Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Crysis märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 174, 175, 176  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2008 22:44:49 api api api vasta tsitaadiga

Sedand et, küllap on enamik juba SP ära unustanud, aga ehk mõni veel mäletab mida krt tuleb ette võtta selle suure warship-siga, mis vee seest lennukikandja külje alt üles ujub. Lasin sel jurakal kõik jääpildurid sodiks, enam damaget laevast ei tule, puhub vaid sellest keskmisest suurest august külma.

Rakette on piisavalt, TAC korjasin ka üles, aga nüüd mida teha`? Kas tuleb lasta sellest külmapuhuvast august rakette sisse seni kuni mõikab? (iseenesest suht mõttetu tegevus mängmise mõttes)

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2008 22:47:48 Re: api api api vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
Sedand et, küllap on enamik juba SP ära unustanud, aga ehk mõni veel mäletab mida krt tuleb ette võtta selle suure warship-siga, mis vee seest lennukikandja külje alt üles ujub. Lasin sel jurakal kõik jääpildurid sodiks, enam damaget laevast ei tule, puhub vaid sellest keskmisest suurest august külma.

Rakette on piisavalt, TAC korjasin ka üles, aga nüüd mida teha`? Kas tuleb lasta sellest külmapuhuvast august rakette sisse seni kuni mõikab? (iseenesest suht mõttetu tegevus mängmise mõttes)


nüüd lockid TAC'i külgedepeal olevate kahurite külge ja lased need sodiks... siis saad joosta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2008 09:28:46 Re: api api api vasta tsitaadiga

smurfer kirjutas:
nüüd lockid TAC'i külgedepeal olevate kahurite külge ja lased need sodiks... siis saad joosta thumbs_up.gif



Aitäh nõuande eest, see aitas väga. icon_smile.gif
Aga selle avastasin ise, et sellest krdi luugist kust tüübid välja kukkusid, tuli ka TAC sisse kärutada...ja aru ma ei saa, kuidas seda mängu delta tasemega saab mängida, niiet mängu lõpuni ei kaota elu, minu võetu oli juba neetult hull. Vahepeal mõtlesin, et kellad: siis kui olid surnuaial need ninjad, siis kui kindral Kong vms nimega ta oli ülbas, nojah ja praktiliselt kogu aeg lennukiemalaeva peal. (Selle Prohveti 2 korda ärakärvamist ei loe, täitsa haige tüüp oli, plõksib püstoliga, endal jalgade all relvi lademes)

Igal juhul, MP on hea, aga tõeline adrenaliini ja ulmelaks tuli SP-s. Kes ütles et stoori nõrk? Minge ja häbenege nurgas! Sellest võiks näiteks Spielberg vändata täiemõõdulise vinge ulmefilmi.


SP oli ÜLILAHE ULMEKAS. Palun järge bounce.gif

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 06.04.2008 11:05:22 Re: api api api vasta tsitaadiga

smurfer kirjutas:
Igal juhul, MP on hea, aga tõeline adrenaliini ja ulmelaks tuli SP-s. Kes ütles et stoori nõrk? Minge ja häbenege nurgas! Sellest võiks näiteks Spielberg vändata täiemõõdulise vinge ulmefilmi.
SP oli ÜLILAHE ULMEKAS. Palun järge bounce.gif

Aga otseloomulikult!
Ise mõtlesin just paar päeva tagasi, et Crysisest võiks film tulla, see võiks väga korralik märul ja ulme olla, kui hästi teha. 8)
Ja muidugi ootame Crysis 2-te.
Samas viimasel ajal on mind häirind see, et pilved on taevasse kleebitud, nad ei liigu, loodame, et teises osas on paremini.
Ja neid suuri jämeidaid jungli puid võiks ka lammutada saada, näiteks C4 või raketiheitjaga ning tankiga. icon_razz1.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2008 11:09:23 Re: api api api vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
smurfer kirjutas:
Igal juhul, MP on hea, aga tõeline adrenaliini ja ulmelaks tuli SP-s. Kes ütles et stoori nõrk? Minge ja häbenege nurgas! Sellest võiks näiteks Spielberg vändata täiemõõdulise vinge ulmefilmi.
SP oli ÜLILAHE ULMEKAS. Palun järge bounce.gif

