Eks mängutootja üritavad igatpidi minimaliseerida, et achivemendid võrgus mängimist ära ei rikuks.
See on suur viga, et mõnedes mängudes onlain achivemente saab ainult ranked matchides kätte. Selle boostimise võiks vabalt player matchidesse jätta. Eriti saastad on need hostimis achivemendid.
Nii küsimus laiale ringile, kas rahvas oleks huvitatud mõni õhtu Rainbow six Las Vegas 2 onlines pelama? Nagu mina olen aru saanud siis online achivementide avamiseks seal mängus ei pea sa ranked matche mängima mis antud mängu puhul on suht kehvalt üles ehitatud. Peale igat ranked matchi viskab sind välja online lobbyst kuna mäng ütleb et sa ei saa 2 mängu järjest sama grupiga mängida, mis kokku võttes on üsna tüütu kogu aeg jälle otsida uus online host jne. Samas tava online mäng sulle selliseid piiranguid ei pane ning seal on täitsa äge püssi pagutada.
Kui leiaks veel 3-7 inimest siis oleks onlines juba täitsa vinge eestlastega koos kõmmutada
Oleks kah käpp mängima kuna juhtus sedasi,et kõik XP läks seal kaduma ja pean otsast peale alustama ja veel see kah jama,et pead esimese korraga realisticuga läbi tegema mängu sest muidu achievementi ei saa.
oot oot, ei saanud aru mis tähendab esimese korraga? Mul hetkel nii tehtud et alustasin realisticuga, siis jäi esimene act pooleli, tegin normaliga solodes ära, et õppida nupud selgeks ja pärast seda uuesti esimesest secundist alates realisticuga coop-inud. Kas see tähendab nüüd et ma ei saa realisticu läbimis achivementi?
Link _________________ 17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
6/4/2025, RFK Jr: "The most effective way to prevent the spread of measles is the MMR vaccines."
Video of someone microwaving his friends Xbox 360 that suffered from RRoD. They opted not to send the console in to be fixed as it would cost an absurd amount of money. Don't try this at home...
_________________ 17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
6/4/2025, RFK Jr: "The most effective way to prevent the spread of measles is the MMR vaccines."
kas kuidagi teisiti, ehk siis konsooli avamata on võimalik teada saada, mis firma dvd-rom seal on?
kas tray cutout kuju neil erinev polnud ?
vähemalt esimestel versioonidel ju .
//aga kui fläshimiseks läheb siis ju kast lahti eniveis
// või on scenel midagi muutunud ? _________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Täna ostsin läbi neti endale Enterist selle Xbox 360 Premiumi ära. Sain maili teel positiivse vastuse oma küsimusele, et tegemist on siiski HDMI väljundit omava konsooliga. Mänge kaasa ei tule sealt ostes kahjuks. Hind oli 4,7k.
wow, kui veel HDMI-ga siis küll hea bargin ju _________________ 17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
6/4/2025, RFK Jr: "The most effective way to prevent the spread of measles is the MMR vaccines."
kas kuidagi teisiti, ehk siis konsooli avamata on võimalik teada saada, mis firma dvd-rom seal on?
kas tray cutout kuju neil erinev polnud ?
vähemalt esimestel versioonidel ju .
//aga kui fläshimiseks läheb siis ju kast lahti eniveis
// või on scenel midagi muutunud ?
läheb vist flashimiseks jah, eks ma siis harin end ja siis lähen kallale. ise lasin isal laupäeval oslost tuua premiumi, 1500 NOK'i maksis (~2800 eeki). kõik on kaasas ja olemas + need for speed : pro street
siin vist flashimisest tegelt rääkida ei või, jah?
Täna ostsin läbi neti endale Enterist selle Xbox 360 Premiumi ära. Sain maili teel positiivse vastuse oma küsimusele, et tegemist on siiski HDMI väljundit omava konsooliga. Mänge kaasa ei tule sealt ostes kahjuks. Hind oli 4,7k.
Väga tore kuulda, eks homme tellin vast ise ka ära
Oh, miks seal nii odav on? Euronicsis on midagi 7k kanti hind ju _________________ People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Oh, miks seal nii odav on? Euronicsis on midagi 7k kanti hind ju
a) võimalik et Euronics on oma X-iga mingit lisa kaasa pannud mida Enter ei oke kaasa pannud ... hunniku mänge või rooli vms.
b) ja rohkem tõenäoline variant on lihtsalt see et tüübid üritavad enne suurt hinnalangust lattu varuks ostetud konsoole ENNE hinnalangust olnud hindadega ullikestele maha ärida et mitte kahjumise jääda...
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.