|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.03.2008 01:10:58
[X360/PS3] MKV videofailide vaatamine mängukonsooliga |
|
|
Mida läheb vaja:
- GOTSent (alati kasuta uusimat versiooni, uuendatakse suhteliselt tihti)
- Nero AAC Encoder (ei ole kohustuslik, kuid tagab konvertimisel parema audiokvaliteedi)
- Haali Media Splitter (vajalik MKV & MP4 failide avamiseks/vaatamiseks)
Ettevalmistus:
1. Tõmba GOTSent programm ja paki lahti (näiteks: C:\Program Files\GOTSent\).
2. Tõmba Nero AAC Encoder, paki lahti ja kopeeri neroAacEnc.exe nimeline fail GOTSent folderisse. Kui see on seal, siis programm oskab seda ise juba kasutada...
3. Installi Haali Media Splitter.
MKV konvertimine MP4-ks:
1. Ava GOTSent programm
2. Tee pildil näidatud sammud:
a) ava MKV videofail: File
b) vali folder, kuhu soovid MP4 faili saada: Set Output
c) vali oma konsool: Xbox 360 või PS3
d) märgi ära, et suuremad kui 4GB failid tükeldatakse: Split > 4GB ? (Xbox 360-le ei meeldi suuremad ja FAT32-le üle 4GB suurusi faile panna ei saa)
e) vajuta Convert
Peale seda hakkab programm MKV-d MP4-ks konvertima. Vahepeal avanevad käsureaaknad, ühtegi akent ei tohiks sulgeda enne kui protsess läbi on - "Conversion done". Videostriim jäetakse puutumata, seega ei toimu pildis mingit kvaliteedikadu ja konvertimine on mitmeid kordi kiirem kui video ümberpakkimine sobivaks formaadiks. Näiteks 1GB suuruse faili ümbermuutmine võttis minu sülearvutil aega kõigest ~5 minutit ja 4,5GB fail umbes 15 minutit. Kokkuvõttes jääb failisuurus põhimõtteliselt samaks.
MP4 võid kirjutada plaadile, panna USB mälupulgale/kettale või siis striimida üle võrgu konsooli.
Head katsetamist
viimati muutis SKG 14.05.2010 20:43:42, muudetud 7 korda |
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brent
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2003
|
25.03.2008 11:12:09
|
|
|
Thnx, proovin juba täna. Kui kõik nii töötab nagu kirjeldad siis on see hea leid.
_________________ Trust no 1 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
25.03.2008 11:24:50
|
|
|
Kas kui ma kirjutan selle MP4 single layer plaadile, kas ma siis saan seda Xbox-ist vaadata?
_________________ >OSTA ÕLUT |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.03.2008 12:13:13
|
|
|
| bush kirjutas: |
| Kas kui ma kirjutan selle MP4 single layer plaadile, kas ma siis saan seda Xbox-ist vaadata? |
jah
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
25.03.2008 16:19:56
|
|
|
Saad arvutiga ka X360 ühendada, näiteks LAN kaabliga, siis ei pea plaate kirjutama
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
10.04.2008 23:30:56
|
|
|
Tänud!
Edit: infoks - supakad, nii eraldi kui filmi sisse lisatud, Xbox360 peal ei tööta...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
11.04.2008 00:13:41
|
|
|
| ewur kirjutas: |
Tänud!
Edit: infoks - supakad, nii eraldi kui filmi sisse lisatud, Xbox360 peal ei tööta... |
jup, seda ei saa, vähemalt veel mitte.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
11.04.2008 14:19:38
|
|
|
| Lisaksin infoks veel - MKV ümberkonvertimisel MP4´ks peab kindlasti vaatama, et MKV audio ei oleks AC3 formaadis, kuna seda Xbox360 ei mängi, filme saab vaadata ainult stereoheliga. AC3 heli puhul tuleks ette võtta juba protsess ümberkonvertimiseks AAC formaati, natuke pikem protsess, kes viitsib, siin õpetus.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
11.04.2008 14:32:14
|
|
|
mina seda protsessi läbi teha ei viitsiks iga kord, aga no hea teada, et on võimalik kui peaks vaja minema. GOTSent on hea, kiire, mugav sellesmõttes. ma panen võimendist Dolby Pro Logic II peale tavaliselt ja ka täitsa OK.