Aga otseloomulikult!
Ise mõtlesin just paar päeva tagasi, et Crysisest võiks film tulla, see võiks väga korralik märul ja ulme olla, kui hästi teha. 8)
Ja muidugi ootame Crysis 2-te.
Samas viimasel ajal on mind häirind see, et pilved on taevasse kleebitud, nad ei liigu, loodame, et teises osas on paremini.
Ja neid suuri jämeidaid jungli puid võiks ka lammutada saada, näiteks C4 või raketiheitjaga ning tankiga. icon_razz1.gif


Viimase kahe lause sisu peale olen isegi omajagu mõelnud. Pilved liiguvad küll kui vaja icon_rolleyes.gif varje nad ei tekita(nagu WiC). varjud on textuurina maapinnale liikuma pandud icon_razz.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2008 11:36:03 Re: api api api vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:

Ja muidugi ootame Crysis 2-te.


Mäng lõppes sedapsi, lausa tundub et tuleb Crysis 2. Peamine küsimus on aga: KUNA? Loodetavasti ei sure ma enne maha või ei hukku miskit õnnetuses, muidu tuleb reinkarneeruda ja siis võtab oma 10 aastat oodata, et oleks piisav aru kupli all mängu nautimiseks. Samas, selleks ajaks on kindlalt välja tulnud ka Crysis 3 icon_biggrin.gif





Lõunamaised (puit tavaliselt tugevam kui tamm ja saar) jämedad puud maha? Ära sellepärast väga muretse. Tanki kohta ei oska öelda, aga raketiheitja ja c 4 reaalelus neid kindlasti ühe laksuga maha ei tõmba, võibolla ainult siis kui keegi kusagil täringuga 6 veeretas.


Aga ikkagi, kuna tuleb Crysis 2 ? Kas kellelgi on mingit infi, kasvõi kaudset icon_smile.gif

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 06.04.2008 12:02:06 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
Eriti head on need uued drivud...

Patch 1.2 + Patch 1.21 + Natural Mod 2.0.2 + 1280/1024 + All High + 4xAA FPS on thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Võtsin Natural Modi maha FPS tõusis +10 icon_smile.gif

_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 06.04.2008 12:47:43 Re: api api api vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
Lõunamaised (puit tavaliselt tugevam kui tamm ja saar) jämedad puud maha? Ära sellepärast väga muretse. Tanki kohta ei oska öelda, aga raketiheitja ja c 4 reaalelus neid kindlasti ühe laksuga maha ei tõmba, võibolla ainult siis kui keegi kusagil täringuga 6 veeretas.

Ära tee nalja selle c4 tõmbab puu maha küll(kui ta just mingi üle 2-3m läbimõõt pole aga tank peaks ikka hakkama saama) ja ka tank loomulikult...

Mõned pildid:
TripleCPackV1.31 Level 5 + 4xAA + nvidia control panelist kõik high quality jne.



FPS oli seal 0-8 vahel aga üldiselt 2-3. icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Eks see tuleb sellest ka, et videomälu ainult 512MB aga seal oleks vast 1GB vaja. icon_lol.gif
Aga kena on küll.See lennuki stseen oli nagu film või päris. icon_eek.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2008 12:58:24 Re: api api api vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
G80 kirjutas:
smurfer kirjutas:
Igal juhul, MP on hea, aga tõeline adrenaliini ja ulmelaks tuli SP-s. Kes ütles et stoori nõrk? Minge ja häbenege nurgas! Sellest võiks näiteks Spielberg vändata täiemõõdulise vinge ulmefilmi.
SP oli ÜLILAHE ULMEKAS. Palun järge bounce.gif

Aga otseloomulikult!
Ise mõtlesin just paar päeva tagasi, et Crysisest võiks film tulla, see võiks väga korralik märul ja ulme olla, kui hästi teha. 8)
Ja muidugi ootame Crysis 2-te.
Samas viimasel ajal on mind häirind see, et pilved on taevasse kleebitud, nad ei liigu, loodame, et teises osas on paremini.
Ja neid suuri jämeidaid jungli puid võiks ka lammutada saada, näiteks C4 või raketiheitjaga ning tankiga. icon_razz1.gif


Viimase kahe lause sisu peale olen isegi omajagu mõelnud. Pilved liiguvad küll kui vaja icon_rolleyes.gif varje nad ei tekita(nagu WiC). varjud on textuurina maapinnale liikuma pandud icon_razz.gif

Olen seda isegi mõelnud.Pilvede liikumine võik olla kiirendatud.Päike võiks nähtavaid God Ray-sid tekitada ja maapinnal võiks liikuda ikka dünaamilised pilvede tekitatud varjud thumbs_up.gif .

