


Mnjaa, see söödab mkv konteineriga HD ka PS3-le ette ja koos supakatega. Tore vidin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2009 22:11:09 vasta tsitaadiga

kas seda viimast asja keegi üle LANi kah tööle saanud on?
Mul miskipärast tahab automaatselt üle wifi saatma hakata.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] MKV videofailide vaatamine mängukonsooliga mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.