ps: AC3 = Dolby Digital, mis omakorda võib olla nii 2.0 ehk stereo kui ka 5.1ch
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
29.04.2008 09:33:54
|
|
|
ma ei tea kas kõlbab siia nii seda postida aga mkv2vob on veidike parem sellise asja tegemiseks, kuna mitte mingisugust re-encodimist ei toimu ja seega kvaliteet jääb täiesti puutumata!!!!! mkv lihtsalt splititakse heliks ja pildiks ning muxitakse vob faili, mida loeb PS3 ja ka Xbox360 (xbox360 puhul muidugi seesama ac3 jutt, et seda ei toeta)
mkv2vob - http://forum.doom9.org/showthread.php?t=131782
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
29.04.2008 09:59:21
|
|
|
| VOB-iks saab ju ka selle GOTSent-iga teha...
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
29.04.2008 10:30:49
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| VOB-iks saab ju ka selle GOTSent-iga teha... |
aga sinu jutust jäi selline mulje et ta re-encodeb/konverteerib selle video ehk siis puudutab kvaliteeti. mkv2vob seda ei tee
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
29.04.2008 10:31:24
|
|
|
mannatera,
| tsitaat: |
| Videostriim jäetakse puutumata, seega ei toimu pildis mingit kvaliteedikadu ja konvertimine on mitmeid kordi kiirem kui video ümberpakkimine sobivaks formaadiks |
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
29.04.2008 10:37:05
|
|
|
mina olengi loll. vabandust teema algataja ees. ma ei lugenud 100% läbi ja ei pannud seda rida tähele.
aga samas sa võid pealkira /PS3 kah lisada, kuna gotsentiga saab tollele kah teha
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
29.04.2008 11:13:36
|
|
|
pealkiri muudetud
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
atliner
HV kasutaja
liitunud: 01.08.2007
|
29.04.2008 23:53:21
|
|
|
| ehk oskab keegi öelda miks osade mkv failidega saab programm hakkama, osadel on lõpptulemuseks ainult mp4 helifail, proovisin järgi kahe erineva failiga samade seadetega kuid suurused on erinevad - 1 on 560mb teine 1180 mb....
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
30.04.2008 00:21:15
|
|
|
| kas kettal on ruumi ikka piisavalt?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
atliner
HV kasutaja
liitunud: 01.08.2007
|
02.05.2008 23:31:17
|
|
|
| kettal ruumi küll, kui jälgida protsessi siis mingi aeg on fail parajas suuruses olemas kuid lõppfaasis kaob...suht imelik, olen proovinud igatmoodi aga tulemuseta....
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emm sii
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2007
|
15.05.2008 19:46:28
|
|
|
Praegu tegin kõik õpetuse järgi aga nüüd kui see "ümber tehtud" fail mul arvutis mängima panna siis ei tule heli? Kas see on sellest, et mul mõni audio codec puudu? Aga nüüd kui ma selle siiski PS3 tööle panen siis tuleb heli? Katsetada saan alles päris õhtul kui mu väline kõvaketas koju saabub tagasi ! Äkki keegi teab juba enne lahendust?
Edit: Avastasin, et audio on AC3, kas sellest on midagi lahti, siin kirjas, et xbox ei mängi seda, ps3 mängib? Ja siiski, miks mu arvuti ei mängi(õigemini, heli puudub, mkv failil on heli täiesti olemas) ümberkonverditud faili?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
15.05.2008 19:49:00
|
|
|
no suure tõenäosusega on jah koodek puudu
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emm sii
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2007
|
15.05.2008 19:54:32
|
|
|
| Aga, mkv on ilusti heli olemas, kas mp4 formaadis on tal teine audio codec siis?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
15.05.2008 20:17:33
|
|
|
jep, selle protsessi käigus tehakse audio ümber
mul oli FFDShow + Haali Media Splitter peal ja olid olemas nii audio kui ka video. Windows Vista.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emm sii
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2007
|
15.05.2008 20:32:01
|
|
|
Oki, tänud . Põhiline, et PS3-l töötaks, eks pärastpoole saab siis teada
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
26.05.2008 20:24:44
|
|
|
PS3'l on ka DivX/XviD tugi, milele saab supakaid panna ja millel on parem kvaliteet, nii, et soovitaks PS3 omanikudele hoopis DivX/XviD'iks konvertida.