Mis Crysis 2 puutub siis ega peale ühe quote suurt teada polegi.samas weekly update-s oli kirjas,et crysise meeskond keskendub hetkel patch v.1.3 tegemisele.Võimalik,et Crysis 2 on alles arendusjärgus(concept art jne).

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 06.04.2008 13:33:39 vasta tsitaadiga

G80, On mõte seda TripleCPackV1.31 peale lasta kui Patch 1.2 ja 1.21 peal on?
_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 06.04.2008 13:54:07 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
G80, On mõte seda TripleCPackV1.31 peale lasta kui Patch 1.2 ja 1.21 peal on?

Aga loomulikult on. icon_wink.gif
Aga pane level 3 sellega on mängitav. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2008 22:57:55 Re: api api api vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Ära tee nalja selle c4 tõmbab puu maha küll(kui ta just mingi üle 2-3m läbimõõt pole aga tank peaks ikka hakkama saama)


Tõenäoliselt paiskub laengu energia enamus sinnapoole kus tal vabam voli minna on. Enamasti kasutatakse lõhkenööri kui on kange vajadus puu paugu abil maha saada. Oli vist nii, et poolemeetrise läbimõõduga puule 20 tiiru lõhkenööri tuleb ümber tõmmata. Palju see kaalus teeb, ei tea, aga kindel mats on see, et siin läheb rohkem energiat puu mahavõtmiseks kui neljakandilise paki puhul.


Tanki puhul on vist nii, et surub puu raskusega maha, vaatasin miskit deutsche wochenshaud, kus tiiger ronis tammele peale et oli lausa nelikümmend viis kraadi nurgaga, aga ei sõitnud mürtsuga, vaid nii...aeglaselt noh...kui mürtsuga sõidab, siis tulemuste eest ei vastuta. icon_smile.gif


Aga noh, fantasyt oli seal relvade kasutuses küll ja küll. Näiteks see T-50 korea analoog sõidab nelja mehega. Üks laadija, üks laskur-radist, üks sihtur-komandör, üks motorist. Nomad aga võttis ja pani nii kuulipritsust kui kahurist ja juhtis ka veel

Snaiperrelvad: heh...barret laseb 1,5 kilomeetri peale, paremad normaalkaliibri relvad 800 m peale, siin on kõigil snaipritel kange värin sees juba mingi 300 m pealt

Järgmises...Crysis 2 võiks see padrunite korjamine laipadelt ka rohkem aega võtta...et ikka nii, et salv alt ära ja kuskile taskusse või siis isegi ümberlaadimisega...

neil krdi 40 mm granaatide laskmisel võiks ikka sihiku ka anda nagu päriselus on ja need granaadid lendavad otsejoones, mitte ei laperda

Tüübid võiksid esimesest kuulist maha jääda...okei, saan aru kui naturalismi ei pooldata muidu alla 16 mängu ei saa või keelatakse eurokomisjoni poolt üldse ära, aga miskitmoodi peaks jääma ikka erinevus kui tüüp on saanud otsetabamuse tankimürsust või siis püstolilasust...ma ei usu, et seda oleks raske progeda

Leegiheitjat tahaksin icon_smile.gif. Kui ma oleksin Korea kindral ja teaksin, et vastu tulevad tüübid, kelle soomuse nõrk külg on kuumus/tuli, siis ei kõhkleks ka üldse mitte, millega alluvad varustada. icon_smile.gif

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 06.04.2008 23:04:57 vasta tsitaadiga

tumbuser, eks oleneb ju lõhkelaengu kogusest ja kuidas paigutada jne.
Aga no võiks siis nii olla,et kui paned puule ming 4-8 C4 pakikest ümber ringi,et siis kukub pikali.
Aga üldiselt olen nõus.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2008 23:11:25 Re: api api api vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
G80 kirjutas:
Ära tee nalja selle c4 tõmbab puu maha küll(kui ta just mingi üle 2-3m läbimõõt pole aga tank peaks ikka hakkama saama)


Tõenäoliselt paiskub laengu energia enamus sinnapoole kus tal vabam voli minna on. Enamasti kasutatakse lõhkenööri kui on kange vajadus puu paugu abil maha saada. Oli vist nii, et poolemeetrise läbimõõduga puule 20 tiiru lõhkenööri tuleb ümber tõmmata. Palju see kaalus teeb, ei tea, aga kindel mats on see, et siin läheb rohkem energiat puu mahavõtmiseks kui neljakandilise paki puhul.


Tanki puhul on vist nii, et surub puu raskusega maha, vaatasin miskit deutsche wochenshaud, kus tiiger ronis tammele peale et oli lausa nelikümmend viis kraadi nurgaga, aga ei sõitnud mürtsuga, vaid nii...aeglaselt noh...kui mürtsuga sõidab, siis tulemuste eest ei vastuta. icon_smile.gif


Aga noh, fantasyt oli seal relvade kasutuses küll ja küll. Näiteks see T-50 korea analoog sõidab nelja mehega. Üks laadija, üks laskur-radist, üks sihtur-komandör, üks motorist. Nomad aga võttis ja pani nii kuulipritsust kui kahurist ja juhtis ka veel

Snaiperrelvad: heh...barret laseb 1,5 kilomeetri peale, paremad normaalkaliibri relvad 800 m peale, siin on kõigil snaipritel kange värin sees juba mingi 300 m pealt

Järgmises...Crysis 2 võiks see padrunite korjamine laipadelt ka rohkem aega võtta...et ikka nii, et salv alt ära ja kuskile taskusse või siis isegi ümberlaadimisega...

neil krdi 40 mm granaatide laskmisel võiks ikka sihiku ka anda nagu päriselus on ja need granaadid lendavad otsejoones, mitte ei laperda

Tüübid võiksid esimesest kuulist maha jääda...okei, saan aru kui naturalismi ei pooldata muidu alla 16 mängu ei saa või keelatakse eurokomisjoni poolt üldse ära, aga miskitmoodi peaks jääma ikka erinevus kui tüüp on saanud otsetabamuse tankimürsust või siis püstolilasust...ma ei usu, et seda oleks raske progeda

Leegiheitjat tahaksin icon_smile.gif. Kui ma oleksin Korea kindral ja teaksin, et vastu tulevad tüübid, kelle soomuse nõrk külg on kuumus/tuli, siis ei kõhkleks ka üldse mitte, millega alluvad varustada. icon_smile.gif


icon_wink.gif thumbs_up.gif

Ideepooles täitsa õge jutt, kuid igav oleks ju kui 1 püstoli matsuga maha jääd!

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2008 00:27:14 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
TruePlaya kirjutas:
G80, On mõte seda TripleCPackV1.31 peale lasta kui Patch 1.2 ja 1.21 peal on?

Aga loomulikult on. icon_wink.gif
Aga pane level 3 sellega on mängitav. icon_wink.gif


level 4 on samuti mängitav icon_rolleyes.gif piisavalt lausa
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 07.04.2008 00:50:47 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
G80 kirjutas:
TruePlaya kirjutas:
G80, On mõte seda TripleCPackV1.31 peale lasta kui Patch 1.2 ja 1.21 peal on?

Aga loomulikult on. icon_wink.gif
Aga pane level 3 sellega on mängitav. icon_wink.gif


level 4 on samuti mängitav icon_rolleyes.gif piisavalt lausa

No on aga level 3 on paremini ja otsustasin selle kasuks.
Mängisin netis ja ming haige cheater oli, jooksis "helikiirusega" aga õnneks taoli noob ja lasin ta mitu kroda maha. 8)
Myrkul siis nimi.
Kahjuks MP üldse palju cheatereid....

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2008 01:30:00 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Killerwave kirjutas:
G80 kirjutas:
TruePlaya kirjutas:
G80, On mõte seda TripleCPackV1.31 peale lasta kui Patch 1.2 ja 1.21 peal on?

Aga loomulikult on. icon_wink.gif
Aga pane level 3 sellega on mängitav. icon_wink.gif


level 4 on samuti mängitav icon_rolleyes.gif piisavalt lausa

No on aga level 3 on paremini ja otsustasin selle kasuks.
Mängisin netis ja ming haige cheater oli, jooksis "helikiirusega" aga õnneks taoli noob ja lasin ta mitu kroda maha. 8)
Myrkul siis nimi.
Kahjuks MP üldse palju cheatereid....