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
26.05.2008 20:30:58
|
|
|
| NekoRobin kirjutas: |
| PS3'l on ka DivX/XviD tugi, milele saab supakaid panna ja millel on parem kvaliteet, nii, et soovitaks PS3 omanikudele hoopis DivX/XviD'iks konvertida. |
kui videokvaliteedist kahju pole ja aega nii palju üle on, siis miks ka mitte
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emm sii
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2007
|
29.05.2008 14:22:36
|
|
|
| Miks ei tee see GOTsent 4,11gb suurust faili kaheks, kuigi ma panen sinna split(suuremad kui 4gb fail) kastikesse linukese, kas ma pean midagi veel peale selle linnukese tegema?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
29.05.2008 14:32:12
|
|
|
mul splittis küll ilusti
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raydnoper
HV kasutaja
liitunud: 29.12.2004
|
29.05.2008 15:22:28
|
|
|
Ega kellelgi pole mingit head ideed, kuidas nt. OS X puhul sama probleem lahendada ? S.o., konverteerimist ma tean, aga h.. ma viitsin iga kord seda sadat aastat oodata (eile proovisin, 10 minutist klippi konvertis pool tundi !)
S.o. demuxitud ma saan, konverditud ka, kuidas kokku tagasi muxida on kysimus... suvalised unixi lahendused võivad sobida, kompileerimist ei karda, üldiselt.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
29.05.2008 17:22:01
|
|
|
| raydnoper kirjutas: |
Ega kellelgi pole mingit head ideed, kuidas nt. OS X puhul sama probleem lahendada ? S.o., konverteerimist ma tean, aga h.. ma viitsin iga kord seda sadat aastat oodata (eile proovisin, 10 minutist klippi konvertis pool tundi !)
S.o. demuxitud ma saan, konverditud ka, kuidas kokku tagasi muxida on kysimus... suvalised unixi lahendused võivad sobida, kompileerimist ei karda, üldiselt. |
läksin ise ka mõni aeg tagasi Mac-ile üle, seega on mul sama huvi
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raydnoper
HV kasutaja
liitunud: 29.12.2004
|
29.05.2008 18:05:31
|
|
|
No mingisugust muximist pakub ffmpegx näiteks, aga too kasutab tagasi muximiseks mp4box-i... See omakorda on nii räme, et tõmbab mu C2D macbooki kooma, protsessori 75C peale ja absoluutselt mitte mingisugust infot progressi kohta ei ole ma sellest kätte saand...
Kui täna viitsimist on, siis proovin veel häkkida... äkki suudan käsurealt midagi ära teha, paar linuxi juhendit leidsin...
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
03.06.2008 18:10:53
|
|
|
Loll küsimus aga kas ma saan kuidagi ps3ga arvutis olevaid filme ja pilte otse vaadata või ps3 tirida? Kuidas ma lisan arvutis media playerisse ps3? PS3 on wifiga ja arvuti on kaabliga elioni kasti küljes.
Edit: Mittekeegi?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
04.06.2008 17:27:49
|
|
|
| Et siis xbox sööb MP4 failiformaati, näiteks kui mul film on .avi formaadis ja converdin ümber MP4-ks, siis plaadile ja asi toimib?
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
05.06.2008 01:34:51
|
|
|
| nah kirjutas: |
| Et siis xbox sööb MP4 failiformaati, näiteks kui mul film on .avi formaadis ja converdin ümber MP4-ks, siis plaadile ja asi toimib? |
AVI ja MP4 ei garanteeri midagi, need on ju ainult konteinerid.
loeb see, millise koodekiga on kokkupakitud nendes olevad video- ja audiostriimid.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
05.06.2008 02:56:06
|
|
|
| Näiteks xvid-i saab kohe plaadilt mängida ja kas selleks peab olema xboxi remote control ka või saab tavalise puldiga hakkama?
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
05.06.2008 08:30:44
|
|
|
| saab tavalise puldiga
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
07.06.2008 10:15:16
|
|
|
Aga keegi ei oska siis öelda kuidas laule ja pilte ja filme üle wifi tirida ps3me? ainuke võimalus mälukaart?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
camu
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2005
|
20.06.2008 00:07:12
|
|
|
ega subtiitrite osas mingeid muudatusi pole?
endiselt ei näita, ega?
x360 pean silmas.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
20.06.2008 23:25:24
|
|
|
| camu kirjutas: |
ega subtiitrite osas mingeid muudatusi pole?
endiselt ei näita, ega?
x360 pean silmas. |
nope
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
08.09.2008 01:10:37
|
|
|
Kõik sama asi Mac OS X-i all:
Mida läheb vaja:
- QuickTime 7 Pro ($30)
- Perian (et avada MKV videofaile QuickTime-ga...)