Nojah sa ka veidi kõrgema resoga mängid ja vb tõesti lev4 ei ole sel juhul piisavalt kiire.
Cheatereid on jah palju, kuid Punkbuster servudes kohtab neid haruharva ja siis saavad ka kicki suht kohe. icon_wink.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2008 08:56:37 vasta tsitaadiga

Kui keegi Nn. meie servus miskit kahtlast märkab, siis kindlasti andke märku, kohati tekib endalgi kahtlusi, kuid tõendid puuduvad!
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 07.04.2008 09:09:11 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Kui keegi Nn. meie servus miskit kahtlast märkab, siis kindlasti andke märku, kohati tekib endalgi kahtlusi, kuid tõendid puuduvad!

Üks kord satusin imeliku bugi või asja peale, nimelt juhtus see steelmilli mapil, su naine oli seal kus gauss rifle saab, ise olin aga korstna juures ja lasin teda sniperiga ning terve salve lasin ära aga ei midagi. icon_neutral.gif
Vahest juhtub igast kalasi...
Eile sattusin veel ühe cheatija peale netis, loopisin talle 3 granaati näkku aga tüüp lasi edasi ja pealegi polnd tal ühtegi surma. icon_lol.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2008 09:19:49 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Kui keegi Nn. meie servus miskit kahtlast märkab, siis kindlasti andke märku, kohati tekib endalgi kahtlusi, kuid tõendid puuduvad!

Eile nt sõitsin Paramill-l AA-ga ja äkki käis kõmakas.Cb4 killed XNA.Mõtlesin,et sõitsin üle Cb4 panud miini aga ta ütles,et ta polnud pannud seda.Lucky kill noh icon_lol.gif thumbs_up.gif .Mul tavaliselt sessiooni algus väga hea.Minutiga kohe paar-kolm killi kirja.Teised ei saa ennest nö "käima" nii kiiresti icon_smile.gif .

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2008 10:37:37 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Cb4 kirjutas:
Kui keegi Nn. meie servus miskit kahtlast märkab, siis kindlasti andke märku, kohati tekib endalgi kahtlusi, kuid tõendid puuduvad!

Üks kord satusin imeliku bugi või asja peale, nimelt juhtus see steelmilli mapil, su naine oli seal kus gauss rifle saab, ise olin aga korstna juures ja lasin teda sniperiga ning terve salve lasin ära aga ei midagi. icon_neutral.gif
Vahest juhtub igast kalasi...
Eile sattusin veel ühe cheatija peale netis, loopisin talle 3 granaati näkku aga tüüp lasi edasi ja pealegi polnd tal ühtegi surma. icon_lol.gif


Seal steel milli mapil on seal jah üks bugi, millegi pärast ei saa tihtipeale läbi selle veetorni piirdeaia lasta, samas kui gauss rifle omanik saab sealt ilusti mind maha nottida. Teen uuenduse(tegelt tagasimineku) ka enda Steel milli mapil ja ühtlasi uurin ka selle bugi kõrvaldamise võimalusi.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2008 11:03:25 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Cb4 kirjutas:
Kui keegi Nn. meie servus miskit kahtlast märkab, siis kindlasti andke märku, kohati tekib endalgi kahtlusi, kuid tõendid puuduvad!

Eile nt sõitsin Paramill-l AA-ga ja äkki käis kõmakas.Cb4 killed XNA.Mõtlesin,et sõitsin üle Cb4 panud miini aga ta ütles,et ta polnud pannud seda.Lucky kill noh icon_lol.gif thumbs_up.gif .Mul tavaliselt sessiooni algus väga hea.Minutiga kohe paar-kolm killi kirja.Teised ei saa ennest nö "käima" nii kiiresti icon_smile.gif .


Ei ma ikka panin miini ka! Lihtsalt see hetk ei tabanud asja ära icon_biggrin.gif Estnx sai seda korduvalt tunda!

Kristina ja vaevalt cheati kasutab icon_lol.gif Need pagana võred ajavad vahel närvi jah.

Kuid eile liikus üks mees u 10sec. snaiperi juurest teise maailma otsa(seal kus vagun algab) icon_neutral.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heix24
HV kasutaja
heix24

liitunud: 15.09.2005




sõnum 07.04.2008 18:04:24 vasta tsitaadiga

kuhu kohta ma saan sandboxis selle käskluse kirjutada sys_physics_CPU 0 ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2008 18:52:27 vasta tsitaadiga

heix24 kirjutas:
kuhu kohta ma saan sandboxis selle käskluse kirjutada sys_physics_CPU 0 ?