MKV konvertimine MP4-ks:
Kui Perian installitud, siis ava soovitud MKV videofail QuickTime pleieris ja oota, kuni terve fail on ära laetud.
1) Seejärel vali menüüst File -> Export...
2) Vali Export: rippmenüüst Movie to MPEG-4, järgmisena vajuta Options...
3) Vali File Format: rippmenüüst MP4 ja Video Format: rippmenüüst vali Pass through (siis ei pakita videot ümber, vaid toimub ainult video muxing, mis on kordades kiirem ja kvaliteet jääb samaks, mis MKV failil)
4) Vali Audio ning tee seal järgmised valikud:
Audio Format: AAC-LC (Music)
Data Rate: 320 kbps
Channels: Stereo
Output Sample Rate: 48.000 kHz
Encoding Quality: Best
Miks just need valikud?
Sellepärast, et MKV failis on audio juba nagunii tugevalt pakitud ja teistkordsel pakkimisel tekivad paratamatult kvaliteedikaod sisse - seega tuleks valida maksimaalväärtused, et need kaod võimalikult väikesed oleksid.
5) Streaming-ut ei ole vaja valida. Vajuta OK ja seejärel Save ning video konvertimine algabki:
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raydnoper
HV kasutaja
liitunud: 29.12.2004
|
30.09.2008 16:39:10
|
|
|
Seda ma kartsin jah, et tuleb QT Pro osta
Nu selge siis, läheb käiku ilmselt...
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Felmor
HV vaatleja
liitunud: 14.10.2008
|
18.10.2008 19:32:08
|
|
|
| Just hiljuti oli sellega probleeme ja nüüd toimib kõik ilusti. Tänud hea õpetuse eest!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iku
HV vaatleja
liitunud: 08.10.2004
|
08.11.2008 21:58:34
|
|
|
| Ma panin browse subs alt subtiitrid ka sisse aga ps3 peal need subtiitrid ei tööta. Kuidas ma saaks subtiitrid ka tööle? Siis veel selline asi, et splitsin 3 tükkiks selle filmi aga kui ma seda filmi vaatan siis esimese faili läbisaamisega lööb pausi peale ja automaatselt teisest failist edasi ei lähe. Kas nii ei saaks kuidagi, et film jookseks ikka algusest lõpuni automaatselt?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihlakas
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2004
|
16.11.2008 15:58:15
|
|
|
| Mac -i peal on päris hea program MKV Tools. Ise kasutan seda oma MacBooki peal ja suhteliselt kiiresti toimib. Võimalus siis convertida mp4 või avi formaati.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
16.11.2008 16:33:48
|
|
|
| Pihlakas kirjutas: |
| Mac -i peal on päris hea program MKV Tools. Ise kasutan seda oma MacBooki peal ja suhteliselt kiiresti toimib. Võimalus siis convertida mp4 või avi formaati. |
Ma proovin ära selle
link ka siis: http://www.emmgunn.com/mokgvm2dvd/mokgvmhome.html
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
17.12.2008 11:26:55
|
|
|
Üks asi veel. Minu PS3 vähemasti ei suuda HD videot üle WiFi pumbata ning hakkab hakkima. Kui kellelgi 1080p videotega sarnane probleem tekib, siis kaabli abil saab pildi korda.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
17.12.2008 11:37:33
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| Pihlakas kirjutas: |
| Mac -i peal on päris hea program MKV Tools. Ise kasutan seda oma MacBooki peal ja suhteliselt kiiresti toimib. Võimalus siis convertida mp4 või avi formaati. |
Ma proovin ära selle
link ka siis: http://www.emmgunn.com/mokgvm2dvd/mokgvmhome.html |
see ka nüüd järgi proovitud, täitsa töötab. nati ebamugav on ainult see, et talle tuleb alati manuaalselt video pikkus (s), frame rate (fps) ja suurus (px) ette anda. kasutan QuickTime edasi, mu jaoks on see mugavam. aga MKV Tools-i jätan splittimiseks alles.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scaryx
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2nesh
HV vaatleja
liitunud: 03.05.2004
|
03.01.2009 13:08:51
|
|
|
Mnjaa, see söödab mkv konteineriga HD ka PS3-le ette ja koos supakatega. Tore vidin.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
27.01.2009 22:11:09
|
|
|
kas seda viimast asja keegi üle LANi kah tööle saanud on?
Mul miskipärast tahab automaatselt üle wifi saatma hakata.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|