Konsooli, mis tavaliselt all, kui näha pole siis võta view alt Show console
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 07.04.2008 19:25:21 vasta tsitaadiga

Kuulge crysise mehed kas see "Rank/LV" mis koguneb kui pelad online PS modes kaob peale mängu lõpetamist ära? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2008 19:33:53 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Kuulge crysise mehed kas see "Rank/LV" mis koguneb kui pelad online PS modes kaob peale mängu lõpetamist ära? icon_rolleyes.gif


jap, kuid statistika korjatakse (dedicated) serverites mängides kokku ja seda on võimalik hiljem globaalsel saidil näha(kahjuks jetkel ei tule saidi nimi meelde icon_razz.gif)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2008 19:39:57 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
omgwtf kirjutas:
Kuulge crysise mehed kas see "Rank/LV" mis koguneb kui pelad online PS modes kaob peale mängu lõpetamist ära? icon_rolleyes.gif


jap, kuid statistika korjatakse (dedicated) serverites mängides kokku ja seda on võimalik hiljem globaalsel saidil näha(kahjuks jetkel ei tule saidi nimi meelde icon_razz.gif)

Ma ei tea kas sa pidasid seda silmas aga: http://test.crystats.com/

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 07.04.2008 19:43:11 vasta tsitaadiga

Ok tänud kiire vastuse eest seda oligi vaja teada beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2008 20:01:44 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Killerwave kirjutas:
omgwtf kirjutas:
Kuulge crysise mehed kas see "Rank/LV" mis koguneb kui pelad online PS modes kaob peale mängu lõpetamist ära? icon_rolleyes.gif


jap, kuid statistika korjatakse (dedicated) serverites mängides kokku ja seda on võimalik hiljem globaalsel saidil näha(kahjuks jetkel ei tule saidi nimi meelde icon_razz.gif)

Ma ei tea kas sa pidasid seda silmas aga: http://test.crystats.com/


Täpselt see sama, tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 08.04.2008 08:53:40 vasta tsitaadiga

kas crysis vajab rohkem prose või grafat ?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2008 08:55:41 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
kas crysis vajab rohkem prose või grafat ?

graphics icon_razz.gif samas mõlemat ikka. Kui on hea kaart aga kehv prose siis ei saa kaart ka max poweril töötada kuna prose pidurdab.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2008 09:39:49 vasta tsitaadiga

Hetkel paraku jah crysis ei oska quadcore prosest kasu lõigata icon_neutral.gif .Seega dualcore c2d peaks ok olema.Vähemalt 9600GT-8800GT ja 2GB rammi saab medium settingutel väga hästi pelada.Kui klokkida siis peaks vast ääri-veeri high peal ka vedama.(AA maas muidugi 1280x1024)
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 08.04.2008 09:50:25 vasta tsitaadiga

endal muidu e4500 aga klokk on 2,7GHz ja grafaks 8600GT millel ka v2ike klokk peal
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2008 10:42:03 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Hetkel paraku jah crysis ei oska quadcore prosest kasu lõigata icon_neutral.gif .Seega dualcore c2d peaks ok olema.Vähemalt 9600GT-8800GT ja 2GB rammi saab medium settingutel väga hästi pelada.Kui klokkida siis peaks vast ääri-veeri high peal ka vedama.(AA maas muidugi 1280x1024)


8800gt, c2d prose, 2gm ram ja isegi AA-ta 1280x1024 resol veab High ilusti välja icon_wink.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2008 10:44:40 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Hetkel paraku jah crysis ei oska quadcore prosest kasu lõigata icon_neutral.gif .Seega dualcore c2d peaks ok olema.Vähemalt 9600GT-8800GT ja 2GB rammi saab medium settingutel väga hästi pelada.Kui klokkida siis peaks vast ääri-veeri high peal ka vedama.(AA maas muidugi 1280x1024)


8800gt, c2d prose, 2gm ram ja isegi AA-ta 1280x1024 resol veab High ilusti välja icon_wink.gif

No vot siis icon_smile.gif thumbs_up.gif .Ma olen ikka täpne icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2008 10:47:27 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Killerwave kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Hetkel paraku jah crysis ei oska quadcore prosest kasu lõigata icon_neutral.gif .Seega dualcore c2d peaks ok olema.Vähemalt 9600GT-8800GT ja 2GB rammi saab medium settingutel väga hästi pelada.Kui klokkida siis peaks vast ääri-veeri high peal ka vedama.(AA maas muidugi 1280x1024)


8800gt, c2d prose, 2gm ram ja isegi AA-ta 1280x1024 resol veab High ilusti välja icon_wink.gif

No vot siis icon_smile.gif thumbs_up.gif .Ma olen ikka täpne icon_lol.gif


Vista krt tappis mu arvuti hea perf.-i ära icon_neutral.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 08.04.2008 18:40:06 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
TruePlaya kirjutas:
G80, On mõte seda TripleCPackV1.31 peale lasta kui Patch 1.2 ja 1.21 peal on?

Aga loomulikult on. icon_wink.gif
Aga pane level 3 sellega on mängitav. icon_wink.gif


Mul on level 4 min. FPS 35 2XAA
Ja level 5 täitsa mängitav FPS 17-35 aint ilma AA

_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2008 19:09:51 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
G80 kirjutas:
TruePlaya kirjutas:
G80, On mõte seda TripleCPackV1.31 peale lasta kui Patch 1.2 ja 1.21 peal on?

Aga loomulikult on. icon_wink.gif
Aga pane level 3 sellega on mängitav. icon_wink.gif


Mul on level 4 min. FPS 35 2XAA
Ja level 5 täitsa mängitav FPS 17-35 aint ilma AA


MP-d selliste FPSidega väga mängida ei taha
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 08.04.2008 20:28:03 vasta tsitaadiga

min. FPS35 on vähe w? icon_eek.gif
_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2008 20:32:05 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
min. FPS35 on vähe w? icon_eek.gif

No sul oli,et level 5 fps 17-35.Tegelikult eelistan MP-s alates 45-st fps-i mis pole ka raske kuna MP jookseb paremini kui SP.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2008 21:10:11 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
min. FPS35 on vähe w? icon_eek.gif


ma jah pidasin silmas pigem seda 17-35 mis MP jaoks selgelt vähe. SP jaoks võiks ka üle 25 olla ikkagi min.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 08.04.2008 22:38:35 vasta tsitaadiga

no 5. leveli graafika on ikka tasemel..
_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 08.04.2008 23:22:31 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
no 5. leveli graafika on ikka tasemel..

Oojaa, huvitav millal crysisele see Ultra setingute patch tuleb?
Räägiti, et kuskil 1 a. peale mängu, siis kui on kaardid mis sellega hakkama saavad. icon_biggrin.gif
GT 200 peaks vast hakkama saama.
Loodame, et see jutuks ei jää nagu seda oli quadi toetus. icon_confused.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2008 00:52:47 vasta tsitaadiga

Multiplayeris on alati graafika savi, peaasi võimalikult hea FPS.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2008 07:10:40 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Multiplayeris on alati graafika savi, peaasi võimalikult hea FPS.


Savim jah, kuid mull selle fps-iga mingi jama. Niikaua kuni on valge on kõik hea ja tore, kohe kui hämaraks hakkab minema on fps kutu!(crysises siis icon_smile.gif )

On kellelgi sama jama?
icon_neutral.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 09.04.2008 07:41:04 vasta tsitaadiga

mul vastupidi icon_lol.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 09.04.2008 08:26:18 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
mul vastupidi icon_lol.gif

Mul ka. icon_smile.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 09.04.2008 15:26:19 vasta tsitaadiga

Mulle küll (salaja) meeldib kui rohtu ja põõsaid vähem MP-s näeb. Näiteks varjud plokivad suht suure osa nähtavusest, kuid samas on ka kasulikud tihti. Punkbuster näitab ka kenasti ära, mis valesti confitud kui servusse lähen (ja kickib kui kiirelt ära ei paranda icon_rolleyes.gif ).
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rasmus1212
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 09.04.2008 23:42:17 vasta tsitaadiga

Mis graafikataseme ja fpsiga ma saaksin Crysisit mängida kui ma mängin resoga 1680x1050 ja mu arvutis on Intel Q6600, 4 GB mälu ja Geforce 8800GTS 512MB.Mul on Vista.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loser
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2006




sõnum 09.04.2008 23:52:31 vasta tsitaadiga

http://www.ea.com/crysis/home.jsp# või http://download.nvidia.com/downloads/nZone/demos/nzd_crysis_spdemo.exe Tiri demo ja proovi ära.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Crysis mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 174, 175, 176  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.